Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Nerejpat, nerejpat. ;-) :-D Teď jsem zase jak medicimbál, bolí mně i oblákání podprsenky. Ani po lécích jsem to nedostala, takže nemůžu začít brát další, budu muset na provokačku a těhu nejsem. Ach jo Já nechci holčičku, já chci Vládíka :-D
Profilova fotka
Mast vypadá to slibně, ale já tomu moc nevěřím, že budeme brzy bydlet,ono se něco po... ale do Vánoc to snad dáme. ;-)
Mag. a fakt nemůžeš být těhu??? Ty testy někdy klamou :-o :-o
Profilova fotka
Já už si jich udělala asi tisíc, mám pocitt, že bych mněla dostávat množstevní slevu :-|
Profilova fotka
Jo a gyndařka mi řekla, že jsem tento měsíc vůbec nemněla ovulaci. No nevadí, aspoň jsem manžela ob den nemusela nutit a tento měsíc byl sexík zase krásný a bez stresu.My fakt skončíme na umělku :-S
Profilova fotka
Mast, jojo, klucí jsou dobrý x-) Mončo řekli jste si, jak dlouho asi budete čekat, než byste šli na umělé?
Meg a bereš ten utrogestan, jak jsem se tenkrát bavily?? Doktor mi říkal, že po 6 baleních by měla být ovulka u každého a když není, tak zřejmě nepraská ten folikul a pak je nejlepší řešení ta inseminace. Jako že ti ho sami prasknou a hned ta vpraví spermijky. To není umělko a můžeš jít hned domů. ;-)
Profilova fotka
Mast beru, teď potřetí. Dvakrát vše v pohodě a teď nic. Jiří mám ještě asi 1,5 balení, pokud to doberu a nic, tak frčíme na inseminaci. Fuj to je slovo, jak pro dobytek :-p :-D
Profilova fotka
ahojky mas já moc chtěla holčičku x-) :-N nevím proč ale mám jí x-) ale hlavně že je zdravá 8-) moni moc držím palečky at už máš brzo mimino v bříšku x-) holky my byli pojistit auto a bomba 8-) tam u toho peugeta nám tohle nenabídli paní co tam dělá udělala novou pojistku vč.krádeže,včetně skla,jen za 14 tis.ročně!!!!!! x-) x-) ted jsme to měli bez skla a bez krádeže za 13 tis tak jsme moc rádi 8-) jo a evi máme 5% spoluúčast :-D :-D už se blížíme k té nulové :-D :-D :-D super den pak jsme jeli pro plínky slep and play a byli v cukrárně x-) x-) a ted už se u nás spinká :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu vas pozdravit a rict, ze na vas nekaslu, jen ted nejak dopo odjedu a vracim se odpoledne a to tu pak sedi Kamil, takze mam s pc smolika :-( ale v patek mam volny den tak vas doctu a konecne taky neco napisu :-) zatim se mejte papapa
Profilova fotka
Tak mi to nedalo a trochu jsme docetla, prdne Jirinko vse nej dodatecne k svatku, jsem ostuda |-| Evi k tomu cestovani, ja jsem rikala, ze bych se bala toho trajektu,ale jinak ne, vzdyt mi taky planujeme co nejdrive vyjet a mam okolo sebe dost holek co jeli i s malym miminkem a vse uplne v pohode ;-) ale uvidimejak to vse bude ;-) A jdu docitat dal ;-)
Profilova fotka
Jsem sikulka, uz jsem vas docetla :-) Vitam mast ;-) Jinak jsem zkousela ten test a taky to u nas vyslo. Evi ja ted kupovala Pampers v Intersparu, meli cenu za baleni 339 pri koupi 2 ks a vyjde to nakonec lip nez v tom tescu, dneska jsme to pocitali, teda u tech malych plinek ;-) kaci koukala jsem na tu vasi akci, to musleo byt super, vypada to skvele ;-)
Článek se načítá
ahoj holčiny, lítám a nestíhám. přeju hezký večer zdravím Marťu a taky gratuluj k miminu. ať jste oba zdraví! ;-) jaká máte vybraná jména? zítra jedu do Berouna pracovně a celkově je toho nějak moc, trochu mě to štve, ale díky za tu práci. holky, jste nebo byly jste příznivkyně solárka? tady zajímavý článek. já nikdy nebyla, ale přemýšlím, že bych před svatbou zašla. opaluju se dobře, ale po zimě budu asi docela světlá. http://www.novinky.cz/ekonomika/19243...
