Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Jojo. Jen se obávám, aby v tom nebyl nějaký zatím neobjevený problém. Zatím nám například nedělali testy, jestli nejsem alergická na manželovo sperma, ani netestovali, jestli má imunita není tak silná, že vše cizí likviduje. Víš co, nechci do toho zabředat, ale když si přečtu někde nějaký článek, nebo s někým pokecáš, tak zjistíš, že i jiným tvrdili, jak je vše o.k. a po x době na něco přijdou. Já do toho nechci doktorce kecat, jen nechápu, proč neudělají všechny testy najednou. Vím, je to asi drahé, ale trápit lidi několik měsíců, let mi také nepřijde moc o.k. Prostě na to nejde nemyslet. Nechala jsem to být rok a půl, teď si to vyčítám. Mimochodem teď v květnu je to druhý rok co jsem přestala brát antikoncepci.
5. kvě 2010 v 16:48  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Tak jsem zase jednou zavítala na koníka, do které skupiny bych se asi hodila.........asi zůstanu u Vás, není to nic pro mně. Poprvé neodcházím z této stránky s depkou, ale pobavená, musím se s Vámi poděli o postřeh jedné slečny, omlouvám se, nezapamatovala jsem si přezdívku:

Lada napsal kocoura Mikeše někdy okolo roku 1938 a Romové ho dočetli až v roce 2010.

Až se naučí číst i Vietnamci, máme po Rákosníčkovi......

DOBRÉ ŽE?
5. kvě 2010 v 17:11  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jiřinky zvěřinec emoticon . Jiří, snad ti to nevadí, jestli ano, smažu. Já si nemohla pomoct, já bych prostě chtěla ovečku emoticon
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/magnolia/album/rekonstrukce/
5. kvě 2010 v 18:00  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky máme po kontrole emoticon

už moc nenabíráme prý je to o.k už ted moc přibírat nebude emoticon má 5700 g,65cm....píchla nám poslední hexu prý je nejhorší ale jsme bez reakce a ted spinká emoticon emoticon takže o.k

moni jasně chápu emoticon já si dělala srandu emoticon jinak s tou sliznicí to mě mrzí emoticon a to vajíčko také chápu že už se na to nejde neupínat musí to být moc těžké emoticon tolik bych ti to přála..chjoooo at se zjistí proč...

mě koník pomohl moc po potratu našla jsem tam zpřízněné duše ted chodím už na ně občas a na prosinec holčičny co rodili jako já emoticon

martinko krásné fotečky...a s tou podlahou tedy nepomůžu emoticon

moni krásné zvířectvo emoticon emoticon emoticon

evičko je to nejvyšší hora rakouska je tam i v létě sníh viděla jsme fotky nádhera emoticon uvidíme zda to klapne prý to necháme asi na červenec emoticon jaký jste měli den??co malinká?
5. kvě 2010 v 19:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,

dnes jsem nějaká chcíplá, asi stokrát jsem už kýchla, tak snad jsem jen nachlazená. dala jsem si zázvorový čaj a do rána musím být fit! celou zimu jsem v pohodě a na jaře mě to chytne.

Marti, díky za fotky, opravdu moc hezké! fotil vás někdo známý nebo je to z ateliéru od profíka?

Moni, myslím, že až se nastěhujete do nového, tak si budeš užívat domeček, zahrádku a třeba se trochu uvolníš, co myslíš?
neuvažovala jsi taky o změně práce? jak jsi tam vlastně už dlouho?
z těch věcí bych ráda využila ty orchidejky na výzdobu na hostině. bryndák ještě uvidíme a podvazek mám už svůj, neodolala jsem jednomu na svatebním veletrhu, i když vím, že by měl být darovaný! emoticon
jo a dnes nám došel potvrzující email, že už jsou prstýnky na cestě. jsem pěkně natěšená! emoticon

Marky, Sofinka je šikovná, tak snad to bude bez následků a hezky se vyspinká.
jak je Mišce???

