Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Mám z Vás depku, uvařila jsem si kávu a udělala palačinky. Nemůžu se rozhýbat. No, ještě mám na to zítřek. Leni já a Aukro....katastrofa, vůbec nevím, jak mám ten portál koupit. Asi mi zase pomůže kámoška.
mňam, palačinky! taky jsem na ně dnes myslela, když jsem viděla v obchodě javor. sirup. jen nevím, jak chutná :-D já se chystám udělat nepečený jablečný dort, jabka od babi, tak ať mi nehňijou. ;-) Moni, neměj. mně se občas taky nechce a někdy to dělám i dva dny.
Profilova fotka
Leni, já už musím. V týdnu chodím domů pozdě, jsem jen v práci, nebo v baráku, doma to vypadá jak po výbuchu.Jenže jsem fakt unavená, včera jsem usnula u televize, asi po roce, mně se to nestává. Takže lenoším, ale už je to tady opravdu fuj, fuj. Kdyby mi zbyla kačka, tak bych chtěla paní na úklid. Ať si o tom každý myslí co chce, ale mně uklízení fakt nebaví a když vím, že během té doby dokážu udělat kus práce jinde. Jenže, Leni, také jsem sociální pracovnice :-D. Jinak po těch lécích na prolaktin jsem zjistila, že ta má odpolední únava, kdy jsem přišla domů a musela jsem si jít lehnout nebyla normální, úplně to zmizelo, tedy pokud nepočítám mírný útlum po jídle, ale ten má každý. Jablíčkový dort je také prima nápad.
ahoj...tak už jsem se přemístila :-) Mončo, jakou depku.....já bych si dala hned palačinky......to jsem dneska měla dvě Kinder Buena a malou nugetku....,co bych měla dělat já :-D Já z Aukra občas objednávám......mám nějaké věci. Ale už mám vybraný vyloženě dobrý prodejce. Myslím,že i Jiřinka si něco z Aukra objednávala. Já teď hodně objenávám z Ebay....nebo outletů zahraničních....je to lepší. Moni, tohle jsem prožívala miulý týden a začátek tohoto týdne.....sotva jsem šla do postele....nohy už mě vůbec nenesli...vyčerpaná...unavená...HOTOVá!!!! Mám také dobrý recept na nepečený jablíčkový dort ;-) Takové dortíky jsou nejlepší.....už aby byli jahůdky... x-)
Profilova fotka
Jako nemám depku, jen z Vás, že už máte uklizeno :-D . Jojo, nepečeňák s jahůdkama, také se těším. Minulý víkend jsem vytáhla poslední balík jahod z mrazáku a udělala bublaninu, na nepečeňák mám raději čerstvé. No jo holky, když chceme něco vybudovat, musíme máknout, ale někdy to pěkně vyčerpává ;-)
Moni, mám to úplně stejně, v týdnu je to tu hrozné, fakt největší bordel, až je mi z toho zle, ale jako ty chodím pozdě a pak už nemám na nic chuť a usínám po 9. večer. cítila jsem se hrozně vyčerpaná! já chci poloviční úvazek, moci uklidit, uvařit a zajít si zacvičit. ale s takovou bysme ve vlastní bydlet nemohli, i když má Adam hezký plat. ty si to pak užiješ v té zahradě, to bude zavařenin, co? :-D jahůdky miluju, mám zrovna narozky, když rostou a letos budou na svatebním dortu! :-)
Profilova fotka
Tak to máš super.My se brali až v srpnu, takže jahůdky a většina mých oblíbených květin už byli fuč. Já už mám dva dny chuť na ostružiny :-N Mně by se poloviční úvazek také líbil, ale jak píšeš, peníze by byli na nic.
Profilova fotka
Jaróóó...tedy alespoň u nás v kuchyni, venku je ladovská zima. http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m...
