Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Určitě, mám tady i rozepsáno, kolik pytlů cementu, lepidla atd., tak prostě zkusím spočítat, kolik by vyšel materiál. Asi si je vezmu jen na obývák a zbourání zdi. Tohle je prostě velká pálka i když na metry to jde a asi nejsou drazí. Markét tak to je pecka, korunky ti zaplatí půlku krbu.
Profilova fotka
Kačí, já nad tím tak přemýšlím a pokud se rozhodneme, že se vykašlem na posuvné dveře, tak nechám udělat obložky. Pokud půjdem do posuvných, tak se to musí vybourat.
Profilova fotka
Holky věříte mi, že jak tady kalkuluju, tak je mi normálně na zvracení? Mám sevřený žaludek a jsem napnutá jak struna. Mozek mi pracuje na 200%. To je strašný. Holky, já vás obdivuji, hlavně ty, které aktivně shání . Evi, jak je možné, že jsi se z toho nezcvokla :-D ?
Profilova fotka
moni jak na krb :-D to zaplatí jirka tohle si utratím sama :-D x-) to je moje dovča 8-) ba ne dělám si srandu :-D moni věřím :-( já jsem se z toho málem zcvokla a to jsme byla do toho těhotná takže hormony pracovaly na milion procent vše jsme hrozně prožívala atd :-S je to peněz ale nakonec to nebylo tak strašný jak jsme počítali a ve finále vše vyšlo levněji....ale je to mazec :-p
Profilova fotka
já už s eted děsím toho krbu :-( :-( :-( všude bordel bude se to nosit po schodech nahoru kde je ten zátěžák,pak přes jídelnu obývák s ebude muset vyklidit :-S fakt z toho mám hrůzu nejradši bych to odpískala :-N ale ta touha mít krb je silnější no budu to muset přežít 8-( 8-( a pak už dlouho fakt doma nechci dělat nic x-)
Profilova fotka
jo a prý je z krbu bordel....což také nevím jak zvládnu už ted luxuji denně i dvakrát :-N myslím sedačku ne koberec..je na ní vše vidět až bude krb budu asi stát permanentně s vysavačem v ruce 8-( 8-(
Ahoj.... :-) Zdravím vás z mého rodného domova..... :-) Mončo,my jsme se rozholi do obýváku dát posuvné dveře.....nechali jsme si od těch zedníků zvětšit otvor,vybourat obložky staré železné,začistit a teď jen vybereme dveře a firma je postaví a vyjde nás to na necelých pět tisích. Proto si myslím,že by toto mohli udělat ty chlapi co bud u vás dělat rekonstrukci. Jinak jak jsem začla kalkulovat teď na ostro také,tak jen jsem spočítala vybranouu ložnici a na kalkulačce jsem najednou měla 75 000,- =-) A ubírám,přemýšlím a hledám něco podobného a jiného...je to šílené. Hezký víkend
Profilova fotka
Jojo Markét, bordel je to pěkný. Ty jsi dost čistotná, takže je to hned pryč, ale my máme zadělanou tu bílou sedačku :-D
Profilova fotka
Vládíček už naštěstí usnul, tak snad teď nějakou chvíli vydrží. V noci se docela budil, byli jsm vzhůru od 3:30 do 4:30, ale alespoň spal do 7:15. Přes den už spí málo. Dneska dopoledne 40 minut a odpoledne jen hodinu.
