Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Tak nakonec jsme šli už před pátou koupat, protože to na něj přišlo, dala jsem mu mlíčko s kaší, hned usnul a v 6 užbyl zase vzhůru :-D Teď usnul na druhý pokus. Ale já to nedopsala, volali mi Vaškovo rodiče, kde je děda, že jim volali známý, že máme koně a ovci u kostela :-D Tak pro ně Vašek s dědou šli. Je ale hezký, jak drží při sobě :-N
ahoj holky, Jiři, asi jako poslední přeju všechno nejlepší k svátku, ale všimla jsem si už včera a znám jedinou Jiřinku - Tebe, tak jsem si řekla, že nesmím zapomenout! ;-) Kači, to zní skvěle, ani jsem nezaregistrovala, že se chystáte na Slovensko! těším se na fotky My tam byli jen před pár lety na horách, ale ráda bych se tam podívala v létě, musí tam být krásně. myslím, že trochu podobné jsou Beskydy. Sofinka a Vládík úžasní a roztomilí jako vždy, netřeba dodávat! ;-)
Profilova fotka
Jiří dozvím se konečně, co to ty staroušky napadlo, že Vám pořídili zvěřinec?
Profilova fotka
Pár fotek z výstavy http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m... a z baráku http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m...
Profilova fotka
Ahojky holky, teď jsem vás dočetla :-) Jiřinko, také přeji vše nej k svátku!!! :-) S Vládíkem jsi to dnes měla krušné, co.. k té Sardiinii, dá se tam i letět, ale to pak vyjde na jinou cenu.. mně se ta cesta zdá teda taky dlouhá, ale ale na druhou stranu si říkám, že 1000km není ještě taková hrůza a 6h na trajektu už je pohoda, je tam kajuta, takže to už je pohodlné, to je jako by jsme byli na hotelu, to si myslím, že by problém nebyl. Markét, to je dobře, že jste s autíčkem spokojení, a že se ti dobře řídí :-) Jinak malé v září nebudou 4 měsíce, ale půl roku ;-) Kačko, koukla jsem na fotky, měli jste fakt luxusní víkend, to je paráda x-) Slovensko je super, my tam byly kdysi na motorkách u známé na chatě, někde za Bánskou Bystricí, kolem všude pastviny s ovečkama, bylo to krásné :-) zavírají se mi oči, jdu chrnět, dobrou noc :-)
Profilova fotka
evi i tak dle mého se to malé ;-) takto malé mimi bych netahala taovou álku a ještě trajektem :-S mj názor 8-)
Profilova fotka
a pokud se narodí v půli dubna stejně my to vychází na 5 měsíců :-D :-D no uvidíš sama já to vidím na malé že ted bych jí rozhodně netahala nebylo by to pro ní pohodlné změna prostředí atd my fakt s tím chorvatskem uvidíme nic není rozhodnuto 8-) všem přeji krásné ráno x-) x-)
Profilova fotka
Dobré ráno, dneska jsem ptáčátko, přišel sádrokartonář a v 8 mě vytáhl z postele, pěkně vrčím :-D Markét, jojo 5 měsíců, blbě jsem počítala :-D no jak jsem psala, uvidíme, ale trajekt problém není, má být doma v postýlce nebo v kajutě a 1000Km autem zase není tak moc, 7hod jízdy, má být doma spinkat postýlce nebo v položené autosedačce, což je jako korbička, jeli bychom přes noc, takže si myslím, že by se to dalo, ale je možné, že až bude na světě, tak se s ní taky nikam nepohrnu, ale teď to vidím hodně optimisticky a reálně x-) Jak to zvládla ta 5ti měsíční malá té tvojí známé, jak jsi psala, že jeli autem do alp? Jo Leni H, to jsem zapomněla reagovat, to jste se byli někde fotit nebo jakpak? na fotečky jsem moc zvědavá :-) Mončo, jedete teda jako po másle, léto už budeš trávit na zahrádce, co x-)
Profilova fotka
Evi jsem z těch vodařů nervózní. Mněla jsem to nechat dohromady s topenáři. Teď ty princezny chtějí topenáře, aby jim zaslepil topení.Že já se do toho nechala natlačit.
Profilova fotka
Mončo, to mi asi uniklo, do čeho jsi se nechala natlačit a jaké princezny chtějí zaslepit topení?
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dnes jsme byli vzhůru už od 5:30 :-D Teď mi prdelka usnul, takže se vrátil do normálu. Mončo, ta výstava vypadala hezky, takže načerpaná inspirace. Teď jen dodělat baráček a našetřit korunky :-N
Profilova fotka
Vodaři. Psala jsem ti, že to domlouval Pavel, ale já mu to odkejvala.
