Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 evi upozornila jsi mě jednou pak zase a pak zase emoticon stačí mi to říct jednou..můžeš mi říct kde jsi to našla já to fakt neviděla...a v tom kočárku není skoro vidět emoticon tak co by na ní viděli emoticon
12. bře 2010 ve 12:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.babyroku.cz/Jakou-fotografii-poslat.aspx

tady to nepíšou
12. bře 2010 ve 12:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Markét, no psala jsem ti to víckrát, protože jsi mi na to napsala, že to může být jakákoliv fotka obličeje atd atd a přela jsi se se mnou, tak jsem tě chtěla přesvědčit, že mám pravdu, prostě ti to nestačilo říct jednou emoticon nebylo to myšleno vůbec zle, ale pro tvé dobro. Hnusný by přece bylo, kdybych tě nechala přitom, že je vše ok, i když bych věděla, že není. Ten odkaz, co jsi sem teď dala, nejsou ale pravidla soutěže, tam popisujou, jaké parametry má ta fotka mít atd. Pravidla jsou tady: http://www.babyroku.cz/Pravidla-souteze.aspx

Už musím opravdu letět, papapa
12. bře 2010 ve 12:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Evčo, já ti na to krvácení neodpověděla, úplně jsem zapomněla. Taky jsem pokaždé krvácela, ale nijak mě to nebolelo emoticon
Při kojení se nemá jíst čerstvé pečivo, luštěniny, nadýmavé jídlo, moc pálivé - takže to jsem omezovala, pak asi ještě něco, ale to si nepamatuji, někde to určitě najdeš. Hodně jsem pila kojící čaj a šlo to znát, když jsem ho nějaký den vynechala. Třeba kamarádka ho pít nemohla, protože mlíka měla hodně a při jeho pití musela i dost odstříkávat, takže ho přestala pít.

Martin, malá miminka mají ležet na tvrdé matraci, to jsem tenkrát někde četla, když jsem zjišťovala, jakou mám koupit pro malého.

S těmi fotkami. Vašík mi volá, jestli nemáme hezčí fotku, tak jsem mu řekla, že to má být spojené se zimou a že to tam Vládíkovi sluší. Nejsem si ale jistá, jestli fotky, které nejsou k tématu vyřadí. Jinak máš pravdu, musím dát do kupy náš zvěřinec a mezi to posadit Vládíka emoticon Stejně je to hlasování hodně o známých, kolik jejich hlasů seženeš, tedy podle mě.
12. bře 2010 ve 13:28  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Mast, nerozumím, dělám blondýnu, pídím se, ptám se, ale pořád oproti Evče jsem slabý odvar. Uvidíš, že až začnete, tak budeš také fundovaná. Akorát se mnou někdy jednají jak z blbcem, když vidí ženskou, ale když se do nich pustím, tak se nestačí divit.

Jiří, s poníkem to musíte vyhrát.

Jinak včera jsem po injekci atd. mněla mít ovulaci, sex proběhl, tak mi držte palce, ale těhotně se necítím, spíš nastydle.
12. bře 2010 ve 13:57  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Mončo, palečky samozřejmě držím a necítíš se těhotně emoticon Já myslím, že to chvilinku potrvá emoticon
12. bře 2010 ve 14:34  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,
konečně je tu víkend, tedy já už to tak beru! emoticon
původně jsem chtěla jet domů, brácha se ve středu odstěhoval, tak jsem chtěla dělat taťkovi společnost, jenže on mi vždy volá jen když si stěžuje a nadává na mamku a taky se mi nechtělo jet takovou dálku. začíná mě to táhnout domů!

ještě dodatečně děkuji za gratulace k mému řidičskému umění. ještě se budu muset naučit trasu na Kladno a budu vědět všechny místa, kde máme projekt.

Leni, chtěla jsem Ti moc pochválit fotečky s bříškem, sluší Ti to. co Filípek, nezlobí? emoticon to je hezké, že tu bude další chlapeček.
a Markétce chválím ty profi fotky, fakt hezunké. pak si dojedu nafotit svého prcka, můžu? emoticon

dnes jsme Ádovi pořídili oblek, košili a kravatu. je fešák, moc mu to slušelo!