Ahoj Jiřinko :-) Markétko, bordel je to pořádný z toho krbu,takový drobný nepříjemný prášek ]-( ,který se dostane opravdu všude - i do skleněné vytríny pod sklo....My to dělali v létě a sádrokarton řezali na balkóně,protože to nebylo možné - moc prachu!!!! Jinak Mončo,jestli ještě můžu,teď jsem to tady probírala s mamkou a vše je dost,ale dost drahé a do hodinovky by nikdy nešla!!!! Ale to je jen názor ;-) Tk, pa,pa....my jdeme k sestřence masti POKERA!!! Tak držte palce ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem vás konečně dočetla :-) Dneska jsem dotřídila věcičky pro malou, podle barev na praní, takže toho mám na 7 praček, mám vypranou zatím jednu, tu budu zítra žehlit a dám prát druhou, bude to boj :-) Jo, to jsem se chtěla zeptat, co znamená, že málá naléhá hlavičkou na čípek? Mončo, k tomu krbu, my si ho teda obezdívali sami, máme tu teplovodní krbovou vložku, tu nám na vodu a celkově na vše zapojil švára, je to topenář, ale obezdil to pak manžel, na to, že nikdy nebyl kutil, tak mu to šlo jedna báseň :-) No a v minulém domě to obezdíval exmanžel a taky bez problému. Vybouchnutí bych se nebála, protože bouchnout může max.ta vložka a tu stejně musí zapojit odborník, s tím obezdění nemá vůbec nic společného ;-) Jinak ta cena za to vybourání atd vůbec nevím, zda je vysoká či ne, s tím zkušenosti nemám, ale ohledně toho materiálu, to si zjistíš snadno, kolik stojí stačí mrknout na nějaké stavebniny na ceník a nebo si ten rozpis materiálu rovnou někam pošli do stavebnin, udělají ti nabídku a uvidíš. Ten rozjezd je opravdu náročný, to bylo fakt na bednu, ale pak to půjde jedna báseň, neboj :-) Markét, bude to určo nářez ta stavba krbu, když už tam bydlíte, to si popravdě neumím vůbec představit, ale je to otázka pár dní, tak snad to nějak přežijete. Jinak při provozu krbu máme taky bordel, ale jen ze dřeva, když se nosí a přikládá se, pokud jsi pedant na čistotu, tak ti z toho hrábne, protože pořád se někde váí nějaká smítka.. já to neřeším, vždy pustím robota a on to tu vypucuje :-D Jinak popílek nebo tak nám z krbu nelítá, zatím jsou zdi i sedačka čistá. Jinak s tím autem to máte opravdu jako na houpačce, každou chvíli chcete úplně něco jiného, to mě celkem pobavilo :-D My třeba měli při výběru jasno, určili jsme si priority, že to musí být kvalitní auto, prostorné, ojeté, aby neztrácelo tolik na hodnotě atd, no a pak už jsme jen to vysněné hledali, až našli. Jsem zvědavá, co nakonec teda koupíte :-) Kačko, do toho krámu se chystám v úterý, tak pak dám vědět, ju ;-) Jinak k té hodinovce, ono záleží asi jak co, protože já když to tu přepočítávala, tak to, co jsme platili od hodiny vyšlo o x tisíc levněji, než kdyby za to dostali za metr to, co požadovali, ale to bylo taky možná štěstí na makáče :-) Držím palce na poker :-) Jiřinko, tak to jsi měla krušnou noc, co.. no snad se brzo zase srovná :-) Jooooo a kolotoč už fachčí, manžel koupil v železářství šroubečky a už je to v pořádku, je na prosto krááásnej a dokonalej, děkujiiii x-) Jdu do hajan, dobrou noc :-)
Profilova fotka
ahojky holky evička zase ponocovala :-D :-D :-D to užjsem dávno měla půlnoc :-D evi věcičky třídit nemusíš peru bílé i barevné dohromady a ještě nikdy nic nepustilo ;-) 8-) nemusí se to třídit řekli mi to zkušené maminky poslechla jsem a ušetřuje mi to spoustu práce x-) x-) s tím autem jak jsme psala je to jirkova věc a on je jak na houpačce a jak jsme tu několikrát psala že už mě s tím se..ale co nadělám že ...má čas do dubna do končí jedno auto a nutně potřebuje jiné takže tak...já jen píši kde jsme byli co jsme viděli atd tak asi to sem nebudu psát ;-) a budeš mít pokoj :-D kačko jak si dopadla na pokeru?? ;-) jo a ten vysavač mám slíbený také takže mi to pak ulehčí práci ;-) ;-) malá se dnes probudila do dobré nálady tak snad to vydrží včéra byla fakt mega uřvaná 8-( 8-(
Článek se načítá
Profilova fotka
evi a on jasno má chce nové ale zase enchce utratit všechny peníze co máme já ho v tom chápu je to těžký ted budu na rodičáku on prostě je ten tip co potřebuje rezervu a ta rezerva není 20 tis.to je pro něj málo :-N a ojeté ano je to fan ale co když se ti tam pak něco posere a se.. pořád to se mi stalo u megana pořád jsme do něja cpala a cpala až mě vyšlo na nehoprázný peníze takže pro takové člověka který uvažuje mít pro rodinu to nej je to bohužel těžký :-( není to ten tip co prostě jde a bezrozmyslu koupí ale takového jsme si ho vzala :-D :-D :-D
ahoj holky, přeju hezký víkend. jeli jsme domů a v pondělí mám zubaře a jdu ke kadeřnici. platím tu za dobarvení a zastříhnutí necelé 300,-, to by se mi v Praze nestalo. ;-) Moni, se stavěním Ti určitě neporadím, to spíš já pak budu sondovat od vás tady. :-) každopádně se už moc těším na fotky, jak budete postupovat. věřím, že je to náročné, ale pak z toho budete mít velkou radost. je to asi předčasné, ale kdy myslíš, že je reálné, že byste se mohli nastěhovat? Adamovi došlo už z obce, že naše žádost o pozemek byla zařazena do seznamu. jakým způsobem se pak vybírá, komu se pozemek přidělí? jinak se trochu bojím svatby, mamka nechce jít bez přítele a taťka zas tvrdí, že ho nemá rád a půjde jen na obřad. on sice není moc společenský, ale aspoň na oběd mohl jít. no uvidíme, ještě je čas. ale mrzí mě to, jak to celé bude. :-| jak trávíte víkend? já nějaké konkrétní plány nemám, Adam píše disertačku a já se asi někomu ozvu, lidi tady tak často nevídám a někdy mi to chybí.
