Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 evi nebudu o tom zase diskutovat emoticon mám na to svůj názor emoticon
jak jsme řekla byli malý jak rodiče prarodiče a ona málem neporodila emoticon a dr jí přímo řekl že je to z vitamínů emoticon
já v těhu jedla pestře takže fakt tabletyk jsme nebrala a vše v pohodě emoticon

až budeš dávat příkrmy čím budeš krmit když je zelenina tak špatná emoticon emoticon ??

nevyrovná to souhlasím ale propagovat to a stersovat maminy které kojit nemůžou emoticon je smutný!!!!!
7. únor 2010 ve 12:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 moni jejda to znám emoticon a to jsem byla těhotná a vše jsem dělala mazec ty zdi škrábat nezávidím emoticon emoticon je to pakárna ale věř že rychle zapomeneš a odměnou ti bude krásné bydlení emoticon emoticon vydrž emoticon
7. únor 2010 ve 12:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Markét, no vždyť píšu, že já s vitamínama v tabletách taky nesouhlasila, proto jsem je nebrala, ale mám teď jaksi černé svědomí, když mi tohle dr řekla, tak jsem měla potřebu to tu probrat..
Jinak ty jsi je nebrala a bylo opravdu vše ok? nemohla se malá třeba i z tohoto důvodu narodit třeba o ten měsíc dřív? Nikdo nikdy nepřišel na to, proč se narodila dřív, ne? Je lehké to svést na úklid atd, ale jistota to není.
Jinak k těm příkrmům, tak rozhodně pokud budu prckovi příkrmy vařit, tak ne z kupované zeleniny přece!!! to je horší zlo, než cokoliv jiného, vždycky jsem chtěla příkrmy vařit, skleničky se mi zdály na první dojem jako chemie, ale po přečtení x článků do toho vaření nejdu, pokud nebudu mít zeleninu od někoho domácí nebo tak. Ty příkrmy ve skleničkách jsou aspo%n z ověřených zdrojů zeleniny, které nejsou hnojeny všemožným svinstvem atd.
K tomu kojení, já si myslím, že ta propagace je právě dobrá, protože spoustu mamin by se třeba z pohodlnosti na kojení vyprdlo a dávali umělou, i kdyby kojit mohli, víš jak.. řeknou si, je to stejně dobré jako kojení, všude se to říká, tak co bych kojila a ničila si prsa a omezovala se v jídle a nemohla dát dítě ani na hlídání.. proto asi ta propagace kojení, ne pro stres pro ty, co kojit nemůžou, ale pro podporu těch, co kojit můžou, aby kojily emoticon

Odpadl mi dnes oběd pro šváru, jeho přítelkyni je blbě, tak makat na barák nejdou, tak si tu zrovna balim tašku do porodnice a půjdu žehlit další sušák, normálně se nepoznávám, mě to dokonce začalo bavit!!!! emoticon
7. únor 2010 ve 12:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi já je brala jednou týdně emoticon ale ne každý den to bych do sebe necpala emoticon

jedla jsem zeleninku ze zahrádky emoticon i kvůli malé to budeme pěstovat emoticon jak píšeš já to moc dobře vím za měsíc mě čekají příkrmy takže to mám prostudované emoticon

propagace dobrá moc není když ti místo pozdravu každý řekne a kojíš emoticon uvidíš pak tě to třeba také zamrzí emoticon já jsem prostě proti tomu alergická jednou sem se ptala na kojení net.na nějaký problém myslíš že poradilii ne ne jen mlely za každou cenu kojte to jsem měla malou nechat hlady emoticon takže proto to nemám ráda a nevěřím že maminky se vzdávají kojení to jsou vyjímky nějaké primadony emoticon

