Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 http://www.facebook.com/video/video.php?v=1141226549592

moje maminka emoticon emoticon emoticon

a tady aprilove vysilani..tak pro zasmani emoticon emoticon emoticon

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1151033714765
16. dub 2010 ve 13:37  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Holky chce se mi brečet. Takhle mi dnes zmrvili krbový portál. Já kráva jim to zaplatila a teď nevím, co mám dělat. Fotky jsou zase dole. Celý den jsem řešila jejich fakturu, protože mi napočítali o 2000,- víc a když jsem z toho vyčerpaná dojela na barák, tak už jsem neměla sílu se bránit. emoticon

http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/magnolia/album/rekonstrukce/
16. dub 2010 ve 13:45  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Mončo, teď jsem na to koukala a nemám slov........jak je tohle jen možné,???? emoticon A oni se už s tebou nechtějí dál bavit? Co to je za firmu????
16. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Kačí, na mail nereagovali, tak jsem poslala SMS, abych jí dala prostor podívat se na fotky a zas nic. Volala jsem jim, nezvedali to. Pak přišla SMS, že už není v práci a dořešíme to v pondělí. Pavel je nasranej, takže jí hned volal, že to neexistuje, tak uvidíme, jak to celé dopadne. Je to nějaká firma Ašská Feza z Aše. Já vůbec nechápu, jak jsem jim mohla dát peníze, ale byla jsem v takovém šoku, že jsem nevěděla jak reagovat.
16. dub 2010 ve 14:26  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Omlouvám se za výrazy.
16. dub 2010 ve 14:26  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Aha..., no tak to je hrozné. A když to montovali(dělali),byl u toho někdo z vás? To můžeš být ráda,že to tam dali a nesebrali peníze. Ale stejně je to hrozné!!! Tak držím palce!
A kdy jedete vy na tu výstavu???
16. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ne nebyl u toho nikdo z nás. Jsem z toho znechucená. Nemám náladu ani na to kino.
16. dub 2010 ve 14:50  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 moni to je hrozný jednání emoticon emoticon nemám slov chápu že nemáš sílu se ani bránit co na to pavel emoticon emoticon
¨
evi nezměnilo zatím se ti fakt nic nezmění emoticon my 6ti nedělí také prospinkali budila se jen na jídlo emoticon myslíš že to vydrží no každopádně kdyby jo měla by jsi dokonalé miminko emoticon my ted ráno vstáváme kolem půl 7 emoticon emoticon ale zase mi spí krásně přes den emoticon mě brzké vstávání naštěstí nevadí

holky letiště je zavřený kvůli nějaké té sopce tak manžel jel do práce a hned přijel tak ho máme doma emoticon emoticon emoticon
16. dub 2010 v 16:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Mončo, to mě strašně moc mrzí, jak se situace vyvíjí dál? a co je na tom portále špatně, já tam nějak nic nepostřehla? Jakože není přes celou tu obezdívku nebo to podložení? Jestli jde o to podložení, tak to snad ani problém nebude, vždyť takhle se podkládají i okna, když se usazujou.. ale nerozumím tomu..

Markét, no je mi jasný, že ji to takhle nezůstane, ale to ranní spinkání bych ráda, nikdy jsem nevstávala dřív než v 8h, ani do práce, prostě mi to dělá strrašné problémy. Ta vybuchlá sopka mě pěkně štve, protože už hlásili, že by staří lidé a děti neměli zbytečně moc ven a větrat a my chtěli zrovna o víkendu na první procházku a teď si nejsem jistá.. emoticon A navíc to bylo i loni na jaře, vybuchla někde sopka a pak celý květen a červen propršel, doufám, že to teď nebude stejné.. to by taky mohlo být taky celé léto v háji, jestli ta sopka bude sopčit ještě dlouho, chjo.

