Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Děvčata přišel nám nedoplatek za plyn 11 500Kč emoticon .Platili jsme zálohu jen 100Kč, tak jsem s nedoplatkem počítala, ale topili jsme od 6.2. 2010 do půlky března, pak se rozbil kotel. Vůbec to nechápu emoticon
28. dub 2010 v 17:10  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj holky emoticon Ještě vás zdravím z práce,ale zachvilku vypínám a pojedu konečně domu...tam zapnu pračku emoticon ,a potom si dám skleničku! emoticon
Míšo,ty nevíš co je to kárka,nebo to není třeba používat...? Teď ti nerozumím.... emoticon Jinak ty brusle dobře,ale spíš se to týká přesně toho,co napsala Evička...bojím se,že bych strhla kočár,nebo spadla do něho - jsem tele emoticon Jinak u nás jsou také stezky...,sice asi ne takové veliké a dlouhé ale mě by to asi stačilo emoticon

Markét,také držím palečky emoticon Potom dej určo vědět. Jéééé,teď jak to dočítám,tak to vidím....hodnota klesá...,tak to je super! Ty nebereš teď HA?
Moni ,také jsem koukala už na to albíčko včera...nechtěla jsem tomu věřit,tak jsem ho rozbalila....a opravdu mají krásné fotky,sluší jim to jako každé nevěstě emoticon
Jiřinko,nedávno jsem mluvila s kamarádkou a také si moc chválili Bulharsko a další známý říkali,že je to tam ideální pro rodiny s dětmi i pro ně přizpůsobený a taky cenově někde jinde,než když se třeba vyjde v Řecku do ulic...Já jsem koukala na ty Zlaté písky...,kdyby někdy,protože tam chce pořád manžel,že by to nemuselo být špatné...,ale zatím se tam nechystáme,když nemáme rodinu.
Ahoj Evi.....,taky bych ráda viděla nějakou fotečku s kočárkem... emoticon Jak se jinak máte? Je dobře,že malá takhle papká!!! emoticon
Tak já zase letím......mějte se...pa,pa..
28. dub 2010 v 17:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vv
Registrovala se 3. února 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 37 příspěvků. Má 1 přítele. Region Chomutov.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
vv
Registrovala se 3. února 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 37 příspěvků. Má 1 přítele. Region Chomutov.
  • Neví, kdy bude svatba
 Magnolie, to je teda darda. A co ukazuje plynoměr. Souhlasí to s tí jejich vyúčtováním? Pokud vím, jde to reklamovat, ale asi napřed musíte zaplatit emoticon .
No asi budou nějaké erupce na Slunci. Protože kdybyste to viděli dneska u nás, hotové Itálie. Máme obvyklé pracovní problémy, málo času, termíny hoří, prachy nejsou, zaměstnanci dělají vlažně - nic neobvyklého.Do toho včera přišel kontrolor z ČOI - ne na nějakou stížnost od zákazníka, prostě jen tak na kontrolu. Kontrola je zaměřena na dodržování zákona o stanovených stavebních výrobcích. Patří tam mimo jiné i okna a dveře. My jsme prohlášení o shodě výrobku vystavovali na základě určitého paragrafu a to v na základě jiné kontroly z ČOI (2001). Ovšem teď je to prý všechno špatně, platí jiná ustanovení a pokud chceme dál vyrábět a prodávat okna tak si musíme nechat naše výrobky přezkoumat státní zkušebnou (cena se pohybuje v desítkách tisíc za jeden typ) a k tomu je ohromné množství administrativy. emoticon Prostě Sodoma Gomora. Vůbec nerozlišují fabriku, která chrlí stovky oken denně a nás, co uděláme 3-4 rodinné domky ročně. No fakt síla. No a manželovi se to do rána rozleželo a začal opožděně zuřit , řval a házel věcmi (odnesl to telefon) a, že se na to vy---e a firmu zavře, vyrobí 5 nezaměstnaných a bude. Fakt psycho. Teď si spravil kolo a jel se projet synem. Snad se uklidní a nějak to vyřešíme. Omlouvám se, asi vás to nezajímá, ale nemám kde se z toho vypovídat. emoticon
28. dub 2010 v 17:56  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Mončo, tak to je darda za ten plyn, to vám to teplo muselo někudy utíkat, to jinak není možné.. my teda protopili 11tis za měsíc taky, ale to bylo tenkrát, když nám udělali ty anhydritové podlahy a oni se musí natopit na vysoké stupně atd, dělalo se to minulé léto, venku 30 a stejně to byla taková pálka za elektriku.
Kočárek nafocen máme z procházek, večer budu dávat nové fotečky do albíčka, pak pošlu odkaz.

