Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 Míšo - cítím se dobře, mimčo je taky OK, bříško mám asi relativně malý, protože tomu, že bych měla začátkem dubna rodit se všichni dost diví emoticon doteď jsem přibrala necelých 10kg
já vám budu muset ten můj pupek taky blejsknout emoticon

Leni - těch homeo je hodně, jsou na přípravu k porodu, prevenci poranění, pro plánovaného císaře, na podporu kojení...
10. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 marti děkuju my jí koupili na vítání občánků emoticon emoticon aby byla frajerka emoticon

leni krásné bříško a malinké není takové jsme měla já na konci emoticon emoticon emoticon sluší ti to emoticon
10. bře 2010 ve 13:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, trochu jsem vás teď nestíhala, tak nebudu ani na vše reagovat.
Mončo, moc tě obdivuji, jsi parádní rekonstruatérka emoticon
Nevím, co s těma kytkama, ty afrikány se mi moc nelíbi emoticon Ale budu ještě zjišťovat, ani nevím, jak bych chtěla, aby to vypadalo, nemám na to estetické nadání.

Leni, bříško moc krásné a nádherná postýlka emoticon

Je hrozný, jak se to Evičce a Pavlínce blíží, připadá mi, že jste nám to nedávno oznámily emoticon

Jinak prcek je zvíře, dokáže už vylézt na sedačku a snaší se přelézt opěradlo, šíleně kouše a museli jsme vyřadit nějaké hračky, protože je okusoval a pořád jsem mu musela vyndavat kousky z pusy. Taky mám od něj několik viditelných kousanců emoticon Ale parádně žvatlá, už střídá několik slabik, je to kouzelný emoticon
10. bře 2010 ve 13:23  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
 Pavli ja uz mam 9 kg emoticon

Jirinko strasne to leti emoticon
10. bře 2010 ve 13:51  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Pavlí, tak to je super, že jen 10 Kg abříško malé!!

Jiřinko a co zatím zkusit jen nějaké kosodřeviny??? To vypadá taky moc hezky, tak čistě. Jinka mě se líbí samé kytičky, které vydrží jen chvilinku..
a naši kamarádi nám zrovna minulý týden říkali, ež mají chlapečka 10 měsíců a že jim všechno rozkousal. Že mají zničenou i sedačku a oba jsou od něj pokousaní a my se ještě s manžou smáli, že to přece není možný. Tak jak vidím, tak to asi nebude žádná vyjímka emoticon

horejsí 9 kg je taky pěkný emoticon
Já mám nahože 4 kila a obejm břicha dvakrát takový jako před těhu. Ale doktor říkal, že jsem fakt vyjímka, že toto normální není.

Mončo koukala jsem ted na střech a máš vybrané super dlaždičky do koupelny. Fakt paráda emoticon
10. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Holky mám tady kamarádku těhulku, můžete mi poslat odkaz na ty homeopatika, jak jste se bavili o tom maliníku atd.? Děkuji.
10. bře 2010 ve 14:11  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Martin, miminka koušou hodně, ale takových hryzáků asi hodně nebude emoticon Dneska ukousnul kousek jídelní židličky u Vaškovo rodičů a to není ta židlička naše emoticon
Jinak jsem koukala na mantinel kolem celé postýlky a nabízejí je, jen je trochu problém kolem postýlky 70*140, tak jsem se poptala ve firmě, která je šije. Doufám, že uspěju.
Nevím, jestli už jsi kupovala soupravičku, ale tady mají dobré ceny a krásné motivy:
http://www.janperi.cz/eshop/detske-postylky/

Markét, fotečky parádní emoticon
10. bře 2010 ve 14:15  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Moni - k těm homeo - nejlepší je stavit se někde v lékárně a požádat o brožurku Homeopatie pro nastávající maminky, je to tam hezky rozepsaný a je tam toho dost - od nevolnosti, přes opary, bolesti zubů, pálení žáhy, psychické problémy... po porod, rekonvalencence po porodu, kojení atd.
a maliník piju jeden hrnek denně, když si na něj teda vzpomenu, měl by se pít snad od 34tt, od 38tt se může i víc šálků denně

Markét - moc hezké fotečky emoticon

Jiři - teda Vládík se nezdá, na fotkách takový andílek emoticon
10. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Jiřinko, já jsem právě uvažovala, že bych si ten kolem celé postýky nechala ušít. Viděla jsem, že to šije jedna paní na MMB, tak bych to možná zkusila. nejdřív teda koupim ten do poloviny, který je v sadě. Líbí se mi ty sady na www.ebutik.cz, tak nějakou vyberu emoticon a pak nechám ještě asi došít ten okolo celé postýlky emoticon

Holky a kolik stojí ty homeopatika??
10. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Pavlí, já taky pila maliník.
Martin, ebutik je celkem drahý, všechny jsme ty stejné sady kupovaly na jiných stránkách. Markétka nebo Evča budou vedět, já si to teď nepamatuji.
Koukala jsem, že to tam paní šije, ale už to vyjde celkem draze, tak jsem koukala tady na ty stránky, vypadá to moc hezky a levněji. Mají tam krásné dětské motivy, které jsem jinde neviděla a celé sady.
10. bře 2010 ve 14:47  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Děkuji.

