Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Vv, dekuji moc, tohle vsechno chapu, to, co nechapu je to, proc teda malou ted nesledujou na utz, zda placenta fachci a rikaji mi,ze se ma mala dobre, monitory ok, proc ji teda i pres to chteji vyvolat. Jako chapu dr,ze to berou tak,ze na svete ji bude treba lip a bude to bezpecnejsi,proste jistota pro ne,kdyz uz je jakoby v terminu,tak o nic nejde ale ta cesta,jak se k tomu musi dopracovat me proste mrzi. Jeste jednou ale moc dekuji za nazor nezainteresovaneho zdravotnika, hned je cloveku trosku lip:-) Market,ty mas Sofinku fakt turbo,jak pise Misa:-) jsem zvedava,kdy ji vyleze prvni zoubek :) Leni, podarilo se mi otevrit fotecky,tak kocarek je moc pekny, taky jsem ulitla na zelenou:-) a to 4d muselo byt super,nam se na nem mrska kryla za rucicky:)
Profilova fotka
Jirinko, ja vim,ze nic nezkazi, jen me to cele mrzi, tady ma clovek moc casu premyslet.. Ale pozitri uz budu treba resit uplne jine veci,mazlit se s malinkou a na tohle vse razem zapomenu:-) Copak Vladik a noc?
Profilova fotka
evi drž se nemáš to jednoduché!!ale dočkáš se a pak na vše zapomeneš kočko věř mi :-) x-) zoubek až poroste amýskovy :-D :-D ona vše dělá po ní amálka se začne otáčet malá vzápětí také atd :-D
Profilova fotka
jdeme s malou ven vykouklo tu sluníčko :-)
Profilova fotka
evax - právě proto,že nejsem zainteresovaná, tak prostě jen hádám o co jde. Ale přes všechny kritiky zdravotnictví a lidí v něm, jsem přesvědčená, že každý lekař dělá to, co je podle něj nejsprávnější. Podle toho, co jsem zde měla možnost číst, myslím, že zrovna vy (ty?) jsi dost silná osobnost s pozitivním pohledem na svět a tak se nalaď do klidu a to prospěje porodu. Psychická pohoda a pozitivní prřístup má na průběh porodu velký vliv. jiřinko.v - prosím neříkej PANÍ vv - zase taková stará vykopávka nejsem ;-)
Profilova fotka
Market,tak si hezky uzij prochazku,je tam fakt krasne :-) vv, fakt moc dekuji, jesteze nas cte tolik lidi:-) O vikendu slouzila jedna dr,ktere fakt duveruji,vse mi vysvetlila,je fakt zlata, ale pak prijde jinej dr,neco placne a je mi zase ze vseho konani na nic. Sve pozitivni mysleni jsem bohuzel nechala na prijmu. Takze holky,vite co? Od ted se na ten porod zacnu tesit,stejne pred indukci neutecu a je fakt,ze se to do ted nepovedlo taky z casti vlivem vule,jak jsem s tim vnitrne nesouhlasila.. Jeste pak pisnu,jak se mi to teseni dari :-D a jdu si masirovat paty,to pry vyvolava porod :-)
Profilova fotka
jo Sofi se se vsim opici po Amiskovi :-D opicaaa jedna :-D vv, mela jsi nekdy neco napsat ;-) kdyz jsi nas cetla ;-)
Profilova fotka
evii,joooo takovy pristup to musi byt !!! x-) x-) x-) a s porodem se ti blizi take tvoje kalby :-D:-D:-D
Profilova fotka
Ahojky VV ;-) . Já si také myslím, že doktoři dělají co myslí, že je dobře, jen by o tom asi mněli přesvědčit i Evču a pořádně jí to vysvětlit. Je fakt, že i když máme výborné lékaře, tak se bohužel mnohdy neumí chovat, což člověka, který tomu nerozumí rozhodí. Evi, asi by jsme tě měli něčím zaměstnat, jen nevím čím? No, mohla by jsi mi probrouzdat net a najít retro baterii k té vaně co obě máme. Potřebuješ se zaměstnat, nejsi zvyklá se tak dlouho válet a flákat :-D
Profilova fotka
Evi, porod prý vyvolává i sex a mytí oken, možná stihneš obojí?