Moni, tak podobnou variantu toho vtipu mi říkal Adam. nevím, zda to někde slyšel či vymyslel sám
emoticon
to byla ta kauza, že v Mikešovi je rasistická pasáže, že ho unesli zlí cikáni!
5. kvě 2010 ve 22:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky emoticon

ještě se válíme v pelíšku emoticon malá vedle mě divočí emoticon noc o.k hexa nic neudělala jupí emoticon je to šikulka ty očkování zvládla super!!!

leni at tě rýma brzy opustí a je jasný že na prstýnky se těšíš emoticon pěkně se vám to krátí emoticon míše je dobře vzali jí ten jeden kamínek co se zatoulal a příští týden jí vezmou žlučník....
6. kvě 2010 v 07:36  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Dobré ráno.

U nás je táááááááák hnusně, tma a prší. Vidím se v pelíšku a né do čtyř v práci. Aspoň jsem si uškubla šeřík, tak mi to tu krásně voní.

Leni o změně zaměstnání jsem uvažovala, ale intenzivně nehledala. Já si prostě myslím, že potřebuji jen oraz. Jsem unavená a myslím, že by to nevyřešila ani změna zaměstnání, možná by mně to v tuhle chvíli spíš dorazilo.Je toho tu moc, lidi jsou sprostý a je to ubíjející. Ubíjející je i to, že si na lidi vymýšlíme spoustu nesmyslů, které jsme povinné vyžadovat, ale po pravdě je mi to mnohdy samotné proti srsti. Ale s tím člověk nic neudělá. To je všude, u nás , ve školství, ve zdravotnictví, prostě všude.
6. kvě 2010 v 09:50  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Dobré ráno holky emoticon

Martinko, prohlídla jsem fotky, moc ti to tam sluší, strašně se mi líbí ty s tím puntikatým tričínkem, ty jsou skvělý a s manželem vám to taky sekne.. fakt moc krásný a bříško máš opravdu pořádné, ale po těle jsi asi ani nepřibrala nebo jo? K té podlaze, přesně vím, o čem mluvíš, tedy jestli je to to, co myslím.. máš na ní jakoby takovej film a jsou na tom pak vidět čmouhy od chození a tak, i když to umyješ? Přesně tohle jsem měla v minulém baráku s jednou plovoučkou taky a bohužel jsem se toho za selá léta nezbavila, prostě je to takovej typ podlahy nebo nevim. Zkoušela jsem fakt všechno, různé prostředky i třeba jen vodu s jarem atd a prostě ta podlaha byla furt taková. Takže si nemyslím, že to u tebe dělá třeba to od spárování daždic, prostě je to ten typ podlahy, co se vyloženě neleskne a je jakoby voskový nebo jak to popsat.

Mončo, to taky nechápu, proč neudělají všechny testy najednou, když už se to člověk rozhodne řešit, je to zbytečné protahování emoticon jinak ten tvůj stav unavenosti jsem měla taky, práce mě přestala bavit, naplňovat, začala mě vyloženě štvát a dovča s tím opravdu nic nespraví, po ní mi to snad přišlo ještě horší.. ale tak mě napadlo, makáš na stavbě, mohly by se ti bloknout záda a to je marodění určo na pár měsíců, hmm? aspoň by jsi zase využila pojistku emoticon

Leni, tak jak ti je, vyležela jsi se z toho? Na prstýnky věřím, že se moc těšíš, blejskneš nám je pak? emoticon

Markét, my se taky ještě válímme v pelíšku emoticon malá ještě spinká, tak toho využívám a lenoším emoticon to je super, že zvládla tak pěkně očkování, šikulka emoticon jo a kdypak jdete na další plavčo?
Míšu moc a moc pozdravuj, to bude v nemocnici do toho příštího týdne? Jakpak to zvládá Kuba s malou a jak malá, bez maminky?

Dlouho tu nebyla Lenka H, nebo se mi to jen zdá? Kdepak ji máme?
A Pavlínka by nám mohla přijít zase poreferovat, jak se holčičky mají emoticon
halo halo, kdepak jste?
6. kvě 2010 v 10:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky emoticon
máme se super emoticon akorát počasí na procházky by mohlo být lepší
internet si teď zakazuju, domeček mě potřebuje víc ...
bydlení zatím nefotím, máme tu dost bojové podmínky, ale o víkendu se to zlepší - už budeme mít sedačku emoticon sice bude v obýváku, ale jen provizorně, do obýváku počítáme s lepší a tahle skončí v pracovně emoticon

