Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, nakonec jsem si vás dočetla až teď. Vládíka měli dneska na celý den půjčenýho naši, tak jsem byla nakoupit a pak jsem uklízela, prala a venku bylo tak krásně, že jsem si umyla z venku okna. Nestihla jsem kouknout na fotky Sárinky, tak se pokochám, až to dopíši :-) Malinká je hodná, že takhle krásně spinká. Já říkala, že jsem měla krásné šestinedělí, to byl Vládík zlatíčko, jen občas v noci řádil, ale dalo se to, pak se spinkání hodně zlomilo. Třeba moje ségra prý spala pořád skoro do jednoho roku a pak krásně v noci i pravidelně přes den. Mamča jí prý musela budit, aby viděla tátu, když přišel z práce, nebo aby ho šli do práce doprovodit :-) Říkala jsem, ať si pořídíš něco v 50, já to měla také. S těmi kontrakcemi to tak má asi každá, prostě se té bolesti jen tak ženská nevyhne :-D Byli jste dnes venku? Já myslím, že jste už mohli jít. Markétko, Vládík mi někdy na noc vypije 270ml mlíčka s kaší a někdy mi skoro půlku nechá a spí stejně, takže to je normální :-) Martin, ten X-lander je krásný, mě se taky původně líbil, ale vadilo mi, že je velký, protože já mám kočárek pořád v autě a skládám ho a rozkládám, tak jsem chtěla něco skladnějšího. S tou korbičkou bych to neřešila. Já mám casualplay a stejně jsem ho od 6 měsíců celou zimu měla ve sporťáčku ve fusaku. Jinak pro holčičku bych také tu modrou nebrala. Líbí se mi ta červená, ale i ta, jak dávala odkaz Míša. Markét, já tedy nevím, ale náš rozpočet na Vládíka je podle mě o dost vyšší, než co tam psali - tedy to jídlo a hračky s oblečením určitě. Vládík už je opravdu velký, už to nemá s miminkem moc společného, ale taky se chce lísat, nebo ho občas pohoupu, sladký je, když třeba večer pije s lahvičky. Zatím mi to nějak nechybí, že už to není to mimi :-) Každý den dělá něco nového, je moc šikovný a koukat na ty pokroky je opravdu krásný. Koukáte na to Hledá se máma a táta? Ta Eva mi strašně připomíná Míšu :-)
Profilova fotka
ahojik jirinko, me rika i muj manzel ze mi je podobna :-D :-D :-D take na to koukam:-)me to silene leti jak mala roste, ona je porad uzasna, porad jsem silene nejak z ni mimo, jakoby zfetovana :-D a kazdy den se proubouzim s tim ze to neni sen ze mam miminko, vlastni detatko, je to opravdu krasny x-) uz ted se tesim az to budu prozivat znovu:). Vladicek uz musi byt poradny sikulka, take se juknu na ty vase fotecky:). Nepojedete nekdy do Prahy??? nebo bychom se nekdy mohli videt na nejakym vylete :) ja stale dost zapasim s tim jidlem s amalkou, ale alespon ji masicko se zeleninou, vecer kasi atd....
Profilova fotka
market, ted jsem se koukla na ten rozpocet na miminko a muzu rict ze my ho mame tak trojnasobny snad. nevim kde ten kdo to pocital zije:-D jidlo a obleceni hlavne :-D
Profilova fotka
v nasem pripade obleceni mesicne fuuj suma :-D
Profilova fotka
jirinko, Vladicek je kraaaasny :-) a ma stejny hrnicek Nuby jak amalka, ale bohuzel amalka z nej jeste neumi pit :-D je fakt fesak :) x-) x-)
Profilova fotka
Mončo, prohlídla jsem fotky, je to paráda, teď už máte to nejhorší za sebou, viď :-) Jakmak ta smyčka, opravdu teče? :-( Jinak ta pohodička s ohýnkem na zahradě je úžasná, jste si s maminkou hodně podobné :-) Jo a copak ten strop? Proč jste ho natahovali, máte přece sdrokartonový, ne? Jinak na svém jakž takž jsem, ale budu muset pak zamakat, přijde mi to tělo hodně rosolovatý a na zadku a stehnech se mi udělalo to od c, co neumím vyslovit :-D A v obličeji si přijdu stržená jak závit, přitom spím dost. Jiřinko, venku jsme nakonec nebyli, odpol přišla zase na kontrolu dr, tak říkala, ať opravdu ještě vydržíme, že tohle počasí je dost zrádné, na sluníčku hic, ale přitom vzduch ještě studený atd, tak jsme to dnes nakonec neriskli, ale o víkendu, jestli bude zase krásně, tak už vyrazíme, dr říkala, že jestli malá něco nabere, tak příští týden už nás ven pustí. Objednali jsme si kojeneckou váhu, říkala, že by bylo dobré, abychom ji měli, abychom věděli, kolik malá vypije při kojení a taky nás pak nebude honit tak často do poradny, když si budem moct malou vážit doma. Už se na to těším, zítra by měla dorazit :-) Když jsi psala o tom rozpočtu, na kolik tak vyjde Vládík měsíčně? Míšo, jak jsi psala, že si připadáš jako zfetovaná, tak přesně to samé mám taky :-D Leni, ten karambol mě moc mrzí, ale fakt si říkám, zda to po tobě zaměstnavatel může nárokovat, pokud jsi mu nepodepsala hmotnou zodpovědnost.. nebo podepsala? A bude to chtít zaplatit najednou? zase kdyby jste se domluvili na splátkách, tak by to před svatbou tak nebolelo.. No a jak vlastně pokračují přípravy na svatbu, co ty šatičky?