Míšo, to video je super, maminka je sympaťanda emoticon

Kačko, my máme víkend jasnej, doma a návštěvní, max. krátká procházečka emoticon Copak vy?
16. dub 2010 v 18:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 moni já právě také nevím co ta udělali špatně emoticon

evi to ranní vstávání no nevím nevím emoticon uvidíš sama emoticon až si udělá režim my už ho máme pevný jak ve spánku vím kdy chce spinkat tak v jídle emoticon jsme za to moc ráda

ta sopka to je blbý emoticon také jsme chtěli zítra courat venku a ted nevím emoticon vy byste to asi měli odložit sárinka je maličkatá no uvidíš emoticon
16. dub 2010 v 19:38  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky. Ono to možné z těch fotek tak nevyzní, ale nad tou krbovou vložkou je 10cm pruh z úplně jiného mramoru emoticon . Ten podstavec pod tím vybetonujeme, uděláme schůdek.

Jaká sopka?
17. dub 2010 v 08:34  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky moni aha

ty nevíš o sopce emoticon emoticon všude se o tom mluví letadla nelítají jsou zavřená letiště hrozí že bude hnusně ten prach je někde nad námi píše se o tom všude

http://www.novinky.cz/ekonomika/197798-obnoveni-provozu-na-ruzyni-neni-jiste-nebe-nad-evropou-je-dal-bez-letadel.html

na seznamu je toho spusty
17. dub 2010 v 08:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tak než vás dočtu, tak řeknu, že dnešní noc už byla lepší do 23 hod. se Vládík probudil asi 2x a pak ve 2 v noci na mlíčko a vstával v 6:15, kluci mě nechali spát do 8 emoticon Noc předtím byla hrůzná Vládík nespal skoro vůbec do 3:15, pak po nakapání do nosíku a mlíčku usnul a spal asi do 6:45. Do té doby byl vzhůru skoro každých 30 min. a hrozně plakal, jak měl ucpaný nosánek, ale nevysáli jsme mu nic emoticon Teď vypadá, že už je na tom lépe.
Včera jsem byla s Vaškem v Praze a jeho rodiče hlídali oba kluky emoticon Chytili jsme bouračku, takže jsme se dlouho táhli v koloně, prostě v Praze se tomu asi nevyhneš.
17. dub 2010 v 09:15  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,
chci vám popřát hezký víkned.
my jsme jeli domů a budeme rozvážet po rodině pozvánky a zvací koláčky. takže teď jdeme balit.
dnes je fakt krásně, snad to vydrží.
v pondělí jdeme řešit matriku, tak máme volno.

odpočiňte si a ať vás prťata nezlobí! emoticon a práce jde hezky od ruky

jo a v pondělí jdu už zkoušet šaty

Moni, dívala jsem se na ten vás krb, to mě mrzí! ale práce se přeci může reklamovat, když je člověk nespokojený, ale je mi jasné, že se to asi teď kvůli komplikacím prodlouží! jsou to ale blbci, nechápu, že to nevidí, vždyť to není vůbec estetické!

Jiři, jak jsi psala o tom kousání, brácha mamču kousal do prsu a prý docela úmyslně. asi to fakt děti dělají, jen bych mu asi dala nějak najevo, že to nesmí, ale to určit dělá.

jaký máte názor na fyzické tresty u dětí? my občas jako malí na zadek dostali a újmu z toho teda nemám, takže nějaké občasné plácnutí není myslím na školu.
maminka dětí, které jsem v Rakousku hlídala byla zásadně proti a upřímně, byli to rozmazlení parchantíci!
17. dub 2010 v 09:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj Mončo, tak já si toho všimla hned emoticon Jsou to hajzlové opravdu. A za to byly ty 2 tisíce? Držím palce, ať to vyřešíte, protože chápu, že jsi celá znechucená emoticon

Míšo, s tím kousáním mě nestraš. Někdy to opravdu moc bolí. Jednou jsem ho taky kousla a to na týden přestal, teď už na něj nic nezabírá, prostě kouše pořád a ne jen mě, ale i Vaška a obě babičky. Kačí, já myslím, že v takovém rozměru to není normální a když mu prostě řekneme, že ne a že nesmí, nebo ho taky lehce kousnu, tak se směje a kouše dál emoticon

Evičko, tak máš opravdu skvělé miminko. Jak jsem psala, Vládík taky v šestinedělí krásně spinkal, odpoledne dokázal i 4 hodiny v kuse, ale já unavená ani za noc moc nebyla, tak jsem s ním dopoledne spala jen výjimečně, když byl třeba v noci pár hodin vzhůru a odpoledne vůbec, bylo mi to líto, protože bylo venku krásně a já si mohla doma něco dělat. Pak už to byl záhul a dopoledne jsem začala spát s ním.