Evi máš čas pracovat? že bych si u tebe objednala stolek... emoticon

Marti - já bych taky chtěla vidět fotky
6. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 tak my už spíme v kočárku venku na zahrádce emoticon zvládla všechny očkování jen jednou měla teplotku...míša tam bude do příštího týdne ted tam má maminku a pak bude hlídta kuba co mu zbývá emoticon musí to zvládnou míše se stýská a malé asi také prý jí hleda emoticon
6. kvě 2010 v 10:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Evi, když to já neumím. Neumím lhát. Nikdy jsem nebyla za školou, nebo nevyužila volna na vysokou, když jsem dělala dálkově jinak, než opravdu k návštěvě školy. Na druhou stranu bych se možná trošku zklidnila a vše by šlo lépe. Jenže, když budu marodit, tak se tady z toho ženský picnou. Po té mé kolegyňce, co šla na mateřskou nám sem nikoho nedali, takže jsme si její práci rozebrali a já mám v kanceláři novou holčinu, za paní, která už to nezvládala a šla na podatelnu, takže kdyby vypadl na dlouho jeden člověk, bude to nářez. Pokud bych byla na rizikovém, tak by se možná řešila náhrada po dobu nemoci a pak mateřské, ale jinak ne. Nechci jim to udělat.
6. kvě 2010 v 10:32  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 tak jsem domluvila s míšou!!!!

včéra jí vyndali ten kamínek je jí dneska už líp a snědla suchar emoticon všehcny moc zdraví po amálce se jí stýská kuba zvládá za chvilku jedou prý plavat emoticon operace bude za měsíc nebo za 14 dní..to prý zatím neví mezitím by jí asi pustili domů...

jo evi my plavčo máme každý pátek ve 13 hod emoticon
6. kvě 2010 v 11:17  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Pavlí, to víš, že normálně makám, tak mi písni maila, co by jsi chtěla, ju. No a co nějaké nové fotečky, ukážeš? Jak je malá už velká?

Mončo, tak to je na prd, když je tam taková situace emoticon máte asi fofry, co, to taky k tomu mimi nepřidá, jestli jsi pořád pod tlakem a tím pádem sevřená.. no a co opravdu si vyrazit aspoň na týden k moři, čirou náhodou na plodné dny? emoticon

Markét, tak aspoň, že už je Míše líp, ta si to chudák vybírá emoticon Malá ti už zase spinká? naše je te´d na koze, pak doufám bude chvíli dřímat, abych se mohla vypravit a vyrazíme do města emoticon
6. kvě 2010 v 11:33  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi jo jo my dopoledne prostě od 10 po 10 do oběda spíme emoticon pa si hraje tak do 13,do půl 2 a pak zase ty 2 hodky spí emoticon emoticon od 16 do koupání cca 19-20 hod už dá jen 20 min emoticon užij si to ve městě emoticon
6. kvě 2010 v 11:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tak mě Vládíček už hodinku taky spinká a uvidíme, kdy se vzubdí na obídek. Dneska nás nechal v postýlce do 7:30, to byla paráda emoticon Evičko, ty ses tak bála, jak to bude se spaním a malá je prostě neskutečný andílek emoticon
Včera i předevčírem spal Vládík dopoledne 1hod. a 45min. a to samé i odpoledne, poslední dny je nějaký unavenější. Jen dnes usnul pozdě a vypadá to jen na 1 spaní přes den.
Škoda že je tak hnusně, těšila bych se na procházku, takhle půjdeme taky, ale nějak mě to netěší emoticon

Mončo, to je jasné, že mi to nevadí emoticon

Míši mi je moc líto, je to strašně dlouhá doba na to, aby byla bez Amálky, byli jí navštívit? Doufám, že jí před tou operací ještě pustí, aby mohla být s ní emoticon Ale hlavně, že už jí je líp a snad se ty stavy vyřeší.

Lenka tu už opravdu dlouho nebyla emoticon

Martin, ty fotky jsou krásné a moc moc ti to tam sluší. Bříško máš opravdu veliké, jakoby jsi už byla nakonci, ale sluší ti to a hlavně, že jsi zdravá, bříško je moc hezké emoticon
6. kvě 2010 ve 12:00  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ahojky Pavlí. Ty máš teď taky samé radosti. To je dobře.