Moni, taky myslím, že jsi šikula, že se tak snažíš, ale co Ti zbývá, když je manža tak zaneprázdněný, že? jste pěkně rychlí!

co máte v plánu na víkend, holky?

přeposílám článek o naší vesnici: http://zena.centrum.cz/volny-cas/kulturni-novinky/2009/11/15/galerie/cepec-brani-svadet-muze/
12. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 přidala jsem fotky z plesu dva týdny zpátky: http://gujonci.rajce.idnes.cz/2010-02-27_Sportovni_ples/
12. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky, ještě jsem si vás před spaním dočetla emoticon

Jiřinko, no mě nebolelo to vyšetření a krvácení, to vůbec, mě pak strašně bolelo to, jak do mě narvala zrcadla a roztahovala mě, aby zjistila, odkud krvácím, to bylo strašně nepříjemné, pak se ve mně šťourala, z toho jsme dostala velké křeče do podbřišku (kontrakce???), ale jakmile to vše vytáhla, tak to bylo ok.
S tím jídlem při kojení jsem na sebe zvědavá, protože si zatím neumím odříct nic, na co mám chuť.. ale ono mi to mimčo vysvětlí, že.. po pár probdělých nocích kvůli prdíkům budu nejvzornější emoticon
Taky si myslím, že ta soutěž je hodně o známých, ti, co o ní jakoby vědí, tak buď sami soutěží nebo se to právě dozvěděli od někoho známého, co soutěží, takže v první řadě budou hlasovat pro něho, ale sem tam i někdo cizí může dát hlas emoticon Jinak si nemyslím, že netématickou fotku by vyřadili, ale pokud by měla být mezi výherníma na počet hlasů, tak ji prostě nenechá ta odborná komise vyhrát a projít a to by byla škoda.

Mončo, tak já si teda proti tobě přijdu jako slabej odvárek, zvládáš to naprosto sama a perfektně, fakt smekám emoticon Já sice při stavbě taky vše sháněla a zařizovala, ale stále se i občas v něčem angažoval Petr, ty to máš na bedrech komplet sama, jsi šikulka! Jinak k té ovulaci, držím palce, ať to klapne a můžu tě uklidnit, já se těhotně necítila ještě ani v 6.měsíci emoticon

Leni, zkoukla jsem fotečky z bálu, musela to být fajnová akcička, moc ti to seklo a Adamovi taky, je to fešák emoticon
Už se těším na Vaše svatební fotky emoticon
Jinak o víkendu máme v plánu spárovat tu vlastnoručně vyrobenou mozaiku v technické místnosti, už se na to těšíme, pak možná přesadím koupené sazeničky muškátů do truhlíků a dál zatím nevím..
Copak máte v plánu vy?

Jo, holky, příští víkend je v Praze výstava zahrada, jdete nějaká? My budem mít od šváry volňásky, tak jestli ještě budu po kupě, tak pojedem nasbírat inspiraci emoticon
A dneska mě doma čekalo překvapení, konečně máme botník, ten truhlář to zvládl bleskovou rychlostí, mám velkou radost emoticon
Jdu do hajan, dobrou noc
13. bře 2010 ve 02:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Leni moc Vám to sluší, na fotkách vypadáte skvěle, myslím, že svatební budou exklusivní, páč se nebojíte tvářit do objektivu.

Evko, ty jsi flamendr, co tu děláš ve dvě emoticon ?Já chtěla do botanické na výstavu orchidejí, loni mi umírala Kylií, už je to rok a pořád to bolí emoticon a letos stavíme, takže možná příští rok. Nestíháme, zahrada bude aktuální za rok, či dva.

