Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
vařili jste??? A copak dobrého???? Dneska moc nesvítilo sluníčko,ale o víkend bylo nádherně.... Já čekám dnes v práci na manžela a vyrazíme se kouknout na vnitřní dveře - přímo na barvy. Už máme vybráno,ale v tom katalogu ty barvy matou.....
Mury, kuchyně krásná a ten baráček je úžasnej, tam máte místa, to je superrr!!! teda alespoň podle fotek to vypadá strašně velký!!!!! No mě ceny přišly v Oresi taky super, ale spíš mě štval ten přístup.. jenže já nevim odkaď jste vy, ale my jsme v Praze a tdy je to všechno takový horší..... Kačko, pošli, budu moc ráda!!! A máš taky někde kuchyňku v reálu vyfocenou???? Já se ráda nechám inspirovat, přeci jen na kuchyni mi záleží z celého baráku skoro nejvíc :-D :-D Trávím tam nejvíc času :-D :-D No a ta montáž to je teda něco, ale zase na druhou stranu, my by jsme to rozhodně taky nezvládli. Když jsme si kupovali šuplíky do bytu, tak to manžel skoro nesložil :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ja jsem po vikendu a hlavne po dnesku nejak utahana, v sobotu jsem byli v Ikee a poridili komodu a vybrali skrin tak uz to hlavni do pokojicku mame. jirinko, jojo budeme mit pokojik, do loznice se mi vejde jen postylka a koupelna je taky mala, takze vse bude v pokojicku, teda krome postylky, chci zkusit nejdriv spat v loznici a pokud to nepujde tak se prestehujeme do pokojcku. V breznu mame v planu seskrabat zdi a vymalovat a pak uz to tam muzeme vse nastehovat ;-) Dneska jsem sla do mesta se podivat do jednoho kramu, meli slevy a nakonec se z toho vyklubala 5 km prochazka zpatky domu, jak bylo krasne tak se mi vuebc nechtelo jet busem a ted tu lecim nohy jak me boli :-D Marti to cestovani po Thajsku muselo byt uzasny, taky me to tam laka,ale to musi ted pockat ;-) Muzu poprosit taky o pristup na fotecky ;-) Kaci fotecky prohlednu az se nejak vzpamatuju at je vnimam:-D
Horejsi posláno ;-) Holky prosím Vás, když chci něco pro příště poslat přes IP všem, tak jak se to dělá. Teď jsem ty fotky posílala každé zvlášť a to je teda něco :-o :-o Jde to poslat nějak hromadně???? Jinak my na miminko nemáme ještě vůbec nic, teda kromě třech bodíček a jednoho spacího vaku. Jo a taky jednoho oblečku z Thajska ;-), ale jinka vůbec nic. Pořád čekám, až budu vědět co to bude, abych mohla kupovat do barvy :-D :-D
Profilova fotka
Marti dik, ja nevim jestli to jde jinak, ale ja vzdy vypisu vsechny nicky najednou do kolonky komu ;-) A my taky cekali, dokud jsme nevedeli co to je, ono toho neutralniho zas tolik neni :-(
Profilova fotka
mast já jsem z kladna a ta firma co montovala kuchyni byla z prahy ;-) a děkuji jo baráček je opravdu veiký 8-) máme tu hafo místa x-) jinak už jsem zkoukla fotečky z thajska a moc hezký :-) x-) akorát mě láká fakt ta dominikánská kuba atd já moc na toto cestování na vlastní pěst nejsem :-N ale fotečky jsou parádní a vy jste si to užili je to vidět ;-) kačko vařila jsem brambory a přírodní kitletku na štávě mňamka :-) ted si hraju s malou pak vykoupu a půjde do hajan a manžel ted jede pro pizzu x-) x-) tak si uděláme hezký večer x-)
ahoj holky, zdravím Marti, můžu se Tě poptat na to Thajsko? budu mít spoustu otázek. :-D vy jste si koupili letenku do Bangkoku a odtud jste pak pokračovali na vlastní pěst? s jakou společností jste letěli a odkud? má cenu letět tam v červnu nebo je to riskantní? s ubytkem teda problém nebyl? a jak dlouho jste vždy pobývali na jednom místě? už se trochu dívám na fotky, ale mám hrozně pomalý počítač, vypadá to krásně! Phuket a Krabi mají krásné pláže, že? a ostrov Phi Phi vás nelákal? po zemi jste se pohybovali letecky či jak? já si tu exotiku nechci letos odpustit, ale zas nechceme, aby nás to zruinovalo. DR mě láká, ale holky radí Bahyahibe a nevím, jestli na to budeme mít. no uvidíme, ještě se toho nevzdávám. ale teď mi jedna holčina radila spíš Thajsko než DR, byla v obou zemích.