jinak jsem si tady z nějaké starší diskuze všimla, že Míša amimi už tu nemá profilovou fotku, tak tu asi pak ještě byla. možná je v nové práci zaneprázdněná a už nemá chuť se tady vykecávat. každopádně jí přeju, ať je v pořádku a má se fajn. třeba ji někdy potká Lenča, když jsou ze stejného města a náhoda je blbec.
Profilova fotka
Ahojky holky :-) tak jsem si konečně po celém dni sedla, dopoledne jsme byli po krámech, pak přišel Petrovo brácha s přítelkyní na oběd, chudákovi zjistili zánět slinivky, tak je na příšsné dietě a jelikož tady makají na baráčku a nemůže jíst po hospodách, tak jsem dnes vařila na dvakrát, stejk pro nás s hranolkama a pro něj na vodě s bramborem a zítra mě to čeká zase, musím vymyslet něco dietního :-) Pak jsme se byli podívat u nich na baráčku a teď se jdu pustit do žehlení první várky oblečků a dala prát druhou. Markét, díky za tip s tím tříděním, ale už to mám hotové, stejně tak nebo tak je toho na 7 praček, tak to bduu prát už pěkně rozdělené a pak za provozu při mimi už třídit nebudu. Jen mě tak napadá, nezajde bílá, když se bude prát s barevným? Je pořád zářivě bílá? taky asi záleží v kolika stupních se pere, já dávám vše na 40, na pár kouskách bylo 30, ale to mi přišlo jako to máchat ve studené vodě a na 40 se tomu nic nestalo, měla jsem trošku strach, ale je to ok :-) S tím autem to sem samozřejmě piš, já jsem to nemyslela zle, jen mi to přišlo vtipné, že jednou jste se jeli podívat na nějaké ojeté, a teď přišel zase s novým a pokaždé úplně jinej typ a tak, víš jak to myslím :-) Je jasný, že výber auta není lehká věc, my na to naše podle představ čekali x měsíců, než jsme na něj kápli.. ;-) Jakpak dneska malinká, je to lepší než včera? Ta fotečka na tom odkazu je moc krásná x-) Leni, ta cena za kadeřnici je fakt super :-) K tomu pozemku přesně nevím, my když ho kupovali, tak jich tu bylo ještě víc volných, takže jsme rovnou skládali rezervační zálohu. Ale pokud vaše obec má seznam, tak pak se to prý většinou přiděluje dle pořadí a taky podle mě by mohla hrát velkou roli obálková metoda ;-) S tou svatbou je to trošinku prekérka, viď, ale ještě se tím netrap, třeba tatínek do té doby někoho potká a když bude mít doprovod, tak půjde i na hostinu.. a třeba s emu to rozleží v hlavě, teď to třeba jen zkouší, že když bude dělat justy, že maminka si třeba přítele tam nevezme, víš jak.. ještě je spoustu času, držím palce, ať to dopadne dle tvých představ :-) S tou Míšou je to zvláštní, že nám ani nepísne, žiju, ale nestíhám.. No snad je v pořádku, jen prostě už nemá tolik času. No a já se jdu vrhnout do žehlení těch mini věciček :-D
Profilova fotka
Ahoj holčiny, tak já dnes celé dopoledne prospala. Vládík od 2:30 do 3:30 opět nechtěl spát. Nejdříve jsem si ho vzala k sobě, tak po mě lezl, pak jsem ho dala do postýlky, to kníkal, tak jsem mu dala najíst a pak vzala k sobě, zase po mě lezl, tak jsem ho dala do postýlky, zase kníkal, pořád si stoupal, tak jsem ho několikrát položila a pak u kníkání s hračkou v puse usnul :-D Vstávali jsme v 6, já to v 7:20 zalomila, Vašík mi ho v 8:45 přinesl na spinkání a spali jsme do 10:15 8-) Evčo, já také první praní oblečky třídila, ale jak píše Markétka, teď už peru jednu pračku bílou s barevným a v pohodě. Ta bílá u dětiček nikdy nezůstane úplně bílá. Stačí, když se ti vykadí do bodyčka, to už jen tak nesundáš. Nebo po příkrmech to budeš mít pořád špinavý :-) Jinak všechno peru na 