Profilova fotka
ahojky evičko malá je úžasnáááá kraásna panenka má krásně tmavé očíčka x-) x-) x-) takový dobreček drobínkovatý už ani nepamatuji že naše taková byla ;-( :-N strašně to utíká :-( až nějak moc..... marti s kočárkem se musíš rozhodnout sama mi většina poradili že modrou ne...kde mají X landery v praze u holešovického náměstí ale nevím jméno obchodu :-D byli jsme tam tenkrát s jirkou..třeba si vzpomenu :-N jinka námje 5 měs máme 64cm už jezíme ve fusaku a moc místa nám tam nezbývá :-( je asi problém mít mimi v létě a v zimě ho dát do korby s fusakem ]-( evi to je zcela normální že spinká to v 6nedělí hodně miminek..a stím budíkem to mají v hlavě hodně dlouho podle naší bych si mohla řídit hodinky... :-D jo jinak se hlásím také ke zfetovaným :-D a s tou váhou jsem ti to říkala že budeš krásná jako před porodem :-)měla jsi malé bříško a to jde pak samo tak rozpočet mě to přijde kravina třeba mi za plíny určitě tisíc kč nedáme =-) určo dáváme mín...oni psali že výbava co jste psali se kupuje dopředu já skoro malé nějak na sebe nenakupuji pořáíd mám co jsem nakoupila a nebo nakupuji postupně že v to nějaké drama nevidím :-N my tedy dáme rozhodně mín za pleny šestset,jídlo sunar osmset,ted kašičky tak dvěstovky,kosmetiku mám dýl jak měsíc..no a do toho nějaké to oblečení,ale čím je dítě starší tím je to horší :-o :-D to mě děsí :-D :-p jiřinko vládíček je veliký klučina sluší mu to x-) jo ta eva nám také připomíná míšu :-D :-D :-D moni vy tedy jedete =-) :-)
Profilova fotka
my včéra byli od 1 do 6 venku :-) bylo mega krásně malá bud spala v kočárku nebo byla vzhůru tak jsem jí vyndala byli jsem u tchýě po pergolou položila na gauč a byla spokojená x-) dneska už je zataženo :-( ]-( míšo amálince vše nej k dnešnímu půl ročku x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) at mamince a tatínkovi dělá jen a jen radost a roste do zdraví a krásy :-) jako dopusud :-)
Profilova fotka
Evičko, tak malá je opravdu krásná, moc nádherná holčička x-) K tomu rozpočtu, tak mi plínek spotřebovávali hodně ze začátku, protože mi kadil po každém kojení, teď už má tak 6 plen za den, ale zase jich je v 1 balení míň, takže dáme tak 900,- ty vždy kupuji v akci. K tomu jídlu, já mám stále 3 krabice mlíka na měsíc, tj 750,- k tomu přesnídávky, jogurty nebo kašička, tj. tak 400,-, kdybych denně dávala skleničku a kupovala vždy jen v akci tak to je dalších 750,- ale občas vařím, tak to můžu o něco stáhnout. K tomu čajík, sušenky a dávám třeba chlebík s lučinou místo přesnídávky nebo jogurtíku. Nevím, jak přišli na 500,- za oblečení a hračky, vždyť jen 3 pyžámka stojí přes 300,- 3 bodyčka tak 200,- ty obyč. Markétko, Sofinka ještě třeba tolik neroste, vystačí jí to, co si kupovala, ale Vládík rostl rychle a hlavně když má příkrmy, tak je hned zaprasený, často blinkal, nebo si pokadil bodyčka skoro denně, takže já musela toho mít víc v zásobě, do toho máš sezónní oblečení apod., takže 250,- za měsíc mi připadá extrémně málo. Včera jsem kupovala obyč. hračku za 300,-, před 14 dny za 700,- ale to nekupuji každý měsíc takhle dražší. Pak platím 1x za 2 měsíce plavání, vždycky se najde větší výdaj jako jídlení židlička, ohrádka, nová autosedačka apod., takže já myslím, že ten rozpočet je mnohem vyšší. Vládíkovi se prořezaly další dva horní zoubečky x-) Jo a dnes jsme měli luxusní noc, Vládík se ani jednou neprobudil :-) Vstával v 6:40 na mlíčko a teď už zase spinká.