Jiřinko afrikány dělají nádherná záhony, kde nevidíš stonky, ale jen květy a kvetou od jara do podzimu. Pěkné a nenáročné jsou i macešky akorát jsou náchylnější na škůdce. Nebo nízké, keříkové růže, to máš na trvalo.

To se mi vždycky líbí v bytech kde je plazící se mimčo, všechno je oslintané emoticon
10. bře 2010 v 15:01  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Jiřinko já na ty stránky koukala nemůžu tam ty sady najít, jsem asi trdlo či co, kdepak jsi je našla. Mě to pořád ukazuje nějaké kojící polštáře apod.

Holky tak mi poradťe, kde jste kupovali ty sady do postýlky, já myslela, že je ten ebutk docela o.k.??
10. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.babymarket.cz

já objednávala tady emoticon 10 dílnou sadu za 1700 kč emoticon vč.nebes prostě všeho
10. bře 2010 v 15:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Jéé Markétko, tam to mají fakt stejné a levnější. Díky za radu. to určitě využiju emoticon Stzrašně se mi líbí ty jednoduché smetanové, vanilkové apod.. do toho jsem se úplně zamilovala emoticon
10. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Tady se nakupuje. To jsou pěkné starosti. Já jsem si koupila v Penny jasmín v proutěném květináčku za 199,- emoticon , tak mám taky radost.
10. bře 2010 v 16:24  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 já nenakupuji tedy vlastně jo denně mi chodí balíčky ale pro malou emoticon emoticon

dnes jsme jí objednala plavečky emoticon ty jsou prdácké emoticon

marti nemáš zač emoticon já tam objednávala i sadu do kočárku jsem s nimi moc spokojená emoticon
10. bře 2010 v 16:27  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Tady to je: http://www.janperi.cz/eshop/detske-postylky/soupravy/
Já objednávala taky z toho, co Markétka

Já to Mončo ještě prostuduji emoticon
10. bře 2010 v 19:24  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,
zdravím vás

dnes jsem byla odpoledne pracovně v Berouně, opět jsem řídila sama a zmákla jsem to. měla jsem od kolegyňky půjčenou GPS, ale bylo tam asi blbě nastavené výchozí místo, nebo zřejmě původní, co jsem tak pochopila a tak mě to nevedlo tam, kam jsem chtěla. naštěstí jsem věděla, čeho se držet a zmákla to.

Moni, včera jsem mrkla na ty fotky. hezky postupujete, jste šikulky! moc se mi líbí ten výhled z obýváku, tedy ty stromy tam, to je pohádka a můj sen je mít kuchyň. linku po oknem, tak to má i Jiřinka, že?

jak se mají miminka a co těhulky? musím mrknout, co jste napovídaly emoticon
10. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 To je výhoda starších domů, vzrostlé stromy...............někdy až moc emoticon . Ale já vždycky chtěla mít třešeň a broskvoň a ty tam jsou + tři jabloně a špendlík, které asi pokácím, ale je mi to trochu proti srdíčku a švestka, tu chci nechat.
10. bře 2010 ve 23:14  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky emoticon

Leni H, máš krásné bříško, moc ti to sekne! emoticon Jo a tu postýlku, co máš ty, tak to je ten můj favorit, co jsem měla taky objednanou, ale v jiné barvě a dorazila úplně v jiném odstínu, jak se mi nehodila do ložnice.
Jinak o těch homeo už napsala Pavlínka, kdyžtak tady je ten odkaz, kde si to můžeš pročíst:
http://www.vseprozdravi.cz/homeopatika-monokomponentni/tehotenstvi-a-kojeni.html

Markétko, ty fotky sofinky se ti moc povedly!!! emoticon My jdem zítra na focení k fotografovi, už se moc těším emoticon

Martinko, já tu soupravičku do postýlky kupovala tady a přímo tuto a k tomu jsem doobjednala ty nebesa a držák a ještě samotné povlečeníčko v bílé to samé http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/detske-povleceni-luxusni-petidilne-bezova-srdicka-2

Jiřinko, Vládík je pěknej divoch emoticon Kdo by to do něj řekl, na fotkách vypadá jako andíleček emoticon Copak noci, je to lepší?

