Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Krásné fotečky. Jen na ty Jiřinky se tady prostě nedostanu ]-(
Profilova fotka
Martinko, to je jasný a ještě, když nedali zpátky tu mateřskou, viď. Mončo a jak je to možné, nejde ti to v práci, nebo nemáš heslo? Markét, venku je to úplně o něčem jiném :-) Jinak vám to moc sluší na tom zámku :-) Taky tam máš černobílou fotku s barevnou hračkou, já to dělám ve photoshopu.
Profilova fotka
Heslo mám ;-)
Profilova fotka
jiři mám ale ne tak jako ty ;-) neudělá mi to přesný okraje..víš ;-) aha photoshop :-) děkuju
Profilova fotka
Je tam nástroj myslím kouzelná hůlka a musíš klikat, pak dám v nějaké nabídce snad doplněk a akci černobíle.
Profilova fotka
holky nevěděla jsem zda to psát ale míša řekla že můžu! tal podávám info míša byla léčená na psychickou nemoc a ty stavy asi měla ze zlučníku!!!předevčírem jí kuba vezl do nemocnice zase myslela že má záchvat zvracela bolesti přijeli do nemocnice a zjistili že má kameny ve žlučníku :-( zítra jde pusou na sondu budou jí nějaký kamínek tahat někam utekl...a pak jí asi vezmou žlučník takže prý dietka na celý život ;-( je mi jí tak líto kuba prý amálku hlídá přijede i její mamina tak to je o.k ale chudinka míša myslete na ní!!!!!!!!!
ahoj holky, akorát kuchtíme rybí kari. Adam se moc netvářil, ale prý dobrý. koupila jsem pár spešl surovin - kokos.mléko, rybí čínskou omáčku a bambusové výhonky, vaříme z kuchařky wok, kterou jsem mu kdysi koupila. jejda, Mišky je mi líto! hlavně ať je v pořádku. držím jí palečky a myslím na ni. Marti, jsi šikovná, ale hlavně hodně odpočívej! Jiři, jo, krátí se to teda hrozně! tenis bych ráda někdy vyzkoušela a volejbal je taky super, hlavně plážový mě baví. na Tvojí postavičce je hodně vidět, jsi sportovala! :-) už jsem mrkla na Vládíka v práci, hezoučký jako vždy, už je to chlapák! Vašek se v něm vidí, viď? :-) já už počítám taky s klučíkem a holčičku si vůbec nepředstavuju. jak to mamči řekly všechny kartářky, jsem na to připravená! :-D teď jdu omrknout Sofinku! jinak z toho muzikálu jsem byla taky nadšená, zpívala jsem si i tak a na konci to se mnou hrozně šilo! šla bych klidně zas! :-) co se týče Řecka, ještě nevíme. chceme přes Němce, asi Airstop z Vídně. je to fakt o dost lepší. uvažujeme o Zakyntu, chceme taky tak 4*, ale s polopenzí, ob den chceme jezdit na výlety, asi si půjčit skútry a vyzkoušet místní taverny. all inclusive bych určitě brala v DR, ale tady bude stači polopenze, i tak čekám to jídlo luxusní, zažila jsem to před lety na Kosu a to bylo něco pro moje labužnické oko a žaludek! :-D máte nějaký tip na Řecko vy? třeba od známých? sleduju tady i diskuzu
Profilova fotka
Hmmmm, Leni, to bude kulinařina. To bych vůbec nevěděla, jak to jídlo má chutnat. Leni vyzvedla jsi si tu tašku? Holky, co jsem zase přehlédla, co se stalo Míše? Nemůžu nic najít. Fotky ze svatby, já tam nejsem, fotila jsem ;-) http://magnolia.rajce.idnes.cz/Zakovi/
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem dočetla a prohlédla fotečky :-) Koukala jsem, že jste se vydaly na muzikál, jak k tomu došlo? :-) Je dobře, že jste si to užily a odreagovaly se, muselo to být super :-) Markét, děkujeme za info o Míše, to je hrozný, chudinka malá :-( Moc a moc jí pozdravuj a že jí držím palce a myslím na ní.. zrovna v pátek jsem se bavila s kámoškou, je jí 24 a už má taky vyoperovaný žlučník, měla žlučníkové záchvaty a prý je to příšerná bolest, snad Míša moc netrpí. Fotečky Sofinky super, roste do krásy kočička :-) Jiřinko, Vládík opět nezklamal, je to krásnej brouček a fotky taky parádní :-) Jak jsi psala o tom plavču a signálu, tak už jsem to na malou začala taky aplikovat, ona tomu určitě ještě nerozumí, ale tak ať si zvyká, tím nic nezkazíme, vždycky když jí polejvám hlavičku nebo otírám obličej vodičkou, tak říkám žbluňk. Koupání miluje, tak snad se jí pak bude líbit i plavčo, moc se na to těším. jak snášíš, když instruktorka hodí malého do vody a ty ho pak lovíš? nebojíš se? :-) Leni, tak jak dopadlo rybí kari? Taky bych nevěděla, jak to má chutnat, ale zase na druhou stranu si to člověk udělá podle sebe, aby mu to chutnalo, viď :-) K tomu Řecku, vychází to taky přes Airstop levněji než od našich cestovek? Mončo s tím plynem je to fakt síla :-( A jakpak ten krbovej portál, vyřešilo se to nějak? Fotky svatby se ti povedly :-) Přidala jsem fotečky maličké, tak se můžete podívat :-) http://www.modrykonik.cz/fotoblog/eva...
