Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Jejda, já jsem se nějak rozepsala :-N Markét,krásná barvička x-) Jo, Mončo...také máte hezké fotky s těma známýma! Kde jste to byli??? My jedeme teď do Žiliny za těma známýma z DR,slaví narozeniny,tak jsme pozvaný i s těma pražákama co se pořád navštěvujeme,minimálně jednou týdně :-) ,tak to bude banda jako v DR!!!! Už se těším!!!!! Jen mě straší ta cesta..má sněžit,tak jsem zvědavá na D1,sice si beru z práce dobré auto,ale stejně.... :-|
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Markét, gratuluji k autíčku, vypadá parádně:-) S těma tajnýma úsporama manžela je to síla :-D Copak maličká? Leni, k těm jiným destinacím DR také neporadím, mně se moc líbilo tam, kde jsme byly, jinde jsem nebyla :-) Ale k té ceně, kámoška tam jela na svatební cestu loni v červnu a stálo je to myslím na těch 14dní 25tis!! :-) což bylo o x tisíc míň, než jsme to mi měli ten rok předtím, takže je možné, že to pořídíš třeba taky levně :-) Jo a koukala jsem ti na net na nějaké ty ubytovny pro cizince v Kladně, mrkni na tohle: http://www.annonce.cz/detail/UBYTOVNA... Mončo, prohlídla jsem fotky, výlet se povedl, viď :-) Z baráčku jsem byla paf, jde vám to krásně od ruky, už máte tolik toho hotového, to je pecka!!!! x-) Leni H, tak jak si užíváš volna doma? Je to nářez co, jak je najednou den krátký a člověk nestihne nic zařídit a udělat, co potřebuje :-D Jiřinko, s tím malým a spinkáním je to tedy krutý, nechceš zvážit ty homeopatika? Jsou různá i na růst zoubků, spinkání atd, třeba by se ulevilo malému a i tobě.. Já do nich teď půjdu, jsou nějaké pro lehčí porod a následné hojení, tak to zkusím, za to nic nedám :-) Jo jinak včera jsem byla u kámošky, co má mimi, tak mi nafasovala obr tašku úžasných mini věciček, většina 50-56, to jsou ty čísla, co moc ve výbavičce nemám, takže mám obr radost, jsou to nádherné hadříky, jako nové, no pecka x-) Pak jsem od ní dostala stelirizátor a lahvičky Avent, takže to mám také z krku, ještě mi dá odsávačku a monitor dechu, takže budu dokupovat jen odsávačku hlenů a chůvičky a je hotovo :-)
Profilova fotka
kačko děkujuuuu x-) x-) x-) to víš radost ohromná 8-) :-D je to prostě pecka jít si pro nové auto vzít a ho a vyjet :-D to už se mi asi nepoštěstí :-D :-D děkujeme za přání hlavně bez nehod ;-) 8-) no problém my nedělá ani ta délka jako že je nové :-N prostě jakékoliv nové bych se bála řídit :-S :-x ale naučím se to určitě Jirka chce do práce jezdit meganem a mě zůstává toto :-D účesy jsme zkoukla moc krásnýýýý x-) x-) akorát to chce péči a ba to já nemám :-( ale je to hezoučké jsi už rozhodlá???definitivně? stěna je naprosto bombová 8-) krása!!!!určo bych šla do ní at žije sluníčko :-D :-D evi ahojky děkuju :-) maličká x-) ta je zlatíčko už dávno spinká x-) x-) naučila se mi spát i přes den takže to jde 8-) je moc hodná a zaslouží si vozit jako princezna :-D x-) ty věcičky to je super,snad je využiješ když budeš mít drobínka a to ty asi mít budeš ;-) je to tak dávno co jsme se radovala z věciček :-D ated už se raduji z pokroků malé :-D holky málem se už přetočila :-o ...šikulinka x-) sice neví co s ručkou ale co nevidět na to přijde 8-)
