Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6295 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6295 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,
tak už máme pozváno! emoticon včera v naší vesnici a dnes přespolní. emoticon
zadali jsme si tu i seznam svateb. darů, je to fajn. máme jen 10, ostatní chceme penízky.

Jiři, mně se systém výslužek také nelíbí, hodně jsem se tomu bránila, hlavně kvůli ztrátě času. myslím, že na svatbě je přeci sladkého dost, tak proč toto? ale nakonec jsme s Ádou udělali kompromis kvůli jeho rodince a vymysleli ty zvací koláčky. kamarádka je cukrářka, tak nám je zařídila a byly moc dobré.
to kousnutí mě taky pobavilo! emoticon

Mišo, to mě mrzí! a čím to je? jsi šťastná maminka a do toho tohle!
určitě je to psychika. já si myslím, že byste měli s manželem na vztahu trošku pracovat, udělat si na sebe čas, popovídat, třeba krok po krůčku, někdy si jen povídat a mazlit se, příště trochu víc. určitě to nejde na povel, to je mi jasné.
my teď měli taky trochu období bez sexu, když A. finišoval tu práci, trochu mě to mrzelo, ale ztarosti to prostě někdy zbrzdí a přitom je to škoda, je to hezké a čím víc by si měli ti dva být blíž?

Moni, dej pak vědět. ty kamínky nemusíš. seženem si taky na jmenovky. odkud jsi je měla?
moc díky, jsi zlatá!

jinak furt to není fajn s taťkou. dnes jsme to řešili u mamči a uděláme kompromis, mamčin přítel nepůjde na hostinu a na obřadě se přeci vůbec nemusí potkat. babička, taťkova mamka to ocenila, ale taťka si furt klade nároky a chce víc a víc, ať prý nechodí vůbec. řekla jsem, že by tam pak dojel večer. vím, že můj otec se moc nebaví a netancuje, tak už by pak mohl jet domů, když dorazí ti kamarádi, ale on chce, ať mamčin přítel nechodí vůbec. jsem se naštvala a řekla mu, že je sobec a ať teda nechodí vůbec. snad ho to přejde. mrzí mě to, ale už to přehání. aspoň by se mohl ovládnout, když se mu vdává dcera!
18. dub 2010 ve 23:24  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 promin ale musi to rict Leni.. KURVA... on se nechce maszlit, povidat si semnou, nunat, natoz neco resit.... jme mu silne proti srsti...nema cenu z me strany neco resit, pac vzdy skoncim ponizena, ubulena, uplne v prdeli a on dela za 5 min jakoze nic.....
18. dub 2010 ve 23:29  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Míšo, to je mi strašně moc líto emoticon K tomu psychiatrovi, máš auto, tak určo nějakého seženeš, kam se autem dostaneš, tohle je fakt vážná věc a pokud ti ten tvůj ty léky nezmění, tak to za to fakt stojí jít jinam, tady jde už fakt o dost, víš jak. K tomu Jakubovi, my to měli s manželem naprosto stejně, taky jednu dobu neměl potřebu sexu, bavit se o tom taky nechtěl a teprve teď z něj vylezlo, proč to tak bylo, prostě psychický blok, strašně starostí v práci, strašná únava, k tomu stavba, prostě nápor na nervy a na vše.. Určitě se to zase u vás spraví, jen na Kubu netlač nebo to bude ještě horší.. vůbec se o tom s ním radši nějakou dobu nebav, protože pak to bude ještě horš, nech ho v klídku a ty buď taky v klidu a nestresuj se tím, je to fakt asi normální, i chlapi mají své dny.. Jak dlouho to trvá a kdy to začalo? Nemá třeba v sobě nějaký blok z porodu?

Leni, s tím tatím jsi to vyřešila skvěle, mamina je dobrá, že obětuje přítelovo přítomnost na hostině, ale taky si myslím, že pak dýl, až bude taková ta volná zábava by tam mohl dorazit a když to tatínek nevydejchá, tak bude moct jet domů, že.. nemáš nějakého sourozence, který by s tátou mohl o tom všem promluvit, víš, aby to slyšel i od někoho nezainteresovaného, třeba by to s ním pohlo.. držím moc palce!!!
19. dub 2010 v 00:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky holky

evi také se mi to zdá přehnané fakt největší riziko je do 4m pak dítě umí ovládat dýchání a samo sebe nezadusí to by musel být nějaký problém....prostě já ho v květnu vracím už mi to přijde nedůležité vím že se nic nestane nesmí
venku bylo přepychově emoticon sice včéra odpoledne se to zhoršilo foukalo to ale i tak a dneska to vypadá opět na nádherný den emoticon emoticon evi s tím kubou to právě trvá už dýl...takže se míše nedivím že už tlačí emoticons tím porodem mě to také napadlo emoticon

