Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
jéé jiřinko super že je to lepší :-) naše ted také usnula už spí přes půl hodky =-) s tou tchýní jsme si dělala srandu :-p jak jsme psala jednou mi žehlila že to sebrala a udělala bez mého vědomí a dost mi to vadilo :-p já bych nesnesla nikoho kdo by mi uklízel......vše si radši udělám sama jiřinko to vaření mám také pocit že to neumím :-N manžel jak je kuchař tak vím že on vaří výborně :-p
Profilova fotka
holky co ta míša amini??? :-o :-o :-o :-o fakt tu dlouho nebyla :-x
Profilova fotka
Nebyla, ale třeba už jí to jen nebaví sem chodit, kontakt na ní nemám.
Profilova fotka
Myslím, že na ní kontakt nemá asi nikdo. Ale taky si myslím,že už jí to přestalo bavit. Markét, to mě Vaškovo mamča žehlila vládíkovo věci, když ho hlídala večer a chtěla něco dělat, tak to mi nevadilo. Ona je hodně čistotná, doma má krásně naklizeno a strašně jí to baví. Táta "nadává", že strašně plítvá vodou a pořád musí kupovat různé čistící prostředky :-D Taky jak psala Evča, že může kolem třísky chodit týden, tak u nás to ale nejde, Vašek je na čistotu hodně zvyklý a tohle mu vadí, takže už jen díky němu nežijeme v bordelu :-D Ale pořád je to dobrý, nemusí to mít jako u maminky ;-)
Profilova fotka
Čistotný? Tak ať si uklidí......přeháním. Je opravdu výhoda, když to má někdo jako koníčka, mně zábava ve vaření také usnadňuje život. Teda tam je náááádherně.
Ahoj holky, tak ještě k té vaně. Já taky pořád řeším jakou nakonec pořídíme. Manžel se rád sprchuje, takže tomu to jedno - sprchy budeme mít dvě :-) , ale vanu asi jenom jednu nahoře a jelikož já se ráda koupu, tak bych spíš volila menší vanu, aby to bylo rychle napuštěné a voda zůstala dlouho teplá. No ale zase na druhou stranu je mi líto si nepořídit velkou, ta by se taky užila... tak nevim. No a hlavně ta horní koupelna bude mít 14,5 m2, tak by tam malá vana ani nebyla vidět... no a k tomu úklidu. Já si docela na pořádek potrpím, cítím se lépe, když je všude čisťounko, ale čas na to nemám vůbec, takže mě to pak akorát štve, že to doma nevypadá tak, jak bych si představovala a když něco namítnu, tak manžel říká, sežen uklízečku, já to uklízet nebudu :-o Ale jak jste psaly o tom, že by Vám někomu vadilo, kdyby se Vám doma někdo přehraboval ve věcech, tak jsem si vzpomněla na mojí kámošku, která má paní na úklid a ta chodí k ní domů každý pátek. No a kámoška nikdy den dopředu - ve čtvrtek nikam nechodí, protože říká, že musí uklidit než přijde uklízečka :-D :-D Tak to potom nemá cenu si jí pořizovat :-D :-D
Profilova fotka
mast tak to je dobrý :-D :-D uklidí před uklízečkou mazec :-D :-D jiřinko můj jirka má také rád pořádek ale i pomůže :-) tak mi dostali včeličku :-|ale zatím bez reakce ted spinká odpoledne jsme byli na nákupu krásně jsme se prošli x-)malá už ber rukavic čepičky to je pohodička 8-)ted spinká :-) a musela jsem změnit UM-bebu mi už odmítala :-(holky co u toho dělala tak jsme koupila sunar ted ho vyžahla :-Dje sladší jak ta beba :-p a 2.4 kdy jí bude 5 měs.začínáme s příkrmy :-)
Profilova fotka
No jo, to se to mamčám courá, když je tak krásně venku. J8 za chvilku razím do divadla na Můj báječný rozvod, kde hraje Eliška Balzerová
Profilova fotka
To Vašek zase taky pomáhá. Vysává, někdy utře prach nebo umyje okna a uvaří. Na to si stěžovat nemůžu. Dnes byl tak krásný den. Dopoledne na procházce a celé odpoledne taky venku. Vytáhla jsem spacák na terásku, vyndala hračky. Malej si hrál chvíli, pak ho víc zajímaly kamínky, klacíky apod. V kočárku byl šťastný, bez rukaviček a zimní bundy si tam mohl dělat, co chtěl :-) Taky jsem hodně fotila ;-) Zítra jdeme na 10měsíční prohlídku, tak jsem zvědavá, kolik ten náš žroutík už má :-D Tak uvidíš Markét, já si nemyslím, že sunar je špatný. Od všeobecné pojišťovny jsme dostaly takovou obr knížku o dětech a tam psali, že každá UM obsahuje stejné složky, jen se liší v ceně, tak nevím.
