Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Dobré ráno. Těch 55000 je záloha na materiál, za práci dostane až po předání, ale mně až včera docvaklo, že je to dost, na to, že ještě nic nepředvedli. Dnes mu zavolám a řeknu, že peníze na materiál dostane až vyřežou staré topení a začnou sekat, na to nepotřebují peníze. Tak jsem zvědavá, jak pochodím. Evko, nám to vyjde jen tak tak. Peníze z úvěru mám přesně na rekonstrukci, to co máme vlastního je na základní nábytek. Byt můžu prodat až za dva roky. A nemám kde sehnat doklady :-( Markét to jsou krásné starosti. Míšu moc pozdravuj.
Profilova fotka
Kačí, mně se víc líbí ty stolky částečně prosklené. Mám prosklený stůl v obýváku a už nikdy víc. Nekledě na to, že už jsme to sklo dvakrát rozbili. Jednou jsem na něj spadla a jednou ruplo pod krnkem s čajem. Ale ty budeš asi šikovnější. Má známá má ten částečně prosklený srtůl, tím mléčným sklem a manžel jí pod to odělal světýlka, jako bodovky nebo co, vypadá to pěkně.Tedy z fotek, v reálu jsem to neviděla.
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Mončo, tak mě napadá, pokud by to mohly být doklady i zpětně, ještě předtím, než jste měli vyřízený úvěr, tak jich tu mám hafo, my je dokládat nemuseli a k SFRB je potřebovat nebudu, tam budu muset někde taky splašit čerstvé, ale naštěstí hodně známých staví, tak to snad půjde. Jinak k těm topenářům, chápu, že chtějí zálohu na materiál, ale chtít můžou, víš jak, já bych jim dala max 10tis, ale pokud je to solidní firma, tak snad nějaké peníze na nákup materiálu musí mít, ne? Neřeknu, kdyby to byl někdo známý, tak tomu samozřejmě předem na materiál dáš, ale proč cizí firmě, o které si ještě nejsi jistá? Držím palce, ať se nějak domluvíte. Markét, tak malé vše nej k 4.měsíci!!! to to letí :-) pozdravuj Míšu a hezky si užijte den ;-)
Profilova fotka
Kačí, já si myslím, že jsou to malí řemeslníci, kteří 55 000 na materiál asi nemají. To by mi nevadilo, kdybych mněla doporučení. Už jsem ti to psala, ale i pro holky. Dobouchala jsem se na paní u které pracoval přede mnou. S prací byla spokojená, tak já to risknu. Evko to jsi hrozně moc hodná, jenže ty doklady by mohli být maximálně z listopadu, prosince, to jsme dostali úvěr, ale dřív asi ne :-(
Moni.....??? Promiň ale nevím na co reaguješ...... :-(
Profilova fotka
Jako teď? Na ty topenáře, jak jsem si nebyla jistá, jestli zaplatit zálohu.
Profilova fotka
Mončo, to bude ještě peněz a práce, co |-| Já ti moc radit nemůžu, vůbec se v tom nevyznám. Evčo, do kočárku jsem měla dečku bez polštářku, jako normální dečku, ne jako jsou do postýlky apod., malej byl na léto, tak spíš jen, když bylo chladněji a na nožičky. Ta barvička sady je moc krásná, taky jsem měla raději vybrat béžovou, ale to nevadí. Martin, ty mantinely kolem celé postýlky mají třeba v Ikee, ale nevím, jestli je takhle někde prodávají v sadě :-| Markét, tak jsem zvědavá, jak bude baštit kašičku. Vládík nejdřív taky čajíky nechtěl, ale teď krásně bumbá fenyklový, ten mi dřív blinkal a vyplyvával. Jak jste se měli s Míšou, psala jsem jí, že se taky musíme domluvit a co nejdříve se navštívit.
Profilova fotka
Jiří to se nedivím, že ti Vladík plival fenyklový čaj, to je mučení, pošlu na tebe sociálku. Já to musela bít, když mi rozháněli slepák a ještě teď mi vstávají chlupy hrůzou.
