Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
leni, oprabdu ta bolest je silena, byla to silena bolest, ta nejvetsi, ale ten vysledek je uzasny!!!!!!!!! x-) x-) x-)
Profilova fotka
já bych druhé chtěla moc ale zase nevím :-D :-D chchi rozmazlit sofinku x-) :-D
Profilova fotka
jo a kopili jsme dlažbu pdo ty kamna :-) už jí tu máme položenou na koberci :-D :-D a jak jsme si myslela že mame velký obývák :-o tak jemalý ]-( ]-( nemám kam dát cestovní postýlku :-D :-D
Profilova fotka
jdu do hajan dobrou noc :-)
Profilova fotka
ahojky poslední a dneska první :-D jsme vzhůru od 6 ale jsme vyspalá očíčko je lepší ale asi tam zajdu stejně.... a už se sami točíme na bříško x-) x-) x-) dneska po ránu se jí to povedlo už 3 krát akorát se sama neumí vrátit zpátky tak řve :-D a já za ní lítám :-D dneska jedem na kladno a budem u maminy tak se těším x-)
Profilova fotka
Dobré ráno. Tak jsem si po ránu krásně zabulila. Evko, moc od nás Pavlínku pozdravuj. Teda, ona už je taky maminka. To je pěkná zpráva po ránu. Jsem ráda, že jsou obě v pořádku. Jsem na měkko.
Profilova fotka
Právě mi volal kominík, krbař a pán, co máme od něj vanu. Kominík přijde udělat komín v sobotu, krbař v týdnu udělá krbovou vložku a pán s vanou už jede. A včera volal topenář, že do konce března mají akci na věci potřebné k dopojení krbu na topení, tak to objednal. Akorát dochází peníze ze stavebka, dnes jdu s účtenkami na Lišku, tak jsem zvědavá, kdy pošlou další korunky.
ahoj holky, no to je super novinka!!! Moc gratuluji Pavlínce!!!!! A malá kačenka je docela malinká co?? To je super!!! No a venku je tak krásně, že je skoro škoda chodit do práce :-)Ale včera jsem se dozvěděla super věc, že mám nárok na celou dovolenou a že se mi nebude krátit a to mámj ještě pár dní z loňska, takže já budu doma už od začátku května :-D Akorát nevim, co budu celý dny doma dělat??? Evičko ty jsi taky byla viď??? Copak jsi pořád dělala???? Inspiruj mě :-)
Profilova fotka
Mast, budeš chodit po procházkách, nakupovat výbavičku, pokukovat po věcech do domečku. Jako já bych věděla hned. Už máme doma vanu a sprchu a ty baterie jsme zdarma dostali dvě, i když jsem se bránila :-D :-D :-D .
Profilova fotka
Já na porod a následující dny vzpomínám taky hezky. Bolest to je veliká, tedy ty silné kontrakce od prasknutí vody, ale rozhodně mi to nezabrání v druhém miminku. Evčo, já Vládíka mazala. Zeptej se doktorky a třeba v dobré lékárně poradí. Fotečky se pokusím dát zítra, když je volný čas a že ho je málo, tak dělám dvě fotoknihy, musím do konce března zvládnout. Martin, musela jsem se zasmát, jak chceš inspiraci od Evičky :-D S tou dovčou, oni ti jí proplatí, když si jí nevyčerpáš. Mě zbylo 6 dní a dostala jsem přes 5tis. Já jí také vyčerpávala, co to jen šlo, mám 25 dní dovolené, takže jsem jí za 3 měsíce nedokázala pak vyčerpat.