Profilova fotka
Tady jsou fotky z plesu, ale jsou dost nekvalitní http://magnolia.rajce.idnes.cz/maskarni/
Profilova fotka
Leni, já si myslím, že v Thajsku toho mnohem víc zažiješ a DR je zase takový ten pohádkový romantický sen. Já bych chtěla obojí. Snad se do Thajska podívám alespoň v důchodu, to to tiž kopíruje konec splácení hypotéky :-D
Profilova fotka
Leni jinak ti můžu okopírovat deník, který si píše ta má kolegyňka o Thajsku. Až přiletí v dubnu, tak mi ho půjčí. Mají přesně naplánovanou trasu, ubytování, dopravu + ceny atd.
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem vás konečně dočetla, byl to teda ale nářez, strašně jste toho nakecaly :-D Mončo, fotky z maškarního jsou super, měli jste parádní kostým, moc se to do toho prostředí hodilo a strašně vám to slušelo x-) akorát v tom musel být hic, co :-) Leni, přesně jak píše Monča, ta DR je taková ta pohádka,ráj, Thajsko bude zase dobrodružství :-) Martino, my máme kuchyni taky od Oresi, pošlu ti do IP odkaz na fotky. vyšla nám od nich také nejlevněji a neúčtovali si ani dopravu ani montáž :-) K těm pohybům, já je cítila taky poprvé v 17tt, ale kámoška, co je těhu, tak je začala cítit až teď nedávno a to je v nějakém 26tt, takže je to hodně inviduální, buď v klidu. Já teda trávila večery u tv jako El Bunda :-D takže možná proto jsem si pohyby uvědomila tak brzo :-) Když si večer lehneš nebo sedneš, dej si ruku na podbřišek a vyčkávej ;-) Kačko, prosím tě, nevim, jestli jsem debil nebo se stala někde chyba, ale do IP mi přišly jen hesla na fotky, ale ne odkaz, kde je najdu a nepamatuji si, jak tam jsi, můžeš mi to prosím napsat? Jiřinko, copak maličkej, něco nového? už je mu líp? Markét, shlédla jsem fotečky malinké, je to prdelka roztomilá x-) A copak u ní nového? Jo, to jsem se vás chtěla zeptat, kolik mám koupit látkových plen na to odříhnutí, utírání pusinky atd? Leni H, teda 5ti km procházka, ta by mě teď asi už zabila :-D Jakpak bříško, roste? copak nějaké nové fotečky? Jo, holky, kdy jste se byly fotit s bříškem? já to nechávám na březen, jako na ten poslední měsíc těhu, tak doufám, že se nerozsypu předčasně :-D
Ahoj holky, Mončo, tak ten hotel v Bangkoku se jmenuje Rambuttri Village Inn a fakt ho doporučuji, poměr cena a kvalita super. Líp se skoro vybrat nedá. Objednat lze na www,khaosan-hotels.com. Jinak jsem zkoukla fotečky z plesu a nádhera, strašně Vám to slušelo.