Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Ahoj holky!!!!!Tak jsem se po dlouhé době dostala sem!!!!! ;-) Budu se snažit dnes během dne dočíst alespoň dvě poslední stránky,abych byla trochu v obraze ;-) Jen koukám na Jiřinčinej příspěvek, a tady se plánují dovolené x-) To to letí......ještě nedávno jsme si lámali hlavu co manželův pod stromek :-D Tak já se jdu podívat kdo kam letí,nebo pojede :-)
Profilova fotka
ahojky jiřinko ty brdo :-( to nezávidím :-( hele ale já nevěřím že bude tak hodná pořád určo se to otočí :-N jéé řecko to bych také volila s takto malým prckem i když mamka ted viděla recence na egypt a byli tam rok a něco starou holčičkou....prý už je to na dobré úrovni ale já bych se bála :-x =-) kačko utíká však za chvíli budeme zase řešit vánoce :-D :-D mě zase vrátili saně z práce =-) =-) zírám :-D :-D ale mám radost
Ahoj holky, koukám, že řešíte dovolené jééé. Tak mi letos poprvé nikam nepojedeme, ale zatím mě to ani nikterak nemrzí, těším se na malou :-) :-) K tomu Egyptu a Tunisku, tak tam strašně záleží na tom, jak dobrý hotel vyberete. My jsme byli několikrát v Egyptě i Tunisku a musím říct, že jen jednou jsme měli fakt luxusní hotel 5*+, jindy jsme měli třeba 4*+ a to bylo nic moc (samozřejmě pro dospělé super, ale pro dítě nikoliv). No ale jak jsem byli v tom dobrém hotelu, tak tam třeba dávali dětem ty klasické skleničky Hami, co prodávají u nás a měli tam speciální kojeneckou vodu atd.. tak to je potom je dobrý. Akorát ten hotel vyšel stejně jako DR :-p Tak to bych asi volila radši něco jiného, i když zase třeba je to blíž než Karbik aj.. No ale myslím, že to Řecko je mnohem lepší volba nebo bych volila Itálii ( no ale tam je zase studenější voda :-p ). Já jsem zvědavá na nás, teď mi připadá, že určitě někam pojedeme, ale pak to možná přehodnotím, páč se budu bát jet... no i když, když už jsem zvládla to Thajsko s malou v břichu :-D :-D :-D tak bude asi na cestování zvyklá :-D
Profilova fotka
Mast, Vy budete mít cestovatelku a Evča pařmenku, dětičky to určitě vnímají už v bříšku. Holky objednala jsem ty obklady. Konečná verze návrhu: http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m... Cena bez metrů navíc, které chci do foroty a bez podlahy 31 500Kč.
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Mončo, ten návrh je super, další starost z krku, viď :-) jo a jinak, malá se mi fakt asi rozbila :-D Představte si, že včera byla průběžně vzhůru až do 2h do noci, pak to konečně na tvrdo zalomila, ale budila se po hodince, vždy zakníkala a spala dál, nevím, zda byla přetažená, jak celej den a půl noci nespala nebo čím to bylo, doufám, že to tak fakt nebude pořád, protože po včerejšku mírně padám na hubu, spala jsem tak 3hod, jelikož jsem s ní byla vzhůru a když v noci kníkla, tak mě to vzbudilo, ale na rozdíl od ní jsem ve vteřině neusnula.. Teď papáme, za chvíli přijede švagrová mi nabarvit hlavu, tak doufám, že malá bude spinkat jako předcházející dny nebo aspoň koukat bez kníkání.. Jiřinko, já vím, že ty neohraničené a malinko vystouplé jsou nejhorší, budu s tím muset zajít.. jen mám strach, jak se člověk dá všanc doktorům, že je to pak vše už v pr... viz malá v bříšku. Do solárka taky chodit nebudu, máš recht, že člověk už tu není sám.. navíc jsem si na sebe jako na bleduli přes těhu zvykla a za chvilinku tu máme léto a sluníčko :-) Ta dovča s malým v řecku je super volba :-) Rozhodně si myslím, že Evropa je mnohem bezpečnější než Tunis nebo Egypt, protože tam se člověk nějakému průjmíku atd těžko vyhne a pro tak malého drobečka by to mohlo být moc náročné, kombinace vedra a případného průjmu. Martinko, ty myslíš, že by jste jeli někam k móři ještě letos? :-) Já pořád doufám, že nám klapne to moře v září, jsem moc zvědavá, jak na tom malá bude. Naše poslední moře bylo taky DR po svatbě, to jsou už 2 roky a chybí mi to moc.. Kam by jste chtěli vyrazit?
