Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Evi, mám dotaz. U toho tvého sprchového koutu, jsou boční strany, ty co jsou u stěny, průhledné? Já řekla zedníkovi, že to za koutem obložit nechci. Nejsou vidět dráty atd.? A ještě jedna věc, ta bílá krabička uvnitř sprcháče je na co? Děkuji.
8. bře 2010 ve 14:20  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky tady nikdo co emoticon

dnes mám depku já ;(

byli jsme v poradně malá váží 5kg a to je problém za 3 týdny přibrala JEN 200g :(a dr chce začít s příkrmy a já ted nevím co!!!!jsme z toho hotová nechci jí ublížit jídlem ale ani nechat hladovět jinak měří 60cm je to dlouhán :Ddostala včeličku hexu a je v pohodě berunka moje ted spinká na terase emoticondr.chtěla abych jí dala i preventivně panadol ale nedám na co až kdyby měla teplotku....

jiřinko co ted????????????????????je jí 4 měsíce a týden ale jakoby 3 měsíce jsem z toho hotová emoticon emoticon

kačko byla tam amálka a to větší miminko byla Natálka 7 měsíců emoticon jo doháníme amýska pěkně emoticon ta váží 5200 a má 63 cm takže jsme je dohnali emoticon je to šikulinka moje

ted nevím ty příkrmy emoticon emoticon

evi já se nečertím jen jsem se ptala kde jsi to vzala...a ještě něco ti řeknu u porodu nezálšží na váze miminka!!to je omyl navíc mi řekli e miminka s měnší váhou se rodí hůř moje kámoška rodila 800g chlapečka a měla peklo emoticon

pavlí já bych ten maliník nepila ani tak jak říkám nebrala jsme vatamíny nic...nejsme toho prostě zastánce ale každý je jiný to pijte pro ten pocit že to ulehčí porod emoticon
8. bře 2010 v 15:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Markét a proč nechceš přikrmovat? Já tomu tedy nerozumím, jen se ptám.
8. bře 2010 v 15:24  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 moni jsou jí 3 měsíce!!!!!začíná se nejlépe v 6 měsíci
8. bře 2010 v 15:32  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky,
tak jsem strávila několik hodin u doktora, příšerný.. takhel dlouho jsem nikde ještě nečekala, ale výsledkem je, že už víme, že je naše miminko zdravé a dokonce víme i co má mezi nožičkama emoticon emoticon Chcete to taky vědět??????????????????,

Markétko, vůbec nebuď smutná z těch příkrmů, já bych dávala příkrmy pokud by malá vypadala , že má hlad. Jestli se ti ale v noci vůbec nebudí, tak podle mě je zbytečný dávat příkrmy. Prostě se vyprdni na doktorku a ber to spíš citem, každé dítě si řekne, že má hlad. Kamarád má třeba chlapečka, který má ve 3 měsících 7 kilo emoticon a v noci se jim budil, že má stále hlad, tak začali už dávat příkrmy, i když doktorka říkala, že je ještě brzy a kluk jim teď krásně prospívá a spinká emoticon Tak si nelam hlavu a jednej podle svého. Pokud sofinka vypadá, že jí nic nechybí, tak jí nic dalšího nedávej. Velká je podle mě dost a hubeňourek taky není. je to krásné zdravé dítě a na doktorku se vyprdni emoticon emoticon

Holky zbytek jsem Vás nestačilůa dočíst, tak až doma večer. Musím makááát!!!!
8. bře 2010 v 15:49  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 marti tak co???????????????????????? emoticon emoticon emoticon emoticon holčička????????????
8. bře 2010 v 16:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Aha.Já bych to také brala s citem. Pokud přibírá, i když málo a nebudí se, tak si myslím, že jí samotné je dobře. Ale možná bys to mohla zkusit, třeba jí to bude chutnat.

