Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Tý jo, to je pálka =-) Ta naše stála 1800,- Markét, ono se to zdá, prcka si užíváme, jen teď se trochu trápí :-( Má jakoby střídavou náladu během dne, chvílema se směje a chvílema jen tak pláče a kníká, i když ho máme v ruce. Nebo si hraje a najednou z ničeho nic začne.
Profilova fotka
jiři ale jakou máte?
Profilova fotka
Značku teď nevím, ale chtěla jsem, aby byla polohovatelná sedačka v zádíčkách i výškově, vypolstrovaná, se stolečkem a bezpečná.
Profilova fotka
jirinko, ja jsme za tu zidlicku dala 1700 :) na mimibazaru, pouziavana 2 mesice, ale uplne jak nova, nikde nic..fakt luxus, market jsem take chtela dohodit z bazarku, ale chtela novou ;-) ja bych asi 2800 take nedala.
Profilova fotka
holky, cucuim na konika a narazim na albicko jeden moc sympaticke maminy, ma holcicku, ma tam fotecky jak ji koji a bum najednou vidim jak na jine fotce dala svou dcerku na kojeni kamosce :-O no hnus...jsme se z toho malem zeblila :-O a jeste ten komentar, teto mas taky tak dobre mlicko jako maminka? :-Obleee tak jsme napsala komentar zda to je tak jak si myslim a pridalo se ke me plno lidi, ze to je nechutny, tak to ted smazala..alee bleee teda ta predstava je strasna :-O
Profilova fotka
ahojky přejeme všem tetám koníkovkám: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mur...
Profilova fotka
jiřinko antiko beru žádný výsledek :-( a navíc budu vysazovat kvůli špatným játrům 8-( takže ty prsa se mi asi nezlepší.... ]-( k té židličce já jsme se do ní zamilovala použitou jsme nechtěli ta byla za 2 tis.a tahle nová o 600víc ;-) a je nová použiju i na druhé ;-) hlavně ty použité se nám nelíbili barvy..shodli jsme se jen na této a tu jsme použitou nesehnali navíc mi neplatíme nic to má Sofí k svátku a k půli roku který bude mít za chvíli takže nám přispějí všichni x-)
ahoj holky, taky je u vás tak nádherně? já dnes uklízela, doma byl svinčík, jde vidět, že je tam taťka sám. pak jsem šla s hafanem na procházku a teď jsem pomáhala Adamovi rýt. je to super odreagovačka! :-) Markét, Sofí je šikulka. dívala jsem se na to video, jak přetáčela bříško a skoro jsem se bála, že spadne. psala jsem si s Evičkou, prý by je už dnes snad měli pustit. moc se těším na fotky a první dojmy. přeju hezké Velikonoce ještě jednou ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky vsem pekne velikonoce!!!! Ja vcera pekla berany pro celou rodinu jako kazdy rok a pak jsem barvila vajicka a sla v 11 spat uplne hotova. Dneska jsem jeste rano dodelavala co jsem nestihla a na obed jsme byli u nasich. Bylo tu krasne cely den tk jsme se sli jeste projt a ted jsem uplne ko :-( market pekne fotecky i video :-) ja nemam fotecku Sarinky :-(
Profilova fotka
ahojky přeji krásné velikonoční pondělí x-) x-) x-) x-) at vás to moc nebolí :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, také všem přejeme krásné velikonoční pondělí :-) Jste vyšupané? My to objeli, Vládík vyšupal 4 babičky, jedna nám chybí :-D Jinak včera jsme spali do 8:30 a nevíme, co dělal Vládík, v 6:30 dostal mlíčko, pak jsme ho nechali v postýlce a hrál si, pak asi ještě spinkal, protože vůbec neplakal. Dneska jsme k těmu vstávali jen jedinkrát, v 0:15 jsem ho šla zkontrolovat, protože to bylo divné, že se do té doby vůbec neozval a nic, mlíčko dostal ve 4:00 a nechal nás spát do 7:20 :-) Tak co Evičko a Sárinko, už jste doma?
