Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj Leni, já myslím, že je to super a možná bych to už zarezervovala, jestliže vám 10 dní stačí a nevadí vám cesta do Frankfurtu, tak je to dle mě dobré.
Video je natočené, jen to neumím dát do počítače emoticon
Evčo, bundička je kraťoučká, světle béžová koženka, zip není na prostředku, ale vede přes bok přes jedno prso a úplně na tělo, takový utíkáček emoticon Kupovala jsem jí ve Vero Moda.

Mončo, moc mě to mrzí, ale nevzdávej to. Všem se nám zadařilo při stavění baráčku nebo dělání na bytečku, takže teď bude pravděpodobnost nejvyšší emoticon

Včerejší Miss mě strašně nadchla, líbilo se mi tam úplně všechno. Jen některé holky tedy nic moc, ale fandila jsem 1 a 6 a to vyšlo, tak jsem byla zase po delší době spokojená emoticon
21. bře 2010 ve 14:31  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 No Jiří, já byla nejdřív naštvaná a teď je mi do breku. Přijde mi nespravedlivé, že nám to nejde. No co, prostě nemůžu mít vše.

Leni ta cena je pěkná, ale já bych to neuspěchala. V téhle době šli i tenkrát ceny dolů. Ale okolo těch 25 000 to bude stejně, jen aby Vám vyhovoval termín.

Holky objednala jsem vanu, sprcháč a baterii k umyvadlu. Je to od stejného prodejce a v podstatě skoro to stejné, co má Evička. Tu baterii jsem sice původně nechtěla, ale za 850,- nekup to a protože jsem vzala tři kusy, budu mít slevu. Evi nakonec jsem od něj vzala i sprcháč, je s nízkou vaničkou, o 5cm větší, než jsem původně chtěla a bez páry. Je za stejnou cenu jako od Poláka, ale ušetřím za dopravu a nemusím se bát, když už jsi prodejce vyzkoušela. Vana -20 500Kč, sprcha 11 000Kč a baterie 850Kč.
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/magnolia/album/vybirame-shanime-planujeme/
21. bře 2010 ve 14:46  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Jiři, já bych do toho i šla, ale právě že zatím nevíme, kdy bude mít Adam obhajobu, dozví se to zřejmě někdy v dubnu, takže pak už budu hledat a snad i něco zarezervujeme. Nejradši bychom jeli hned v pondělí po svatbě.
Nejlepší by to bylo z Vídně, ale to už je docela drahé!
Na to video, to by Ti mohly poradit Miška nebo Markétka, dávaly to na youtube

Já se na Miss podívám na webu Novy, ale zatím se mi to hrozně pomalu načítá. Včera jsem jen mrkla na finalistky a ta, co vyhrála, se mi hned líbila, připomíná nám herečku Anne Hathaway. hrála ve filmu Ďábel nosí pradu.

mně by se líbil na jaro trančkok, takový ten delší lehký kabátek
21. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Já koukala na Tlumočnici, ale holky na miss byly pěkné, občas jsem o reklamě jukla.
21. bře 2010 ve 14:58  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky holky emoticon emoticon

leni prokopské údolí je krásné emoticon muselo to být fajn hezká procházka emoticon ten zájezd super už bych to rezervovala emoticon jestli vám 10 dní stačí levněji to orpavdu neseženete emoticon si myslím.....

moni to mě moc mrzí emoticon ale dokud není MS je naděje..nevzdávej to....!!!

miss se mi také líbila 1 a 6 emoticon jiřinko jsme na tom podobně emoticon

my dneska koupili krbový kamna emoticon emoticon emoticon jsou krásný nejsou to ty klasický vysoký jsou nízky a široký a pokud by se obedili vypadá to jako krb emoticon stály 20 tis.a vytočili jsme si slevu 15% ale lepší než pěstí emoticon emoticon takže náš vyšli na 17 tis. a máme k tomu i navigaci emoticon zdarma....
21. bře 2010 v 15:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.mountfield.cz/krbova_kamna/detail-vyrobku-2KAM1051-krbova-kamna-colima-smetanova.html

to jsou oni emoticon
21. bře 2010 v 15:44  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Leni a vy jste na Moravě, že jste sušili prádlo na zahradě? U nás je Aprílové počasí, chvíli prší, pak svítí sluníčko a takhle už se to opakovalo dnes 3x emoticon Teď je na sluníčku 20 stupňů, to je paráda, jen u nás fouká, ale teple, tak to nevadí.