leni ten tvůj tatínek to je případ mrzí mě že vám to tak komplikuje hlavně tobě je to na nervy emoticon,ale vyřešila jsi to hezky.. my tedy výslužku k oznámení dávali mě se to líbilo objeli jsme to za celý den bylo to hezký emoticon dali jsme košíček se sladkostmi a oznámení

míšo emoticon emoticon neurol je vážně svinstvo opravdu bych si našla jiného v praze nějaký jiný není který není soukromý?jinak já na kladně snad mám známou ta u psychiatra dělá kdyby jsi chtěla pozeptám se...neurol je vážně svinstvo
emoticon a to s kubou mě mrzí vím že to trvá dlouho emoticon emoticon

my měli hezký víkend emoticon malá noc hodná včéra jsme jí nechali u mamky a šli sami na večeři bylo to jako za mlada emoticon emoticon
19. dub 2010 v 07:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Leni, kamínky jsou z Ikei, takže pohodička. Pavel je dnes v Ostravě, tak zítra zjistím, kdy bude v Praze.

Míšo, teda co se u Vás děje? Já myslela, že se sexem máš problém ty? Že se ti do toho nechce. Jinak neurol jsem brala po rozchodu s Pavlem a musím říct, že je super a pokud se to nepřehání, tak dost pomůže. Brala jsem ho i pak, třeba půlku, pokud mně čekal třeba soud, nebo jsem večer nemohla usnout, když jsem řešila koupi domu. Oblblá jsem byla, jen když jsem to zapila vínem, ale to byla moje věc. Jinak mi přestalo bušit srdce a přeskakovat hlas ve chvílích, kdy jsem byla v nějakém vypětí. Návyk jsem nepociťovala. Stejně " návykový" je třeba i sanorin do nosu a spousta běžně používaných léků. Já bych toho psychiatra nezatracovala. Míšo, ještě kojíš? To je jediné, nad čím bych se zamýšlela.
19. dub 2010 v 08:42  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 No jo, venku je pěkně a tady nikdo.

Já mám stále rýmu jako trám, ke krbu se zatím nikdo nevyjádřil a sedím v práci, takže nic nového.
19. dub 2010 v 10:03  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik....

mag, nee, uz nekojim kvuli lekum 2 mesice emoticon bohuzel emoticon

evi, u nas to trva bohuzel uz dlouho, samozrejme prvni 3 mesice po porodu jsme nechtela ja pac to bolelo a dite bylo silene, ja byla uplne vycucla a zacala jsme mit ty silene roblemy se zachvaty. Nechala jsme jakuba dlouho vycukat, aby se dal do kupy.... V tehotenstvi jsme spolu spali pouze na zacatku, potom uz vubec, jednou pred porodem, s porodem to urcite spojene neni, o tom jsme se bavili uz davno. Po porodu jsme spolu teda take nespali a ted jednou v lednu(musela jsme ho mega svadet, ,,ukecavat,, a pred vice jak mesicem podruhe a to jsme ho take musela uplne,,ukecavat , mit na sobe buhvi co atd... Jinak jsme ho svadela atd jeste nekolikrat ale skoncila jsme trapne ponizena.. Jeste pred mesicem jsme to psychicky zvladala, davala mu cas aby si vedomil co je dulezite atd...ale ted uz to nedavam, vcera jsme na nej vylozene rvala a bulela..ze je to lidska potreba, ze by si mel uvedomit ze mi ta potreba proste chybi, ze se mi kazdy den zda se o sexu, o libani., o tom jak me nekdo popadne a neco se deje...ja uz proste nemuzu, fakt ne emoticon a on mi rekl ze kdyz mu to vycitam tak to zabiju uplne a potrebuje me milovat aby neo bylo! ale do ted to mezi nami zase bylo ok, jen sex stale nebyl!!! takze ted to proste uz nedavam...mslim si ze chlap ve 23letech by mohl sukat, i kdybych ho nastvala, natoz kdyz prijdu sexy oblecena a nevim co vse nedelam...vcera jsme uz na nej fakt zarvala bohuzel opravdu hnusne...ale uz to silne nedavam...rekla jsme mu ze je zasra.... buzerant, ze me sere a ze tady kvuli nemu zeru nejaky silny leky a on to resi jen sam se sebou a zadnou odbornou pomoc(treba sexuologa) by nikdy nechtel.....ja uz nemuzu emoticon
19. dub 2010 v 10:48  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Pipiii, počkej, počkej, on tu tím defakto řekl, že tě nemiluje? Pochopila jsem to dobře? Možná je to pro něj velká zátěž být otcem.
19. dub 2010 v 11:52  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky!!
zdravím po víkendu. KOukám, že jste tady probraly věcí emoticon My jsme celý víkend malovali a mám teda dost. Jsem ztahaná jako králík... a to máme zatím vymalovanou jenom ložnici.. ještě nám chybí malování obýváku a pokládání podlahy.. chceme to mít pěkné než se narodí malá....