Evičko, néé letos néé. Malá se nám má narodit koncem července, tak to bych fakt nedala, ale příští rok asi jo. Ale zase chceme postavit ten domeček roka a půl, tak uvidíme, jak to všechno zvládneme ;-) Já bych klidně jela do té DR, tam jsme ještě nebyli, ale když to slyšela moje mamka, tak jí málem vezli.... jestli jsem se prej nezbláznila :-o :-o No fakt nevim, uvidím až když se nám malá narodí, třeba bude vše jinak. JO a s tím kníkámím, tak to má můj kamarád taky mají klučika a ten jim od narození v nocí kníká, jako by si povídal...ted je mu půl roku a ještě ho to nepřešlo :-D :-D Ale rodiče si prej postupně zvykli, že u toho už umějí spát :-D :-D
Profilova fotka
Mast v té DR bylo spoustu italských páru s mimčama, někteří byli snad novorozenečci. Evi, je to jasný, reklamuj jí ;-) . To máš za tu Palici, kterou musela poslouchat ona :-D
Profilova fotka
ahojik holky :) jeee resite porad dovoleny :) x-) x-) jirinko, my jedeme do Rogoznice do toho Chorvatska. Pristi rok chceme take do Recka :-D asi na Lefkadu. u DR bych nevolila s prckem. Chce to tam jezdit na vylety a je tam opravdu veliky vedro. Kdyz jsme tam byli my tak tam opravdu bylo dost malinkatych deti, ale rekla bych ze to byli spise Mexicani a ty to maji kousek do DR, celou dobu sedeli nekde ve stinu a kecali s pribuzenstvem a o tom DR pro me neni. Bylo krasne jet rychlo clunem na Saonu, tam bylo sileny vedro, ty drncaky ve clunu urco ne pro prcka, vylet do stredozemi se jelo dost terennim autem ktery mega skakalo a mela jsme dost narazeny zadek ipres mekke sedacky, takze take nedoporucuji. Myslim ze tak od tech 5-ti let to muze byt s prckem fajn. My tam mame v planu za par let ale bez amalky, tu si vezmou sebou na dovcu treba moji rodice :) chceme to tam procestovat a jet na sever ostrova, ten jih me uz tak nelaka, chceme se podivat do narodniho parku mezi Haity a DR kde jsou aligatori a krokodyli a hooodne zviratek :) x-) a jet na rafty :) x-) ty dzungle tam jsou uzasny x-)
Profilova fotka
evicko, porad mas ale dobry ze mala knika, amalka mela vylozene hystericky plac, pri kterym mela abehly zily na krku, na cele, bylo to sileny, to teprve bylo na blezinec. Bud rada za to jaka je ;-) amalka si ted kazdy den povida, vyska taha me brutalne rano a vlasy, kope treba i do me a ja spim :-D kdyz nechci aby me to vzbudilo tak me to nevzbudi :-D moni, moc se ti omlouvam ze ti neprispivam a neodpovidam na ty odkazy, rady atd, ale opravdu nejak nevim co k tomu rict |-| nejak tomuhle nerozumim |-| mast, jeee ty jsi byla v Thajsku s malou v brisku, jo? mas nekde fotecky? rada bych se mrkla :) x-)
Míšo, no to máš pravdu, to by asi moc pro malou nebylo, jak to popisuješ. My právě taky rádi cestujem a je škoda sedět jen u moře. tak možná pojedem za dva roky a malou dáme taky k našim. stejně už si o ní říkají ted a to ještě není na světě :-) :-) tak budou nadšený, že si jí můžou vzít sebou na dovču ;-) Však já psala, že se to určitě ještě všechno uvidí až se malá narodí, třeba se nám nebu chtít nikam, už jsme toho dost procestovali, tak ted budeme budovat zahradu :-) :-) Mončo koukala jsem na tu střechu, pěkné to budete mít. A kdy to vůbec má být celé hotové??? A co miminko?? Řešíš to ted nějak nebo to necháváš osudu????