- Jste teda pěkně akční rodinka. To nám by se určitě shánět kostými nechtělo :-) :-) Leni, ano my jsme měli vlastní letenku a pak už jsme pokračovali sami, úplně bez cestovky. Poprvé, když jsme tam byli tak jsme jeli se Scandinavien a to moc nedoporučuju. Ted jsme letěli s Fly Emirates a super. Neuvěřitelný komfort, suoper jídlo, výběr z několika chodů, prostě něco úplně jiného. Poprvé jsme letěli s Prahy přes Švédsko a ted jsme letěli přímo z Frankfurtu, kde jsme nechali zaparkované auto na hlídaném parkovišti nedaleko letiště. Kdybys chtěla, tak ti pošlu odkaz, stálo to jen 50 Euro na 3 týdny ;-) Nevím, proč yslíš, že je to v červnu riskantní, my tam byli jednou v říjen - listopad a ted prosinec- leden. Nejlepší počasí, t.j. největší vedro je v lednu až březnu. Ale to se zase skoro nedá jezdit na výlety, nebO´t teploty vystupují až k 40 stupňům ve stínu. Na jednom místě jsme pobývali vždy tak 2-3 dny. Phuket má pláže nádherné, Krabi už o něco horší, ale zase to je strategická pozice, neboť se z Krabi dá jezdit na mnoho přilehlých ostrovů. My jsme byli u moře všude, i na Phi phi. Ale myslím, že se nevyplatí jet jenom na jeden ostrov a tam pobýt. Teda jestli to máte jako svatebku tak ano, ale my jsme třeba spíš na to cestování, takže jsme byli ubytovaní na Krabi a odtud jezdili denně na jiný ostrov a musím říct, že tam byli i hezčí než Phi phi. některé byly úplně neobydlené. Jestli bude o víkednu čas, tak zkusím na rajče nahrát fotky ještě z toho Krabi a Phuketu, abys viděla. JO a po zemi jsme se pohybovali nejčastěji vlakem. mají tam vlaky s lůžkovou úpravou, kde se pohodně vyspíš a jezdí vždy přes noc. Cesta z Bangoku na sever stojí 800 Bathů a podobně pak i na jih ;-) Evičko, děkuji moc za odkázek na fotečky!!! Jsem se normálně zamilovala do toho Vašeho domečku :-D :-D Máte to víc než nádherné, hlavně to obložení tím kamenem, to jsem chtěla taky, ale nevím jestli to u manži projde ;-) NO a kuchyň moc pěkná, mě by se taková přesně líbila, ale bílá a lesklá, kterou bohužel oresi nedělá. NO ale nakonec si asi budu muset vybrat z jejich spektra barev nebo všude jinde jsou ty kuchyně hrozně drahý. NO a prosím tě, ten jorkšírek je Váš???? Já ho totiž hrozně chci a už o něj doma bojuju skoro dva roky, ale pořád nic.. tak snad ho vybojuju v domečku ;-) ;-) Jedním slovem nádherný domeček!!!!!!!!!!!!!!!! No to jsem se teda rozepsala...
Článek se načítá
Mončo, fotky jsou nááádherné!!! Měli jste opravdu moc hezké obleky!!!!!!!! x-) Byla tam také soutěž o nejhezčí masku??? Tobě tohle moc sedí,jde to k tobě....!
Profilova fotka
Děkujeme děvčátka. Doufám, že jste ocenili manželovo botičky, mašle jsem totiž vyráběla já. Mast já tohle mám ráda, takže každý rok jezdíme v maskách na čarodějnice, soutěžíme o nejhezčí masku a tak. Kostýmy půjčují přímo na zámku, tak to bylo super. Už to bylo přebrané, ale za 200kč na osobu nebylo co řešit, alespoň jsme nemuseli nikde běhat. Jen mi to bylo trochu veliké a pořád to padalo. Vedro v tom nebylo, spíš naopak, ale Pavel mněl několik vrstev a když jsme soutěžili v polce, tak jsme sebou málem šlehli :-D, vevyhráli jsme :-( :-D Mast kolegyňka moc děkuje za odkaz.