Mončo, je to paráda, to se vám bude relaxovat emoticon

Markét, ty kamna jsou moc hezká, líbí se mi, že jsou jednoduchá a přitom vypadají hezky. A sleva dobrá, lepší než nic emoticon
21. bře 2010 v 16:07  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Jiři, ne, jsme v Praze. Ale bydlíme v takové klidné čtvrti, půl hodinky od centra, jsou tu čtyřpatrové domy a za nimi zahrada, což je super! Sušíme tam prádlo a v létě jsme tam i grilovali a já se opalovala. emoticon Moc jsme si to tu zamilovali a kdybychom chtěli žít v Praze, tak jedině tady. emoticon
Tady i sprchlo, počasí nic moc, škoda.

Marky, kamínka fajn, bude to už hotové domácí teplo! U rodičů máme krb a je to perfektní, chci taky jednou.
21. bře 2010 v 17:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

tak jsme zpět z toho veletrhu, chodili jsme tam 3hod, pak jsme jeli ještě do Ikey, takže jsem dnes nachodila 4h, ale v pohodě, přijde mi, že manžela to zmohlo víc emoticon Bylo tam toho fakt hafo, pěkná výstava.

Jiřinko, tak přesně takovou nějakou bundičku bych si představovala, ale to si ještě počkám, než se mi břicho smrskne na původní velikost. A s těma botkama v barvě to musí být pecka emoticon
Taky u mě v Miss vedla 1 a 6, takže spokojenost, bylo to hezké emoticon
No a jaká byla noc? Jinak to video můžeš dát na youtube, jen se tam zaregistruješ a nahraješ to tam, není to složité, mrkni na to.

Markét, ty krbovky jsou parádní a ta sleva dobrá a navigace k tomu je fajnová emoticon

Mončo, ta cena za 120Kč/m2 byla jen za práci, ale perlinka i štuk už vyjde na pár kaček..
S tím mimčem se netrap (to se lehce řekne, co), ale hlavně, že víte, že jste nyní oba už v pořádku, brzo se zadaří, uvidíš. Kolébku jdu teď nafotit, hodím to na koníka.

Leni, ta cena za DR mi přijde fantastická emoticon My to měli předloni skoro o 10tis dražší ty první 2 týdny v červenci na 14dní,na poslední chvíli a letěli jsme taky z Frankfurtu, je to sice dálka, ale za 50Eur je tam parkoviště na celou dobu, nás tam vezl kámoš, a pak pro nás taky přijel, měl tam něco k vyřizování, tak se to hodilo.
21. bře 2010 v 17:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 holky děkuji emoticon emoticon

jo evi já na konci těhu také byla vitální však víš emoticon emoticon také jsme ráda chodila a nic mi to nedělalo...je super že se vám íbilo emoticon

já jsme si také koupila bundičku levně za 500 fakt super na jaro a proti dešti také na tělo kratoučká super emoticon

evi tobě se bříško smrskne hned co jí vyprdneš emoticon emoticon co blbneš emoticon

leni už se těším až zatopíme emoticon emoticon ted je takové období venku jako telo ale nic moc ale náš kotel jak je takto venku netopí a nedonutíme ho topit emoticon takže doma kolem 19st ty kamna budou ideáln to tu prý bude až 30 emoticon emoticon a těším s ena ten ohýnek emoticon emoticon
21. bře 2010 v 17:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 A pořídili jste něco Evi?