Profilova fotka
moni budete to mít moc krásný :-) x-) x-) evi monička to napsala hezky to kníkání máš za palici :-p :-D :-D :-D my tenkrát byli na kabátech to se jí asi líbilo :-D :-D mi už zase od půl 10 spíme venku na terase :-D =-)to je neuvěřitelný jak spinká i přes den x-) tak jsem ukidila uvařila marti my máme v plán cestovat po světě i s malou určitě jí vezmem do DR x-) až bude straší třeba 8 let...jinak máme v plánu jet takto do dálky i s našima a chlapi můj táta ně výlety není tak jí pohlídají ;-) ale rozhodně bych jí nenechala doma to by mi přišlo líto :-N potom si budeme užívat až jí bude 18 a nebude chtít s námi mě bude krásných 43 let :-D to budu mladice :-D pak začne to cestování vše budeme mít splacené a pohoda x-)
Profilova fotka
Pipiii, to je jasný, máš jiné starosti a hlavně jiný vkus. To je jasné, že když se ti to nelíbí, tak mi nemůžeš napsat, jak by jsi to upravila ;-) . Stejně jako já nerozumím miminkům. Mast, všude kam pojedete se dá cestovat a prozkoumávat. Já byla třeba v Itálii čtyřikrát a neviděla jsem ani Řím, ani Benátky, ostuda co?Ale vy jste narozdíl od nás velcí cestovatelé, takže můžete do DR s mimčem k moři a za deset let znovu a cestovat. Mimčo řeším ;-)
Článek se načítá
Pipii, máš odkaz na fotky v IP ;-) Jsou tam sice Thajka dvě, ale to poslední poznáš, myslím, že tam mám rok nebo tak něco :-) Mončo, no ono se to uvidí, jak to všechno bude... hlavně, aby byla malá zdravá, o nic jiného mi teď nejde ;-) S mimčem ti moc moc držím palce, strašně bych ti ho přála. Tak pokud budou nějaké novinky tak písni ;-) Jsem zvědavá :-D :-D
Jo pipiii byla jsem tam ve 3 měsíci, vrátila se a začínal mi 4 měsíc ;-)
Profilova fotka
Mončo, takže koupelná vyřízená :-) Uvidíš, že nebudeš zklamaná. Je fakt, že já bych teď taky něco změnila a to i v kuchyni, ale tomu se prostě nevyhneš. Podlaha bude tedy nakonec tmavá, ju? Evčo, ještě k tomu kousání, Vládík mě do toho kousnul přes tričko. Kouše pořád a všude a neumíme ho to odnaučit :-| Já ti budu přát, ať máš noci lepší, než já a Míša. Být třeba od půlnoci do 4 vzhůru a nevědět co s prckem je opravdu super :-D
Profilova fotka
Mast vrátila se ta moje kolegyňka z Thajska, byla v tom hotelu co Vy a moc se jí tam líbilo. Prý jestli jste chodili k židovce Soshaně na jídlo. Prý se tam nic jiného nedalo jíst. Děkuje ti za pomoc s výběrem hotelu, prý neměl chybu.
