Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj holky!!!!!Tak jsem se po dlouhé době dostala sem!!!!! emoticon Budu se snažit dnes během dne dočíst alespoň dvě poslední stránky,abych byla trochu v obraze emoticon
Jen koukám na Jiřinčinej příspěvek, a tady se plánují dovolené emoticon To to letí......ještě nedávno jsme si lámali hlavu co manželův pod stromek emoticon
Tak já se jdu podívat kdo kam letí,nebo pojede emoticon
15. dub 2010 v 08:41  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky

jiřinko ty brdo emoticon to nezávidím emoticon hele ale já nevěřím že bude tak hodná pořád určo se to otočí emoticon
jéé řecko to bych také volila s takto malým prckem i když mamka ted viděla recence na egypt a byli tam rok a něco starou holčičkou....prý už je to na dobré úrovni ale já bych se bála emoticon emoticon

kačko utíká však za chvíli budeme zase řešit vánoce emoticon emoticon

mě zase vrátili saně z práce emoticon emoticon zírám emoticon emoticon ale mám radost
15. dub 2010 v 08:52  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky,

koukám, že řešíte dovolené jééé. Tak mi letos poprvé nikam nepojedeme, ale zatím mě to ani nikterak nemrzí, těším se na malou emoticon emoticon
K tomu Egyptu a Tunisku, tak tam strašně záleží na tom, jak dobrý hotel vyberete. My jsme byli několikrát v Egyptě i Tunisku a musím říct, že jen jednou jsme měli fakt luxusní hotel 5*+, jindy jsme měli třeba 4*+ a to bylo nic moc (samozřejmě pro dospělé super, ale pro dítě nikoliv). No ale jak jsem byli v tom dobrém hotelu, tak tam třeba dávali dětem ty klasické skleničky Hami, co prodávají u nás a měli tam speciální kojeneckou vodu atd.. tak to je potom je dobrý. Akorát ten hotel vyšel stejně jako DR emoticon Tak to bych asi volila radši něco jiného, i když zase třeba je to blíž než Karbik aj..
No ale myslím, že to Řecko je mnohem lepší volba nebo bych volila Itálii ( no ale tam je zase studenější voda emoticon ). Já jsem zvědavá na nás, teď mi připadá, že určitě někam pojedeme, ale pak to možná přehodnotím, páč se budu bát jet... no i když, když už jsem zvládla to Thajsko s malou v břichu emoticon emoticon emoticon tak bude asi na cestování zvyklá emoticon
15. dub 2010 v 09:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Mast, Vy budete mít cestovatelku a Evča pařmenku, dětičky to určitě vnímají už v bříšku.

Holky objednala jsem ty obklady. Konečná verze návrhu:
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/magnolia/album/vybirame-shanime-planujeme/

Cena bez metrů navíc, které chci do foroty a bez podlahy 31 500Kč.
15. dub 2010 v 09:33  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Dobré ráno holky emoticon

Mončo, ten návrh je super, další starost z krku, viď emoticon jo a jinak, malá se mi fakt asi rozbila emoticon
Představte si, že včera byla průběžně vzhůru až do 2h do noci, pak to konečně na tvrdo zalomila, ale budila se po hodince, vždy zakníkala a spala dál, nevím, zda byla přetažená, jak celej den a půl noci nespala nebo čím to bylo, doufám, že to tak fakt nebude pořád, protože po včerejšku mírně padám na hubu, spala jsem tak 3hod, jelikož jsem s ní byla vzhůru a když v noci kníkla, tak mě to vzbudilo, ale na rozdíl od ní jsem ve vteřině neusnula..
Teď papáme, za chvíli přijede švagrová mi nabarvit hlavu, tak doufám, že malá bude spinkat jako předcházející dny nebo aspoň koukat bez kníkání..

Jiřinko, já vím, že ty neohraničené a malinko vystouplé jsou nejhorší, budu s tím muset zajít.. jen mám strach, jak se člověk dá všanc doktorům, že je to pak vše už v pr... viz malá v bříšku. Do solárka taky chodit nebudu, máš recht, že člověk už tu není sám.. navíc jsem si na sebe jako na bleduli přes těhu zvykla a za chvilinku tu máme léto a sluníčko emoticon
Ta dovča s malým v řecku je super volba emoticon Rozhodně si myslím, že Evropa je mnohem bezpečnější než Tunis nebo Egypt, protože tam se člověk nějakému průjmíku atd těžko vyhne a pro tak malého drobečka by to mohlo být moc náročné, kombinace vedra a případného průjmu.