Kačko, Míša asi nerozuměla tomu výrazu kárka, nemyslela jsi sporťák? Děkuji za optání, máme se skvěle, prožíváme ted zase takový ten stav zamilovanosti jako po seznámení, je to moc hezké a malá je zlato největší emoticon ťuk ťuk ťuk Jak jsi psala s tím mimčem, že ještě nechceš, to kvůli té štítné žláze nebo prostě ještě nee jen tak? A co manžel, ten taky zatím mimi nechce?
28. dub 2010 v 18:29  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 vv, jen se vypovídej, ono to sice nic nevyřeší, ale člověku se alespoň trošinku uleví. Držím palce, ať si manžel na vzduchu pěkně provětrá hlavu a večer je zase vše v klidu.. pochopila jsem dobře, že máte firmu na okna? Tak ať vše dobře dopadne!
28. dub 2010 v 18:32  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky, dnes jsem byla pracovně na Kladně.
Marky, jezdíš tam občas? napadlo mě, že bychom si tam mohly dát někdy obídek a já bych si poňuňala malou! emoticon

s tou adpocí to cítím jako Míša. děti mám ráda a chtěla bych je mít, i kdybychom nemohli mít vlastní. i jsme přemýšleli před pár lety, zda si třeba někdy adoptovat, i kdybychom měli vlastní, ale asi ne. no a těhotenstí a porod bych si ráda vyzkoušela, věřím, že je to zážitek a ženu to hodně ovlivní!

Jiři, dokument moc zajímavý, jsem si celou dobu říkala, pane Bože, ať máme jednou zdravé dítě a je vše, jak má být!

Evi, to je hezké, že to teď tak prožíváte. my máme něco podobného, cítím se hrozně dobře a celé pozlástko svatby, aby bylo to okolo dokonalé, je mi šumák! chci si vzít Adama a milovat ho až do smrti, toť vše! emoticon

s tou Katkou Kristelovou mě to překvapilo, je to od ní hezké. jsou to super webovky, tak věřím, že i celebrity jsou normální holky a čerpají inspiraci na netu a tady.
reklama to asi bude, proč ne, reference já mám nejradši, ale nikoho jiného jsem tu neobjevila.

Míšo, jsi šikula s tím řízením. jezdíte tedy do Berouna? asi jsem to přehlídla. je to jen o zvyku, pak už strach opadne.

Kači, taky bych si dala vínko! emoticon

holky, jdeme běhat. v sobotu jdeme na májový Lásky běh - 5 km. loni jsem tam málem vypustila duši, tak ať máme aspoň trochu trénink. emoticon
28. dub 2010 v 19:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky emoticon
po delší době opět zdravím emoticon nějak nestíhám, když Kačka spí nebo jí má tchýně, tak se snažím dělat něco na domečku, už bydlíme v novém, pořád je tu mraky práce a ještě dlouho bude
Kačka je zlatíčko ťuk, ťuk, ťuk emoticon v noci nás nechává spát, ale musím jí budit na jídlo, přes den taky super - jíme, spíme, nebo jí vyveze tchýně a teď už potřebujeme i společnost a pozorovat okolí emoticon