Ahojky holky, no já vím, že se možná nudit nebudu, ale zatím mi to připadá hrozný být takovou dobu doma. navíc manžel chodí strašně pozdě z práce, tak se bojím, že mi bude smutno :-( Jinak s tou dovolenou myslím, že si jí budu muset asi vybrat, protože mi jí asi nikdo proplácet nebude chtít, kor v téhle krizi. Mám ještě 27 dní dovolené, takže budu doma hodně brzo ;-) Zase na druhou stranu by se nějaké penízky navíc hodily.. no škoda no... Mončo vy se snad budete stěhovat už v létě ne??? Vy jedete jak blázen :-o :-o Jiřinko akyd plánuješ druhé miminko??? Chceš jít nejdřív do práce?? Já bych možná spíš barla dvě za sebou, ale uvidíme až se malá narodí, třeba změním názor :-)
Profilova fotka
Jojo, jestli chceš inspiraci od Evky, tak se připrav, ta chodila po koncertech ještě nedávno, pařmenka jedna :-D .V Praze se nemůžeš nudit, zas tak dlouho doma bez mimča nebudeš. Já mám také ještě dva dny dovči z minulého roku, jak jsem byla nemocná, tak už jsem to také nestihla vyčerpat. Teď si budu brát jeden den na svatbu bratránka. Má jí 30.4. a bude to asi hukot, pozvaných je přes 100 lidí, bude obídek s rodinou a pak mejdan někde na louce, velké aparatury a forma koncertu či co. No, moc se těším, zase změna, já jsem dost konzerva.
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky mast já byla od začátku doma co jsme zjistila // čárky na testu :-D takže vlastně 20.3 to ted byl rok a vůbec jsme se nenudila :-) naprostá pohodička a proto mám asi i pohodové miminko x-) mě dovolenou ted proplatí 43 dní 8-) to bude penízků :-) jiřinko já koupila babylove 50 no pozeptám se jiných holek zda mazat či ne =-) jsme z toho zmatená 8-( my měli krásný den x-) malá má očko v pořádku pak jsme courali po krámech nakoupila jsme si trička džíny malé krásné botičky a točí se celý den na bříško šikulka moje x-) x-)
Profilova fotka
jiřinko pomoc ona se otočí neví jak zpátky vzteká se já jí dám na záda ona je do minuty na břiše =-) to bude ted dělat pořád mě trefí :-D jinak moje játra katastrofa :-( hodnoty vysoké jdu na magnetickou resonanci nevím co tam najdou |-| ale asi to vypafá že nemůžu baštit HA protože v těhu hodnoty super před těhu hrůza ;-( ale echci další miminko :-N
Profilova fotka
Markét, 43 dní? Teda, my si mohli převádět max. 5 dnů do dalšího roku. To budeš prachatá :-) Je dobře, že to má Sofinka v pořádku. Markét, teď to bude nějakou dobu trvat :-D Já si nepamatuji, kdy se mi poprvé otočit zpátky, ale myslím, že dřív, jak za měsíc to asi nebylo. Mončo, my jdeme na svatbu vašíkovo sestřeňky v květnu, mají to také z noclehem, tak se docela těšíme, mají to u Děčína. Ta vaše, to bude mega svatba, co. Martin, my mysleli, že druhé bude, až budou Vládíkovi dva roky, aby mi navazovala mateřská, ale teď si nedovedu představit, že mi vedle kočárku cupitá dvouletý Vládík, to bych se asi zbláznila :-D Prcka si chceme užít, tak asi za dva roky bychom mohli pracovat na dalším mimču. Ale třeba se to zase změní, protože už jsme o druhém mluvili. No nevím ;-)
Profilova fotka
jiřinko jo jo mám i loňskou :-) to budu přijde dost korunek :-D bude na dovču x-) mě je jasný že se neotočí zpátky ale jak dlouho za ní budu takto lítat hrozně jí to otáčení baví a nic jiného nedělá :-p
