Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 kaci, prisaham ti ze stale nevim co to ta karka je emoticon kdyz jsme vybirali kocik tak tam bylo...hluboka korbicka, sportovni verze(sportak) a autosedacka(vajicko) plus taka, plastenka atd atd.. ale karka proste nechapu ...jestli tim myslis tu hlubokou korbicku nebo sporta emoticon market za chvuli zacina plavco tak nad si to uziji emoticon my vyrazime s malou ven az se probudi a dam ji obidek emoticon
30. dub 2010 ve 12:56  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Míšo, tak vyražte na procházku......a pořádně se provětrejte,než začne pršet.......pořád to hlásí. Kárka jako sporťák.... emoticon
30. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 http://ceskebudejovice.olx.cz/karka-a-detska-postylka-iid-56222618

emoticon
30. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 tak je to sportak, ale slysim to poprve, nikdy jsme ten vyraz neslysela emoticon
30. dub 2010 ve 13:41  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Vy ještě nejste venku??????? emoticon Já pomalu balím a jedu domu!!! Přeji hezký víkend a kdo jde na čáry,tak si to užijte a nespalte se!!!!!! emoticon emoticon
Míšo..., všechno je jednou poprvé.... emoticon
30. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tenhle týden jsem nějak nestíhala, když Vládík spal, tak jsem vybírala dovču. Už máme zamluvenou, teď jen sehnat korunky emoticon
Teď musím poklidit a v průběhu dne vás snad nějak dočtu emoticon
1. kvě 2010 v 09:46  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,
tak jak jste si to včera užily?

Marky, co grilování?
my taky grilovali, u nás za barákem na zahradě, byly jsme tam 4 páry a bylo to moc fajn. chvíli začalo pršet, tak jsme si udělali z celt a prádelní šňůry přístřešek! emoticon

Jiři, tak kam nakonec vyrážíte a kdy a odkud vyrážíte? opět přes Němce?
my už začínáme plánovat tu svatebku. Adam udělal první část obhajob a musít tam ještě pár věcí dodělat, druhá část bude nakonec až v září, takže hned po svatbě chceme vyjet. vypadá to na Řecko přes Airstop asi na týden, odlet z Vídně. máme to kousek, snad by nás tam někdo hodil. chceme jen polopenzi, abychom mohli přes den jezdit po ostrůvku.

jak trávíte víkend? je pořád hezky. my jdeme odpoledne na ten běh. teď tady musíme ještě uklidit, po včerejšku je dost nádobí.

tak hezký víkend, děvčata emoticon
1. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

tak jak trávíte víkend?
My se byli včera podívat na Hracholuskách, kámoši tam dělali májku, tak jsme tam byli od 17h a domů jsme přijeli v 21h a malá to zase celé prospinkala, když je venku, tak spí jak dudek. Manžel si dal pár pivíček, pomohl postavit májku a bylo to moc fajn odpoledne. Dnes jsme se dopol váleli, já udělala fotoknihu se Sárinky prvním měsícem, u Happy mají akci 50%sleva, tak ještě vyvolám nějaké fotky, odpol nákup, procházka, úklid a teď zase válení, no a zítra máme návštěvní den.

Jiřinko, kam jste teda vybrali dovču?máš odkaz? ukááááž emoticon

Leni, tak co běh, zvládla jsi to? Tak nakonec jste DR úplně zavrhli? Řecko bude ale taky krásná svatební cesta emoticon

Markét, tak co včera, byli jste nakonec u ohně? neupálili tě? emoticon emoticon

Mončo, copak nového na baráčku? Byli jste letos na čarodějnicích, jak jsi měla minulej rok ty fokty?

Jo, holky, jak zálohujete fotky? Já už mám strašně plnej comp a stejně bych si je ráda ještě někde zálohovala, ale cd a dvd je jen na pár let, to je naprd, jak to děláte vy? Přemýšlím o externím paměťovým disku nebo prostě nevim. Teda ty nej vždy pro jistotu vyvolávám, ale nerada bych o ty ostatní přišla..
1. kvě 2010 v 19:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik evicko, to je super ze jste si to vcera tak uzili emoticon my jsme se byli projit do parku, byli tam kolotoce a plno malych deti a konici, tak amalka porad koukala a moc se ji to libiloemoticon s tema fotkama, mame to na cd. my jsme od narozeni amalky jeste nic nevyvolavali..jsme ostudy emoticon Ale klasicky fotky nemam rada a s fotoknhou se mi nechce delat emoticon Ale mela bych uz. Chci delat 0-6 mesiu a potom 6-12mesicu emoticon