pokoušela jsme se v rychlosti dočíst - Míše přeju ať je to s Kubou co nejdřív zase OK
Monče co nejdřív 2 čárky na těhutestu
těhulkám pohodové těhotenství
a k těm orchijím - nám teď snad jedna vykvete podruhé, zatím má poupátka, tak snad rozkvetou emoticon
28. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj,hezký večer emoticon Zítra si trochu pospím,tak jsem se šla mrknout za váma... emoticon
Moni,ten nedoplatek....je k naštvání! A to je na baráčku? My před dvěma dny řešili doma něco podobného...přišlo vyúčtování z nového bytu...a taky jsme se divili kolik tak proteklo vody,když tam nejsme,ale byli tam dělníci,tak to tam zřejmě teklo proudy - a oni tam i spaly..... emoticon A účtovací období souhlasí tomu měsíci??? Nebo za jaké období to je?? Na to bych se poptala,nebo bych si tam zavolala,ale rozhodně bych nic zatím neplatila....potom se to těžko dostává zpět,v případě chyby na jejich straně.
Evi...,aha...tak ,,kárka,,, jako sporťáček emoticon Jinak to je fajn,že prožíváte hezké období.... emoticon Musí to být hezký! Kvůli zdrav.problémům to není...,nebo zatím o žádných nevím.....Teď se soustředíme na byteček...a potom....uvidíme emoticon Příští týden budeme mít nové vchodové dveře,tak v neděli bude stěhování a snad první noc v novém bytě emoticon emoticon Řekla jsem,že jak tam nebudou pořádné bezpečnostní dveře,tak tam nebudu spát emoticon
Ahoj Leni....vínečko jsem si nakonec nedala,pač jsem šla k sousedce na kávičku..a teď jsem přišla za váma a už půjdu spát.....Moc to nepřeháněj s tím běháním...,mě by to okamžitě zabilo za prvním rohem emoticon emoticon
28. dub 2010 ve 22:02  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj Pájo, zdravím Kačenku. fotíte?
pochlub se! emoticon to je fajn, že je hodňoučká, já budu mít určitě jednou zlobidlo po mně, prý jsem byla drak!

Moni, jde to nějak překontrolovat? občas v tom mají pěkný bordel!

já myslela, že kárka je to vozítko na kolo či bruslení.

Kači, to už se musíte těšit, co? tak pak hoď zase fotky, ráda se kochám a inspiruju. asi příští rok už taky začneme nějak řešit to naše bydlení. kdybychom se vrátili na j. Moravu, mohli bychom si zrekonstruovat byt nahoře u Adamovy mamči - 3+1 a časem by třeba vyšel i ten domeček, jak jsme si žádali o pozemek. tam je to běh na dlouhou trať, přitom vím o tolik mladých, kteří by tam rádi stavěli. místa je spousta, jen obec to natahuje a soukromí vlastníci se toho samozřejmě nechtějí zbavit. se jim nedivím, komerčně by na tom vydělali, ale obec jim samozřejmě moc nenabízí!

Kači a Moni, ty vaše dětičky se čekají až na usídlení. přeci nepůjdou do nehotového, jsou vychystralé! emoticon

jinak já radši kolo a brusle, ale jak jsem psala, potřebovala jsem menší trénink na tu sobotu

dobrou, holky
28. dub 2010 ve 22:48  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Holky, přidala jsem nové fotečky, tak se můžete mrknout emoticon http://www.modrykonik.cz/fotoblog/evax/album/sarinka/

Pavlínko, to je dobře, že jsi se ukázala, tak jak se bydlí a co malinká, napiš nám víc, až se k tomu dostaneš emoticon a fotkyyyy!!!! emoticon

Leni, tak co běhání? jsi dobrá, 5km bych nedala v nynější kondici snad ani chůzí emoticon S tím bydlením to máte hezky vymyšlené emoticon