Na stole je to u vás už jako o Velikonocích! ty jsou tu už za měsíc, jupí! ;-)
Profilova fotka
Ten dres Vládík je pecka :-D .Jiří, ty ostatní fotky jste dělali Vy? Ty jsou moc pěkné. Já bych se také chtěla naučit fotit, ale nevím, kde začít.
Profilova fotka
Ahoj holkýýý, Vládík je s Vaškem u sousedů a já poklízím, koukám na skoky na lyžích a píšu vám ;-) Mončo, máš pravdu, ten dresík je úžasný, ale Vaškovo táta se směje, že je to spíš dres na rychlobruslení, než na hokej, je mu trochu těsný a to ho měl mít přes bundičku :-D Ostatní fotky jsme dělali my ;-) Je to jen častým focením, nějak netrénujeme :-) Jo a vzpomněla jsem si, že jsem ti nenapsala o těch balkónovkách, my máme dvoukřídlé celkem 180cm, takže jedno křídlo 90cm a v pohodě to stačí. Už jste se nějak rozhodli? Leni, ty fotky do katalogu, to bylo pro jednu firmu, co vyrábí tvárnice, z kterých máme postavený barák, už ten katalog vyšel. Je tam i rozhovor s Vaškem a naše fotka. Vládík se staví pořád, vyleze i na sedačku a už se přesunul od stolu k sedačce, jako že přeručkoval. Je strašně rychlý po čtyřech, takže je tam a hned tam, musíme hodně hlídat, no :-) My myčku máme a jsem za ní šťastná, vůbec jsem netušila, že mě bude bavit mýt nádobí :-D Na aukru jsme koupili ten vesnický kočárek a sedačku do obýváku, to byl super kup. Ale pak jsem nakupovala u thajky a ty věci mi neseděli a boty se rozbily ]-( Mončo, jaro v bytě super, taky musím něco udělat :-)
Profilova fotka
Jiří na kolik vyšla sedačka, když to byl superkup? Já koukala na ebyu a moc se mu tam líbí kohoutky do koupelny, ale stejně to neumím objednat a u vany co chci už je to komplet.
Článek se načítá
Profilova fotka
Mončo, stála 24900,- + myslím 1800,- doprava. Když jí prodával přes e-shop, tak tam měl cenu 39900,- Na tom Ebay taky neumím
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Teda to byla fuška vás dočíst :-D Poslední dny jsem byla v jednom kole, teď zrovna s manželem děláme umělecké dílo v technické místnosti- rozbíjíme dlaždice a místo klasického obkladu děláme mozaiku, je to zábavné :-) Jinak jsem byla ve čtvrtek v poradně, vše ok, ale dr říkala, že malá už hooodně naléhá na čípek, takže to může přijít už kdykoliv, ale taky se s tím může přenášet, tak jsem zvědavá :-) V pátek jsme byli v porodnici na takové maxi lekci s tatínkama, bylo to moc fajn, už se tam snad i těším :-D No a dorazil nám přebalovák a postýlka, tak jsme to smontovali, přebalovák má trošku jinou barvu než na obrázku, ale v té koupelně to tak neva, ale postýlka má totál jinou barvu, je hooodně do červena a ještě má na sobě škrábaneček, tak jí budeme asi vracet a budu muset hledat jinou :-( Mončo, já jsem baterie do koupelny atd objednávala na ebay, jestli něco budeš chtít, tak písni, můžu ti to koupit, nechám to poslad ke kámošce, co bydlí v německu, takže vyjde poštovné levněji a ona sem v dubnu pojede, tak by to přivezla.. Taky jsem tu už udělala jaro, ve váze mám větvičky a už pučí a koupila jsem petrklíčky, tak je to tu veselejší, když je venku zase ta bílá nadílka. Jiřinko, fotečky jsou opravdu parádní, jsi velká šikulka a malej je prostě dokonalej x-) Ty noce se ti snad brzo zlepší, ani si nechci představovat, jakej to musí být nářez :-( co ty homeopatika, nepomohlo by to? Tak já jdu zase rozbíjet dlaždice a lepit mozaiku, manžela to samotného neba :-D
Profilova fotka