Evi Vás čeká krásný víkend. Mně přijel táta s kamarádem, na baráku se netopí, tak tam mají dva přímotopy. Táta je hrozně nastydlej. Potřebujeme udělat sádrokarton, aby mohl začít obkladač s koupelnou, ale prý to nestihnou emoticon . Na poslední chvíli jsem sehnala písek, ale jen dvě tuny, na víkend to postačí, ale budu platit 2x auto, ale to se nedá nic dělat, větší auto bylo na týden dopředu zabrané. A na technickejch jsem v pátek ve 14:45 ukecala paní, aby mi ještě přivezli kontajner, no, musela vytáhnout chlapi z šatny, páč už se chystali domů, ale kšeft, je kšeft. Nějak se mi zdá, že všude brousím hranu a je to v kvaltu. Táta by potřeboval míchačku, ale tu fakt už sehnat nezvládnu emoticon
13. bře 2010 v 08:43  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Sehnala jsem míchačku, jsem fakt dobrá emoticon emoticon emoticon
13. bře 2010 v 09:28  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky

potřebuji poradit manžel si rozmyslel ten krb je fakt že by to tady bylo asi jako pěst na oko emoticon málo místa tajže chce kamna našel krásný...tu stěnu bysme obložili tím kamenem a bylo by to také hezký a ted se chci zeptat kdo má krbovky asi jiřinka vytopí to také krásně???děkuji za radu emoticon
13. bře 2010 v 09:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 dobré ráno, holky

já se dnes vzbudila v půl 7, jenže pak jsem znovu zaspala a teď jsem trochu přejetá emoticon
díky za pochvalu fotek, já jsem exot, ráda se fotím a Adam ze mě občas na dovolených šílí! emoticon

Moni, písni ve zkratce předběžný postup, jak to máte dál v plánu. já jsem z vašeho domku fakt paf, furt na to čučím a fandím vám a těším se, jak to bude dál a na výsledek. vy byste chtěli jednou i střechu? možná spíš z praktických důvodů tu nižší, co se staví na bungalowech, ne? jinak mi přijde, že místa tam máte až až a i ty sklepy dost pomůžou, ne?

my budeme lenošit, já uklízet, Adam psát práci a zítra zajdeme do kina, je festiválek Jeden svět, bývají tam moc dobré filmy, je to i v jiných městěch. znáte ho? mrkněte na jedensvet.cz

Evi, stejně si to těhotenství parádně užíváš, to musí být super, furt nějaký obídek a kávička s kamarádkama, hned bych měnila! emoticon
holky, já se přistihla, že už nějak přemýšlím o mimču a i jsme se bavili, že bychom se tomu vůbec nebránili. ale přesto ještě chviličku počkáme, no minimálně do svatby! emoticon
13. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Leni, jednou bych tam střechu chtěla, hlavně z estetického důvodu a jako úložný prostor. Původně jsme chtěli i obytné místnosti, ale kašlu na to, je to spousta peněz a pokud by tam jednou chtělo dítě zůstat, tak ať si to přistaví. Táta je tesař, tak by to neměl být problém.

Markét a vy jste chtěli krb, jako klasiku? Já myslela také krbovou vložku. My všechny máme krbovou vložku. Ale moc pěkně vypadají i taková ta litinová kaminka.
13. bře 2010 v 10:08  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Moni, tak jsem to taky myslela, jak se to teď staví na bungalowech. Je to prý i lepší kvůli zatékání.
Ať vám to jde hezky od ruky! emoticon
13. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Dobré ráno holky emoticon

Mončo, gratuluji k míchačce!!! emoticon kde jsi ji tak narychlo splašila? emoticon Jinak ten pocit, že vše je strašně napnuté jsem měla taky, ale u nás to bylo tím, že jsme fakt chtěli co nejdřív bydlet, abychom nemuseli platit zbytečně dlouho podnájem.. vy máte kde bydlet, tak se zase zbytečně moc nestresuj, ať se případnému oplodněnému vajíčku u tebe líbí emoticon

Markét, známí ty krbová kamna mají a s kamnama jako takovýma jsou spokojení, jen ta známá frfňá, že je z toho akorát bordel a barák to stejně nevytopí, že jako vyhřeje ten obývák, to jo, ale že to jí za to okolo nestojí, jako nošení dřeva, popela atd, ona je taková rozmízaná, takže bych to brala s nadhledem. Třeba Jiřinka je myslím spokojená emoticon
Ty jsi původně chtěla celý krb vyzdít a mít ho jakoby otevřený nebo krbovou vložku a tu obezdít?