Ahoj holky, Mončo mě by se taky nechtělo dávta někomu peníze dopředu, ale některé firmy ti to bohužel jinak neudělají.. bojí se, že by pak nedostaly zaplaceno... No ale musím říct, že se Vám to krásně rýsuje, ani se nenaděješ a budete bydlet. No a s mimčem se neboj, mimísek si jenom dává na čas. Je totiž hrozně chytrej, protože ví, že to v domečku bude mít lepší... tak proč by spěchal do paneláku :-D :-D :-D Jiřinko tak to je blbý, že to nemají v sadě, já totiž chci taky objednat podobnou sadu jako má Evička a ty. A proč ti nevyhovuje ta modrá?? Mě se moc na tvých fotkách líbila říkala jsem si, že kdyby to byl kluk, že bych možná šla také do modré.. Když holčička tak asi smetanová. Jo a Jiřinko, ty jsi nedávala do kočárku polštářek?? A na čem pak to mimčo leží?? Na plence??
Profilova fotka
Mast, jenže jako těhulce na nemocenské by se mi spousta věcí lépe zařizovala. Takhle je to šibenice.
Profilova fotka
Ahoj děvčátka. Hlásím, že v 16:00 jdu podepsat smlouvu na okna. Nakonec mi to ten můj kamarád udělal podle cen z Euro jordán. Takže máme 12 oken různých rozměrů, venkovní dveře, parepaty, žaluzie, odvoz odpadu a montáž za 97 549Kč včetně DPH.
Profilova fotka
ahoj holky :-) Markét - Sofinka má dneska 4 měsíce a my máme přesně měsíc to plánovaného porodu :-) Moni ta cena za okna je dobrá, jsou to ty tvoje vysněný anglický, zvedací? nebo si to s někým pletu a je pravda, že na mateřský jde to zařizování líp ;-) Evi - já nechtěla před krbem dlažbu a ve zbytku obýváku jinou podlahu, takhle bude všude lino, a protože před krbem musí být něco nehořlavýho, tak se na to lino jen položí sklo ;-) my měli před krbem beton, který by pod dlažbu byl OK, ale tím, že jí tam já nechci, tak se ten beton musel vyboural a udělat tam něco super hladkého, aby na to šlo to sklo a nijak se neklinkalo ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Sofince taky vše nej x-) Před krbovkama máme taky sklo na plovoučce. Martin, polštářek se nedoporučuje, ani do postýlky, ale tam ho máme. Dávala jsem pod něj plínku Ta modrá je hezká, ale jak píše Evča, může to pak zůstat druhému prckovi a hlavně máme modře vymalováno, tak si myslím, že ta béžová by mohla být lepší. Já ten fenyklový čaj taky nepila, ale pro miminko je to dobrý na prdíky. Teď už ho pije krásně.
Profilova fotka
fsvojap vysouvací okno mi neudělal nikdo, pokud bych za něj nechtěla dát 45 000Kč :-S, takže bude i v kuchyni normální klasika, bez ozdobných mřížek jen mám dilema z francouzským oknem. Je to 2930 cm na šířku a 2320cm na délku a potřebuji od Vás poradit. To okno buď bude 2x křídlo po 140cm, nebo 3x po cca 100cm. Pro mně je problém v tom, že průlez u těch tříkřídlých bude nějakých 80cm, což mi přijde málo. To velké okno je super na pohled, ale bude se špatně otvírat a je prý těžké. Mám prosbu. Děvčátka, co máte francouzská dveře, můžete mi naměřit, kolik máte průlez a napsat, jestli to stačí, nebo ne? Jako mám z toho opět žaludeční vředy.
