Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Chtělo se mi brečet, když jsem to četla. Ale Evičko, ono to dobře dopadne, moc na vás myslím. Markétka to napsala krásně a podle mě má pravdu. Přeji hodně mooooc štěstíčka.
Profilova fotka
Markét, psala jsem to, protože mi Evka ještě odpovídala do IP na ty zedníky a pak asi už jeli. Žádné chmury, Evka už mněla stejně jen pár dní do porodu. Malá prostě pochopila, že začalo svítit sluníčko a chce ven. To je jasný :-D .
Ahoj holky, Evičko, tak hlavně at to dobře dopadne a malá je brzo na světě. Je krásně, tak budete kočárkovat o týden dřív ;-) Budu na Vás myslet!!!! JO a Markétka to napsala moc hezky, přesně moje řeč :-) Jiřinko, nádherné fotečky!!! Na těch posledních mi připadá, že už je vidět, že to není žádný miminko, ale už kouká jako mužský :-D
Profilova fotka
ahojik holky.... Evicko, starsne ti drzim palecky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teprve ted jsme si to precetla:-(... bud silna!!!!!!! vyvolany porod neni nic neprirozeneho, vse se rozbehne uplne stejne. tesim se na zpravy a mala bude urcite v poradku!!!!!! je mozne ze mas malou placentu, to mel muj bracha take, kdyz se narodil ve 41tt tak mel 2500g a mel malinkou placentu, ale driv se to nejak neresilo..urcite to bude ok! x-)
Profilova fotka
Tady jsou fotečky z pondělního focení: http://www.vevercata.estranky.cz/foto... Ty už jsi viděla Martin asi tyhle fotky, viď. Opravdu už je veliký a šikovný :-)
Profilova fotka
Míšo, koukala jsem na nové fotečky Amálky, jsou moc krásné a je to kočka x-)
Ahojky!! jiřinko, přesně tak já už koukala na tyto fotečky a už je to fakt velkej kluk ;-) A připadá mi, že se ted víc podobá na manžela ;-) Aby za chvilku nebyli jak přes kopírák :-) Míšo, můžu se taky podívat na fotky tvého miminka???
Profilova fotka
ahojik, jirinko posles mi heslo do IP??? chtela bych se mrknout na toho chlapaka:) marti, jasne..... poslu do ip odkaz atd....jen tam ted nemam aktualni fotky, musim tam nejaky hodit.
Profilova fotka
co asi tak evicka, :-(
Profilova fotka
Ahoj Holky. Psala Evka : Dělají jí zátěžová oxocotinový test a přitom malou natáčí, vůbec se jí prý ven nechce.Čeká na rozhodnutí doktora, jestli vyvolat, nebo nevyvolat porod.Evča to nechce.Večer jí budou zavádět nějaký gel, mám se zeptat, jestli nevíte proč a k čemu je dobrý. Jestli to víte, dejte vědět, já jí to písnu.Mam Vás moc pozdravovat. Ach jo, to jsou nervy okolo těch porodů :-(
Profilova fotka
ahojik mag, diky za info.... vim k cemu to slouzi... Gel, tablety na zavadeni, existuje i napustene vlakno...vse je na uplne stejne bazi....do pochvy k deloznimu hrdlu)kdyz je hrdlo otevrene tak do nej) se zavadi prostaglandiny po kterych tzv. dozraje delozni hrdlo a vetsinou do hodiny se spusti kontrakce. Pokud to hned nezabere, zavadi se druha tableta, nebo druhy gel atd. potom se dava jeste oxytoxin primo do zil... Myslim ze by se eva nemela vuubec bat, ja jsem byla silene rada ze mi to vyvolali, bylo to uzasne, rychle,potom mi prasli vodu a slo vse jakl po masle(prasknuti vody neni citit, v tech vakovych blanach nejsou nervy). Ja jsme byla primo rada ze mi ukoncili trapeni vyvolanim, chtela by h to i u druheho :-D
Profilova fotka
nekdy kdyz se kontrakce nerozjedou, tak se ceka do duheho dne, aby si mamina odpocinula a zkousi se to znovu a to se zavadi uz primo do hrdla(ja mela hrdlo otevrene, takze jsme zavadeni vuubec necitila) kdyz je hrdlo uzavrene tak je to neprijemne.