Martinko, ty myslíš, že by jste jeli někam k móři ještě letos? emoticon Já pořád doufám, že nám klapne to moře v září, jsem moc zvědavá, jak na tom malá bude. Naše poslední moře bylo taky DR po svatbě, to jsou už 2 roky a chybí mi to moc.. Kam by jste chtěli vyrazit?
15. dub 2010 v 10:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Evičko, néé letos néé. Malá se nám má narodit koncem července, tak to bych fakt nedala, ale příští rok asi jo. Ale zase chceme postavit ten domeček roka a půl, tak uvidíme, jak to všechno zvládneme emoticon Já bych klidně jela do té DR, tam jsme ještě nebyli, ale když to slyšela moje mamka, tak jí málem vezli.... jestli jsem se prej nezbláznila emoticon emoticon No fakt nevim, uvidím až když se nám malá narodí, třeba bude vše jinak.

JO a s tím kníkámím, tak to má můj kamarád taky mají klučika a ten jim od narození v nocí kníká, jako by si povídal...ted je mu půl roku a ještě ho to nepřešlo emoticon emoticon Ale rodiče si prej postupně zvykli, že u toho už umějí spát emoticon emoticon
15. dub 2010 v 10:39  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Mast v té DR bylo spoustu italských páru s mimčama, někteří byli snad novorozenečci.

Evi, je to jasný, reklamuj jí emoticon . To máš za tu Palici, kterou musela poslouchat ona emoticon
15. dub 2010 v 10:52  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojik holky emoticon

jeee resite porad dovoleny emoticon emoticon emoticon

jirinko, my jedeme do Rogoznice do toho Chorvatska. Pristi rok chceme take do Recka emoticon asi na Lefkadu. u DR bych nevolila s prckem. Chce to tam jezdit na vylety a je tam opravdu veliky vedro. Kdyz jsme tam byli my tak tam opravdu bylo dost malinkatych deti, ale rekla bych ze to byli spise Mexicani a ty to maji kousek do DR, celou dobu sedeli nekde ve stinu a kecali s pribuzenstvem a o tom DR pro me neni. Bylo krasne jet rychlo clunem na Saonu, tam bylo sileny vedro, ty drncaky ve clunu urco ne pro prcka, vylet do stredozemi se jelo dost terennim autem ktery mega skakalo a mela jsme dost narazeny zadek ipres mekke sedacky, takze take nedoporucuji. Myslim ze tak od tech 5-ti let to muze byt s prckem fajn. My tam mame v planu za par let ale bez amalky, tu si vezmou sebou na dovcu treba moji rodice emoticon chceme to tam procestovat a jet na sever ostrova, ten jih me uz tak nelaka, chceme se podivat do narodniho parku mezi Haity a DR kde jsou aligatori a krokodyli a hooodne zviratek emoticon emoticon a jet na rafty emoticon emoticon ty dzungle tam jsou uzasny emoticon
15. dub 2010 v 11:05  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 evicko, porad mas ale dobry ze mala knika, amalka mela vylozene hystericky plac, pri kterym mela abehly zily na krku, na cele, bylo to sileny, to teprve bylo na blezinec. Bud rada za to jaka je emoticon amalka si ted kazdy den povida, vyska taha me brutalne rano a vlasy, kope treba i do me a ja spim emoticon kdyz nechci aby me to vzbudilo tak me to nevzbudi emoticon

moni, moc se ti omlouvam ze ti neprispivam a neodpovidam na ty odkazy, rady atd, ale opravdu nejak nevim co k tomu rict emoticon nejak tomuhle nerozumim emoticon

mast, jeee ty jsi byla v Thajsku s malou v brisku, jo? mas nekde fotecky? rada bych se mrkla emoticon emoticon
15. dub 2010 v 11:12  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Míšo, no to máš pravdu, to by asi moc pro malou nebylo, jak to popisuješ. My právě taky rádi cestujem a je škoda sedět jen u moře. tak možná pojedem za dva roky a malou dáme taky k našim. stejně už si o ní říkají ted a to ještě není na světě emoticon emoticon tak budou nadšený, že si jí můžou vzít sebou na dovču emoticon Však já psala, že se to určitě ještě všechno uvidí až se malá narodí, třeba se nám nebu chtít nikam, už jsme toho dost procestovali, tak ted budeme budovat zahradu emoticon emoticon

