Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Mončo a nešlo by teda s tou kuchyní ještě počkat, to by bylo asi nejjednodušší řešení, ne? Že by ti to namontovali, až by jsi tam mohla položit to lino. Ale to jsi určo zkoušela, viď. Jinak návrh té koupelny je moc hezký, taky se mi to líbí tak, jak to je emoticon

Jiřinko, fotky opět super, fotíš čím dál líp, ty nejnovější portréty malého venku na trávě jsou dokonalé emoticon
S tou pihou je to nemilé, tak snad to bude v pořádku, je dobře, že ti dr prohlédne všechny, aspoň tě to dokopalo, viď.

Leni, s tím tatínkem mě to moc mrzí, že ti to takhle stěžuje situaci a těšení se na svatbu emoticon ještě má tatínek přece jen 2 měsíce čas, aby dostal rozum, tak se tím zatím netrap, pozvi všechny a někdo by mu mohl naznačit, že pro něho jako chlapa by mělo být nejvíc odvést svoji jedinou dceru k oltáři, že by na ten jeden den měl svou ješitnost hodit za hlavu.. určo to dobře dopadne, neboj.

Markét, koukala jsem na zprávy, tak s tou mateřskou to ještě není zdaleka jisté, spíš to vidím tak, že to neprojde, protože stát na to prostě nemá a Klaus si stále stojí za tím, že to nepodepíše a ODS nedovolí, aby ho přehlasovali.

Jo, holky, to jsem se chtěla ještě zeptat, jak dlouho po porodu jste krvácely? Já už na jeden den přestala, týden po porodu ze mě odcházely očistky atd, ale teď už několikátý den krvácím jako při slabší MS, je to normální?
Jinak po tom, co jste mi napsaly o dudlíku, jsem vyměkla a malé do už taky dala.. celé odpol totiž byla vzhůru a poplakávala, s tím dudlíčkem to bylo jednodušší, i když mi to je dost proti srsti, takhle malinké mimi prý nebrečí jen tak pro nic za nic, ale protože ho něco trápí a já jí chudince zacpu pusinku plastem..
Jo a úplně jsem zapomněla poděkovat za pochvaly foteček, takže moc děkuji emoticon
13. dub 2010 ve 21:49  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Evi, to právě nejde, nechat to tam měsíc. Ty máš podlahovou krytinu také i pod linkou?
13. dub 2010 ve 21:50  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Mončo, my máme dlažbu a taky i pod linkou. Ale tak mě napadá, aby jsi měla klid, že pod linkou něco je, tak co koupit nějaké obyč lino, které by se tam natáhlo, jen pod ni aby ti linka nestála třeba přímo na betonové podlaze? Stejně to pod ní nebude vidět, dává se dolů takovej ten krycí panel. Ale nevidím problém v tom, že by pod ní nic nebylo, ale to je jen můj názor, nevidím do toho..
13. dub 2010 ve 22:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 moni, koukla jsem na ty navrhy, eni to muj vkus, ale pekny emoticon ja mam rada hodne barev emoticon takze kuchyn chci mit jednou take treba celou rudou a koupelnu miniaturni mozaiky emoticon

evi, ja jsme krvacela dlouho, jeste na 6-ti nedeli jsme urcite spinila :-/
13. dub 2010 ve 22:41  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 jirinko., konecne jsem nasla to, kde jsi psala o pihach, urcite budes klidnejsi, pihy nejsou sranda emoticon holky, hlavne si mazejte opalovacim kremem (i prckum) usi! lidi to nedelaji, pritom tam je silene nachylna kuze, muj tata tam mel myom. takze mu rezali kus ucha... a priznaky...jen ho lechtalo nahore ucho.
13. dub 2010 ve 22:45  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky

jiřinko to věřím že je vládíček štastnější emoticon já jsem ráda že máme zahrádku a malá se také vyřádí emoticon emoticon

moni to je dobrý nápad dát tam nějaké obyč lino nebo i to co budete mít to nevadí že se zničí pod linkou není vidět ale asi bych pod ní něco dala ale také tomu nerozumím....