jirinko, tak vyhralo Bulharsko?? mas odkaz?? emoticon

Lani diky za oznamko emoticon Poprve v zivote mi prislo mailem emoticon je jednoduche ale moc pekne emoticon
1. kvě 2010 v 19:49  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj holky,

běh jsme zvládli, ale byla jsem jako loni z dospělých holek poslední. já běhám celkově dost pomalu, mám pocit, že mám těžký zadek! a kdybych běžela rychleji, tak bych nemohla s decheme. dali jsme to za 33min. (5 km). Áda mě naštěst podporoval, i když je mi jasné, že sám by to dal rychleji.
jenže taky bylo horko a my tam jeli na kole - 20 km tam a totéž zpět.

Evi, asi to vypadá, že DR jsme fakt zavrhli. ale jednou se tam chci vydat. po svatbě si chcem odpočinout a jsme tipy, které chtějí i zemi procestovat, takže by mi bylo líto to v DR proválet. jsme teď docela unavení oba z práce, takže to bude fakt odpočinkouvá dovolenka, plus nějaké výletky. no a příšít rok nebo třeba i na podzim, bychom rádi vyrazili někam dál na pár týdnů, pokud to půjde a pořádně to tam procestovat, nejspíš s báglem na vlastní pěst.
to je fajn, že jste si užili hezký den! malá je andílek, viď? emoticon

Míšo, není zač. dělali jsme si to sami, vyšlo nás to na pár korun. holky, jestli chcete taky poslat, dejte mi do IP svůj mail.
my máme hrozně rádi pejsky, takže se to muselo někde projevit emoticon

dnes jsem viděla u Vltavy holčičku v kočárku a byla to celá Sofinka. Markét, nebyli jste tam bruslit??? emoticon i tu čepičku měla takovu, jakou má malá tu pletenou!
1. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 holky, prosím, kolik metrů mašle jste kupovali na výzdobu auto?
nemám tucha. ani jak to zdobit! emoticon
1. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, no tak fotky jsem taky vždy vypalovala na CD nebo DVD, ale prý se to z toho po několika letech ztratí emoticon

Leni, ty jsi neuvěřitelná, 20km na kole, a pak ještě 5km běh, no chcípla bych už jen po dojetí na tom kole, jestli bych vůbec dojela.. fakt smekám. A máte už nějaké to řecko vyhlídnuté? Jinak malá je fakt zlato, akorát teď tu trošku poplakává, něchce se jí spinkat a kromě kozy jí nic nezajímá, tak tu s ní Petr teď chodí, ale moc to nepomáhá, jenže zase nemůže v kuse furt papat, to pak blinká. Pošlu ti do Ip ten mail, jsem moc zvědavá na oznamko emoticon My si ho taky dělali sami, dala jsem jako podklad naší společnou fotku hodně sesvětlila a na to jsme napsali to oznámení a vypadalo to moc hezky, pak jsem to nechala akorát vytisknout na tvrdý papír a bylo emoticon
Jinak kolik metrů stuhy si už nepamatuji, ono taky záleží, jaké auto, tak si to raději změř a do okýnek taky.. my dávali teda jen do zadních okýnek, aby se dalo vepředu okýnko stáhnout, protože byl hic. Do všech jsme dali jen do mého auta a do auta ženicha. Jo a nezapomeň na mašličky na myrthu (nebo jak se to píše emoticon ) do klop svatebčanů emoticon
1. kvě 2010 ve 22:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky

holky neupálili emoticon emoticon emoticon

pobavila jsem se nad vysvětlováním slovo kárka emoticon no jo každý fakt má jiný slovník ale konečně míša ví co tím kačka myslela emoticon

kačko mě se pořizování aut nelíbí emoticon toto nechávám na svém muži emoticon takže asi tak a jak ti to vysvětlila míša tak to je chceme ještě něco místo megana ten už je jaksi stařeček a není moc bezpečný emoticon asi tak a jaké byli čárošky???