Profilova fotka
jiřinko to jsem zvědavá na váhu :-) kolik už vládík má dneska bylo fakt krásně x-) také jsme byli na zahradě už jsme jí vyndala z kočárku položila na sedačku a hřála se na sluníčku jiřinko jaký krémik si používala??prý nějaký musí být s tou UM je mi jedno co obsahuje ;-) mě jde o to aby to jedla ;-) a ten sunar jí jede víc je sladší ;-)
Profilova fotka
Přeji krásný slunečný den. Jakpak se máte? Asi couráte venku že?
Profilova fotka
Ahoj holky, Jojo Moni, my jsme dnes courali a teď Vládík spinká. Měl 10340g a 76 cm :-) Už je to váha, parádně se pronese :-N Markét, já zase četla, že by mimča do 1 roku neměli mít opalovací krémy, prostě vůbec nevystavovat sluníčku, ale už v létě jsem mu koupila Daylong Kids - faktor 30. Kupovala jsem ho v lékárně a stál asi 400,- (možná i 800 :-D )ale zase jsem si říkala, že raději z lékárny. Už si to přesně nepamatuji, ale myslím, že tam psali, že je od 1 roku, ale bála jsem se ho nechat nenamazeného. A neměl žádnou vyrážku, nic a nikdy se ani trochu nespálil. V drogerii taky prodávají pro malé děti, ale raději jsem to nezkoušela. A co po injekci, dobrý? Vy jste taky byli na vážení?
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, letím za váma, málem mě při tom kleplo, než dočtu, tak vám musím napsat důležitou NOVINU!!!!!!!!!!! x-) SMS OD PAVLÍNKY: Ahoj, píše za mě maminka, protože jsem malinká, jmenuji se Kačenka, narodila jsem se dnes v 5:32, vážím 2,45 Kg a protože jsem šla zadečkem napřed, tak mě ani neměřili, aby mi zbytečně nenatahovali moje krásné nožky :-) Holky, to je nářez co, jsem z toho pěkně na měkko x-) x-) x-) Ještě jsem se Pavlínky ptala na podrobnosti, tak do porodky jeli až ve 2.30h a to byla už otevřená na 8cm :-) Dali jim na výběr, zda spontální porod nebo císař, tak šla do spontálního a malá je prý samozřejmě nejkrásnější miminko x-) x-) x-)
Profilova fotka
Ahoj Evičko, moc děkujeme za zprávičku x-) Pak jí pozdravuj. Moc Pavlínko gratuluji, přeji mnoho zdravíčka a štěstíčka všem třem a těším se, až ukážeš fotečky a budeš vyprávět:-)
jééééééééééééééé to je hezká novinka! jen co sem mrknu, hned tohle! jsem si říkala, která z vás asi porodí a že bych se nedivila, kdyby tu ty vaše princezny už byly! :-) Evi, ty jsi Páji volala? prosím, hodila bys mi do IP její číslo. ráda bych jí popřála. díky tady je dnes nějak mrtvo, kde se flákáte, holky? :-D já byla včera prvně bruslit, bylo to super! je úplně krásně, mám pocit, že rovnou léto Evi, nebudeš pak bruslit i s kočárem? máte na kočárku brzdy? :-)
Profilova fotka
O muj booozeeee"!!!!!! pavlinko!!!!! mooooc gratuluji!!!!Hlavne ze jste obe v poradku!!!boooze!!!!to je uzasne!!!!!!