Profilova fotka
Kačko, já než to nadatlovala, tak jsem si ani nevšimla tvých příspěvků :-) No co bych řekla na kombíka- super volba :-D Ta přestavba za 100tis mi nepřijde zase tak moc, co jste tam všechno dělali? Jo, dnes jsem se do toho krámku nedostala, nějak nic nestíhám, pak dám vědět ;-) Markét, já se taky bála ze začátku to auto řídit, přece jen to nebylo mé otlučené Káčko, kde jsem nějakej škrábanec sem nebo tam neřešila, s tím novým jsem měla sakra nahnáno, ale stačí tejden v provozu a je to v pohodě a parkování taky bez sebemenších problémů, i když je to dlouhé, toho jsem se bála nejvíc, ale je to v klidu :-) Budete si dělat havarijku? Já ji udělala, přece jen náhoda je blbec a je to drahé auto a o to víc jsem teď v klidu :-) A ještěže tak, protože nějakej závistivej debil mi udělal klíčem nebo něčím škrábaneček na dveřích, ale kámoš, co dělá v Toyotě mi to opraví zadarmo, je to prý prkotina, ale už zkásnu havarijku, nahlásím výměnu dveří nebo aspoň komplektní nástřik dveří a to bude pěkná sumička :-D S těma hadříkama, uvidíme, co unosíme, je to jedno, to od kámošky mám půjčené, to ji pak budu vracet a ty ostatní haldy pak budu rozprodávat, nakoupila jsem to za pár korun a mám ráda ten pocit, že všeho je dostatek pro všechny případy :-) Malinká je fakt zlatíčko, to se jen tak nevidí, co x-) tak hlavně, ať jí to vydrží!!!! :-)
Profilova fotka
ahojky přeji krásné ráno x-) evi děkuju,jasně havarijku a pojištění už máme od nich ;-) sjednali jsme to hned vypočetli nám to i proti krádeži na 18 tis.ročně jenže my krádež nějak nepotřebujeme auto bude vždy na dvorku nebo v garáži ;-) a když někam pojedeme snad to nebude náhoda a nezmizí :-N už jednou jsme ukradené auto měla tak snad už mám vybráno :-N takže bez tý krádeže nám to spočetli na 13 tis.na rok havarijko i pojištění s 10%účástí jo závistivců se dost bojím 8-( kort u nás na vesnici to budeme už v neoblibě úplně :-p :-D jirka to chtěl nechat venku říkám ani náhodou nějaký blbec vezme klíč a je hned vymalováno ale stát se to může samo kdekoliv 8-( s tím řízením uvidíme.... ty vade vám seč to miminky krátí co??skoro půlka února x-) už s etěším na nový miminka x-) x-)
Krásné ráno :-) Markét, to si zvykneš...uvidíš. Po chvilce ti to ani nepřijde,a budeš si jen připouštět že se vezeš hezkým autem a zábrany půjdou stranou......Když jsme si pořídili nové auto,bála jsem se kolem něj chodit :-D ,ale co se má stát se stane... ;-) Já kolikrát musím v práci sednout do auta nového,drahého,velkého,automatu...a depku mám prvních pět minut,a potom nerada vracím ;-) Jinak to je rozum od manžela....jemu opravdu stačí Megan.... ;-) Je rozumný.... ;-) No a co vůbec Míša??? Jaká byla návštěva???? Jak se mají holky? Ahoj Evi...,tak to musí být bomba mít tolik věciček.....já to potom vše od tebe odkoupím jo? ;-) Přestavba nás stála přes sto....není to moc,ale není to málo....dělali jsme opravdu vše nové....krom jádra,to už zděné bylo. No a do toho linka za 68 000,-rychle to skáče..... :-) Až budeš mít cestu....nepospíchám na to... ;-) Markét 10% to stačí....to taková klasika....můžu se zeptat u jaké poj.to máte????