Mončo koukala jsem na tu střechu, pěkné to budete mít. A kdy to vůbec má být celé hotové??? A co miminko?? Řešíš to ted nějak nebo to necháváš osudu????
15. dub 2010 v 11:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 moni budete to mít moc krásný emoticon emoticon emoticon

evi monička to napsala hezky to kníkání máš za palici emoticon emoticon emoticon emoticon

my tenkrát byli na kabátech to se jí asi líbilo emoticon emoticon

mi už zase od půl 10 spíme venku na terase emoticon emoticonto je neuvěřitelný jak spinká i přes den emoticon tak jsem ukidila uvařila

marti my máme v plán cestovat po světě i s malou určitě jí vezmem do DR emoticon až bude straší třeba 8 let...jinak máme v plánu jet takto do dálky i s našima a chlapi můj táta ně výlety není tak jí pohlídají emoticon ale rozhodně bych jí nenechala doma to by mi přišlo líto emoticon potom si budeme užívat až jí bude 18 a nebude chtít s námi mě bude krásných 43 let emoticon to budu mladice emoticon pak začne to cestování vše budeme mít splacené a pohoda emoticon
15. dub 2010 v 11:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Pipiii, to je jasný, máš jiné starosti a hlavně jiný vkus. To je jasné, že když se ti to nelíbí, tak mi nemůžeš napsat, jak by jsi to upravila emoticon . Stejně jako já nerozumím miminkům.

Mast, všude kam pojedete se dá cestovat a prozkoumávat. Já byla třeba v Itálii čtyřikrát a neviděla jsem ani Řím, ani Benátky, ostuda co?Ale vy jste narozdíl od nás velcí cestovatelé, takže můžete do DR s mimčem k moři a za deset let znovu a cestovat.

Mimčo řeším emoticon
15. dub 2010 v 11:19  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Pipii, máš odkaz na fotky v IP emoticon Jsou tam sice Thajka dvě, ale to poslední poznáš, myslím, že tam mám rok nebo tak něco emoticon

Mončo, no ono se to uvidí, jak to všechno bude... hlavně, aby byla malá zdravá, o nic jiného mi teď nejde emoticon

S mimčem ti moc moc držím palce, strašně bych ti ho přála. Tak pokud budou nějaké novinky tak písni emoticon Jsem zvědavá emoticon emoticon
15. dub 2010 v 11:41  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Jo pipiii byla jsem tam ve 3 měsíci, vrátila se a začínal mi 4 měsíc emoticon
15. dub 2010 v 11:43  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Mončo, takže koupelná vyřízená emoticon Uvidíš, že nebudeš zklamaná. Je fakt, že já bych teď taky něco změnila a to i v kuchyni, ale tomu se prostě nevyhneš. Podlaha bude tedy nakonec tmavá, ju?
Evčo, ještě k tomu kousání, Vládík mě do toho kousnul přes tričko. Kouše pořád a všude a neumíme ho to odnaučit emoticon
Já ti budu přát, ať máš noci lepší, než já a Míša. Být třeba od půlnoci do 4 vzhůru a nevědět co s prckem je opravdu super emoticon
15. dub 2010 ve 13:46  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Mast vrátila se ta moje kolegyňka z Thajska, byla v tom hotelu co Vy a moc se jí tam líbilo. Prý jestli jste chodili k židovce Soshaně na jídlo. Prý se tam nic jiného nedalo jíst. Děkuje ti za pomoc s výběrem hotelu, prý neměl chybu.
15. dub 2010 v 15:16  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Mončo emoticon no občas mám taky ten pocit, že to dělá jako naschvál, jakoby říkala, tak mámo, já celých 9 měsíců pomalu každej víkend musela s tebou absolvovat koncerty, tak ti teď taky pěkně zahraju.. emoticon
Ale je třeba fakt, jak jsem tu Palici poslouchala i v autě, tak teď když jí doma pustím, tak malá jakoby zbystří a zdá se, že se jí to líbí emoticon
Dneska ji ale musím zase pochválit, je zlatá, spinkala do 10, pak se napapala a spinkala do 13.30h, zase papu, pak chvilinku spinkala a te´d jen tak kouká, už je to zase moje zlatá beruška emoticon ťuk ťuk ťuk