ahoj holky, jak jste se dnes měli? bylo krásně, tak jsem po práci vyrazila zase na brusle, hlavně si vyčistit hlavu, moc mi to pomáhá. neplánujete si některá pořídit takové to vozítko, co se dá za kolo? my bychom to jednou rozhodně chtěli. Jiři, těma palačinkama jsi mě nainspirovala tak, že už je dnes máme taky! ;-) a smažil Áda, dělá je pěkně tenké a jsou výborné. já jen připravila těsto, dala jsem do něj citronovou kúru a moc hezky to voní. ;-) moje kamarádko to tak Jiři má, malé jsou teď dva roky a už čeká další, rodit bude v červnu. já bych chtěla, aby to druhé minimálně nastoupilo do školky. být se dvěma doma, to by muselo být fakt náročné! já mám taky ještě dva dny dovči z loňského roku. do svatby si bereme jen jeden den kvůli matrice, pak dva dny před svatbou a na svatební cestu. pak asi někdy přes léto, chtěli bychom na pár dní do Rakouska, pak sem tam den na prodloužený víkned doma a něco před Vánocemi. a na svatby jdeme po nás na dvě, za dva a tři týdny. už se moc těším, jak si to tam užijeme z jiného pohledu. ;-) Moni, vy snad budete vážně do května bydlet, co? :-D kde máme Evču, snad už nám taky nerodí! ale to by snad dala vědět. ;-) Marky, Sofinka je šikovná, jen ty se chudinko naběháš, viď? :-) a čím to, že játra máš v nepořádku? těhotenstvím nebo už předtím jsi měla problémy?
Profilova fotka
ahojkyleni mě to vozítko přijde nebezpečné :-S a na kole nejezdíme :-D takže neuvažujeme snad je evička ještě kinder vajíčko :-D naběhám :-p :-p ne v těhu to právě bylo vše na jedničku už předtím jsme měla problémy v těhu o.k ted blbý
Profilova fotka
Markét, ty jsi nemněla dva roky dovolenou nebo co? Jak to, že ti proplácí tolik peněz? To Vám přuji, ale už jsi to psala viď. Leni, jen to nezakřikni. Dnes jsem byla na Lišce. Zbývá mi vyčerpat 16 000,- abych mohla dostat další prachy, mezitím se chtějí přijít podívat. Tak jsem zvědavá, jak dlouho jim bude trvat než dorazí a za jak dlouho pošlou prachy. Nevím, jak dlouho to utáhneme z vlastních zdrojů, protože teď už se vydávají samé velké částky. No jo, Evka x-)
Profilova fotka
moni z loňka jsme měla 18 dní tak jsme to byla vyřídit a ona na mě že mám 43 dní a já jakto aona že mám nárok i na letošní já také koukala jak péro z gauče :-N ještě někam volala aby si to ověřila :-x tak nevím co mi přijde :-N
Profilova fotka
Aha, tak to koukám. Po dobu nemocenské ano, ale mateřské? Tak pak dej vědět, ať víme. Moje kolegyňka rodí 26.4. tak si to také ohlídáme. Kde je ta Evka =-) ?
Profilova fotka
Ahojky holky, teď jsem dorazila domů, pořád po kupě ;-) Dnes jsem byla zase na monitoru, málá má prý ukázkovou srdeční akci a mně to naměřilo už mírné kontrakce, akorát doktorce se zdá, že mám pořád strašně malinké bříško a její UTZ malou nezměří, takže zítra po poradně mě bude posílat do porodnice na pořádné vyšetření na UTZ, jestli je vše ok, tak drže palečky, ať si mě tam už nenechají, ještě se mi rodit nechce. Martinko, určitě se nudit nebudeš, já sekla s se zaměstnáním koncem srpna a od té doby jsem doma a moje dny vypadají následovně-ráno se vyspím do růžova, pak