holky, docela se to povedlo, i Adam to musel uznat. samozřejmě jsem to dělala trochu podle sebe! :-) a teď jsem ještě pekla buchtu, protože jsme dostali od babi a dědy spoustu domácích vajíček, jsou fakt krásně žluťounké! :-) Marky, Sofinka je moc hezká. holky, hezky se vám ty miminka tady povedly! :-) Evi, kdy přidáš další fotky? fotíš o 106? aha,už vidím, tak jdu na ně. ráda bych mrkla na malou Kačku od Páji, snad brzy taky přidá fotky. jo, s Airstop je to levnější o dost, na tom Řecku to jde fakt vidět! Evi a pořád si říkáš, že byste na podzim s malou vyrazili nebo Tě to už přešlo? já myslím, že v sobě divošku nezapřeš! :-D Moni, s kým to manža tančí? hezká fotka, taková malá slečna mu bude jednou slušet! ;-) teď jsem si objednala dekoraci na výzdobu stolu. už se moc těším, až to budeme zdobit. i za ubrousky jsem dala trochu víc, ale budou hezké, snad :-)
Sárinka je fešanda. Evi, hrozně moc vám to sluší, vypadáte šťastně! manžel je z ní poprděný, viď? tak to u holčiček bývá! :-) já už se taky moc těším, až budeme mít mimčo a jezdit na výlety. Markét, kdy razíte s Míšou na tu dovču? Sofí už je fakt velká slečna, asi už se pronese, co? :-)
Profilova fotka
Ty Leni, máš ty orchideje, nebo to Pavel, zapomněl v Praze? Ta malá slečna mi dělá do zelí. Je to stejné holčička, co je před obřadem v růžových šatečkách a drží se mamči, která má jejího brášku v šátku. Byla moc milá.
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky evi míša trpí asi dost minulou noc prozvracela :-( chuděrka :-( fotečky jsou krásné malinká je drobounká ani nevím že naše taková byla :-N :-D a jaká jinak je je hodná???co v noci spinká? moni fotečky krásné :-) ta slečna je fakt hezounká ;-) leni takže DR to určitě nebude =-) a zvítězilo řecko?no i tak super :-) o kolik to vyjde levněji než od nás? naši za měsíc letí do EGypta za super cenu 5hvězd.hotel na 12 dní za 30 tis pro oba a ALL i v noci maminka jak dělá na Zličíně dali jim slevu 8 tis.na osobu!!!takže ušetřili 16 tis.a mohla by vzít ještě dvě osoby škoda že nemůžeme :-D leni to chorvatsko vůbec nevím manžel má problémy v tom termínu z dovčou :-S :-( jinak ubytko je prý od 29.8 a je to na 10 dní...jinak Sofí se moc nepronese má sotva 6kg ;-) ;-) je ještě drobounká x-) ted jí vařím svačinku dusím jablíčko přidám k tomu banánek :-)
Profilova fotka
Evi malá je prostě nádherná. A ty s tou fotkou 26 dní po porodu umíš naštvat ]-( :-D :-D :-D Jdu hledat, co je s tou Míšou, když mi to nikdo neřeknete ;-)
Profilova fotka
Aha, tak já celou dobu hledám odkaz od Míši a ona nám to psala Markétka. Teda to je mi líto. Jen doufám, že konečně přišli na jádro pudla a vše se začne vyvíjet k lepšímu. Držím jí palce.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak s tou Míšou mě to moc mrzí, snad se moc netrápí :-( Takže nakonec by to nic psychického nebylo, to by to jako nepoznali? Markét, ale vy už tu dovču máte zamluvenou ne? A Míša by bez vás jela? Evičko, fotečky paráda a malá už krásně přibírá, viď. Na ten muzikál se jelo od obce k MDŽ, měla jet původně babička, ale byla po operaci, tak místo ní švagrová, ta den před tím řekla, že nikam nechce, tak jsem volala Monče :-) Jinak k tomu plavání, tak z každého nového potápění mám trochu strach, hlavně, že já to nezvládnu, ale je to zbytečné :-) Dneska jsme na plavání nejeli, Vládík v noci brečel a ráno vstával v 5:40, to by nezvládnul, taky už v 8:30 spal a to plavání normálně začíná. Markét, už jsi to takhle Sofince dávala? Mě Vládík čerstvé ovoce moc nechce. Já mu teď vařím obídek.