Profilova fotka
Dobré ráno. Kačí, tak to se mi ta přestavba zdá zadarmo, my dělali jádro + koupelnu, dlažby, plovoučky a byli jsme v tom za 350 000 a není v bytě vše hotové. My právě propočítávali jak by co vyšlo. Za pozemek by jsme dali 1000Kč/m2 a nejlevnější bungalov ze sendvičového zdiva by nás vyšel na klíč 2 000 000, ale bez sklepa, garáže a asi 100m2, potom ploty, stavební povolení, projekt, prostě by jsme se nevešli. Takhle to bude za 2 500 000 obyvatelné a udělané, asi bez nové fasády a ve sklepě bude zatím jen nové topení a elektřina, zbytek včetně zahrady se dodělá, až budeme bydlet. Leni já si myslím, že do 23 000Kč se s DR asi nevejdete, ale záleží také na kolik dní chcete jet. Evi ty už jsi normálně profi vybavená matka :-D
Aho Mončo......a tohle jste dělali kde? V paneláku? Nebo v baráku? Ono taky potom záleží jak drahý materiál máš....také se mi líbila japonská dlažba,kdy jedna dlaždička stála 5 700,- a samostatně to neprodávali......ale také máš dlažbu krásnou za 800,-m2.....je to různé....Potom my jsme měli materiál - perlinku,beton,lepidlo za nákupku přes mamku...a to také dělá dost...plovoučky jsem si vyjednala přes známého také za nákupku ,prostě jak to šlo......dnes musíš šetřit opravdu všude a každá korunka je znát..... ;-) Jinak pozemek je za 1000,nebo také za 380-500....záleží kde to je...... ;-) U nás jsou třeba takové cenové skoky..... Do 23 000 se vším????? =-) Ono také záleží kdy tam Lenička poletí...,vím že kolem srpna padají docela ceny,pač tam začíná období dešťů,ne??? Tak proto......když koukám na Maledivi.....tak když je dobrá cena,tak hned jdu na počasí a potom zjistím,že tam je období dešťů,tak proto :-D
Profilova fotka
kačko u gennerali nebo jak se to píše ;-) no ono na letišti jsou mnohem dražší fára ale právě že pracháči a neřeší jestli ti to škrábnou ]-( takže do práce bude jezdit tím starým krámem :-D a když bych potřebovala někam jet vezme si audinu kterou dává zpátky rodičům a mě megan zůstane doma 8-) ještěže máme tolik aut :-D míša se má dobře vypadala hezky a spokojenně x-) akorát odstavuje amálku od prsu tak trichu bojují ale zvládnou to ;-)
Profilova fotka
do 23tis se nevejdouani náhodou :-N my kačko letěli v období deštů a bylo to super ;-) letěli jsme v říjnu a stejně jsme dali 58 tis :-N
Jééé Markét, teď jsem si přečetla tvou reakci na tu stěnu,potěšila jsi mě....děkuji x-) Jo, holky.........co Petrklíče???? Vydrželi aspoň den????? Asi je ještě brzy kupovat je do bytu,co? Aha...Generali....tu tady jako smluvní také máme... ;-) To dělá přímo kolegyně.....nedávno jsem tam u nich něco řešila..... 8-) Manžel nemá v práci nějaké parkoviště pro zaměstnance? Já si právě říkám,že 23 je docela málo....musí hlídat jak německé CK,tak české.....,podle mého to počasí je také o náhodě...Já jsem třeba chtěla všechny dny mít jisté,krásné a teplé..tk jsme nejeli hned po svatbě,ale příští týden to bude rok,kdy jsme odlétali....... x-) My jsme vlastně ten rok co byla svatba nikde nebyli,jen já před svatbou s tou mamkou mojí....a potom další rok ta DR,to jsem si opravdu chtěla počkat,protože za ty prachy jsem nechtěla aby mi tam pršelo a nechtěla jsem to nechávat náhodě!!!! ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, ja vam nejak nestiham, jak jsem to delala kdyz jsem byla v praci to nevim, vcera jsem vypadla rano v 9 a vratila se v 5 odpoledne :-D a dneska mam domluvene kaficko s kamoskou, no docela fofr :-D holky vim, ze jste to tu uz psaly, ale nevim kde, v jakem programu delate tech vic fotek v jednom ? ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
