Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
No úplně vyčerpávající odpověď Markét,dík ;-) Mě ten kočárek přišel že to je Casu....,ale nebyla jsem si jistá.....já jsem třeba uvažovala ještě nad tím,koupit vyloženě jen hluboký a potom koupit Casu káru..... Jinak na těch bruslích asi jezdí jen maminy,co si trochu věří a umí to...,já jsem trdlo a strhla bych za sebou i kočár :-D :-D ,já když padám...,chytám všechny kolem sebe a táhnu je sebou dolu :-D :-D Tak dnes budete mít návštěvu? Tak že je pozdravuji 8-)
Profilova fotka
kačí, já bych právě taky nejela, jsem ráda, že se držím sama :-D Já si myslím, že jsem na sport šikovná ;-) ale brusle mě nedostaly, já se na tom bojím, takže potřebuji hladký porvrch a absolutní rovinu :-D Dneska jedeme do zahradnictví, tak chci nějaké venkovní květináče a ještě něco na zahrádku. Musím sehnat hezkou umělou orchidej :-) Někdy se u toho potápění zakucká, záleží, jak dává pozor. Je hodně způsobů, jak se mimča potápějí a každý je jinak náročný, musí se to všechno postupně. S tím kočárkem, u těch kombinací je blbý, že ty kočárky nepruží a vlastně s ním houpeš do boku, když máš zvlášť hluboký, tak je odpruženější a korbička větší, takže je to určitě lepší. Markét, už jsem psala Míše, že bysme se někdy mohli sejít u vás, kdyby to nevadilo :-)
Jiřinko a ještě nejlépe kdyby ta trasa byla zametená,viď? ;-) Taky už mám strach......jsem prostě nejistá.... :-. A kam razíte do zahradnictví? Orchidei sežeň......,vypadá to věruhodně....a potom ty otázky,jak ti krásně a dlouho kvete,,....... :-D Můžeš jí nechat rovnou,můžeš jí vohnout....co chceš...takhle jsem to ještě udělala s kalou ;-) S těma kočárkama to je asi pravda,protože když jsem měla možnost na nějaký sáhnout,tak jsem houpala do strany,tak jak píšeš....
Profilova fotka
Nové fotky http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m... Jinak nám dnes dovezli linku. Byla to celkem hoňka, ale už leží chudák v obýváku :-D Kačko, jaké zkoušení kočárků? Ty už se na to mateřství dopředu technicky vzděláváš? :-D Kamarádka z práce je od včerejška v porodnici. Dnes už neodpovídá na SMS. Jsem napnutá jak struna :-N
Profilova fotka
Ahoj Mončo, tak koukám, jak Pavel maká, viď. Baví ho to? Kdy začnete montovat kuchyň? Jsem na ní moc zvědavá :-) Kačí, to je všechno o praxi. My jsme vybírali kočárek nejdříve tak, aby se nám líbil, pak teprve sleduješ funkce. Nakonec zjistíš, že ne všechno drahý je taky nejlepší :-| Co je podle mě taky dobré, aby šla přehazovat rukojeť a mohla si mimčo otáčet po a proti směru jízdy, už jen kvůli sluníčku. Některé kočárky neprohodíš vůbec a u nás musíš celou sedačku, což je taky naprd, ale zase alespoň že tak ;-)
Ahoj Moni, vy jedete - jedna báseň!!!! Piš si stále k těm fotkám datumy,protože to je neskutečné jak jedete!!!! Jupííí,vy máte linku....tak na tu jsem zvědavá!!!! Já takhle zkouším a koukám pořád.....to je normální :-D Ale snad letos vám tady zamávám na dálku průkazkou...... :-D :-D :-D :-D :-D 8-) Páni......,tak to ti věřím jak musíš být napnutá!!!!!!!!
Profilova fotka
ahojik holky...co blbnete s tim bruslenim?? :-D tak zaprve.... stale jsem na nich asi po 10 v zivote, z toho poprve za 3 roky, Zadruhe, sama bych hodila hubu, za treti, proto jsem si koupila kocarek s rucni brzdou preci! tady v Praze je spousty parku, jezdi tu plno maminek, je to uzasne, krasne se podpiram, male se to libi, ani nachvili mi neprislo ze bych se mela vyflakat. Sli predemnou lidi, tak jsme so to zpomalila brzsou a super! ja brzdit normalne vubec neumim! Kaci, jako prvni kocarek jsme mela Tako-Jumper x, ale kvuli skladani do auta a prave kvuli te rucni brzdicce jsme poridili tenhle casualplay S4 uz pouze sportak ale na ten podvozek se da pricvaknout autosedacka, korba, takze si to necham na druhe.
