Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Tak Vládíček má pořád zvýšenou teplotu a je takový plačtivý. Dopoledne mi spinkal hoďku a čtvrt a teď zase spinká, přitom normálně mi teď usíná až tak kolem třetí. Doufáme, že to budou ty zoubky.
Evčo, mi už žádnou půjčku nechceme, tenkrát jsme o tom přemýšleli a nakonec to neudělali.

Na tom veletrhu jsme také byli a moc si to už nepamatuji, jen vím, že jsem čekala víc.

Martin, ani jsi nám neřekla, že jdete na Miss, tak si to krásně užijte a pozdravuje Jean Claudeho emoticon Teda to řešíš opravdu brzo ty šaty emoticon Jak psala Evčo, s bříškem ti to odpustí. Jen bych si vzala nějaké černé kalhoty a nějaký hezký vršek k tomu.
19. bře 2010 ve 13:26  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 NO holky já takhle řeším vždycky všechno na poslední chvíli emoticon Ale během pracovního nasazení jsem vymyslela, že mám doma jedny červené šaty přestřižené pod prsama a dole jsou plizované. akorát jsou trochu nad kolena a mají pořádný výstřih, tak nevím, zda se to ted hodí, kdyřž mám prsa tak 4 a břicho jaklo buben... emoticon emoticon

No holky rodiče na tom veletrhu byli loni a říkali, že super, ale pak hledali 2 hod. auto a to volali i na policii, že jim ho někdo ukradl. Když tam totiž přišli, tak si zapamatovali, že stojí ve třetí řadě, no ale jak tam byli dlouho, tak organizátoři prodloužili parkoviště a auta parkovala i před ně, takže nakonec se auto našlo ve 40 řadě... ale prej je to neodradilo a letos jdou zas emoticon emoticon Akorát se divím, že zase chtějí jet autem emoticon emoticon
19. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Jiřinko, to je mi líto, šmudlík jeden, ty dětičky mají taková trápeníčka. Kamarádka měla teď s malou celkem prekérku, taky jí rostly zoubky, ale přitom se jí zanítily dásničky a týden měla chuděrka 40tky horečky, jejich chytrá dr jí radila, ať jí dává diazepam, to radikálně odmítla a malé to srážela studenýma zábalama, no a po týdnu malé začalo páchnou s pusinky, tak se na obvoďačku vykašlala a letěla s ní k zubařovi a ten diagnostikoval právě rozsáhlý zánět dásní a nasadil hned antibiotika a byl hned klid. K té půjčce, my už žádnou taky něchtěli, ale tohle je mi líto nevyužít, když je v případě toho dítka jakoby bezúročná, měsíčně se platí jen necelých 1500Kč, ještě jde splácení odložit v případě nouze, takže v podstatě penízky zadarmo a najednou bez šetření, ráda bych jí od státu dostala, tak snad se to povede..

Martinko, tak s tím autem to je síla emoticon Jinak k tomu výstřihu, myslím, že je to právě super, že je velký a máš tam teď toho hodně co dát, to chce využít!!! emoticon jen pozor, kam ty šaty teď budou, když dřív byly ke kolenům, oni s tím bříškem budou zase trošku kratší.. ale kdyžtak by to šlo použít jako top ke kalhotům, jak psala Jiřinka emoticon Pak se nám vyfoť, jak jsi to vyřešila emoticon Ještě jsme vlastně neviděly tvoje bříško, že jo?
19. bře 2010 v 16:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Evičko, tak ta půjčka je super. A není tam žádné omezení? Nebo komu se to všemu půjčuje?? To by mě taky dost zajímalo.

