Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
ahojky lehce jsm.e dočetla nestíhám... leni jéé vy makát už se těším na fotečky pokojíčku a praní je ted radost jak to schne hezky ;-) leni vy už se berete za 7t :-o x-) ty joo mazec jak to utíká :-) jiřinko vládíček je hezký akorát chlapeček ;-) evi gratulace ke kontrole krásné míry x-) jsme ráda že je vše v pořádku :-) my jdeme na kontrolu dneska dostane včeličku synflorixu a pak jedeme k mamce kde budeme celý den slaví se táty svátek budou tam Sofí prababičky moje babičky a tety atd tak se moc těšíme x-) přeji hezký den :-)
Profilova fotka
jo a přišla na malou háčkovaná čepička je krásná a malá kouzelná x-) x-) dneska jí dostane :-D
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mur...
Profilova fotka
Krásná, moje kolegyňka v práci je také umí. Chtěla jsem jí i pro sebe :-N
Ahoj, jen vás v rychlosti zdravím všechny!!!! Určitě se máte všechny dobře,miminka jsou hodná a vše je tak jak má být ;-) Venku máme krásně...... Já jsem teď byla dva dny doma,měla jsem volno.......tak jsem si krásně odpočinula.... :-) Markétko,malá má krásnou čepičku,moc jí sluší!!! Já takovou teď nosím také a je prima!!! x-)
Ahoj holky, moc Vás zdravím! Právě jsem se vrátila od doktora, malá je v pořádku, ale fakt se mu nelíbilo to moje obr břicho, tak musím držet dietu. nesmím žádné sladké, smažené, no prostě nic.... já asi umřuuuuuuu!!! Pomoooooc!! J8 jsem takovej labužník a ted v těhu mi obvzlášt chutná a ted tohle.. no ale prej je to důležitý, že se mu to moje mega břicho moc nelíbía navíc jsem dost oteklá a to taky není dobře... :-p :-p No abych se holky přiznala, tak já ani nevím, co mám pořádně jíst, co třeba snídáte?? Já totiž každý den jenom koláče, piškoty, pudinky atak.. a to teda asi moc dietní není co?? JO jinka jsem chtěla říct Monče, že ta reklamace stačí mejlikem. Není nikde předepsáno, že to musíš reklamovat doporučeným dopisem ;-) Stačí, že ti na to odpověděli ;-) Mury krásné mimi a čepka!! Evičko, ty máš fakt neuvěřitelné dítě!! Já chci taky!! Jiřinko, jak jsi se ptala, tak čekáme holčičku a možná to bude taky Sofinka jako u Markétky, ale chceme dvě jména, takže asi Sofie Anna ;-) ;-) Leni, pěkné fotky. A co ty šatičky??? Jáké máš????
Profilova fotka
Děkuji mast. Vše si pečlivě ukládám. I SMS nechávám v mobilu. Teda, tu dietu v těhotenství ti nezávidím. Zrovna v době, kdy ti jídlo nikdo nevyčítá. Na druhou stranu, zase se ti bude lépe shazovat po porodu.
Profilova fotka
Leni, tenhle hotel je také krásný, jedna z nás tam byla, ale už nevím kdo. Je to poslední hotel v řadě, pak je kousek ten národní park ( a hlavně pláž, kde najdeš mušle :-D ) http://airstop.cz/last-minute/dominik...
Profilova fotka
ahoj holky, jsme po kontrole na gynde a vysledky nic moc. Ted jsem u MM v praci tak vam to jen napisu a co jste napsaly vy si prectu az doma v klidu ;-) Malej uz me dole tak neltaci tak jsem myslela, ze je to ok a neni. CS mam 3, kriticka je hodnota 4,ale stejne se mu to nelibi a nerekl to presne,ale povidal neco o prstu, tak jestli se zacinam otvirat? Kazdopadne mi rekl, ze fakt lezet jinak nemocnice. A pak na utz zjistil proc to tak je. Jsem 31+3,ale podle dnesniho utz 33+1 v prumeru, hlavicka dokonce odpovida 34+0, takze jsem proste velci a mame 2117g coz je taky dost, tak to vypada, ze to na toho blizence fakt stihneme v pohode. Rovnou me dal jeste na monitor a ten je v poradku, aspon neco. Na dalsi ko jdu za dva tydny. Jeste, ze je tak pekne a muzu lezet aspon na zahrade ;-)
Profilova fotka
Tak to je mi líto, ale mimčo je zdravé ne?
Profilova fotka
Ahoj holky, než vás dočtu, tak posílám odkaz na nové a poslední fotečky z Vládíkovo 11. měsíce: http://www.vevercata.estranky.cz/foto...