Profilova fotka
Mončo, vy už máte krb, no to je super x-) Jinak buřtíky bych si taky dala ;-) Jedete opravdu parádně. A co ta paní z banky, pustí vám peníze?
Profilova fotka
Dobré dopoledne holky, tak si představte, že jsme stávaly teprve před hodinkou, v noci papala v 1.30h, pak se vzbudila v 6h a teď v 10h, v tu jednu jsem byla ještě vzhůru, takže jsem k ní vstávala vlastně jen jednou za celou noc, to je pecka :-) Jen se nám zdá, že jí trápí prdíky, pořád se kroutí a vzdychá a kňourá, mažu jí bříško pupíkem, cvičím s nožičkama, strkám rourku do prdelky, ale nic nemá moc dlouhodobý efekt, jak jí pomoci, máte něco osvědčeného? Jo a hodně si po papu ublinkává, je to v pořádku? Čím to je? že se přecpe? Markét, děkujeme za chválu :-) ty očíčka mají všechna mimča taková tmavě modrošedá nebo ne? K tomu rozpočtu, ono je to asi jak u koho, protože oblečky mám pro malou do půl roku v takové míře, že dokupovat nebudu muset a pak mám ještě základ pár věcí až do roka a to vše mě vyšlo na 3tis. zatím kojíme, takže to je zadarmo, takže u nás jsou měsíční výdaje jen za plenky, tu má pokakanou každé kojení, ale to je zanedbatelná položka. Nejvíc peněz stálo to vybavení, jako postýlka, povlečení, kočárek atd, ale to jsou zase neopakující se položky. Ale kdybych neměla takhle levně nakoupené ty hadříky, tak taky nechápu, jak by se měl člověk do toho jejich rozpočtu vejít, i s hračkama.. Jiřinko, děkujeme za pochvalu :-) Ta vaše noc je perfektní, tak už se to nespící období snad zlomilo, viď :-) Gratuluji k zoubkům :-) Jo, už jsi Vládíka vyfotila s tím vaším zvěřincem? Duben má téma dítě a zvíře, budeš tam dávat nějakou fotečku?
Profilova fotka
Ahojik Evicko :) mury dekujeme za prani x-) x-) x-) Amalka se prodila na pul roce s kaslem, kaslala i celou noc, byla jsme u doktorky a ma zadni rymu, tak snad se to nijak nezhorsi:-( evi, k tem prdikum, amalka na ne take hodne trpela, ale vsak vic co mi celou noc delala :-/ na tu rourku ji moc neuc, pac deti potom nechteji samy tlacit a vztekaji se atd. chce to mazat brisko, tak od tech 3 tydnu davat Sabika(ale muzes i ted) 10kapicek, potom 13-15 kapicek. Me jeste dost pomohly ty pecky z DM. S tim ublinkavanim je to normalni ale nemela by zvracet hodne, kdyz si ublinkne trochu tak je proste prejedena, ale nemela by ze sebe vyhodit jidlo obloukem a nebo proste hodne, to se pak dava nakonci kojeni treba i UM na zahusteni mleka aby ji to zustalo v brisku. amalka mi takhle neblinkala takze moc nevim. a jeste k tomu rozpoctu. Na zacatku opravdu se jidlo nedalo pocitat, pac jsem kojila, ale ted to mam jen Bebu na mesic kolem 1000KC, potom 570 presnidavky/mesic a kolem 600 za zeleninove/masove sklenicky za mesic, k tomu baleni vod, kase nemlecne cca 200/mesic. Do te kosmetiky jsou dudliky(kdyz jen avent jsou 2ks za 250 :-D) potom prebalovaci podlozky, ubrousky,potom snad kazdy mesic kupuju neco novyho do koupele atd, ted kvuli ekzemum jsem nakoupila plno veci, pred tim jen pripravek na tu dermatitidu asi za 250. Obleceni jsme mela tak do 4 mesicu ted jsem toho kotel kupovala, kupuju v akcich, na mimibazaru, ale denne nekolikrat prevlekam...no jako my mame mega rozpocet na amalku teda :-X ted uz zacnu amalce doma varit.. jirinko, kdyz amalce uvarim treba kureci a zeleninu a rozmixuju to, muzu to zamrazit, nebo jak to uchovavas???