Kačko, v neděli už stěhování? toto taky uteklo, co emoticon

Letím do hajan, zítra má manžel dovču a jedeme do Prahy na výlet, už se nemůžu dočkat, má být nádherné počasí emoticon Dobrou noc..
28. dub 2010 ve 23:53  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 VV tak to je také pecka. Fakt erupce. Ať žije podpora malých řemeslníků. Já včera zkontrolovala plynoměr a stav sedí, ale nezkontrolovala jsem ho při zapojování emoticon . Asi to budeme muset zaplatit, ale jestli je topení plynem tak drahá, tak kotel ani opravovat nebudeme, prostě budeme topit dřívím emise neemise. Jsem strašně naštvaná a zároveň šťastná, že se kotel rozbil a fungoval jen necelý měsíc. Ovšem složenka za elektřinu bude také určitě pálka.
29. dub 2010 v 08:34  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Evi, už vím, ten kočárek už jsem viděla. Moc Vám to sluší. Ty bláho, okolo vás je to samý nový domeček, ale takové paláce emoticon
29. dub 2010 v 08:37  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky!!!
zdravím z prvního nepracovního dne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Včera jsem v práci dodělala poslední věc, zbalila věci a hurááá domů a návrat za pár let emoticon emoticon

Tak jsem ted vůbec nestíhala, tak Vás nemám dočtené, tak jdu na to a apak napíšu emoticon
29. dub 2010 v 09:40  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojik....

evi, ty mi tady davs,...... tu mam slzy v ocich.. :-/ tzy mas uplne ploche bricho, market ho ma take takove emoticon ja ho mam silene, kdyz si sednu tak hnusna pneumatika a praskaji mi kalhoty:-/ chjo...emoticon a chvicenim se tohle neda dat dolu...to je dan za to krasne miminko... a veelike fuuj brisko emoticon
29. dub 2010 v 10:26  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 mala je moooc kraaasnaa!!!!!!! my zachvilku razime na plavcoemoticon tak s emoc tesim, jke tam krasne, takze tu zase cely den urco nebuduemoticon

kaci nechapu vyraz ,,karka,, my oznacujeme karka treba za autem.

pavlinko tesim se na fotecky!!!!
29. dub 2010 v 10:31  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky

dneska je nádherně emoticon emoticon byla jsem za kolegyněmi v práci byli z malé paf byla jsme tam s tchýní šla na vyšetření....
a ted jsme dorazili nakrmili malou sebe a jdeme ven emoticon

evičko fotečky jsou krásný ted dudák je větší jak ona emoticon emoticon to je krásný tobě to moc sluší jsi zase štíhlá jako předtím emoticon super vidíš já ti to říkala moc vám to sluší rodinko je fajn že se máte dobře emoticon

jiřinko na klíštata pozor dávám emoticon to byla jen chvilka na focení jinak bude mít pod sebou vždy deku ale někdy to prostě nohlídáš emoticon a je potom strašný co se děje emoticon a bulharsko myslím že je super takto s malým prckem ideální emoticon schvaluji emoticon emoticon

moni tedy to je darda emoticon za ten nedoplatek to je mi líto...

lenni občas na kladno jezdím ale chce mi to říct dřív abych si zařídila auto emoticon s bydlením super uvidíte jak to klapne

kačko už se moc těšíš vid?asi se nedivím a ano už 14 dní neberu HA emoticon emoticon emoticon

pavlínko jsme ráda že jsi nakoukla grtauluji k bydleníčku a hod jsme nějaké fotečky emoticon emoticon

míšo nepřeháněj zas takévé břicho nemáš emoticon také ti to sluší emoticon

kárka také nevím co to je emoticon já označuji to co míša za vozem emoticon
29. dub 2010 ve 12:32  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj děvčátka emoticon
já teda nevím,ale vždycky když jsem se bavila,nebo ptala v nějakém krámě na kočár,tak mi i prodavači třeba řekli že lze z toho udělat kára,kárka.....tak nevím....hlavně že jsme se domluvili....
Jinak o těch klíšťatech mě to napadlo také,když jsem viděla Sofií...v té krásné travičce,ale je to jen na tu fotku....,takže krátké...
Evičko,fotky nádherné!!! Kočárek - můj favorit,ale já ho opravdu a bohužel radši kupovat nebudu...máme dost velké předoklady,že by děťátko mohlo být dlouhé po manželovi emoticon ,tak aby chudákovi malému nekoukali nohy emoticon A ta tvá postava.......nebudu to komentovat!!!!!! emoticon NÁDHERA!!!!! Co víc si přát....,krásné chvilky doma....,krásná zdravá slečna........pohádka! Moc ti to sluší....a Míšo....podle mého to chce čas a ta daň za to určo stojí......,můj názor je takový,když té dani nebudeš jó pomáhat,tak časem se to dá vylepšit... emoticon - trošičku.. emoticon
Ahoj Pavlínko!!!!!! Tak jak se máte,holky emoticon Ukážeš nám nějaké fotečky????
Markétko,moc se těším...asi jako každý do svého a nového.....příští týden středa vchodové dveře,čtvrtek vnitřní a potom to nafotím...... emoticon Sedačku co jsme vybrali,tak jsem dala na střechu....komoda do ložnice už je také přiobědnaná....,no prostě---.....se těším!