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Jdu Vás nejdřív pozdravit, jsme už od včerejška doma, ale dospávala jsem deficit z porodonice :-) Psala jsem vám ještě hned druhej den po porodu popis porodu, ťukala jsem to v tom mobilu snad hodinu a když jsem dala odeslat, tak to zmizelo, tak mě to naštvalo, že už jsem pak net ani nezapla. Teď Vás jdu dočíst, pak vše napíšu :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Evičko, moc tě zdravím, těším se na vyprávění :-) Já už jdu spinkat, tak papa zítra
Ahoj :-) Ahoj Evičko,vítám tě zpět! Také se těším na vyprávění a na fotečky malé x-) A jak jste prožili Velikonoce?? Já jsem si trochu odpočinula a také jsem konečně přidala i fotky na net,kdo se bude chtít podívat a do IP vám pošlu heslo na rajče,dala jsem tam zase pár velikonočních ;-) Budu vás postupně dočítat,snad už to bude trochu volnější ...... Hezký večer! Pa,pa...
Profilova fotka
Ahojik holcicky.... evii ahojky:) vitam te zpet!!!! moc se tesim na vypraveni afotecky:) juuuu x-) x-) x-) ahojik jirinko, taaak Vladicek uz vysupal zensky, jo?? teeda to je sikula:) my jsme byli v Pribrami, ja jsme cestou zpet ve velkym provozu ridila aomylem jsme vjela na smichov, takez jsme jela autem uplnym centrem a nastesti v pohode, ale byla jsme posrana az za usima :-D amalka mi nechce brat flasku do pusy, takze najizdime na presnidavky dopoledne, v poledne krasne ji zeleninku i msicko, takze se na to tesi a mliko si mam pry stracit do... :-X takze ji ho budu davat jen na noc, jinak mi zase zhubne.
Profilova fotka
ahojik kaci, posli mi odkaz na fotecky:) my jsme nejak Velikonocni nefotili :-N
Profilova fotka
ahojky holky :-) evi vítám tě doma těším se na popis i fotečky x-) to naštve ten příspěvek :-| jiřinko super že by se vládíček lepšil.to by byla paráda :-) a je správný že chodil hodovat 8-) kačko na fotky juknu až bude čas.... míšo přesnídavky jsou namka :-) my začneme s příkrmy asi dneska nebo v pátek aby to viděl i jirka... my včéra byli vyšupat tetu na kladně pak u tchýně na výborné svíčkové....pak jsme u ní kecaly se švegrovou a přítelem..odpoledne jsme se věnovali malé a večer neměl chybu x-) x-) zapálili jsme krbovky otevřeli šampanské a.... :-D :-D no super den a večer x-) x-)
Profilova fotka
jo naše se naučila špulit rty a dělat brr a u toho děsně slintá :-D dělá bubliny prská a opakuje to i po mě x-) toje srandatýýý :-D :-D
Ahoj holky, zdravím po prodlouženém víkendu!! Velikonoce byli fajn a ani jsem nedostala moc na zadek. Spíš jen tak aby se neřeklo, když jsem těhule :-D :-D Dneka budu asi dělat z vykoledovaných vajíček pomazánku, mňam :-) Zdravím moc moc Evičku a hrozně se těším na fotečky!!!! Kačko, můžu se taky juknout na fotečky??? Jiřinko, já se už taky těším až bude malá chodit s tatkou koledovat, včera u nás bylo spousta kamarádů s mimískama, tak se rozdávaly balíčky spíš s přesnídávkama a hračkama, ale bylo to roztomilé :-) :-) Pippi, to jsi vůbec dobrá, že takhle sama jezdíš, já mám řidičkák a v autě jsem neseděla X let... no a Amálce se teda vůbec nedivim, já mám taky radši maso a zeleninu než mlíko... má holka dobrý vkus....... Mury , teda vy si užíváte ;-) taky bych si dala šampusek, ale na ten si ještě počkám, o krbovkách nemluvě.. no a to třetí..... no comment :-D :-D
Profilova fotka
ahojik... mast, je vtipny ze jsme vcera ridila po 3. na silnici, co to ted vubec zkousim :-D pred tim jsme asi 4roky neridila, ted se ucim s kubou na parkovisti a musela jsem, budu jezdit s malou na to plavco. Ale vcera to byl fakt hukot :-D:-D:-D ten Smichac husty :-D jak jsme byli v Kozicine(u Pribrami) tak tam jsou spise zahradky kolem baraku a nikdo tam nechodi koledovat, takze pouze rodinka. Ja jsem jako mala chodila na Male Skale a bylo to uzasne, proste zlata vesnice, v Praze bych na Velikonoce nikdy nebyla! holcicky tu ani nechodi. mury vase spuli, jo? Amalka taky silene spuli pusu, jakoby dolni ret silene a zveda hlavu, rikame ji simpanz, je to sileny :-D:-D:-D kaci, jukla jsem na fotecky, takhle si se malovala s voskem, jo? teeeda, moc pekny :) ja jsem malovala podobny vzory ale barvickama na sklo, vysledek je uplne stejny a jde to rychleji :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem dala Vládíka do postýlky a ještě nespinká, ale je hodný :-) Míšo, já začala taky chvíli po 6. měsíci dávat příkrm 2x denně, to je v pohodě, hlavně ty už jsi nějakou dobu na UM, takže bych se toho nebála. Jen mlíčko musí bumbat pořád, tak ať se kočka ještě polepší. Jdu mrknout na fotečky.