Leni, no jo, užívám si to, taky už to jsou poslední týdny klidu a pohody, bez závazků emoticon No a jak pokračujou přípravy na svatbu? Co ty šatičky, už jsou?
Jdu mrknout na ten odkaz na filmovej festival emoticon
13. bře 2010 v 11:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojik,

evicko, ja jsem to mela uplne to same na konci tehu, kdyz jsem byla v nemocnici kvuli tem bolestem, tak mi tam narvali zrcadla a byla to silena bolest :-X a to bylo pri kazdem vysetreni potom, je to tim jak je mimi hodne dole. Krvacela jsme jednou fakt hodne asi 4 dny a potom po kazdem vysetreni ale uz mene a potom jsme uz jenom spinila. Po 38tt mi delali Hamiltona, odesla mi mega hlenova zatka a stejne jsme nerodila ani 2 tydny po nem, delali mi ho 2 krat.

monco, moooc vam drzim palecky aby se vam to podarilo s miminkememoticon a aby ses citila tehotne, to si musis chvili pockat emoticon . U me byl prvni priznak pichani v pravem trisle a na pravem vajecniku emoticon.

leni, koukala jsem na fotky z plesu, teeda tys tam byla kocka, jsem te tam ani nepoznala emoticon

jirinko, ahooj emoticon silene nam to leti, vid? Amalka se uz pretaci na brisko, je ted silene ziva, ale trpi na ekzemy emoticon ma je ted po celych zadickach prdelka mojeemoticon a bastime merkvicku, 1. den to byla bida ale ted uz ji basti, dneska dam poprve brokolici.

tady mam fotecky, kdo nezna heslo a jmeno, tak pisnete do IP nebo kdybych tu nebyla, takl heslo zna napr. evax mozna i mury emoticon
13. bře 2010 v 11:18  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 evi a co se tyce kojiciho caje, tak jsem ho nemohla, pac jsme mela silene moc mlika a kdyz jsem si ho dala, tak jsme mela sileny boule, nestihala jsme odstrikavat a vcim vic odstrikavas tim se ti dela ice mlika, bylo to strasny..kdyz me treba vysadilo mliko v jednom prsu(tak jednou za 14dni, tak stacil jeden caj a druhy den jsme mela kozu jak beton. a kvuli amalce jsme nemohla temer nic, zadny lusteniny, cinbuli, cesnek, zeli, ostre veci, teple pecivo, buchty, rohliky, ale i brambory ji vadily.... blo to docela sileny...nejhorsi byly asi omacky.
13. bře 2010 v 11:20  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj Miško, díky za kompliment
pořídila jsem si tekuté oční linky a byl to teda boj dát je hezky na horní víčka
Evi, Moni, poradíte nějaký trik? emoticon

Míšo, pozdravuj Amálku a jak to pondělí? pošli mi prosím hesla do IP, ráda se mrknu.

Evi, na plánování svatby teď moc času ani chuti nemáme, i když je to třeba, už jen asi 85dní! emoticon
Adam si včera koupil moc hezký oblek u Kotného, mají dobré ceny a pro chlapy parádní výběr, já bych chlap, utratím tam výplatu! emoticon pak si pořídil v OP Prostějov košili a kravatu taky u Kotného.
mně se šijí šaty, zatím se mi neozvali ze salonu. dostala jsem docela hezké penízky za vrácenou daň, tak se chystám pořídit si botky, podprsenku a náušnice. ještě nám chybí prstýnky a bude to! emoticon

tady je docela ošklivě, snad už se začne oteplovat, už mě to neba!
13. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tak Vládík spinká, Vašík něco venku vyměřuje, ale šíleně tam fouká. Procházku už máme za sebou.

Leni, opravdu vám to tam moc sluší, svatbička už se taky blíží,viď.

Markét, my ty krbovky máme a vytopilo nám to hned, brzy jsme tam měli i 30 stupňů, ale třeba je to tím, že máme menší baráček a vnitřní zateplení, takže neohříváme stěny. Ten bordel s krbovek opravdu je, ale to asi i z krbu ne?

Miško, máš pravdu, letí to hrozně, Vládíkovi už bude 10 měsíců a naučil se spousty věcí. Vládík se otáčel už ve 4 měsícíh a 9 dnech a od té doby jsem ho na zádíčkách už udržela špatně, když začal lézt, tak to bylo ještě horší a o stavění se ani nemluvím. Máš se na co těšit emoticon Jak dopadla brokolička?