kačko nemáš zač je krásnáááá x-) x-) x-) i ty účesy jsou suprové budeš kočka x-) kdy tam půjdeš??? petrklíč mi pošel :-( :-( asi byl zmrzlý a to teplo nezvládl ;-( má tam parkoviště ale jak říkám parkují tam samé drahé fára a tam ty lidi neřeší škrábanečky takže se k tomu neumějí chovat jsou to zazobaný pracháči :-( tchán jak mají tu vitaru tak jezdí také starým golfem :-D opravdu za to to nestojí pokud má možnost jezdit starším at jezdí s ním 8-) kačko my měli krásný dny všechny ;-) x-) to není o tom kdy tam jedeš ale o náhodě ;-) naši mají ted v únoru 25 let výročí a asi poletí do egypta 8-) x-)
Profilova fotka
holky naše se naučila spát přes den :-D :-D :-D to je radosti x-) x-) x-) sice jí musím celou zabalit do deky včetně hlavy :-N unosit jí na rukou ale pak jí dám do postýlky a už půl hodky spinká x-) x-) úspěch :-D :-D já s etak těším na víkend až projedeme to auto :-D :-D
Profilova fotka
O jaké stěně mluvíte? Můj petrklíč kvete jak o život, ale nemá ani jeden list :-D Jo, já mněla perný, rozlítaný den včera. Byla jsem v práci, musela jsem zařídit kontejner, jet podepsat smlouvu a zaplatit zálohu, tátovi do lékárny, vyzvednout prachy, objednat překlady o polední pauze dovézt chlapů oběd, pak schůzka kvůli zateplení paneláku, pak další kvůli oknům v našem domečku, šup do tepláků oškrábat další stěnu, pak zas domů a vyprat věci ze stavby. A večer mně dorazil manžel. Je úplně mimo a mám pocit, že ho to ani nezajímá a co je horší, když jsem se ho zeptala na práci,novou, co rozjíždí, tak jsem zjistila, že neví nic ani o ní. Fakt mně vytočil. Dnes má být jeden den na baráku, to chtěl ještě ráno odjet pro nějaké maso, vyprdelil se v osm no fakt na pěst. A to ho vidím, jak dojel na stavbu a pije kávu a kouří doutník. Asi ho zabiju. Já být mým tátou, který tam dře od rána do večera, tak ho kopnu někam.
Profilova fotka
moni mě chcíp :-D já tě fakt obdivuji a smekám před tebou :-N jít do čeho jsi šla s chlapem který je pořád v práci na barák a práci kolem něj není ti chce kus odvahy.... můj tchán má nový barák a maká na něm neustále,jirka už takový moc není ale co tady udělal když jsme to dělali za to jsem mu vděčná....ale když se něco poto opraví to a to se na baráku musí jinak budeš za vše platit :-x
Ahoj Leni :-) Koukám,že si užíváš jako Evička...jen si užívejte!!!!!! :-) Markét,jééé to mi je líto....... :-( Asi ten přechod nějak nezvládl..... Vždyť jsem psala že je to o náhodě,ale pokud se tam jede v období dešťů,tak si myslím,že ta pravděpodobnost je větší...a to jsem třeba já nechtěla. ;-) 25výročí.......to je krásné...to až budeme mít my...,to budu ráda.... :-D :-D Slaví se rok,dva....ale 25 to je něco ;-) Ahoj Mončo!!! :-D ,tak to je dobré,hlavně že drží!!! Takhle jsem to jednou měla s vánoční hvězdou...červené listy zůstali a zelené opadali :-D Chjo.....Mončo....nerozčiluj se....... |-|
Profilova fotka
No, na obdiv to není, prostě když to nepůjde, prodá se. Ale nad tím nechci zatím vůbec uvažovat. Plním si svůj sen, Pavlův taky, ale makám na něm já :-| , Jako on to zase platí, bez jeho příjmu by jsme si to dovolit nemohli, ale trochu zájmu bych uvítala, ani po něm nechci žádný manuální výkon.
