Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Já si poradím, jen mně pobavilo, že dostávám takové úkoly :-D
Profilova fotka
ahojky moni to mě mrzí :-( :-( že mrcha dorazila ale bude další kolo a to vyjde 8-) určo si poradíš jsi šikovná také bych ale nevěděla :-o leni přivezli postýlku to je radosti co x-) x-) také jsme jí chtěla hned složit :-D a s těmi plenami jasný zkuste uvidíte já prostě s těmi levnými nemám dobré zkušennosti :-S :-( jiřinko to jsi měla tedy krásný den x-) je fajn že jsis ho užila i solárko :-D ty pleny to je hukot malá kaká obden :-N a máme tak 5-6 plínek za den už dávno ;-) takže to jde 8-)
Profilova fotka
Máme dobré téma :-) Vládík kaká min. 3x denně a dřív to bylo ještě častěji. Jen jeden jediný den vynechal :-D Mončo, nepostřehla jsem, že už mrcha dorazila, ale držím pěstičky |-|
ahoj holky, zdravím, jsem docela vyřízená, ale zítra už razíme na hory, tak se moc těším na relax a čistý horský vzduch! jedem s Adamovým kolegou a jeho slečnou, neznám je, ale nemám problém se seznamovat. na sobotu máme už zamluvenou saunu, penzion je jen se snídaní. Jiři, tak to jsi měla moc hezký den, ono je to taky potřeba si někdy odpočinout. Scházíš se někdy s kámoškama nebo jak to teď máš? To Vládíkovo smrkání mě pobavilo, je to šikulka! No jo, vzory jsou nejdůležitější, já to říkám furt! :-D Holky, když tak čtu, máte docela zkušenosti se solárkem. Já si taky přijdu opálená hezčí, ani se pak nemusím malovat, chytám se dobře a spálila jsem se jen tak dvakrát v životě, takže v létě jdu hned, ale v zimě jsem v obličeji bledule. Mohly byste mi prosím poradit? Jak moc dopředu před svatbou bych měla zajít, kolikrát, jak často po sobě a na kolik minut? A je potřeba nějaká spešl kosmetika - krém či něco takového? Budu vděčná za rady, nemám vůbec zkušenosti. Jinak ale chodit nebudu, vidím tam víc toho negativního. Marti, s těmi jmény, to u nás vedeme boj o kluka, i když to ještě není aktuální. Mně se líbí české, ale netradiční, takže u mě vede Vilém. A holka se nám líbí teda oběma Helena a Mariana. U kluků ještě ze starších by šel Franta nebo Tonda, po přítelově tatínkovi, který už zemřel. Jinak Filip jako u Lenči se mi líbí moc! Marti, mám na Tebe dotaz, včera jsem si tady pročítala diskuze na téma cestování a narazila na Tebe, že jsi referovala o Thajsku. Můžeš mi k tomu něco říct, prosím? Kdy jste tam byli, na jak dlouho, přes koho, jak s jídlem, na kolik vás to vyšlo a tak??? ;-)
Leni my jsme v Thajsku s žádnou cestovkou nebyli, koupili jsme si jen letenky a jeli jsme. Byli jsme tam už dvakrát, jednou před cca 3 lety, kdy jsme procestovali celý sever a dole jih. K moři jsme jeli na Krabi a pak na Puket. Podruhé jsem tam byla cca před měsícem a půl, když už jsem už byla ve třetím měsíci těhotenství :-D :-D , a to jsme tam cestovali s batohama na zádech od městečka k městu :-D Teď jsme tam procestovali střed Thajska, který nám od minule chyběl a k moři jsme jeli jen na Pattayu. Thajsko doporučuju, je to nádhera, ale s cestovkou bych tam fakt nikdy nejela. mají to strašně předražený, přitom v Thajsku je hrozně levně. Jídlo v restauraci tě přijde mezi 30-60 Kč na osobu. Velmi luxusní jídlo pak okolo 80-100 Kč. Ubytování se sežene od 100-400 Kč za pokoj. lehátka na pláži stojí cca 30 Kč pro dvě osoby se slunečníkama i stolkem. Taklže fakt je to jenom o letence, pak už si tam člověk žije za pár korun jako král ;-) ;-)