Článek se načítá
Profilova fotka
Pipiii děkuji. Už jsem to Evče napsala.
Profilova fotka
Míšo, ještě že tu jsi, já bych vůbec nevěděla. Heslo budeš mít v IP
Profilova fotka
Martin, myslíš že na manžela? Já vůbec nevím, nevidím v něm nikoho, ale když byl Vašík v jeho věku, tak byli skoro stejní :-)
Profilova fotka
Pipiii Evka děkuje. Pořád nechce, aby porod vyvolávali. Nemá žádné potíže, nic jí nebolí, nedělá se jí špatně. Prý moc dobře vaří ;-) :-D
Profilova fotka
Tady je nejdůležitější, aby bylo dobře malé. Evča se může cítit dobře, ale oni ví, co je důležitější. Mončo, moc jí pozdravuj, ju ;-) Tady je na sluníčku 27,5 stupně, to je nádhera :-) Jo a Vládík se v noci probudil jen jednou ve 3, tak ho Vašek položil a spinkal dál. Pak se probudil v 5:30 na mlíčko, ale venku bylo už celkem světlo, tak se mu už nechtělo spát, ale vydržel v postýlce do 6:20 x-) dopoledne spal 1,5 hodiny a teď už zase hoďku spinká :-) Jinak mám krásný fotky malého a bratránka v jednom kočárku u slepic a pak u koníka a ovečky :-)
Profilova fotka
koukám zda info o evičce snad se to brzo rozjede ;-) myslím na ní celý den :-) jak páše jiřinka důležitá je malá ne pocity evičky :-| jiřinko fotečky jsou moc krásné x-) x-) já jsme dneska byla šikovná :-D od rána 7 na nohou medovník věnečky oběd pak vyklízení straého baráku vypráno 2 pračky hned vyžehleno ted jsme si od rána sedla :-p a zítra ta oslava asi neudělám krok :-D
Profilova fotka
ahojky holky, jupi,mam net v mobilu,akorat mi prisla nabidka na mesic zdarma,tak se to siklo:) moc dekuji za podporu,ale porad se s tim nemuzu smirit,ze ji chteji vystvat, termin jsem mela sice 1.4.,ale od zacatku dle utz byl termin 15.4,takze by mela jeste 3tydny na dopeceni,to je to,co mi rve srdce. Vsechny testy dopadly dobre,srdicko ma v poradku, tak je mi to proste lito,ze ji vyzenou,berusku malou,jen kvuli tomu,ze jim momentalne nespada do tabulek vahy:( jinak mi zavedli tabletu,,neco me boli silne v podbrisku,stupnuje se to a je to nepretrzite a mam tvrde bricho,ale furt se to da vydrzet. Muze to byt taky jen podrazdeni od te tablety.. Jdu vas poradne docist, zatim papa:)
Profilova fotka
evi, me stacila jedna tableta, za 2 hodiny jsme uz mela silny kontrakce(teda silnejsi) a po 3h od zavedeni mi praskli vodu a potom to uz silene jelo, nic jinyho me nedavali.... takze drzim palecky!!!!!!!!! x-)
Profilova fotka
Ahoj Evičko, malá už je na tom dobře a nic se neděje, když půjde ven dřív, hlavně že budete obě v pořádku :-) Já už jdu do hajan, tak jsem zvědavá, jestli už zítra bude tady o prdelku víc x-) Moc držím palečky a myslím na tebe. Papa
Profilova fotka
Miso, moc dekuji za to podrobne info odpol,Monca mi to cele preposlala:) Mne zavedli tabletu v 18h, v 20h zacaly bolesti a od te doby to v kuse boli,dost,ale furt se to da,mam to pry zaspat,abych mela silu na pripadnou zitrejsi indukci,vtipne,tohle proste nepujde zaspat. Jirinko, no snad mas pravdu,doufam,ze uz je dozrala,zitra budu zase referovat. Dobrou noc :)
Profilova fotka
Evi - IP ;-)
Profilova fotka
evicko, tak uvidis...chce to byt v klidu a setrit sily, ale hlavne se drz!!! strasne na tebe myslim uz cely den...jsmez tebe silene nervozni! ty to zvladnes!