ahoj holky, moc zdravím. v práci nemám čas sem chodit. dnes jsem byla sama autem v Mělníku, tak se musím pochlubit. a bez navigace. i když byl to občas docela porod, zpátky jsem se trochu v Praze zamotala, ale nechala jsem si poradit. víkend. ples super, fakt jsme si ho užili. taky měli babička a děda zabíjačku, máme plný mražák bio masíčka. ;-) zase jsem po dlouhé době viděla bratránky, tak to bylo příjemné a táhne mě to domů čím dál víc. Moni, jsi šikula, jak to zvládáš, líp než chlap, klobouk dolů! :-) chtěla jsem pochválit plesové fotky, ty kostýmy byly parádní! jak se to nosilo? Evi, to máš pravdu, že už se Ti to blíží a kdyby se malá klubala na svět dřív, tak už je tu coby dup! jinak mamča byla u kartářky a prý mě čeká v létě daleká cesta, tak že b DR? :-D přeju hezký večer
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Mončo, tak my máme ty francouzské dveře v obýváku a v ložnici, oboje dvojkřídlé, celková šířka 150cm, dají se otevřít obě půlky a nemají nic uprostřed, takže v té chvíli je průlez opravdu velký až dost, a i když se otevře jen jedno křídlo, tak je to bohatě dostačující. Jinak ta cena za okna je super!!!! Jiřinko, mně se ta modrá souprava u vás moc v tom pokojíčku líbí, udělala jsi dobře, je to takhle moc nyny :-) Jinak už jsem do kočárku koupila taky normál deku, takovou chlupatou světlounce žůžovou a tu peřinku po mně nechám do zálohy, když bude chladněji :-) No a copak Vládík, jsem lačná po nových fotečkách, jsou?:-) Pavlí, no tak s tím sklem je to dobrý nápad :-) my tam máme dlažbu jako v kuchyni, je hodně tmavá, takže to tu neruší a ladí to s kuchyní, ale to sklo by bylo teda taky fajnové :-) Akorát nepoškrábe se to nebo tak něco? Leni, no tak tu zabijačku tiše závidím :-D a to je příjemná zpráva, že kartářka tam tu dalekou cestu viděla, viď :-) No a jak to jde v práci, baví tě pořád? Je super, jak jsi se už pěkně vyjezdila :-) Já dnes byla na těhu kurzu, zase mi to cvičení dalo zabrat, nechápu to, ale pokaždé mě pak strašně začnou bolet kyčle, že nemůžu ani pořádně chodit.. Dnes jsme probírali kojení :-) Teď jsem se nadlábla a asi si na chvilku před Ordinací zdřímnu :-D Pěkně mě štvou s Přešlapama, že už nebudou ve středu, ale krejou se s Ordinací :-S Markét, tak jak bylo? :-)
Profilova fotka
Leni, jasně, že DR. Jinak nechval dne před večerem, kopanec může přijít kdykoliv a od kohokoliv. Evčo děkuji. Vy tedy nemáte okna posuvná, ale otevírací. To my bohužel nemůžeme. Jinak bych udělala dvě krajní menší a prostřední 100cm. Takže když otevřeš jednu půlku, je průlez zhruba 75cm. A co ty si myslíš o těch našich rozměrech.
Profilova fotka
holky evčo pavlí také jsme na vás myslely x-) x-) že za měsíc rodíte :-D ale říkali jsme že to může přijít kdykoliv 8-) :-D tak budte ve střehu ;-) :-D taška a auto k dispozici!!! u míši fajn x-) x-) celý den super uvařila obídek odpolko přijela ještě jedna holčina se 7 měs.holčičkou ta už lezla :-D no sranda přivezka spousty dárečků a věci na malou jsem od ní koupila má samí next a za super cenu ;-) a i jsme od ní koupila trička na sebe :-D jako nové jí malé tak jsme toho využila :-D fakt krásný den mrzí mě že nebydlíme s míšou u sebe blíž :-( evi to cvíčo je fajn užívej si to ;-) do postýlky dávám plínku polštářek do roka rozhodně ne!! mončo mi okna platili 130 tis a měsíc se neozývaly to byli nervy :-| ale zaplatit se to musí
Profilova fotka
Markét, tak to je přesně ten kopanec, na který čekám :-N Tak to jsem ráda, že jste si to s Míšou užily a jak se jí bydlí, proč nepíše? Pořád nemá net?