Ahoj a pěkný pátek..... :-) Hlásím, že jsem včera zapla počítač,příhlásila na Rajče.....vložila fota..ale hned jsem dala ukončit,pač jsme jeli pryč :-( Takže fota nejsou.....Dnes si beru na víkend dvojčátka holčičky...,tak pokud je zabavím s manželem,tak to tam dnes naflákám. Jinak dnes na hory nejedeme....a jsem docela ráda..,ještě nemám moc vypráno a vyžehleno z víkendu.... :-| Mončo, tak co pákovka???? Jaká to byla???? My jsme včera zas chodili po Hornbachu a hledali správný silikon...,špuntíky na šrouby (takové ty cvočky) -tam jsme nevěděli jak to zvážit,docela trapas :-D . Dnes mi přišel mail od sestřenky z Atlanty,jak se jim na pět minut poštěstil po dlouhé době sníh,který tam napadal,tak poslala úžasné foty se sněhulákem a lidi jak tam na to koukali :-D Leni, já jsem chodila do solárka březen,duben a půlku května..protože v půlce května před svatbou jsem jela do Egypta. Proto jsem chodila na solárko,ale kdybych nejela k moři,tak bych chodila dva až tři měsíce před svatbou a asi dvakrát týdně....ze začátku 10min.podle pleti...a potom na dvacku. Krémy mají přímo na solárka-nebo oleje.
Profilova fotka
Dobré ráno holčiny. Tak mrcha dorazila asi na pět minut a zase odrazila. Jako podomítková páková baterie není tak běžná věc. Takovou podomítkovou pákovou baterii seženete jedině na objednávku a to jsem kvůli podomítkové pákové baterii sjezdila celý Chomutov a když jsem vodařům řekla, že podpmítková páková baterie nebude, tak byli naštvaný, protože už jim chybí pouze ona páková podmítková baterie. No, snad ten klump Pavel dnes sežene. Jééééééééééééééé hory, také bych vyrazila. My jdeme v sobotu na maškarní plec na zámek Červený Hrádek, kde jsme se brali. Už máme i kostýmy. Pokud nebudeme vypadat úplně jak paka, tak Vám ukážu i fotky.
Profilova fotka
Ahojky holky, jdem tu jen na skok, teď jsem dočetla. Mončo, koukám, že ti blbá podomítková baterie pěkně ztrpčuje život :-D To je fakt takové málo běžné zboží? Vždyť se to v dnešní době dělá běžně, nechápu, že to nikde nemají. Kde ji budete mít? U umyvadla? Sprcháč i vanu budeš mít tamty a už s bateriemi, ne? Za co jdete na to maškarní??? :-) Leni, k tomu solárku, nejde říct, na kolik minut máš jít, protože každé solárko je jinak výkonné a nejlepší čas ti určí pak přímo obsluha solárka. Jsou solárka, kde stačí být 5-10min a jsi na uhlel a v jiných jsi 20min a opálení skoro nevidíš. Takže na ten čas se zeptej přímo obsluhy. Začala bych chodit 2 měsíce předem, nejdřív 2x týdně třeba měsíc, a pak stačí už jedenkrát týdně na udržení barvy a přikrmení. To uvidíš, podle toho, jak budeš s barvičkou spokojená. Ohledně krémů do solárka, já do předloňska celá léta žádné nepoužívala, prostě na sucho a pak doma večer jen krém po opalování nebo prostě nějaký, ale předloni jsem si koupila přímo ve studiu takový olejíček s aloe vera na opalování v solárku, a je to dobrý, že člověk pak tím solárkem tak nesmrdí a má vláčnější kůži, ale jinak žádný efekt a stojí to dost peněz. Jo a po opalování v solárku se nesprchuj, min. 2hod. Jinak pokud ti jde jen o opálení na svatbu a jinak pak už chodit nechceš, tak by podle mě pro tebe bylo i výhodnější a levnější si koupit kvalitní samoopalovací krém, po kterém budeš mít taky parádní barvičku a vyjde ti to cenově jako jedna dvě návštěvy v solárku. Já třeba osobně ale samoopalováky asi neumím používat, věčně se mi dělaly fleky a barvilo mi to bílé prádlo a tak, já jsem prostě příznivcem solárií (v rozumné míře) a sluníčka i v nerozumné míře :-D Hezky si užij víkend na horách a dávej na sebe pozor :-) Leni H, jé, vy už máte postýlku? :-) jakou jste vybrali? Já to budu objednávat vše o víkendu. Včera jsem byla v poradně, tak jsem v 34tt, vše ok, jen malá naléhá na čípek čím dál víc a zakázala mi sex, kvůli placentně, že je na přední stěně a dole, tak aby se neodloučila. Markét, co to znamená, že je placenta na přední stěně