Mast, to je ale hloupá otázka. To je jasný, že to chceme vědět emoticon emoticon emoticon .Nenapínej emoticon
8. bře 2010 v 16:02  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
 Ahoj holky, trochu nestíhám, jen budu reagovat na Markétku.
Já dala Vládíkovi první mrkvičku, když mu byli 4 měsíce a asi týden, pak dala třeba 1x za 3 dny nebo přesnídávku, ale u kojených dětí se má najet na příkrmy od 6 měsíců, nebo když neprospívají. Mě Vládík mezi 4-6 měsícem za 5 týdnů přibral jen 250g. Když jsou na UM, tak se začíná od 4.měsíce. Já bych se toho vůbec nebála a pomalu bych dávala na večer kašičku nebo přes den bych po lžičkách zkoušela mrkvičku, pak brokoličku apod.
8. bře 2010 v 16:38  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiři děkuji začnu kašičkou na noc mrkví začnu za 3 týdny by jí byli ty 4 měsíce jsi hodná emoticon
8. bře 2010 v 16:56  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Mast, to jako schválně napínáš emoticon emoticon emoticon emoticon
8. bře 2010 v 17:04  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Mast. Prosím napiš mi odkaz na ty starší fotky z Thajska. Jinak kolegyňka už se válí u bazénu u toho hotelu, co jsi nám doporučila, ráno psala. Děkuji.
8. bře 2010 v 17:53  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Holčička!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dřív jsem to nestihla napsat emoticon
8. bře 2010 v 18:41  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé, další buchta emoticon emoticon emoticon .Moc gratuluji.
8. bře 2010 v 19:34  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,
přeju hezký den a ženám k tomu navíc!
já dnes dostala hezký tulipán, ale jen v emailu emoticon
no aspoň snoubenec nezapomněl emoticon

Marti, moc gratuluju! tak teď se můžete začít dohadovat o jménech, že? emoticon

Pavli, ty už to máš za pár, pokud se nepletu?
připomeň mi termín, prosím
já bych maliník klidně zkusila, jsem pro přírodní možnosti a pokud neublíží, za zkoušku nic nedáš
sama vím, jak moc mi pomohl kontryhel, po vysazení HA mi krásně srovnal cyklus a bolesti při MS byly mnohem menší

Marky, Sofí je kočka, taky se mi moc líbila s tou růžovou mašličkou emoticon

Moni a co prstíková metoda, jak jsme ji tady kdysi řešily? emoticon
8. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 mast já to věděla emoticon emoticon emoticon emoticon gratuluji emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon co jméno víte???
8. bře 2010 ve 20:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Holky děkujeme!!!
Jméno bude předmětem dlouhých diskuzí, nemůžeme se totiž shodnout. Paradoxně jsme se shodli jen na klučičím jménu, které je teď k ničemu emoticon Měl to být Nicolas emoticon Takže teď začínáme vybírat nanovo emoticon emoticon
8. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Marti, to my máme zase holčičích vybraných dost a z klučičích nic moc, žádné mi necinklo do ucha.
Kdy budeš rodit? Já si vůbec nepamatuju čísla a data. Furt se tady ptám holek dokola! emoticon
8. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Leni termín máme 19.července ale vypadám jako kdybych měla rodit zítra emoticon emoticon Bude to pořádnej macek emoticon emoticon
8. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Prstíková metoda nezabrala, mám doma injekci, kterou si mám zítra píchnout, takže kdybych se celý den neozvala, ležím doma omdletá.

Mast tak to jsem zvědavá, jaké jméno vymyslíte. Jo a ty fotky se mi snad líbí víc než z letoška, jsem unešená.
8. bře 2010 ve 20:20  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Mončo, díky za pochvalu foteček emoticon

A jaká prstíková metoda?? Co mi uniklo???
8. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 Marti - gratuluju k holčičce emoticon

Leni my máme termín 2.4., takže ještě 4 týdny čas emoticon
maliník já piju, já jsem čajíčkář, takže mě i chutná

Moni - držím palce, ať zítra neomdlíš, já bych teda měla se sebou dost co dělat, kdybych si sama měla píchnout injekci, asi bych omdlela už dneska emoticon
8. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
 ahoj holky tak jsem chytla nejakou virozu tak jse si tedpar dni polezela v posteli a uz je to nastesti lepsi.
Mast gratuluju k holcicce emoticon a mas termin presne mesic po me emoticon

market kamaradka taky zacinala ve 4 mesici s prikrmama kdyz ji mala malo pribirala, tak bych se toho nebala, ale chapu te, ze ty obav mas.