Mončo, jsi výborná, já bych to takhle nezvládla. A jak je to s těma obkladama, jaké jste si vybrali?
13. bře 2010 v 15:13  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, zrovna jsem si říkala, že to mám stejně jako ty s tou hlavičkou hodně nízko.. ty zrcadla byly fakt pekkelný, o kolik víc pak bolí porod? emoticon Doufám, že ho budu mít taky tak rychlej jako ty, když má malá stejnou polohu emoticon
K tomu mlíku, ty jsi toho nevyužívala, že se ti ho dělalo tolik a neodstříkávala do zásoby, aby třeba mohl Jakub hlídat a měl pro ní mlíčko a ty jsi mohla vypadnout? Já bych byla za hodně mlíka šťastná, viděla bych to tak, že budu plnit mrazák a malou pak budu moct dávat na hlídání a budu moct sem tam jít i zapařit, druhej den to opilé mlíčko odstříkám a vyhodím a dám jí to z mrazáku nebo ledničky emoticon Na kurzu paní říkala, že po 6ti nedělí už umí mimi dobře pít s prsa a nevadí dát občas mlíčko z lahvičky, že se tím ten sací reflex už nezkazí, tak to mě uklidnila emoticon

Leni, no to to letí, svatba bude za chvilku, viď emoticon Jakou barvu obleku jste nakonec pořídili? A prstýnky už nějaké máte vyhlídlé?

Jiřinko, bordel je samozřejmě i z krbu, jak se nosí dřevo atd. Tomu se člověk prostě nevyhne. Ta známá je prostě taková pipinka, jak jsem psala, to je prostě typ lidí, furt jí něco vadí, třeba si hodně stěžuje i na to, že právě když v krbovkách zatopí, tak je jim v obýváku horko a v jiných místnostech pak zima, ale oni mají starý dům. Ten váš systém zateplení je super, pořád jsem správně nerozumněla tomu zateplování zevnitř a teď už to chápu a je to fakt velká výhoda, co emoticon

Jooo, přišel nám balík s tím povlečením do postýlky, tak mám zase co prát emoticon Jen barva není béžová, jak uváděli, ale světlounce žlutá, ale to vůbec neva, vypadá krásně. jen mě trošku překvapila ta kvalita materiálu, přijde mi to povlečení strašně teňounké, čekala jsem to trošku jiné, je to jen takové plátýnko.
V pondělí čekám poslední balík, v něm bude povlečení do kolébky, matrace do postýlky a nějaké krávovinky, už se moc těším emoticon
Jo holky, pořizovaly jste si váhu na vážení miminek? Já nad ní uvažuji, ale zase si říkám, zda to není zbytečné, jak to vidíte?
13. bře 2010 v 15:36  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Evčo, naše povlečení zase bylo pevnější, to mě taky překvapilo, čekala jsem to měkčí emoticon
Tu váhu jsme neměli, ale asi to není špatný, alespoň budeš sama vidět, jak mimčo přibývá emoticon Kolik ta váha stoji?
13. bře 2010 v 16:16  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jiřinko, no co o to, ono to tvrdé je, taky jsem čekala, že to bude měkounké a hlavně silné, ale ta gramáž toho plátna mi přijde poněkud slabší. Ty máš tu modrou sadu taky od toho výrobce Mamootatoo nebo ne? třeba jsem zůstala čučet i na látkové pleny, jaké se dnes dělají, to se nedá srovnat s těma po mně, co jsou fakt tlusté, přes ty, co jsem koupila je normálně vidět emoticon
Ta váha nová se dá koupit už za litr, na Aukru sem tam je nějaká použitá, tak se na to mrknu. Právě si říkám, že když budu kojit, že těžko poznám, kolik si malá vzala a jestli pak řve z hladu nebo z čeho atd. Měla jsem v plánu ji vážit na kuchyňské váze, ale tu mám jen do 3kg, takže to neklapne.
13. bře 2010 v 16:24  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Jiři, díky. Máš pravdu, vše hrozně letí! Nedávno jsem tu psala, že jsme se zasnoubili a teď už to nejsou ani tři měsíce do svatby. Už se moc těšíme!
Vidím to i na vás, jak jsme na Tebe myslely, když jsi rodila Vládíčka a teď už mu bude rok. Už je to tu samý prcek! emoticon