Jiřinko, chtěla jsem tě zeptat, viděla jsem u tebe na fotkách v pokojíčku Vládíčka takové medvídky na stěnách. kde se to prosím dá koupit?? Nebo jsi to objednávala přes net??? Takové by se mi taky moc hodili, ale v zelené nebo žluté emoticon emoticon
NO a k tomu kousání, tak to má moje kamarádka stejné, klučik jim začal kousat, když mu bylo deset měsíců a kousal nejenom do lidí, ale třeba jim okousal i sedačku apod... a doktorka jim prej řekla, že dítě v tomto věku už je schopné rozpoznat, že je to věc, která se nědělá... a že mu to musí pokaždé důrazně vysvětlit, plácnout ho přes zadeček apod.. ¨no ale v praxi to asi bude horší no....

Mončo, koukala jsem na tu střechu, s tím krbem je to blbé, ale zase při každé stavbě je vždy nějaký problém, tak tohle ještě není tak šílená věc. Holt to budeš muset reklamovat.. ale zase jinak Vám to pěkně jde od ruky, že se až divím... tak hlavu vzhůru, všechno nakonec bude pěkné!!!!

Evičko, máš zlaté dítě, jak píšeš, že je hodná. To máš moc velký štěstí. K té zástavě dechu, to jsem slyšela už mnohokrát, že se to děckám stává a právě proto jsou tak super ty monitory. Můžou zachránit hodně... proto pokud na tom nejste finančně nějak blbě bych asi zakoupila ještě jeden do té kolébky... je lepší mít jistotu než se pořád nervovat a malou pak nespustit z oka...

Leničko, já ani nvěděla, že se budeš vdávat emoticon Kdypak máte svatbu??? A jaké máš šatičky????

Míšo, to mě moc mrzí, že máte takovéhle trápení emoticon Hlavně bych ale manželovi nic nevyčítala, myslím, že žádné intomnosti se prostě vynutit nedají... spíš bych se soustředila na sebe, dala bych se do kupy, začala se o sebe pořádně starat, koupila si něco nového na sebe a když přijde manžel domů, tak se jen usmívej a řekni, jak jsi se celý den měla skvěle apod... on sám pak bude prosit o ty pusinky emoticon emoticon Ale musí asi sám chtít, tak počkej a spíš než k psychologovi si zajdi s kamarádkama na nákupy a pobavit se. Hlavně bych na něj něřvala a už bych se vůbec neponižovala k nějakému přemlouvání apod... toť ale jen můj názor.. pořádně do toho nevidím, tak zase nemůžu tak radit....
19. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Mast, to je fakt, že je všude něco, ale zkazí to každou radost. My teď stojíme. Čekám na okna, která měla bát do šesti týdnů, teď je to sedmý a ještě na okna nemají ani materiál. A nemáme obklady, ty jsou také objednané, naštěstí se platí při převzetí. Víš co nevím, jestli musím podat reklamaci písemně? Podala jsem jí hned v pátek mailem, protože jsem to přes net. Objednávala.

Mast, Míša je kočka už teď. Jen jestli Kuba nemá problém v práci, nebo třeba nestíhá vše financovat. Vím, že byl vždycky dost přemýšlivý a zodpovědný. S tím ponížením to také chápu. Byly doby, kdy jsem přišla v podvazcích, nalíčená, vymydlená a se suchým pohledem mi bylo řečeno, že nemá náladu. Sváděl to na tátovu rakovinu, ale byla v tom milenka. Mé sebevědomí bylo tenkrát pod bodem mrazu.Ale doufám, že u Vás je to Míšo něčím jiným a hlavně, že je to dočasné. Jste sympatický pár, byla by to škoda, kdyby se něco podělalo.
19. dub 2010 ve 13:27  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Mončo, určitě bych to reklamovala písemně, musíš mít doklad o tom, že jsi vady díla oznámila emoticon Ale nejprve bych se s nima snažila domluvit, páč to je vždycky lepší (hlavně kratší!!!). Teda já nevím jestli jsem to přesně pochopila co je tam špatně, pokud mi to ještě osvětlíš, tak ti do IP poradím emoticon emoticon