Evi co postylka, cetla jsem ze poslali spatnou emoticon jiank jsem koukala na to tvoje brisko, no ja se chci zitra vyfoti tak pak vam dam odkaz jak ma vypadat bricho emoticon mam porad pocit, ze velikosti jsme na tom stejne, jen tentermin nam jaksi nesedi emoticon

Moni jsem na tom jak Pavli, ja si pichnout injekci no nevim, me vadi jakakoliv, treba u zabare radsi vydrzim tu bolest nez aby mi neco pichla, to uz musi byt abych si nechala nejakou dat. Ale zas kdyz to ma pomoc...

a ja se jdu vratit do postele, preju vsem peknou dobrou noc
8. bře 2010 ve 22:25  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky já jsem ze zdravotnické rodiny. Když mně neměl kdo hlídat, byla jsem na pooperačním, nebo jezdila s babičkou po lidech na vesnicích, jenže, to je teorie. Viděla jsem píchání injekcí a odběry milionkrát, ale sama jsem to zkusila jen na figuríně.No co, píchnu to do zadku a uvidím, jestli sebou švihnu, tak bude doma Pavel.Jenže to já právě nechtěla. Musím to udělat potají,Pavel plánovaný sex nesnáší, už je na to alergický, takže hraju doma kina, ale mně to baví emoticon
8. bře 2010 ve 22:55  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Mončo, tak držím palce, ať tu injekci zvládneš, hlavně, že aspoň víš, jak to vzít do ruky, to já bych nevěděla ani to emoticon A co je to za injekci? Myslela jsem, že ty na podporu tvorby vajíček nebo ovulace se píchají do břicha, to není ono? K tomu sprcháči, boky nejsou průhledné, takže se za tím to obkládat nemusíš, dráty atd vidět nejsou. Ta bílá věc vevnitř je masáž chodidel a ta druhá bílá věc je výrobník páry, když se chceš saunovat.

Markét, s tím přibíráním Sofinky se netrap, vždyť je takhle spokojená, spinká, evidentně ji nic nechybí a to, že tabulkově nepřibírá mi nepřijde jako nějaké zlo, zase může přijít měsíc, kdy přibere víc.. a navíc to, že odpovídá o měsíc méně nemůže souviset s tím, že byla taky o měsíc dřív na světě? Hlavně, že je zdravá, pěkně spinká, tudíž je spokojená emoticon Jo, k tomu rození menších dětí, tak to, že 800Kg mimi šlo třeba špatně ven bych přisoudila tomu, že šlo špatně tím břišním lisem vytlačit, když bylo tak malinké, navíc tělo na to nebylo ještě určo připravené, ale jinak čistě teoreticky si myslím, že musí přece jít třeba 2kg mimčo ven líp než 3-4kg mimi, vždyť je menší, takže tak neroztáhne porodní cesty atd.. Ale každej to může mít samozřejmě jinak, ty jsi třeba zářný příklad toho, že malé mimčo jde ven jako po másle emoticon

Martinko, mooooc gratuluji k holčičce!!! emoticon Tak přání bylo vyslyšeno, viď emoticon co na to manžel? A pochlub se nám už taky s bříškem!!! emoticon

Leni H, pěkně se z té chřipajzny vymaroď, ať je brzo líp! Postýlku posíláme zpět, naštěstí nám uznali reklamaci, jen budu muset zase začít hledat a vybírat jinou, což mě celkem štve. Na bříško jsem moc zvědavá emoticon
My jdem ve čtvrek k fotografovi, už se celkem těším emoticon

Leni, to je snoubenec dobrej, že si vzpomněl na MDŽ, to je od něj moc milé emoticon