trošku pracuju (jsem osvč), dám se do kupy a kolem poledního vyrážím do města, s nějakou kámoškou na oběd, po krámech, na kafíčko, jindy zase jedu za kámoškou, co bydlí kus za Plzní na výlet, chodila jsem na cvíčo, a pak s holkama posedět a jak psala Monča, ještě nedávno jsem chodila po koncertech jedné mojí oblíbené kapelky a tak :-) Spíš mám pocit, že nevím, co dřív, občas bych tak ráda doma proválela celej den, ale to se mi fakt za celou dobu nepovedlo :-) Mončo, to je super, že jsi dostala ty baterie zdarma, jakto? :-) Jedete fakt parádně!!! :-) Ta svatba bude skvělá, kdybych se vdávala ještě jednou, tak bych si to přesně takhle představovala :-D Jo, včera nám už dorazily smlouvy od SFRB, dnes jsme na ně byli dát ověřené podpisy, zítra je budu odesílat, tak pokud se malá nějak nepožene na svět, tak by se to možná ještě mohlo do porodu stihnout, jen nevím nevím, jak pak pojedu třeba po termínu do Prahy provést ten exekutorský zápis.. to už by bylo asi hodně riskantní, aby mě to někde nechytlo, no uvidíme. Jo a ptala jsem se na tu naší pojistku na marodění, tak si představ, že proplácí 7dní hospitalizace při porodu, super x-) Jiřinko a když jsi malého mazala, tak žádný problém s tím nebyl? Mně to přijde lepší mazat než ne, když budu pak s malou celý dny venku, tak přece jen to UV záření je i ve stínu a mám strach, aby se mi nespálila nebo tak. Dneska jsme byly s kámoškou celé odpol venku a mám spálenej ksicht jako od moře, fakt nářez, sluníčko má už sílu :-) Markét, to je dobře, že má malá to očičko v pořádku, co to bylo? S těma játrama mě to mrzí, čím to může být? Jinak to musí být teď pěkná fuška, když se malá pořád do kolečka přetáčí, co :-D Leni, to vozítko za kolo nevím, zda budem pořizovat, určo je to praktické, ale třeba na silnici bych s tím nevyjela, to mi přijde děsně nebezpečné a navíc to dítko je přímo v úrovni výfuků, což mi přijde dost hustý, když to někde vidím.. ale na výlety po přírodě, proč ne :-) Holky, dlouho tu nebyla Lenča Hořejší, nebo se mi to zdá? Jdu do hajan, jsem dnes už pěkně ko a strašně mi tvrdne břicho, tak to snad zaspím. Ráno v 5h mě vzbudila šílená křeč v břiše, nemohla jsem se ani hnout, tak jse si myslela, že to jsou poslíčci, kontrakce, ale trvalo to v kuse půl hodiny, a pak to přestalo, co to mohlo být? Dobrou noc přeji, a když se tu zítra večer neukážu, tak si mě nechali v porodnici, mám telefon na Markét, Lenču a Pavlínku, tak kdyžtak někomu písnu sms.
Profilova fotka
Ahojky, tak co Evičko, jak to s tebou vypadá? Říkala jsi, že nás budeš informovat online, máš ten internet? Snad jste v pořádku a pustí vás ještě domů. Já bych mazala, protože jsem taky mazala Vládíka a byl v pohodě a alespoň se nespálil. Ten Daylong je dobrý v tom, že je sice drahý, ale stačí namazat jen 1x denně, já mazala asi 2x. Lenka tu opravdu delší dobu nebyla. Ona je mateřská vlastně nemocenská a jestli to takhle opravdu je, tak to máš super. Ale zdá se mi to pro stát divný, že by to takhle nechal =-) Markét, já už si nepamatujim jak jsem ho musela přetáčet, on si myslím pak takhle hrál a moc mi na bříšku nebrečel, právě mi vůbec nechtěl být na zádíčkách.
