Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
jiři je drahá sunar je oproti tomu zadarmo :-N amálka jí potřebuje kuba má alergie a jakmile je to v rodině dávají jí ;-) my jí měli také a to jsme alergie neměli prostě nám jí dali....ted dávám sunar a ten není hypoalergenní ta beba je hnusná sunar je sladký
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=RQNTvo... snad půjde zvuk prý moje videa nejsou slyšet :-(
Profilova fotka
ahojik jirinko, amalka musi mit hypoalergenni kvuli kubiko a klvuli ekzemum. neni to kvuli tomu ze by BEBU nechtela, nechce zadyn mliko, proste si tu flasku mam strcit do prdelky.Nesnasi ten dudlik, menim za jiny,ale stejne k nicemu. Chce proste lzicku. Mala mi jedla ve 4h rano 190-200 beby, potom az v 10:30 asi 80-90ml beby, 12:45 sklenicka kralik+zelenina, 15:00 90ml beby, ted kase 130ml, pred spanim asi 60ml beby bude mit
Profilova fotka
od 4-10h spime, mezi tim je kolem 7-8h rano vzhuru, ale to nechce jist ani omylem, jen si povida a zachvili max do hodiny zabere, ja vedle ni spim.
Profilova fotka
a dopoledne do ni proste chci davat presnidavku, ted mi snedla kotel kase a je spokojena, v tom ma take mlicko, takze super:) ma tu bezmlecne, kam pridavam vlastni bebu.
Profilova fotka
my také spapali kaši a je spokojená x-) já dávám mlečnou dělám z vody ;-) já s etěším už na tu mrkev :-D v pátek začneme :-D
Profilova fotka
míšo klidně přesnídávku dávej já jen co projedu zeleninu a maso také přejdu na přesnídávky ;-)
Profilova fotka
Míšo, jak od 4-10h spíte? Já dávám také mléčnou kaši, ale tou nemléčnou mu jen hustím mlíčko na spaní. Markét, já si u tebe v kuchyni všimla, že tam máš plechovku beby, to nevím, proč ti řekla, že jí máš mit? Je to hodně drahý, jsem koukala :-| Míšo, je dobře, že ti alespoň baští, jak koukám, tak alespoň něco vypijie. A co jí dáváš normálně k pití, pije ti něco třeba z hrnečku? Kamarádka z plavání má 10měsíční holčičku a dostane do ní pár lžiček jogurtu, pár lžiček přesnídávky a zeleninku nechce skoro vůbec, jen by chtěla pořád kojit a to měla už v 6měsících 10kg. Vládíkovi jsem ze začátku dala mrkvičku i přesnídávku, hned asi na potřetí a se zeleninkou problém neměl.
Profilova fotka
jirinko, hrnecek jeste nema, caj mi vubec nepije(granulovany ani sackovy) ani vodicku co pila, ted je to celkove dost na bodu mrazu:-/ tak uvidim jeste co zitra :-(
Profilova fotka
ale opravdu si myslim ze tohle neni ,,druhem,, mleka, na sladke take neni, ona je hold takovy mensi jedlik a od 4 spinka do 7-8 potom chvili keca, ale vetsinou spime do 9:30... ja jak beru ty leky, ted mam navic jine, tak jsme po nich silene ospala a spala bych porad :-D ale v noci chodim spat pozde.
Profilova fotka
jiřinko dali nám jí v porodce seděla nám tak nač to měnit....penízky jsme za to dávaly ted dáváme sunar je fakt o dost levnější ale jde o to že jí chutná ;-) dáváš kaše s příchutěmi??
Profilova fotka
marky, amalka dneska mela jablickovou, zitra dam bananovou a potom dam jen kukurickou
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo tak, alespoň že ve spinkání se hodně zlepšila. To je paráda :-) Já chodím spát kolem 22hod. někdy později, ale ne moc. Střídám hodně kašiček, většinou s příchutěmi, jen ze začátku jsem dala myslím jen rýžovou, ale od té doby snad už jen ovocné. Jo a teď má tu nemléčnou lipovou - je na spaní. Jdu koukat na Ano,šéfe a pak spát. Tak dobrou :-)
Dobré ráno :-) Markétko......je jasné,že Sofinka je krásná po mamince a hodná určitě po tatínkovi ;-) Jinak snad jednou pochopím,ale jde mi jen o to,abych vlastně věděla jak na co mám jít a čeho se třeba vyvarovat atd..,víš....no ale mám tady chytré tetky ;-) Jinak s obývákem,opravdu mám veliké problémy,už jsme snad projeli vše a všude to samé! Takže koupíme TV....a ještě si počkám až otevřou ve Stodůlkách ten nový obchoďák co jezdíme do Německa i tady. Jiřinko,já neviděla jarní fotečky Vládíka......... Co asi Evička a Sárinka????? :-)
Profilova fotka
Kačí, ta ložnice, to je fakt paráda, to je úložného prostoru a je krásná:-) Nevím, co ta Evička. Říkala, jak bude vyprávět a co fotečky a nic. Asi nestíhá :-D Moc se na ní těším :-) A co Pavlínka a Kačka?