Profilova fotka
jirinko, pekne video, jen my prijde ze ta pani mluvi tak nejak divne :-D jakoby toho uz mela plny kecky a dirigovala :-/
Profilova fotka
kuk holky holky před chvíli odjeli super x-) x-) myslím že jsme si to užili 8-) kačko žádný kočárek bohužl není úplně dokonalý a podle tvých představ :-S i drahé mají nějaké mouchy,nám jde také přehazovat celá sedačka naštěstí :-) moni tedy vy makáte a jedete super hezky se to rýsuje x-) těším se na kuchyn ;-) http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka... nějaké nové fotečky :-) fotila míša děkuju!!!!
Profilova fotka
treba ja vubec prehazovaci rukojet nepotrebuju mit, vyhovuje mi to takhle... mam na kocarku plenu a dle potreby pridelavam a nebo sklopim strisku(jde nam uplne preklopit a na malou koukam okenkem a nevyzaduje jinou polohu.
No Míšo....my neblbneme..,ale já jsem opravdu jednou měla na mále z blbého kamínku,tak jsem musela sama padat na zadek. Prostě se ti seknou kolečka a nemůžeš nic dělat,a to nechci strašit. Asi kdyby se mi to nestalo,tak se také nebojím....a věřím tomu že si zabrzdím kočárem a držím se pořád madla...,nevim....Třeba to jednou zkusím ;-) Míšo a z toho kočárku Tako šla udělat kárka??? Já vím,že není ideální kočárek podle představ...,ale zase mi přijde zbytečné kupovat hluboký s károu dohromady,když budu kupovat samostatně káru která je skladnější....proto se ptám.Jinak o rukojeť přehazovací nestojím,to není priorita ;-) Markétko,máte krásné jarní fotky! Moc vám to tam sluší!!! A kde je Amálka s Míšou????? Koukala jsem,Markétka se i stačila převléknout,nebo ne???? ;-)
Profilova fotka
míša nechtěla fotit ]-( :-D já převlíknout fakt ne :-D :-D ty poslední fotky jsme fotili my s manželem asi předevčírem :-D :-D
Článek se načítá
ahoj holky, musím vás aspoň pozdravit! :-) doufám, že se máte hezky, posledních pár dní svítilo sluníčko a bylo krásně. já byla o víkendu doma, vzala jsem k nám kamarádku a byly jsme na koštu vína. docela jsme se zřídily, ale došly po svých. neděle byla šílená! :-D no a včera jsme už vyrazili prvně na kole po práci a dali si cvičných 26kiláčků. měla jsem skvělý pocit! do svatby chci dát trošku dolů bříško, ale pak už může klidně růst! :-D taky jsem si zkoušela opět ty šaty a líbí se mi čím dál víc. jen chci upravit okolí prsou. pěkně se nám to krátí Moni, četla jsem, co jsi psala. taky jsem se Tě nechtěla psát, jestli to už máte v plánu. vím, jak je nepříjemné, když se na to lidi furt ptají. říkala mi to kamarádka. je to na houby, ale největší roli podle mě hraje právě psychika! jak se dva snaží a myslí na to, můžou se klidně stavět na hlavu a pokud je tam nějaký problém, stejně to nepůjde. ale to víš asi sama. jenže v mém okolí byl opět další případ, kdy pár měli už zažádáno o adopci a pak se zadařilo. zvažovali byste i tuto možnost? co ostatní holky? já asi ano, děti chci a uměla bych milovat i nevlastní, i když trochu bych se bála genetiky. ale bez dětí bych být nechěla, prostě bych to riskla. a jak se mají dětičky našich maminek? musím to tu pořádně pročíst. ;-) Kači, vy už bydlíte? holky, jdu uklízet, je to tu jak po výbuchu! :-)
Profilova fotka
kaci, promin, navim co je to karka :-D:-D:-D a ja jsme najela na kaminek take a hodila jsem hodila mega drzku..ale tady jsou na to primo cesty.... rikate se..kdo se boji...sere v sini :-D:-D:-D stejne tak to mam s autem... jela jsme naposledy pres nekolika lety a najednou rovnou po dalnici, pres celou prahu, centrum atd a ted jezdim s malou sama a nebojim e...ver mi je to cele o psychice...doporucuji antidepresiva :-Dvzdy jsem se tesila az budu mit kocik a budu jezdit na bruslich.. je to mega jednoduche a super, neco jako kdyz jsme jela na bruslich na ledu a pujcila jsme si hokejku jako oporu :-D nechtela jsme se fotit, vypadala jsme dneska jako..pic...:-O
holky, dnes ve 21:50 bude dokument Děti z krabičky. repríza 30.4., tak mrkněte, mohlo by to být zajímavé. taky se budu dívat
Profilova fotka
ahojky dneska bude zase krásně x-) x-) já jedu zase k té dr.kvůli játrům :-| jsem zvědavá co semnou vymyslí chjooooooooo
Profilova fotka
Markét držím palce. Mojí kamarádce se dnes ve 3:45 narodila holčička Nelinka 3Kg a 51cm. Dnes je opravdu krásný den :-D
Profilova fotka
Leni, nevím, jestli bych uměla mít ráda cizí děti. Myslím si, že ne.