Profilova fotka
Mončo :-D no občas mám taky ten pocit, že to dělá jako naschvál, jakoby říkala, tak mámo, já celých 9 měsíců pomalu každej víkend musela s tebou absolvovat koncerty, tak ti teď taky pěkně zahraju.. :-D Ale je třeba fakt, jak jsem tu Palici poslouchala i v autě, tak teď když jí doma pustím, tak malá jakoby zbystří a zdá se, že se jí to líbí :-) Dneska ji ale musím zase pochválit, je zlatá, spinkala do 10, pak se napapala a spinkala do 13.30h, zase papu, pak chvilinku spinkala a te´d jen tak kouká, už je to zase moje zlatá beruška :-) ťuk ťuk ťuk Jiřinko, to věřím, že ty noci musejí být šílenej masakr, mně ta dnešní na ukázku bohatě stačila.. K tomu kousání malého, to muselo strašně bolet do toho znaménka, co.. a to se malej prostě třeba zarafne do ruky nebo tak? to máte doma místo trhače, co :-D Míšo a přišlo se někdy na to, proč malá tak plakávala? Jé, tak vy už máte vplánu někdy v budoucnu zase DR? :-) Markét, to je až neuvěřitelné, jakého máš doma spáče, to je parádička :-) Maritnko a jak to máte vlastně s tou stavbou, už jste našli nějakou tu firmu?
Mončo, tak to je super, že se jí hotel líbil, tu restauračku nevím, jména si už nepamatuju, ale rozhodně tam bylo dobrých hodně restaurací, my jedli různě, ale my jsme spíš z Bangkoku vyráželi vždy někam na výlet, takže jsme toho přímo v Bangkoku moc nepobyli... Evičko, firmu i stavební dozor už máme, povolení taky, tak ted už jen začít ;-) Ale my nic sami dělat nebudem, vše bude dělat firma, tak snad to bude o.k., doufám :-o :-o
Profilova fotka
evicko, nikdy se na nic neprislo ;-) nic ji nechybelo, mela vse, vse na prdicky, u prsa mohla byt porad(le nechtela) mlika jsme mela hodne) jedla jsme dietne, kakala pekne, byla zdrava.... no proste mela nerva ze nemohla vnimat okoli, nechapala podle me kde to je, ty zvuky... jakmile zacla neco pozorovat tak zacala byt honejsi a potom ji proste delal problem ze byla silene unavena ale nemohla zabrat, to se cela nervama poskrabala atd... Taky nevim co to bylo a dela to nekdy i do ted :-Dale dneska uz byla take hodnoucka, jako Sarinka x-) x-) x-) marti, jeee vy budete stavet,jo? to jsme ani nevedela ;-) taky bychom si nechali vse delat od firmy, kuba na to fakt neni a neni na to ani cas.
Profilova fotka
mast, tady sice neni nic videt, ale slyset jo http://www.youtube.com/watch?v=FuDhqC... je to video po 4 hodinach tohodle place vkuse v 5h rano, tohle mi delala celou noc, mohli jsme ji nosit, hojdat, u prsa nic....hruza proste, fakt na infarkt :-/ a trvalo to asi 6 nedel minimalne
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=8ffEaC... tady dalsi uzasny video..dost podobny
Profilova fotka
UPOZORNENI, jen pro velmi OTRLE :-D :-D :-D
Profilova fotka
Evičko, prostě opravdu trhače. Dneska se mi zakousnul do prstu u nohy, jindy do stehna, do ruky, do břicha apod. :-| Jinak je ale chudinka, už jakoby hodinu a čtvrt spinká a během té doby několikrát plakal a chovali jsme ho, protože má ucpaný ten nosánek ;-(
Profilova fotka
jirinko, ten ucpany nosanek je hrozny :-( amalce to uz povoluje, ale stejne porad se deti budi :-(. Hele to kousani fakt nechapu :-O delal to Matej(Kubuv braha) prokousl mi tricko a ruku..mela jsme tam jeho zuby pres tyen i maly stroupky, jsme bulela jak zelva, musle pribehnout Jakub , chytnout mu celist a otevrit mu ji!!!!!!! hruza! :-( od te doby jsme se ho fakt bala :-( :-(
Profilova fotka
ahojky evičko ona si vynahrazuje to období 2,3 měs kdy nespala vůbec :-D :-D je fakt že to co poslouchala v bříšku pak zbystří i ve skutečnosti x-) to je pravda ;-) také ti spinká krásně a to kníkání je normální fakt se neboj kdyby jí něco bylo má pořádné hysteráky :-N jiřinko vládíček kouše ju :-( tedy snažte se aby to fakt nedělal :-| ale jak to vysvětlit ted takto malému miminku co? my včéra byli v letnanech v Kice :-) malá hodná pozorovala okolí skoro nespala zvědavina :-D v CA jsme jí koupila trička v mega slevách a klobouček z teska cherookee x-) x-) je krásný a večer jsem už ani nezapla komp :-N
Profilova fotka
Dobré ráno holky. Pěkně mně bolí v krku :-( . Dnes nám snad už dodělají krb. Večer jdu na Ženy v pokušení a zítra na výstavu Dům a zahrada do Loun. Kačí nejdeš taky?