Profilova fotka
ahojik jirinko, prave jsme s Amalkou zkoukly tvoje fotecky Vladicka, Amalka vzkazuje ze je mega fesak a prska ted tady (rikam ze dela motorku) takze je taky na motorky :-D jako Valdicek :-D. Je uzasny :) nebudete mit cestu nekdy do Praglu??? leni, prosim bud v mega v klidu!!!! ja mela jeste horsi nalez nez ty na tvem tt. ve 34tt jsme uz byla otevrena na 2 prsty(coz jsem byla asi 33+2) doktorka silela, klid, zadny sex(v nasem pripade nebyl problem :-D) nohy nahore.. Rekla mi ze nejdele ve 36tt budu rodit. Ted jsem si otevrela muju popis tehotenstvi a poslouchej: v 31tt KO- cipek je zmeklejsi, otevreny na 1 prst. Amalka ma podle UTZ mooc vlasku, ma se cile k svetu a boucha maminku mocinky do mocaku a do cipku:-) plod. vody akorat, placenta ok, TP kolem 11.10. 32tt zacinaji poslicci, maminka bere magnezium( na tvrdnuti briska-ale nepomaha) pridavaji se krizove bolesti, zablokovana zada a silne krece v lytkach. noo uz toho mame popravde plny kecky:-Dmaminka rano opet nachazi na toaletnim papiru hlen s krvi:-/ je z toho zmatena, vypada to na hlenovou zatku, ale tezko rict ve 33tt. no nic vcera bylo vse ok, tak budu doma v klidu a uvidim co bude.... 28.8.09 další kontrola, nabrana krev, cipek nic moc, zkraceny, otevreny na necely prst, pani doktorka citila hlavicku miminka,pry uz musim citit velike tlaky na panevni dno, noo hold amalka se uz dere ven:-D Nasazen magne B6, globule na mykozu a sli jsme natocit monitor, ten take nic moc, deloha hodne drazdiva, bylo mi receno ze mimi by melo jeste 2-3 tyndy alespon vydrzet:-D mam se setrit, odpocivat a byt v pohode i psychicky. Dalsi KO za 14dni. no hele byla jsem i nekolikrat v Praze ze jsem mela krev, zatka v haji, stale otevrena... a porodila jsev ve 40tt a to jeste vyvolanym, pac to bylo uz mega peklo, jinak bych snad prenasela :-D TAKZE KLID a mam krasnou zdravou holcicku :)
Článek se načítá
Profilova fotka
leni tohle je 36tt: Monitor + kontrola. na monitoru Amalka spinkala, nakonec jsme ji nachvili probudili, deloha citliva s kontrakcema. Cipek nam uplne zmizel ale stale drzi u sebe, hlavicka je sestoupena v male panvi. CS7. Na UTZ miminko opravdu lezelo strasne nizko. Doporuceno odpocivani, nohy nahore a doufat ze jeste chvili vydrzime, amalka vazi kolem 2500-2600, takze vaha uz je pekna:). Dalsi KO za tyden. a to mi pani doktorka rekla at jsme pripravena ze mi kazdou chvili muze lupnout voda!
Profilova fotka
a mela jsem CS 7
Profilova fotka
mast, mrkni na konika, na ruzne tipy na dietky v tehu(treba ty co maji tehu cukrovku ji drzi) je toho an netu plno! urcite ti poradi!!!! je toho opravdy spousty co se da bastit
Profilova fotka
Miso diky moc ;-) ti doktori umi fakt vystrasit,vubec jim nedochazi co to s nama udela :-( ale ja se ted prospala a uz je mi lip, i se usmivam a jsem klidnejsi :-) Moni jojo prcek je ok a to je nejdulezitejsi mast urco koukni na konika,vim,ze kamosky tam taky hledaly rady ohledne diety. Je to neprijemne,ale jen na par mesicu ;-)
ahoj holky, Leni, vidíš, jak píše Miška, buď v klidu. doktoři vždycky pro jistotu radši straší! tak ať je vše v pořádku Marti, šaty mám spíš jednodušší, na tělo, takže do svatby chci máknout na bříšku, trochu se rýsuje po zimě. :-D barva krémová, bílá mi nešla, krajkové za krk s holými zády. musí být teplo! :-) ještě budou upravovat ještě dekolt a šířku. vzadu jsou na šňěrovačku. moc se mi to nelíbí, ale je to lepší, když to pak budou půjčovat dál. vypadají trochu jinak než ty, co jsem si zkoušela a nechala podle nich šít, ale jsou taky hezké. no a břicho si když tak zakryju kytkou! :-D Moni, Airstop okukuju každý den. chcem to řešit tak dva týdny předtím. já třeba nemám problém se sbalit za hodinku, takže stačí vyměnit peníze a může se jet! :-) jdu mrknout na Vládíčka
Profilova fotka