K těm šatům teda fakt nevím, páč ted jsem se ukazovala manželovi jeho slova: "No to snad nemyslíš vážně". Tak teda nevim, ale černé kalhoty těhotenské nemám a zítra je už asi koupit nestačím. Ale manžel mi vymyslel takové černé šaty pod kolena... no jo no.. asi se teda nechám přemluvit do nich emoticon
Těhu bříško jsem dala na rajče, tak ti Evi pošlu heslo a samozřejmě kdo bude mít zájem tak taky, ale pozor, aby jste se té velryby nelekly emoticon emoticon
19. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Martinko, ta půjčka od státu je pro mladé rodiny na bydlení, musí se pak prokazovat dokladama, že byla opravdu použita na to, co měla, je to na koupi bytu i na stavbu domu, žádá se u státního fondu rozvoje a bydlení, všechno info k tomu najdeš tady: http://www.sfrb tecka cz/programy-a-podpory/uver-300
Koukala jsem na fotečky, vůbec mi nepřijde, že by jsi to bříško měla nějak extra veliké, sekne ti to emoticon
Hezky si to zítra užijte, a pak nám poreferuj emoticon
-----------------------------------------------------------------
Aktualizace od admina (únor 2012):
Státní fond rozvoje bydlení nás informoval, že v roce 2012 na otevření programu "Úvěr 300" nemá finance.
V budoucnu se samozřejmě bude snažit zajistit finance na podporu mladých, ale tento rok nemůže pro tyto účely čerpat ze státního rozpočtu žádné finanční prostředky.
20. bře 2010 v 00:58  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Doplnění informace pro rok 2012.”
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky holky nestíhám emoticon

včéra jsme tu nebyla nebyl skoro čas...dopoledne jsem byla na svatbě kámošce jen na obřadě a odpolko tu byla mamina...venku už je tak nádherně emoticon emoticon dneska mám v plánu asi okna emoticon emoticon nebo někdy v týdnu až bude jirka doma..dneska jde makat...

zítra jdeme do mounfiledu tak držte palce jdeme por krbový kamna a kalovku to bude darda tak at vytočíme alespon 50% emoticon emoticon

marti pošli mi také Ip chci vidět bříško emoticon

jiřinko chudák vládíček to je trápení emoticon jina s půjčkou tě chápu já už také nechci nic raději šetřit a dělat za hotový emoticon

přeji hezký den emoticon emoticon
20. bře 2010 v 07:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jo koníka předělali a musím říct že super emoticon už jsme v zamčený diskuzi takže žádný šmíraci emoticon jdou dávat diskuze do oblíbených takže to nemusíte hledat a jdou psát komentáře k fotkám to je také hezký emoticon emoticon
20. bře 2010 v 07:27  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,

přeju hezký víkend. co máte v plánu?

my jdeme s kamarádama na menší organizovaný výlet, pořádá to Klub českých turistů, tak chceme dát 9 kiláčků. sluníčko zatím nikde, no snad se ukáže! ty poslední dva dny byly přenádherné, úplně mi to dodalo energii!

Jiři, ať je malému brzy líp.

Marti, užijte si Českou Miss. já jim fandím víc než Miss ČR. mají to vymakanější. dnes se ale dívat nebudu, večer slavíme kámošovy narozky.
taky prosím o fotky bříška a chci se zeptat, nemáš někde ještě svatební fotečky na kouknutí?

Evi, ta půjčka zní zajímavě, díky za info. Už to tu bude každou chvíli, viď? moc na vás myslím, holky emoticon

tak já se jdu nastrojit do tepláků, ať jsem fešanda! emoticon
20. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Dobré ráno holky emoticon

Markét, tak na ten Mounfield držím palce, pak dej vědět! emoticon
My už půjčku taky žádnou nechtěli, ale tuhle chci moc, protože je výhodnější než cokoliv jiného a splatíme tím např. zase část úvěru, čímž se uštří spoustu peněz za úroky, nechci tu šanci propást a nevyužít, tak doufám, že nám to klapne. Ta měsíční splátka je tam směšná, to je jedna kalbička, a když by se mi nepovedlo teď při malé vydělat na vše, co letos chceme kolem baráku udělat, tak aspoň nebudem muset čekat než se ta suma našetří.
Jdu se mrknout na toho nového koníka, to jsem na něj teda zvědavá emoticon