Já si včera ňuňala malinkou té mé kamarádky=kolegyňky a celou noc se mi o ní zdálo. Poprvé se mi stalo, že jsem mněla ve snu jako hmatové vjemy, pořád jsem jí hladila a cítila, jak je sametová. Já nádherná. Má žloutenku, takže je jak od moře. Mněla jsem tendence jí ukrást emoticon

Jsem ráda, že už je Míše lépe. Kuba si aspoň malou víc užije.
6. kvě 2010 ve 12:20  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 my poprvé přes den spíme v postýlce ted jsem jí tam dala a spinká zlatíčko emoticon

vzbudila se až v 1 hod dostala obídek pak jsme si hráli a ted to zalomila...dopoledne spala 3 hod šikulka..

moni to chápu ten pocit..ukrást ale brzy se dočkáš svého uzlíčku!!!

mě přišli z MMB laclové džíny za 100kč i s poštovným jsou nádhernýý emoticon a pak k tomu dala i bodýčko emoticon

holky maminky jste zaregistrováni v DM klubu??máte ty slevové karty sbíráte body??
6. kvě 2010 ve 14:36  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Mončo, tak to chápu. I já bych si zase pošmudlala miminko. Vládík mi to teď pěkně vynahrazuje, šmudlal by se pořád emoticon
Krásně ti spinká Markétko, naštěstí mi už taky spinkáme líp. Prcek vstával ve 12:20 a myslela jsem, že už to vydrží do večera, ale moc tomu nevěřím, už si zase šmudlá očíčka. Já mám teď chvilku, vytahuje mi prádlo na vyžehlení z koše, to ho baví emoticon
Venku jsme nebyli, strašně lilo emoticon

Markét, já jsem registrovaná, je to strašná výhoda. Už jsem měla přes tisíc bodů, tak jsem si teď koupila za 150 bodů slevovou knížku a za 300 bodů návštěvu toho kadeřnictví, chtěla bych jít příští nebo ten další víkend. S tím dětským bonusem se to strašně vyplatí.
6. kvě 2010 v 15:03  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Tak jsem koukala na tu dovolenou a ten náš v hotel, přesně v našem termínu zdražili už o 3 tisíce emoticon
6. kvě 2010 v 15:05  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko je dobře že se vládík zlepšil šikulka emoticon
cože za 300 bodů je kadeřník to ani nevím? emoticon emoticon emoticon

no vidíš ještě že už jste si to zamluvili vid?3 tis je dost emoticon
6. kvě 2010 v 15:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 u nás také lije tak jsme jí právě dala do postýlky s tím že neusne a ejhle už skoro hodinku spí....
6. kvě 2010 v 15:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 A ehjle, Vládík spí taky emoticon

Markét, mrkni se na stránky, je to u hair city - 4 hodinová péče, je tam tedy doplatek v Praze 600 a mimo prahu 440. Je pravda, že já 440 dám za ostříhání a melír u mé kadeřnice taky, ale tady mi to mělo být i s nějakou radou a péčí o vlasy, prostě to bude změna emoticon
Já chtěla našetřit těch 1500 bodů na celodenní péči o vlasy a tělo v Praze a pak jsem se na to vykašlala. Vzala jsem si tu slevovou knížku, tam je sleva 10 % na celý nákup, tak jsem udělala za 2tisíce a ještě 25% sleva na vybraný výrobek a nějaký ty slevový kupónky taky využiju.
6. kvě 2010 v 15:20  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiři na jaké stránky? emoticon DM?
6. kvě 2010 v 16:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jo emoticon
6. kvě 2010 v 17:57  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky,
děkuji moc za pochvalu foteček. Máte pravdu bříčko je veliký, každý si myslí, že budu rodit každým dnem, což je docela sranda, protože pak se mnou všichni zachází jako v bavlnce emoticon emoticon