Jo, jo....já už jsem to psala dávno a říkala,že Monču moooooc obdivuji!!! A je fajn,že má tolik optimismu a síly!!! Já jsem také říkala,můj manžel není na to,že by šel a opravil něco na baráku,kdyby byl problém,tudíž kdyby byl barák,tak bychom museli mít i na firmu,která by nám to opravila..... :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak po včerejší přestávce jsem opět v práci :-) Markét - moc hezké auto :-) a manžel je šikula, že takhle dokáže ušetřit Kačko - mě petrklíč zatím drží, má dost květů, i listy má, snad jen jeden list nepřežil ;-) akorát ty kvítky jsou o dost vybledlejší než byly původně Moni - museli jste si na domečku pěkně máknout
Profilova fotka
kaci ja nechala petrklic nasim v praze, mamka je po operaci a jezdi tam vzdy na tyden na rehabku tak aby ji tam delal radost ;-) a v nedeli rikala, ze krasne drzi :-) moni moje segra to ma jako ty, ulpne presne, jeji chlap ma penizemale do manualni prace se vubec nehrne a tak zrekonstruovala cely byt sama :-|
Profilova fotka
Dobré ráno holky, vy dneska teda jedete :-) Markét, tak to je super, že se malá naučila spinkat i přes den, spí pak hezky i v noci? Jinak k tomu havarijku, já si teda udělala s 0% účastí, na rok i s povinným ručením to vyšlo od Kooperativy na necelých 18tis, ale je super, že ať se stane cokoliv, neplatím ani korunu.. Což třeba hned teď ocením při tom škrábanečku na dveřích, kdybych měla platit nějaká procenta z částky na lakování, tak bych už byla hodně otrávená a už bych to nemohla udělat tak, jak plánuji :-D jak jsi psala, že manžel bude jezdit meganem do práce, a když ty budeš potřebovat někam jet, tak ti megana nechá doma a vezme si audinu, ty teda neplánuješ jezdit s tím novým? A kam pojedete na výlet, už to máte vymyšleno? :-) Mončo, tak přesně takové stavy, co máš teď na manžela jsem měla taky :-D Ale buď v klidu, když s edo toho dostal ten můj, tak už musí každej a musím ti říct, že je to teď takovej pracant, až mi přechází zrak, takže se nestresuj, ono to přijde, je to přece jen pro něj úplně něco nového, s jeho dosavadním životem to nemá nic společného, musí si na to zvyknout a bude dobře, uvidíš. Jinak jsi měla včera pěkně nandáno, jsi šikulka, jak to zvládáš :-) Jo, nevím, jestli jsi četla mojí otázku v minulých dnech, jak to dopadlo s tou pojišťovnou a hospitalizací? a ptala jsi se mi prosím na tu hospitalizaci při porodu, zda proplácí? Kačko, jasně, že pak hadříky přenechám, když budeš chtít :-) S tou rekonstrukcí mi to fakt přijde za dobrou cenu, to bylo teda komplet nové jádro i s kuchyní a koupelnou??? Naši chtějí letos právě dělat nové jádro, tak abych měla přehled, za kolik to tak jde udělat. Já počítala tak 200tis. Leni H, je to nářez být doma, co :-D Jdu trochu makat, potřebuji pak vypálit, jdeme s kámoškou na obídek :-)
Profilova fotka
Jo Kačko, petrklíč mám pořád živej a moc se mu daří, koupia jsem k němu narcicky, mám to na stole a už tu dýchá jaro x-) 2 dny teda chudák vypadal na smrt, ale pak jsem ho vydatně zalila a krásně se zmátořil, je moc krásný, děkuji :-)