a dole? není to nějak blbý k porodu pak? A jak jsou v průkajdě ty číslíčka k vyšetření čípku, tak mám celkem čtyřku, minule jsem měla dvojku, co to je? A u naléhající části mám už 2,dle vysvětlivěk to znamená, že rozvinuje dolní segment, rozumíš tomu, co to je? Teda Martino, jste pěkní cestovatelé :-) Máš někde vystavené fotky z toho Thajska, třeba na rajčeti nebo tak? Jiřinko, měla jsi moc krásný den, to byl veget, co :-) Jaký máš sestřih? foto, foto, foto :-D Malej je fakt super, ještě jse takové prtě nikdy smrkat neviděla, je to paráda! :-) A co rýmička, je mu už líp? Jo, holky maminky, potřebuji poradit s odsávačkou hlenů. Máte zkušenosti s takovou tou elektrickou na baterky? Je stejně dobrá jako ta na vysavač? Moc s emi totiž nechce kupovat ta na vysavač, protože vysavač nepoužívám, takže je hooodně dobře uklizen, ale navíc je i moc hlučnej, že bych s toho řvala i já, natož pak mimčo.. tak přemýšlím o té elektrické , co myslíte? Ta ruční je prej na houby, je to tak?
Profilova fotka
ahojky :-) jen v letu nestíhám :-D :-D placenta na přední stěně to jsem měla také pozor na sex ;-) opravdu hoodně opatrně já ho měla zakázaný úplně :-N dole jsme jí neměla a to je asi problém pokud by se ti neposunula hrozí císař :-| tohle je blbá kombinace ve předu dole :-( ale může se ještě posunout ;-) odsávačku máme tu obyč za 30kč :-D :-D a super odsávali jsme hodně když byla maličká ted už skoro ne ale vždy odsála já jsme spokojená tu na vysavač bych nechtěla také jsem uvažovala o té elektrické ale když to dosajeme tou obyč je to zbytečné 8-) evi kup tu obyč vyzkoušejte a tamtu objednat můžeš nebo koupit kdykoliv :-) ty čísla k ěípku no chystáš se k porodu 8-) :-D x-) 4 už je docela hodně já měla do 36tt pořád 1 ale pak jsme porodila :-D :-D míša měla 4 hodně dlouho a přenášela takže to nic nemusí znamenat jen to znamená že se chystáš a to je dobře ;-) a nálehající čás je myslím hlavička že také sestupuje pomalu dolů ;-)
Profilova fotka
Markét, jak že se chystám k porodu???!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D No nechystám, vůbec a ani věci zatím nejsou nachystané :-D :-D :-D :-D Ale už je mi jasné, od čeho mě bolely minulej a předminulej týden ty kyčle, to se mi určitě rošiřovala pánev, jak tam dolů malá cpe hlavičku, fakt andílek a to ještě ani není na světě :-D S tou placentou jsi mě nepotěšila :-( proč císař? nechci ;-( Ona by jako mohla překážet při porodu nebo jak? kde správně má být? a jak se může posunout? Díky za tip na tu odsávačku, takže tou ruční to šlo v pohodě, jo? Udělám to jak píšeš, koupím tu obyč, a když to nepůjde, tak tu na baterky můžu objednat pak vždycky :-)
Ahoj holky, Mončo teda ty jsi machr, že takhle sháníš takové věci, já bych ani nevěděla do kterého obchodu pro to mám jít :-D Doufám, že mě z naší stavbou takovéhle věci nikdo úkolovat nebude, to by u mne asi nepochodil :-D :-D Evi fotky mám na rajčeti, do IP ti pošlu heslo, ale je to jenom z tohodle Thajska, to předtím nikde na netu nemám. Samozřejmě i dalším, kdo má zájem ;-) A je tam vidět moje bříško!! Jsem byla pěkně zakulacená už v tom 3. měsíci :-o :-o
Profilova fotka
.No já mám potíž s baterií, vy s odsavačkou, každý máme své :-D :-D :-D . Budeme jí mít k záchody. Budu mít totiž WC s bidetem, mám ho na fotce u na střeše. Ta baterie, je vlastně jako bez kohoutku. A sehnat se nadá, už jí máme objednanou
Článek se načítá
Profilova fotka
Já už ho viděla, héč :-p . No já také nevěděla kam jít, jsem si říkala, že je jasný, že to bude v Baumaxu, nebo Boumarktu a ono nic a buď v klidu, šla jsem i do stavebnin, kde na mně koukali jak na exota, ale poradili mi kam mám jít.