40 taky. Evičko, zrovna jsem se ti chtěla na ty šroubky zeptat. Tak mám radost, že to takhle dopadlo a kolotoč se líbí a funguje :-) Už máš vůbec postýlku, přebalovák apod? Leni, s tím tatínkem tě to musí mrzet, ale třeba se to opravdu zlepší. Chápu ho, že nechce vidět mamku s někým jiným, musí to být stejně pro něho moc těžký. Budu držet palečky, aby se mu to v hlavě rozleželo a nakonec ten den s vámi strávil celý. Jo a ještě jsem vám chtěla říct, že mám penzijní připojištění u AXA a nechala jsem si u nich udělat kreditní kartu. Při placení s ní ti jde každé 1 % z nákupu na penzijko. Někteří jejich partneři mají i bonusy (např. Benzina, Exim tours, penny market atd., tam ti jde z nákupu o něco víc) Můžeš si na to posílat vlastní peníze, nebo můžeš jít určitý obnost do mínusu (stanovíš si ho) a 45 dní to máš bezúročné. Dneska jsem si připsala už 2,90 :-D
Profilova fotka
Tak mám dožehleno, trvalo to hodinku a manžel mezitím udělal famozní těstovinový salát s masíčkem, tak se teď láduju :-) Ahojky Jiřinko, no kolotoč je fakt úžasný, jsme z něj fakt unešení, vždycky zhasnem, pustíme si ho a koukáme na motýlky na stropě :-D Jinak přebalovák a ani postýlku ještě doma nemáme, ale už to máme vybrané, jen objednat :-) Do ložnice koupím jen takovou tu přebalovací podložku, komodu mám a pak potřebuji ten přebalovák do koupelny. No a přemýšlela jsem na těma nebesama nad postýlku do ložnice, strašně jsem to tam chtěla, ale asi se na to vyprdnu, protože postýlka bude mít vlastně sundanou tu jednu bočnici a přiražená k posteli, takže by nebesa mohly být jen z boku jako přes celou postýlku a to by se mi to pletlo při ukládání atd, takže postýlka bude bez a načančaná bude akorát ta kolébka v obýváku s nebesama. Ještě to promyslím. S tím penzijním pojištěním je to zajímavé, kolik platíš za platbu s tou kartou? Já teď zase čekám na sumičku od pojišťovny, došlo mi, že bychom mohli nárokovat ten manželovo zrakvený nos z léta od toho bernardýna, jak mu ho roztrhl, zůstala mu tam jizva, tak jsem nechala napsat dr posudek, jsou to vlastně trvalé následky a zjizvení v obličeji, což je na tohle pecka, myslím, že z toho kápne pár desítek tisíc určitě x-) Ještěže jsem mu nechala udělat k životku i to úrazové připojištění :-D Jo, Mončo, když jsme u toho, jak to dopadlo s tím pojištěním, co máme, proplatí i tu hospitalizaci v nemocnici a neptala jsi se mi prosím na proplacení hospitalizace při porodu?
Profilova fotka
ahojky my byli u našich pak se jelo hromadně k nám kde se popilo pojedlo :-D odjeli kolem 6 malou jsme vykoupala a v půl 7 usnula x-) x-) my s manžou jsme si udělali hezkou chvilku :-D :-D :-D a ted jsem tu 8-) malá dneska byla sladká moc hodná x-) x-) s tou míšou je to opravdu moc divný :-o škoda že na ní němá někdo kontakt ;-( docela se o ní bojím :-( peru na 40 ale ílé opravdu nezůstane bílé :-S jak píše jiřinka i bryndáky jak jsou používané často tak už to tak nevypere :-x ale zatím lovela zvládá ;-) až budou příkrmy přejdu na persil sensitive ;-) jiřinko ty vaše noci :-( to je hrůza :-( se t nedivím že pak spíš :-N
Profilova fotka
Markét, tak to jste měli krásnej den, malá je zlatíčko :-) K tomu praní, kámoška pere teda stále bílé odděleně a má vše bez flíčků a bez zašednutí, když se něco ušpiní od příkrmů atd, tak na to používá žlučové mýdlo a pak to vypere normálně v lovele a má vše jako nové :-) Jo a co znamená to, že malá naléhá hlavičkou na čípek?