Leni, hezky si užij výlet a ať vám přeje počasí! emoticon je fakt, že za tyhle slunečné dny, co byly člověk zase nabral tooolik enrgie, už aby tak bylo furt..
už jen 12dní do termínu, letí to přííííšerně emoticon
Joo a rozhodla jsem si zřídit mobilní internet, abych mohla vzít sebou notebook třeba do porodnice a nebyla odřízlá od světa, a pak s malou ven, k vodě a tak, když budu potřebovat dělat, abych nebyla vázaná doma, takže jestli mi to do porodu zařídí, tak vás budu online informovat emoticon

Pavlínko, kde tě takovou dobu máme???? Napiš aspoň řádku, ať víme, že jste s miminkem v pořádku..

Jdu se dát do kupy, jedem na obídek ke tchánojc a iž si odvezem kolíbku, odpoledne ji už tady připravíme a načančáme, pak vám to blejsknu, už se na ní hrozně těším emoticon
20. bře 2010 v 11:25  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni užijte si výletík emoticon

dneska na MIss také budu koukat ale jen kvůli záběrům od moře emoticon jinak ty vyzábliny nemusím emoticon

evi však si jí vemte já zastávám názor si našetřit jako tenkrát si mi to psala s tím autem nepůjčovat a našetřit emoticon
nemusíme mít vše hned plot máme emoticon takže ten může počkat pár let emoticon
my platíme měs směšnou částku 3 tis a víc už nechci emoticon

marti užijte si miss emoticon
20. bře 2010 v 11:40  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj holky, jsem tu jen rychle.....manžel odjel pro dortíky, tak jsem sem rychle skočila. Máme dnes malou oslavu, tak mám co dělat.... emoticon
Mončo, vybrali jste?????
My jsme včera byli v Letňanech na veletrhu....docela to šlo.....mě tam oslovili cestovky,sýry před vstupem emoticon ,docela mě překvapila hala s dětským sortimentem - málo značek kočárků,jinak věcí plno.....no a potom vše taková klasika - dobrý emoticon
No a večer jsem dostala doma od manžela nový dotykový mobil....je to pěkný,ale pakárna!!!! Budu ráda když si přijmu hovor emoticon
Tak já utíkám do kuchyně vybalit nákup,potom vyčistit krb,uklidit a dělat chlebíčky......a hubky atd... emoticon
Krásný den přeji všem!!!!!!
20. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Dobré ráno holky. Vytáhla jsem ze sklepa hlízy begónií, už jsou krásně napučené a zasadila je do květináčků. Při té příležitosti jsem si vzpomněla, že jsem Vám ještě nenapsala to hnojivo. Je to KRISTALON-start ( na začátek) a pak celé léto až do podzimu plod a květ.

Leni já bych také šla na výlet, ale čeká mně zase ten pitomej úklid. Holky, já si tu uklizečku do baráku snad pořídím. Opravdu mně to obtěžuje. Nejdu si brigádku a pak vydělané korunky investuji do paní na úklid, pokud by nám chyběli.

Evi, Vy už máte podklady a odeslali jste je na SFRB? Držím palce. Po dvou dětech je to bezúročná půjčka.
20. bře 2010 v 11:52  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Tak jsme zpátky z obídku a už tu máme kolíbku emoticon teď jdu vyžehlit tu soupravičku do ní a už si to načančáme, abychom to měli na očích emoticon

Mončo, vše jsme odeslali min.týden, takže je šance, že se to do porodu stihne vyřídit, doufám. To hnojivo se prosím tě prodává kde, seženu ho v Baumaxu nebo přímo někde v zahradnictví?
S tím úklidem jsme na tom naprosto stejně emoticon Momentálně ale uklízečku mám-manžela, jen nevím, jak mu to dlouho vydrží, myslím, že už mám jen pár týdnů emoticon

Kačko a copak slavíte? Podle nového tel.tipuji, jestli nemáš třeba narozky, neprošvihly jsme něco? hezky si to užij emoticon