Ahoj Evčo, homeopatika jsem koupila, lékárnice říkala, že je to pro malé děti - říkala jsem jí pro 9.měsíční miminko. No ale v letáku píší od tří let a od jednoho roku po poradě s lékařém :-| Jak jsem psala, už je to lepší, ale dnešní noc opravdu nářez. Řekla jsem si, že to opravdu změním, ale je mi strašně líto, nechávat ho brečet :-( Prý to je jen pár dní a pak to miminko pochopí a prospí celou noc, ale ty dny mě budou ubíjet, jsem zvědavá, jestli to vydržím. S tou postýlkou mě to mrzí :-| Chápu, že to musí být k naštvání, hlavně když se tak těšíš. Tak pokračujte a ať se daří :-)
Profilova fotka
ahojky jiřinko tedy ty si užíváš to je peklo :-( mě zabíjí vstávání v 7 hod.ráno :-N a to spinká celou noc mezitím tak ve 3 jedno krmení...chápu že je ti líto ho nechat plakat...achjoo at se to brzo zlepší posílám pohlazení x-) fotečky jsou jak jinak než krásnýýýý x-) x-) leni myčku máme :-D :-D a jsme za ní neskonale štastná od listopadu co jsme tady jsem snad myla jeden hrníček :-D :-D je to hrozně veliký pomocník myju tak ob 3 dny chce to více nádobí ale super věc jak píše jiřinka netušila jsme že mě to bude tak bavit :-D to vykládat a skládat :-D :-p jéé palačinky ]-( dostala jsme na ně chut :-D asi vyšlu manžela at je udělá :-D evi ta postýlka zamrzí tak at pošlou tu samou nepoškrábanou nebo ta barva se ti ani nelíbí....
Ahoj holky, teda tady se uklízí o sto šest :-D To já jsem teda pěkná ostuda, dneska jsme byli na oběd v restauraci, pak courali po krámecha a ted tu ležíme a pijeme kafe. No a uklízet bude asi duch nebo fakt nevim :-D :-D Myčku Vám závidim, já bych si jí pořídila hned, kdybych měla na ni místo, ale bohužel v tomto bytě můžu být ráda, že máme pračku :-D Ale do baráčku si jí určitě taky koupim, já už se tak těšim :-) :-) Jiřinko a ty spíš s Vašíkem v ložnkici nebo spíte jinde?? Můj manžel má totiž poměrně náročnou práci, tak nevím, jak to bude zvládat s prckem??? A ty Markétko?? To máte jak??? Nevadí manželům, že dětičky v noci pláčou apod??? Evičko, teda Vy si vyhrajete :-D Ještě mozaiku :-D Tak to určitě pak vyfoť a pochlub se jaký jste šikulky :-) Kačko, téééda ty takhle býváš v reklamě jo?? No tak to já bych mohla dělat reklamu leda tak na jídlo :-D To by asi ke mě sedělo :-D :-D Mončo, paní na úklid je super věc, taky si jí asi objednám ;-) ;-) A nedři se tolik, zaměstnej taky manžela ;-)
Profilova fotka
mast ahojky :-) já také dnes neuklízela ráno jsme vypadla a vrátila se na koupání a ted odpočívám :-D :-D jiřinka má Vládíka v pokojíku jinde tedy myslím =-) abych nelhala ale myslím že fakt jooo... :-D můj také vstává na ranní ve 4 dělá krátký dlouhý týden naše je s námi v ložnici v našem patře nebude mít dětský není kde :-D jednou bude mít podkrovní nahoře ale ta až tak ve 3 a víc letech ;-) naše je moc hodná veče uložím spí tak do 3 pak pláče má hlad :-D to řve tak 3 minuty než vstanu odnesu si jí do obýváku udělám jídlo nakrmím uložím a spinká dál..takže méme manžovi to bevadí někdy jí ani nevnímá ale jak říkám krmím v obýváku tam mu nesvítím atd ;-) i kdybch tu měla dětský nenechám jí zatím samotnou :-N bála bych se :-|
Profilova fotka
Markétko, to je paráda, jak ti Sofinka spinká. Vládík, když spinká do 7, tak skoro slavím :-D Martin, já od začátku byla s Vládíkem v pokojíčku. Vašek má strašně slabé spaní a všechno ho zbudí a pak má problém s usínáním. Když se pak Vládík budil každou hodinu, tak by ho to zničilo. Nějakou dobu usínám v ložnici a pak se stěhuju. Nejdříve jsme měli zaplou chůvičku, ale to je hrozný, ta slyší každé zadudlání a ještě to zesiluje, takže teď už máme jen otevřené dveře a jdeme tam, když už brečí a snám hned neusne.