Profilova fotka
No jí si právě řekla, že když to zvládla Evča, tak to s Vaší pomocí zvládnu i já :-D Evi, ještě stále nemám z pojišťovny vyjádření. Tu hospitalizaci při porodu jsi myslím říkala už ty tenkrát, že neproplácí? Já to tedy nevím :-|
Profilova fotka
Mončo, no já si to právě už nepamatuji, vím jen, že neproplácí neschopenku na rizikové těhu, ale právě mám pocit, že něco s porodem tam bylo, jen už nevím co a po našem velkém úklidu ani nevím, kde mám ty smlouvy hledat, no budu se muset do toh vrhnout :-D
Profilova fotka
kačko tady je to srovnání focuse a peugeta ;-) http://magazin.auto.cz/testy/ford-foc... peugeot vychází od dost líp x-) x-)včéra jsme to četla a jsem ráda za to co jsme vybrali 8-) evi 10% spoluučast je také super ;-)nám to nevadí zaplatit si pak 10% a já věřím že se někdy nic nestane x-) 8-) neplánuji rozhodně jezdit novýt ted a v zimě!!!!takže prostě si bude půjčovat audinku a mě megana nechá ;-)o nic nejde ;-)když ty auta jsou na co níčit nové :-D :-D
Profilova fotka
Vidíš to Evi? Máš tam nechat bordel a všechno by jsi našla ;-) :-D
Profilova fotka
Mončo, já to říkám furt :-D :-D :-D nevim co mě to napadlo, uklízet :-D :-D Markét, samozřejmě, že člověk neplánuje bouračky, a že to někde odře, ale pokud už se to stane, tak na novém autě se to neřeší dílama za pár kaček z vrakárny, ale novýma a většinou origoš, kvůli servisní knížce atd a teď si vem, kolik zaplatíš při každém ťukanečku a výměně dílů. A furt se bát, aby se s tím něco nestalo, to není pro mě, já to auto potřebuji využívat a užívat a ne na něj brát ohledy :-) To třeba kámoška si pořídili loni taky nové auto a chudák s ním nejezdí ani na nákupy, protože ho má strach nechat na parkovišti, aby jim ho někdo neukrad nebo neodřel, takže s malinkou jezdí starým autem a tohle nové, krásné, bezpečné jim stojí pernamentně na dvoře. To srovnání aut dopadlo pěkně, viď. Já mám taky radost, zrovna čtu crash testy na auta a to naše Toyota Avensis je mezi prvníma pěti x-) x-) x-) to jsem až čuměla :-D http://www.novinky.cz/auto/testy/1914...
Profilova fotka
na golfa jsme se byli podívat....6golf je strašně maličký :-( a kombi by vyšel na 455 tis, :-o to nejsme magoři a arději bychom si koupili TOurana nebo jak se to píše :-D :-D :-D ani s enám kombi ten golf moc nelíbil :-| jinak jsou to super auta ale nechají si to zaplatit 8-( 8-( měli tam peugeota bílýho také 308 vě větší výbavě ale s panoramatickou střechou x-) x-) to je pecka ale byl o 60 tis,dražší a jen kvůli střeše :-( jsme to dát nechtěli ale byl super a hodně podobný ty vaši Toyotě ;-) evi nám 10% spoluučást nevadí :-D to bychom si jí nedávali kdybychom na to neměli :-D :-D mě je jedno jaká bude škoda i když bude 200 tis dáme jen 20 tis.to se mi zdá výhodné :-D :-D :-)
Profilova fotka
a permanentně nám na dvoře stát nebude :-D :-D jen říkám že do práce je to zbytečný ;-) ;-) na co to zbytečně riskovat.... na léto asi máme plán takže se hodně projede asi 1000km ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?