Mě loni tak výstava v Lounech zklamala, čekala jsem víc.

K těm letadlům, nedivím se, že zastavili provoz. Koukáme s Vaškem na letecké katastrofy, co dávají na ČT1 a tam tenkrát byla katastrofa, kdy kvůli sopce v Indonésii spadlo letadlo.
17. dub 2010 v 09:30  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Už jsem to také četla s tou sopkou. Moc tomu nerozumím. Včera jsem na zprávy nekoukala. Přišla jsem z práce vyčerpaná, je mi zle, mám pěknou rýmu a byla jsem psychicky vyšťavená, tak jsem usnula a zaspala kino. Naštěstí mi kamarádka zavolala kde jsem, tak jsem letěla jak cvok, přišla jsem a už hráli, ještě, že mám kino před barákem.

Holky nějak se to řešit bude, já to tak nenechám, jen zatím nevím jak. Vyčkáváme.

Leni, kdy je ta svatba, že už vozíte koláčky? Já ještě nevyhrabala ze sklepa ty orchideje¨emoticon . Tak to mám co dělat, dnes tam vlítnu, zítra jede Pavel do prahy. Jste doma?
17. dub 2010 v 10:55  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Moni, máme ji až 5.6.
My rozvážíme pozvánky po rodině, tak jsme to spojili se zvacími koláčky, něco jako výslužky. Tím, že to organizujeme na dálku, tak pak dojedem až dva dny před svatbou sem domů a řešit výslužky by pro nás bylo komplikované, tak to dáme už jen pár sousedům a šmitec.
Budu ráda, když se mrkneš. V Praze nejsme bohužel. Díky.

U nás je krásně! Jak trávíte víkend, děvčátka?
17. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky,

tak máme za sebou noc děsu.. malinká spinkala teda krásně, od 20h do půlnoci, pak papu, pak byla hodinku vzhůru, pak zabrala, ale ve 3h nás probuděla siréna monitoru dechu, vylítli jsme, čapli malou, ta se nehejbala, spala strašně tvrdě, tak jsme s ní zatřásli až bylo vidět, že se nadechla, ale ani se neprobudila, spinkala fakt tvrdě.. no bylo to na infarkt a teď nevíme, zda se ten přístroj zbláznil, což nikdy neudělal a ani za rok té mé kámošce, od které ho máme, nebo se malinká fakt v tom spánku zapomněla nadechnout.. polévá nás horko, když si představíme, co se mohlo stát, kdybychom ten monitor neměli emoticon teď jí mám strach nechávat přes den i v kolébce, kde ten monitor není, buď ho budu přendavat nebo koupíme ještě jeden, jsme z toho fakt hotoví emoticon

Mončo, když jsem koukala znova na ty fotky, tak jsem si už toho jiného mramoru všimla, ale napoprvé ne. Jsou to lumpové, tohle musí napravit, držím palce.

Jiřinko, normálně jsem se musela začít smát, jak jsi psala, když jsem malého taky kousla.. to mě pobavilo emoticon je jasný, že to je celkem vážná věc, protože kdyby se to neodnaučil a pokračovalo to, jak bude sílit, tak by to pak bylo už asi šílené. Jenže si myslím, že takhle maličké dítě ještě nechápe tresty a přijde mu to kousání jako zábavná hra a hlavinka mu nebere, že vás to bolí a že to nemůže dělat. Jak ho to odnaučit?
Jinak s tím spinkáním dopoledne, já tu nic na práci nemám, takže ty dopoledne ráda proválím, jako dřív, dokud to ještě malá dovolí emoticon I když až bude venku teploučko, tak se budu asi radši válet na terásce na sluníčku a opalovat se emoticon Jenže to už zase malá bude mít určo jiné spánkové časy a utřu emoticon