Profilova fotka
Kačí, krásně jsi si pohrála s vajíčkama. Já letos nebarvila, ale příští rok chci s Vládíkem a hlavně ho necháme hledat na zahrádce. Taky mám doma narcisky :-)
Profilova fotka
jirinko, Jakub pry take vubec nepil mliko :-(takze je to jasny...:-( pije mi pres den tak 80 to je proste nic a jeste u toho rve, kdyz dam sklenicku,tak je natesena i kase ji chutna, takze budu davat dopolko presnidavku, v poledne jidlo, odpolko milko(se pokusim), vecer kasi, v noci mliko.
Profilova fotka
Já dělám to, že kaši dávám odpoledne, střídám to třeba s jogurtem, ale to můžou až od 7. měsíce a před spinkáním dávám mlíčko a do toho dám pář lžiček nemléčné kaše. To je unavená a třeba ti to bude pít líp, než to odpoledne, co? 80 je opravdu hodně hodně málo :-|
Profilova fotka
Nebo zkusit to jiné, jak psala Markétka. Říkají, že sunar je sladší, tak třeba by jí chutnal víc.
Profilova fotka
ahojky míše jsem říkala at dává sunar ale nechce kvůli alergiím,mě ted pije dobře ale mín kaše jí asi zasytí s ní mi ze 11éml vody v 18 hod po koupání v půl 8 už si dá jen 40ml sunaru a spí do 4,3 do rána takže asi večer budu dávat kaši..jen kaši abych jí nějak nepřežírala :-D říká se že kaše staví u nás naopak chodíme ted denně i několikrát a to chodila jednou za 3-4 dny :-N míšo a ráno budeš dávat co také mlíčko??je to boj co no asi už jí to nešmakuje jako naší :-( ta také nejedla a ted sunar baští jak o život.... já také letos nebarvila dávala jsme čokoládový :-D a jirkovi tofifee... dneska jsme byli na obídku pak po krámech jirka tedc pije auto malá řve na hračky :-D tak mám čas :-)
Profilova fotka
ježiš ne pije :-D :-D jak tu řešíme mlíko ale myje auto!!!! :-D :-D :-D
Ahoj holky :-) Mám chviličku,tak vás jdu pozdravit.... Čtu co tady probíráte a já se absolutně nečapu :-N Jinak dětičky dělají pěkné pokroky,co? Markétko,koukala jsem konečně na fotky Sofinky a je úžasná - krásná!!! :-) Jiřinko a co Vládík??? Máte nějaké nové fotky?? Až jednou budu potřebovat poradit,tak se na vás určo obrátím....jen jsem rychle prolítla že Míša Sunar ne,kvůli alergiím - vůbec nerozumím??? =-) Děkuji za pochvalu vajíček :-) Dělám to takhle každý rok s mamkou a je to rychlé... ;-) Jinak na střeše mám nějaké nové fotečky z bytu.....brzy se budeme stěhovat...,jen mě dostává obývák....všude mají všechno na jedno brdo... :-( Ani v pátek v té Plzni nic neměli..... :-|
Profilova fotka
kačko jednou pochopíš :-D já také nechápala nic do toho přijdeš jedna dvě ;-) děkujeme x-) krásná je ale po kom :-N :-D ?? míša ted dává amálce bebu hypoalergenní kvůli alergiím sunar asi hypoalergenní nedělají nebo nevím proč ale řekla mi toto.. vajíčka jsi měla úžasnéééé x-) x-) šikulka škoda rozdávat :-D jéé stěhování tak to je super s obývákem já problém neměla naopak ten jsem vybrala hned :-N
Profilova fotka
Ta hypoalergenní beba je dost drahá, co? A Míšo, to ti doporučila doktorka, Amálka jí potřebuje? Najednu stranu, když to zase nepije, tak k čemu pak hypoalergenní? Akorát upravuji Vládíkovo fotečky, nevím, jestli jsi viděla ty z prvního jarního dne a doplňovala jsem minule do desátého měsíce. Podívám se na byteček ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?