a teorie že jsem nebrala vitamíny mě rozesmála emoticon o nemyslíš vážně emoticon emoticon dřív se ni nebralo rodiůli dřív jsme divný emoticon a já to mám potvrzené vím důvod proč jsem rodila dřív emoticon od 28tt mi tvrdlo břicho mega hodně byla jsem hospitalizována to asi víš ne a tam mi řekli že bude dobré když jí donosím do 36tt že mám citlivou dělohu a prostě ten nápor nezvládne budu to mít asi i u druhého že porodím dřív emoticon já měla být v absolutním klid nohy nahoře a nic nedělat tak bych to možná zvládla dýl ale to jsem neudělala a tak to dopadlo takže vím že jsem si to zavinila sama emoticon
7. únor 2010 ve 14:27  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 holky emoticon emoticon emoticon já šla malá se posrala nesla jsem tu posranou ponožku upadla mi sjela po zdi emoticon emoticon takže hovno na zdi v obýváku emoticon emoticon tak jsem to setřela a přemaluje se to snad emoticon emoticon
7. únor 2010 v 15:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jupííí, mám další sušák vyžehlený a pračku pověšenou emoticon ale je to síla, jak je to všechno mini, tak to trvá věčnost, než se to tam rozvěsí a o žehlení ani nemluvím, ale zatím mě to baví, píšu si rovnou, co čeho od jaké velikosti mám, no silidně mi hrabe emoticon

Markét, to nebyla žádná terorie, jen takové zamyšlení, zda to třeba náhodou nemohlo být taky tím, že tělu něco chybělo nebo malé, proto třeba ta citlivá děloha a tvrdnutí bříška a celkově snaha organismu vypudit malou na svět dřív.. já to chci jen probrat ze všech stran, zda do sebe ty vitamíny mám začít futrovat nebo ne, víš jak. Fakt mám najednou takově černé svědomí, že jsem nic nebrala pravidelně, jen tak, jak říkáš ty, jednou za čas, ale to mě zase přejde emoticon
K tomu kojení, je mi jasný, že to pak zamrzí, pokud do tebe někdo kvůli tomu hučí, to by mrzelo každýho, protože přece jen máme v hlavě zafixováno to, že kojit je pro dítě to nej. Ale ty víš, že jsi kojená nebyla a jsi fit, tak se tím netrap.

A kdepak máme všechny? emoticon
7. únor 2010 v 15:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, moc pěkně emoticon emoticon emoticon
7. únor 2010 v 15:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi to si nemyslím prostě někdo nedonosí miminko a nedonosí emoticon a příčina neznámá emoticon

tak je ber emoticon emoticon o nic nejde třeba ob den emoticon at máš svědomí čisté emoticon emoticon
7. únor 2010 v 15:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Vládík spinká, my dokoukali pohádku a já se šla mrknout na vás.
Evčo, na malého mě taky baví žehlit, za to naše oblečení se hromadí emoticon

Co se týče té Axy, tak si myslím, že je to zadarmo, ta platba. Ale překvapila si mě, protože jsem se na to neptala emoticon

Jinak to naše prádlo není úplně zašedlé, ale není bílé. Bodyčka ze začátku bílá docela zůstala, ale teď už ne. Vládík má teď taky vel. 74, něco může už 80 a třeba kalhoty, svetry a bundy má ještě 68.
Jinak já peru od začátku v normál prášku - persil sensitive a bez aviváže. Vládík neměl žádnou alergickou reakci.

Já vitamíny v těhu moc nebrala, spíš jen do toho 3. měsíce, pak až tak od 8. a ne každý den.

Co se týče toho kojení, tak asi na tom něco bude, že je lepší a doporočují kojit, určitě by pak byla nějaká proti kampaň. Ale já jsem byla taky na sunaru a marodila jsem v dětství i teď málo.
Malému jsem ze začátku příkrmy jen kupovala, ale poslední dva měsíce se snažím více vařit. Takže to teď střídám, protože mu vařím jen z kuřecího masa, takže teď kupuji spíše příkrmy s králíkem, jehněčím, treskou apod., aby to měl pestřejší. Oni i do těch skleniček dávají to, co ty neuvaříš. Jde taky o cenu, teď jedno jídlo stojí pro Vládíka (když není v akci) cca 29,- Kč - což by bylo 900 měsíčně, pak spotřebujeme tak 3 kašičky - 180,-, 3 krabice mléka 750,- každý den přesnídávku nebo jogurt nebo třeba obojí - cca 500,- Takže Vládíkovi to dělá jen 2200 měsíčně za jídlo. Takže když nám třeba koupím květák nebo brokolici, tak to Vládíkovi taky uvařím.

Kačí, já chci také zkrátit vlasy, ale pořád se toho bojím.