Profilova fotka
Koukali jste? http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Profilova fotka
mag, jeee ona ma albicko na beremku, to se teda divim! :) ale sluselo ji to moc! presne takovy saty a vlasy bych brala nekdy treba podruhe :-D:-D:-D i treba bez briska :-D leni, ja muzu mit vlastni deticky, tak bych neadoptovala, kdybych je mit nemohla, urcite bych o tom uvazovala. Spis kdybychom meli dost penez a dobre bydleni, tak bych mela 2 svoje deti a 3. bych si treba vzala do pestounske pece. Ale pro me byl porod tak uzasny zazitek, ze to chci urcite minimalne jednou zazit.
Profilova fotka
A to já bych právě neuměla, vzít si ke svým dětem další. To bych si třeba vybrala dítě ze sociálně slabé rodiny, které má na něco talent a finančně ho podporovala, nebo bych podporovala nějaký dětský domov. Já to prostě asi neumím a nerada bych k sobě citově připoutala dítě a pak ho zklamala. Tak to udělala teta, začala si brát dítě z děcáku, na výlety, na Vánoce atd. pak jí to přestalo bavit a byl konec ( nevím tedy, co přesně bylo příčinou). Dokážu si představit, jaký maglajz v tom pak mělo to dítě.
Profilova fotka
mag, ja miluju deti, at jsou cizi, nebo me. Nedokazala bych si vzit asi roma :-( je to osklive ode me..ale proste ne.
Profilova fotka
Každý to má jinak.
Profilova fotka
holky to je složitý každý to máme jinak já kdybych nemohla mít své určitě adoptuji život bez dítěte si nedovedu představit |-| holky sláva!!!! x-) x-) x-) hodnoty jater klesají takže za tu asi může HA jsme ráda!!!!!!!ted musím uvažovat o jiném druhu chránění :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak prcek mi usnul a já si chvíli odpočinu. Dneska prospal celou noc, v 5:45 vstával na mlíčko, myslela jsem, že ještě bude spát a nespinkal, ale v postýlce chvíli ležel a pak si hrál a nechal nás v posteli do 6:45 :-) Pak usnul v 8:10 do 8:50 a spinká zase až teď. Mončo, na to albíčko jsem koukala už včera, taky mě to překvapilo. Mě se jako holka moc nelíbí, ale tam jí to moc slušelo. Vašek zná toho Martina, dost ho to překvapilo, že je s ní. Prý byl takový tichý a hodný. Míšo, to máš pravdu, že tam tak vypadá, ale ona je hodná a v pohodě, mám jí opravdu ráda. Poslední plavání to bylo pro ní těžké, skoro žádný prcek nechtěl spolupracovat, tak posledních 5 minut nám nechala volno, že to už dneska nemá cenu :-D Markét, fotky jsou krásné, sluší vám to tam. Jen v té trávě dejte pak pozor na klíšťata. Mě to taky nedošlo, upozornil mě na to tchán. On se klíšťat strašně bojí, protože tenkrát kvůli němu mále ochrnul. Leni, tak jaký byl dokument? K té adopci, já bych do toho asi šla, ale nejsem si třeba jistá u Vaška. Říkám si, že bych asi měla to dítě opravdu ráda a pak si řeknu, jak bych brala situaci, když už třeba nevíš, co s tím mimčem. Taky jsem někdy z Vládíka hotová, musím mít pevné nervy a zůstat klidná. Víš jak to myslím? =-) ;-)
Profilova fotka
Do je dobře, že ti to takhle dopadlo. A to nemůžeš brát žádnou HA?