Markét...,co autí????? Vše dobré?? emoticon
29. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky, tak jsem Vás konečně dočetla, sice jsem mezitím ještě uklízela, ale šlo to!
Jsem si myslela jak si odpočinu až budu doma a místo toho tady od rána běhám a vyklízím skříně, zítra nám mají přijít dělat podlahu, tak aby bylo vše připraveno. NO a stím pupkem se ohýbat je fakt zážitek emoticon

Míšo, moc díky za odkaz a nabídku té ohřívačky, dost o tom uvažuji, ale ještě chvilku počkám, co dostanem od známých a příbuzných... aby jsme neměli něco dvakrát. Tak když si jí do té doby nikdo nekoupí, tak jí beru emoticon
Jo a koukala jsem na tvoje fotky a super, moc Vám to sluší a břicho jsem teda žádné neviděla... asi nevíš co to znamená, když má někdo břicho emoticon emoticon Jako to tvoje rozhodně nevypadá emoticon

Mončo, taky jsem koukala na fotky, krásné, už jsem zvědavá na tu linku, tak sem hned hod fotečky at se můžerme pokochat emoticon No a stím plynem je to darda, ale když jste platili jen 100 kč zálohu, tak bych to asi čekala...

Markét, taky hezoučké fotečky a ta tvoje holka, jak tady bvždy píšeš je snad pozlacená, vždyť ona je pořád hodná, to není normální emoticon emoticon Asi by tě měla začít taky trochu zlobit, aby jsi vůbec věděla, že jí máš emoticon emoticon

Jiřinko, tak vy už plánujete dovolenou, no to je bomba, v dobrém velmi závidím emoticon A BUlharsko je pro mimi myslím dobrá volba. A kdy plánujete, že pojedete??? A pojedete sami nebo s Vámi ještě někdo pojede??

Evičko, fotečky krásné a ta tvoje postava mě dohání k šílenství emoticon Jak je to možný, že vypadáš pár dní po porodu takhle dobře, tak já už vypadat nebudu do konec života emoticon A kočárek je krásnej. No a s manželem to je super, že si takhle krásně užíváte, proto ty jen kveteš emoticon emoticon

Leni, teda ty jsi sportovkyně, to se úplně stydim před tebou. V současné době bych uběhla tak 3 metry a to si dost fandim emoticon emoticon NO a v nejlepší kondici před těhu, když jsem dala 1 km, tak mě skoro nesli...

Kačko, taky se moc těším na tvé fotečky bytečku, to je vždycky tak super stěhovat se do nového. A jak velký máte ten byt??? To už je pro rodinu nebo jen dočasný a pak se budete zase stěhovat do většího???