Článek se načítá
Profilova fotka
Evi tu Sardínii jsem přehlédla. Itálie už mně neláká, ale Dovču na Sardínii bych neodmítla. Dnes mám den blbec. Jela jsem místo oběda do Aska, kvůli kuchyni. Holka telátko, puberťák a ještě se zaučovala. Ztráta času, nevím nic a ztrácím v Asko důvěru. Pak si objednám pizzu a oni mi jí dovezou jinam. No, ještě jdu k babičce a půjčit si kostým na sobotní maškarní ples. Co se mi ještě může stát?
Profilova fotka
Tak a pokračujeme. Teď byla Vysoká Pec dokonce ve zprávách na Impulsu, kvůli tomu, že zvedli daň z nemovitosti 4x. Já jdu domů, zavřu se, zamknu a budu spát.
Profilova fotka
Já si myslím, že to bude nejlepší, co dnes uděláš :-D No jo, ne každý den se zadaří ;-)
Profilova fotka
ahojky já měla krásný den x-) x-) u babičky na obídku pak s malou a kamarádkou na kafíčku x-) malá zase hodná :-D jak jinak že 8-) evi no právě že cesta nic moc :-| já prostě s takto malým ne už jsme to napsala a nejsem jediná i lenka H by se bála....já to viděla také jinak když jsme jí neměla :-D :-D :-D ted mě kámoši lákají abychom u nich spali celý víkend i to mě děsí :-p tahat všechny ty její věci změna prostředí atd... :-| ani mamce jí nedám na noc :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem zpět, byla jsem na těhu kurzu, půl hodinka cvičení a hodinka povídání, bylo to fakt vtipný, paní říká, nejdřív se jen TROCHU protáhneme a já u toho málem zdechla :-D Ale bylo to fajn, dnes se probíral příchod z porodnice domů a koupání mimi atd :-) Mončo, fakt super den :-D :-D :-D jakpak kostým, jaký jsi vybrala? Jiřinko, co rýmička, už je to lepší? Markét, no já netvrdím, že se nebojím jet s prckem takovou dálku, ale kdo se bojí nesmí do lesa, zatím nad strachem vyhrává touha :-) Taky je u vás holky tak krásný den? tady svítí sluníčko, je teploučko, no paráda, jdem teď s Petrem na procházku :-)
Profilova fotka
u nás už je hluboká půlnoc :-N x-) x-) už 3 večer mi malá usnula u jídla jak byla utahaná a krásně spinká x-) x-) a já mám klídek :-D :-D moni ty joooo ty máš tedy den :-N :-N ale aspon máš na dlouho vybráno :-p :-D jiřinko od 5,30 :-o to by mě švihlo 8-( :-N
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka... konečně paseme a porovnání amálky se sofí ;-)
Marky, moc hezké fotky, malá je princezna a Amálku skvěle dohání. roste vám do krásy ;-) jééé, vy jste byl v Tropic Islandu? to mě moc láká, doporučuješ? hezké fotky, jdu se ještě pokochat. :-D Moni, s napětím sleduji vaše počítání, moc se mi líbí ty změny a pokroky a držím vám palce. ;-) Evi, já Ti v tom cestování s malou fandím. chce to zkusit a taky uvidíš sama. buď si budeš stát za svým, zkusíš to a půjde to. jak jinak to taky zjistit, když to neprubneš, že? :-D nebo změníš názor jako Markét, což není nic špatného. ale myslím si, že tomu dítěti to nemůže až tak ublížit, spíš je to náročnější pro rodiče a tomu drobátku se to musí prostě holt přizpůsobit, ale všechno jde, když se chce. ;-) jsou rodiče, co cestují s prckama už od pár měsíců i do exotiky a ne do hotelu, ale na vlastní pěst. mrkni na Hedvábnou stezku. kde jsou fotky od Kačky??? holky, o víkendu jedeme na hory, už se moc těším dobrou ;-)
Profilova fotka
Holky potřebuji opět poradit s cenou. Nevíte kolik jste dávali za elektřinu v domě? Mně to i s revizí, prací a materiálem vyjde na 71 000,-. Zdá se mi to dost, ale zase ty položky jak jsou rozepsané, tak mi přijdou normální.
Profilova fotka
Markét to jsou krásné fotky.
Profilova fotka
Markét, tak jsem prohlídla fotečky, jsou parádní, takhle v tom vajíčku už vypadají holky stejně veliké :-) Moc vám to tam sekne :-) A krásně už pase, šikulka x-) Je super, jak malá spinká, jak to děláš???? :-D Leni, no přesně tak to vidím, když to nezkusím, tak nikdy nic nezjistím :-) V srpnu chceme zkusit jet na pár dní někam tady po čechách, třeba do jižních čech k rybníkům nebo tak, no a když to malá i my snesem v pohodě, tak mě od móře pak nic neodradí :-) Teď je to ještě zbytečné řešit, on se mi ten pohled po narození může na věc taky otočit, kdyby se to čirou náááhodou stalo, tak mě prosím trochu prober, pošťouchni, nakopni a zase podpoř, ju, ať vyrazíme :-D Kam jedete na hory? Tiše závidím :-) to mi fakt dost chybí..
