Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj Miško, tak to je hrozný :-( A co na to doktorka, co jí tedy je? Evičko, já bych se toho opravdu nebála, prostě ti drží jako miminko na UM, myslím, že jí to stačí, hlavně že prospívá :-) Co se týče oblékání, tak se říká, že máš oblékat jako sebe, já ho obléknu třeba trochu víc - jakože já mám tričko s krátkým, tak jemu dám tričko s dlouhým apod. Martin, myslím, že nestíhání v těhotenství je taková nemoc budoucích maminek :-D Na koníkovi mají holky v albumech seznam, co do porodnice. Vložek jsme spotřebovala asi 3 balíky, ale byla jsem tam o 2 dny déle než normálně. Kalhotek jsem spotřebovala myslím že balík, což je asi 5ks, vychází to asi na každý den jedny. Tedy podle mě :-D
Profilova fotka
ahojky holky před chvílí jsme dorazili od mamky :-) nakoupila jsem super věci 8-) boty za 170kč,trička na léto za 39 kč sukni za 79kč a kratasy za 39kč :-D :-D :-D a amozřejmě i malinké jsme vzala bodýčka x-) nevím zda dočtu ted jsme dala kaši výská tu vykoupu za chvíli vůbec nespala ale byla moc hodná :-) ale mě od té mrchy bolí hlava |-| :-p :-( jo snědla mi velkou přesnídávku a k obědu velkou skleničku :-o pak vypila i dopst mlíka a ted kaši ze 150ml vody ale jen at baští šikulka :-)
Profilova fotka
evičko nic neberu :-N HA ted nemůžu musím čekat zda se jaterky ustálí nebo ne ;-) a nechráníme se :-x :-N rozhodně bych jí na jídlo nebudila naučí se to a budeš mít konec ;-)takže nebudit není hloupá na jídlo s emiminko ozve jiři ajaj zuby jak je ted?a vládíček hezky spinkal :-) ;-) šikulka 8-) míšo :-( :-( takové trápeníčko chjoooo :-( moni to je super že to opraví ne? :-)
Profilova fotka
Mast, buď ráda, že nejsi detailista, při stavbě ti to usnadní život. Ale pro mně je to bijící do očí a to jsem jen z půlky cimprlich, než moje mamča. Byla bych schopná vyměnit balkónovky, kdybych na to musela koukat. Jen jsi vzpomeň, jak jsem se málem zhrotila jen při náznaku, že si to majitelka domu po podpisu smlouvy a odeslání peněz rozmyslela. Jinej by se s ní NES….. Ta moje kamarádka v těhotenství také nestíhala, ale poctivě se mnou každý úřední den chodila na obídek. Těhotenství si opravdu užívala a tak to má být. To přeji i tobě.
Profilova fotka
Ahoj holky ja nejak vubec nestiham. Ale nemuzu se divit, budim se okolo pul 9,ale z postele vylezu az kolem 11, pak poklidit udelat neco k obedu a po 2 uz je tu Kamil :-D a to nemluvim, kdyz mi do toho prijde nejaka kontrola :-D Ale je mi fajn, uz ze me spadl ten strach a zase si to uzivam dokud to jeste jde. Nejak mi porad nedochazi, ze se to vse za chvili zmeni a budu mit prcka u sebe ;-) Vcera jsem si zasla na kosmetiku, jeste chci k holicce, v sobotu jdeme na svatbu a pristi ctvrtek bych jeste chtela na koncert, pak chceme do kina a 4.6. se mi vdava kamoska, tak bych to do te doby chtela vydrzet :-D Leni co svatba a pripravy? Myslim na tebe jak se to blizi ;-)
Ahoj :-) mast - jak je to možné,že jsi doma a nic nestíháš???? :-N Já tohle pořád nějak nechápu 8-) Ale asi jednou také poznám....A kočárek máte vybraný jaký???? Já teda nevím,jak Ikea....ale já tam nejezdím,ale že to máme při cestě domu,tak jsme se tam zastavili........Docela jsem tam měla chaos,protože nevím kde co mají...Jinak bych řekla,že Ikea je dobrá na dětský pokoj a věci....toť vše. Nic nikdy z Ikei.....Já si tam vzala jen svíčky,cedník,šuplíky do špajzu(boxy).....ale koš na odpadky,kořenky s chromovou policí - nemají. Mají jen takový ten jako chrom,a to já nechci...nikdy mě Ikea nelákala a asi ani nebude...Když jsem tam koukala na povlečení,protože máme ještě dárkovou poukázku,tak jsem ji zase uložila,protože hnus! Jo a ještě jsme byli v Tchibu,tam ráda nakupuji.....a mamce jsem tam vzala ten kávovar :-) Markét,takže super nákup?? To je fajn....já jedu do Mostu v sobotu,tak jsem zvědavá také zda pořídím ty japony... :-)