Tak já jdu holky zase uklízet, ach jo...
29. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Jo a holky, právě jsem četla na seznamu, že Klaus vetoval navýšení mateřské emoticon emoticon
29. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik holky.... dneska se mi stala tak silena vec,. ktera je urcite nocni murou pro vas vsechny maminky... Chystala jsme se s malou doma na plavco a jelikoz uz jedzim,e s moji kamoskou a cekala jsme ji tak za 20min, tak ze si jdu do garaze pro autosedacku. drzela jsme v ruce klice od auta a v tom prask! zabouchli se za mnou dvere od bytu a uvedomila jsme si ze nemam od bytu... Dite mi doma lezelo na nasi veliky posteli(takze mohlo spadnout) hned jsme zvonila na majitele baraku, ale nebyl doma, zvónila jsem na svagrovou, ta mi otevrela a mela cislo na majitele, tak jsme mu zavolala(ja mela mobil doma) a on ze je v Havlickove Brode, v tu chvili se mi udelalo silene zle, uvedomila jsme si ze jakub si zrovna dneska nevzal klice do prace(zapomel je) ze zachvili prijede kamoska na plavco a ja mam dite v byte... hned jsem volala hasice. uplne jsme uplne v prdeli, takze jsme nemohla ani mluvit, oni uplne v pohode se ptali v jakem bydlime patre, zda mame otevrene nejake okno/balkon. no rekli ze prijedou v tu chvili jsme se svagrovou chodila kolem baraku, bulela jsme silene, zkousela jsme se kouknout do loznice kde je, ale neslysela jsme ji brecet. a potom me napadalo zda nemame jen balkonovy dvere ale ne uplne zavreny a byli jen privreny. Svagrova prinesla zidli a pres ni vysplhala na balkon a otevrela, v tu chvili prijela kamoska, videla me jak jsme uplne v haji, ale jeli jsme jeste na to plavco..holky bylo to fakt silene!!!! jeste ted mi je z toho zle .-( hasice jsme odvolala, pan byl moc mily.

a neco pro pobaveni, ta moje kamoska dala jolance ty neoprenove kalhoty a pod to normalni plinu!chudak nevedela ze nejaka do vody existuje emoticon a ja si toho envsimla, pac oblikala malou nekde jinde emoticon az po koupani rikala jak je silene tezka, vyndala asi 10kg plenu a ja ji chtela vyzdivat a vsude se rozletl ten gel naplneny vodou ... ja ti to hned vysvetlila, ona byla ruda az na prdeli a mala ji silene brecela tak ji sla oblect a tamto nechala u sprchy na hromade a mezi tim tam prisla nase instruktorka a uklidila... chudak verca...byla silene ruda, ale neptala se na nic....emoticontakze priste uz bude mit ty spravne :-d
29. dub 2010 v 19:28  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky,

tak teď jsme dorazili z výletu z Prahy, vyráželi jsme ráno v 9h, takže to bylo na celý den a zvládli jsme to naprosto krásně, malinká celý den prospala, vyloženě jí to v kočárku svědčilo, vzbudila se jen 3x na papu, jendou jsem krmila po příjezdu do Prahy v autě, pak na Staroměstském náměstí na lavičce u památníku Jana Husa, a pak před cestou domů zase v autě, byl to přepychový den, nejdřív jsme si prošli Prahu, Karlův most atd, pak obídek a odpoledne jsme strávili v ZOO, bylo nádherně emoticon

Míšo, teda úplně mi lezl mráz po zádech, to je opravdu šílená představa, že se to může stát. No hlavně, že to vše dopadlo dobře´, uf. No a co plavání, jak bylo? Líbilo se to Amálce? A co ty, už ti to šlo líp? emoticon
A s tím bříškem nezlob, nemáš žádné, vždyť jsem tě viděla na srazu, moc ti to sluší!
Pod ty plavečky se dává teda ještě ta koupací plena?

Markét, zdaleka nejsem štíhlá jako předtím, mám teď 57-58Kg a před těhu jsem měla 54.. a ty 3,4Kg jsou sakra znát, jsem taková jakoby nateklá si přijdu, ale neřešim to teď.. jen se mi blbě zapínají džíny a ty nejužší nezapnu přes boky vůbec, řekla bych, že mám ještě roztaženou pánev, vrátí se do původní velikosti nebo už takto zůstane na vždycky???
Holky maminky, jak jste to měly vy?

Mončo, jojo, tady se všude okolo staví, rozparcelovali tady pole, je to na kraji vesnice, takže tu vzniká takovej satelit.