Mončo, jak píše Evička, zase to moc nepřeháněj, ju emoticon
7. únor 2010 v 15:22  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi mě také bavilo a baví prát na malou a žehlit emoticon emoticon ted mě to baví musím si to nějak zdůvodnit protože to je praček emoticon emoticon emoticon

jiřinko ahoj emoticon jo přesně na naše oblečení zapomínám emoticon emoticon jak píšeš není to zašedlé ale bílé také ne emoticon ten persil už příště koupím budu jí na to zvykat emoticon stejně už budu dávat příkrmy a lovala to nvypere emoticon
to s tím jídlem je mazec to je peněz emoticon také to chci střídat vařit a skleničkovat aby jedla obojí a na dovče nebo tak jsem nemusela vařit a dát jí ze skleničky emoticon emoticon
7. únor 2010 v 15:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky Jiřinko, tak se na tu Axu radši zeptej, aby ti víc nebrali za provedení platby, než ti to vydělá, víš jak..
Jinak pro nás už nežehlím, obkoukala jsem to u kámošky, když se dá víc aviváže, tak to pak stačí na sušák jen pěkně pověsit, přejet rukou, pak suché pěkně složit a je to pak jako vyžehlené emoticon žehlím jen to, co vypadá zmačkaně, ale to jsou jen sem tam nějaké kalhoty, je to velkááá úleva emoticon
Za to jídlo pro malého je to teda darda, co emoticon S těma vitamínama to máš teda stejně jako já, já brala jakž takž v prvních 3 měsících tu listovku a teď teda začnu aspoň ob den s vitamínama, pro klid duše, jsem fakt od té poradny trošku v depce, zda jsem něco třeba nezanedbala a mám strašný výčitky, i když vím, že třeba bezdůvodný emoticon
No a copak malej v noci? bylo to lepší?

Markét, kdyby ti ty příkrmy ani persil nevypral, tak si pro jistotu kup to žlučové mýdlo, ta kámoška má prádlo fakt bez flíčku a pere v lovele.. ale ona je strašně pečlivá, já bych na to asi neměla nervy, každej flíček na bodíčku nejdřív drhnout tám mýdlem emoticon Jo a to už se mají dávat příkrmy takhle brzo?
7. únor 2010 v 15:45  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj holky, tak jsem nakonec nikam nejela....a flákám se doma u pc. Manžel šel ráno pracovat na byt,teď po obědě také...a já jsem si tady hrála s fotkama a ještě mě čeká pár fotek nahrát na CD . zítra jsem pozvaná na casting emoticon ,tak jsem na to zvědavá.
Holky....,co to řešíte???? Já nemůžu k tomu nic říct emoticon O čem si mám s váma povídat??? emoticon
Evi, takže jsi byla ušetřena druhého (dietního jídla).....my jsme měli uzené br.kn.a zelí...já jsem teda měla salát a dnes už druhá Delissa XXL - mám zas nějaké choutky... emoticon

Markét,tak to je rarita,to si myslím,že nikdo na zdi opravdu nemá emoticon emoticon emoticon

Ahoj Jiřinko,neboj se toho....já jsem byla odhodlaná už minulý rok na jaře....potom my odvahy moc kadeřnice nedala,tak jsem to nějak neřešila...potom mi to malinko zkrátila a když jsem viděla jak to rychle roste....tak dnes už vím,že do toho půjdu! Opravdu mám dva typy a jednu ženu z toho moc mám ráda a moc se mi líbí,tak snad to bude slušet i mě....a chci to i s barvou co to mají dámy... emoticon
Tak já jdu uklidit hrneček od kávy a obal od sušenky....a jdu na to CD.....
7. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky Kačko, a podle kterých celebrit ten účes chceš? a jakou barvu? Jo a na jaký casting jdeš? to je otázek, co emoticon
7. únor 2010 v 15:51  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi u nekojených dětí od 4měsíce emoticon holky musím letět čekáme míšu s amálko musím se převlíct připravit něco k mlsku zatím pa
7. únor 2010 v 15:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj Evi... emoticon napíšu ti to teď do mailu a pošlu ti ty fotky,třeba mi napíšeš že mi to slušet nebude a budu hledat jiný účes,ale budu ráda za každý nápad!!! Jinak blond až bílou... emoticon
Nevim,přímo na co to je.....to se dozvím na místě,vždycky si tě pozvou a potom ti řeknou na co se to točí,víš. To dostaneš jen SMsku......s datumem,časem,honorářem a musíš to potvrdit,nebo ne.
7. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Kačko, tak to jsem zvědavá, už čekám na mailu emoticon
V jaké agentuře jsi? Já takhle měla dělat compars v tom filmu Jindřich IV, natáčelo se to v Plasech v klášteře, ale bylo to na x dní a v té době jsem se nemohla uvolnit z práce. Mrzelo mě to, protože tohle natáčení je super, tam bylo 1000Kč za den a k tomu rauty jako bejk emoticon Kdysi jsem dělala compars v americkém akčním filmu, natáčelo se to v ateliérech u Prahy, to byl taky hukot emoticon Držím palce, ať ti to zítra klapne, a pak dej vědět, o co šlo emoticon