Míša je bezpochyby krásná ženská, to jsem poznala už z fotek, ale to bohužel nestačí, musí se tak i cítit, to každý chlap pozná.. musí z ní vyzařovat, že je spokojená a nad věcí a že může být rád, že jí má....
19. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 holky, dekuji za podporu... je to tezke popisovt a ani se to vlastne pochopit neda emoticonted jsme meli prijemne obdobi, nehadali jsme se, bylo fajn a ja kazdym dnem cekala (nechala jsme to na nej) kdy prijde ne s tim ze si pustime spolecne nejaky film, ale kdy prijde konecne nadrzenyemoticon...nedockala jsme se...takze z prijemneho obdobi nebylo nic a ja jsme vybuchla... sama si to rozhodne delat nebudu, nikdy me to nebavilo, navic me to prijde ,,trapne,, :-/ potrebuju chlapa, ktery me chytne a neco vyplodi emoticon a ne ze budu za nim dolejzat a premlouvat ho... ach jo.... jak rikam, nejradsi bych si za nekym odbela... stejne ale nemam za kym emoticon ja jsme cekala opravdu dlouho az neco vyplodi ale bez vysledkuemoticon proto jsme ted uz tak vybouchla. Holky je nam zatim 23 let nevim co se deje emoticon. On prijde domu z prace, prvni co je tak zaleze do koupelny, da si sprchu(chodi domu po 18h nejdrive)az on vyleze tak jdu amalku vykoupat, on uz je potom hladovy, tak si chce sednout na rdel, potom da male jen pusu. Ja se chci porad o male bavit, co umi noveho, on cumi treba na hokej a ani me nevnima nebo mi odpovi treba faakt?? ale az po minute ticha! s tim ze ted chce vypnout a udelat si take neco pro sebe. To ja jdu teda na net, potom jeho stve ze jsme zase na netu a ,,stezuju si,, tak si vezmu svuj pocitac a hraje si on-linovku nejakou, jenomze to na nej nemuzu vubec mluvit pac ho ,,vyrusuju,,. Stejne je to treba pri poradech v tv. Pustime si treba Ano sefe.. Nato cumi strasne rad, chtela bych porad s nim neco rozebirat co se tam v tom deje, ale on mi neodpovida a potom mi rekne, kurna zase z toho nic nemam. Radsi bez umyt nadobi, ta panev je tam uz 2 dny!..(mame mycku) ale stve ho jenda panev a 2 lzicky u drezu. Potom uz jsem nastvana, pac jsme cel den sama doma a potrebuju s nekym mluvit, povidat(jsem i dost ukecany clovek) a to ho stve,pac chce po celem dnu v praci vypnout emoticon...potom jsme teda uz smutna, je mi opet z toho vecera na nic... on se me zepta, milacku koukneme se na film? je treba pul jedenact tak to reknu to teda fakt ne... Ja s nim proste nerada koukam na filmy, pac vzdy si treba vzpomenu ze amalka se naucila rikat treba bababab, nebo neeenenee a chic mu to behem filmu rikat, ale to ho nastvu a vzdy to pauzne a rekne. co zase?..... chjoooo...tot nase vecery!
19. dub 2010 ve 13:49  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 tak a ted pujdu konecne resit neco vyseho emoticon emoticon emoticon emoticon
19. dub 2010 ve 13:50  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 ahoj holky,
Ach jo Míšo, mě je z toho hodně smutno emoticon Já nevím, co se může dít, jen doufám, že v tom opravdu není jiná ženská. Ze své zkušenosti vím, že přemlouvání je opravdu to nejhorší, to se pak zkazí chuť na úplně všechno, ale zase po takové době se ti nedivím emoticon To, že se nehce bavit o tom, co dělá Amálka je podle mě ještě horší, protože naše hlavní téma s Vaškem je hlavně Vládík, taky mu hodně vyprávím, co malej, ale je pravda, že on toho času s námi stráví hodně a podle mě nejhorší je, když jsi na takové věci sama emoticon

Martin, ty medvídky jsem všude viděla jen v téhle barvě, ale podle mě se hodí skoro všude, jen asi do toho zeleného pokojíčku ne emoticon Už víte, jestli budete mít holčičku nebo chlapečka? Jinak jsem to sehnala na netu, mají to na hodně stránkách. Zadej si pěnové medvídky na zeď nebo to hledej v listelách.

Leni, tak koukám, že se to začíná trochu řešit, já doufám, že za chvíli už v tom budete mít jasno a taťka se úplně umoudří. Co šatičky, máš fotečky?
19. dub 2010 v 15:01  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Hm, tak to je přesně co jsem si myslela. On přijde, chce mít klid, protože je umluvený z práce a ty jsi celý den sama doma a chceš si povídat, když přijde. Máte pravdu oba, ale sama nevím, jak bych to řešila. Ale myslím si, že je zbytečné to řešit s psychiatrem, spíš bych volila partnerskou poradnu, nebo psychologa. Určitě by pomohlo, kdyby jsi přestala mluvit o malé a naopak by jsi se ho ptala co v práci, jak se mněl, jaké má plány atd. Bylo by to asi se se sebezapřením, ale zkusila bych to. Víš co se říká, chválit, chválit, chválil. Ale máš pravdu, venku je krásně, tak to už neřeš. Ono se v něm touha určitě probudí. Ještě chodí do školy?