evi já nekrvácela vůbec emoticon takže neporadím
14. dub 2010 v 07:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi k té mateřské viděla jsme zprávy kde to řekli jako hotovou věc pak ve hlavních to zase změnili emoticon jinak bych to tu nenapsala jako planý poplach emoticon

at si to nechají samozřejmě že by mi to udělalo radost ale včéra nám vraceli daně emoticon emoticon jsem mile překvapená to jsem nečekala emoticon emoticon a v létě mi přijde ta dovča emoticon emoticon 43 dní takže jsem vlastně spokojená emoticon emoticon
14. dub 2010 v 07:28  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky to je dobrý nápad, dát tam nějaké lino ve stejné tloušťce. Dnes se půjdu podívat po práci na lino do jednoho velkého obchodu, tam by mohli mít do 20:00 Děkuji.
14. dub 2010 v 08:47  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky,

Leničko, tak to mě moc mrzí s tou svatbou, ale ty se na to úplně vykašli, páč svatbu budete mít, protože se máte rádi a je to o vás dvou a když tam někdo nechce jít, tak ať nechodí... stejně budete mít jen oči pro sebe a oni ¨pak budou litovat, že nešli emoticon Fakt bych si s příbuznými, ačkoliv se jedná o rodiče, vůbec nic nedělala a užila si to dle svého emoticon

JIřinko, koukalal jsem na fotečky a krásné!!!Oslůavičku budete mít taky super. Noa vůbec mi ta zahrada nepřišla tak hrozná, jak si říkala, to půjde zvelebit jedna radost emoticon
Noa s těma pihama to mám podobně, taky jich mám pár na zádecha ted mi v těhu přijde, že se mi zvětšují, ale nevím, zda je dobré si je nechat vyšetřit v těhotenství???? Jak se to vůbec dělá???

Mončo, koukala jsem na ten návrh, vypadá to moc pěkně, ale jak už jsem jednou psala, já bych tam nedávala ty starodávné baterie, spíš bych volila něco střídmého. Ale jinak moc moc krásné!! A kdopak ti ten návrh dělal?? To ty sama???? Stálo to něco????? Já bych totiž taky potřebovala udělat návrh...

Evičko, no malá tě taky musí pozlobit, aby jsi věděla, že jí máš emoticon emoticon Jo a odpověď na tu Plzeň máš v IP emoticon
14. dub 2010 v 09:14  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Mast, děkuji. Návrh jsem nedělala sama, ale v prodejně těch obkladů, proto ty obrázky nejsou přesně tak, jak by mněli být. Baterie necháme ty, co máme a časem uvidíme. Ta koupelna je zatím na můj vkus dost jednoduchá, myslím si, že útulnou jí udělají až doplňky, tedy bílé orchideje a mušle, možná natřené na zlato.
14. dub 2010 v 10:27  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Mončo a platili jste ten návrh?? A na kolik Vás vyšly ty obklady??? Jo a koupelna mi nepřijde vůbec jednoduchá, ba naopak je pěkná.. zase v koupelně se dost blbě uklízí, když je tam hodně věcí..
14. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Návrh stojí cca. 500Kč, ale když koupíš od nich obklady, tak je zdarma. Obklady vychází mezí 31 000Kč a 35 000Kč, pořád to ještě upravujeme. Určitě to koupím od nich, nabízejí je nejlevněji a dopravu mají při objednávce nad 10 000,- nebo 15 000,- zdarma, teď si nepamatuji přesně částku, ale nám to vyjde emoticon
14. dub 2010 v 10:50  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Tý jo,. no to je stejně darda za ty obklady, to kydž spočítám se vším všudy (sprcháč, vana apod..), tak to bude ranec emoticon a my máme dvě koupelny a obě přes 10m2... no to bude paráda.. ale cena za návrh super emoticon
14. dub 2010 v 11:03  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Mast, já to nedokážu posoudit. V paneláku jsem za maličkou koupelnu dávala 200 000,-, ale bouralo se jádro a stavělo nové. Teď to vychází na cca. 35 000 obklady, 24 000,- práce obkladače, ale bourá i okno, rovná zdi a bude dělat i kuchyň.
14. dub 2010 v 11:44  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahojky, tak doktor mi tu pihu odstřihl, prý tyhle vystouplé nejsou nebezpečné, ale mám dost, které nebezpečné jsou a musí se hlídat, prý teď nic špatného nevykazují.
Doktor mi říká, že jsem světlý typ, který se špatně opaluje emoticon Tak jsem mu řekla, že se spálím málo a jdu do hněda. No to je jedno, ale prý jsem riziková skupina, jsem hodně pihatá, takže nemám chodit na sluníčko a když už, tak s tričkem nebo 50 faktor emoticon A že bych neměla jezdit k moři emoticon
Je to blbý, ale budu se hodně hlídat, už teď jsem se dost mazala, protože se mi ty pihy vůbec nelíbí.
Míšo, já malému ouška mažu, dělám to i sobě, protože jsem si je jednou dost spálila. Uši, nárty a pěšinka ve vlasech je u mě to nejhorší.
Martin, doktor mě v téhle době jen prohlédl.
Jakou budete mít barvu toho kočárku?