evi to jste si to hezky užili a super ta akcička u happy fota to se vždy hodí emoticon já dávám fotky pouze na cd jiný způsob nevím emoticon

jiřinko takže bulharsko super emoticon a penízky seženete emoticon

leni ty brdo 20km emoticon to bych nedala ani náhodou emoticon a kolik stuhy si opravdu už nepamatuji emoticon já to také nezdobila měla jsme na to lidi emoticon a záleží jak to hceš ozdobit atd emoticon

tak pátek plavání super emoticon byla semnou mamina točila sice studenější voda malá někdy poplakávala ale jinak moc hezký byla s námi do večera venku v 7 jsme jí vykoupala nastoupila babička hlídala u nás emoticon naše babička ze zhora....šli jsme k tím kámošům nahoru..v 10 šel můj jirka spát stával druhý den ve 4 do práce a já s těmi svědky polračovala emoticon holky já toho vypila emoticon vrátili jsme se v půl 1 ráno bylo mi tedy zle emoticon emoticon ale dobrý emoticon v sobotu jsme vstali oni u nás spali a v 10 dopoledne jsme vyrazili tam kde budou mít svatbu nádhera emoticon obřad tedy v praze ale pak se přesunou do nelahozevse marina...penzion u vody emoticon nádhera je to tam moc hezký budou to mít do námořnického stylu..zámek také moc krásný to budou fotečky jedna básen emoticon dali jsme si tam obídek a pak jeli k jeho rodičům na chatu na Rudu vrátili jsme se ve 4 odpoledne přijel náš tatka a šel nám políbit pod třešen a já včéra odpadla hned v 8 večer emoticon emoticon takže tak ale super víkend!!!!!!
2. kvě 2010 v 07:27  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jo a dneska je nám půl roku emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
2. kvě 2010 v 07:32  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 dobré ráno, holky
dnes jsme chtěli vyrazit na nákupy, i koupit nějaké drobnosti na výzdobu, ale mně se nikam nechce. mám chuť se jen válet v pelíšku a dívat na filmy. no uvidíme.

Marky, já na to budu mít taky lidi, ale přeci jen jim tu mašli musím koupit emoticon

Jiři, díky za odkaz, vypadá to moc hezky!
jak jste si užily muzikál, holky? a na čem a kde jste byly?

Evi, já jsem docela sportovec, i když by to chtělo víc času, ale vůbec to na mně není vidět, moc ráda jím a tak to nejde poznat. proti tobě jsem tlouštík! tak emoticon

hezkou neděli, taky je fakt ošklivě
2. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 jo a gratuluju Sofince k půlročku! emoticon
2. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Gratuluji Sofince k půlnarozeninám emoticon .

My letos na čarodějnicích nebyli. Musela jsem poslat omluvenku. Byli jsme bratránkovi na svatbě. Měl to pěkné, hodím fotky na rajče a pošlu odkaz. Hned bych se vdávala znovu. Na druhou stranu tolik příprav a hned je ten den pryč.

Včera jsem byla s Jiřinkou v Praze na Dětech ráje emoticon . Bylo to fajn, ale přijela jsem domů v 1:30 a jsem po těch třech dnech kantáre. Jiřinka měla volný lístek, tak mi cinkla.
2. kvě 2010 ve 14:54  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky děkujeme emoticon

leni já to ani nekupovala emoticon emoticon emoticon takže fakt nevím.....