Vyrazila jsem na chvilku ven. Všimla jsem si, že po cestě k nám na barák jsou sněženky v lese, tak jsem si jich pár vydloubla a zasadila na baráku. Leze mi tam šestnáct pupenů cibulovin, asi ty větší z těch malých ani ťuk.

Holky koukala jsem na zahradu a jsem poněkud zoufalá, to nikdy nemůže být anglický trávník. Jak jste to udělali Vy? Vybagrovali jste to a dali novou zeminu, nebo jste to zryli ručně. Opravdu netuším, jak začít.
21. bře 2010 v 17:56  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, no to bych byla šťastná, kdyby se břicho hned smrsklo, ale kam se vytratí ta vytáhlá kůže? to mi nějak hlava nebere..

Mončo, jojo, pořídili jsme toho dost.. emoticon turecký med, kokosový kmen atd emoticon Jinak nic, postýlka se mi tam žádná nelíbila, těch tam moc neměli, jinak jsme tam byli spíš jen tak pro inspiraci na zahradu a tak, líbí se mi takové ty prkéné terasy, dělá se to z tropických dřevin, ale jsou to strašný dardy, metr vyjde tak na 2tis Kč, terasu budeme mít nějakých 45m2, takže to by byla strašná morda emoticon
K tomu trávníku, my ho ještě nedělali, ale my budeme muset nejdřív navézt ornici, ta se překátruje a do toho se pak zaseje trávník.. Jinak pokud tě na zahradě štve třeba ten plevel atd, tak se to nejdřív pokropí nějakým sajraijtem, co to vše zničí, a pak se zaseje nová tráva.

Dala jsem na koníka fotky kolébky a jednu fotečku z toho focení na ukázku, ještě není upravená, na tom fotograf teprve pracuje, tak jsem na to pak zvědavá, poslal mi zatím jen náhledovky.
21. bře 2010 v 18:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi to se prostě zatáhne emoticon to je ta děloho není to břicho a jak se ta děloha smrskává zmizí i břicho vždy si mě viděla ne emoticon emoticon

my už spinkáme tak mám pohodu emoticon emoticon

auž abych tu měla ty kamna to by bylo ještě větší fajn emoticon
21. bře 2010 v 18:29  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky,
tak jsem se konečně dostala k netu. Sice jsem slíbila, že Evičce hned včera poreferuju o výstavě, ale bohužel jsem to nestihla. Jinak výstava byla super. Líbilo se mi tam spousta věcí, ale nakoupili jsme tam samé hračky emoticon a taky čepičky - těch tam měli spoustu... To oddělení zahrada bylo taky super. Pak jsme ještě zajeli do Ikei, chtěla jsem se tam taky kouknout na postýlky, ale nic moc.
No a pak jsem rychle přilítla dom, převlíkli se a hurá na Miss. Bylo to moc pěkné. Na afterparty jsem pak koukala na ty holky zblízka a musím říct, že jsou to ještě takové děcka.. krásné holky, ale když jim člověk koukal do tváře, tak jsou to ještě malé holčičky emoticon emoticon Akorát mě tam nepotěšili s jídlem. Byli samé suschi a to jsem se bála ted v těhu jíst. No a jediné co tam bylo pro mě bylo kuře na mandlích, takže ho ted dlouho nechci vidět emoticon emoticon páč jsem se ho tochu přejedla...No ale na odchodu dostal každý dáreček, kosmetický balíček a ještě tašku nějakých kravin, tak ,máme zase v našem malém bytě o dost krámů navíc emoticon emoticon

Holky tak jsem Vám poslala taky odkaz na těhu fotečky...

Evičko, díky za odkaz na tu půjčku, já si to prostuduji a pokud to klapne tak super, chci jí na 100%!!! Akorát nevim, jestli není náhodou podmínkou, že nesmíme mít ve svém vlastnivtví nějakou nemovistost...
Jo a koukala jsem na koníka, krásná kolébka, krásně načinčané a ty fotky od profíky budou úžasný, protože už tahle jedna je fakt super... jsi fakt kočka!!!!