Markét, pozdravuj Míšu a hezky si to užijte emoticon
7. únor 2010 v 16:04  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Evi, už to tam máš emoticon
Markét,že také pozdravuji holky!!!!!! emoticon
7. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Kačko, tak ten účes je bomba, moc se mi líbí, je to šmrncovní a určo ti to bude moc slušet!!! Fakt to má jiskru emoticon
7. únor 2010 v 16:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Tady je to agentura J.H.Holding....jinak jsem pod stálou jinou...kde neplatí za den,ale rovnou ti částku napíšou v smsce...tady co teď bude zítra,tak psali 1.200,-na den....a myslím že to byli dny...17.2. - 21.2....ale my 19.jedeme na hory....tak nevím... emoticon Uvidíme o co půjde a zda budu taky vybraná...tohle pozvání není vše....
7. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Jéééééééééééééé děkuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emoticon A který z nich je lepší? A lépe by mi seděl??? Mám problém docela s vlasy.....ten první bych musela dost žehlit....mě se vlasy vytáčejí.
7. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 No mě se líbil vždycky moc ten, co měla Mašlíková, ale ty ostatní jsou také podobné a krásné emoticon
Myslím si, že ti seknou všechny, jen bych pro jistotu šla třeba do toho s nejdelšíma vlasama, postupně to zkrátit můžeš vždycky emoticon Ale já jsem na tohle posera emoticon
No držím na ten casting palce, ať to stojí za to a vyberou tě emoticon
7. únor 2010 v 16:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Přesně takhle jsem si to řekla také.....nechám ten nejdelší a potom to budu postupně zkracovat - eventuelně emoticon Děkuji...jsem na to sama zvědavá.......snad to budu stíhat. Je to přes celou Prahu.
Jdu něco ještě udělat....večer sem kouknu,budu sama doma.. emoticon
7. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Evčo, tak noc byla slušná emoticon
Kačí, pošli mi to taky na mail, prosím emoticon
7. únor 2010 v 18:38  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Kačí, tak ta Mašlíková to má takhle moc krásný, to bych si vybrala. Ale určitě s tím bude dost práce. Ale na druhou stranu asi míň než s dlouhýma vlasama. Myslím, že by ti to slušelo.
Já bych chtěla něco nad ramena - nějaké to mikádo - ve předu delší, vzadu o něco (ale malinko) kratší. No uvidíme.
Taky si říkám, že my vlasy docela rostou.
7. únor 2010 ve 20:02  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 já chci také mail emoticon emoticon emoticon emoticon

tak byla tu míša vypadá dobře emoticon slušelo jí to a vypadala spokojeně emoticon

přivezla věcičky ale naší by to bylo malé emoticon emoticon normálně amýska dorostla emoticon emoticon sice je o pár cm amýsek větší ale tak o 3cm emoticon emoticon emoticon naše je dlouhá fakt emoticon tak jsme si vzala jen overálky a jedny džínečky ale má krásné věcičky emoticon emoticon
7. únor 2010 ve 20:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Tak teď jsme se vrátili od našich, maminka mi připravila tři zavinovačky ještě po mně, a pak jsme tam prohrabali skříň, kde má uskladněné ještě věcičky po mně jako po mimi a našla jsem tam úžasné takové ty košilky z jemného plátýnka po mně a co mě fakt dostalo, tak plátýnkové úžasné šatičky ještě po mojí mami, takže 67let staré!!!! emoticon ale jsou na léto super, k tomu je takovej ten plátěnej čapeček a je jich hafo, tak mám z toho velkou radost. No a pak jsem tam vzala ještě různé háčkované světříčky, ono je to tak sladké, sice nevím, zda do toho malou někdy oblíknu, ale uvidíme emoticon No a ještě polštářek a peřinku do kočárku, různé povlečení atd, tak jsem zvědavá, co z toho využiju emoticon

Jiřinko, tak to je super, že noc byla už dobrá emoticon Jinak mně se ty vlasy jak máš na tobě líbí, když je zkrátíš, tak je nedáš do culíku a nebude tě to pak třeba překážet a padat do obličeje?