Markét, taky zastávám názor našetřit než se zadlužovat, pokud to jde, ale tuto půjčku chci právě proto, abych se části dluhů zbavila, na našem úvěru máme úrok 4%, tady ta půjčka je jen s 2%, takže se to vyplatí tím umáznout, ušetří se tím hafo peněz, navíc jak psala Monča, při dvou dětech vychází už bezúročně.
Máš nějaké nové fotečky malé? Koukala jsem na další témata na to baby roku a bude tam dítě a zvíře, to bude super na nějakou fotečku s Maxíkem, když se k sobě už tak hezky mají, viď emoticon

tak já jdu žehlit, pak vám to vyfotím emoticon
20. bře 2010 v 15:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj holky, tak jsem zpět, byli jsme nakonec jen tři holky,
i když nás mělo být víc. počasí fajn, jen trochu foukalo.

Moni, s úklidem mi ani nemluv, je tu opět hrozný borďas a já jsem unavená, chci se chvíli natáhnout. v neděli už se mi uklízet nechce a další dva víkendy jsem doma, takže to jinak nejde, v týdnu neudělám nic!
a dnes neděláte na baráčku?

Evi, to bude fajn s tím netem, budeš nám dávat online reportáž z porodu, jo? emoticon
ty jo, ty už můžeš každou chvíli rodit.

Marky, ty máš co mluvit, ty jsi taky hubendíra. ale je fakt, že ty holky, jak jsou vysoké, tak vypadají hrozně vyzáble. já se pak podívam opžděně na netu, točilo se i v DR, že? tak jsem zvědavá

a kdy má rodit Pavlínka, před nebo po Evičce?
20. bře 2010 v 16:02  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Leni, právě, že máme s Pavlínkou termín nastejno, plus mínus den, tak jsem trošku na trní, že už se tu dlouho neukázala, co se děje..
No jasně, pokud se v porodnici budu nudit a budu na to mít, tak budu psát jak vzteklá emoticon
U nás tady taky pofukuje, ale vzduch už je příjemně teplý a voňavý po jaru emoticon kolik kiláčků jste si daly?
20. bře 2010 v 16:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky já se dopoledne válela odpoledne vařila na zítra a poklízela emoticon

leni u nás bylo nádherně 17st ale také foukalo kdepak jste byli??

leni jenže mě misky přijdou hubený a bl... emoticon já nevím proč prostě tu soutěž nemám ráda emoticon

třeba má pavlínka drobínka u sebe emoticon ale určitě by někomu napsala sms ne emoticon

kačko copak ty máš narozeniny emoticon pokud ano vše nej emoticon emoticon a užijte si oslavu emoticon
20. bře 2010 v 16:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tak u nás dnes bylo krásně, tedy teploučko, sice nesvítilo tolik sluníčka, ale bylo teplo a nefoukal vítr. Už má být jen krásně.
Odpoledne hlídali Vašíkovo rodiče a my jeli na nákup. Vašík si koupil bundu zlevněnou ze 3500,- na 1200,- , mikču, boty a rifle (celkem ho to vyšlo skoro jako jedny rifle, které si nechal ve Wrangleru na straně, ale sehnali jsme jiné a za tu cenu pak měl skoro všechno emoticon ) a já si koupila peněženku, nádhernou bundičku a ve stejné barvě botičky emoticon
Taky budu koukat na miss.
20. bře 2010 v 19:02  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojik holciny....teda vy kecate emoticon

jirinko, chudacek Vladicek emoticon at mu je co nejdrive lepe! myslim ze by to mohly byt stolicky...teda at to jsou zoubecky a nic horsiho!!!!

take si rikam co asi Pavlinka, ze tu nebyla...je opravdu mozne ze uz je mamina :-O.

holky, zitra ma byt 20stupnu!!!! tady dneska bylo kraasne! emoticon jen ten vitr :-/.