Jiřinko, to věřím, že ty noci musejí být šílenej masakr, mně ta dnešní na ukázku bohatě stačila.. K tomu kousání malého, to muselo strašně bolet do toho znaménka, co.. a to se malej prostě třeba zarafne do ruky nebo tak? to máte doma místo trhače, co emoticon

Míšo a přišlo se někdy na to, proč malá tak plakávala? Jé, tak vy už máte vplánu někdy v budoucnu zase DR? emoticon

Markét, to je až neuvěřitelné, jakého máš doma spáče, to je parádička emoticon

Maritnko a jak to máte vlastně s tou stavbou, už jste našli nějakou tu firmu?
15. dub 2010 v 15:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Mončo, tak to je super, že se jí hotel líbil, tu restauračku nevím, jména si už nepamatuju, ale rozhodně tam bylo dobrých hodně restaurací, my jedli různě, ale my jsme spíš z Bangkoku vyráželi vždy někam na výlet, takže jsme toho přímo v Bangkoku moc nepobyli...

Evičko, firmu i stavební dozor už máme, povolení taky, tak ted už jen začít emoticon Ale my nic sami dělat nebudem, vše bude dělat firma, tak snad to bude o.k., doufám emoticon emoticon
15. dub 2010 v 15:57  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 evicko, nikdy se na nic neprislo emoticon nic ji nechybelo, mela vse, vse na prdicky, u prsa mohla byt porad(le nechtela) mlika jsme mela hodne) jedla jsme dietne, kakala pekne, byla zdrava.... no proste mela nerva ze nemohla vnimat okoli, nechapala podle me kde to je, ty zvuky... jakmile zacla neco pozorovat tak zacala byt honejsi a potom ji proste delal problem ze byla silene unavena ale nemohla zabrat, to se cela nervama poskrabala atd... Taky nevim co to bylo a dela to nekdy i do ted emoticonale dneska uz byla take hodnoucka, jako Sarinka emoticon emoticon emoticon

marti, jeee vy budete stavet,jo? to jsme ani nevedela emoticon taky bychom si nechali vse delat od firmy, kuba na to fakt neni a neni na to ani cas.
15. dub 2010 v 17:26  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 mast, tady sice neni nic videt, ale slyset jo

http://www.youtube.com/watch?v=FuDhqCUDvKE

je to video po 4 hodinach tohodle place vkuse v 5h rano, tohle mi delala celou noc, mohli jsme ji nosit, hojdat, u prsa nic....hruza proste, fakt na infarkt :-/ a trvalo to asi 6 nedel minimalne
15. dub 2010 v 17:28  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 http://www.youtube.com/watch?v=8ffEaCwitNI&feature=related

tady dalsi uzasny video..dost podobny
15. dub 2010 v 17:29  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 UPOZORNENI, jen pro velmi OTRLE emoticon emoticon emoticon
15. dub 2010 v 17:36  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Evičko, prostě opravdu trhače. Dneska se mi zakousnul do prstu u nohy, jindy do stehna, do ruky, do břicha apod. emoticon
Jinak je ale chudinka, už jakoby hodinu a čtvrt spinká a během té doby několikrát plakal a chovali jsme ho, protože má ucpaný ten nosánek emoticon
15. dub 2010 ve 20:09  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 jirinko, ten ucpany nosanek je hrozny emoticon amalce to uz povoluje, ale stejne porad se deti budi emoticon. Hele to kousani fakt nechapu :-O delal to Matej(Kubuv braha) prokousl mi tricko a ruku..mela jsme tam jeho zuby pres tyen i maly stroupky, jsme bulela jak zelva, musle pribehnout Jakub , chytnout mu celist a otevrit mu ji!!!!!!! hruza! emoticon od te doby jsme se ho fakt bala emoticon emoticon
15. dub 2010 ve 21:12  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

evičko ona si vynahrazuje to období 2,3 měs kdy nespala vůbec emoticon emoticon je fakt že to co poslouchala v bříšku pak zbystří i ve skutečnosti emoticon to je pravda emoticon také ti spinká krásně a to kníkání je normální fakt se neboj kdyby jí něco bylo má pořádné hysteráky emoticon

jiřinko vládíček kouše ju emoticon tedy snažte se aby to fakt nedělal emoticon ale jak to vysvětlit ted takto malému miminku co?