Kačko, doufám, že se Vám vydařila oslava a copak jsme vůbec slavili???

JIřinko, tak to bylo super den s nákupama, to mě taky baví. Akorát bez toho břicha, ted mě to tak nebere.....Ale už se těšim až bude malá venku, že taky někam vyrazim...

Mončo, to je mi líto s tím testem,a le myslím, že pokud na to úplně přestaneš myslet, tak se určitě zadaří. Je to hodně o psychice a když člověk hodně chce, tak to je nejhorší co může být. tak se soustředf jen na baráček a tohle úplně vypusť z hlavy emoticon emoticon

Jo a jak jste se bavily o té uklízečce, tak já si jí budu do domečku pořizovat určitě. Nejradši bych si jí pořídila už ted, kdyby mi to nebylo trapný do 2+kk emoticon emoticon
21. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Mončo, mi navezli zeminu a roztáhli, do toho zaseli trávu. Teď to dorovnáváme novou zeminou, ale nějak to neodplevelujeme, bordelu jsme tam měli hrozně, protože náš pozemek byl původně statek, takže tam bylo všechno a potřebovala se na to nová zemina.

Evičko, máš to krásně připravené a Sárinka bude mít každý den něco nového na sebe, jak jsem koukala emoticon Takže postýlku ještě jinou vybranou nemáš?

Vím, jak to dám na youtube, ale ne, jak to dám z kamery do počítače emoticon

Vládík už taky usnul, připravila jsem si na palačinky, musím to nechat chvíli odstát a v 19:05 jít udělat emoticon
21. bře 2010 v 19:00  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 marti mě přijde tvoje bříško akorát emoticon sluší ti to emoticon

já chci kamna emoticon emoticon mám tu nějak chladno emoticon a leze na mě chřipka emoticon

evi koukala jsem máš to krásně načančané emoticon emoticon a sluší ti to moc emoticon emoticon

jiřinko plačinky ňam to je specialita manžele dělá je jedině on emoticon emoticon
21. bře 2010 v 19:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Marti, díky za fotky bříška, sluší Ti to! ty černé šatičky jsi měla na miss? vypadají moc pěkně!
to věřím, když vidím, že je jim třeba kolem 18, tak to musí být ještě děcka, vidím to podle sebe, jaké jsem byla v té době trdlo! emoticon ne že bych teď občas nebyla, ale je to posun
mně uklízení baví, je to jiný typ práce a docela se u toho odreaguju, ale až bude jednou prcek, budu asi pěkná bordelářka, pokud to malé tedy celý den neprospí a já s ním! emoticon

Jiři, pošli nám taky palačinku, hned bych si dala. s čím je děláte? já nejradši s domácí marmeládou nebo jen se skořicí, ale miluju i s tvarohem
Marky, Adam je dělá u nás taky a lepší než já! emoticon

Moni, ty se na té zahradě fakt vyblbneš, že? já na to nikdy nebyla, ale chtěla bych jednou svoji bio zeleninu emoticon
kytkám moc nerozumím, budu si to muset jednou nastudovat!

Evi, jdu hned mrknout. příště sem dej prosím odkaz emoticon
21. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 já bych tedy uklízečku nechtěla emoticon emoticon to mi přijde fakt hodně nobl emoticon

a kytky mi taky nic neříkaj emoticon emoticon a to máme zahradu takže leni klid emoticon emoticon
21. bře 2010 v 19:32  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Tak kdyby mi chtěl někdo občas uklidit, vůbec bych se nezlobila! emoticon
ale penízky bych za to asi nedávala, každopádně nikoho neodsuzuju

Evi, kolébka je krásná! taky bych jednou chtěla. myslím, že u Adama je ještě takový koš, jaký má Jiřinka, tak možná i něco takového bych ráda. a ta Tvoje fotečka, jsi fakt kočka!
už jste teda fotili nějaké ty profi fotky? i s manželem?