Profilova fotka
evi :-D :-D :-D ty třeba ne ale tvé porodní cesty a malá jo :-D :-D :-D :-D palcenta se vybavuje po porodu ne!!!jak by jsi chtěla porodit když mi to miminiko neprošlo :-N =-) prostě je to riziko a dělá se císař!!! :-| no ona může být kdekoliv vzdadu ve předu nahoře dole :-D :-D nění přesně určeno kde by měla být ;-)
Profilova fotka
Markét, tak jsem si teď o tom pročítala diskuze a jsem smutná, pokud nebude aspoň 2cm od toho úponu, tak opravdu hrozí císař a já mám ve zprávě napsáno, že je těsně pod úpon :-( Já nechci císaře, moc chci projít porodem, zažít to ;-( Ale utěšuji se, že s takovým nálezem spousta holek špiní, krvácí, musí být v klidovém režimu nebo jsou v nemocnici, jak jsem to četla, já žádné potíže nemám, bříško je ještě malé, takže jak děloha poroste, tak snad tu placentu vytáhne výš. Ach jo, mám z toho splín, fakt chci moc rodit normálně ;-( Martinko, fotky fantastický, musel to být obrovskej zážitek x-) Jo a nebáli jste se jíst ty jejich jídla na ulici a tak? není tam špína? úřežili jste bez průjmů a potíží? Jednou se tam musíme taky takhle vypravit, moc mě to láká :-)
Profilova fotka
evi já bych ti nekecala....moc o to nevím ale to že se nerodí normál vím....doufej že se to posune jinak tě naprosto chápu ale pokud nebude vyhnutí....přeci bys malé neublížila ani sobě...musíš to brát tak jak to bude...to že jsou v nemocnici at je pravda ale ty se koukej šetřit není vyloučeno že potíže nemůžou přijít fakt dávej pozor... marti ip ;-)
Profilova fotka
Markét, no dr mi na to řekla, když jsem se včera ptala, zda to nevadí nějak k porodu, že je placenta nízko, tak mi odpověděla, že si v porodnici poradí, tak jsem to neřešila. Ale když jsi mi napsala to riziko císaře, tak pročítám ty diskuze a je mi z toho pěkně blbě, i když většině se placenta šoupla nahoru a císařem šly jen ty, které ji měly už dávno přes čípek nebo kouskem na čípku. Tak doufám, že je třeba nízko, ale ne tak, že by ten císař byl nevyhnutelnej. Mně se ptát nikdo nebude, jak chci rodit, takže s tím nic stejně neudělám, můžu jen doufat a modlit se. Jdu se dát do kupy a jedu do města, nevím, zda se sem ještě dnes dostanu, tak přeji všem krásný zbytek dne, papapa
;-) Mury máš to tam ;-) Evčo jo jo bylo to super, minule to bylo taky fajn, to jsme zase byli na tom severu, který je ještě hodně víc exotický. Tam ještě žijí volně sloni a různé kmeny, které nosí na krku takové ty obří náramky. No to prostě byla taky exotika. A jinak vůbec jsme se ničeho nebáli. Thajská kuchyně patří k těm nejlepším na světě. jedli jsme normálně i na ulici. (tam jídlo vyjde cca na 5-15 Kč ;-) ;-) to je fakt neuvěřitelný. Neměli jsme teď a ani před tím žádné potíže, žádné průjmy, prostě nic... a špína tam samozřejmě je, jako ostatně ve všech asijských státech, oni mají ten práh čistoty posunutý trochu jinde, ale je to taková čistá špína, spíš bordel než špína. Člověk se fakt nemusí bát. ;-)