Moni, jestli je to narážka na moje řízení - nechval dne před večerem, tak neboj. jsem na sebe hrdá, ale taky skromná a uvědomuju si nebezpečí. spíš mám ze sebe radost, že jsem odvážná a troufám si. mám docela orientační smysl, tak mi to dost pomohlo. jinak já si myslím, že to vaše budoucí prtě čeká až do nového, až bude po všem a zrekonstruováno! x-) Evi, zabíjačka byla fajn akce, hlavně to rodinné setkání, ale já dojela až po začátku. dost mi to vadí, jak to prasátko mordují. jednou jsem i brečela. i když to čerstvé voňavé masíčko, to už je něco jiného! :-D dost nám to pomůže, ušetříme a je to domácí. v práci mě to baví, ale tak úplně mi nevyhovuje to tempo, jsem z toho dost unavená, na nic jiného už nemám náladu a šidím kamarády. ale jinak mě to naplňuje. tento rok tam chci být určitě, pak se uvidí. praxi potřebuju. kdyby bylo bydlení, tak už bych šla asi taky do mimina. včera jsem byla u kamarádky, má dvouletou holčičku a už čekají druhé. a co ty, jak se cítíš, maminko? nemáš nějaké nové těhotenské fotečky? neplánuješ taky nějaké profi? chtěla jsem se ještě zeptat, jak to máš s tím prodejem nábytku? že bych taky časem něco takového dělala? :-) Marky a jak se má Míša a Amálka? malá už taky nebrečí? Míša tu dlouho nebyla. ty jsi k ní jela sama autem? já k nim měla kdysi jet na návštěvu, ale holky byly nemocné. mám pro malou ještě dárek, tak ať z toho nevyroste. ;-)
Profilova fotka
Ne ne, to nebylo na tebe, ale na mně, že jsi říkala, že mi to jde rychle. O jakém mluvíš řízení? Zase jsem něco přelétla? Omlouvám se, někdo má stařeckou demenci, někdo stavební demenci :-N
jo Moni, všimla jsem si, že někdy nereaguješ! :-D o řízení auta jsem psala výš. já myslím, že jsi šikula, ale věřím, že je to náročné! co nové fotečky?
Profilova fotka
Aha, tak to gratuluji. Já moc dobře vím, co je to za nervy řídit. Mamče jsem koupila k Vánocům jízdy, byla z nich nadšená, ale teď se nějak začala bát, 4.3. má narozeniny, dostane další :-D Leni, kdyby vše šlo tak, jak mám naplánované, tak v květnu bydlíme. Jenže táta nemá moc času, takže se spousta prací zpozdí. Občas mám pocit, že vše dělám blbě a jsem nerozhodná. Jako to pitomé okno. Kdyby měl člověk víc peněz, tak tam prostě jedno dá a pokud by to bylo blbý, vymění to. Jenže copak já na to mám? To francouzské okno je největší položka, skoro 30 000. prost jsem poslední dobou nespokojená se vším co dělám, někdy mi vadí i moje povaha. Asi jarní depka, či co. Koukám na Přešlapy, to je vzpruha po té nudné, ukňourané Ordinaci a to jsou to jen sestřihy, fakt se bavím( s lahví červeného a manželem někde na D1)
Profilova fotka
Evi, jak to vypadá s tím SFRB ???
Profilova fotka
Mončo, no čekám na daňové přiznání od účetní, a pak to můžem odeslat. Mělo by to být hotové tento týden, takže pořád tu naděje je, že stihnem schválení do porodu, pokud malá nevyleze dřív :-) K těm francouzským dveřím, zase pokud je budeš mít šoupací, tak bych udělala tu větší variantu, podle mě to bude praktičtější, proneseš tím i větší věci a tak.. no nevím, těžko radit, ale i ty stovky jsou podle mě dostačující. My třeba ty francouzské hodně využívali při stěhování, třeba se sedačkou bychom se vchodovýma a chodbou nevytočili, tak jsme to pronesli rovnou do obýváku těmito atd. Leni, děkuji za optání, cítím se dobře, naštěsti nemám pupák obrák, tak to jde :-) Aktuální fotečky mám na koníkovi, ta poslední je z pátku: http://www.modrykonik.cz/album/album.... Jinak profi focení máme v plánu příští týden, pořád to odkládám, jsem teď lenora líná :-D K tomu nábytku, potom mi budeš moct vést třeba pobočku na Moravě ;-) :-D Ale zatím nic neplánuji, jsem ráda, že to zvládám v této míře, jak to je, stačí to a nechci mít zbytečné starosti navíc, třeba časem.. ale určo se můžem na něčem pak domluvit, když budeš chtít :-) Zatím jsem nebyla ani schopná doplnit eshop, rozhodla jsem se, že na tom kdyžtak zapracuji až po porodu, nechci teď, aby mě ty lidi nezbláznili, když nevím, jak to budu s mimi vše stíhat. S tou zabijačkou jsi mě pobavila, taky je mi vždycky líto toho prasátka, když se vraždí, ale pak mi mooooc chutná a lítost je fuč :-D Je super, že ti to v práci baví a to, že máš frmol je zase dobrý, aspoň ti to utíká a budeš mít hodně zkušeností :-) Markét, tak to jste měly pěknej den :-) O polštářku vím, že se na něj mimi nesmí pokládat, jen na ozdobu :-) Tašku do porodnice už mám sbalenou a auto mám k dispozici nonstop, jen doufám, že si malá ještě ten měsíc v bříšku počká :-) A co ty, jak se ti jezdí novým fárem, už jsi si zvykla nebo jezdíš tím původním? Jo copak nějaké fotečky z dneška? Ať ty princezničky taky vidíme :-)
Profilova fotka
Evi to to letí co? Za chvilku budeš maminka. Moc ti to sluší.