Profilova fotka
ahojky moni krásné fotečky sluší vám to moccccccccccccc x-) x-) x-) evi ahojky já koupila cca 20 plín bílých a 5 s potiskem a mám jich požehnaně a to dávám pod hlavičku na deku postýlky cestovní postýlky a košíku :-D :-D jo a pak mám ty tetra pleny k dr.nebo jsou dobré na utírání po koupání ;-) ale naše není blinkací typ spíše jsou u nás v neustálem proudu bryndáčky to je spotřeba hodně ;-) k focení já měla jít ve 36tt 3.11 :-D :-D a malá se 2.11 narodila :-D :-D takže tak :-D :-D co je nového??strašně se točí na dece přijdu a je vzhůru nohama :-N směje se nahlas x-) x-) miluje když jí mám na ruce a jdu směrem k jirovi a dělám kš to výská radostí x-) je už s ní hrozná sranda x-) a zítra jdeme na naušničky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-)
Profilova fotka
ahoj holky nejdřív musím dodatečně popřát Lenkám ke svátku, přeji všechno nej a ať se vám splní všechno, co si přejete ;-) Moni - vám to na plese strašně slušelo, ostatně jako vždy, ten kostým ti fakt seknul ;-) a manželovi botky měly super mašle 8-) Mast - zkoukla jsem konečně fotky z Thajska, moc hezké, je vidět, že jste si to tam užili, na všech fotkách si zářila jak sluníčko :-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Martinko, děkuji za chválu domečku :-) to obložení kamenem dělal nakonec manžel sám, je to snadné a šlo to docela i rychle ;-) Jorkšírek je můj, taky to byl můj sen a naši mi celé dětství nechtěli psa dovolit, tak jsem si ho v 21ti pořídila, když už jsem u našich nebydlela a víš jak to teď dopadlo? Nejdřív si ho začali brát na víkendy na chatu a teď se musím doprošovat, aby mi ho aspoň někdy vrátili :-D Ty víkendy mi vyhovovali, aspoň se proběhla a já měla klid, ale tohle je už moc, zvlášť, když mi celé dětství pejska odpírali a teď mi ho chtějí pomalu na dobro zabavit :-D Jinak Jorkšírka doporučuji, my máme holčičku a je strašně hodná a byla i děsně učenlivá, umí všechny možné povely a hlavně poslouchá.. umí i hledej, třeba schovám někam cigaretu, dám jí čuchnout k jiné a ona tu schovanou najde, je fakt dobrá :-) No a takové to sedni, lehni, zůstaň, štěkni, to se naučila během chviličky, fakt zlatej pejsek :-) Jediné, co jsem jí nikdy neučila bylo chození na vodítku a to mě teď trošku štve, ale ona jak vždy na slovo poslechla, tak bylo vodítko zbytečné a je stále, ale občas by se pro klid šiklo. Kačko, tak jsme konečně shlédla fotky :-) Ty holčičky jsou krásné, kolik jim je? Jo a oslava vypadala dooost dobře, to jídlo tam, hned jsem dostala hlad :-D Jo a byli jste parádně vyladěni s manželem v té bílé košili s proužkem, moc vám to seklo ;-)
Profilova fotka
Jejda, já než to doťukala, tak tady tolik příspěvků :-D Markét, tak myslíš, že kdybych koupila balení 10ti plen+nějaké ty s potiskem, že to bude stačit? Na koupání mám už nakoupené osušky, to je špatné? Zase nechci mít těch plen zbytečně moc, dokoupit je kdyžtak můžu za pochodu, že jo? Jé, už bude mít naušničky? Jaké jste pořídili? Omlouvám se a dodatečně přeji taky Lenkám vše nej nej nej k svátku!!!!!!!
Profilova fotka
Mast já bych se ráda podívala na ty starší fotky z Thajska. S tou cenou letenek, to je vtip ne?
Profilova fotka
Kačko - už jsem zkoukla i vaše fotky, super akcička a to selátko vypadalo hodně dobře, taky mám hlad 8-) Marti - kolik vás stály ty letenky? to jsem přehlídla =-)
¨Tak teď jsem ještě jednou koukla na boty a opravdu Mončo krásné mašle,ale i ponožky 8-) ;-) Markétko,a jakou představu naušniček máš??? Evi,děkuji za pochavlu fotek.....holkám bude letos v září deset. Jo, joo....ladili jsme omylem jsme si zabalili stejné kroje :-D :-D
Profilova fotka
evi určitě dokoupit můžeš vždy ;-) záleží jak moc blinkací miminko mít budeš :-N naše neblinká skoro vůbec!! osušky mám také ale jsou lepší ty plenky nejsou tak drsné na kůžičku využiju je až bude starší... naušničky koupila tchýně jsou z bíého zlata a s červenými kamínky :-)
Holky, já tu vůbec nepsala cenu letenky... Mončo to jsi nějak přehlédla. Fotky na rajče dám nejdřív v sobotu ju a pošlu odkaz ;-) ;-) Ale cena letenky byla poprvé 21.000,- a ted jsme dávali 23.500,-, ale bylo to přes Vánoce a silvestra, takže to bylo mnohem dražší než normálně. Kamarádkla si ted kupovala za 11.000,- Kč :-D :-D Evičko, jorkšírek fakt super, budu bojovat jak mi síly stačí :-D :-D a taky se bojim, že by si ho pak naši půjčovali, hlavně tatka :-D JInka já jsem taky uvažovala o fotkách v těhotenství, ale já budu muset asi co nejdřív. Velryby už nikdo fotit nebude :-p :-p Já teď totiž vypadám jak 14 dní před porodem. fakt je mi to záhadou, přibrala jsem 2 kila, ale břicho mám jak v devátém měsíci. už je mi to úplně trapný, když mě někdo potká a ptá se, jestli nepřenášim :-D :-D Kačko, jdu na fotky ;-)
Profilova fotka
Aha, tak ta cena byla za parkoviště? Těch 50 euro? Ale 11 000 se mi také líbí, na to slyším :-D . Já bych jela. Snad i kdybych mněla v baráku zatím spát na madracích, ale ta jazyková bariéra je prostě hnus. Pavel chodí na angličtinu, tak možná za deset let vyrazíme ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, trochu nestíhám. Ale dočetla jsem Vás a za chvíli i napíši. Jen jsem chtěla dát vědět Mast, že v IP má jméno a heslo na domeček, kde je vyfocená kuchyň. Dávali jsme za ní 96tis. komplet, v ceně byla doprava i montáž. Když montáž nechceš, tak tě kuchyň vyjde skoro stejně, protože pak je cena s 19 % DPH a s montáží je 9% DPH. Jinak jsem koukala na stránky oresi a tam mají novou lesklou bílou, ne?