Evičko, nemusíš se bát, že by malé něco bylo. Mimča chtějí hlavně nosit a houpat. Je pravda, že Vládík brečel hodně malinko, ale dudlík ho vždycky uklidnil a jestli uklidní malou, tak je to v pořádku. Pak je problém, když brečí, když už je najezená, břebalená, má dudlíka a houpeš jí a poznáš, že ten pláč je jiný, než když jen takový, že se nudí, nebo jí jedna z těch věcí chybí.
14. dub 2010 ve 13:07  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Jiřinko,
no tak to se mi moc nezdá jak říkal ten tvůj doktor, že ty vystouplé pihy nic nejsou.. já to slyšela přesně naopak emoticon Tak nevim no... já tam budu muset taky zajít, tak uvidíme co mi řekne. K moři ybch ale klidně jezdila akorát bych víc mazala. jedna kámoška si dokonce u moře pihy přelepuje náplastí, tak to je taky řešení.. takovou tou malou kulatou emoticon

JInka barvu kočárku stále ještě nemáme vybranou,a le asi pořídíme ten šedo - černý sporťák a korbičku bud červenou nebo takovou světlou Rocky.. je dobrý, že to jde kombinovat...
A ted jsem si vzpoměla, že jsem se tě chtěla zeptat kolik Vy máte kočárků?? Já když jsem si prohlížela ty tvé fotky, tak tam máš pokaždé jiný emoticon emoticon
14. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Mast, na každá den v týdnu jeden..to je jasný emoticon
14. dub 2010 ve 14:16  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Já už tenkrát slyšela, že ty vystouplé nejsou tak nebezpečné, to spíš ty placaté, co mají jiný, než kulatý tvar, jsou tmavé a ještě tmavnou.
To je jasné, že budeme jezdit k moři, jen se budu hodně mazat. Nemůžu k tomu dokopat vždycky manžela, ten se nechá tak max. 2 za dovču a obličej tedy pořád.
Máme 2 kočárky - do města a na vesnici, pak jsme měli na barák takový hóóódně starý hluboký a ten modrý, jak je u slepičky, tak ten tu má u babičky Vládíkovo bratránek.
14. dub 2010 ve 14:21  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 NO já tam viděla ted naposled ještě takový červený emoticon Kam to prosím tě dáváte???? emoticon emoticon My si momentrálně s ohledem na velikost našeho bytu můžeme dovolit 1/4 kočárku emoticon emoticon

S tim mazánim je to asi u všech chlapů stejný... ten můj se taky nerad maže a přitom je jako sýr emoticon emoticon ale říct si nedá...
14. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

tak my se učili že vystouplé pihy jsou nebezpečné emoticon slyšela jsme to několikrát jako martinka....ale asi se to zase změnilo emoticon ze školy už jsme dlouho emoticon emoticon
moje švagrová a tchán jsou strašně pihatý a světlý tchýně a manžel jsou snědí i já jsme snědší doufám že Sofí bude po nás.. emoticon

my se mazat ani moc nemusíme ani jeden z nás se moc nespálí ale pro zdraví se samo mažeme emoticon jistota je jistota...