Profilova fotka
Holky nestíhám, tak jen zdravím. Lítám na stavbu jak magor a dochází prachy, zamítli nám žádost o další čerpání, že chtějí fotky, nebo co. Tak teď se snažím něco zešmoulat. Poslala jsem té paní odkaz na střechu, jako jsem zvědavá, jestli bude zvědavá na naše komentáře :-S , ale rajče jí nejde otevřít. Držte nám palce. Mizím Papa.
Profilova fotka
Ty bláho Kačko, takové Velikonoce. Ty se máš, vše nachystané. Já na to letos neměla čas, ale pár vajíček jsem obarvila, to by mi svědomí nedalo.
ahoj holky, zdravím. taky nestíhám, jako Monča. ;-) doufám, že jste si užili Velikonoce. u nás na jihu Moravy jak na podvoru bylo hezky krom Velikonočního pondělí, to komplet propršelo! holčiny, mám na vás dotaz. včera jsem měla malý karambol s autem. byla jsem zrovna služebně kousek u Říčan. projížděla jsem uzounkou uličkou, kde byl kamenný plot od kostela. proti mě auto a nějak blbě jsme se vyhnuli, tak to odneslo zrcátko, trochu škráblý kryt, zrcátko vypadlo a je prasknuté. to by tak nevadilo, ale ráno jsme v práci zjistili, že je škráblé docela i auto na dveřích a kotouč od kola. byly jsme se šéfovou tam, kde se kupovalo. tam nám to nahodnotili na 30tis. tu opravu. máme havarijní pojištění Allianz a je tam 5tis. spoluúčast. prý to budu muset zaplatit sama! myslela jsem, že mě švihne! já moc peněz nemám a jsem ráda, že jsem teď něco ušetřila na svoji parádu na svatbu. vím, že se dějí horší věci, ale hrozně mě to štve! nevíte, co jiného by se s tím dalo dělat??? budu vám vděčná za rady, jsem zoufalá! :-( díky
Profilova fotka
ahojky byli jsme u dr máme 5,5kg a 63cm :-) dostala včeličku zvládá to hezky pak jsme byli u mamky dorazili jsme před chvílí :-) evička asi nestíhá :-D monča nestíhá nestačí ale jedete rychle šikulky ;-) leni to je problém :-( jestli nenajdeš někoho kdo to hodí na sebe a vezme to ze své pojistky což udělá asi málokdo vezmou mu body a bonusy :-S měla jsi zastavit toho co ti to udělal nebo opsat spz...ted si to opravdu musíš hradi sama....mojí mamce ted nabořili to nové auto 4m staré...naštěstí je viděla škoda byla cca 3Otis...neplatila nic vše šlo od té ženské protože jí viděla a ženská se přiznala vzala jí koulí dveře takže výměna celých dveří
Marky, jenže to byla asi moje vina. Já chtěla uhnout, ulička byla uzounká a vzala jsem to o ten plot! Sofinka je šikulka a pěkně vám roste! Jdu mrknout na video. ;-) Je krásně, asi půjdeme ven. Já sem pravidelně nakukuju a těším se na fotky malé, kde ta Evička je? :-) Moni, tak zlomte vaz, ať to dobře a úspěšně dokončíte!