Profilova fotka
evi a ty jsi na oddeleni kde se rodi miminka? nebo je ted slysis??? to je totiz dost na psychiku :-/
Profilova fotka
mag, pry pry pry...zkousela jsme vse... vino, horka vana, behani do schodu, sex, vlastni orgasmus, vytirani, malinovnik.... nic nic nic :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
VV ty jsi dělala porodní asistentku u nás v Chomutově? Moje mamča byla v Chomutově na ARU.
Profilova fotka
pipiii v :-N :-D
Profilova fotka
s tim sexem, sperma obsahuje podobne latky(samozrejme v male mire) jako prave obsahuji vyvolavaci tablety, proto se doporucuje sex.
holky, teda já když to slyším, tak se toho porodu normálně začínám bát :-( A to jsem nad tím do téhle doby vůbec nepřemýšlela... holky a dělaly jsete některá z Vás tu masáž hráze?? Pomáhá to???
Profilova fotka
Mast, já ne :-D
Profilova fotka
magnolie - pracovala jsem v Chomutově na porodním sále, je to už 15 let :-| Odešla jsem na MD a pak zůstala k ruce manželovi ve firmě. Do dnes mě to mrzí. Byla to fakt krásná práce. Z ARA nikoho neznám , asi jen podle vidění. Ze zdravotnictví jsem už dost dlouho pryč. S tím sexem a mytím oken je to fakt( u mě zabral uklízecí den před velikonocema), ale to evax asi těžko zrealizuje :-D . pipiii - vždyť jsem taky napsala, když jsem měla co říct k tématu ;-) já jsem typ, co radši poslouchá (čte) než něco říká (píše) :-)
Profilova fotka
No, moje mamča už je také deset let v Liberci.
Profilova fotka
vv, jsem rada ze jsi tady pekne napsala co se tyka toho vyvolani atd, ale proste osobne nemam rada lidi, co si ctou veci druhych a ve tvem pipade je to asi dost dlouho, na konikovi se nam stala oskliva prihoda s jednou nejmenovanou, takze uz lidem neverim :-X marti, ja jsme delala masaz hraze, ted uz nevim od kolikateho tt, myslim ze od 33tt, koupila jsme si v lekarne olejicek od weledy, je to v pohode, ale me delali nastrih (ale vubec jsme o nem nevedela :-D) takze nevim zda to necemu pomohlo, mozna ale jo, pac ten nastrih byl ,,klasicky,, a netrhla jsem se az buhvi kam :-D
Profilova fotka
vv, jenom jeste myslim ze tema porod tu uz bylo nekolikrat ;-) takze jsi se mohla vyjadrit nekolikrat ;-)
Profilova fotka
pipiii já znám vv ze střechy, je to veřejná diskuze, je jasné, že nás čte spousta lidí
Profilova fotka
Pipiii a co se stalo na koníkovi?
Profilova fotka
Ha Evča si asi masíruje ty nohy :-D
Profilova fotka
Monco, to je presny,potrebovala bych zamestnat,cele tehu jsem toho tolik nenavalela,co ted. Jinak retro baterii ti hledat nemusim,vim kam na ne,shanela jsem je uz kamosce, vydrzis tyden,az budu na normal compu? S tim mobilem je vse zdlouhave. A asi mi brzo z toho tukani upadne ruka:-) Miso,cte nas hodne lidi, je to verejny, musi se s tim pocitat. Navic ted je to pozitivum, ze kdyz mela Vv co rict,ze se ozvala :-) tobe teda zadna metoda nepomohla? Ja uz premlouvala manzela,ale nechce mi dat a navic tady to moc nejde :-D Martinko,niceho se neboj. Jinak mi snad 2x stihli masirovat a vypila jsem par hrnicku maliniku. Prisel manzel,jdem ven :-)
Profilova fotka