Markét, no vida, jak malá pěkně roste, to je dobře emoticon
7. únor 2010 ve 21:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky emoticon

přeju krásné pondělní ráno emoticon

evi to znám já také měla radost z tich zavinek emoticon ale použila jsme je chvíli na začátku jak byla nedonošená chtěla být hodně uplá pak už ne a pak jsme dávala ty rychlozavinky tam je spokojenější...ty šatičky emoticon to je mazec 67 let staré emoticon emoticon ale hezké!!háčkovanou sadu jsme měla jednu upletenou od kolegyně e krásná emoticon ale mě se v tom naše moc nelíbila emoticon tak jsme jí to dala párkrát emoticon

dneska nás čeká poradna obídek u našich rajská omáčka a pak nákupy emoticon pro mě super den vypadnu z baráku emoticon

nakoukla jsme do dominikánské republiky nějaká holčina tam dala odkaz na fotky byla v bayhabe ale v jiným hotelu nádhera emoticon jsem se pokochala a pak spadla na zem emoticon emoticon
8. únor 2010 v 08:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 dobré ráno mladé paní a maminky emoticon

včera jsem jen večer nakoukla a všimla si, jak řešíte vlasy.
Kači, tak ten účase ála Mašlíková se mi taky moc líbí, jdi do toho! však ono to doroste, neboj. emoticon
já jdu dnes po obědě, ale většinou mi to jen dobarví a zastříhne. toužím po dlouhých vlasech, ale mám je docela jemné a pak už mě to štve, tak to nikdy nevdržím a ostříhám je. nejdél jsem je měla po ramena.

holky, k DR bych ráda ještě nějaké rady. dost to řeším a samozřejmě uvidíme podle cen a peněz, chceme svatební cestu objednávat až tak měsíc před - nějaký last-minute.
doufám, že ceny ještě klesnou.
docela řeším, zda Bayahibe, kde jste byly a chválíte. je to tam dle fotek nádhera, dívala jsem se i na videa, ale je to tam dražší než letovisko Punta Cana. kdyby to bylo jen o 2tis. na osobu, tak by to tak nevadilo, ale o 4-5tis. už je to pro nás moc. uvidíme později, ale co mi radíte? a máte tip na nějaký fajn resort právě v Punta Cana. a víte něco o Juan Dolio? Bocu Chiccu jste určitě psaly, že ne, tak tam nehledám. moc díky za rady
8. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
 Dobre rano,
holky me dneska zacinaji dlouhe prazdniny od prace a uz to vstavani me bavilo emoticon

Koukam, ze jste o vikendu zehlily, co kdybych vam poslalato moje, ja se k tomu chci dneska dokopat,ale nevim, jestli se mi to podari, uz to odkladam hoooodne dlohou. my meli vikend valeci, chtela jsem jit ven, ale pak sjem videla jak je tam hnusne tak jsme zustali doma, apresto nic neudelali. lae vzdycky si rekneme, ze takovych vikendu uz moc nebude tak si to i uzivame emoticon
8. únor 2010 v 09:03  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj holky emoticon
Markét, já ty fotky mám doma ve složce v pc.....jestli to mají holky na mailu,tak ti to určitě přepošlou...... emoticon

Evi, tak to musí být nádhera,takhle staré štaičky z plátenka....to se jen tak nevidí......

Leni,my jsme byli v Punta Caně....a co vím tak Juan Dolio nikdo nechválí,a moc se nedoporučuje - ona i cena mluví za vše. Punta ¨Cana je krásná.....my tam byli únor-březen...a pohoda....lidi tam začli jezdit až když jsme odjížděli,to tam začla sezóna.....Vy tam jedete v létě????
8. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.