my včéra byli v letnanech v Kice emoticon malá hodná pozorovala okolí skoro nespala zvědavina emoticon v CA jsme jí koupila trička v mega slevách a klobouček z teska cherookee emoticon emoticon je krásný a večer jsem už ani nezapla komp emoticon
16. dub 2010 v 06:56  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Dobré ráno holky. Pěkně mně bolí v krku emoticon . Dnes nám snad už dodělají krb. Večer jdu na Ženy v pokušení a zítra na výstavu Dům a zahrada do Loun. Kačí nejdeš taky?
16. dub 2010 v 09:41  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 moni at je brzo líp emoticon užij si ženy v pokušení prý je to hezký..

já vařím dělám halušky se zelím slaninkou a cibulkou a posypu to balkkánem už se moc těším

malá spí venku na zahradě emoticon
16. dub 2010 v 10:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Já dělala halušky minulý týden. Mněla jsem luxusně libové uzené masíčko. Byli dobré.

Holky já se z toho fakt poseru. Teď mi mailem přišla faktura na ten krb. Portál o 2000,- víc za nějakou doobjednávku. Nechápu, nic jsem nedoobjednávala a za to, že neměli portál upravený i když to v objednávce bylo já přeci nemůžu. Jsem vzteklá. Paní mi už 30 minut neodpovídá, chystám se jí zavolat, ale nemám na to fakt náladu.
16. dub 2010 v 10:40  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky emoticon

Mončo, tak co, jak to dopadlo s tím krbem? jen se nedej! emoticon

Pěkně jste mě navnadily na halušky, ty jsem ještě nikdy nedělala, ale miluji je, dáváme si je vždycky na různých těch trhách, akcích a festech, utloukla bych se po nich. Jak je děláte? na to je potřeba asi nějaký ten spešl haluškový jakoby cedník, přes co se dělají, že jo.

Markét, tak včera i dnes je malá naprosté zlatínko, v noci papala jen o půlnoci, a pak ráno v 6h, pak v 9h, a pak jsme spaly ještě do 12h emoticon Mně se tím dítětem v podstatě nic nezměnilo, prospim celé dopoledne emoticon no a ve 12h se najedla a zase spinká emoticon Asi jsem přišla na to, kde byl zakopanej pes, pila jsem ten těhu čaj a podle mě jí něčím asi vadí, protože včera jsem ho neměla a byla už zase zlatá jako dřív, je to možné?

Míšo, ty videa jsou děsivá, ještěže je to za vámi, viď emoticon

Jiřinko a jak se takovej procek odnaučuje různých neřestí? vždyť on ještě nechápe souvislosti nebo už jo? To kousání musí být fakt nepříjemné emoticon jenže pak se na tebe usměje a je vše zapomenuto, viď emoticon
16. dub 2010 ve 13:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj holky, všechny vás moc zdravím!!! Já nějak poslední dobou nestíhám si tady s váma psát.... emoticon Aspoň budu reagovat na to,co jsem v rychlosti přečetla....

Jiřinko,že Vládík kouše..to je asi normální,ne? To děti potom přejde,nebo ne? Já třeba vím,co mi moje mamka říkala,tak já to dělala také a dokonce jednou jsem se rozeběhla a kousla jí do kolene,prý jsem to dělala ráda a jako se zlím úmyslem,ale potom to bylo dobré.... emoticon Ale asi je to nepříjemné....Je to chlap/DRAK! emoticon

Mončo,koukala jsem na odkaz těch obkladů............SUPER!!!! Krásné!!!! Jinak jsem koukala ještě na tu tapetu co máš v albíčku,je to tapeta? A kde jsi na ní přišla? Jinak na výstavu jdeme....chodím tam jen na čumendo každý rok,co kdyby se mi tam něco zalíbilo emoticon V kolik jedete vy?
Moni,s tím krbem a cenou,volej....!!! Tohle by nemělo být! Musí tě na to upozornit a za jejich chyby nemůžeš...určitě ti to vysvětlí!

A co budete dělat o víkend???????? Snad už má být i krásné počasí emoticon
16. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.