Marky, takový anglický trávník, bazén a ovocné stromy taky udělají parádu! emoticon
21. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Holky, já Vám k těch fotkám zapomněla říct, že ta v černých šatech je ze začátku 4 měsíce a ty ostatné ze začátku 5, takže vlastně pouhé 4 měsíce za mnou a takovej pupek. Budu muset dofotit jak vypadám teď, aby jste mi věřily emoticon emoticon

Jiřinko, tó je super, že ti manžel sní palačinky, to ten můj je masovec obecnej emoticon

Mury, no já tu uklízečku budu muset mít, teda pokud budeme chtít normálně žít a né jako dva čuníci emoticon emoticon Oba jsme strašně pracovně vytížení, takže u nás je to nutnost, ale samozřejmně velice příjemná emoticon
21. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 JO a jueště jsem se chtěla zeptat Monči a Evči, myslím, že máte podobnou vanu co??? Jak se to tak dlouho napouští, taková megavana. Já se totiž ráda koupu a nevím, jestli to vůbec je na denní koupání????? Ale líbila by se mi zase jo!!!!
21. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Marti, ten můj je taky masař, tak ho musím trochu brzdit.
no a teď se zrovna cpeme klobásama k večeři, jsem na ně dostala hroznou chuť!

Markét, na chřipku je dobrý zázvor, nastrohat, zalét horkou vodou, citron a med. pomáhá se dobře vypotit
21. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky emoticon
nestíhám, ještě jsme pořád 2 v 1 a doufám, že ještě min. 2 týdny budeme emoticon doma si ze mě dělají srandu, že se prý alespoň ukáže, jakou mám u miminka autoritu emoticon

snažila jsme se dočíst, ale už stejně neví, na co jsem chtěla reagovat
mast - pokud jde o tu půjčku, tak nesmíte být vlastníky jiné nemovitosti k bydlení než té, na kterou chcete půjčku
21. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni mě zabere i paralen léky neberu takže pak mi zabírá vše emoticon

jo bazén mě stačí ten nafukovací když vidím kolik je s tím práce emoticon emoticon já prostě na zahradu nejsem a nebudu jo posedět ugrilovat to jo ale to je tak vše emoticon emoticon

já tedy nevím ale já si fakt radši uklidím sama emoticon nesnesla bych někoho kdo mi mi ulízel nevím příčí se mi to emoticon a jsme na sebe hrdá že stíhán být matka uklízet vařit a obstarat prostě vše emoticon ted uklízím denně až budu pracovat tak uklidím holt mín....
21. bře 2010 ve 20:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj Pavli, zdravím!
a manžel pořád netuší pohlaví? ještě ses neprořekla? já jsem kecka, nevydržela bych to, takže buď to oba budeme vědět nebo ne

Marky, já se lékům taky vyhýbám, i proto neberu HA.
já jak jsem z domku, tak mám k němu vztah. bazén máme, práce s tím je, ale pak je to fajn, když se tam neteře a synovec čachtají a já se sluním.

s tím uklízením, to určitě, ale když je někdy pracovně zaneprázdněný, tak to beru. umím si teda upřímně představit i lepší zábavu. já to v týdnu nestíhám, je tu borďas a o víkendu jen běhám. ale jak se oteplí, vyrážíme ven sportovat, kašlu na to, jen to tak pošmudlím, ať nejsme jak u čuňátek emoticon
21. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni to jo ale já bych pracovně vytížená být nechtěla emoticon na co je pak život jen dělat a dělat emoticon
umím si klidně představit že bych byla doma pořád emoticon emoticon nějak mi to nevadí je to pohoda
jsme vlastně doma už rok včéra to byl rok co jsme zjistila že malou čekám emoticon a hned jsme šla na PN

leni jak můžeš běhat v bytečku emoticon emoticon já uklízela také jednou týdně když jsme makala a měla jsme celý barák a za hodku jsme ěmla hotovo emoticon

aahojky pavlí emoticon už jsme se báli že už nejsi kinder vajíčko emoticon
21. bře 2010 ve 20:10  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Mast, máme s Evčou stejnou vanu emoticon , jen já jí ještě nemám, teprve dnes jsem jí objednala.