Mast. Paní psala, že je evidentní, že ten kus tam prostě nepatří. Další mramor jim prý přijde 25.5.2010, tak se pokusí najít něco vhodnějšího. Jsem ráda, že to tak dopadlo, ale nechci to podcenit, ještě není vyhráno. Jde o to, že jsem si přes net. objednala portál, který byl typizovaný a nebyl na naší krbovou vložku, po telefonické dohodě jsem udělala objednávku-mailem, kde jsem napsala, že objednávám portál+dopravu+montáž+úpravu na tu a tu krbovou vložku a poslala jim telefon na krbaře, aby si dohodli rozměry. Přišlo mi potvrzení s tím, že mám od nich v mailu napsáno , že portál upraví upravením límce krbu. O žádném doplňování a vyplňování mezer jiným materiálem nepadla ani řeč. Portál dovezli, já ho zaplatila, ale ten den , tedy v pátek jsem udělala reklamaci, mailem. Mám odpověď opět mailem, že to budou řešit a dnes opět mailem, že mi to předělají 25.5.2010.
19. dub 2010 v 15:03  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky,

tak máme za sebou první den strávený mimo domov emoticon ráno jsem teda myslela, že si to fakt hodim, vypakovala jsem nás až v 11h místo původně plánovaných 10h, protože jsem nějak nezvládala udělat ze sebe člověka a k tomu obstarat jí, protože se mi dvakrát poblinkala, takže převlíkat a zase papat atd, ale pak už to vše šlo jako po másle a malá celý den nezaplakala, pořád spinkala, vzbudila se jen jednou na papu ve 3h, byla milionová.
No a dnešní noc naprosto neuvěřitelná, papala v 20h, většinou se pak budí po půlnoci, to nic, tak jsem šla spát a vzbudila jsem se v 5h a uvědomila si, že malá celou noc nejedla, tak jsem jí šla vzbudit, to jsem si vysloužila pěkně hnusnej pohled, co jí jako budím, napapala se a spinkala do 9h, no hlava mi to nebere, ona by snad vydržela celou noc, ale to mi přišlo strašně dlouho bez jídla, už takhle těch 9h bylo dost. Dr mi říkala na jídlo nebudit, ale tolik hodin by přece neměla být bez mlíčka, co myslíte? zítra se jí musím na to zeptat.

Míšo, to je opravdu peklo, co teď prožíváte, je mi to strašně moc líto emoticon hodně mi to připomíná to jedno naše období s Petrem, nebyla v tom milenka, to vím jistě, ale prostě jen stres v práci a na stavbě, pokud je Kuba taky takovej víc přemýšlivý, tak možná fakt na ten sex nemá chuť kvůli stresu a únavě z toho všeho.. A chápu, že když přijde za celý den vyřízený z práce, že chce chvíli jen sedět a civět tupě na bednu a s nikým se nebavit. Pro tebe to musí být strašně težké, když jsi celé dny víceméně sama a natěšená, až mu sdělíš co Amálka nového, jeho by to mělo zajímat, podle mě i moc zajímá a je na vás moc pyšný, jen je prostě utahaný a prochází blbým obdobím. Pro mě taky bylo nepochopitelné, když najednou Petr nevyžadoval sex, jsem si říkala, že jsme v nej letech a žijem jako sourozenci, ale já ho k tomu nepřemlouvala, ani jsem ho nesváděla, jenom jsem vnitřně pěkně supěla a čekala, až se zase srovná a klaplo to. Máš tam poblíž něajaké kámošky nebo kamarády? Chtělo by to, aby jsi začala dny trávit s někým a pořádně jsi se vykecala, aby ti pak nebylo líto, když večer nebudeš mít posluchače. Pevně věřím, že se Kuba z toho zmátoří, jsi nádherná holka, vždyť to víš, problém není u tebe, problém má on a velký, v hlavě a to chce jen čas. Pokud na něj budeš tlačit, tak se ti bude tím víc vzdalovat, to je opravdu špatný, tohle jsem měla s mým ex, ale opačně, já neměla jednu dobu na sex s ním chuť a když furt o tom mlel a furt naléhal, tak se mi pak začal až hnusit a k ničemu jinému si nepomohl. Bacha na to. To si spíš na ten sex najdi někoho jiného, ty budeš vysmátá a Kuba bude v klidu emoticon

Mončo, tak to s tou reklamací nakonec dopadlo dobře, viď, aspoň, že tak.. Podle mě ta písemná mailová korespondence stačí, sice lepší by to bylo doporučeným dopisem, ale snad to takhle bude ok.

Martinko, tak vy jste se pustili do takové menší rekonstrukce, co emoticon Dávej při tom malování pozor, ať se zbytečně nenadejcháš těch barev, určitě to nic dobrýho nebude, víš jak. Jinak k tomu monitoru, včera jsme se zrovna usnesli, že ještě jeden pořídíme do té kolébky, malá tam je celý den, tak ať máme klid, pak ho zase střelíme, tak o nic nejde.