moni to muselo být super emoticon svatbička a pak akce i s jiřinkou emoticon

my dneska byli u mamky dostala panenku emilku emoticon emoticon tak byla nadšená.. emoticon
2. kvě 2010 ve 21:36  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Dobré ráno. Teda venku je hnusně a zima emoticon
3. kvě 2010 v 10:23  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky,
tak hlásim, že máme vymalováno a položenou podlahu a já to ted budu uklízet. Už jsem začala ráno a vystěhovávám celou kuchyň, abych vše omyla a tak... to jsem fakt nečekala kolik se do kuchyně vejde věcí...
přes víkend jsem bohužel neměla přístup k netu, ale už jsem zase on-line a koukám, že jste si všechny víkend náramně užily emoticon Akorát teda ta Míša, z toho mě polejvalo, když jsem to četla..., ale hlavní je, že vše dobře dopadlo emoticon
Tak a jdu pokračovat v úklidu.. doufám, že u toho neporodím emoticon
3. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Mast k tomu plynu, já bych nedoplatek také čekala, tak 2000Kč. Topili jsme jeden měsíc. Dokážeš si představit tu pálku, pokud by se ten kotel nerozbil emoticon , to bych si snad musela vzít půjčku.
3. kvě 2010 v 11:41  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 No já nevim jaký máte dům, zda se alespoň trochu blíží nízkoenergetickému, jestli to je alespon to B. Jinák kamarádi v domě typu C platí okolo 40 tis. za rok emoticon a to říkaj, že moc netopí, tak nevim. My taky budeme mít pl\nové topení, tak jsem na to sama zvědavá, chtěla bych se vejít do 30 tis. za rok, ale nevim nevim a dům máme B. emoticon
3. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ale rok má dvanáct měsíců. Nízkoenergický dům to na 100= není. V té době tam byla i okna. No prostě jsem ráda, že máme krbovou vložku.
3. kvě 2010 ve 13:31  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Meg, ale v domě přece netopíš 12 měsíců, topí se jen v zimě emoticon A pokud tam byli stavebníci a nechali teplo unikat, třeba otevřenýma dveřma aj.. tak si myslím, že je to možný, ale samozřejmě ti rozumím, že to naštve. Tím krbem si myslím, že hodně ušetříte emoticon
3. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Dočíst jsem ještě nestihla, ale teď už snad ano emoticon
Odkaz na nové fotečky:
http://www.vevercata.estranky.cz/fotoalbum/vladik/prubeh-12_-mesice
3. kvě 2010 v 15:39  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Tak jsem to zvládla emoticon Vládík spinká, ale to usínání, no hrůza. Je unavený a ne a ne zabrat, takhle to máme zase pár dnů. Odpolední usínání nám trvá v průměru tak 45 min - chvilku pláče, do toho hlazení, houpání, zpívání ukolébavek a zase do kola. Nemůžu ho nechat řvát, to by se mu špatně spinkalo a po našich zkušenostech stejně neusne. Večer usíná krásně a před tím si ještě hraje v postýlce.
Dneska se mu podařilo urvat ten ochraný kryt na roh stolku a spadnul na něj, takže má asi 7cm škrábanec přes čelo, ale neplakal. Našel si novou hračku, a to rozdělávání kolíčků na prádlo, už jsem jich přišla min. o 50. Na dlouho ho to zabaví, ale je to hračka jen na jedno použití. Když vždycky všechny rozloží, tak to nechá ležet a jde si najít něco jiného emoticon

Míšo, tak ta tvoje zkušenost je hrozná, já nevím, jestli bych ani dokázala zavolat hasiče. Hlavně že se nic nestalo emoticon

Evičko, na tom plavání říkáš vždycky signálek, já třeba říkám: "Vláďo, á šup" a pak se ze začátku jen cákne vodou, později se začíná polévat, pak se polévá a potápí a pak už jen potápí. Teď už ho i hází cvičitelka do vody a já ho pak chytím, když vyplavává emoticon
Malá je krásná a moc vám to sluší emoticon Jinak je také zlatíčko, že si můžete takhle vyjet na výlet, to je nádhera. U nás to šlo tak do druhého měsíce, pak už jsme měli smůlu.
Jsi krásně štíhlounká, ale chápu, že ty cítíš, že by to mohlo být ještě lepší emoticon

Martinko, takže konec práce, jak se cítíš? Psala jsi, že máš náročnou práci, jak dlouho plánuješ rodičovskou?

Pavlínko, tak to je super, že už bydlíte, chápu, že máš toho těď moc. Ještě že je malá hodná a dá se to zvládnou. Co nějaké fotečky malé a baráčku, budou? Proč budíš malou na jídlo? A kojíš?

Leni, tedy za to kolo a běh tě obdivuji, tohle ještě s bruslema není pro mě. Jinak sport miluju, ale spíš tenis, volejbal apod.
Na autě jsme měli umělou kytku,takže se ztuhou nepoardím.
A už jste nějaké to Řecko vybrali? Myslím, jestli už máte něco konkrétního, nebo to ještě necháváte? Už se vám to hodně blíží, viď.

S Mončou jsme byly na tom muzikálu a jestli máte rádi Michala Davida, tak určitě doporučuju, bylo to krásný emoticon
3. kvě 2010 v 16:12  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jojo, člověku se chtělo zpívat a tancvat emoticon
3. kvě 2010 v 16:20  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.modrykonik.cz/fotoblog/murynka/album/sofinka/

nové fotečky emoticon

marti jste šikulky emoticon
3. kvě 2010 v 16:28  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Jiřinko, plánuji co nejvíc emoticon I když by se samozřejmě můj plat doma hodil, ale zase penízky nejsou všechno emoticon
jinak jsem konečně shlédla to video z plavání a krása. On se ten tvůj klučina vůbec nebojí, no to je super emoticon
Jiřinko, Markétko, jdu juknout na fotečky!
3. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko krása emoticon emoticon ty venkovní fotečky nemají chybu vid? emoticon
v jakém programu děláš že máš černobílou fotku a to auto barevné???
3. kvě 2010 v 16:36  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.