Mončo, ty vzrostlé stromy jsou super, taky bych nějakej velkej na zahradě brala.. teď zrovna řešíme, co manžel zasadí po narození malé, asi to vyhraje třešeň nebo meruňka, pořád nemáme jasno, ale něco zasadit chce emoticon

Pavlí, kolik tě stály ty homeo? Já si je v lékárně dnes objednala a úplně jsem se zapomněla zeptat na cenu.
A maliník pěkně flákám, zatím jsem měla jeden hrneček, nějak na to zapomínám, musím se polepšit emoticon

Leni, no vida, jaká se z tebe stala šikovná řidička emoticon to je fajn, že máš možnost takhle v práci jezdit, pěkně se vyjezdíš emoticon Jinak okno u linky je super, já ho mám do ulice, což je bomba, když člověk vaří, tak má perfektní přehled o ději venku, Kéliška hadr emoticon

Míšo, to je dobře, že jsi se taky ukázala, ho´d nám odkaz na nějaké nové fotečky emoticon Jinak bříško mám vyfocené na koníkovi, nikdo mi nevěří, že mám termín za tři týdny, ale mně to bříško už přijde celkem velké, místo pasu mám 94cm a nahoře necelých 10Kg.

Joo, holky, dnes jsem měla tvořivou a udělala si super odlitek břicha na památku, těhulky, doporučuji, je to bomba!!! Normálně jsem koupila sádrové obvazy a gázu, omotala se gázou kolem dokola až nad prsa, a pak přikládala ty sádrové obvazy (nastříhala je na díly, aby to bylo od boku do boku) a nechala na sobě zatvrdnout, pak se vzadu roztřihla ta gáza a sundala jsem to ze sebe jako krunýř a je to fakt pecka, pak vám to blejsknu emoticon Inspirovalo mě tohle a vypadá to stejně http://www.e-broucek.cz/odlitky-a-otisky/kidzzcast-muj-prvni-otisk-briska , akorát mě to stálo jen 50kč za ty sádrové obvazy a gázu emoticon
Jdu do hajan, dobrou noc
11. bře 2010 v 00:29  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky emoticon

jiřinko ten vládíček je fakt divoch emoticon emoticon jak píšou holky vypadá jako já ne já nikdy emoticon

leni no vidíš nakonec z tebe bude největší řidička emoticon jsme ti říkala že na tom nnic není jde o zvyk emoticon

stromy na zahradě ježiš tich tu máme emoticon jsou už fakt obrovské nějakých se chceme zbavit už jsou nebezpečné pro baráček emoticon

evi děkuji za pochvalu foteček emoticon jinak 94cm jsme měla přes bříško také emoticon to máme stejný....a ten odlitek nám vyfot přímo ten tvůj emoticon

malá si ted hraje a čumí na telku emoticon a já jedu dneska ke kamarádce tak budu mít zase pestřejší den emoticon emoticon moc se těším emoticon
11. bře 2010 v 06:51  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 dobré ránko emoticon

Evi - já se té ceny homeo taky děsila, když jsem na koňovi četla, že jiné holky nechaly v lékárně za homeo přes 1000Kč... ale 1 tuba Arnica Montana 15CH stála 65Kč a Ricinus 72Kč emoticon , kolik může být uvnitř granulí netuším, ale na pár týdnů to určitě vydrží, vzala jsem po 1 tubičce, když to mají skladem, tak neřeším zásoby emoticon
s tím otiskem bříška si dobrá, já bych asi sama sebe neomotala nebo bych se v tom uvěznila navěky emoticon

Leni - gratuluju k řidičským úspěchům, za chvíli budeš mít GPS v hlavě emoticon

my dneska vyrážíme na druhý pokus shánět nábytek, snad budeme úspěšnější než minulý týden emoticon
11. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Evčo, za tu soupravičku to je super cena. Já si pamatuji, že jsem za tu mou sadu + peřinka a polštářek + závěsy a lustr dávala kolem 4tis.
Už se moc těším na fotečky emoticon
Vládík je anděl s ďáblem v těle emoticon
Jsem tu sama samotinká, Vládíka má babi s dědou.
Hezky si to užij u kamarádky, pro mě je to taky vždycky zpestření. Jedeš i s malou?
A kam budete s Míšou chodit na plavání, na Kladno nebo do Prahy?
11. bře 2010 v 09:19  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky,
koukala jsem na ty soupravičky do postýlky, ale pořád mi nejlp cenově vychází ta jak dávala odkaz Markétka. Ta od evičky ej super, ale je jen 5- dílná a já chci ještě nebesa a držák a taky ten kapsář a to už mi pak vychází stejně jako na ebutiku. teda pokud jsem to dobře zkoukla emoticon
Jinka Evičko, pravděpodobně budu objednávat podobnou sadu jako ty, ta smetanováý se mi taky líbí nejvíc a hlavně když bude druhé dítko kluk, tak by to taky mohl využít. I když ono se to asi zničí co???