Kačko, k tomu kočárku, u mě tenhle právě vyhrál právě kvůli tomu, že jsem chtěla taky dlouhou korbičku, protože já jsem byla dlouhé, štíhlé miminko a tento je právě delší než některé jiné kočárky : vnitří plocha :d-77cm,š-33cm,h-16cm. Takže si myslím, že to bude dostačující a jakmile malou přestane bavit v korbičce, jako třeba teď Sofinku a Amálku, tak jí taky frknu do sporťáku, i když nebude ještě sedět, protože u tohoto kočárku je výhoda, že sporťák jde do lehu.
Jakpak jdou přípravy na stěhování?

Martinko, šetři se s tím úklidem, moc to nepřeháněj. Co ty otoky, je to lepší? Jinak s tím Klausem to bylo jasný, stát na to prostě nemá, nemůže to dovolit emoticon

Dnes asi padnu brzo za vlast, jdu koukat na Ordinaci emoticon
29. dub 2010 ve 20:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 jeeee, evicko teeda to byl super den... Hlavne kdyz mala byla tak hodnaemoticon emoticon takovy kousek jsi ode me byla, jo? emoticon plavani jinak super, polevala ji pani indtruktorka konvickou, ruzny hry, super to bylo, jen mam pocit ze je trosku nachcipana, ale spis z toho tepla venku ze se asi spotila.

a stema plaveckama, nektery bazeny chetji tu plinku do vody na 100% a je jim jedno jestli pres to jeste neco maji nebo ne. Jinde staci pouze specialni plavecky s pevnou gumickou nebo samotny ty neoprenky, ktery sice propusti curanky ale ne hovinka, ja jsme chtela davat samotny ty neoprenky, ale pred plavcem davam male presnidavku a aona zrovna v te dobe kdyz chodime plavat tak kaka a to ma silene tekute po te ovocne presnidavce takze se bojim ze by to nebyl boban, ktery by to ty nohavicky udrzely ale tekuta hruza emoticon
29. dub 2010 ve 20:49  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj holky,
dnes bylo ale krásně! dali jsme si po práci procházku s kolegyňkou a jedním našim mladým klientem. pomáhala jsem mu nostrifikovat diplom a už pracuje jako zubař. emoticon

Evi, myslela jsem na Tebe, že jste měli super den! škoda, že jsem Tě nemohla vidět, ale je mi jasné, že jste si to jako rodinka krásně užili, tak to má být! emoticon
Evi a kolik měříš? pod 60 jsem měla naposledy na ZŠ.
já už si taky plánuju, že jestli bychom se vrátili na j. Moravu, do Prahy budeme pravidelně jezdit. mám to tu moc ráda!

Marky, tak až příště pojedu na Kladno, dám vědět a když budeš mít čas, ráda vás s malou uvidím.

Miško, to je šílené! my se kdysi taky zabouchli, ale tam o nic nešlo! a malinká plakala? jak dlouho to trvalo? hlavně že to dobře dopadlo!

Marti, já sportuju ráda, jen toho času moc není, ale teď už je déle světlo, tak budeme chodit buď běhat, na kolo nebo brusle. ale nejde to na mě moc vidět, protože i ráda jím! tady b emoticon udeš mít moc hezké procházky s malou emoticon
29. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky

marti nepřeháněj to s úklidem odpočívej těhulko emoticon jo jo zatím mám hodné miminko čekám kdy mi to ukáže neboj emoticon nevěřím že to tak zůstane emoticon ona umí být i protivná hysterická ale je to ženská že emoticon pláče ted když je jen nevrlá nebo chce spát už ani na jídlo nepláče jen ráno v 5 aby mě vzbudila emoticon je prostě klidná a hodná emoticon

kačko to je jasný já se také těšila a moc takže se to nedivím at vše klapne emoticon emoticon autí super ted máme v plánu vyměnit megana emoticon takže jirka zase kouká po autech mě trefí emoticon emoticon

evičko to jste měli krásný den emoticon hezky jste to zvládli malá je zlatíčko emoticon já dývám malé plínku i ty plavečky jspu nám ještě větší tak pro jistotu.....