Profilova fotka
moni at je brzo líp ;-) užij si ženy v pokušení prý je to hezký.. já vařím dělám halušky se zelím slaninkou a cibulkou a posypu to balkkánem už se moc těším malá spí venku na zahradě :-)
Profilova fotka
Já dělala halušky minulý týden. Mněla jsem luxusně libové uzené masíčko. Byli dobré. Holky já se z toho fakt poseru. Teď mi mailem přišla faktura na ten krb. Portál o 2000,- víc za nějakou doobjednávku. Nechápu, nic jsem nedoobjednávala a za to, že neměli portál upravený i když to v objednávce bylo já přeci nemůžu. Jsem vzteklá. Paní mi už 30 minut neodpovídá, chystám se jí zavolat, ale nemám na to fakt náladu.
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Mončo, tak co, jak to dopadlo s tím krbem? jen se nedej! :-) Pěkně jste mě navnadily na halušky, ty jsem ještě nikdy nedělala, ale miluji je, dáváme si je vždycky na různých těch trhách, akcích a festech, utloukla bych se po nich. Jak je děláte? na to je potřeba asi nějaký ten spešl haluškový jakoby cedník, přes co se dělají, že jo. Markét, tak včera i dnes je malá naprosté zlatínko, v noci papala jen o půlnoci, a pak ráno v 6h, pak v 9h, a pak jsme spaly ještě do 12h :-D Mně se tím dítětem v podstatě nic nezměnilo, prospim celé dopoledne :-) no a ve 12h se najedla a zase spinká :-) Asi jsem přišla na to, kde byl zakopanej pes, pila jsem ten těhu čaj a podle mě jí něčím asi vadí, protože včera jsem ho neměla a byla už zase zlatá jako dřív, je to možné? Míšo, ty videa jsou děsivá, ještěže je to za vámi, viď :-) Jiřinko a jak se takovej procek odnaučuje různých neřestí? vždyť on ještě nechápe souvislosti nebo už jo? To kousání musí být fakt nepříjemné :-( jenže pak se na tebe usměje a je vše zapomenuto, viď :-)
Ahoj holky, všechny vás moc zdravím!!! Já nějak poslední dobou nestíhám si tady s váma psát.... :-( Aspoň budu reagovat na to,co jsem v rychlosti přečetla.... Jiřinko,že Vládík kouše..to je asi normální,ne? To děti potom přejde,nebo ne? Já třeba vím,co mi moje mamka říkala,tak já to dělala také a dokonce jednou jsem se rozeběhla a kousla jí do kolene,prý jsem to dělala ráda a jako se zlím úmyslem,ale potom to bylo dobré.... :-) Ale asi je to nepříjemné....Je to chlap/DRAK! x-) Mončo,koukala jsem na odkaz těch obkladů............SUPER!!!! Krásné!!!! Jinak jsem koukala ještě na tu tapetu co máš v albíčku,je to tapeta? A kde jsi na ní přišla? Jinak na výstavu jdeme....chodím tam jen na čumendo každý rok,co kdyby se mi tam něco zalíbilo ;-) V kolik jedete vy? Moni,s tím krbem a cenou,volej....!!! Tohle by nemělo být! Musí tě na to upozornit a za jejich chyby nemůžeš...určitě ti to vysvětlí! A co budete dělat o víkend???????? Snad už má být i krásné počasí x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?