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem vás dočetla, vy jste se dnes rozjely :-D Kačko, zkoušela jsem ten test a taky mi to vyšlo :-) Já chci taky vidět fotky z té akce, kde je máš? Jiřinko, to je super, že Vládík už umí smrkat x-) Jak jsi ho to takhle brzo naučila? To je pecka. S těma plenkama, taky si říkám, že nebudu kupovat moc balení, ale ty akce mě lákají :-D Ale je fakt, že jsou furt nějaké, tak počkám asi až po porodu, jestli to vydržím, zatím mám jeden balík těch Pampersek new baby a uvidíme, jak budou vyhovovat. Chci rozhodně zkusit i ty Tesco pleny, protože jsou o hodně levnější a zatím jsem na ně slyšela samou chválu, tak uvidíme, jak nám budou vyhovovat. Nemáš s tím zkušenosti? Jinak máte opravdu skvělou sekačku trávy :-D Marti, my čekáme holčiku, chtěla jsem jí a zadařilo se. Manžel teda přirozeně víc toužil po klukovi a kdykoliv jdeme v hračkářství, tak lítostivě kouká na ty autodráhy, bagry atd a fňuká, trošku mu hlava nebere to růžové oddělení plné panenek atd, jak se s tím jako hraje :-D Ale jinak je za holčičku šťastnej, bude to jeho prdelka, to už vidím :-D Markét, já myslela, že to pojištění už máte uzavřené, ne? To jste jako zrušili a udělali nové? Já ti říkala, že jsou i výhodnější, tohle je super a za dobrou cenu, to potěší, viď :-) Mončo, držím k tomu mimi moc palce!!! Podle mě tě teď rekonstrukce tak zaměstná, že se na tu insemenaci ani nedostanete a vlítneš do toho, ani nebudeš vědět jak :-) Manžel má spermiogram v pohodě, že jo, ty se tím domečkem odreaguješ a bude :-) Leni H, to jsi mě potěšila, že máš z okolí také dobré zkušenosti z cestováním s prckama :-) Jo a už máte jméno? Jestli jsi nám ho už říkala, tak se omlouvám, ale fakt za boha nevim. Leni, k tomu solárku, já ho mám hodně ráda, chodila jsem před těhu od nějakých 20ti let celkem pravidelně, mně to dělá vyloženě dobře, dobíjí mi to parádně baterky :-) Ono všeobecně opalování asi není extra zdravé, ale co v dnešní době je nezávadné, že.. takže já se solárka a sluníčka neplánuji vzdát. A třeba manžel měl kdysi solárko dokonce na předpis, kvůli atopickému exému, dr ho tam posílala a opravdu se mu to zlepšilo. Takže podle mě, když se to nepřehání, tak to zase tak škodit nemůže. Jdu do hajan, zítra jdu do poradny a rovnou mi napíše nástup na mateřskou :-) Co s tím pak udělám? to se dává na sociálku nebo jak? Dobrou noc :-)
Profilova fotka
ahojky jiřinko malej je šikula x-) x-) to vaše zvířectvo mě baví fakt :-D :-D ale nemusíte sekat no :-p :-D evi tesco pleny :-p :-p :-p ani náhodou ano vyjdou levněji ale ve finále fakt NE!!!za prvé jsou hrozně tvrdý 8-( a smrdí takže jsem přebalovala po 2 hod.takže za den tak 10 plen!!pampersky jsou měkké voní lehce a vydrží celou noc i 12 ho a přes den přebaluji po 5 hodinách a je krásně v suchu ;-) nemá opruzeninky nic takže ve finále to vyjde na stejnou cenu 8-) já kupuji pampers a dáme tak 600 kč za měsíc ted dokonce jen 300 x-) x-) za ty sleep and paly x-) x-) to se vyplatí,já ty levné kupovat už nebudu radši si připlatím pro příjemnou prdýlku mé dcery 8-) :-D mwli jsme to uzavřené jen tam jel něco ještě odevzdat a ta paní v pojištovně zná fígle jak ušetřit tak nám to udělala x-) ta paní v peugeotovi to asi moc neuměla jen tam nasekala vše a vyšla jí nějaká částka neumí v tom chodit jako ta v té pojištovně ;-) jinak se nic nerušilo jen pozměnilo máme to pořád u gennerali 8-) 8-) já solárko nějak neuznávám mám raději přirozené sluníčko ;-) nástup na MD jsme dávala do práce 8-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky.