Kači, moc Ti chválám Velikonoční výzdobu. já udělala jen trošku v Praze a doma jsem to už neřešila, byla jsem hodně u Adama. taťka buď spí nebo je někde v trapu. Sofinka je smíšek, nezdá se, holka jedna! moc pěkné video ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Leni a nemáš třeba pojistku na blbost v práci? Někdo do toho má započítané i auto, když s ním pořád jezdí. Jinak tě chápu, byla bych z toho taky hodně špatná :-( Mončo, tak držím palečky, ať brzy pustí peníze :-| Sofinka je muška jedna lehoučká, to je drobeček :-)
Profilova fotka
tak máme teplotku 38 beruška moje dostala panadol a spinká...spapala jen kaši mlíčko nechtěla.. :-( leni chápu že to mrzí :-S fakt nevím jak poradit :-( jiřinko je lehká :-) :-) je hubená po mě :-D
Jiři, nemám, ale teď jsme se o tom bavili v práci a asi bych do toho šla. a zítra jedu zas! taková prkotina, v Praze nic a v malé prdelce za Prahou, kdy jsem jela tak 20 jo! paradox! Marky, tak ať je prďolce brzy líp! Já už se tak nemůžu dočkat Eviččiny malinké. ta nás ale napíná!
Profilova fotka
Ahojky holky, nezlobte se, že jsem nenapsala, jak jsem slíbila, ale jak jsem psala, tak jsem to pak zalomila a od té doby jsem se sem nedostala, mám dost pracovních restů za ten týden, co jsem byla v porodnici a předtím, tak to teď dodělávám a na trávení více času u compu nemám moc myšlenky :-) Máme tu každej den nějakou návštěvu, takže volného času moc není :-) Malá je naprosto úžasná, pořád jen spinká, papá a kaká :-) Přes den spává v kuse tak 2-3hod, v noci 4hod, pak jen zakňourá, přebalim, nakrmím a spí dál, takže ani nevím, že ji mám, je to těžká pohoda :-) Vůbec nepláče, jen nemá ráda přebalování, jak jí sundám plínku, tak začne plakat, pronohvězda z ní asi nebude :-D Naopak koupání miluje, poprvé trochu plakala, ale pak zjistila, že je vodička fajn a teď jen leží a kouká a evidentně si to užívá :-) No jsme z ní totál vydření, je to andílek nádhernej, sladkej, dokonce se mi zdá, že snad manžel je hotovej ještě víc než já, ten je totál na měkko a věčně jí sleduje a moc hezky se o nás stará, má teď dovču, je to moc krásný :-) No a zde je slíbený popis porodu: Takže ve středu 31.1. mi zavedli první tabletu na vyvolání v 10h, to nic neudělalo,jen sem tam bolest jako při průjmu, druhou tabletu zavedli ve 12hod, po tom jsem se začala mírně otvírat a bolesti jako při větším průjmu, v 15hod mi udělali klystýr a přitom mi prdla voda, a pak začalo peklo na zemi.. Od té doby hned nastoupili šílené kontrakce a hned rovnou po minutě a tak to bylo až do porodu do 18.20h.. strašněj masakr, myslela jsem, že to nedám, fakt.. neměla jsem ani možnost mezi kontrakcema na odpočinek, jak byly tak často po sobě.. ještěže jsem tam měla manžela, protože jinak bych snad skočila radši z okna, fakt šílenej stav. po 17h mě dr zkontrolovala a konstatovala, že máme půlku za sebou, že jsem na 6cm.. No a nakonec to bylo ráz na ráz, z ničeho nic jsem měla pocit, že malá už leze ven, manžel zazvonil na sestru a ono jo, jen mě dostali na křeslo, tak byla vidět trošku hlavička, ale ať jsem dělala, co jsem dělala, tak nešla úplně vytlačit, strašně to bolelo, mohlo to být možná bez nástřihu, ale prostě mi to nešlo, tak mě střihla a malá byla během chvíle na světě x-) Narodila se v 18.20h. No a pak obrovská euforie, porod placenty byl už v pohodě, akorát šití mě zase moc bolelo, musela mi dávat trojnásobnou dávku umrtvováku, než se na moji váhu dává, pak už to bylo ok. Teď si už konečně můžu i sednout, ale ty první dny to byl taky masakr. Jdu teď nahrát fotečky na rajče, tak pak pošlu odkaz :-) No a dočítat vác budu před spánkem, jako román na dobrou noc :-)