Profilova fotka
Fotky pokojicku a meho pupku :-D http://www.modrykonik.cz/fotoblog/lle... Kaci ono jde taky o to, ze uz jsme ted pomalejsi, ja si vzdy rikam kolik jsem toho treba za den udela, kdyz uklizim a tak,ale kdyz si to reknu nahlas tak se musim smat, ze tohle jsem zvladala driv mnohem rychleji. Mnohem vic se odpociva a pak ono toho zarizovani je docela dost :-( taky se mi vsichni divi, ze se nenudim a co cely den delam,ale je to neco jineho nez byt doma v "normalnim" stavu :-D Ja mam ikeu rada, je fakt, ze cely pokojicek je zarizeny z ni,ale to hlavne proto, ze je zbytecne kupovat drahy nabytek, ktery to dite stejne znici. A pak mam e odtud knihovny a kresla, jinak pak doplnky a ten satni system, ten si myslim, maji uplne suprovej. ALe jiank je jasny, ze kazdy preferuje neco jineho ;-) Do tchiba chci zajit, musim kouknout na novou nabidku co maji, tam taky rada nakupuju :-)
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Leni, už jsem měla strach, jestli se něco neděje, když jsi tu tak dlouho nebyla, ulevilo se mi :-) Pokojíček je naprosto úúúúúúúúúúúúúúúúúúúchvatný, je to moc krásné, veselé, no povedlo se vám to x-) Jinak já to naprosto chápu, že nic nestíháš :-D a musím říct, že jsem to teda tak měla i bez břicha, on se doma člověk strašně rozválí a ví, že má na vše hafo času a pak je ve skluzu ze vším :-D Máš před sebou ještě hodně akcí, to je hezké, to bude malej kulturní dítě :-) Markét, jak že se nechráníte? vůbec? Nemáš strach? Jinak super nákup x-) kde jsi byla? Jiřinko, k tomu oblíkání ještě, no a jak to mám řešit, když je třeba takhle, malou mám v kočárku zabalenou do deky, v čem má být? fakt z toho oblíkání mám strašně špatnej pocit. No a co Vládík? :-) Martinko, no máš to už akorát s tou výbavičkou, co :-) Jinak k těm věcem do porodnice, třeba u nás byly vložky v jakémkoliv množství k dispozici přímo v porodnici a pravidelně je doplňovaly, jinak nevím, kolik balíků bych spotřebovala, protože první den jsem musela mít třeba i 3 najednou, teklo ze mě krve jak z vola. A i pak si je často měníš, byla jsem snad každou hodinu ve sprše, na tu jizvu a celkově na ten rozbolavěnej spodek dělá dobře studená voda. Vem si sebou pro jistotu balík, dva, když by je tam nedávali, tak manžel pak donese. Jednorázové kalhotky jsem měla na každý den jedny, jdou teda i přepírat, ale to jsem nepraktikovala. Kup si ty nohavičkové, jsou super, že v tom dobře drží vložky, když se potřebuješ pořádně vystlat ;-) Míšo, to mě moc mrzí, jak je jí berušce dnes? A co jí je? střevní chřipka nebo něco jiného? Mončo a jak chtějí ty okna opravit? To bude super, když budeš mít podlahu všude stejnou x-) už ti poslali nějaké nabídky? Kačko, tak to jste teda v Ikee moc nepořídili.. já bych teda nábytek od nich taky nekupovala, max.dětský pokoj jako Lenka, ale dopňky, koberečky do koupelny, skleničky atd, tam mají za pár korun, na to mi to přijde super. A taky od nich máme šatnu a nemůžu