Ahoj holky,vůbec jsem vás nestačila dočíst,ale budu reagovat zatím jen na něco.... Koukla jsem hlavně na fotečky ;-) a ty jsou všechny parádní!!!!! Vládík opět krása!!! Jsou hezké všechny fotečky........Vládík má pěknou mikču,nebo soupravu Adidas??? Sluší mu to a ta modrá čepička....mooooc pěkná !!!! Jiřinko a tobě to také sluší :-) Markétko,tak vy jste byli na výletě....a byli jste i uvnitř, na nějaké prohlídce??? Mončo, fotky hezké,museli jste si to všechno parádně užít!!! Hezká fotka je jak tam je mamča s tvým manželem - skoro u konce! Škoda že ses tam neobjevila alespoň na jedné... ;-) Jinak Miško..., držím palečky....!!! Určitě je to nepříjemné,ale ať je brzy lépe....!!! x-) No a já jdu pomalu dočítat... Ještě jsem vlastně chtěla...mast...buď opatrná,zase to nepřeháněj ;-)
Profilova fotka
Jo a musím se ještě pochlubit,že jsme před muzikálem stihli ještě horskou dráhu a deštníčky :-D :-D :-D. No jo, já jsem prostě takový náhradník :-N
Profilova fotka
Ahojky holky, musím se s váma podělit o velkou radost :-) dnes jsem byla s malou na prohlídce u dr, tak nás moc chválila, jak pěkně prospíváme, malá už váží 3270g!!!! za 14dní od minulé kontroly přibrala 420g, dr mi ani nechtěla že jen kojím, že takové velké přírustky u kojených dětí se jen tak nevidí :-) no je to můj žroutík milovanej, proto tak často blinká, ona se prostě přecpává.. na to mi doporučila před kojením dát lžičku nutritonu do lžičky mého mlíčka a podat jí to, že jí to pak zahustí ten obsah v bříšku a nebude se pak vylejvat.. jenže to se mi moc nechce, aby jí to pak v bříšku netlačilo, když se přepapá, no uvidíme, zkusím to. Jinak měří už 50cm, vyrostla o cm a obvod hlavičky se taky zvětšil o 1cm , má 36cm. No mám z ní velkou radost :-) Mončo, Jiřinko, to jste si udělali teda pěknej den x-) to jste byli na pouti předtím nebo kde? Co jsou to deštníčky? Markét, takže vy na tu dovču nepojedete? Jo a to říkali dr, že ty Míši psychické problémy mohly být od žlučníku? Máš o ní nějaké nové info, jak jí je? Leni, dovču stále plánujem, začátkem září, kam to se teprve uvidí, jaká malá bude, pokud taková jako teď, tak prubnem tu Sardinii, jinak třeba jen chorvatsko, tam je člověk za 7h, takže by to mělo být v klidu. Ale určo něco autem, abychom byli sví páni a mohli třeba po cestě kdykoliv zastavit nebo se někde třeba na den ubytovat, kdyby malá dělala v autě sprasky. Ale zatím to vidím velice pozitivně a bez problému :-) A máš pravdu, že Petr je z malé poprděný, kolikrát mám pocit, že snad i víc, než já :-D Musím jít stavět na čaj, mám na cestě sem kámošku, tak zatím papapapa
ahoj holky, Moni, bylo tam všem, neboj, manžel to dobře dopravil! :-) díky Jiři a jak dlouho budte ještě chodit na plavčo? Marky, asi Řecko. mně se tam moc líbilo, jak jsem byla na Kosu a Adam tam ještě nebyl. proč má manžel problém s dovčou? jen je to na houby, že je to většinou na 7 dní, když už je to za těch podmínek, co my chceme - polopenze, 4* a z Vídně. není to málo? ale zase tam se jede brzy ráno a zpět pozdě večer. těch 10 dní na Kosu mi přišlo už dost! Evi, já myslím, že určitě někam vyrazíte. snad do malinké vydrží. :-) ale do DR se taky jednou podívám! určitě by mě i kvůli přírodě lákala Punta Plata holky, já už se tak těším, až budu říkat manžel! :-) měly jste pocit, že se po svatbě něco změnilo? my teď prožíváme moc hezké období, až mě to udivuje, že to po 7,5 letech ještě jde! :-) já myslím, že si nic moc nezmění, možná nám to jen vnese do vztahu jiskru.