Evi, mám husí kůži, jak to čtu, je to nádherné! :-) Tedy věřím, že ta bolest je děsná, ale pak ta euforie z narození malé se určitě nedá slovy vyjádřit! Snad stihnu ještě fotečky, jinak neusnu! :-D dobrou, holky
Profilova fotka
Tak jsem vás v rychlosti tak nějak dočetla, uf :-) Leni, to mě moc mrzí s tou nehodou, ale tak si říkám, zda to může po tobě zaměstnavatel opravdu nárokovat.. podepisovala jsi nějakou hmotnou zodpovědnost nebo tak něco? Protože pokud ne,tak si myslím, že po tobě nemůže nic chtít.. No snad to dobře dopadne, věřím, že to hodně zamrzí :-( Jinak do foteček jsem se teď dala, musím to protřídit, aby tam nebyla jedna fotka milionkrát, takže asi jdi v klidu spinkat, bude to ještě nějakou chvíli trvat :-D Ta bolest byla opravdu nepopsatelně strašná, kdybych měla ty kontrakce aspoˇpo 5tim min nebo tak, aby si člověk z toho měl čas vždy vzpamatovat, tak by to bylo v pohodě, ale 3.5h po minutě byl strašnej masakr, ale příroda to dobře zařídila, už si to moc nepamatuji, spoustu věcí mám jako novinky od manžela, hlava mi to úplně vypustila :-) Markét, moc hezké video, malá má krásně dlouhé řasy, z toho profilu je to moc hezky vidět a směje se fakt parádně :-) koukala jsem i na ty fotečky, krásně se ji vybarvila očička, má je jak pomněnky :-) Kačko, parádní velikonoce :-) já se zmohla ještě před porodem jen na větvičky ověšené plastovýma vajíčkama ve váze :-D No a teď jsem zapomněla, co jste ještě všechno psaly, na co jsem chtěla reagovat :-N
Profilova fotka
evičko x-) x-) x-) popis super úplně jsme rodila znova x-) děkuji měla jsi to hodně podoobný mě praska sice v 16 hod kontra od půl 7 do půl 10 a tké po min.dvou...takže vím co to je ale za to zlatíčko to stálo ne x-) ? jen si užívejte štěstí a euforii na fotečky se moc moc těším :-) určitě bude krásná po tobě....a manžel to je hezké jaký má k ní vztah x-) ten mlj přijde letí hned k ní ze začátku jak moc spala tak nic moc ale ted s ní dělá kraviny a je to fajn x-) užívej si to jak hezky spinká ono to jednou přestane :-D neříkám v noci to mám také zkatíčko..ale ted den :-N :-N nemá ráda přebalování?ty jo to naše by bezpleny mohla být pořád :-D :-N u nás pohoda v noci byla ještě horká v půl 5 se vzbudila na jídlo změřila jsme jí bez teplotky...pak se spalo dál vstávání po 7 ale překvapilo mě že na noc snědla jen kaši a spala tak dlouho =-)
Ahoj,dobré ráno a zdravím Evičku!!!! :-) Děkuji za pochvalu výzdoby,letos to bylo jen takové na rychlo a dalo by se i trochu říct i malinko na oko. Manžel mě vymluvil truhlíky,že se budeme brzy stěhovat,tak že to nemá cenu. Že si potom dám na léto rovnou Muškáty,byla jsem z toho špattná,protože jsem byla každé jaro zvyklá na macešky,osení a kačenky....a letos máme za okny prázdno.... :-( Mončo,je mi líto co je u vás teď za zádrhel,takže držím pěsti!!! Ať vše vyjde a pani ať se odkaz na střeše líbí a uspokojí ji! Ahoj Leničko, tak to je mi líto.... :-( Já ti zřejmě moc neporadím,ale pokud by jsi chtěla,tak do IP ti dám radu ;-) Holt je to smůla.....to se holt stane každému,každý něčím prošel v začátcích ;-) ber to takto.....jen ty penízky...to chápu,je to nepříjemné......Držím palce! Jiřinko,děkuji za pochvalu ložnice!!! Holky,kdyby jste měli nějaký typ na obývací sestavu,prosím písněte!!!!!! Děkuji! Evičko,krásně jsi nám to tady napsala....určitě vše nepříjemné stálo za to. Moc se těším na fotečky!!!!!!!! Jinak jsme byli u vás v Plzni na ten nábytek.....docela velké město - jen co jsme projížděli. Teď jedu v neděli do Plzně ;-) Ježiš Markét,tak ať se z toho Sofií,dostane.....to je asi reakce na tu injekci,ne??? =-)
Profilova fotka
http://spunt.centrum.cz/novinky/2010/... to je na další hypo :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?