Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
martinko děkuji máš pravdu udělám to dle svého ;-) 8-) 8-) to jsme potřebovala slyšet x-) oslavíme a možná uděláme další :-D :-D ne sranda!!!! marti ty kalhotky jsou super prodyšné a hezky stahují pak i bříško mě ani v porodce vlastní nepovolili kvli infekci by měli větrat atd....ale jsou na prd moc nedrží vložku takže jsem kolikrát šla a vložku na zádech :-N ale ty 3 dny se to dá vydržet pak jsme si vzala své kalhotky ;-)
Profilova fotka
Holky přidala jsem pár fotek http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m... http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m...
Profilova fotka
Markét, nepíšeš teď náhodou o jednorázových kalhotkách? My psaly o stahovacích, to je něco jiného ;-)
Profilova fotka
Mončo, prohlídla jsem fotečky, to je až neuvěřitelné, kolik práce za tak krátkou dobu se tam udělalo :-) A to okolí je kouzelné, bude se tam krásně bydlet :-) Ty už jsi si tam teda dala trvalé bydliště? Jdu se dát do kupy a letím, papapa
Profilova fotka
evi já měla i stahovací a jednorázové dohromady ;-) proto to píšu dohromady moni krásnýý makáte fakt strašně rychle veliká zahrada super až to bude nebude to mít chybu ;-) x-)
Profilova fotka
Mně se také zdá, že je toho uděláno dost, ale nějak mi pořád chybí to, aby bylo vše dotažené. Nefunguje kotel, takže topení netopí, nejsou zatím štuky, tak není hotová elektřina atd. Víte co myslím, už bych chtěla říct:Máme elektřinu a svítí nám světla.Jenže, to zatím není :-( .O víkendu má přijet zase táta s tím Jirkou, tak uvidíme, na čem se zase mákne.
Profilova fotka
moni chápu to znám pořád jsem si říkala ž bude toto budu spokojená pak to bylo a já zase až bude tamto budu spokojená spokojená nebudeš nikdy až to bude hotové tak na chvilku jooo :-D :-D ale třeba včéra v oupelně už jsme říkala že bych dala jiné obklady a co bych udělala v obýváku atd :-D :-D magor nooooo :-p tyhle práce ti nic neříkají až budeš zařizovat bude to něco jiného vydrž!!nemůže být vše hned 8-)
Profilova fotka
Markét, oni se dělají ty jednorázové kalhotky i jako stahovací? Já teda koupila jednorázovky v lékárně, takové ty síťované s nohavičkou, ty musí být do porodnice, jsou teda elastické, to jo, ale se stahovacíma kalhotkama jako takovýma, nemají nic společného. Vždyť právě stahovací kalhotky jsou takové hodně pevné a silné, aby měly sílu udržet a stáhnout. Jaké jsi teda měla? Mončo, je super, že už toho máte tolik, o víkendu se udělá zase hafo práce a svítit budeš ani se nenaděješ :-) A přesně jak píše Markét, když se buduje, tak si budeš pořád říkat, už aby bylo tamhle a tohle a najednou se otočíš a bude hotovo :-) I když na baráku a kolem baráku není hotovo nikdy, pořád je co dělat :-)
Profilova fotka
dobré ráno ;-) Evi - já taky koukala, že u nás mají kojící podrpsenky větve, za 39Kč a jsou úplně stejný jako ty, co jsem si objednala z netu za 99Kč Moni - jedete s domečkem jak draci, vy budete bydlet za chviličku ;-) a máš můj obdiv s tou injekcí ;-)
Profilova fotka
evi já už nevím vím že tam jen psaly jednorázové a stahovací ;-) a stáhli mě tedy pěkně :-D :-D ty klasický stahovací jsme ani nepotřebovala právě chtěla jsme je objednat až potom nebylo třeba ;-) ale fakt už nevím co to bylo víš že e to už dýl :-D :-D užij si pěkný den x-) x-) x-)
Profilova fotka
Hele jako s tou injekcí jo, sama sebe plácám po zádech celý den :-D :-D :-D Jedu na otočku na barák, topenář už je hotový.