Článek se načítá
Profilova fotka
vsem gratuluju k super noci x-) x-) x-) u nas hold nic moc :-(
Profilova fotka
kuk holky x-) x-) x-) mám takovou radost!!!!!!!!! x-) x-) x-) jedly jsme mrkev hned první sousto spapala a jedla dál a dál nebyla špinavá krásně polykala dala jsme jí asi 6 lžiček pak dokrmila mlíkem a to koukala co jí to jako dávám :-D je to taková moje šikulka :-) k těm rozpočtům je to dost ale já to fakt nějak nepočítám nemám totiž přehled :-N peníze mám pořád tak šahám beru beru tak fakt nevím ale nemyslím si že by nás ruinovala :-D plavání židličku atd do toho nepočítám to jsou výdaje jednou za čas a mají to na dlouho třeba autosedačku.... jiřinko gratulace k dalším zoubkům x-) x-) evi vaše očíčka mi přijdou prostě jinačí hrozně krásný :-) nevím.. já zatím skleničkuji pak ataké budu vařit asi :-D ale ne pořád :-D evi my prdíky moc neměli tak neporadím :-| také pomáhaly ty pecičky z DM a dávala jsme baby calm kapičky preventivně ;-)
Profilova fotka
Míšo, díky za tipy, ty pecičky jsme včera zkoušeli, ale taky žádnej velkej úspěch, jak dlouho jsi je na bříšku nechávala? my teda jen chvilinku, měla jsem strach, aby se malé nepřehřál organismus :-N na rourku ji neučím, ono se nám to s ní povedlo stejně jen jednou, nechci ji tam ani zbytečně často s tím rejpat, abych ji nepodráždila prdelku. Jako ona je brouček, je vidět, že jí něco trápí, vzdychá, ale nebrečí a většinou to nakonec zaspí, ale mě to rve srdce, když vidím ten její nešťastný výraz, tak bych jí ráda pomohla.. k tomu blinkání, většinou je to jen trochu, ale dneska dopoledne zrovna vrhla obloukem po krmení, zlila sebe i mě, a pak v klídku usnula.. snad to nebude ten reflux nebo jak se tomu říká. Dnes dorazila ta váha, tak jí začnem vážit před a po kojení, tak třeba přijdem na to, v čem je zakopanej pes, možná se jen přecpe a potřebuje toho trochu z toho bříška vyhodit :-) Jo a také gratuluji k půlročku, bude nějaká oslavička? :-) Markét, Sofinka je teda šikulka, jak pěkně papá a ještě čistotně :-) Díky za chválu očiček, to potěší :-) Jdeme obědvat, pak se budem asi válet, přeju hezký den, zatím papapa
Profilova fotka
evi s tema peckama, ja jsem je zabalila treba do 2plen aby tak nehraly, potom jsem malou dala do rychlozavinovacky a dala jsem ji to na brisko(mela to skoro pres cely telo) a zabalila jsem ji v zavince a sla spat, takze to tam mela asi 3 hodiny do dalsiho kojeni. potom to stale bylo malinko vlahy. a oslavicka zadna nebude, jen si ji zitra vyfotim. Ted dostala milion veci takze muzu rict ze vse dostala k pul roku x-)
Ahoj holky, dneska toho mám hodně, tak jsem Vás jen v rychlosti přečetla. Moji kamarádi všichni dávají na ty prdíky probiotické kapky z lékárny. Je to něco jako actimel pro dospělý, akorát neředěný a dává se pár kapiček. Akorát to stojí okolo 400-600 Kč, ale prej je to neuvěřitelně účinný ;-) ;-) Holky a jak tu pořád vyprávíte o těch miminkách, tak jsem se najednou začala na tu naší strašně těšit. Né, že bych se předtím netěšila, ale jak tu o tom mluvíte, tak se nějak těším mnohem víc :-) :-) Už aby tu byla, i když se samozřejmě musí ještě pořádně dopéct, ale už bych se toho mega břicha docela ráda zbavila :-D :-D