Profilova fotka
ahojky já udělala 5 oken vč.2 balkonových :-p :-p makačka ale mám umyto vyprané záclonky x-) x-) výzdobu na velikonoce zasazeno oseníčko,přivezli nám už krbový kamna docela rychlost :-. malá spinká na balkoně je tam nádherně já všude okna do kořán to je ndáhera x-) x-) moni mám slíbeno 43 dní dovči takže by to tak mělo být možná mi to max zkrátí tu letošní o 5 dní ;-) evičko tak co???jsem na tebe zvědavá x-) jak to vypadá kočko :-. jiřinko ono se jí na bříšku právě moc nelíbí ale pořád se tam točí ]-( :-D
Profilova fotka
Přidala jsem sem nové fotečky, jen musíte vložit to heslo: http://www.vevercata.estranky.cz/foto... Já mám dnes hlídání, takže mám odpočinkovo-uklízecí den :-) Venku suším prádlo a baštila jsem obídek na terásce, je krásný den x-) Výzdobu velikonoční nějak nemám, pořádně jsem nic nevybrala. Mám otevřené balkonovky, máme už síťku proti mouchám, tak je to fajn. Ještě má být ve dvou oknech, ale to jsme vyreklamovali, tak snad brzy, protože much kolem baráku je hafo :-|
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem tu jen na otočku, bohužel musím nastoupit do porodnice, malá má prý menší bříško, hlavička a nožičky jakž takž odpovídají, ale bříško je o dost menší a mohlo by to znamenat, že strádá, tak mi budou dělat nějaké testy atd a zítra se rozhodne, zda mi vyvolají porod nebo co bude :-( teď prďolka váží dle UTZ 2260g.. jsem z toho strašně špatná, podle mě jí je u mě dobře, krásně se vrtí, srdeční akce ukázková a oni mi ji chtějí vyhnat ven, brečím jak želva, nechci takhle rodit, nepřirozeně:-( Pokud budou porod vyvolávat, tak budou nejdřív zkoušet, jak malá reaguje na oxytocin, zda zvládá kontrakce a půjde to přirozeně nebo mě budou muset kuchnout a císaře fakt nechci, mám strach, abych se pak rozkojila atd.. no jsem totál na dně. Ten mobilní internet mi ještě nestačili spustit, tak snad bude co nejdřív, jinak se tam zblázním. Strašně mě to štve a mrzí, je mi tak dobře a oni to prostě chtějí vše narušit a přerušit.. Jdu udělat nejnutnější pracovní věci, dobalim tašku a hurá do porodnice.. Bojim bojim Mějte se tu pěkně, hned jak budu něco vědět, tak písnu, zatím papapa
Profilova fotka
Evi, běhá mi mráz po zádech. Holky, držte se. Určitě to dobře dopadne.Pa a myslím na Vás. Těmi zedníky se nestresuj, to není důležité.
Profilova fotka
ahojky nakukuji zda nějaké info o evičce a ono je..... evi prosím tě hlavu vzhůru neber to tak že to nebude přirozeně =-) míše to také vyvolávaly a podívej jaký měla krásný porod x-) nemysli na nic špatného věř dr oni ví co dělají pokud zjistili že stráda což asi jo :-| protože ta váha je nízká :-( a je to odhadní UZ mě těsně před porodem říkali že malá bud mít 2,5 kg měla 2,20 :-| ty jsi vlastně 39tt to by ta váha měla být fakt vyšší nech to na nich ty jen cítíš pohyby ale nemůžeš vědět zda malinká nestráá to ti neřekne ona to neumí....bude lepší když to vyvolají než aby to dopadlo nějak špatně věř mi je to ted pro tebe těžké ale přeci vše udělá pro svou holčičku ne myslíš že mě se chtělo rodit ve 36tt jak jsme se bála a podívej vše je v pořádku ta už jsi na konci takže o žádném vypuzování nemůže být řeč ted už se klidně mohla narodit sama... pokud budeš císařem proč by ses nerozkojila to je blbost mám sousedku ta byla CS a kojí a co já??která roidla přirozen jsme zkrachla na konci :-( dobal se hezky se uklidni a mysli na to že už jí budeš mít brzo u sebe vždyt za týden jsi měla termín to je pohoda fakt!!ted aby měla třeba více a pokud ne ona to dožene ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
Markét Evka už je asi v nemocnici. Určitě to dobře dopadne.
Profilova fotka
moni to mi je jasný :-| ale fakt to zvládnou 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?