Hezké ráno přeju!! Leni, hořejší rovněž děkuji za přijetí. Leni jména ještě nemáme vybraný, bude to domácí boj, nemůžeme se shodnout :-D U kluka ale zatím vede Dominik, Nicolas, Patrik nebo Jakub. U holky vůbec nevíme. Já si moc přeji Sarah, a to mi manžílek řek, že jenom přes jeho mrtvolu :-o :-o Evi můj manžel taky víc toužil po klukovi, ale to už teď dávno neplatí, už je mu to jedno. A večer mi vždeycky říká holky moje pojďte ke mě :-D :-D Tak nevim.... Ale v hračkářství jsme byli teď o víkendu a taky koukal na mašinky a autíčka a pak se mě doma ptal, jestli to prej může koupit i holčičce. :-D :-D Mončo já nějak tušim, že kydž si to teď po tom utrogestanu nedostala a před tím jo, jestli se tam fakt něco neuchytilo :-) Strašně bych ti to přála!!!!!! K tomu solárku, já dříve taky chodila často, opálené tělo vypadá mnohem lépe, o tom není žádný pochyb, ale vadí mi, že čím víc sluníčka či solárka, tím víc vrásek. Tak jsem tam postupně přestala chodit a radši preferuju kvalitní samoopalovací přípravky. :-o
Profilova fotka
Dobre rano ;-) holky prave mi privezli postylku. jeste ze bydlime v patre a nemuzuto vytahnout nahoru, protoze jinak uz bych montovala :-D Market podle me se to o tech plinkach neda rict tak obecne, kazdemu vyhovuje neco jineho, me naopak vsichni ty Tesco plinky doporucujou a na Pampers nadavaji. Proste si s Evcou musime vyzkouset co ti nasi prckove snesou a kupovat podle toho;-) Myslim, ze jsem vam uz jmeno psala, ale taky nevim, takze to bude Filip :-) Leni k tomu solarku, ja se opaluju sama hodne dobre, byla jsem tam jen jednou kvuli segrine plesu a stejne se to nejak nechytlo a vickrat jsem tam uz nebyla. Mas svatbu v cervnu tak si leni myslim, ze pokud bude pocasi jako kazdy rok, to je pekny kveten, tak se opalis i sama, jen pozor na rukavy a raminka a tak. my to sice meli na konci cervna,ale dva tydny predtim prselo takze pocasi nic moc a opalit jsem se stihla, musi se pak vyuzivat kazde slunicko;-) a kdyby bylo skarede tak jsou tu jeste kremy jak pise Martina, ty treba muzes vyzkouset uz ted;-)
Profilova fotka
leni já píšu pouze svojí zkušenost 8-) tak promin nebudu ;-)
Profilova fotka
sama nejlíp vím že se musí nakupovat dle prcka :-D :-D to fakt vím :-D :-D no nic hezký den jedem k mamce na oběd a pak na nákupy x-) papa
Profilova fotka
market jezis to nebylo proti tobe, naopak ja jsem rada za zkusenosti ostatnich, jen jsem psala, to co vis sama, ze kazde mimi snese neco jineho ;-) ja taky jedu, jduna obidek s holkama z prace a pak k dr mejte se papa
Profilova fotka
Tak jsem asi začala menstruovat, u mně se to těžko posuzuje, ráno jo, teď už nic. Těhotenství? Takové štěstí já nemám, člověk nemůže mít všechno. Jinak mně se ty klučicí jména líbí moc, až na Jakuba. Sarah je nádherné jméno, ale v Čechách? Na druhou stranu dnes je to móda a určitě by nemněla exotické jméno sama. Mně se líbí Victorie a Nicol.