evičko, hlavně bych se nestresovala. Hlavně, že bude holčička zdravá, na ničem jiném nezáleží. NO a stejně budeš určitě rodit normálně. To by ti určitě doktorka řekla, kdyby to bylo tak zlé, aby jsi se na to mohla připravit. Nebo ;-) ;-)
Profilova fotka
evi fakt se nestresuj k císaři může dojít i to že se ženská neotvírá důležité je aby jste byli obě v pořádku :-) mě také strašil cisařem kvůli placentě a že jsem malá a podívej ;-) marti dík na fotečky juknu malá má dneska docela hysteráky :-( :-( nevím co jí je tak až bude klid kouknu na fotečky ;-)
Ahoj, vy tady rodíte???? :-D Martinko, my jsme to chtěli udělat letos s tím Thajskem...,tak jak to děláte vy..opravdu se to prý vyplatí ;-) A potom si tam člověk žije jak král. Můžu také poprosit o vstup na rajče? Evi.....buď v klidu.....já sice neznám,nevím....ale myslím,že se to ještě snad může vše změnit,ne? Vždyť je ještě čas....Kamarádka má termín,dneska....tak jsem moc zvědavá x-) neví co čekají....... x-) Mončo, baterie bez kohoutku??? Máš obrázek?? Mě se třeba líbí ty ploché.....včera jsme na ně koukali. Ale teď koukám na stůl do kuchyně ;-) No a jak dopadlo zařizování vody atd...?
Profilova fotka
Kačí třeba tady, ale my nechtěli tak drahou. http://www.koupelna-snu.cz/podomitkov...
Holky prosím Vás k čemu tahle baterie je???, Já jsem naprostej technickej antitalent a fakt si to neumím představit :-o Kačko máš to v IP, jinka Thajsko určitě doporučuju, kdyby to nebylo super, nikdy bych nejela dvakrát:-) A Vy taky taky stavíte??? Nebo rekonstrujete dům/byt???
Profilova fotka
Tak jsem opět vytočená. Nejen, že mi vodaři natáhli odpad k pračce a umyvadlo na místo, kde mají být šňůry na prádlo, ale dnes volali, že jsou krom podmítkové pákové baterie hotový. Tak jsem chvilku nevěděla o čem manžel mluví, protože mněli ještě zapojovat bojler, o tom, že zapojí vanu, záchod a sprcháč jsem ani nepochybovala. Ale bylo mi řešeno, že nikoliv, že to není v ceně. Jsem pěkně nasraná, řekli si 15 200,- bez papíru a práce dle mého na h…..
Profilova fotka
Mast k WC bude vlastně v úrovni ruky, když sedíš a bude se tím ovládat baterie do záchodu. http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m...
Profilova fotka
Ahoj holky, prcek mi právě usnul. Leni, každý týden vidím alespoň jednu kamarádku, ale scházíme se dopoledne, takže jen s těmi, co mají děti. Moc ráda chodím na to plavání s Vládíkem, protože jsme skvělá parta a pokecáme. Až bude líp, tak s nima pak budu chodit na procházky, teď vždycky sbalím auto a jedu buď ke kamarádce nebo k zubařce ]-( Mojí bývalou partu (holky,co jsme se vídaly pravidelně) uvidím teď v sobotu na oslavě narozenin jedné kamarádky. Už jsem s nima byla v prosinci, ale popravdě mě to nějak nenadchlo, přemýšlela jsem nad malým. O solárku ti už vše napsaly holky.