si ji vynachválit :-) K tomu nestíhání, má to tak opravdu každej, prostě nemáš kam spěchat, tak nespěcháš, jako když chodíš do práce a víš, že tohle a tohle musíš udělat teď, protože pak zase nebude čas, tak to uděláš, aby jsi to měla z krku.. když jsi doma, tak tě nic netlačí, užíváš si to, já třeba taky vyspávala do oběda, pořád někde lítala po obídkách, kafíčkách a tak, no a pak fakt máš pocit, že nic doma nestíháš :-) Jo, včera jsme se byli podívat na těch kamenech na dlažbu před barák a terasu, tak do nich jdeme, je to pravý kámen a je stejně drahý jako zámkovka, tak není co řešit,mám radost :-) No a měli tam i krásný obkladový kámen, tak už vím, z čeho budou sloupky u plotu :-) jak jsme přemýšleli, že bychom to stavěli z kamenů, tak ne, tohle je mnohem hezčí, podezdívka a sloupky se postaví třeba z bedňáků a pak se to obloží, úplně to vidím a bude to přesně takové, jak jsme chtěli, jupííí x-) Teď se jdu oblíct a jdu s malou ven, musím naškubat pampelišky než odkvetou, udělám pampeliškový med :-)
Ahoj :-) Tak jste mi to dostatečně ¨vysvětlil, a je to asi tak jak píšete,....tak já jsem zvědavá na sebe....budu sedět a cpát se :-D Leni, krásné fotečky.......kde to přesně je ta zřícenina,nebo hrad....vypadá to v okolí hezky....musela to být paráda!! Pokojíček si dělala sama??? Já Ikeu moc nevyužívám,jen na takové ty drobnosti jak psala Evka......ale pro ty děti to tam mají hezký...nedávno jsem tam brala kamarádce pro malou toho nafukovacího pavouka. A v tom Tchibu....fakt ráda nakupuji,chodí mi pravidelné akce do mailu....teď tam mají krásný obleček na léto (tílko,sukně) za 299,-...Koupila jsem tam sadu příborů,mixér... no už toho bylo dost - mohli by nám už dát nějakou slevu,nebo kartu zákazníka :-D Jinak jsem včera vymyslela novou podlahu do dětského pokoje......,takže budeme dělat ještě to....vypadá to jako leštěné sklo,je to teplé a zapouští se dovnitř různé věci. Tak jsem myslela zajet do Jablonce pro korálky a nějaké neutrální barvičky poházet po celé podlaze a do koupelny mušle.... ;-) Vypadá to moc pěkně!!!!!
Ahoj holky! tak hlásím návrat od doktora, vše je v pořádku, otoky nohou docela ustoupily, tak jsem ráda. Ale pan doktor říkal! To bude hodně velké dítě". Tak se budu modlit, aby se třeba spletl... Murynko, tak ty nebereš HA jo?? Tak to možná bude brzo nějaké další miminko ne :-D :-D Kačko, k tomu nestíhání. Já jsem byla vždy hodně vytížená, hodně v práci pracuju, chodila jsem domů z práce pozdě, ale vždy jsem stačila udělat večeři, zajít s kámoškou na kafe.. no prostě všechno. ted jsem už druhý týden doma a nestíhám vůbec nic :-D :-D. Sama nevím jak je to možné, ale je to tak... a když třeba uklízím, tak celý den.. no opravdu náročné to naše 2+kk :-D :-D, kdybych měla už ted ten domek, tak si asi hodim mašli :-D :-D No a k té Ikee, tak mě se tam líbí skoro všechno, vím, že to není moc kvalitní, ale zase je to takové moderní, hezké, jednoduché... do baráčku bych tam asi nábytek nekupovala, ale ted do našeho bytečku klidně... a Tchibo mám ráda taky, tak nakupuju skoro každý měsíc :-D :-D Leničko, krásný pokojíček a moc hezké fotečky. A ty obrázky na zeď jsi dělala ty?? To je malované nebo nalepené??? Evičko, tak to jsem na ten Váš plotík zvědavá!! A zahradu už taky řešíš nebo bude jen trávník?? Mě se právě do ničeho moc nechce.. budeme mít velkou zahradu, ale já na ty kytky moc nejsem (alespoň zatím ne), tak uvažuju spíš o nějakých kosodřevinách :-) :-) A copak ta JIřinka?? Co ta tvoje zahrádka??? Jiřinko a stíháš ted s Vládíkem i domácnost, uklidit a tak. Já bych chtěla mít doma pořád krásně čisto a uklizeno, ale neumím si představit, jak to budu stíhat s dítětem, když už je to ted problém.. a to máme fakt pidi byt... tak nevím,až pak budem ve velkém :-o :-o
