Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Jojo, já jsem staromilec. Proto mám manžela staršího o dvanáct let :-D ? Dělám si legraci ;-) . Mně se občas moderna líbí, ale u cizích. Já potřebuji klasiku, která mi vydrží desítky let a nebude vypadat hrozně, cítím se v tom útulně,nemám ráda změny( moderní nábytek je moderní pouze pár let a pak můžeš kupovat nový, někdo to dělá rád) mám to asi i z rodiny. Mamča sbírá a s tátou renovuje drobné starožitnost.
Profilova fotka
No, akorát kostkatý dům nám nezapadá do kontextu, ale už mu vymýšlím střechu x-)
Profilova fotka
Mončo, my to zkoušíme, ale zatím se nám povedlo vyčůrat jen jednou po koupání. Prý až tak v 16-18 měsících chápou smysl nočníku a do té doby je zbytečné je trápit. Martin, to on je zase žroutík, sní skoro vše, teď spíš jde o to jak :-D Mě se ten Mončin styl moc líbí, ale jak píše ona, spíše u cizích :-) Já jsem taky pro moderní styl, ale Monča má pravdu v tom, že je to moderní jen chvíli :-|
Profilova fotka
Tak ty doplňky do koupelny z Aukra od paní z Chomutova jsou nádherné a za přijatelné ceny, jediná nevýhoda je, že nemá tu baterii k vaně, ostatně jako nikdo. Tedy pokud nepočítám ebuy, nebo baterie od 10 000Kč nahoru :-(
Profilova fotka
mag, me se libi tahle retro baterie ;-) http://www.koupelny-hed.cz/sprchova-t...
Profilova fotka
http://www.koupelny-hed.cz/vanova-bat... to je take pekne, ale nevim co ti znamena bez prislusenstvi...co v tom vse je a neni
Profilova fotka
evičko super přístup moc moc chválím těš se na porod x-) x-) jo jo je to tu veřejné je na nás co tu píšeme :-N a nepíšeme :-N já jsme ráda že se VV ozvala a otevřela evičce očíčka :-) a že ted bude mít lepší náladičku... x-) jiřinko já také jako malá nejdla :-D s tím nočníkem jsi rozumná ;-) my byli na procházce bylo tam nádherně jen pes se mi opět vymáhal ve špinavém rybníku místo bílýho byl černý ]-( ohodil mi kočár tak jsme musela vyprat tu vložku a hračky magor :-p ale vše krásně uschlo..pak jsme jeli s mnažou něco nakoupit a na jídlo..tak jsme si dala ňamku malá snědla kaši ze 60ml vody :-o pořád chtěla další a další lžičku šikulka x-) vykoupala jsem na 7 a spinká
ahoj holky, dlouho jsem vám nepsala. občas v práci nakouknu, ale psát jsem neměla kdy. padá mi staré PC, Adam finišoval tu disertačku, dnes šel chudáček spát až v 5 ráno, tak si vzal sick day a odpočíval. a o víkendu jsem byla doma, brácha se odstěhoval se slečnou, takže tam PC taky nemáme. ale víkend super. byla jsem s mamčou v termálech v Maďarsku, paráda! taky dojela kamarádka z Londýna, fajn jsme pokecaly, jen nám asi nedojedou na svatbu, je to docela časově i finančně obtížné pro ně. ale chápu. a minulý týden jsme byli na muzikálu Děti ráje, jsou tam písničky Michala Davida, fajn odreagovačka. z práce jsem docela vyšťavená, dnes jsem objížděla Prahu východ. s Evičkou jsem si psala, tak Evi, držím palce a hlaš se nám! doufám, že si užíváte příjemného počasí, mně to docela zvedlo náladu! zdravím maminky, těhulky a stavitelky! ;-)
Profilova fotka
vv, promin ale me to opravdu vadi, kdyz nekdo cte, pro me je to ,,smirovani,, kdyz nic nenapise. Ja jsme cetla spousty diskuzi ale jen za ucelem ze me ta diskuze zajimalo, nećo jsem potrebovala, nebo se chtela seznamit a tak jsme hned napsala. Je to jen muj nazor, tak me neres ;-) vim ze momentalne nas tu cte asi plno lidi (AHOJ VSICHNI) a to me fakt stve! proto jsme rada ze i tady to bude brzy uzamcene.