Jiřinko, co malej a rýmička, už je líp?
19. dub 2010 v 18:39  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Teda Evi, ta malá je snad z jiného světa emoticon Ne opravdu, je to parádní. Vládík se mi jen jednou probudil 1x za noc a to asi ve 2 měsících - krásná noc emoticon já si myslím, že jí opravdu budit nemusíš,prostě jí to stačí.
Ještě s tím blinkáním. vládík mi jednou vyblinkal 3 jídla po sobě, tak jsem volala na pohotovost a neměla jsem ho asi 4 hodiny vůbec kojit, jen mu dávat po lžičkách vodu, jídlo by prý zase vyblinkal a druhý den jsem měla jít raději na kontrolu. Tam mi doktorka řekla, že krásně přibývá a prostě jen mu to nesedlo a neměl hlad, ale důležité je hlídat, jestli čůrá a nemá průjem, aby nebyla dehydrovaná, to by pak bylo špatné.

Jinak malému je mnohem líp, takže v noci se vzbudil jen 2x na pohlazení a 1x na jídlo emoticon Dneska trávil hodně času venku a když jsem otevřela dveře od baráčku, tak začal brečet a to asi 3x za den, vůbec se mu domu nechce, chce být pořád venku emoticon
19. dub 2010 v 19:09  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 evi, kdyz mi nekoho dohodis emoticonemoticonemoticon nejakyho starsiho sympataka emoticonemoticonemoticon hele mala teda dneska byla uzasna!!!bud silene rada ze je takhle hodnoucka.at ji to tahle vydrzi!!!!!a s tim jidlem bych to take moc neresila, mslim ze by si rekla sama, je asi presycena emoticon

Vladickovi postav venku boudickua obojek a bude venku hlidat domecek emoticonemoticonemoticon neee si delam srandu emoticon

amalka z dnesni poradny vazi 4440g, meri 65cm a hlavicka 41cm. a v prukazu ma napsano Drobejsi miminko emoticonemoticonemoticon
19. dub 2010 ve 20:08  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi úžasné miminko emoticon emoticon jako ta naše v 6ti nedělííí emoticon emoticon ba ne ona je úžasná i ted emoticon emoticon já si nemůžu stěžovat emoticon

míšo my si vše řekneme osobně emoticon už se těším emoticon

jiřinko myslím že naše bude také venkovní miminko emoticon emoticon dneska byla celé dopoledne venku a opdolko asi 4 hod emoticon
19. dub 2010 ve 20:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 jezis vazi 6440! emoticonemoticonemoticon
19. dub 2010 ve 20:41  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Míšo 4440g, nespletla jsi se? emoticon
Hlídat domeček asi nebude, ale potřeboval by někde uvázat, je to opravdu šílenec emoticon Je to takový kaskadér, chce padat ze sedačky, nebo stojí u válendy a najednou padá s nataženýma nožičkama a má z toho děsnou srandu. Včera už poprvé stál sám bez opory, sice chviličku, ale stál emoticon
19. dub 2010 ve 20:43  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky přejeme krásné ráno emoticon emoticon

sice je zataženo ale bude asi teplo...

míšo emoticon emoticon 4440 to by bylo dobrý emoticon emoticon
20. dub 2010 v 07:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Dobré ráno holky emoticon

Jiřinko, no dnes jdeme k dr do poradny, tak se na to blinkání zeptám.. třeba včera blinkala jen ráno a to dost, že ze sebe snad vše doslova vylila, ale od té doby ani jednou, tak nevím.. čůrat čůrá a průjem nevím, jak poznám? Jinak dneska v noci jela jako hodinky, papala v 9h, o půlnoci, v 6h a v 9h a teď ještě dospává. Jo a zdálo se mi, že tak jinak chrochtá, tak jsme ji zkusili odsát nosánek a nějaké nudličky tam byly, je to rýma nebo je to normální? S Vládíkem teď musí být děsná sranda, viď emoticon A nervy.. emoticon Je šikulka, že už stojí, to za chvilku bude chodit, jejda, to letí emoticon

Míšo, já si osobně myslím, že kdyby jsi chtěla, tak máš chlapů na každém prstě deset emoticon Amálka krásně roste, taky mě zarazilo těch 4440g, zrovna jsem si říkala, jaká to musí být žížalka emoticon

Markét, to je fajnový, že se Sofince tak venku líbí, ono se jim na vzdoušku i líp spinká, viď emoticon

No a vo máte dnes holky v plánu?