Profilova fotka
Tak jsme se vrátily z procházky, mám natrhané pampelišky, ale byl to boj, malá má snad radar na zastavení, ihned se probudila a začala kníkat, má dnes nějaké boleníčko, furt se kroutí, když zrovna nespinká a kňučí :-( Kačko, to mě moc zajímá, jak jsi psala o té podlaze. Něco takového jsem přesně sháněla do koupelny, ani jsem nevěděla, že to existuje, ale chtěla jsem udělat podlahu z oblázků a mušlí a něčím to takhle zalít. Kde jsi na to narazila a kolik to stojí? Ona by z toho nebyla nakonec špatná ani terasa, i když to by asi klouzalo, že? Máš nějaký odkaz na to? Tchibo je fajn, já tam kupovala termo prádlo, když je akce, mají dobré ceny :-) Jdu dát vařit pampelišky a pověsit prádlo, malá dospává v kočárku, za hodinku přijede manžel a asi si půjdem někam sednout na terásku s přáteli, venku je zase překrásně x-)
Profilova fotka
Martinko, psali jsme na stejno :-) Gratuluji ke kontrole, na ty odhady dr vůbec nedej, koukni, jak se škaredě velikostí sekli u mě a to mi dělali x ultrazvuků.. vidí velké břicho, řekne velké dítě, u mě viděli malinké bříško a hned muselo být mimi malé a houby, tak buď v klidu ;-) zahradu už máme namalovanou, chceme to hodně členité a jestli se to povede, jak si představujem, tak to bude pecka. Nemáme pozemek úplně rovný, takže to půjde snad dobře, třeba terasa bude na jedné strané výš, kolem dolů ozdobné šutry,kůra, dřeviny, kytičky, z těch šutrů poteče vodička jako vodopád potůčkem do jezírka, přes to bude takový ten dřevěný most a vedle bude ze dřeva pro děti taková ta prolejzačka s provazy, klouzačkou a domečkem. No a v druhém koutu bude altán s krbem a udírnou. Před barákem to taky nebude jen vydlážděné, chci chodníček ke vchodu oddělit od stání pro auta pruhem bez dlažby , kde bude kůra, sem tam kámen a nějaké dřeviny. Ono se to blbě vysvětluje, ale v létě to snad už bude hotové, tak to pak blejsknu. Normálně jsme se na tom s manželem shodli oba stejně, když jsme si to malovali, bylo to jako když jsme si malovali domeček, máme stejné nápady a vzájemně se v tomhle fakt bezvadně doplňujem, už se těším, až to začnem realizovat, to idylka skončí a jsem zvědavá, kterej z nás dvou to nepřežije :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojik holky, tak koonecne, amalce je dobre, od vcerejska pribrala 170g, takze jsme nesly do nemocnice :) uz se zase smeje :) a chce si hrat, je to krasne! marti, je super ze jsi zase lepsi! a nechapu doktory ze takhle strasi s tou vahou, rodicku to potom akorat rozhodi :-/ mel rict ze bude vetsi, ale tohle nesnasim :-X. Moc drzim palecky a neprepinej se ty hyperaktive! :-D ahojik evickoo, tak koukam ze mas doma uplnyho andilka..zrovna ty?! takova parmenka?! :-D:-D asi nebude po vas:-D ted ti uz ty flamy atd nechybi, ze? uz jsi se do roli mamky pekne vzila :) x-) x-) tady neni teda pekne, je tu tak polojasno, vcera i prselo:-/
Profilova fotka
leni, tyyyyy brdooo!!!ten pokojicek je naadherny, take se tesim az jednou budu prckovi delat pokojicek, ted ma jen koutek u nas v loznci:-/.