Pavlí, tak jsem se dnes stavila v Tescu v lékárně, ty homeo mají některé skladem, ale zrovna tu Arnicu 15CH ne, ale do druhého dne jim přijde, tak si ji zítra objednám, vzala jsem si tam tu brožurku a určo pak zkusím i to na podporu kojení, kdyby s tím byl nějaký problém a netvořilo se mlíčko. Ve frontě za mnou totiž stála zrovna maminka s miminkem a když viděla, že se na to ptám, tak se s náma dala do řeči a říkala, že Arnicu brala a super, že byla oproti jiným maminkám s porodem i hojením na tom mnohem lépe a teď bere to na podporu tvorby mléka, protože s tím měla problém a už chtěli malýho šoupnout na umělou, ale tím homeo to zachránila a je z ní prej dojná emoticon

Jo a novinka dne, dnes jsem si koupila super těhu podprdu a jen za 59Kč!!!! U větví emoticon Ale je fakt příjemná, mám jednu od kámošky s kosticema, ale to moc na spaní není, tahle je celá bavlněná, měkounká, mám z ní radost emoticon
Jdu do hajan, dobrou noc
9. bře 2010 v 00:33  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky emoticon

u nás je pěkná zima-12 emoticon at už ta zima táhne někam emoticon jsme z toho otrávená!

leni brzo se vylež at je líp emoticon já vím že se příkrmy dávají od 4 měsíce pokud mimi nepřibírá mlíčko nestačí ale když jo kam spěchat na co malém miminku cpát toto kyž můžu klidně do 5 měs,počkat??navíc naší nejsou 4 měsíce ale jakoby 3 měsíce o to mi jde!!!!o noc jiného emoticon dali byste 3 měsíčnímu miminku příkrmy jeho bříško nemůže být prostě připravené...

mě prostě cit a rozum říká ne a prý mám toto poslechnout jsme matka já ne dr.takže malé nic dávat nebudu

evi já se netrápím přibíráním ale tím co mi řekla dr.!!že to ty dr hned řeší takto budete dávat příkrmy a basta!!mě štve že každý dr prostě říká a jedná jinak to je to co mě děnsě rozčiluje emoticon mě řekla zeleninu maso za měsíc míše řekla maso za 14 dní tak kde je ta pravda???je jasný že je menší že je o měsíc dřív narozená ale přibírání s tím nemá co dělat míši amálka také nepřibrala a je narozená normálně normální přírůstek váhy je 150g týdně

k tomu porodu se vedla v prosinci emoticon emoticon je to kravina porod je porod nezáleží na váze miminka kdyžtak už na hlavičce ale ne váze emoticon míša měla amálku o kilo těžší a měla porod lepší ještě jak já emoticon emoticon naše známá ted rodila 4 kg a pohoda porod emoticon o tom to rpostě není emoticon každý kdo rodí miminko zažije porod a ne že ten kdo má menší mimi to nezažil emoticon

ta podprda super cena emoticon emoticon

tak mi po očkování super zatím nic tut tuk malá hodná spokojená jako vždy emoticon večer se tam vrtěla plakala ze spaní tak jsem myslela že ten panadol podám na zklidnění ale pak zabrala emoticon a spinkala klidně
9. bře 2010 v 06:58  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 dneska je to rok co jsme Sofinku počali emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon asi za 13 hod emoticon emoticon
9. bře 2010 v 07:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Markét a oslavíte to emoticon

Dobré ráno děvčátka, tak jsem to přežila. Jako dobře mi nebylo, normálně jsem byla nervózní jak u maturi.Hlavně, že říkám, že jsem to viděla milionkrát a pak si tu prdel zapomenu před píchancem vydezinfikovat emoticon , no nic, zalila jsem to jodisolem pak.

Leni ty jsi nemocná emoticon ? To je peh, pěkně se vylež.

Evi ta cena super, včera jsem se bavila s tou mojí kamarádkou má dvě kojící, na noc a na den a kus za 1000Kč, akorát odmítla dát dalších 700Kč za stahovací kalhotky.

