Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
evi už to semnou neřeš ;-) pokud tam chdoit nechceš na plavání nechod to je každého věc ;-) pokud to ty bazény doporučují tak to tam asi mít musíš ne...a pochybuji že všem řekneš hele ted jdeme do bazénu já a malá tak všechny budete mít plenky do vody :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Míšo, až bude dítě chodit do dětských brouzdališť, tak už to nebude miminečko, to už je trošku něco jiného, ale stejně je to taky hnus :-D Markét, to plavání s dětičkama je jen v dětském bazénu, ne? Určo to mají nějak ošetřené to jo. On člověk nad tím nemůže takhle přemýšlet, to by se zbláznil a nemohl nic.
Profilova fotka
evi víš co třeba našli ted v kojeneckých vodách toulen co tý malý budeš dávat???prostě nic není dobrý
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=EHEtXk... tohle video je holky silenej mega mega masakr!!!! v 1. minute nic neni, tak si pockejte...je to fakt sila
Profilova fotka
evi ano plavání s miminkami je v dětkých bazenech ale v létě plánuji koupalště ;-) a tam chdoíš i do velkého bazenu a fakt to tak neřeš 8-)
Profilova fotka
evi, me to teda neprijde blby, par miminek v kurzu, se to fakt rozptyli a vubec me to neznepokojuje, vzdyt uz ji bude pul roku, ji brokolici, mrkev, tak nejaky prirodni curanky :-D :-D :-D
Profilova fotka
kdyz se budes prehnane o mimi bat, tak bude starsne nachylne na jakykoliv bakterie a spinu, proto jsou cikani nejzdravejsi, pac vyrustaji ve spine a bordelu a jsou odolny :-/
Profilova fotka
míšo :-D :-D ale máš pravdu souhlasím to video je masakr =-) :-D
Profilova fotka
Tak to video je hustýý :-D Holky, vždyť nic neřeším, já jen napsala, jestli vám to nepřijde taky eaný bebaný, když si představíte tu prochcanou vodu a vaše mimi v tom, o nic nešlo, já na to plavání taky budu chodit, jak jsem psala. nejsem pedant na čistotu, takže moje mimi ve sterilním prostředí určitě vyrůstat nebude, nejsem ten úzkostlivej typ, vidím to stejně jako Míša. Á ordinace nám začíná :-)
Profilova fotka
evi a ak ty budeš řešit bazén tedy?? =-) =-) a prosím tě mimi tak nechčijí to mi věř ;-) to je kapka kapka za půl hodky určo mít prochcanou vodu nebudš :-D
Profilova fotka
Holky tak to je fekální debata. Přidám kapku do mlýna. Manžel volal, že má střevní potíže, fakt dobrý, já taky. Asi půjdu poprosit sousedy, jestli by nám nechali přístup i k nim na WC. No táta je na tom stejně. Už S celá rodina :-N
Profilova fotka
evi, ja na ordinaci uz nekoukam, prijde mi to jako silena pic.... a vcera ty zazraky zivota byly taky hruza, tak ted koukam na preslapy
Článek se načítá
Profilova fotka
Markét, no nebudu nic řešit, budeme tam prostě chodit.. :-) Mončo, no tak to je nářez, asi nějaká střevní viróza, co.. tak se u wc s Pavlem nepobijte :-D Míšo, Přešlapy jsou super, na ty pak budu koukat na netu, z těch nových dílů jsem ještě žádnej neviděla, chci zkouknout pak víc najednou :-) Je to stejně dobrý jako ta první serie?
Profilova fotka
evi, uz mi to neprijde tak dobre a ta od Adama ma osklive strizeny mikado :-D
Profilova fotka
Míšo, nemoc z povolání, joo? :-D no jsem na to pak zvědavá :-) Jo, když jsme u těch vlasů, chytne barva v šestinedělí nebo je lepší nabarvit před porodem, máš s tím zkušenosti? Někde jse četla, že by se v šestinedělí nemělo barvit, že to špatně chytá atd, je to pravda?