Profilova fotka
leni a mas uuuzasne brisko:) takove ,ciste,, Preji ti aby nepopraskalo, zatim je krasny a pupik uz zacina pekne vylejzat :-D me popraskalo asi ve 39tt :-X a pupik od piersingu kolem 35tt takova evicka a mury maji krasnaa briska jakoby v nich nikdy nic nebylo :-D ja tam mam jizvu od slepaku, pak popraskany pupik, trochu strie pod pupikem a ted pribydou 3 -4 dirky od laparoskopie 8-(
Marti, také gratuluji ke kontrole!!! :-) Jinak to nestíhání...,už to pomalu začínám chápat,ale co potom říkat těm ostatním,když to nebudu stíhat jako dřív.....no....hold si budu dělat přestávky mezi úklidem :-N Evi,dávají to do koupelen a přesně i jak jsi psala....terasy s kamínkama. Mají různé odstíny,klidně si tam můžeš zalít i bankovky. :-D :-D ;-) Neklouže to. Odkaz na to nemám,ale můžu sehnat....je to novinka,můžu ti přímo nafotit podlahu těch našich známých právě v tom dětskym . Jinak m2 stojí cca 1.500,- sklo si můžeš vybrat barevně také....je toho opravdu strašně moc....ale je to ještě novinka,tak to nikde moc není. Zatím mohu zjistit pouze tohle. Tchibo má občas dobré akce,jen mě štve......že to jejich ,,S,, velikost je jako ,,L,, ]-( Evi,ty děláš pampeliškový medík???? x-) Markét,vy si normálně koledujete o druhé..... 8-)
Profilova fotka
Míšo, tak to je super, že je malé už líp, jsu to ale nervy, co.. Byl to nějaký bacil nebo něco špatného snědla, co myslíš? Jinak malá je asi po mně, já prý byla do puberty strašně hodné dítě, fakt andílek, za to pak jsem si to všechno vynahradila :-D A to tvoje břicho, přeháníš, není to tak strašný, jak popisuješ. Jen počkej po druhém, to si budeš ještě sentimentálně vzpomínat na bříško po Amálce ;-) Kačko, to by jsi byla moc hodná, kdyby jsi mi sehnala odkaz, je to sice drahé, takže terasu 30m2, co chceme, s tím určitě dělat nebudem, ale někde by se to dalo použít. To je přesně to, co jsem sháněla, škoda, že jsme na to nenarazili před doděláním koupelny.. Medík z pampelišek dělám každoročně, je výborný a pomáhá i při chřipkách :-)
http://hracky.eod.cz/totalni-vyprodej Tohle mi přišlo na mail...,nevim proč....tak jestli to využijí maminy.... ;-)
Profilova fotka
evi take jsme delali medik z pampelisek kdyz jsem byla mala, pres nejaky stroj na zahrade :-O :-D amalka chytla infekci v motole jak byli za mnou :-( takze uz za mnou nepujdou az budu po operaci(to neydrzim!):-( tyden pred tim nez jsme tam prisla tak to tam vsichni meli a ja jsme to od amalky v sobotu chytla a totalne jsme se pozvracela a druhy den posragirovala :-D ale hned me to pustilo, u prcku ale clovek nevi co je boli atd, bylo to starsny jak se kroutila v bolistkach :-(
Profilova fotka
kaci vis co je vtipne? :-D ze postovne vyjde asi 3 krat tolik nez ta vec :-D:-D:-D
Jo, jo....určitě se ti na to pozeptám. Byli jsme u těch známých včera,tak někdy příští týden k nim zase pojedeme. Mě by se to líbilo ještě v té piďi kouplně s mušlema,nebo kamínkama.....A ty známý právě jedou pro několik kil korálků,budou to dělat ještě do jednoho pokoje. Tenhle medík mi dělala mamča,když jsem byla menší,jinak med miluji do dneška,každé ráno v čaji musí být!!!!!!!!!! x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak u nás je zase krásně. Akorát šla babička s kočárkem :-) Dneska dopoledne jsme byli s kamarádkou venku v Mostě a po obědě jsem musela k zubařce, takže mám prý hodně slabou sklovinu a pak se mi to pak prý vždycky rychle a hluboko rozjede. Tak to vypadá, že