Profilova fotka
jééééé pavlínko obrovská gratulace ke kačence!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) to je nádherná zpráva!!!!! evičko moc jí pozdravuj jasný x-) x-) x-) myslíme na ní malinká je maličká skoro jako naše ale ona to dožene 8-) holka jedna krásná :-) GRATULUJEME a přejeme hodně štěstí a lásky a zdraví Jirka Markét Sofí x-) x-)
Profilova fotka
ja jsme uplne namekko!!!! x-) x-) x-) x-) tak moc se tesim na fotecky malinky Kacenky:)
Profilova fotka
pavlí a jsi moc statečná málo která by si vybrala spontání porod jsi šikulinka těším s ena foto a popis 8-) !!!!
Profilova fotka
já chciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii rodit :-D :-D :-D :-D :-D jiřinko a vidíš mě dr říkala mazat =-) tak si vyber 8-( 8-(
Profilova fotka
ja chci taky rodit!!! chci kazdy rok jedno mimi :-D :-D :-D
Profilova fotka
my dneska byli u míši :-) zítra jedem na oční holky malé hnisá očíčko má ho hnisavé a slzavé :-( beruška moje snad kapičky zaberou!!je mi jí líto :-(
Míšo a Markét, vy jste teda odvážné! já se na těhotenství těším, ale porodu se bojím už teď jako čert kříže! :-D
Profilova fotka
leni bylo to to nehezčí co mě potkalo x-) x-)
Profilova fotka
joo bylo to kraaasneeee!!!! x-) x-) x-) a chci znovu!!!!! :) market, nema to ocicko ze slunicka????
Profilova fotka
Holky, já jsem z toho taky pořád celá vydřená a na měkko x-) když si pomyslím, že jsme měly stejný termín a Pavlínka má miminko už na světě, je to prostě nářez x-) Leni, nevolala jsem jí, jen mi poslala tu oznamovací sms, a pak ještě jednu s odpovědma na moje výzvědy :-) Na bruslích budu určitě s kočárkem jezdit, mám na něm ruční brzdu, už se na to těším, normálně mi stále dělá problém na bruslích brzdit, tak to zařídí brzda kočárku :-D Jiřinko, k tomu mazání, mám teda malou něčím mazat v létě? Ono to opaluje i ve stínu a mám v plánu trávit celé dny venku, tak aby se mi nespálila, co myslíš? Jinak malej je už pěkněj macek, viď :-) Máš na stránkách ty nové fotečky, jak jsi o nich psala? Markét, pozdravy určitě vyřídím :-) Copak malá po očkování, vše ok? Míšo :-D :-D a kdy tedy plánujete druhé? :-)
jsem zvědavá na Páju a taky pak na Evičku, co budou říkat Jiři, ty sis porod taky užila? jak to hodnotíš teď zpětně? jsem si jistá, že ta bolest se zapomene, protože na konci je ten krásný uzlíček štěstí, ale určitě je to individuální. některé ženské asi trpí hodně. měly jste štěstí, holky. snad ho budu mít jednou taky ;-)
Profilova fotka
evi po očku úplná pohoda to zvládá krásně x-) x-) ale to očíčko :-( :-( míšo nene ted to zase řádí je to sezoní dělala jsem na očním na jaře toho vždy bylo hodně těchto zánětů :-( :-p leni i když to má někdo těžké každá to prožije prorod je porod já také měla velké bolesti žádnou takovou bolest jsme nikdy nezažila ale ten poklad za to stojí
Profilova fotka
na bruslích bych jezdila kdyby bylo kde :-D :-D
Profilova fotka
evi druhe planujeme az tak za 5 let :-( :-( :-( nejsou penizky :-(kdyby byly, tak mam plno deti :-( k tomu opalovaci kremu..ja koupim z DM pro deti UV asi 50, myslim ze to do toho kocaru uplne staci!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?