Markétko,tak nám je potom vyfo´t,ať se můžeme pokochat ;-) To bude Sofinka činaná.... ;-) A kde je vůbec MíšaP...????? Už tady dlouho nebyla =-) Ahoj Jiřinko....tak co Vládík???? Už je to lepší??? Jinak mě se také ty lesklé linky líbí,ale nechci být otrokem..myslím,že na údržbu to není zrovna nic dobrého,ale jsou opravdu mooooc krásné!
Profilova fotka
Tak Vládíček už je lepší, dneska jsme byli i na plavání, tak si to suprově užil. Jen jak teď pořád někde lítá, tak já mám míň a míň času, musí se pořád hlídat. Mast, fotečky jsou krásné, nejvíce se mí líbí, jak jedete na té řece mezi místníma. Co mě zklamalo je pláž v Pattaya, ale toho jsme si už všimli s Vaškem, když jsme koukali na svatebku, že tam ta pláž není asi ono. Na jak dlouho jste tam vůbec byli? Kolik jste nakonec utratili tam? Ubytování jste měli naplánované dopředu? To letadlo bylo opravdu luxusní, měli jste mezipřistání v Dubaji? Zaujali mě ty tygři (jsou to?), asi bych se bála, i když byli uvázaný. Nebylo to divný, že jsou jen atrakcí a nemají výběh? Byla jsi ve třetím měsíci, nebála jsi se? Koukala jsem, že manžílek má tričko Fiji, byli jste tam? Markétko, kolik máš krabic mlíka na měsíc? Já 4krabice po 800g, je toho hromada. Převařuješ Sofince kojeneckou nebo obyčejnou vodu? Já obyč, máme tu dobrou. Ještě k té kuchyni, v Mostě udělali nové studio a to vypadá krásně, ale v tom starém byl kluk a hrozný, tak jsme nakonec jeli do Chomutova a tam jsme byli spokojení. Co mě na té kuchyni vadí, že jsou ty dvířka a šuplíky strašně ostré a mám strach o Vládíka, už mi tam leze a těžko ho uhlídám. Ještě že mi jedna holčina rozmluvila ty úchytky, co máš ty Markétko. Třeba se ti to teď nezdá, ale jsou ostré pro dítě. Evčo, já se fotila ve 36tt. Plen jsem měla 20 a protože Vládík opravdu hodně blinkal, tak jsem musela hodně prát, abych měla zase čisté. Jinak já mám po koupání pro Vládíka taky osušky a jeden župánek na plavání. Evčo, prosím tě, pošli mi ještě heslo na ten Váš baráček, já to všechno vymazala-( To obložení kamanem se mi taky moc líbí, ale ne mýmu manžílkovi, takže to u nás neprošlo. Vládík už má novu autosedačku, tak v ní seděl jak král :-D Bála jsem se po plavání, že mi v ní usne a probudí se mi, až dorazíme domu, ale vůbec nepostřehl, že jsem ho vyndala, přenesla, sundala bundičku a dala do postýlky, v které už spí přes hodinu. Jinak jeho denní režim je tutam, každý den je jiný. Někdy nechce spát vůbec a včera nám spal odpoleddne až od 15:15 do 17 hod. Pak usnul v 19:45 a dnes byl v 6:00 vzhůru :-D Musím zkouknout Kačky a Monči fotečky.