Leni, blejskneš se nám pak v těch šatičkách? emoticon ty zvací koláče jsou dobrý nápad emoticon jinak můj názor na fyzické tresty dětí je celkem kladný, teda pokud to nejde jinak, některé děti se prostě občas uhodit musí, já bych to ráda řešila vše formou domluvy, ale když to nebude klapat, tak jí přes zadek dám, já dostávala, manžel taky, těžko říct, jestli to k něčemu vedlo, ale újmy z toho nemáme.

Taky je u vás tak krásně? Tady absolutně azuro, po sopečném mraku nikde ani památky, prý by to bylo vidět, jakože je zataženo, takže půjdem za hodinku na chvilku na první procházku, už se nemůžem dočkat emoticon
Přeji krásný den, zatím papa
17. dub 2010 ve 14:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj Evičko, tak to je šílené. Vůbec nevím, co se mohlo stát, ale zase malá se nepřetočí, neodcestuje pryč, tak myslím spíš to, že možná malou ten monitor zachránil emoticon
Vládík na to, že nemůže, nesmí prostě zatím nijak nereaguje. Třeba se otočí, na chvíli zastaví, ale pak to stejně udělá. Určitě se jedná o zlozvyk, jako je třeba kousání prstů, paleček strkaný do pusinky apod. Snad ho to brzy přejde emoticon
Jdete teprve na první procházku? Takže první testík kočárku, viď.
U nás je také azuro, právě jsem pověsila ven prádlo, tak snad se ten "mrak" nerozsype emoticon

Leni, také jsem zvědavá na šatičky, takže se vyblejskni, ju emoticon
Když děcko neposlouchá, tak myslím, že plácnutí na zadek mu neublíží, pak je to o tom, jestli to vůbec zabere. Pamatuji si, že jsem jednou dostala pohlavek, až jsem se bouchla o zeď, tenkrát to naše strašně mrzelo, ale nemyslím si, že bych pak na ně byla nějak zlá a teď se tomu smějeme. Na zadek jsme taky občas dostali.