Profilova fotka
Děvčátka razím do divadla.Papa
Článek se načítá
Ahoj holky, tak já to taky moc s těma kalhotkama nepochopila. Jaký si mám teda pořídit. A chtěla jsem se zeptat, nosíte normálně při mimču nalakované nehty nebo se to nesmí??? No a k té stavbě, tak já si taky pořád říkám už aby alesoň byla hrubá stavba a přitom jsem si ještě neávno říkala, už aby jsme měli alespoň projekt, tak předpokládám, že až bude hrubá stavba, že zase budu říkat až bude totot a tamto... já se nemůžu dočkat :-D
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Mončo, hezky si už divadlo! :-) Martinko, pořiď si určitě do porodnice jednorázové kalhotky, prodávají je v lékárně, např.po pěti kusech, jsou síťované, dobře větrají a v porodnici tyto vyžadují, na těhu kurzu nám doporučovali tyto kalhotky nohavičkové, jsou prý pohodlnější než normální, tak jsem si koupila ty. Stahovací kalhotky nutně nepotřebuješ, ty jsem si koupila jen tak, že by mi mohli pomoct stáhnout pak doma bříško do původní podoby ;-)
Profilova fotka
Jo a k těm nehtům, to jsem taky řešila, nosím gelové, ale v porodnici mi řekli, že to není žádný problém, že polovina maminek má u porodu umělé nebo nalakované nehty a ani u císaře to v dnešní době nevadí :-) Takže já budu umělé i při mimi :-)
Evičko děkuji, já právě slyšela o těch jednorázových, ale asi teda koupím i ty stahovací, ty u mě buodu obvzlášť třeba :-D a nehtíky jsem taky měla umělé, před Thajskem jsem si je ale dala dolů a ted je lakuji, tak budu pokračovlat taky i s mimčem :-)
Profilova fotka
Dobré ráno. Stahovací kalhotky? K ničemu. Já budu potřebovat neopremn....asi ho začnu nosit už teď :-N .Jen doufám, že bude celé léto pršet, abych nemusela do plavek. Ještě štěstí, že stavíme, aspoň nepojedeme k moři.
Profilova fotka
ahojky :-) moni :-D :-D já budu muset do plavek za měsíc jdeme s malou na plavání ..a bude s námi chodit i míša s amálkou x-) moni ale jsi kecka moc ti to sluší ;-)
Ahojky, tak já už dneska fakt musím dát ty fotky bříška na rajče, aby jste se zasmály, protože toto vidět je fakt zážitek. Dokonce mi v práci dneska jeden kolega říkal: "jéé, Vy budete koukám rodit každýnm dnem" a já né až v červenci. Holky přála bych Vám vidět ten jeho výraz :-D :-D
Profilova fotka
Mast, aspoň ti věří, že jsi těhotná :-D pustí tě sednout v autobuse a tak
Profilova fotka
ahojik holcicky...konecne po sto letech jsem tady.... jak se mate????????? copak je tu noveho??????? miminka tu uz zachvilku budou, silene to leti :-x
Profilova fotka
Ahojky. No to je dost, že se ukážeš. U nás se nic důležitého nového nestalo. Už se těšíme na další mimča. Bude tu pěkně přebuchtíno.
Profilova fotka
mag, koukala jsem na fotecky z baracku...takovy prace, jste fakt dobry!!!! s Amalkou to zacina byt zahul, ted jsme zacali davat mrkev, vcera se nam poprve otocila na brisko ..... uz aby bylo teplicko..tohle je fakt sileny! evi, co ty??? porad mas to miniaturni brisko? :-D
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofi_4.... jsme si hrála :-) x-)
Profilova fotka
ahoj holky :-) Moni my byli včera taky v divadle, na Cavemanovi a bylo to dokonalý :-) a včera mi dorazila mateřská, koukám jako blázen, když jsem slyšela, jak na ní některý maminky čekají několik měsíců, tak jsem s ní počítala nejdřív na podzim :-D Evi - já včera sehnala to homeo, koupila jsem si tu Arncicu a Ricinus, v Táboře jsou naštěstí dobře zásobený ahoj Míšo :-)
Profilova fotka
ahojky pavlí to je super mě také mateřská chodila hned a přesně ;-) já ted byla vyřídit tu horší variantu :-D :-D rodičák :-p :-p mám to na ty 3 roky
Profilova fotka
Markét malá je čupr.
Profilova fotka
mury, ja si jeste rodicak ani nevyridila :-X opet v tom mam nejaky bordel ohledne doplaceni za leden za materskou a chybi mi nejake papiry :-X ahojik pavli :) tak cooooo? uz se ti to blizi, jak se citis? co mala, je v brisku hodna?? a co brisko mas ho veeliky? :)a kolik jsi pribrala?
Profilova fotka
Ahoj holky, Moni tedy jste uz udelali takovy kus prace, ty jo jsem koukala ;-) :-) Market je to je princezna:-) Pavli a Evi a na co jsou ty homeo? Ja o nich jeste neslysela.. Brisko: http://www.modrykonik.cz/photos/lleni...
Ahoj holky, Mury, málá je nádherná a fotky super, hezky se ti to povedlo. Jo a tu čelenku s mašličkou jsem včera koupila taky :-) Leni, máš krásné bříško, moc ti to sluší. Ale přijde mi taky docela malinké :-) A o těch homeopatikách jsem taky neslyšela, k čemu je to jako dobrý??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?