Profilova fotka
jiřinko chápu já slavím když spí do 8 :-D :-D ale to je o tom jak to kdo má no je jasný že se to u nás změní tak si zatím užívám :-N
Markétko, tak to máš zlaté dítě :-) :-) Když je takhle hodná, tak to se nedivím, že to manželovi nevadí :-) Já tuším, že budeme mít pěknýho divocha a jelikož pokojík zatím žádný nemáme, bude mít asi manža nervy na pochodu :-D :-D Jiřinko, tak to máte ideální, velký dům, hodně místa, tak to můžete dělat takto, to je moc fajn. No holky máte to fajnově zařízené ;-) ;-)
Profilova fotka
Martin, my opravdu velký dům nemáme :-D Markét, proč by se to mělo změnit? Možná právě naopak, bude ti spinkat celou noc, uvidíš. Martin, je to o tom, zda budeš kojit, nebo bude prcek na umělé. Neznám maminku, které mimčo, které je na umělé stravě, stává více než 1x za noc. Když nepočítám první dva měsíce, než si mimčo srovná režim. No a nebo, když spí dítě s rodiči v posteli, tak pak je pro něj těžké, aby spal sám a taky s v noci budí, když u něho nejsi.
Profilova fotka
Holky, máme hotovooo!!! :-) Teda zatím je to nevyspárované, to uděláme snad zítra, jestli na to bude čas.. Vymysleli jsme si na sebe pěknou pakárničku, ty cca 3m2 jsme dělali 3,5h :-D Ale mám z toho radost, povedlo se to dle představ, až to bude i vypsárované, tak vám to blejsknu. Jiřinko a jaká ta homeopatika jsi pořídila? V tamtom okazu psali, že jsou i pro novorezence, celkem síla, že pak v letáku píšou něco jiného, co. Jinak v novém čísle časopisu Maminka je návod, jak naučit mimčo dobře spát i v noci, je tam popsaný ten systém, jak se má nechat brečet určitý počet minut, pak tam zajít a každý den se to protahuje.. Musí to člověku rvát srdce, když musí nechat svoje díťátko plakat, co, ale na druhou stranu, pokud to pomůže jemu ke klidnému spánku a tobě taky, tak se to snad zvládne. Markét, jaká byla včerejší kalbička? Vrátila jsi se teda hodně brzo, to jsi hodnější než já :-D My byli včera na oslavě 30tky dvou kámošů a domů jsme jeli ve 24h, ještě bych tam teda vydržela, ale manžel se mi trošinku víc zlupal :-D Jinak Sofinka je opravdu poklad!!! :-) Jo a ještě k té tchýni, taky by mě naštvalo, kdyby mi do něčeho kecala, ale na druhou stranu ti zase pohlídá, pomůže, a pokud neprudí víc, než pomáhá, tak je to pořád dobrý ;-) Leni, my myčku taky máme, je to opravdu velká úspora času a práce, ale mě osobně teda obtěžuje i to nádobí tam skládat a vyndavat, většinou to dělá manžel :-D Martinko, copak nějaké tvoje těhu bříško, pochlubíš se nám taky? :-) Joo, holky, kupovaly jste si nějakou tu 3D odlévací sadu na odlitek ručičky nebo nožičky miminka? Máte s tím zkušenosti? Já si jí objednala s postýlkou atd, vypadá to fakt super, jsem na to moc zvědavá, bude to dobrá památka x-) A taky se dělají sady na odlitek těhu bříška, ale to jsem vyřešila jinak, koupila jsem si sádrové obvazy a budeme s manželem tvořit, jsem na to moc zvědavá :-D