marti, prosim posles mi odkaz na tve brisko???? diiiky

a Amalka se snazi plazit, je to strasne vtipny emoticon dela jakoby housenku emoticon a nevi co s nohama emoticon ale je to zlaticko emoticon
20. bře 2010 v 19:14  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj Míšo, za chvilinku ti už asi poleze emoticon
Vládíček dneska úplně super, bez teplůtky a veselý, tak jsme byli rádi. Docela i dobře spinkal, celou noc jsem byla v ložnici. šli jsme spát v deset, Vašík k němu do 0:30 2x šel a hned mu usnul, pak jsem ho slyšela ve 4:30, to jsem mu udělala mlíčko, ale on ještě nakonec spinkal, na mlíčko se vzbudil v 5:15, pak spinkal do 6:15, my jsme k němu nešli, protože neplakal a nechal nás v postýlce skoro do 7 emoticon Myslím, že dnešek asi bude jiný, stačilo už usínání. Skoro od začátku měl zavřený očíčka a vypadalo to, že bude spinkat, ale vždycky začal brečet, pak si stoupnul nebo sednul, položila jsem ho, zavřel očíčka, vypadalo to že spinká a zase do kola. Po 30 min. už snad opravdu spí.

20 stupnů má být na moravě, ale snad tu taky bude hezky. Jen jsem četla, že se má na konci týdne ochladit na 6-10, ale bůh ví, zase to třeba změní.
20. bře 2010 v 19:33  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Evi, to hnojivo koupíš všude, teď dokonce i V penny. Evi se SFRB moc držím palce, mohla by jsi si rovnou odečíst 30 000Kč. Ale i kdyby to nevyšlo, tak ta půjčka je stejně bezkonkurenční.

Dnes nemakáme emoticon . Já jsem doma sama a řemeslníci nastupují až příští týden. Nemůžu sehnat zedníky na omítky. Všichni chtějí za necelých 300m2 přes 100 000 a to se mi zdá fakt dost. Ale sehnala jsem krbaře, umístění a koupě krbové vložky u nich bude o 22 000 levnější, než od původní firmy co jsem mněla vybranou.
20. bře 2010 v 19:43  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jiřinko, to jste měli dnes parádní nakupovací den a i úspěšný, viď emoticon Jakou bundičku jsi si pořídila? Já už chci taky na nákupy.. Třeba noc bude ok, když malinkému dělalo problém usnout, držím palečky, ať se vyspíte.
Máš pro nás to video, jak jsi tenkrát psala, jak malej umí nějaké nové kousky? emoticon

Markét, no na Pavlínku myslím fest, vždycky se tu stavila aspoň s jednou řádkou, teď nic, mám na ní číslo, tak si říkám, že jestli se nám do příštího týdne nenahlásí, že ji možná písnu, zda je vše ok, co myslíte?

Míšo, tak malinká se už plazí? natočit, natočit, natočit!!! emoticon

Holky, tak jsem nažehlila soupravičku do kolébky, s Petrem jsme to nastrojili a oba tu u toho šišláme, jak je to krááásný a sladký emoticon Konečně to tu začíná vypadat, že čekáme miminko emoticon
20. bře 2010 v 19:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Mončo, děkuji, po tom hnojivu se mrknu. Na to SFRB právě doufám, že nám to přiklepnou do porodu, prostě malou dřív nepustim a basta emoticon S těma zedníkama je to síla, jaké omítky budete dělat? Známá si teď nechala udělat takovou tu strojem stříkanou a vyšlo to prý celkem levně, tak nevím.. nám to dělali ukrajinci za 120Kč/m2, což vyšlo fakt super. Kdyby jsi nemohla nikoho sehnat, tak ti je kdyžtak dohodím, jsou šikovní a spolehliví. Jen nevím, jak s tím dojížděním, ale možná by tam mohli přespávat, viď. No kdyby jsi potřebovala, tak dej vědět.
20. bře 2010 v 19:53  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 jirinko, jeeee to je super z je Vladickovi lepe!!!! jsem fakt zvedava jak se amalce potom zmeni rezim emoticon

evi, nemuzu ji natocit, pac se zatim neplazim, jen dela na miste takovy pohyb-hlava dolu a zadek nahoru a tak se prohyba, kdyz na ni mirim fotakem tak cumi a nic emoticon a uzzzz se moooc tesim na tu tvoji prdelku emoticon mooc se to blizi emoticon
20. bře 2010 ve 20:10  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Evi 120Kč m2 je bez materiálu?
20. bře 2010 ve 23:07  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Dobré ráno.