Evi, vybrali jsme hnědý, když mrkneš na webovky koutny.cz, tak je tam svatební kolekce a jeden z nich, úplně dole je on, má proužek, košile je krémová, jen jemně a kravata taky krémová. Budu mít totiž krémové šaty, mně bílé neslušely, shodly jsme se na tom vždy jak s kamrádkou, tak s paní či slečnou ze salonu.
A co ty, už máš teda vše nachystané? I věci do porodnice? Je to tu coby dup, moc se těším na další bejbátko! emoticon
13. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Leni, s linkama ti poradím-trénovat, trénovat, trénovat. Já si je dělám od čtrnácti, co jsem šla na gympl emoticon

Evi, napadlo mně zavolat obkladači, říkal, že neví, jak tam tu míchačku příští týden doveze, tak jsem se nabídla emoticon , táta přijel z vozejkem emoticon . Bylo štěstí, že si zrovna v té garáži, ke má míchačku mil auto, jinak je to mimo jeho bydliště emoticon

Mo, jestli jsem byla těhotná, tak mám asi smůlu, dnes jsem v kýblech odnosila všechnu suť z té koupelny a ze sklepa. Jiřinko vybraný obklad mám v albu na střeše, asi to vyhraje.
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/magnolia/album/vybirame-shanime-planujeme/
13. bře 2010 v 18:31  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Moni, ten obklad je úplně úžasný. Jak vyjde cenově? Už ti někde dělali návrh?
13. bře 2010 v 18:40  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Moni, já bych to tak černě neviděla, dřív dělaly ženské na poli vše, nosily vše a děti se měly čile k světu. emoticon
A ty používáš teda tekuté? Já se moc nemaluju, do práce jen tónovací krém, korektor, řasenku a jde se. Někdy jsem tak líná, že se nemaluju vůbec, komu se taky ukazovat. emoticon
Ale teď jsem se polepšila, ať se ti cizinci neleknou. emoticon
Hm, tak já budu trénovat, co se dá dělat. Když ta tekutá je fakt hrozně, jak to říct, prostě hned ujede, potvora!

Jdu mrknout na fotky. Zrovna se dívám na Amálku, je to už velká slečna, moc hezká holčička! emoticon
13. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Mončo, ten obklad je nádherný emoticon S tou míchačkou se ti to fakt povedlo parádně emoticon
A nepřepínej se tolik, určitě je tam i nějaká lehčí práce.. i když Lenča má pravdu, dřív ženský dřely jak koně a dětí měly jako smetí emoticon

Leni, já tekuté linky nepoužívám, takže neporadím, používám na linky černou tužku, moje oči s tím vypadají líp, tekuté mi přijdou na mě moc takové tvrdé. Tužkou se mi i líp maluje. Ty tekuté linky jsi na bál zvládla náhodou perfektně, moc ti to slušelo emoticon

Zrovna jsme vytvořili s manželem další otisk bříška, teď napouštíme vanu a jdem relaxovat do výřivky emoticon
13. bře 2010 v 19:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jo, Jiřinko, to jsem se ještě chtěla zeptat k té matraci, jakou stranou ji mám dát nahoru- pohankou nebo kokosem? Co je pro novorozence?
13. bře 2010 v 19:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Evi, já si uměla dát hnědé, normálně s tužkou, ale ta tekutá, jak jsem psala, jde to blbě, ale líbilo se mi to.

Moni a co jste dnes vše zmákli? Zítra taky pokračujete nebo aspoň v neděli si dáváte pauzu?
Chtěla jsem se zeptat, v koupelně budete mít jen vanu nebo i sprcháč. Asi by se tam vlezl taky, ne? Já bych jednou ráda obojí. Sprcha je super rychlovka, hlavně v týdnu, ale o víkendu mi vana hrozně chybí, někdy bych se ráda vyhrošila, ještě že ji máme doma.

JO, jak píše Evča, samozřejmě buď na sebe opatrná. Ale třeba se teď budeš víc soustředit na domeček a jak se říká, na mimču se nesmí makat, ale spíš to nechat volně a ono to přijde, když to člověk nečeká. Takže radši makat na baráčku! emoticon
13. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.