budu muset brzy začít šetřit na nové zuby :-( Markétko, tak to jsi krásně pokoupila, taky bych brala podobný nákup :-) Já dnes koupila Vládíkovi tričko a kalhoty, ani mě nebaví koukat na něco pro sebe. Míšo, tak to je moc dobře, že už je Amálce tak dobře. Jak dlouho pak budeš muset být v nemocnici? Ahoj Leni, tak musím pochválit krásné bříško, ale hlavně ten pokojík, to je prostě paráda x-) Evičko, dneska je hezky a třeba fouká, Vládíkovi jsem dala bodyčko s dlouhým rukávem a bundičku a teď má teplákovou soupravičku, zatím pořád dávám punčocháče. Moc se těším na vaší zahradu, máte to krásně naplánované. My teď uděláme plot a pak si to taky nakreslíme. Nemáme už korunky, takže zámkovka bude až příští rok, letos ještě asi dáme něco na terásku, ale taky nevíme, co tam vybrat. Ono se to nezdá, ale zahrada a vše kolem taky stojí hromadu peněz a ty už prostě došly. Můj prozatimní záhonek - jen na letošek, je takový zkušební, uvidíme, jestli se tam něco urodí :-D Martin, tak kontrola dopadla výborně, to je fajn a hlavně, že už otoky nejsou, to musí být úleva, viď. - Co se týká té domácnosti, tak zpočátku to bylo úplně v pohodě, protože přes den Vládík krásně spinkal, pak se to začalo lámat a musela jsem si zvyknout, že Vládík už tolik nespí a já byla po noci unavená, takže jsem se snažila dopoledne spinkat s ním a odpoledne něco poklidit. Pak se mu režim urovnal tak, že mi spinkal 45 min. dopoledne a odpoledne, to než usnul, tak byl zase vzhůru :-D Hodně pomáhá to, že třeba Vašíkovo babička si ho veme do kočárku, dřív 2x denně, teď tak 1x denně, z toho asi 3 měsíce ztrávila v nemocnici nebo nemohla nic dělat, ale také se to dalo. Teď mi spinká většinou tak 2x 1,5hodiny a to je dobré. Jen večer se mi moc dělat nechce, to už odpočívám. Musí mě to čapnout, že si poklidim, když Vládík večer zabere. Ještě k té Ikee, já si ještě nedávno nedovedla představit, že si tam koupím něco z nábytku a teď máme skříně a v obýváku stůl, stolek pod televizi a ten policový systém. Hrozně se mi to líbilo, nic jiného mě nikde do obýváku nechytlo. Tchibo mám taky ráda, oblečení mají celkem levné, ale věci do domácnosi už tolik ne. Včera jsme si zase letos poprvé udělali buřty, to bylo super :-)
Míšo,nestudovala jsem to.... ;-)
Profilova fotka
Marti jsou to samolepky http://www.kocarky-pro-mrnata.cz/deko... jinak jsem trosku docetla, Miso super, ze uz je male lip a nebylo to nic vaznejsiho ;-) Market dobry nakup, me uz zas chyta chut neco si koupit,ale ted to nema cenu :-( jirinko ja se tesim az taky dam maleho na chvili do kocarku tchyni nebo mamce, jak tak posloucham i od Market je to fakt pomoc evi mala je fakt andilek. Ja med nejim,ale pampelisky mi v detstvi moooc chutnali :-D
Profilova fotka
ahojky nestíhám :-D :-D letmo jsme dočetla ale jen letmo jsem dneska k.o :-p :-p holky nechráníme se HA neberu nemíním kvůli tomu svinstvu si odrovnat játra :-S po svatbě jsme se také 3 měs nechránili a nic po revizi to samé vyšlo to když jsme jen chtěli 8-) tak na to spoléhám vím kdy mám plodné dny a to se sexu vyhýbám :-D miminko opravdu ted neplánuji :-D nebojte 8-) leni krásné fotečky pupík i pokojíček x-) mě ikea také nenadchla jako doplnky jo ale ne nábytek marti gratulace ke kontrole otoky ustoupili super ;-) ;-) evi máš opravdu hodnou holčičku x-) x-) a medík z pampelišek je opravdu výborný ;-) jiřinko páni nové zuby to bude pěkná sumička co? :-( jejda to mě mrzí jinak já nakupuji ted už i na sebe chci být hezká mamina :-D :-D :-D a za tu cenu nekupto 8-) 8-) kačko někdy ty maily nechápu :-N ajak se bydlí??? my dneska měli super den byli jsme u mamky na obídku nechali jsme tam malou vyrazili na nákupy koupili jsme si domácí kino :-) x-) ted to manžel šteluje :-) malá už spí byla dneska moc unavená