Evičko, no přibrala jsem všude, mám nahoře 12 kg, ale je pravda, že většina je v bříšku emoticon Samozřejmě mám i tlustý nožky a zadek, ale oproti bříšku to není tak strašný... NO a k té podlaze, taky mi připadá, že je to tou podlahou, páč to není možný. Hlavně myslím, že jsme blbě vybrali, koupili jsme totiž tu nejlevnější, co jsme sehnali, protože byt už není náš a my zde budem max. rok a půl, tak se nám do toho nechtělo moc investovat... no a podle toho to vypadá... hrůza emoticon

Pavlínko, odkaz na fotky máš v IP emoticon

Jiřinko, Markétko, koukám, že řešíte body v DM. Já jsem taky registrovaná a už mám první knížečku, kde jsou slevy na těhu věci , první plenky atd.. už jsem i něco využila. Akorát nevím, kde zjistím kolik už mám na té kartě bodů??? A kde najdu toho kadeřníka??? To musím prozkoumat, to mě taky moc zajímá emoticon Jiřinko až půjdeš k tomu kadeřníkovi tak nezapomeň informovat jaké to bylo emoticon
6. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj holky,
dnes jsem to v práci fakt protrpělá, kýchám, kašlu, smrkám. odešla jsem trochu dřív.
zítra frčíme domů, v sobotu jdu řešit kytky, kadeřnici a dořešíme i hostinu a menu.
už došly prstýnky, Adam byl teď na poště, tak je za chvíli s nimi tu! emoticon

Moni, mrkni, jak se líbíš!
http://nevestinkynevesty.blog.cz/0811/svatebni-ucesy-6

Marti, ke konči to bude s bříškem asi dost náročné, co? emoticon kdy máš termín?
jo a vy rekonstruujete byteček a domeček se teprve chystáte stavět? pozemek už máte?
až budeš mít prcka, zajdu si ho pochovat, jo? emoticon
Moni, jsem z dětí taky vedle, ale je jasné, že teď řeším zatím tu svatbu a chci to pěkně po pořádku.
ale já to taky cítím, jako holky, že se dočkáte. někoho ta příroda prostě víc trápí, i když je to nespravedlivé!
6. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Leni, to máš krásné starosti s kytkou, kadeřnicí, já na toto období strašně ráda vzpomínám.. moc si to užij emoticon
No a s bříškem to mám náročný už teď, tenisky si prostě nezavážu emoticon , když je dama manžel, tak mi je zaváže a když není tak chodím s rozvázanýma kaničkama... no fakt zoufalec emoticon
No a domek bude komplet postavený za rok a něco, max. v říjnu toho dalšího roku a byteček jsme rekonstruovali kvůli malé, aby tady měla všechno čisté, ale nikterak jsme to nepřeháněli, akorát se udělala nová podlaha a všude se vymalovalo a udělal se pořádný úklid.. vyhodila jsem asi polovinu věcí v bytě emoticon emoticon
A miminko si pochovat určitě přijď, máš to coby kamenem dohodil emoticon
6. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 právě proto, Marti emoticon
nechtěla bys dát na Rajče ještě fotky ze svatby, prosím? já si je tenkrát nestihla tak dobře prohlédnout! emoticon

na jednu stranu jsem ráda, že jsme měli rok, protože to není žádný stres, na druhou už je to fakt docela dlouho! emoticon

už máme doma prstýnky, moc se nám líbí! emoticon

akorát se chystáme dělat palačinky, já těsto, Adam smažení! tomu říkám dělba práce! emoticon

furt teď čučím na Airstop a vybírám dovču. taky se mi zdá těch 7 dní málo, ale když jsme byli na Kosu 10, už mi to přišlo moc. ale to bylo asi kvůli děckám, byli to malí parchanti!
v Černé hoře jsme kdysi byli na 10 i s cestou (24 hodi. jedna) a stačilo nám to.
tam bylo krásně, naše první dovča u moře. není to luxus, ale my jsme skromní, byla tam krásná příroda a památky. ideální na poznávačku či cestování s báglem. ráda bych někdy do Albánie!
6. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Leni už jsou na rajčeti emoticon
6. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jak se tam Monča dostala?

Martin, k té podlaze, mě se taky neleskne, ale nemám ji hladkou, tak to bude asi tím.

Leni, já si taky myslím, že 7 dní je málo, bude te si užívat krásné období a chcete cestovat, tak byste víc dnů zvldáli ne? emoticon
6. kvě 2010 ve 20:41  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.