Profilova fotka
ahojky přeji krásnou neděli x-) x-) martinko jo jo mám opravdu moc hodné miminko :-D x-) to je pravda!jinak na UM byla od začátku do nějakých 2 měs se budila po 3 hod to byl masakr v noci vstávání ve 21,ve 24 ve 3 v 6 ted se budí jednou ;-)kojený se budí vícekrát ale také jsou případy že i jednou ;-)je to individuální jiřinko já nevím třeba ž budou zoubky nebo ta úzkost atd změnit se to opravdu může :-| evi hotovo to je super x-) šikulky x-) těším se na foto 8-) no vrátila jsme se brzo protože nikdy nevíš kdy se mimi rozhodne vzbudit atd :-D navíc to uvolnění už opravdu není takové jako bez miminka :-N :-N na dnešek jsme to dospala :-D šla jsme včéra po 20hod.a vstávali jsme v 7 mezitím v půl 4 jídlo ty odlitky nemáme chtěla jsem ale zdá se mi to zbytečný nevím možná ještě něco koupíme ale nějak mě to neláká ale památka to je x-) x-)
dobré ráno, holky taky přeji hezkou neděli u nás krásně svítí sluníčko!:-) Marky, psala jsi, že ses chystala někam pařit či co, byla jsi? snad sis to užila! kéž bych měla taky jednou tak hodné dítě jako Sofí, já jsem velký spáč a toho vstávání se hrozně bojím snad to Aukro taky dobře pochopím, opravdu jsou tam dobré věci
Profilova fotka
leni ahojky byla jsem v relaxu hrajou tam 8O léta :-) teta slavila 45 let byli tam i mý rodiče babička děda sestřenka s bratránkem a jejich polovičky ;-) super večer x-) zatancovala jsem si pokecali jsme bylo to fajn 8-) to vstávání je mazec :-| ale člověk si fakt zvykne na všechno :-D co máte dnes v plánu tady také krásně svítí ale je tam -12 :-S
Marky, to je fajn, že sis to užila. kdo hlídal malou, Jirka? kamarádka mi právě říkala, že je to těžké, ale že si zvykla, no nic se nedá dělat! :-| my máme tento víkend lenošivý, Adam píše disertačku, do konce března ji musí odevzdat a já budu asi dělat něco do práce. myslím, že venku je fakt zima, tak se mi tam nechce.
Profilova fotka
leni jo jo hlídal jirka měl raní stejně by nikam nešel ;-) ale hlídat jí nemusel spala jak zabitá :-D :-D to máš pravdu nedá se nic dělat ted mám kámošku a její dcera 7 měs.má tu úzkost a budí se po půl hodině |-| nic nechce hlad nemá přebalená je bolest to není je chce vědět že tam někdo je tedy maminka je to masakr to si nedovedu představit :-( vstávat á půl hodiny :-(
Ahoj, ahoj.....to máme dneska krásně.......ještě jsem vás nedočetla,tak to jdu rychle napravit než přijede mamča....jedeme lýýýýýýýžovat!!!! x-) A manžel je na bytečku a pracuje.... A musím se konečně podívat na ty fotečky od Jiřinky.... :-( ,včera jsem to vůbec nestihla.....
Krásné fotky Jiřinko,jako vždy!!!! Vládík má tak dokonalý úsměv,krásné oči a přesně ví jak se s mát,prostě přirozený krásný úsměv!!!!! x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?