Tak jsem si dělala těhu test a zase nic. Já už se z toho fakt po..eru emoticon

Evi, máš někde fotku té kolébky,ať se můžu alespoň pokochat?
21. bře 2010 v 08:07  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Děs, už mně čeká jen koupelny na okna kašlu. Takové práce a za dva dny bych to mohla dělat znovu. A nejvíc mně vytočí, když vysvitne sluníčko a plouvoučka je flekatá, už nevím, čím bych to měla mít.
21. bře 2010 ve 12:10  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj holky,
my si dnes pospali, šli jsme pozdě spát, slavili jsme v jedné hospůdce kámošovy narozky. bylo to překvápko domluvené s jedo slečnou, tak to bylo fajn.

Marky, Klub českých turistů pořádal cyklo a pěší túry za sluníčkem, bylo to mezi Radlickou a Hůrkou, kousek, jak bydlí Míša. šlo se i Prokopským údolím, je to tam krásné! chvílemi i svítilo sluníčko, dost foukalo, prý i u nás na j. Moravě, psal mi brácha, ale už je opravdu ve vzduchu cítit jaro.
já na Miss vždy ráda koukala, myslím si, že jsou tam i chytré holky, ale ve skutečnosti musí být opravdu hrozně vyzáblé, protože televize kila přidává.

Jři, taky bych mrkla na video, co umí Vládíček nového. je to šikula!
a na nákupy bych taky vyrazila, ale snažím se teď šetřit, spíš budu shánět prádlo, boty a náušnice na svatbu.

Moni, nezoufej, já si fakt myslím, že váš prcek chce jít do nového, takže si dává na čas, zlobivec emoticon

Evi, já bych klidně napsala Páji hned, jestli máš na ni číslo, za to nic nedáš. snad jsou s malinkou v pořádku.

Miško, Amálka je šikulka, za chvíli jí budeš pořád v patách, viď?
21. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj, hlásím se v rychlosti, nevim jestli se sem zítra dostanu. Teď razíme na byt,připravit ložnici,protože nám zítra přivezou funglovku,tak ať tam je čisto.
Teď jsem to trochu poklidila doma,protože včerejší oslava opravdu stála za to....bylo tady 16 lidí...,tak nádobí a bordelu docela dost!!! emoticon Jo,jo....slavili jsme moje pondělní narozeniny.... emoticon
Hezký zbytek neděle...!
21. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 holky, co vy na to?
levnější Bahyahibe už asi neseženeme, co?
10 dní by nám stačilo, bylo by to s odletem hned po naší svatebě, ale ještě nevíme, Adam bude možná v červnu obhajovat tu disertačku a taky mají dva páry našich kamarádů svatbu, tak je možné, že se to v tom červnu nebude hodit a třeba najdeme i nějaké dobré last-minute zájezdy emoticon

Kači, tak všechno nejlepší! emoticon A taky hezkou neděli.

My už prvně sušíme prádlo na zahradě za domem, pěkně tam pofukuje, tak to bude raz dva a nebudeme se tu mačkat se sušákem.
Musím jít vařit, už je pozdě.
21. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 zapomněla jsem na dokaz:

http://airstop.cz/zajezdy/dominikanska-republika/punta-cana/bayahibe-1/viva-w-dominicus-be/?from=07.06.2010&to=31.08.2010&daysMin=10&daysMax=13&ref=3067775&term=162039b810997
21. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.