O plevel mi ani tak nejde. Spíš o tu dvoumetrovou trávu, co je tam teď. Ta se tedy neodstraňuje? Jen se zaveze novou ornicí?

Mast, ty jsi byla na Miss? Tak osobně bych se podívat šla, letos to vypadalo na pořádnou šou. Ale v telce mně to moc nebaví. Moje kolegyně je miss Chomutov emoticon , ale někdy v roce ani nevím kolik, je jí čtyřicet.

Mast na fotečky se podívám v klídku. Teď běhám s jídlem, prádlem atd.

Evi, ty terasy ze dřeva se mi také moc líbí, ale cena mně odrazuje a nezdá se mi to dobré na údržbu.
21. bře 2010 ve 20:12  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Marky, jo, když mluvíš o sobě, tak to je jasné, mám to stejně, ale jsou prostě povolání, kdy je člověk vytížený a my je k životu taky potřebujeme.
já to zjistila po pár měsících v první práci, že workoholik ze mě nebude!
každopádně jsem ráda užitečná, můj sen je pracovat na snížený úvazek, abych mohla skloubit rodinku a práci. tím, že jsem studovala, tak si neumím představit, že bych byla jen doma, ono všeho se člověk jednou nabaží a věřím, že je i doba, kdy člověka štvou i vlastní děti a rád někdy vypadne a probere něco jiného než plínky emoticon

to bylo jen tak obrazně řečeno, náš byt nemá ani 25 m2 emoticon prostě jsem umývala nádobí, vysávala - máme nový vysavač a je to super, než jen zametat. vybere to fakt vše! pak jsem dnes prala, dala ven sušit prádlo a tak různě poklízela.
jenže já většinou nemakám v kuse, ale dělám u toho různé věci a čučím do netu emoticon
21. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni emoticon emoticon jo jo také bez malé vypadnu už ted a máme i kámoše bezdětné emoticon stýkáme se popíjíme jen už doma...
je to pravda ale jak jsme svou práci měla ráda tak mi fakt nechybí emoticon

ty vade 25m2 to máme jen obývák emoticon emoticon to je mazec...já mám ten ruční vysavač to je bomba věc emoticon netahám tu velkou kravičku a je v pohotovosti denně...
21. bře 2010 ve 20:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Markét, Sofinka je zlatíčko, ale znám holky, kterým miminka přes den skoro vůbec nespí, nemají nikoho na hlídání a vyžadují pozornost, pak je taky těžký takhle všechno zvládat. Někdo bude mít doma binec a jiný paní na úklid emoticon

Martin, na fotečky se mrknu, už jsem zvědavá.
Já si taky v těhotenství říkala, jak se těším, až si zase budu moct koupit to a tohle, ale nakonec jsem si dlouho nekoupila nic, jen boty bez podpatku ke kočárku emoticon Navštěvovala jsem krámky pro mimča a nebo s malým moc nakupovat nešlo, takže jsem tohle úplně vynechávala a nakupovali jsme jen jídlo.
Jak velký vůbec chcete mít baráček a patrový?

Leni, dělám je s marmeládou, s ničým jiným mi moc nejedou. Vašek si na to dal ještě šlehačku.
My nejsme masový ani jeden, jako maso jíme, ale nemusíme ho mít každý den a ne ve velkým.

Evičko, zapomněla jsem zatím tu jednu fotečku pochválit, už se moc těším na další.

S tou vanou, sice nevím, jak dlouho se napouští, ale domnívám se, že náš bojler by nestačil emoticon Kolik má ta vana objem?
21. bře 2010 ve 20:21  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.