Profilova fotka
mast, ty probioticke se muzou az po sestinedeli,ne? a navic ucinek nastpuje treba az za mesic a neklomu nepomuzou zase vubec, staci kdyz evicka sama bude brat lactobacili a ty se ji take dostanou do mleka a je to same ;-)
Profilova fotka
Evičko, Vládík taky pořád ublinkával, bylo to tím, že se přejídal, takže jsem ho měla kojit méně a častěji a taky podložit matraci v postýlce. Připadá mi, že je na prdíky ještě malinká, ale proč ne. My s tím měli velikánské problémy, nepomáhalo skoro nic, jen ty pecičky, toho trochu uklidnilo a pak jsem vyzkoušela ty probiotické kapky a ty opravdu zabíraly, ne že by prdíky úplně skončily, ale bylo to o dost lepší. Můžou se až po měsíci a stojí cca 640,-, vydržely nám tak na 4 týdny. Evičko, v tom 11. měsíci jsou fotečky se slepičkama (tu máme na babyroku) a s koněm a ovcí, nevím, jestli jsi je viděla. On k nim tolik nesmí, jsou splašený. Míšo, já to normálně zamrazila. Prý je ale lepší to dát uvařený v kuse a rozmixovat až po rozmražení. Markét, ale já tyhle výdaje do toho počítám, je to dost peněz a v tom součtu v roce to ten rozpočet o dost zvýší. Jinak Vládík spal dopoledne 2 hodiny :-D
Profilova fotka
Míšo, tak já ty pecičky do ničeho nebalila, rovnou jsem je dala na bříško a do zavinovačky, příště je zkusím teda zabalit. Martinko, já to měla naprosto stejně, pořád jsem si nějak pořádně neuvědomovala, že bude miminko, ale když to tu holky začaly rozebírat, tak jsem se vždy začala nějak víc těšit :-) Na ty kapky se poptám, díky za tip :-) Jiřinko, mně ten poslední měsíc nešel otevřít, když jsem na to koukala, prolídla jsem jen ten předtím, ten jsem taky neviděla, protože jsem byla už v porodnici. Zkusím to teď, zda mi to už půjde a hoď sem odkaz na baby roku, ať můžu hlasovat :-) K těm prdíkům, paní dr říkala, že to můžou být, že se objevují jakmile mimčo začne papat. Zvýšenou polohu v postýlce máme, manžel koupil takovej ten klín na matraci. Jo a teď jsme vážili před kojením a po a vzala si 60!!! V porodnici mi ještě říkali, že by bylo dobré, kdyby si vzala aspoň 30. Takže se nám beruška solidně přecpává, i v tomhle je po mamince :-D to se pak nemůžu divit, že jí bolí bříško.. jak jsi to teda řešila, odtrhávala jsi malého od prsu? Mně to přijde líto? Teď v sobě třeba těch 60 krásně drží už půl hodinky, vypadá to, že se to obejde bez blinkání..
Profilova fotka
nedokázala jsem ho odtrhávat, hodně brečel. Pak jsem se to naučila, strčila jsem mu hned dudlíka. Chvíli to trvalo, ale zabralo to, jenže to už mu byli nejméně 3 měsíce. Tady máš ten odkaz, ale stejně je to zbytečný, já už na to kašlu, tomu hlasování stejně nevěřím. http://www.babyroku.cz/Fotografie.asp...
Profilova fotka
ahojky evi překvapila mě šikulka ;-) timi pecičkami jí neublížíš neboj se ;-) naše ted spala 3 hod v kočárku ted se napucla a budeme s hrát.... jiři někdo to počítá někdo ne já fakt nevím přesně kolik malá měs.vyjde :-N ale strašný mi to nepřijde...