Moni tak to je mi líto, že to nedopadlo :-( Ale ono to jednoho dne vyjde, to jsem si jistá ;-) ;-) Jste oba fešáci, tak budete mít krásné mimi ;-) Ten Jakub je tam taky už jen spíš do počtu.. a Sarah asi nebude, holt tatínek má taky slovo no... akorát nevim, co nakonec vybereme....
Profilova fotka
Třeba to bude kluk :-D Mně to líto není, já jsem si byla na 100% jistá, že je to jen porucha a naopak jsem ráda, že nemusím na injekci a můžu začít brát další léky. Ale to není tragédie, Pavel řekl, že si když tak zařídíme pěkný život i bez dítěte ;-)
Ahoj :-) Já nějak nestíhám....,je toho nějak moc.... :-( Včera jsme se byli podívat na lednici kterou jsme si vybrali a dost mě zklamala... :-| ,byla ve skutečnosti malá a bylo to opravdu jen o tom designu.....tak jsme nakonec vybrali jinou,jen mikrovlnku jsme nemohli sehnat....Přijeli jsme pozdě...a já ještě musela za kamarádkou,které jsem to slibovala už přes měsíc.....dnes ty fotky musím dát už na Rajče......!!!!! Evi, já si ho také zkoušela ten test....jen tak.... :-D Jinak já üznávám také sluníčko přírodní.....na solárko jsem chodila jen tři měsíce před svatbou...a dovolenou která mě čekala před svatbou,abych nebyla jak bledule....,jinak solárko ne...E!
Profilova fotka
Já mám štěstí, že mi vydrží celkem dlouho opálení. Na solárko jsem chodila také před svatbou. Mně je líto peněz, ale opálení se mi líbí. Kačko také máš pěkně rozlítáno. Já jsem včera byla po měsíci popřát kamarádce k narozeninám, ostuda, já vím, ale nestíhám a jsem unavená. Dnes po práci mám schůzku na baráku kvůli oknům a večer schůzi SVJ, naštěstí tam budu předávat rezignaci, páč firma která nás spravuje se bojí, že by jsme nedostali úvěr, když nejsem vlastníkem bytu a ta smlouva mezi mnou a mamčou by mohla být nedostačující. Já jsem tak ráda, že se toho s grácii zbavím, alespoň budu mít čas na sebe, na manžela a náš domeček. Už mně vyčerpávalo mít tolik starostí a poslouchat kydy vlastníků o hovíknách od psů.
Profilova fotka
Tak jsem dostala bojová úkol. Koupit pákovou podomítkovou baterii :-o , kdybych aspoň věděla, jak to vypadá :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já si dnes udělala relaxační den. Nejdříve jsem byla nakoupit, pak strávila 2,5 hodiny u kadeřnice a zakončila to solárkem :-) Sice to bylo skoro po dvou letech mé první solárko a na dlouhou dobu asi zase poslední, ale bylo to fajn ;-) Dneska Vládíka hlídají rodiče a čekám, až mi ho přivezou. Jdu vás dočíst.
Profilova fotka
Tak to je sranda, zrovna jste řešili solárko :-D Já na něj chodila přes zimu často, opálení my sluší mnohem víc, ale taky mám strach z vrásek. I když teď už nemusím. Byla jsem dnes a vidím to, že půjdu zase až tak v zimě :-D Tesco plenky jsme neměla, ale Vaškovo mamča kupovala nějaké levné (myslela jsem, že tesco) a byly šílené, prostě igeliťák, ale nechci to hanit, protože si nejsem jistá, zda to jsou ony. Já vyzkoušela jen pampers a huggies. O těch sleep and play jsem už psala, že pro nás nejsou. Vládík měl stolici skoro po každém kojení, takže jsem přebalovala po dvou hodinách a v noci 2x. Teď mám tak 5-6 plen na den a 1x přebaluji přes noc. Když spí dobře, tak v noci je v jedné pleně. Vládík i teď často kadí ;-) S tím smrkáním to asi okoukal. My jsme mu to ukazovali a když jsem mu chtěla včera ráno utřít nos, tak do kapesníčku smrknul :-) Pak už to dělal pořád, než se mu to zprotivilo :-D
Profilova fotka
Mončo, s tou pákovkou nevím =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?