leni klidně se ozvi emoticon také jsi měla hezký den....

my včéra také fajn přijela moje svědkyně emoticon tak jsme pokecali chystá svatbu na srpen tak jsme měli o čem mluvit seděli jsme venku bylo krásně emoticon emoticon

dneska jedem na plavčo jedu za chvíli k mamině na oběd a pak pojedeme tam pojede asi semnou aby svou vnučku viděla emoticon a pak chystáme velkou grilovačku přijedou naši babička švagrová s přítelem ty naši svědkové,tchýně s tchánem jejich teta no prostě bude nás tu mraky malou chci v 7 vykoupat zapnu chůvičku a budeme venku pak se chystáme s jirkou a s těmi našimi svědky nahoru za kámošem také něco upéct tak se moc těším a v 6 jdeme do vesnice kde budou zapalovat....takže super den snad bude
30. dub 2010 v 07:54  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 užijte si dnešní čarodejnice připravte koštata emoticon emoticon a at nás neupálí emoticon emoticon emoticon
30. dub 2010 v 08:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik, preji vsem super carodky, ale jak to tak u nas vypada tak bude prset emoticon je tu uz uplne zatazeno emoticon takze si pustime asi filmik emoticon
30. dub 2010 v 11:23  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj holky.....,tak ať nás dneska nespálí!!!!!!! emoticon O půlnoci vyzkoušíme naše košťata!!!! emoticon
mast - na fotečky se zatím můžeš kouknout na střeše,něco málo tam zatím mám...a příští týden přidám . Myslím,že vybranou TV...fotit nemusím... emoticon Ale kdo by chtěl,nafotím... emoticon Máme byteček větší...3+1...82m2 emoticon ale pořád koukáme po parcelách na baráček....
Míšo, tak normálně mě také šel mráz po zádech z tvého příběhu!!!! Hlavně že vše dopadlo dobře...,asi bych se složila na místě,neumím zachovat chladnou hlavu....už jsem to i několikrát vyzkoušel,já to neumím.....fuj...tak aspoň že tak..holky... emoticon
Evičko, myslela jsem,že tento kočárek má právě malou korbičku,tak jsem se s tím i pomalu smířila.... emoticon Myslím,že i Jiřinka říkala že je malinký......tak teď v tom mám bordel emoticon Jinak tu váhu máš dobrou a fakt vypadáš dobře. Stejně dobře vypadá Markét a Míša.... emoticon Já jsem zvědavá na sebe....jaká budu almara!!! emoticon Jinak stěhovat se chci příští neděli....už i s první nocí... emoticon
Vy jste byli v ZOO?? No tam už jsem nebyla...naposledy před svatbou na Safari ve Dvoře Králové...Tak hlavně že jste si to užili!!!!!!
Cože Markét??? Budete měnit vůz??? Proč???? Kupovali jste si přeci funglovku ne???
30. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 kaci, aha ja myslela ze jste take staveli baracek emoticonmarket ma sve auto megana plus to nove a chteji koupit neco misto toho megana emoticon

kaci a muzes mi vysvetlit konecne co to znamena ta karka ?!?!?! emoticon emoticon emoticon ja rikam karka tomu co se pridelava za auto emoticon takze cekam na to vysvetleni emoticon
30. dub 2010 ve 12:14  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ...neeee ja se nikdy nedozvim co je to KARKA emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
30. dub 2010 ve 12:26  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Míšoooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já to neumím vysvětlit........,já mám na něco prostě svůj slovník emoticon A za auto se dává vozík,valník.....kára je třeba staré auto,nebo nové...záleží jak se to podá....a když koukám na kočíky....kočárky,tak to tam také v popisu je....hluboký/kárka atd...a myslím,že vy když jste si vybírali kočárek,tak jste to tady také psaly.... emoticon takže...teď je na tobě jak si to přeložíš.... emoticon A co jinak děláte????
Markétce se teda evidentně zalíbilo pořizování autíček... emoticon Takže budou pořizovat něco pro ní??? Na popojíždění s malou po městě atd...? Proč ne...... emoticon
30. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.