Profilova fotka
a ještě k tomu odkazu kolik vyjde miminko nedá se to brát objektivně protože každá rodina nakupuje jinak za jiný ceny někdo kupuje tesco pleny někdo pampers někdo plyšáky někdo hračky od fischer princ někdo židličku za osmset někdo skoro za tři tisíce atd atd...spíše jsem to sem dala pro to že je to za tu dobu slušná sumička :-D :-D
Profilova fotka
To je slušná sumička, ale i tak si myslím, že i když nakupuješ levně a máš prcka, kterého už nekojíš a je na příkrmech, tak je to málo. Taky nakupuji oblečky přes mimibazar (teď už míň, protože přeci jen ty věcičky dětem déle vydrží a pak podle toho také vypadají), hračky nekupuji drahé, už ten hrnec byl jakoby drahý a nemá jich hromady, ale myslím, že se do toho jen tak nevejde ani rodina, která nakupuje levně. Já to nepočítám proto, že by mi bylo těch peněz líto, ale musím vyjít z toho co mám, nemáme rezervy, takže musím dopředu vědět, kolik kdy utratím a že třeba další měsíc musím zaplatit plavání a pak bude potřebovat nové pořádné boty, protože bude chodit apod.
Profilova fotka
ahojky jiřinko mám na tebe dotaz máš nějaký fígl jak myješ sklo od krbovek?????myju ho každý ráno-my ještě topíma a strávím nad tím vždy tak půl hodiny 8-( a pořád to není ono :-| děkujuuuu dneska to vypadá že bude hezky =-) a to hlásily zataženo svítí tu sluníčko už je i kole, 5 st :-)
Dobré ráno :-) Vy jste tohot zase napsali ;-) Markét,já krb meji klasickou papírovou utěrkou co mám v kuchyni,jen ji namočím pod kohoutek podložím dalšíma třeba dvěma kostičkama utěrky a myju a potom rychle suchým kde je to umyté,protože pak to dělá mapy....a vždy je to čisté a vyleštěné. Přeji všem krásný víkend!!!!!! V neděli jedeme do Plzně na výlet,tak snad bude docela hezky.
Profilova fotka
Dobré ráno holky. Už jste slyšeli, že spadlo letadlo s polským prezidentem a jeho ženou? Projela jsem snad všechny televize a nikde o tom není ani zmínka, jen na netu. Docela mně to překvapuje. Mám z toho husinu, bylo tam sto lidí.
Ahoj Moni,už jsem to četla na netu a manžel kouká na Markýzu a tam jdou dole titulky.....Je to šílené,letěl uctít památku a sám takhle skončil....... |-|
Profilova fotka
Dobré ráno holky, tak jsme měli opět luxusní noc, tentokrát beruška úplně zapomněla na papání ve 2h a vzbudila se až ve 4, a pak v 9h, to se napucla, vypila 65 a zase spinká :-) Markétko, k tomu sklu na krbovkách, my používáme přípo prostředek, co se jmenuje čistič krbových skel od Embry a tím to jde do čista do čista :-) míváme to sklo hodně začouzené, protože topíme i mokrým dřevem a to by na tom člověk pak nechal ruce, ten čistič je velká pomoc. Jiřinko, myslíš tedy, že bych malé neměla nechávat tolik vypít? Ona zase takhle pěkně usíná, napucne se, malinko odblinkne a je tuhoň. Na dudlíka jí nechceme vůbec učit, to jen kdyby nebylo zbytí. Jo a už má 2615g, když nás propouštěli z porodnice, tak měla 2450g, takže krásně přibírá zpět na tu porodní váhu :-) Kačko, kdy budete v neděli v Plzni? Nechcete se stavit na kafčo? Odpoledne máme nabité návštěvama, ale dopol by měl být klid, hm? Mončo, zrovna jsem to četla na netu, je to strašný, taky mě překvapuje, že to žádná tv nevysílá, ani ty zpravodajské kanály. No a jaké máte plány holky na víkend?
Tak ještě jsem rychle jukla...,manžel mi šel pro mléko do krámu ;-) ,a já budu trochu uklízet a balit věci do košu,krabic a budeme stěhovat..... Ahoj Evičko :-) ,malá je teda ukázková x-) ať to co nejdéle vydrží......,musí to být hotový andílek,stejně tak jako Sofinka a Amálka :-) Jinak já ty krbovky opravdu jen tou vodou a papírovou utěrkou a hned a super ! Jen někdy zavadím o té hnusné ostré hrany ]-( Holky,na Markýze běží po několika minutách dole titulky..... Jinak my jedeme do Plzně kolem deváté ráno...,máme tam seminář někde naproti Tescu v kulturáku. Potom je tam dvě hodiny přestávka,tak plánuji Tesco a okolo krámky...,je tam něco? Není tam náhodou ten slavný krámek????? ;-) Holky,zatím pa,pa......snad se ještě ukážu......hezký den!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?