pipiii -já sem zas tak často nechodím. Tolik času nemám. Dnes mám v práci trochu volno, tak můžu. Magnolie má pravdu, je to veřejná diskuse a myslím, že nejsem jediná, kdo ji třeba jen náhodně objevil a sem tam si něco přečte. O těhotenství a porodech se tu asi opravdu už psalo, ale teď teprve mi přišlo vhodné napsat něco z pohledu zdravotníka. Jinak do vašich soukromých záležitostí mi nic není . Spíš jsem se sem tam mrkla, jak vám dupou králici a jak vám ten život pěkně plyne. Svatba, svatební cesta, byty, domy a děti. Myslím, že máte všechny ohromné štěstí a zatím vše vychází předpisově. Určitě jsem tu neslídila po nějaké senzaci, nebo nějakých podrobnostech o vás. To, co tu píšete je z principu veřejné a tak přece nevadí, že to někdo jen čte. ;-) Je přece na vás do jakých podrobností a intimností jdete.Předpokládám, že to co není určené pro veřejnost řešíte nimo ni Na střeše toho asi mám víc, co říct. (jsme s magnolii zatím sousedky, co se týká města), tak tam píšu častěji. :-) A na koníka taky nelezu, protože tam se asi puberťáci neřeší. :-D
Profilova fotka
Evi, počkám, zatím je vana v garáži. Dnes se jedu podívat do Chomutova. Nějaká paní prodává věci do koupelny v barvě antická mosaz na Aukru a je od nás. Ale kupovat ještě nic nebudu. Já jsem našla pěkné věci v časácích, ale ty ceny :-( . Hodila jsem do alba na střechu, jak bych si to tak představovala. Takže až budeš v pondělí doma a malá bude spát jak andílek, tak se tam jukni ;-) :-D No, náhodou mně už pár lidí, co sem nakoukne i dobře poradilo, viď mast ;-) ? A jsme všechny slušný holky, který tvrdě makaj na tom co máme, nemáme se za co stydět. No ne :-) ? Evi a co sex podle Woody Allena: tedy s člověkem, který tě má skutečně rád-onanie :-N x-) Když manžel nedá :-p
Profilova fotka
Evičko, noci jsou opravdu mnohem lepší, budí se tak 2x na pohlazení a položení a dnes měl Vládík mlíčko až v 5:45 a spal ještě do 7:15. Nevím, co se s ním takhle děje, i přes den spinká mnohem víc. Teď je na obličejíčku nějak opupínkovaný, nejspíše reakce na páteční sluníčko, vyskákalo mu to v sobotu. V pondělí jsem volala Mudr. a když se to do 3 dnů nezlepší, tak máme přijít. Mám mu to mazat kalciovou mastičkou, tím, že to je prý takhle separovaný, tak to je spíš jen alergická reakce. Jinak mám problém s přebalováním, jsem nešťastná, když se pokadí, a to že min. 4x za den, vzteká se, propíná, přetáčí, řve a to pokaždé. Jedl ukázkově, teď to také stojí za to, buď mi vůbec nenechá dát lžičku do pusinku, pořád jen šermuje ručičkama, nebo mu to dám do pusinky, on to vyplivne a rukama to začíná studovat. No, je pravda, že párkrát se trefím, jinak by se asi nenajedl ;-) Několikrát jsem ho musela vysvléknout v sedačce, vyklepat a vzít k umyvadlu. Má to na uších, ve vlasech, po celým obličeji a je celý na převlečení :-D Nebudu psát Paní vv ;-) :-D Jmenovaní pomocníci k vyvolání porodu u nás také nezabraly, až druhý hamiltonův hmat, ale to už jsem byla po termínu ;-) Martin, já si masáž hráze dělala asi 2x a pila maliník. Měla jsem štěstí, vůbec mě nenastřihovali.
Profilova fotka
Jiří, ty si tedy užíváš. Kdy se dávají děti na nočník?
Holky tak koukám, že jste všechny tu masáž zkoušely, tak já do toho taky půjdu až to bude aktuální ;-) a ten maliník mám pít od kterého týdne??? Jiřinko, nic si z toho, že malej špatně jí nedělej. já když byla malá, tak jsem prej nejedla vůbec. Mamka z toho byla na prášky, doktorka nám pořád vyhrožovala léčebnou a nakonec ze mě vyrostl docela macek :-D :-D mamka říkala, že jsem někdy nejedla i několik dní a jak je vidět, tak to vůbec nevadilo :-D :-D Prostě to možná bude jenom mlsoun, jáko já :-D :-D :-D Mončo Vy tu koupelnu budete mít jak na zámku :-) Se ti líbí takový zámecký styl viď?? To já mám ráda absolutní modernu, nejradši bych všechno bílo- černé, rovné, hranaté, ale fakt nevím, co mi doma projde, tak asi bude muset být nějaký kompromis ;-) A co tvůj manžílek?? Kecá ti do zařizování nebo to nechává na tobě????

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?