Profilova fotka
Jinak pořád koukáme na dovolené a asi vybereme Bulharsko. Chtěli jsme Řecko, ale naše požadavky tam moc hotelů nesplňovalo a když už ano, tak třeba měli špatnou recenzi nebo na google earth to nevypadalo hezky - tedy myslím hlavně pláž.
Profilova fotka
Markét, jsem ráda, že je to lepší. Já si myslím, že je s ní, právě proto, že je tichý a hodný. Těžko ale hodnotit lidi, když je člověk nezná. Je fakt, že je jí plná televize a já pořád nevěděla proč, prý je to moderátorka. No, ale je pravda, že jim to opravdu moc sluší a fotky mají krásné. Je to taky normální holka a je od ní hezké, když tu hledala inspiraci,že sem dala i fotky.
Profilova fotka
Ahojky holky, vy jste toho nakecaly, čtu Vás teďs malou na koze, poslední dny mám pocit, že nedělám nic jiného, než kojím a přebaluji, rozhodla se mě asi sníst a je jak průtokáč :-) Jiřinko, to video z plavání je super, je to moc hezký, už se nemůžu dočkat, až budem s malou taky chodit. Jo a proč polejvá ta instruktorka tu hlavičku před potopením? aby malej jako věděl, že to teď přijde nebo jak? Jinak k té dovče v Bulharsku, to mi přijde s dítětem jako ta nejlepší volba, byla jsem tam před lety a jestli mohu doporučit, tak koukejte určitě po letovisku Primorsko. Je tam super, že má dvě pláže, jednu severní, kde je prudší přístup do vody, vlny atd a druhou jižní pláž, která je ideální pro prcky, pozvolný přístup do vody, žádné vlny, skluzavky atd. Celkově je to moc hezké letovisko, strašně se mi tam líbilo. Je to sice 7let, ale bylo to parádní a v bulharsku bývalo taky děsně levno, byli jsme tam na 15dní bez jídla, chodili do restaurací a jídlo tam vyšlo levněji než u nás :-) Za chvilku je tu manžel z práce a jdeme na procházku, je tam krásně x-) zatím jsem venku s malou celé dny, moc krásně v kočárku spinká :-) Markét, to je moc dobře, že ty játra se umoudřila a je to ok :-) Shlédla jsem fotečky, taky moc krásné, malinká se pěkně kulatí, moc jí to sluší :-) Míšo, taky plánuji jezdit s kočárkem na bruslích, právě díky té brzdě si myslím, že je to celkem v pohodě, sama moc dobře na bruslích brzdit neumím. Z jediného mám trochu strach, že když by se nedej bože něco přihodilo, tak abych nestrhla kočár nebo na něj nespadla nebo tak, první reakce by byla ho určitě pustit, ale to je zase risk, kam by mohl třeba pak zajet atd.. no budu to muset promyslet, ale těšila jsem se na brusle s kočárkem. Jinak musím říct, že jsem z kočárku fakt nadšená, korbičku mám sundanou během vteřiny, složenej a rozloženej je taky lehce a jezdí se s ním jedna báseň, když vidím jiné maminy, jak se kolikrát s kočárky trápí, tak bych do jiného už nešla, jsem do něj totál zamilovaná :-) Mončo, prohlídla jsem albíčko, vy už děláte obklady? no to je neuvěřirelné, v létě budete bydlet už na sto pro, jé, večery na zahrádce, vínko, grilčo, už se těšíš, viď :-) Jinak k té Kristelové si myslím, že za to dostala nasypáno, aby tady vypsala všechny ty dodavatele, je to přece jen hustá reklama a nemyslím, že by to dělala jen tak. Ale třeba se mýlím.. Leni, tak jsme na ten dokument s manželem taky koukali, ten to psychicky nesl mnohem hůř než já, je to moje šestinedělka :-D bylo mu moc líto těch půlkilových mimineček a těch postižených, byl to hodně zajímavý pořad. Jinak k té adopci, pokud bych nemohla mít žádným způsobem svoje dítě, tak bych do ní asi šla, ale pokud budu moct mít i další děti své, tak se do ní hrnout nebudu.. přesně jak píše Jiřinka, musí pak být složité zvládat stresové a vypjaté situace s dítětem, které není tvoje biologicky, u vlastního tě hodně drží to, že je tvoje, ale u adoptovaného to musí být náročnější. Ale kdoví, jak je to ve skutečnosti.
Profilova fotka
Evi, máš ten kočárek vyfocenej?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?