Profilova fotka
dobre rano holky, tak jsem zatim na svem tehu pokoji, protoze vsechny porodni mistnosti jsou plne,doufam,ze se brzo nejaka uvolni,protoze musim byt na lacno a brzo asi leknu. Doufam,ze se dnes uz porod povede,fakt jsem se zacala strasne moc tesit!!! Jako mala na Jeziska:-) Jirinko,koukam,ze to je s prckama furt neco, kdyz konecne klidne spinka,tak zase neklidne papa a prebaluje se. Ta vyrazka nemuze treba byt z kremu? Nebo byl hodne na slunicku? Monco,kdyz si vyberes nejakou tu baterii na Ebay,tak posli na mail odkaz, mam registraci,tak ti ji muzu koupit a necham to poslat ke kamosce do nemecka,tak vyjde levneji postovne,ona to pak priveze :-) Jdu se nacancat,abych na ten pripadny porod trochu vypadala :-)
Profilova fotka
Jasně Evčo, načančej se :-D Je dobře, že už se těšíš, tak snad to tak dopadne a budeš to mít brzy za sebou a malou u sebe x-) Jako taky si říkám, jestli to nemohlo být krémeme, ale zase jsem ho tím mazala v létě vlastně ještě jako miminko :-| Uvidíme, kdyžtak zítra zajedu k doktorce. Dnes ráno byl už 3x pokaděný, já už to přebalování nesnáším ]-( :-D Do desáté večer byl v postýlce takový nevrlý, ale vzbudil se jen 1x, v noci pak 2x, ale na mlíčko až v 7, když vstávál :-) Před chvilinkou zase usnul. Ahoj Leni, tak jsi si to krásně užila, to je dobře. Na Děti ráje jedeme 1.5. od obce - je to dar k MDŽ :-D takže autobus jen Blažimských žen :-D
Profilova fotka
Dobré ráno. Evčo, to je fajn, že se těšíš. Držím ti palce. Já tam hledám jak o život, ale nemůžu najít antickou mosaz, do které jsem se zamilovala :-( . Projíždím Poláky, ty toho mají hromady, ale zase nemají ty pětidílné, na okraj vany.
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky evi načančej se a nelekni nám :-D držím palce ;-) ;-) u nás je pohroma celý obývák vystěhovaný seká se ten komín :-( to je bordelu přísahám že už nikdy nic nedělám 8-( :-x malou si vzala tchýně a já vařím...jinak je tu hnsuně leje jak z konve ]-(
Profilova fotka
Milá pipii- to, že jsem sem parkrát nakoukla ze mě určitě nedělá šmíráka. Přečetla jsem si jen to, co bylo určeno všem. Nepátala jsem po vaší identitě, nesnažila jsem se o vás cokoli zjistit. Je mi jedno kde, jak a s kým žijete. To, že jsem nepsala bylo způsobené tím, že už mám trochu jiné starosti než vy. Napsala jsem teprve teď když bylo z mého pohledu o čem. Pokud to někoho pohoršuje, nemá se na veřejné diskuzi zdržovat. Evax - tobě přeji bezproblémový porod a zdravé děťátko. :-)
Profilova fotka
VV to je jasné, většina lidí si nás otevře, když hledá informace o DR. Mně občas také nějaké téma zaujme ať v dobrém, nebo mi přijde název uhozený a nahlédnu. Ale většinou píšu jen sem, už Vás považuji za kamarádky. Nevím jak, ani proč by mi někdo na základě toho, že sem píšu ublížil, maximálně by mi mohl někdo znepříjemnit pár dní. Ale proč by se tím někdo obtěžoval? Pipiii ty baterie co jsi našla jsou krásné, ale já potřebuji zlaté, páč v tom obkladu do koupelny jsou zlaté čáry. Jenže zlatá jako taková mi přijde maličko cikánská, ale ta antická mosaz, ta je úúúúúúžasnááááááááá :- ;-) D
Profilova fotka
Mila vv, je to muj nazor a konec :) i kvuli tomu jsem sem dlouho nechodila, ale holky mi chybely, proto jsem pouze zde jinak na skypu a uzavrenych diskuzich, proste me to hodne stve. holky maji jiny nazor ale po incidentu na konikovi jsem se dost poucila:)..takze me prosim nechytej za slovo.... ;-)
Profilova fotka
Pipiii neřešme to už prosím.
Profilova fotka
Ahoj holky, Evi drzim palecky at je mala brzo s tebou a je to vse pokud mozno bez problemu ;-) Ja byla na kontrole a musim omezit to moje trajdani, malej je hodne dole, takze vic lezet :-( Ale chodit ven porad muzu, proste to jen musim omezit a jinak je vse ok :-) jirinko chtela jsem se zeptat mazala jsi v lete necm maleho? vm, ze na slunicko nesmi,ale stejne pro jistotu..
Profilova fotka
ahoj holky, nějak nestíhám, Kačenka nás překvapilla o trošku dřív, takže jsme ještě na pár nocí u babičky jinak porod celkem ušel, na to, že šla Kačka koncem pánevním, jsme to zvládly za 3 hoďky od příjezdu do porodnice; nejdřív jsem si myslela, že tam jedeme zbytečně a budu za hysterku, protože žádné extra bolesti jsem doma neměla a čekala jsme až to bude horší..., ale přijela jsem otevřená na 8cm a při natáčení monitoru mi praskla voda, udělali utz na odhad váhy, odhadli to na 2,6kg, tak jsme to zkusili spontánně, prý by to byla škoda, když většinu práce už jsme měly za sebou ;-) teď nám dělá problém spaní v noci, místo toho Kačka radši vříská, ale snad se časem srovnáme ;-) v IP máte odkaz na fotky ;-) Evi - taky držím pěsti :-)
Profilova fotka
Pavli nadherne fotecky!!!!!!!!!!