ahojky tak máme po poradně vážíme 5700g 64cm :-) x-) dostala včeličku bez reakce..ted už spinká x-) mám se připravit že brzo poleze a bude chodit 8-( :-D dr.jí dala na bříško už by lezla nožičky umí ale ty ruce :-D :-D sranda to pozorovat x-) leni :-( ty dr jsou vážně hovada :-S ]-( takhle děsit na tomto vůbec nezáleží já ve 35tt měla CS 0 a za týden jsme rodila :-N tohle je individuální jak píše míša jí strašili a podívej by ještě přenášela a má zdravou krásnou holku x-) marti ta dietka mě mrzí ale je to na chvíli vydrž!!!i když já jsme se toho také bála sladké miluji a nevím nevím jak bych to dala :-x ale pro miminko cokoliv že 8-) jééé další Sofinka joooo :-D x-) :-D :-D a mrkni na koníka tam je spousty info pro maminky ;-) leni správně zabalit se a jet ;-) ;-) jo a děkuji za pochvalu čepičky a sofinky :-D
Profilova fotka
marti, ja jsem chtela Amálie Ella... Ale vubec mi to neproslo :-D ale amalka samotna je taky pekna:) holky tady mam take fotecky...upozornuji cepicky objednany nezavisle na Markete :-D jsme proste nejak propojeny bo co :-D:-D:-D http://pipiii.rajce.idnes.cz/Amalka_o... a tady z vikendu na Radle: http://pipiii.rajce.idnes.cz/Vikend_n... jmeno i heslo jsou stejny
Profilova fotka
jo my jsme s míšou propojený x-) :-D fakt jsme to neobjednávali stejně :-D :-D
Ahoj , dobré ráno :-) Marti,tak to mi je líto s tou dietou......já bych se asi zbláznila!!!!!!! Nejíst něco co chci a mám na to chuť,ale zas představa,že tam je zdravé mimčo.....tak pro něho všechno! ;-) Přeji ti aby jsi to zdárně zvládla!!!!! Míšo,můžu se podívat na vaši slečnu??? Nemám heslo..... :-( Jinak jdu juknout na Vládíka.... :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak se máte? U nás je hezky, jen fouká vítr, ale lepší než včera, to se skoro nedalo ani jít z kočárkem. Vládík včera spal odpoledne 2hodiny a 15 min., asi vše dospával, pak usnul v 18:30 a spal do 7:30 jen s jedním probuzením na pohlazení a s jedním na mlíčko :-) Teď usnul a moc se mu nechtělo, asi má naspáno :-) Ale nebrečel, byl hodný. Minulé dva dny byly hrozné, asi neměl své dny. Martin, to mi je tě líto s tou dietou, ale to určitě vydržíš, hlavně abyste byly obě v pořádku :-) Kamarádka měla těhotenskou cukrovku a nesměla jíst sladké. Prý jí to pomohlo v tom, že se naučila jíst bílé jogurty, víc zeleniny apod. a drží si to už 5 měsíců od porodu, takže taky pozitivum ;-) Leni, s tím čípkem ti už poradili holky, já s tím problémy neměla a jak vidíš, tak to asi problém není, jen by se to chtělo asi víc hlídat a víc odpočívat :-) Míšo, moc krásné fotky x-) Kde to je na Rádle? To jste byli u nějakých známých, ju? Markétko, Sofinka má tedy krásné míry, koukám, že opravdu nic neztratila tím, že se narodila dřív, co :-)
Profilova fotka
ahojky já vařím :-) a myslím na míšu mají dneska plavčo x-) a my zítra jupíííííííí už se těším ale i bojím zároven :-N kačko napíšu ti do IP heslo aby ses jukla ju ;-) jiřinko to je krásné číst že je vládíček zase v pohodě ale má ta jak na houpačce co :-x :-N snad už mu to vydrží ;-) ne ne pravdu jsme nic neztratili je to moje šikulinka x-) x-)
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Konečně jsem vás dočetla, včera jsem se sem nedostala, byla jsem celé odpol pryč . Malá má teď nějaké špatné dny, včera i dnes je hodně ukníkaná, jakože spinká a po chvilinkách se probudí a poplakává, tak jí pohladím a spinká dál nebo se nedá utěšit a pusinku jí zacpe jen koza, u té usne, pak zase chvíli spinká a furt dokola.. co to může být? Ono se říká, že v 3 týdnech, v 6ti týdnech, ve 3měsících a v 6ti měsících mají dětičky nějaké krize, nám byly včera 3 týdny, tak jestli to není tím, jinak nevím.. teď třeba už hodinku hezky spinká, ale včerejšek byl náročnější, byla od 18h do půlnoci vzhůru a pofňukávala, i když byla