O nošení těch koláčku vím, ale my to nedělali a ani výslužku po svatbě jsme nerozdávali, u nás se na to nějak nehraje. Jen nejbližším jsme dali dortík a nějaké salámy druhý den. Já vím, že když mi jsme dostali výslužku, tak nám to pak stejně týden stálo v lednici a nakonec jsme to vyhodili, tak proto jsme se na to vykašlali a nemyslím si, že by nám to někdo vyčítal.
17. dub 2010 ve 14:47  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sovamiroslav
Registroval se 17. dubna 2010 na beremese.cz. Přidal 1 příspěvek.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
fotoportrét
fotoportrét
sovamiroslav
Registroval se 17. dubna 2010 na beremese.cz. Přidal 1 příspěvek.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
 Ahojky je tady nekdo z Utrechtu? emoticon
17. dub 2010 ve 14:59  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jiřinko, já mám právě taky ten nepříjemný pocit, že se nám beruška asi opravdu zapomněla nadechnout, je mi z toho pomyšlení strašně ouvej. Spinkala fakt šíleně tvrdě, když jsme s ní třásli, tak neotevřela ani očičko, ani nezakňourala jako jindy, když se jí něco nelíbí, byly to vteřiny děsu a hrůzy, pak se nadechla tak, že to bylo vidět, ale ani pak se neprobrala, takže to musel fakt být hodně tvrdý spánek..
To náhlé úmrtí novorozenců je právě o tom, že se při spánku zapomenou nadechnout, že jo emoticon
Kočárek jsem už zdatně testovala po obýváku, ale venku jsem s ním ještě nejela, tak se moc těšíme, akorát jsme chtěli tak v 15h, ale malá i manžel mi teď chrní a je líto mi je budit.. Jdu zatím taky pověsit prádlo emoticon
17. dub 2010 v 15:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Tak už jsou vzhůru? Zatím je pořád krásně. Ale opravdu něco ve vzduchu lítá, máme žlutým prachem špinavé auto, to ještě dopoledne nebylo.
Chápu, jak se cítíš. Vzpomínám si, jak se mi baby calmem začal dusit Vládík a já byla v šoku a nakonec jsme ho chytili za nožičky a pověsili hlavičkou dolů a já ho bouchala po zádíčkách, chvíli jsem si ještě myslela, že nedýchá. Od té doby jsem mu nechtěla nic dávat a tenhle váš zážitek musí být ještě horší.
Nám začal houkat monitor asi před 2 týdny kolem 7 ráno, hned jsme tam letěli, ale vypnul ho Vládík, prostě si hrál a vytáhnul ten kablík, co vede od podložky do té krabičky, jenže tomu se pak zasměješ.
17. dub 2010 v 16:15  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jiřinko a ten žlutý prach na autě, nemohl to bý třeba pyl? Nemáte tam někde kočičky nebo tak? Protože jestli to byl ten vulkanický prach,tak mě tak napadlo, aby to na to prádlo, co sušíš venku, nemělo neblahý vliv, aby pak ta síra, co obsahuje, nějak nedráždila kůži nebo tak. Jako s tím dušením Vládíka to musela být taky síla, to si neumím vůbec představit, držet malou za nožičky hlavičkou dolů, to muselo být strašné. Jinak jsem dnes mluvila s kámoškama, zda jim to někdy monitor udělal jen tak, tak jedné jo, protože měla malou ještě na tom podkládacím klínu a v zavinovačce a prý se jí to pak spouštělo, tak to dala rovnou pod prostěradlo a ok.. možná to taky tím bylo, ale i tak mám v sobě pořád ten špatný pocit.
Jinak procházka byla super, malé se to moc líbilo a kočárek zvládnul i pekelnej terén, jeli jsme se podívat na šváru, jak staví a kolem domu má strašnej terén a ok, jinak po chodníkách je to naprostá paráda, jsme z něho nadšení emoticon

No a jak jste se dnes všechny měly?
17. dub 2010 v 19:53  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Leni, tak už jsem to našla, akorát kamínky jsou půlka pomalované ( měli jsme je jako jmenovky) a druhá půlka je špinavá z květináčů. Ale mám orchideje, modrý podvazek ( pokud ho budeš chtít, tak budeš mít zároveň něco půjčeného i modrého) a dala jsem ti tam bryndák, není to ten, co jsme měli my, ale možná se ti bude hodit. Zítra to tedy Pavlovi dávat nebudu, ale jezdí tam i v týdnu a další školení má v Praze za čtrnáct dní. Nechám to tu připravené. Marně přemýšlím, jestli mám, nebo jestli jsem prodala polštářek pod prstýnky, tam byli také orchideje, fakt si nemůžu vzpomenout.
17. dub 2010 ve 21:58  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky

evi někdy se monitor může rozezvučit bez příčiny nám se to tedy nestalo také si myslím že se nenadechla emoticon my už ho budeme v květnu vracet chtěla jsem ho do půli roka...riziko hrozí do 4m.ale třeba ho máš špatně umístění musí fakt sedět přesně překontrolujte to v kolíbce jí měj koukej na ní zda dýchá a neboj se emoticon pekelnej terén emoticon suoer ten tu zdolávám denně emoticon včéra bylo fakt krásně emoticon

jiřinko super že noc lepší s tím kousnutím vládíka mě to také pobavilo emoticon

jinak mamka na kladně ten prach z té sopky měla,my také ale mín než ona...něco padalo ale fakt maličko s malou jsme venku byla emoticon
18. dub 2010 v 08:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ahoj dočítám až dnes. Evi, malá se zapomněla nadechnout emoticon . Oni to ty dětičky ještě nemají zautomatizované. No, hlavně, že je vše v pořádku. Ty signalizace je pro novorozenečky určitě perfektní věc.
18. dub 2010 ve 13:42  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky emoticon