Profilova fotka
evi a mas tam manzela? nebo ten je doma?
Profilova fotka
evi myslím na tebe :-) hele termín netermín dle UZ na to se vyprdni já rodila o 4 týdny dřív a podívej jaká je to šikulka x-) takže někaý 2 týdny dříve nehrají roly ;-) už je to hotové miminko poslední týdny miminka jen přibývají na váze....to tvrdé břicho jsme měla celou dobu porodu je to nepříjemný :-S a malá se vůbec nehýbala.. míša to měla vyvolané a rychlé já nevyvolané a také rychlé fakt na to nezáleží hlavní je aby byla beruška v pořádku ;-) x-) a ty také.......
Profilova fotka
dobre rano holky,tak mam za sebou celou noc bolesti a briska jako kaminek,ale porod se po te tablete nerozjel, chudak malinka tam v kreci semknuta:( dalo se to vydrzet,nebyly to ty kontrakce na prodychavani,spis jen krece jako pri prujmu. za chvili jdu na monitor a asi na tu indukci,to se dozvim tam. Musim nekoho prekecat,aby malou jeste premerili,vzdyt se ta dr na prijmu mohla taky seknout. Miso,manzel tu byl jen chvili,poslali ho domu,ze ho zavolaj,az se rozjede porod, jsem totiz zatim na tehu pokoji ne na porodnim oddeleni, tam pak uz pujde se mnou. Market,jak jsi psala o to mem pocitu,ze na nem nezalezi, ze dr vi nejlip..snad mas pravdu.. Ale ten pocit je fakt silny,az me to desi,neda se to ani popsat. Malej hlavicka a nohy odpovidaj na 37tt, to by byl ten muj druhej termin dle utz,,ma jen mensi brisko,tak treba zrovna vytahla do delky a ted by se zacala beruska obalovat tukem. No desne me stvou,podle me to neresi,jisti se,aby meli klid, je mi z toho do place..
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=cvF1S3...
Profilova fotka
evičko já to chápu já když mi prdla voda tak jsme plakala nechtěla jsme rodit vím hormony s tebou cloumají pocity vše...ale opravdu to nech na nich ty už asi ted nic nezmůžeš :-| prosím tě jen se netrap at máš pa sílu maličkou porodit a těš se že jí budeš mít za chvíli u sebe x-) x-) vždyt jste fakt skoro v cíli takže žádný strachy ;-) drž se myslím na tebe a se Sofí držíme palce!!!!!
Profilova fotka
Market,dekuji moc:) kolik mela mala,kdyz se narodila,a jak dlouho vas drzeli v porodnici? Ted jsem byla na vysetreni spodem,za celou noc jsem se vubec neotevrela,tak me tam dost bolestive prohrabla a vecer mi daji zase tabletu. Je tu ted super doktorka,udelala mi kontrolni utz,vysel trochu jinak,hlavicka a brisko 34tt,nozicky 36tt,vaha 2.3kg, problem vidi trosku v placente,na par mistech uz nevypada dobre. Rikala,ze miminko by melo byt dozrale,ze jsem vlastne v terminu,jen je drobne a to se dozene venku. Takze me uklidnila a depka ze me odchazi a ja se pomalu tesim na porod:)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?