Profilova fotka
ahojky holky jiři míša ví že u nás není nic jistého ;-) já nic definitivně neslíbila nejdříve nebylo auto ted už je nové ale pak jsme říkala že hlavně záleží na malé jaká bude ;-) atd..takže asi tak zaplacené nic není a míša by jela asi bez nás ;-) ovoce mi snědla bez problémů :-D :-D jí všechno co je na lžičku :-D :-D je škoda že plavčo nevyšlo :-| ale asi by to nezvládl brouček malý kačko vevnitř jsme nebyli a co vy????jak s emáte co stěhování???? :-) moni aha tak ty moje zrpávy nečteš :-D 8-( ted jsi se přiznala!!!!! :-x :-x evi gratulace ke kontrole x-) x-) my jdeme zítra na poslední hexu bojím se reakce :-| prý u té poslední bývá :-| minule měla teplotu ale zabral panadol..uvidíme...jinak míša asi psych problémy nemá co jsme tak pochopila záchvaty a vše bylo od žlučníku ale říkala to zmateně že tomu nerozumím dneska se ještě neozvala :-S počkám zítra jí písnu ;-) leni manžel dělá na letišti kde je problém dostat jen tak dovču víš :-| je jich tam víc a musí se samozřejmě domluvit...7 dní mi přijde hodně málo :-( pro mě ano...u nás se po svatbě změnilo hodně x-) bylo to prostě hezčí x-) a řekli jsme že máme pocit oba jak jirka tak já :-) ale kam asi pojedeme x-) x-) červen dáme asi rakousko na 3 dny chtěli jsme na motorkách s těmi svědky ale malou tu 3 dny nenechám :-N tak oni pojedou asi na motorce a my autem s malou x-) x-) chtěli bychom vidět Glosglokner.... ted koukáme na pád letadla letěli z DR :-( :-(
Profilova fotka
přeji dobré ráno :-) i když venku bude zase hnusně chjooo :-( za chvilku vyrážíme k dr jsme zvědavá na váhu a dostaneme včeličku už jen za 14 dní a končíme...pak jedeme k mamině kde budeme do večera :-) tak přeji hezký den x-)
Profilova fotka
Dobré ráno. Markét, čtu, ale víš jak, když tu dlouho nejsem, tak letem světem. Když jsem si přečetla, že je něco s Míšou, tak jsem hledala dozadu všechny Míši příspěvky a nic. Tak jsem Vás začalo normálně dočítat a ejhle ;-) . Evi, malá roste jako z vody. Dá jednou chlapům pěkně zabrat. Deštníčky, to je takový kolotoč, vypadalo to nevině, ale točil se celkem rychle. Kolotoče jsme stihli před, muzikál je v areálu Výstaviště a tam byla i pouť. Přijeli jsme brzy. I nějakou mlsku z pouti jsme manžílkům dovezli. Leni, tak to jsem ráda. Budou ti ty věci k něčemu? A co ta vrbka kudrnka, sehnala jsi? Holky nevíte, kde se dá v Praze a okolí natrhat vrbka kudrnka? U nás to byla také změna. Jako né, že by jsme se k sobě chovali jinak, nebo něco dělali jinak, ale byl to jiný pocit, také jsme se oba shodli. Normálně jme byli znovu zamilovaní, opravdu hezký pocit. A já ráda říkám, že jsem vdaná, můj manžel, nebo tak.Dělá mi to dobře na duši. Proto se těším na těhotenství, jestli bude vše O.K., tak si myslím, že by ten pocit, ta euforie mohla být zase taková jako po svatbě. Třeba, jestli do té doby nebudeme trochu psycho. Včera jsem byla na bundě, sliznice nenarostla, vajíčko nikde, ach jo.