Profilova fotka
jezis proc by ti nechytla? :-D:-D:-D blbost :-D maximalne se nedoporuce v tehu, pac je z toho tehulim zle(z tech vyparu) a nebo kdyz zena menstruuje, tak barva diky silnym hormonum muze chytit malinko jinak(ale to nikdo ani nepozna) ale spise se doporucuje pred porodem kvuli tomu, ze na to po porodu nebudes mit cas :-D
Profilova fotka
evi vidíš ty to řešit nebudeš tak proč to řešíš s námi :-o :-D nechápu ale to je fuk :-D :-D míšo mě si barvila i v těhu a o.k :-)
Profilova fotka
Markét, to jsi špatně pochopila, vždyť já nic neřešila, to vy jste to začaly řešit a rozebírat, já jen napsala, jestli vám to přijde taky eaný, když si to člověk představí, nic víc, nenapsala jsem ani ň proti plavání dětiček nebo tak.. normální otázka pro odpověď ano ne ;-) Míšo, no v těhu jsem se taky barvila a v poho, možná to v tom článku o šestinedělí bylo myšleno kvůli hormonální bouři, že to může špatně nebo jinak chytit jako při MS.. takže se asi pro jistotu obarvím ještě před porodem, je fakt, že pak na to třeba nebude nálada ani čas :-)
Profilova fotka
evi já napsala že se k tomu nebudu vyjadřovat tys to rozebírala dál ;-)
Profilova fotka
Markét, tak si to pročti znovu..
Profilova fotka
čtu jasnš jsem napsala nebudu se vyjadřovat dělají to i dospělý to ti mělo za odpověd stačit jako že mi to nevadí ne ;-) :-D nebo potřebuješ napsat jasné NE nevadí :-N
Profilova fotka
jdu spát dobrou :-)
Profilova fotka
Ty jsi sice napsala, že se k tomu nebudeš vyjadřovat, ale hned v následujících větách jsi mě zahrnula kopou otázek atd, to jsi přehlédla? Dobrou noc
Profilova fotka
jezis to byl den.. :-D jsme nejaka mimo :-D heh... mam pocit ze potrebuju nutne orgasmus... :-D :-D :-D
Profilova fotka
Je mi zle. Endiaron nezabral, Cola nezabrala. Musím letět pááááááááááááááááááááááááá
Profilova fotka
ahojky já mám zase ráno ]-( ]-( vstanu všude zima jako v márnici v obýváku 15st kládá jako prase topení studený ty idioti vypli elektriku takže kotel jasně netopil kdyby to dali spon vědět nějaké varování!!blbečci jsme fakt naštvaná :-x
Profilova fotka
Teda Markét, to bych zešílela. K těm plavečkám, mě by teda vadilo, kdyby do bazénu propouštěli 60 %. Malé děti jsou náchylné na bacily a nemyslím si, že je to dobré. Já nevím, jestli propouštějí 60% do bazénu, nebo do nějakého jiného prostoru =-) Na čistotu úchylná taky nejsem, nikdy jsem si nemyslela, že nechám Vládíkovi věci, jako nechávám, ale tohle by mi prostě vadilo. Nedoporučuje se dětem do 1 roku navštěvovat veřejná koupaliště, to nám říkala naše cvičitelka na plavání. Na ty plenky se jí zeptám. U nás mají všechny děti ty jednorázové. Kupuji v DM ty jejich - je jich tam 11 za 90,- Kč. Mončo, už je líp? Monitor dechu používám pořad, ale s malou přestávkou. Teď to mám, když nechávám malého samotného v pokojíku a my jsme v ložnici, pro jistotu. Stěhuje se v postýlce a zatím falešný poplach nebyl, jen když jsem to zapomněla vypnout, i to se stává. Míšo a Markét, přeji vám, aby to holkám vydrželo. Vládík měl super režim asi od 3 do 6 měsíce, pak se to zase zlomilo a teď už má režim asi pátý :-D A že se opravdu snažím režim dodržovat, tak si to prostě přeorganizuje pak prcek sám.
Profilova fotka
jirinko, tohle jsou ale plavecky z neoprenu, velice doporucovane na plavani, doporucuji je vice nez ty jednorazove plenky do vody ;-)
Profilova fotka
mag..teeda ted to proste nejak radi :-/ kolem me je strasne lidi se strevni chripajznou, tak je brzy lepe... me vzudy zabrala smecta a ten endiaron. market, me by total trefilo z toho topeni.... nam take tady vypinaji topeni, stvou me, ale vzdy se mi je podarilo uhnat a na noc to zase nahodili...
Profilova fotka
Proto sí Míšo myslím, že nemyslejí, že se propustí 60 % do bazénu, ale do jiného prostoru v plavečkách, co? Jinak mi přišlo z happy fota, že do konce března mají 50% slevu na fotoknihy, pevná vazba

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?