Profilova fotka
Mončo, díky, no letí to jako krááááá.a, vždycky jsem si říkala, jak to ty těhule vydrží, 9měsíců, že je to strašná doba a já si to tak tak uvědomila, že čekám dítě a už bude za pár týdnů na světě :-D Strašlivě rychle to uteklo, že to snad není ani možný.. Jo ty Přešlapy, dnes to byl sestřih z těch minulých dílů, že jo nebo jsme přišla o něco nového?
;-) Ahoj holky, jen v rychlosti zdravím. Akorát balím kufřík, protože zítra jedu na školení až do pátku, tak se tu neukážu... no jedu sice jen na 3 dny, ale kufr mám jak na 14 dní :-D Jo a dneska jsem byla na testu na cukrovku a předstvte si, že mi normálně to sladký pití chutnalo :-D :-D Evičko, taky jsem koukala na fotky. Máš krásné malinké bříško. Moc ti to sluší. Už ti to letí co? Už jen chvilku a život se změní o 100 procent :-) JIřinko, díky za radu, tak já možná kupovat žádný polštářek ani peřinku zatím kupovat nebudu, čekáme letní miminko, tak by jsme to možná nevyužili.. Leni a co děláš za práci, že musíš takhle jezdit???? Markétko, to je moc fajn, že jste si ten den tak užily ;-) Máš nějaké nové fotečky Sofinky???
dobré ráno, holky já se dnes vyhrabala dřív a umyla si hlavu. Adam už mi utekl, jindy chodíme do práce spolu. Moni, to je jasné, že je to náročné a většinou je člověk omezen finančně! ale jak jsem psala, máš můj obdiv. já bych to asi taky zvládla, ale z pohodlnosti nechala na Adamovi. Evi, no přece se ten pupík ukázal! jsi kóča! ;-) Marti, pracuju v neziskovce jako soc. pracovnice, pomáháme cizncům a teď mám na starosti projekt - soc. poradenství ve Středočeském kraji. ty řídíš aktivně? tak hezký den, jdu se upravit.
Profilova fotka
ahojky vy kecalky :-) moni na jaký kopanec :-N =-) míša net má!!ale na veřejné diskuze už nechodí chodí jen na skype jsme s ní v denním kontaktu ;-) moni už tento květen =-)to jste dobří ;-) leni mají se dobře malá už je hodnější je už na flašce a umělém mlíčku a je to podle mě lepší od míši si asi brala stres |-| ne autem jsme nejela vzala mě tam mamina a nazpátek pro mě zajel Jirka ;-) evi já nejezdím ničím :-D novým sama neee a staré k dispozici nemám :-D má ho pořád manžel :-D fotečky až bude čas dám na rajče moc jich nemám fotila spíše míša... fakt ti to moc sluší evi x-) x-) a i kdyby se malá rozhodla přijít na svět nejde už o nic ;-) podívej na tu naší čiperu :-D dohnala amálku a není znát že se narodila dřív :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?