Teda venku je zase tak nádherně.
9. bře 2010 v 08:25  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Dobré ráno holky emoticon

Markét, tak to je dnes velký den, hezky si ho užijte emoticon To víš takhle přesně na den a hodinu, jo? emoticon

Mončo, no ta cena je fantastická, nejlevnější jsem viděla zatím v Tchibu, když byla akce, tak za 200Kč, ale ta už teď není. Jo a stahovací kalhotky jsem si s tou podprdou koupila taky, za 39Kč emoticon Pokud to půjde, tak bych ráda nosila mezi lidi, ven atd normální podprdy, přece jen v tom ty kozy vypadají líp, jen si musím koupit nějakou větší, aby se mi tam vešla i ta vložka, ze všech mojich podprd mi už teď lezou prsa do všech stran a to jsem z nich vytahala všechny vycpávky atd emoticon

Dneska jdu zase na ten těhu kurz, už teď se těším a odpoledne budeme spárovat tu technickou místnost, jsem na to moc zvědavá, protože tou mozaikou jsme o hodně míň dlaždic, než by byl na tento rozměr potřeba normálně, je to těma dírama mezi střípkama, na spárování to bude pěkná pakárna. Pak vám to blejsknu, jsem zvědavá na výsledek, manžel nikdy obklady nedělal, já taky ne, připadáme si mimentálně jako A je to emoticon
9. bře 2010 v 08:54  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky,
děkuji za gratulace emoticon emoticon

Leni tak to je super, že budeme rodit takhle podobně emoticon Budeš tzv. předvoj emoticon

Mončo, já jsem to pořád nepochopila co že to máš za ty injekce emoticon emoticon Ale obdivuju tě, že si ji dokážeš sama píchnout, mě by museli pak asi křísit emoticon

Evičko, o.k. bříško dám zase na rajče a pak Vám pošlu heslo, ale o žádném chlubení u mě nemůže být vůbec řeč, takový břichatci jako já by se snad ani neměli ukazovat na ulici emoticon emoticon Né vážně, já mám větší břicho než ty teď před porodem. Fakt nevim, kde se vzalo emoticon emoticon Ale hlavně, že mě včera na té genetice uklidnili, že je tam fakt jen jedno dítě emoticon emoticon
A moc se těším na tvé fotečky od fotografa, to bude nádhera, jsi krásná těhulka emoticon

Jo a holky k čemu jsou ty stahovací kalhotky, to si mám jako pořídit po porodu????? A podprsenka za 59 Kč to si snad ze mě děláte legraci ne.. já všude viděla tak drahý.. ale nakonec jsem objevila, že je mají v DM drogerii za 250 Kč, tak jsem si říkala, že pořídím tu emoticon

Markétko, jak už jsem ti psala nahoře, vyprdni se na dr. , ty jsi maminka a víš nejlíp co je pro tvé miminko nejlepší. Dříve naše mamči taky dělaly většinu věcí jen citem a jak jsme pěkně vyrostly, tak se neboj a s příkrmama začni až když to tak budeš cítit a hlavně, když bude malá vypadat, že už jí mlíko nestačí emoticon emoticon
9. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Martinko, no já na tu cenu podprdy taky zírala, ale fakt jo, jen 59kč emoticon ty stahovací kalhotky jsem si vzala jen tak, někde jsem četla o stahovacím pásu po porodu, že pomáhá sploštit zpět bříško a dělohu, tak to zkusím těma kalkotkama, navíc jsou hodně vysoké, takže by mohly zabránit přetýkání bříška po porodu z džín, uvidíme, zda to tak bude fungovat v praxi emoticon
Jinak k tomu bříšku, je jedno, jak ho máš velké, já zase něměla do Vánoc nic, a najednou to vylezlo, ale fakt strašnou rychlostí, každej to má prostě jinak.. a ono spíš na mě malé jen vypadá nebo nevim, ale v pase mám již krásných 94cm emoticon
9. bře 2010 v 09:27  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.