Markét, co jsem četla, tak riziko hrozí do roka, ale to mi přijde už přehnané. A copak Sofinka, co jste dnes dělaly? emoticon

Mončo, no moc tomu nerozumím, ale náhlé úmrtí novorozenců je prý to, že se nějak zapomenou nadechnout, třeba když tvrdě spí. Ještě nikdo nepřišel na to, proč to je emoticon
Teď jsem za ten monitor fakt šťastná, i kdyby to byl třeba planej poplach, tak radši stokrát planej poplach než jednou přijít pozdě..

Dnes jsme byli zase na procházce, bylo opět nádherně emoticon zítra jedu s malou poprvé do města, jsem na to zvědavá.. musím na úřad zažádat o porodné, kde se to vlastně vyřizuje? Na sociálce? A co k tomu potřebuji? Takže ráno si vyzvedávám kámošku, abych na to nebyla sama a nemusela jsem malou tahat na úřad, tu chvilku s ní počká v autě, snad to zvládnem, no a pak bych to viděla na obídek někde na zahrádce, pokud bude krásně a malá dovolí emoticon
Jo holky, malá kaká místo míchaných vajíček totální žabinec, je to normální? a taky mi furt hodně blinká, kolikrát mi přijde, že ze sebe vyleje snad všechno, co vypila.. v úterý jdeme poprvé k dr do poradny, tak se na to vyptám, snad to bude ok..
18. dub 2010 v 18:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik holcicky... omlouvam se ale asi nedoctu vse emoticon nebo az bude casik. Cely vikend jsem byla u nasich v Jablonci tak bylo fajn. Ale jsme hodne spatna z toho meho stavu. V patek jsme byla u psychiatra a vubec se mu nelibilo, ze mam stale ty silny prujmy, ty moje zachvaty atd. Tak mi rekl, ze proste musi prijit proc. Takze mi ihned vysadil leky a nasadil mi navykovy silny Neurol. Je to hodne silny navykovy lek a muzu rict ze prujmy jsou fuc, takze mu budu hned volat a znamena to jedine-je to vse zpusobeno psychikou emoticon a ne jako vedlejsi ucinek emoticon ...holky ja jsme proste silene v haji z toho sexu, porad nic, brecim kvuli tomu, porad se hadame....je mi z toho na nic..takze kvuli nemu budu brat nejaky silyn leky, k tomu jeste klasicky antidepresiva...budu uplne jak fetak, znicena, vycerpana.. emoticon emoticon emoticon
18. dub 2010 ve 22:28  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky Míšo, tak to je nářez, moc mě to mrzí, že máš takové trápení emoticon pokud ti psychiatr ale napsal Neurol, tak prosím IHNED přejdi k jinému psychiatrovi, protože to není psychiatr ale s prominutím debil!!!!!! Tento lék je opravdu šílenej driák a už se normálně nepředepisuje, kvůli té šílené návykovosti atd, místo toho jsou teď jiné léky, Xanax nebo jak se to píše a ještě jeden, to si teď nevzpomenu na název. Opravdu si prosím najdi jiného psychiatra, protože takhle zničili jednoho našeho známeho, že ho jeho dr cpal Neurolem, to je fakt průser.
18. dub 2010 ve 22:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 evi, jsme z toho uplne v prdeli, mam sileny problemy s jakubem emoticon nechce se mnou spat, pac se kvuli tomu i hadame a to pry uz tupnem ne...jsme z toho uplne v prdeli emoticon nemas nekoho na pujceni ?? emoticon emoticon nejakyho kamose? emoticon... jinak me asi jebne a s tim psychousem, nechtel mi to psat ale pry musel zjistil pricinu, pac mi daval velice slabe leky ale nic nezabiralo..takze ted alespon vime ze je to psychika a budu mu to volat. Chjo, novy psychiatr....ja nemam na soukromeho emoticon a dal s prckem jezdit nemuzu emoticon
18. dub 2010 ve 23:22  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.