Profilova fotka
pavlíííí, jezis ta je krasnoucka!!!!!!!!! to je neco tak roztomileho!!!!!! boozinku, uz si na to fakt nevzpominam :-(. Ma podobny ouska jako Amalka :-D . ty tehu fotecky mas take moc pekny... a jak tady pises porod ti sel nadherne, na to ze to bylo koncem panevnim x-) x-) x-) na kraasa:)... doma to mate krasnoucky, malicke se v postylce urco libi a ty noci, drzim palecky atz se brzy zlepsi..je to peklo trosku :-(.
Pavlínko, nádherné fotečky!!!!!!! Božínku to miminečko je tak malinky, to je tak strašně roztomilé!! Škoda, že takhle veliké není delší dobu, aby si toho člověk užil. Tak moc moc blahopřeju ke krásné dcerušce. No a z těch nocí si nic nedělej, to víš, musí se přece nějak na tom velkém světě prosadit ;-) ;-) Mončo, ty mosazné baterie jsou moc hezké, ale myslíš že se to bude hodit k té moderní vaně a sprchovému koutu, co máš vybraný??? Zkoušela jsi to?? Já si to nějak nedovedu předstvit, ale možná to bude naopak peckáááááá.
Profilova fotka
Ahoj Pavlínko, musím se hned podívat na fotečky, jak já se těším x-) Tak to je paráda s tím porodem. I přes komplikace jste to zvládli rychle a vlastně " v pohodě" :-D Martin, také mě to s těma bateriema napadlo, zapomněla jsem to napsat. Tak jak Mončo? Vládík už zase usnul a před tím spal 1hod. a 15 min. Jinak Pavlínko, popravdě ti přeju, ať máš noci lepší, jak my. Za celých 10 měsíců jsem nespala ani jedinou noc v kuse a že už skoro tři měsíce nekojím. Ale teď se to začíná zlepšovat a to o dost, tak doufám, že nám to vydrží. Určitě moc pomohlo, že jsem se přestěhovala do ložnice, sice jsme si pár nocí opravdu zaběhali, ale stojí to za to.
Profilova fotka
Pavlínko, tak už jsem se pokochala, je to mrňousek krásný x-) Připadá mi, že je hodně podobná tatínkovi. A ty ouška má opravud podobná Amálce :-) A jak to bylo s tou Kačenkou? Těm známým se narodil chlapeček? A vlastně, utajila jsi holčičku před tatínkem? A co na holčičku vůbec říkal? Jak ti spinká přes den? Já to měla v prvních 6 týdnech super, to mi spinkal přes den hodně, takže jsem měla dost času. Ale noci také špatné :-| Ještě jsem si všimla vchodových dvářích, máte asi velikou předsíň, viď. Líbí se mi, jak to máte světlounké. Vašek chtěl taky více prosklené, ale já se bála. Teď bych to už taky udělala, ale zase se mi ty naše líbí designově ;-) Krásná podlaha v pokojíčku.
Profilova fotka
Ahojky Pavlí, hned jdu juknout na fotky, ale musela jsem tě nejdřív pozdravit. Ahoj ty statečná matko. Jsem moc ráda, že jste obě v pořádku. Mast, to já právě nevím, ona ta vana a kout je trochu mimo, v podstatě se to nehodí ani k tomu obkladu. J8 tu vanu nejdřív vybalím a pak uvidím. Postavím to k tomu obkladu a pak se rozhodnu. Já chci i ty mušle z DR, ty co jsou naťukané, natřít na zlato, mněli to tam v hotelu u těch bot, nevím, jestli jste si všimli. Nábytek přemýšlím nakombinovat z Ikei tenhle: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... a tohle z ložnicového nábytku http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... Zrcadlo bych tam dala ve zlatém, nebo černém rámu a z obou stran zrcadla dvě lampičky, také z té mosazi Našla jsem už i tu vanovou baterii, úplně dole http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m... Buď ta koupelna bude slátanina, nebo se to povede.
Profilova fotka
Pavlí ta je krásná, vám to tak sluší. Mně se strašně líbí ta fotka, jak má otevřené jen jedno očíčko. Vypadá, jak když mrká.
Profilova fotka
Zrcadlo http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Profilova fotka
Mončo, já myslím, že by se to mohlo povézt a nebude to slátanina ;-) Ten první nábytek se mi bohužel nezobrazil, ale z té ložnice se to tam hodit určitě bude. Už jsi sehnala ty obklady?
Profilova fotka
Jiří, sama jsem zvědavá, dala jsem vše na střechu. Obklady mám vybrané, ale ještě jsem je nekoupila, obkladač to po mně přepočítává. Dnes jsem poslala žádost o zpracování 3D návrhu, tak uvidíme. http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m...
Mončo, tak mě se ten nábytek do koupelny moc líbí, k těm obkladům a bateriím se to bude krásně hodit. Akorát pořád si neumím představit k tomu všemu tu moderní vanu a sprchový kout... nějak by se mi tam k tomu všemu hodila třeba taková ta retro vana na těch nožkách jestli víš co myslím :-o

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?