HOlky a jakou jste kupovaly matraci?? Jedna kámoška mi říkala, že mám určitě koupit kokosovou a drzuhá mi pak říkala, že hlavně né kokosovou, tak teď teda fakt nevim emoticon

Evičko, jsem moc zvědavá na Vaše fotečky i na ten odlitek bříška emoticon Ty vždycky něco seženeš tak levně emoticon Máš nějaké nadání na nakupování či co??? emoticon emoticon

A ta cena těch homeo mě mile překvapila, já myslela, že to je nějak extra drahý.. tak to to možná vyzkoušim taky emoticon
11. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

jiřinko byla jsem i s malou ona má půlročního chlapečka emoticon bylo to super koupila jsme malé hrací hrazdičku je z toho u vytržení a kostičky už je hezky drží pozoruje a jemně drží emoticon emoticon s míšou chodit nebudeme emoticon malá má ekzém a tento bazén v tuchlovicích pro ní nenní takže bude muset do berouna a tam nechci já je to pro mě daleko emoticon

mas my máme kokosovou je super byla dražší ale je tvrdší a na záda určitě lepší....
11. bře 2010 v 17:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jo a koupila jsem si černou deku na focení jako pozadí za 80kč emoticon emoticon emoticon tak mám radost emoticon
11. bře 2010 v 17:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky emoticon

tak jsme doma z focení, byl to tří hodinovej záhul, jsem totál rozlámaná emoticon Už se na ty fotky nemůžu dočkat emoticon
Jo, jinak dnes jsem byla v poradně, dr chtěla malé na utz změřit hlavičku a nemohla, protože je totál narvaná dole v pánvi.. pak mi dělala vyšetření spodem, malá už hodně náléha a cervix score už 5. No a když vyndala ruku, tak jse začala šíleně krvácet.. celkem mě to vyděsilo, ale prý je to jen překvený čípek, tak do mě narvala zrcadla, to bolelo jako kr.va, jak mě roztahovala a půl hodiny to krvácení zastavovala, pak už to bylo ok. Ale uf, už jsem se lekla, že budu rodit. Měla jste to taky nějaká, že jste krvácela po vyšetření?

Pavlí, ten odlitek jsem nedělala sama, to bych nezvládla, dělaly jsme to s kámoškou a bylo to za 10min hotové emoticon už jsem to vyfotila, tak to dám do alba na koníka emoticon

Martinko, já k té sadě taky dokupovala ještě nebesa, držák a ten kapsář a volán pod postýlku, ale pořád mi to vyšlo levněji, protože pak jsem dokupovala ještě zvlášť to bílé povlečení k tomu a to tam mají jen za 290Kč. Myslím si, že to vydrží i na druhé dítko.
Jinak matraci jsem koupila molitan/kokos, tady tu: http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=540731
K tomu odlitku, já právě nekupovala na to tuhle spešl sadu, ale koupila jsem ve zdravotnických potřebách jen sádrový obvaz, co se použvá na sádrování končetin a splnilo to ten samý účel emoticon

Markét, no tak to byl super kup, ta deka poslouží určitě stejně dobře jako plátno emoticon no a na bílé pozadí můžeš použít prostěradlo a jsi vybavená jako profík emoticon jaká malá má ekzém? tvoje nebo Míši? Kam teda budeš chodit na plavání a kdy jdete poprvé?
11. bře 2010 ve 21:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Nahrála jsem teď to sádrové bříško na koníka, můžete mrknout emoticon http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3893587#navigator
11. bře 2010 ve 22:25  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 tak koukám, že tu dneska straším sama emoticon Brouzdám po netu a mrkněte, na co jsem narazila, holky maminky emoticon http://www.babyroku.cz/
11. bře 2010 ve 23:29  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

evi těším se na fotečky emoticon emoticon to krvácení de někdy normální někdo po vyšetření krvácí emoticon to je dobře že je malá dole hezky postupuje emoticon a bude připravená tak to má být emoticon ten odlitek je super emoticon hezký emoticon
Amálka má ekzém a jak jsme psala já budu chodit do tuchlovic už za měsíc začínáme emoticon

že bych malou přihlásila jo emoticon emoticon

dneska asi holky Míša s amálkou přijedou kuba jede do kladna pracovně tak je sem asi hodí emoticon emoticon
12. bře 2010 v 06:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.