Evi, budu Tě podporovat, ale uvidíš podle malé a vás dvou. ;-) Je to něco, co se nedá radit či zevšeobecňovat, to si musí každý vyzkoušet a zažít sám. Ale jsi odvážná a snad Ti to i zůstane. Já si vzpomínám, jak jsme to tu řešily s Markét, Kačkou a ještě Míšou A. Holky urputně tvrdily, že rozhodně s prckama vyjedou a vidíš, Markét si to rozmyslela, ale nic na tom není samozřejmě. Spíš pak to může líp hodnotit maminka, než mi teoretičky! :-D Já to vidím zatím do roku po ČR, je tu krásně, já byla prvně u moře až po osmé třídě a nic mi neuteklo. No a pak už bych taky vyrazila k moři, spíš Chorvatsko. Sice jsem tam už byla několikrát, ale je to nejdostupnější a jsou tam fakt krásné místa, slyšela jsem o ostrově Brač, že má nejhezčí pláže a pak mě láká Dubrovník. Taky ve Slovinsku mají pár km pláží a je to krásná země, my ji tam před pár lety procestovali. My razíme do Herlíkovic ve Vrchlabí, je to kousek od Krkonoš. Už jsme tam byli, ale vždy jen skibusem z Prahy na den. Letos jedeme jen na víkend, kvůli svateb. úsporám. ;-) Loni jsme byli prvně v Alpách a bylo to parádní, za rok chci zas! Já jdu už pomalu na kutě, tak dobrou, holky. :-)
Profilova fotka
Leni, tak Alpy jsou naprosto fantastické, byli jsme loni a předloni ve francii, příští rok ale pojedem asi jen do Rakouských nebo Italských, zase kvůli malé, že je to blíž, než se táhnout až do Francie. O Slovinsku mi říkali známí,že je to tam taky fajn a vlastně ještě blíž, než Chorvatsko. Já se toho cestování zatím extra neděsím, jako samozřejmě nějaké zdravé obavy jsou, ale třeba ty Alpy máme v plánu s bandou a jedním párem, co budou mít stejně staré mimi :-) Takže nás tam bude hafo a i se pěkně prostřídáme v hlídání, že si zalyžujem :-) Mám dvě kámošky teď s 10ti měsíčníma holčičkama a ty si třeba vyjet někam neumí představit, mají to stejně jako Markét, ale zase jiní známí mají 7mi měsíční mimi a už byly na dovče autem i letecky a bez problému. No jsem na to všechno zvědavá :-) Jak jsi psala, že jsi byla poprvé u moře až v 8mi letech a nic ti neuteklo, no to je jasná věc, ono ani dřív z toho to dítě nemá rozum, to jsou spíš dovolené pro rodiče, prostě chcí k moooři :-D a navíc už nás tam vidím,s tou malou princezničkou, jak jí cachtáme ve vlnkách, jak spinká na pláži a tak... jsem se zase zasnila, jééé x-)
Profilova fotka
Holky co ten elektrikář, nemáte tucha :-( ?
Ahoj holky, narazila jsem na Vás náhodou, když jsem hledala nějaké info o Dominikánské republice a pak jsem zjistila, že už se dávno bavíte úplně o něčem jiném, ale stejně jsem se začetla a teď si Vás občas chodím číst. Máte podobné starosti i radosti jako já a tak se dlouho odhodlávám Vám napsat, jestli bych se ještě mohla k Vám přidat??? Zatím znám akorát Mag. , ale ráda bych poznala i zbytek.....
Ahoj holky :-) Tak jsem se konečně trhla a jsem tu! Mončo, musím hned reagovat na výstavu.....muselo to být super!!! Já bych odjela z výstavy s plnou taškou kontaktů a katalogů :-D ,mám tohle moc ráda!!! Docela mě to mrzí...,ale co...určo to muselo být fakt pěkné!! Jinak já bych se ráda jela podívat do Itálie,nikdy jsem tam nebyla..... Fotečky dám dneska na Rajče, už je máme v pc......večer ještě jedu ke kámošce,které to už slibuji tři týdny....,tak když přijedu brzy,tak to tam hned hodím!!! A to ještě musím vyžehlit tři pračky z víkendu a další hadry dál prát.....už mě to nebaví!!! :-( Pořád něco...v pátek zase jedeme na hory....,připadám si jak na centryfuze!!! Markétko, malá je krásná.....je šikovná a má moc krásné oči a řasy!!! Sluší vám to tam holky!!! x-) Leni...Herlíkovice jsou super!!! ;-)
Ahoj mast......já jsem pro a vítám tě mezi náma...... ;-)
Ahoj okka, díky ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?