Mončo, ano, to byla cena za parkoviště, ale i tak dobrá ;-) Kačko, Jiřinko, koukala jsem na fotečky a rovněž nádhera. Dokonce tujak má Jiřinka, tak tu jsem měla na návrhy vybranou také. JIřinko a vůbec celý domeček je rovněž krásný, takový strašně útulný. A máte dva dětské nebo jenom jeden pokojík??No holky moc Vám ty baráčky závidim (samozřejmě v dobrém), že už máte hotovo. To my jsme úplně na začátku :-p :-p Jinak tu bílou jsem v Oresi viděla, ale pokud se nepletu, tak je kombinovaná s řernou a to se bojim, že bude vypadat moc chladně.. no nevim Jiřinko, jak už jsem psala, tak ty ostatní pláže dodam po neděli, byli jsme všude.. a Pattaya fakt nejhorší, ale já ted byla těhotná a tak jsme museli vybrat něco nejblíž Bangkoku ;-) Byli jsme tam poprvé na měsíc a ted 3 týdny. S tou útratou ani nevim, je tam strašně levno, ale zase když už tam člověk jede, tak je škoda tam šetřit, takže se dá vyjít i s málem. My jsme vůbec nešetřili, jedli denně v restauracích, dali jsme si vždy co jsme chtěli, jezdili po výletech a něco i pokoupili qutratili jsme cca 1000 dolarů za dva lidi, včetně ubytování, jídla, místní dopravy a výletů ;-) Mezipřistání jsme měli v dubaji a stihli jsme se tam i podívat. V ceně letenky bylo i ubytování v hotelu se snídaní ;-) Fakt tuto leteckou společnost doporučuji :-) No a co se týče těch tygrů, tak ty tam vůbec nejsou jen atrakcí, tohle je spíš vyjímka, jinak si běhají po celém areálu volně, nejsou vůbec přivázaní. akorát o víkendu na hodinu denně, kdy si je může přijet vyfotit a pomazlit turista ;-) Ale stejně byli přiváízaní dost málo, kdyby chtěli tak by nás asi sežrali :-D :-D No a musím říct, že jsem se tam samozřejmě bála jet, hlavně kvůli mimču a všichni mi říkali, že jsem blázen, ale já jela a krásně si to užila :-) :-) Akorát ty fotky no... nevypadám těhotně, jenom pěkně tlustně :-p :-p
Profilova fotka
kačko fotečky dodám 8-) míša už sem na koníka ani beremko nechodí je hodně na skypu ;-) ale mají se fajn x-) x-) jiřinko mám tak 3-4 krabice po 900g.je to darda :-( za měsíc....kupuji kojeneckou a ještě jí převařuji my tu máme vodu ze studny i městkou ale do půli roka se bojím tak jí chci dávat tu kojeneckou a ještě převařenou :-D :-D jsem magor já vím :-p :-p jéé nová sedačka a co spokojenost??já nad ní také uvažuji je do 36kg vid?ta maxi cosi je jen do 15kg a drahá jak mrcha :-S a pak kupovat další to se mi nechce :-| já dneska vyplnila kurz na plavání tak od dubna začínáme jupí x-) x-) x-) s tím režimem je to na prd :-( naše už ho má i přes den zrovna ted spinká po obídku x-) ale spí tak půl hodky za celý den tak 2 hodky max.večer usíná kolem 6 na jíslo se budí v půl 3 v 6 a spíme do půl 8 :-) takže to jde tak jdu balit jedem na nákupy a pak na návštěvu ke kámošům našim svědkům x-) tak paaaaaaaaaaa
Profilova fotka
Markét, nééé že to jde, je to nádherný :-) Vládík přes den spí tak 2-3 hoďky a v noci 10-11max. :-| Sedačka je fakt super a nevyplatí se ta do 15kg. Švagrová kupovala Ferarri do 18kg a když měl malej 11kg, tak koupila tu do 36kg, takže ta střední je podle mě zbytečná. Tady za tu jsme dávali 2900,- Mast, domeček je 4+1+technická místnost, půdička (manžílek si z toho udělal zašívárnu) a teráska. Jinak děkuji ;-) A jak jste na tom vy s domečkem, kdepak stavíte?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?