napapaná, přebalená, obstaraná, pak to zalomila a spala teda do 5ti hodin, pak papu a znova do 8.30h. Tak nevím Jiřinko, prohlídla jsem fotečky, malej je super, pak se oněj ty naše breberendy poperou :-D Je super, že noc jste měli už tak pěknou, ťuk ťuk ťuk :-) A co ta rýmička, už je fuč? Markét, čepička malinkej strašně moc sluší, já chci taky, kde se to dá objednat a za kolik? :-) Jinak míry má krásné, je to opravdu šikulka :-) Míšo, tak jak bylo na plavání? Fotky máš super, už ti to s tm novým foťákem krásně jde, co :-) to děláš vše ručně nebo na automatiku? moc se mi líbí ty fotky s tím rozostřeným pozadím, to je super. Jo a včera jsem si vzpomněla na Amálku, malinká mi předvedla parádní, výstavní hysterák, už to nebylo jako když píská myšička, byl to řev jak od paviána, naštěstí to trvalo tak dvě minutky, ale už jsem měla sto chutí s ní zatřást, aby se vzpamatovala, byla úplně mimo, nevnímala nic a to jsem se jí dovolila jen přebalit, chytla z toho pěknýho nerva a přestala až když jsem jí zvedla z přebalováku.. ale fakt mi zatrnulo, vzpomněla jsem si na ty vaše 5ti hoinové představení :-D Leni H, taky si myslím, že to bude v pořádku, mně malá taky strašně naléhala na čípek, cervix score jsem měla taky vysoké a nakonec jim trvalo 5dní, než jí ze mně vyhnali a to jsem pak už běhala i po schodech jako šílenec, aby mi to už nemuseli vyvolávat a rozjelo se to samovolně a nic.. takže buď v klidu a pěkně odpočívej a určitě to bude v pořádku :-) Martinko, to mě mrzí s tou dietou, jen nechápu, proč jí máš držet jen kvůli velkému bříšku? Ty nějak moc přibíráš? Nebo máš třeba těhu cukrovku? tu nemáš, ne? vždyť velikost bříška je snad jedno, pokud teda abnormálně netloustneš, což by byla zátěž na organismus a mimčo je v pořádku.. Už mě ti doktoři fakt štvou, u mě se jim nelíbilo, že je malinké, tebe budou prudit pro velké, ach jo. Leni, ty zvací koláčky vypadali fantasticky, hned bych si dala :-) Na šatičky jsem moc zvědavá, kdy budou ve finální podobě? :-) Jdu malou vypravit na procházku, je tam kráááásně x-)
Míšo,ty čepičky jsou nááááádherné a malinká je moooooc krásná!!!! Jen jsem rychle skoukla vzory čepiček......a na ostatní se podívám v klidu doma a budu se kochat!!! x-) Opravdu jsou nádherné a holčičkám tyhle čapky moooocinky sluší!!!!!! x-)
Profilova fotka
Jirinko...to je preci u mojich rodicu doma :-D:-D bydli na Rádle u Jablonce nad Nisou :) to je muj tatka, sestrenky a babicka s dedou :) byli jsme na prvnim plavcu, bylo to super, male se to moc libilo, jenom maminka byla uplne natvrdla a nechapala ruzne hmaty a prehmaty, ta pani mi to ukazovala vzdy 5krat a stejen jsme to pokazila :-D natvrdly jelito jsem :-D
Profilova fotka
ahojky evičko může mít spurtíka je to taková krize jak píšeš ;-) děti mají pořád hlad :-N my jsme se tomu zdárně vyhly ale je to velice časté a nebo potřebuje jen tvou blízkost x-) to naše když byla malinká tak to bylo to samé vzala jsme jí do náruče a byl klid ono se to urovná neboj se ;-) hysteráky oni umí a neboj se bude to předvádět často :-D naše už si také umí dupnout :-p a dát najevo co jo a co tedy rozhodně ne 8-( :-D čepičku jsme objednala přes mimibazar mě vyšla tato na 180kč i s poštovným ;-) je opravdu kouzelná a chci jich víc :-D vzala jsme jednu na zkoušku ale je fakt boží x-) x-) mi byli celé odpoledne venku ted jsem přišla malá si hraje :-) manžel je v práci tak mám takový klid :-N
Profilova fotka
evicko, me jedna cepicka vysla asi na 150KC a platila jsme jedno postovny...ale uz cenu prene nevim na mimibazaru je mooc pani co je nabizi, staci si jen najit tu od ktere se ti libi.
Profilova fotka
http://pipiii.rajce.idnes.cz/Amalka_o... holky fotecky z plavani :)
Profilova fotka
tak se podivejte na naseho milacka usatyho :-D:-D:-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?