Profilova fotka
ahojik jirinko...zuby zuby...hruza hruza...ja mam v puse uz takovych penez :-D mam je take silene,a le to asi vis :-D a ja nevim jak budu dlouho v nemocnici po operaci. Budou mi to delat laparoskopicky, tak treba za 5-6 dni pujdu domu (mozna i driv :-O) ale potom malou nebudu moct nosit a to nevim jak dlouho :-( jeste nevim jak to udelame s hlidanim :-( kuba ma jezdeni po CR..to bude peklo, moje mamina si vzit volno nemuze, pac v tv delaji na neco jako zivnostak OSVC ale nevim jak je to delane takze kdyby odjela tak nema kdo moderovat. A tchyne ma porad nemocnyho Mateje, takze uz ma vyplacanou tu osetrovacku a dovolenou si setri na svoji dovolenou samozrejme :-(
Profilova fotka
Jiřinko, ty si teda užiješ s těma zoubkama, co :-( zuby jsou opravdu hodně drahá záležitost :-S Jo, k tomu oblékání, je fajn, že jsi mi napsala, jak oblíkáš teď Vládíka, ale já bych spíš potřebovala, jak jsi ho oblíkala v kočárku ;-) :-D Dneska jak jsem trajdala tady po vsi, tak jsem se seznámila se 3 maminkama s kočárkem, jedna má o týden mladší holčičku a ty ostatní několikaměsíční a ta s tou nejmladší ji měla v beránkovém pytli a strašně navlečenou a ty ostatní měli třeba jen tričko s dlouhým a deku, Sárika měla bodíčko a přes to takovej teplejší overálek a deku, nejdřív jsem měla pocit, že je málo oblečená, ale vypadala spokojeně, ale furt mám strach, jestli jí není horko/zima :-( Leni H, ty jsi se cpala pampeliškama,jo? :-D Markét, takže si ani nedáváte pozor? Prostě spoléháš na plodné a neplodné dny? Pozor na to, ovulka může být i dvakrát do cyklu nebo se může i opozdit, to jsem měla nejspíš já, otěhotněla jsem úplně v jinou dobu, než jsem měla obvykle plodné dny. Pěknou hračku jste si koupili, to bude pokoukáníčko, viď :-) Míšo, to je prekérka s tím hlídáním a manžel si nemůže vzít ošetřování? Jo a za kolik jste holky kupovaly ty háčkované čepičky? Já jsem si ji objednala od jedné paní z Plzně, už jsem si ji vyzvedla a je naprosto božská, dokonalá, pak dám taky fotečku malé, strašně jí sluší, je sladká x-)
Profilova fotka
dobré ráno evi to prostě poznáš pokud Sárinka není studená nebo spocená je to o.k nejlépe to poznáš vzadu na halvičce já malou oblíkám málo protože se jinak hrozně spotí některé maminy oblékají hodně miminka jsou zimomřivá každé je prostě jiné ;-) já ted dávám malé tričko a mikinku a kalhoty a je to o.k už jezdíme někdy i bez čepičky když jí má je vzda na té hlavičce mokrá pokud je malá spokojená není co řešit 8-) jak už jsme tu psala prostě si pozor nedáváme :-D nespoléhám nanic ted my prostě nic jiného nezbývá musím čekat zda to způssobuje opravu HA pokud ano zkusím ty šetřící pokud to nezpůsobuje ha vrátím se k ní ale ted prostě jiné řešení nemám jo kondom a ten nesnáším :-p :-p tu čepičku jsme brala z 160kč ;-)
Profilova fotka
už 4 den se budí na jídlo v 5 ráno a pak spíme skoro do 8 x-) x-) jéé kéž by jí to vydrželo :-D
Dobré ráno :-) Jaké maily Markétko??? Jdu teď dočítat.... Holky nevíte prosím nějakou dobrou adresu na netu která má doplňky do bytu - kuchyně??? Děkuji.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?