A co asi Pavlínka? Dlouho tady nebyla, jak se asi holky mají.. emoticon
20. dub 2010 v 09:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Ahoj holkyemoticon

Posledni dny je nadherne pocasi co, teda aspon tady u nas...a tak jsem se pustila do prani tech pidi vecicek a uz mam vyprane vsechny hadriky 56 a 62, akorat se tu na me sklebi z hromady na zehleni ted peru jeste povleceni a plinky a bude to vsechno.

Kamil v sobotu vymaloval pokojicek barevne a v nedeli jsme ho dozdobovali. Az to bude uplne hotove tak dam fotecky, jsem z toho nadsena, ani mi nebude vadit tam kdyztak spat

V nedeli jsme chteli na vylet, ale docela se tu zatahlo, coz by nevadilo, bylo teplo,ale foukal studeny vitr, tak jsme vylet zase odlozili a ja se na nej uz tak tesila, chceme pri nem udelat nejake ty spolecne fotecky v prirode tak snad tenhle tyden.

Dneska jdu na obidek s kamoskou co jsem ji peken dlouho nevidela a je zazrak, ze jsme se vubec domluvili tak se tesim a pak se jdeme podivatdo porodnice,aby jsme vubec vedeli kam mame pak jet a do jakych dveri jit
emoticon A zitra jdu na kontrolu na .

Neco malo jsem vas docetla:

Evi mala je uzasna, ja chci taky takhle spici miminko emoticon

Miso moc me mrzi co ted doma prozivate, my meli neco podobneho v lete, porad bylaj en u pocitace a tim pry relaxoval, stacilo mu ke stesti, ze jsem s nim doma, takze jsme vecery travili ja u tc a on u pocitace, cokoliv jsme rekla, bylo spatne, na sex vubec naladu nemel, bylo to sileny a to zostuzeni, kdyz se snazis a svadis ale docas se jen studene sprchy jo tak to bych ho vzdycky zabila, jsem si pak na sebe vzala co nejvytahanejsi a nejskaredejsi pyzamo a kosilku jsem strcila do nejspodnejsiho supliku. Nam pomohla az dovolena. Jinak ja pak uz prestala tlacit, zacala jsem vic chodit ven a nejen s holkama a myslim, ze to taky zabralo emoticon Nerikam, ze jsem s nekym neco mela, to ne to bych asi ani nedokazala,ale uz jen ten pocit, ze nemusim sedet doma a koukat se jak je otravenej kdyz na nej sahnu..Tim chci rict, zkus se od nej trosku vic odpoutat, udelej se mu vzacna, ja vim s malou to jde tezko,ale je zname, ze chlapi potrebujou dobyvat emoticon myslim, ze tim by jsi mohla uspet vic, nez nalehanim a krikem. Drzim moc palecky at je to co nejdriv v poradku a jste zase stastna rodinka emoticon
20. dub 2010 v 09:58  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 vsak jsem se opravila s tou vahou emoticonemoticonemoticon

leni.. A zitra jdu na kontrolu na .
??? asi jsi nedokoncila vetu a me to mooc zejima emoticonemoticonemoticon a tesim se na fotecky pokojicku, bude urcite nadhery emoticon

evi, me rekla mudra ze plne kojene deti prujem nemaji.
20. dub 2010 v 11:01  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj Leni, tak to se moc těším na fotečky, je dobře, že hlavně tobě se to líbí a pokojíček vypadá dle představ emoticon
Míšo, tu opravenou váhu jsem četla až teď, já ten příspěvek psala stejně jako ty emoticon Zase je to krásný, že je drobounká, to Vládík začíná být pěkný buřtík, nebo alespoň dnes na plavání to říkal každý, ale ona to hodně dělá košile, kterou měl, v těch je takový baculatý emoticon

Míšo, asi mají průjem, když je problém, nebo třeba, když začínají zoubky a to můžeš taky plně kojit. Já myslím, že poznat průjem je těžké, hlavně jestli ti kadí pořád, jako jsme to měli my, hlavně, aby ti čůrala. No v poradně ti určitě řekla víc, důležité je, aby přibývala na váze.
20. dub 2010 ve 13:27  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Tak jsme zpátky z poradny, musím se s váma o to podělit emoticon Takže malá váží už 2850g, takže od propuštění z porodnice nabrala za těch 14dní 400g, což je prý nádherný přírustek, paní dr nás moc chválila emoticon Obvod hlavičky už má 35cm, narodila se s 32cm, na délku má ale pořád 49cm, mně se podle oblečení a té podložky ve vaně zdá, že ale vyrostla, paní dr říkala, že ji mohli v porodnici blbě změřit, že má taky pocit, že trošku vytáhla.
To blinkání je ok, pokud nezvrací po každém jídle, tak se mi ulevilo a zelenej hlenovitej žabinec místo míchaných vajíček je taky ok, mohla prý prodělat nějakou střevní infekci nebo to může být tou odeznívající žloutenkou, že z těla odchází takhle a pokud přibíráme, tak není co řešit. Je to zdravá holčička, jupí emoticon A byla naprosto zlatá, vůbec při vyšetření neplakala, paní dr z ní byla moc unešená, jé, já byla tak pyšná emoticon
Teď jsme ještě hodinku chodily venku, je krásně, jsem z toho pěkně utahaná, nějak jsem si odvykla chodit a tady je to furt do kopce z kopce, jsem zralá sebou plesknout na gauč, malá ještě dospává emoticon