holky kdy už bude teplo emoticon mě už tohkle počasí unavuje venku zima emoticon

jo a přišli elektrony objednali jsme si je na nové autíčko emoticon emoticon tak tam manžel jel je přezout emoticon emoticon
14. dub 2010 ve 14:54  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ten červený (máme ho na terase), je ten náš jediný na vesnici emoticon Pak je modrý a ten je bratránkovo, hluboký starý už nemáme a pak máme casualplay do města (ten je v autě) emoticon
Markét, já se taky nějak nespálím a jsem hezky opálená do hněda, s tím jsem nikdy problém neměla. Samozřejmě jsem to třeba někdy přehnala a trochu se spálila, ale nic hrozného. Vaškovo mamča je hnědá celoročně, Vašek je hned první den opalování černý jak bota a taky se ho to přes zimu hezky drží. No a Vládík je snědší. Hodně maminek i naše doktorka říká, že je jak opálený, ale on byl takový celou zimu.
Taky se těším, až vydrží krásně delší dobu. Ale včera bylo hezky a dneska taky není nějak hrozně. Víkend by měl být lepší, ale od pondělí zase ochlazení emoticon
14. dub 2010 v 15:12  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ještě k těm pihám, nemyslela jsem, že úplně ty hladké jsou nebezpečné, takové ty znamínka, trochu vystouplá. Ale pak mám takové hodně měkké, vysoké, tu mi právě Vládík odkousnul, tak ty prý nejsou nebezpečné.
Jo a v mamince psali, že nedoporučují koupání ve veřejných bazénech dětem do 3 let emoticon
Jinak dnes se mě tchán ptal, jak to plánujeme s dovčou, že mu volal můj švára, že po tom kouká. Tak jsem o tom před chvílí mluvila s Vaškem a prý to spíš vidí na podzim letadlem, než v létě autem.
14. dub 2010 v 15:30  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 No, já to nevidím vůbec. Budu jen tiše závidět.
14. dub 2010 v 16:43  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko maminak nebo kdo to tam psal zřejmě přehání tohle mi přijde přehnané...

určitě letadlem schvaluji emoticon my příští rok poletíme do řecka emoticon
14. dub 2010 v 16:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 moni vy zase budujete hnízdečko emoticon emoticon my loni také nikde nebyli a letos jen díky míše emoticon
pak budete i cestovat emoticon
14. dub 2010 v 17:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Hmmmm, až zaplatíme hypotéku emoticon , ale já jsem za dům víc než ráda emoticon emoticon
14. dub 2010 v 17:19  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky emoticon

tady se plánujou dovči, jé, já se tak těším už na léto emoticon

Jiřinko a kam myslíte, že by jste letěli na dovču? K té pize, to se ti do ní malej normálně na hulváta zakousnul nebo to byla nešťastná náhoda? Já mám tu vystouplou jen jednu a to na klíční kosti, jinak mám dost takových těch plochých a na zádech několik ty napůl vystouplé, s těma si musím taky dojít, protože si myslím, že spadají do těch nebezpečných, nemají ani pevně ohraničené okraje a to je největší průšvih emoticon Jenže já jsem na tohle hrozná, i když vím, co hrozí, tak mě to nedokope se dobře mazat a odpustit si solárka a přímé slunce atd.

Jo holky, malá dnes byla neskutečná, od 11h do 18h byla pořád vzhůru, zdřímla si vždy jen na pár minutek a jinak koukala, několikrát se pokakala, pak zase plakala, no byl to záhul.. doufám, že to bylo vyjímečné, protože mít to každodenně, tak jí snad budu reklamovat emoticon
14. dub 2010 ve 21:10  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Evi, já vím co s tím je, je to rozbitý emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Jsi mně fakt pobavila.
14. dub 2010 ve 22:53  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

my za sebou máme nejluxusnější noc emoticon kaše naposledy v 18,45 spinkat šla v půl 8 a spala do 6 emoticon emoticon emoticon
pak vyžahla 200ml sunaru emoticon emoticon a spinkali jsme skoro do ted u mě v postýlce emoticon emoticon
15. dub 2010 v 07:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Evčo, tak ty na půl vystouplé a neohraničené jsou ty nejhorsí, ty mám na zádech a na stehně. Taky se sluníčka nevzdám, ale solárka ano, prdím na to a budu se mazat. Už tu nejsem jen já.
Evičko a jak vypadá noc? Možná už malá na to přišla, že přes noc se spinká a přes den má být vzhůru emoticon

Markétko, tiše ti závidím. U nás je to teď pekelný. Vládík je nastydlý a v noci se mu špatně dýchalo, takže každou hodinu jsme byli vzhůru emoticon

Letět bychom chtěli na Krétu nebo Kypr, kde je ještě konec září nebo říjen teplo. Do Tuniska nebo Egypta bysme chtěli až když budou Vládíkovi tak 3 (kdo ví, jestli už nebude další prcek). Mě by se líbili i Kanáry.

Loni jsme taky nikde nebyli, poslední naše moře byla DR.
15. dub 2010 v 08:12  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.