Profilova fotka
ahoj holky, hlásím se z domova ;-) Moni - takovu podomítkovou pákovku máme ze Sika, u nás to byl můj výmysl, takže spíš ostatní netušili o čem je řeč, v Siku jí měli skladem a taky nebyla tak drahá ;-) s řemeslníkama je holt potíž, nám dělal vodu brácha a ještě že tak, já si tam navymýšlala takových kravin, že by mě ostatní vynesli v zubech... :-D i když asi ne, ale ti by si to taky nechali slušně zaplatit Marti - můžu poprosit taky o fotky ;-) Leni - já byla na solárku před svojí svatbou ale začala jsme pozdě, takže podle mě nic nebylo znát se samoopalovákama to taky neumím, jsem pokaždé flekatá :-| a jednou jsem na sebe nechala nastříkat nějaké to opálení, barvička luxusní, ale jen do té doby, než začne slézat, to je potom horší než fleky od samoopalováku užijte si hory ;-) Evi - císaře nehroť, času do porodu ještě fůra 8-)
Profilova fotka
Mast, tak každý říká, že Thajsko je lepší na vlastní pěst, ale já bych se asi bála. Ale určitě to je mnohem lepší. S cestovkou zaplatíš veliké peníze a pak asi se někam podívala, tak musíš ještě zaplatit za výlet. Musí to být krásné a vidíš spoustu věcí, které bys jen s cestovkou u moře neviděla. Můžu také poprosit o fotečky? Kačí, jak jsou ty holčičky staré? Leni, tak už máš složenou postýlku? A co další výbavička? Budete mít pro malého pokojíček, nebo bude s vámi v ložnici? Evčo, na kurzu nám říkali, že ve 32tt si už máme připravit tašku do porodnice, já to udělala asi ve 35 nebo 36tt. Já měla čípek hodně dlouho 0, ale už si to nepamatuji, těhotenskou knížku ti vezmou. Je dobré si jí okopírovat, abys pak věděla, ale já na to zapomněla. Když budeš mít císařský řez plánovaný, tak můžeš být při vědomí a miminko taky uvidíš, dostaneš epidural (nebo lokální anestezii? =-) :-D ) Jinak my obyč. odsávačkou neodsáli vůbec nic, ta na vysavač je skvělá, ale ten rámus je fakt blbý, hlavně když se probudí s ucpaným nosánkem, chceme vysát a musíme zapnout vysavač. A hrozně u toho brečí, musíme na něho být dva, ale je fakt, že odsávačka je plná. Jinak rýmička už je lepší, jen občas ještě mu něco z nosánku vyteče a zachroptí. Vlasy mám na ramena a postupně sestříhané. Chtěla jsem to kratší a mít to stejně dlouhé, ale prý bych s tim měla problémy, ale příště to tak asi budu chtít. Fotku nemám, snad někdy :-) Jinak jsem dlouho nenapsala, co Vládíček nového. Takže už krásně leze po čtyřech, jen když chce být rychlý, nebo na něco číhá, tak se plazí, to je drak. Krásně dává pusinku, buď mi do pusy dá jazýček, nebo kousne do rtu, ale nastaví se, že jí chce x-) Když má něco v ručičce, tak se ho zeptáme, jestli dá a on dá, jen to chce rychle zpátky :-D Hrozně se mu líbí vození na té zebřičce a na houpací medvídkovi, který hraje a on si do toho zpívá a to opravdu :-) Když si čistí zoubky, tak mu nemůžeme pak vzít kartáček, to je strašný křik a nechce přestat, takže vymýšlíme, jak mu ho vzít. Včera jsme udělali to, že jsme mu ho vzali a místo toho mu hned strčili do pusinky flašku a to konečně zabralo :-D
Profilova fotka
Mončo, tak to chápu, že musíš být nasraná :-( Ta pákovka je moc hezká. Co já můžu doporučit je termobaterie, máme ji ve vaně i na sprcháči. Jen zarážka je na 38stupních a já vždy o dost přejíždím. Vašek nechápe, jak se mi může z vany kouřit :-D
Profilova fotka
Ano Evi, já jsem ti zapomněla napsat. Toho císaře bych také zatím neřešila a pokud ano, tak co, alespoň si budeš moct sednout a nebudeš mít trauma ze sexu. Moje kolegyně byla s císařem maximálně spokojená a jizvu má minimální. fsvojap já bych si také navymýšlela, ale oni nic neumí. Jen ten záchod byl problém takový, že jsem musela domluvit, že pán, který ho na netu prodává jim zavolá. O podomítkové baterii se tam píše celou dobu, já myslela, že jí seženou, jenže oni ten návod nečetli, až když jsem jim ho předčítala, chápeš to, myslím si, že pochopili o co jde až po telefonu toho prodejce? Také jsem chtěla ve sklepě záchod. To prý nejde. Táta se rozčílil a zjistil mi vše o sanitárním kalovém čerpadlu, které to samozřejmě umí. Oni prý o tom nikdy neslyšeli. Prostě telata, která dělají leta pro byťák a nic než standart v paneláku nezvládají. Jsem fakt vytočená.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?