Profilova fotka
Dobré ráno holky, teď jsme akorát vylezly z pelíšku, obě vyspinkané do růžova :-) Leni, u nás svatba nim moc nezměnila, ale nějaký čas to bylo asi ještě hezčí, jak píšou holky, moc si to už nepamatuji. Hned po svatbě jsme letěli do DR, to byla krása, a pak se už řešila jen stavba domu. Jinak k té dovče, 7dní mi přijde málo, jakože si to moc neužijete, přiletíte a než se rozkoukáte, tak se balíte zpátky a zvlášť, když je to svatební cesta, tak si myslím, že by jste si zasloužili aspoň desetidenní líbánky ;-) Markét, tak to je super to Rakousko, to bude pěknej výlet :-) a co to je, co to chcete vidět? držím palce na dnešní očkování, pak dej vědět, jak malá povyrostla :-) Mončo, to mě mrzí, že sliznice ani vajíčko nikde, řekli ti, čím to může být? A bereš nějaké prášky na růst sliznice a tvorbu vajíček? Kontrhel piješ? ten je právě prý zázračný na nárust sliznice. Co jsem ale tak četla, tak je normální, že nějaký cyklus se neutvoří vajíčka, je to tak u všech, tak hlavu vzhůru, příští měsíc už budou, navíc, když zaděláte až v červnu nebo v červenci, tak se mimi narodí pěkně na jaře ;-) Jdu se dát pomalu do kupy a pojedeme na návštěvu za kámoškou, vůbec se mi ale ven nechce, jen tam pěkně hnusně :-( už aby bylo zase teplo a sluníčko.. Přeji hezký den, papa
Profilova fotka
Evi piju a léky beru. Asi tento měsíc prostě nic nebude. Uvidíme, jdu tam zase v pátek.
Ahoj holky, poslala jsem Vám do IP odkaz na fotky z focení :-) Jinka jsem prohlédla všechny fotečky, Jiřinko, Markétko, Evičko, dětičky máte všechny krásné a fotky super. Líbí se mi, jak všechny různě cestujete - to je super! Mončo fotky ze stavby taky m,oc pěkné, ale škoda, že jsi tam taky nebyla vyfocená :-( Mončo to je mi líto, že to nevyšlo, ale prosímě tě neupínej se k tomu... snaž se být v pohodě ;-) Je mi hrozně líto Míšo, chudinka malá, žlučník to je hrůza.. Moje kámoška to taky měla a ve 30 jí ho brali. Bývá to i z nervů, tak hlavně at je kočka v pohodě ;-) Evičko blahopřeju ke kontrole, super, máš krásné hodné dítě :-) Leni, já bych to řecko taky dala na víc jak 7 dní, at si to pořádně užijete ;-) Jo holky, prosím o radu, jak nám dělali tu podlahu, tak ona je pořád taková matná, jako kdyby byla špinavá. Dělala jsem to už Alexem, pak mi mamka doporučila Pronto, ale pořád je to takové umouněné, vůbec se to neleskne a přitom mohje mamka má podlahu tak krásně lesklou. Co mám dělat??? Možná to taky může být tím, že mi jsme zároven s podlahou rekonstruovali i dlaždičky a nově je spárovali ata hmota z těch dlaždiček se nám roznesla po celém bytě :-p :-p Tak nevím co s tím???
Profilova fotka
Tak s podlahou ti nepomůžu. Já mám pocit, že díky vytírání savem, jsem povrchovou úpravu na plovoučce zničila. Nevím, jak dosáhnout toho, aby na umytých oknech nebyla ani jedna čmouha. Jo a z dlaždic kvetu úplně. Mast snažím se neupínat, ale moc mi to nejde. Zaprvé už moc chci prcka. A souvisí to také s tím, že jsem unavená a otrávená z práce, kterou jsem dřív mněla ráda. Nechci mít takový pocit, nechci odejít, ale trávím tu půlku života. Potřebuji na nějakou dobu vypadnout, ale dovolená nic neřeší, to už jsem zkoušela.
Profilova fotka
Mast krásné fotky, moc ti to tam sluší, tedy všem třem to tam moc sluší :-D
Mončo, já nemyslela dovolenou, to jsem taky zkoušela a taky nám to nepomohlo... prostě musíš vypnout a přestat na to myslet... já taky chtěla , chtěla mimi a nic, pak jsem se upla na práci, řekla, že si vydělám nějaký korunky,aby bylo na domeček a navíc jsem začala plánovat to Thajsko. Říkala jsem si, že ted bych ani otěhotnět něchtela a najednou.... to je jak se to tělo uklidnilo a přestala jsem na to úplněě myslet ;-) Je to asi těžký to vysvětlit, ale to, že se na to takhle upneš, bude ještě horší.. jsi zdravá holka, tak to jednou přijde.. neboj, ale každé mimi má svůj čas ;-) To tvoje asi bude pěkné princátko, chce až do nového domečku :-D :-D Budu ti moc moc držet palce a myslet na to místo tebe ju?? Ty to pusť z hlavy ;-)
Jo a děkuji za pochvalu foteček!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?