Leni, jé, tak to se taky moc těším na fotečky pokojíčku emoticon A jak ti baví to praní a žehlení pro malou? že já tyhle práce k smrti nesnáším, tak pro malou mě to vyloženě bavilo a i pořád celkem baví, máš to taky tak? emoticon

Jiřinko, mně Vládík nepřišel na fotkách nějakej opleskanej, přijde mi akorát, prostě dokonalej emoticon A jak na plavání, pořád se mu tak tam líbí? jinak k tomu čurání, malá čurá dost a kaká ještě víc, co krmení, to plná plena, máme šílenou spotřebu.. jo a to mě ještě napadlo, kdy se začnou vybarvovat očička do finální barvy a podoby?
20. dub 2010 ve 14:36  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Tak to je dobře, že to takhle dopadlo, vlastně je to tak, jak jsem říkala, hlavně že přibývá, prostě se jen přežere no emoticon
S těma očíčkama jsem to někde četla, že do 6 měsíců, někde že do 3, tak jsem sama nevěděla, Vládík má pořád modrý trochu do šediva, takže jemu se nějak nezměnila.
Dnešní plavání byl špatný, hodně brečel. Ale nevím, čím to bylo, jestli byl unavený, nebo prostě neměl svůj den, nebo ho to nebavilo, nevím. Pak jsme šli do města, to celkem i slušně v kočárku usnul, ale to po plavání bývá a po probuzení byl v pohodě. V autě největší brečící záchvat, co jsem u něj viděla, prostě cesta katastrofa. Pak už byl doma zase v pohodě.
20. dub 2010 v 16:11  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj holky,

tady jsou fotečky z víkendového zvaní.
http://gujonci.rajce.idnes.cz/17.-18.4._Zvani_na_svatbu/

s taťkou uvidíme, já už jsem se na to vykašlala a řekla si, že to bude jeho škoda, pokud nedorazí na moji svatbu. pak i volal, prý co to sako, co má, že je ještě dobré a zda si ho může vzít. o víkendu zase razím domů, jdeme s kamarádkama na košt vína. emoticon

šatičky jsem si zkoušela, ale ještě to chce úpravy, tak je zatím neukážu, nechte se překvapit. emoticon

Míšo, s tím Kubou mě to mrzí. holky mají sice pravdu, že nutit ho do něčeho nemá cenu, ale řešit byste to měli, protože pak může jít vztah do háje, když se na starosti vykašlete. je mi jasné, že ty to chceš řešit a on je ten, co to nechává být. co až budete u vašich, někam zajít jen sami ve dvou a popovídat si? na dobrou véču, zatančit si a uvolnit se? krize jsou všude, taky jsme ji před pár lety zažili, ale musí se to řešit, to je můj názor.
možná i jak píše Lenča, občas někam vyrazit, ale je mi jasné, že když máš teď malou, tak to nejde tak snadno. ale co mu jí někdy dát, ať hlídá? ať se cítí důležitý. je fakt, že chlapi se někdy po porodu cítí odstrčení a i dítě je často zásah do vztahu. moc držím palečky, ať se to zlepší. život je těžký a vztahy zvlášť, není vždy růžově, ale bude určo líp!

jo Marti, vdávám se už za 7 týdnů a tady jsem od holek čerpala inspiraci na DR a nejen to. uvidíme, kam nakonec vyrazíme. záleží taky na přítelovi, prože bude obhajovat disertačku a zatím nevíme kdy, tak pak podle toho uvidíme.

Leni, ahoj. Jak se máte s prckem? Těším se na fotky pokojíčku.
20. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Ahoj holky,
jeee me se smazal kus vety, no tak jdu na gyndu, kam jinam taky ze emoticon uz se tesim az prcka zas uvidim na utz a rekne mi ze je v poradku

byli jsme na prohlidce te prodnice a bylo to zvlastni, pohled na ten box a tu postel mi moc dobre nedelal, ale nakonec jsem rada, vim, kam jdu a nebudu tam pak hned napoprvy vyjukana. Ale jinak me dnesni kafe s kamoskou a pak ta prohlidka zmohlo, ze jen lezim a odpocivam, ani na net jsem nemela naladu a to je uz co rict,ale uz je mi fajn, tak pujdu do postele emoticon

Leni na kost vina bych sla taky, cele tehu na nej chut nemam ale uz zas zacinam emoticon
20. dub 2010 ve 21:30  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.