Profilova fotka
evi asi že malá už sestupuje dolů ale nevím =-) =-) já malou chchi už zvykat na normál prášek ;-) čím dřív tím líp ;-) ae to žlučové mýdlo je prý dobré já nemám zašedlé věci ale jako nové to rozhodně nevypadá :-D :-D ale pokud to má kámoška na měsíc ty věcičky tak pihoda ale naše vše nosí do ted takže vícekrát práno a často :-D
Profilova fotka
Markét, no to mě právě taky hned napadlo, jestli malá třeba už není moc dole, když naléhá na čípek, ptala jsem se dr, co to znamená a řekla mi, ať to neřešim.. vtipné, ale nějak to z té hlavy nemůžu dostat :-D A odkdy se doporučuje prát dětem v normál prášku? nemůže jí to způsobit vyrážku nebo alergii, když je ještě tak maličká? ta kámoška má 10ti měsíční holčičku, perou stále v lovele a jinak ty hadříky nosí asi taky dost dlouho, protože jsou teprve na velikosti 74. Jo a copak vitamíny v těhu, nic neberu, jen sem tam si vzpomenu, tak si vezmu jeden prášek, a pak zase dlouho nic, nevadí to?
Profilova fotka
evi někdo pere v normál od začátku ;-) tedy v tom persilu sensitiv ;-) naše nemá alergii zatím na nic ani netrpí na opruzeniny nic ;-) ta lovela pak to prostě nezvládne ty příkrmy dle mého :-p :-p já vitamíny brala tak jednou za 15 dní :-D :-D jesli chceš velké mimi ber ho denně 8-) :-D
BAFFFFF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-)
Ahoj holky..., tak včera poker dobrý,zvládli jsme dvě hry. Šla s náma i moje mamka s přítelem a bylo to super! Bojovala jsem jak kdyby tam byli peníze!!!! :-D Skončili jsme kolem jedné ráno a my jsme potom jeli domu, a venku pěkně chumelilo. Evi, už se těším... ;-) Potřebuji pořád něco nového na sebe.Včera jsem si zrovna zkoušela mojí vysněnou bundu za poslední dva měsíce :-D ,myslela jsem že mi velikost M bude..... :-( a nebyla a oni neměli S..... ;-( Jinak co se týče té práce...,je to individuální a záleží co se dělá a zda je tam dozor....asi je to také hodně o tom,koho chytíš...,co je to za člověka. My jsme zas dneska byli uklízet,já vytírala až jsem zlomila mop,když jsem ho ždímala....asi jsem byla dobře rozjetá a plná energie :-D :-D :-D :-D Markétko....myslím že těch nápadů na autí bude ještě dost....,a chápu docela každou chvilku jiné úlety,ale ono se to manželovi potom srovná a bude čekat na to pravé.....není to jako když jdete nakupovat chleba ;-) Chce to čas....... :-) Ale také jsem si jinak myslela,že máte jasno...a za tím si půjdete a budete to jasno hledat.... ;-) Ahoj Leni a Jiřinko... :-) Leni když jsi psala o tom kadeřníkovi......já se chystám na krátko,a už se docela na to těším, moje kadeřnice už mi dvakrát řekla,že ne....že mě neostříhá....,,tak jsem si našla jinou a dobrou ;-) Vy zase pracujete-......perete,žehlíte....Dneska jsem také prala....mám plný sušák....Jinak já se v práškách nevyznám,protože kupuji úplně jiný než z krámu a ten je super a i pro děti a hlavně my vydrží 3,5 -4kg,teď nevím přesně půl roku...ale dlouho mě trvalo než jsem si zvykla na menší odměrku než je u normálních prášků,pořád jsem tam cpala dvě,než jsem si na to zvykla....a vypere vše!!!!! Je super! Bílé je bílé a na tmavém nemusím používat už gely a nedělá to fleky ani mapy. x-) No a co budete dělat zítra????? ;-)
Profilova fotka
Markét, no taky si říkám, že když pračka stejně prádlo důkladně máchá, tak tam prášek nemůže zůstat, ale stejně pro klid duše budu prát v té lovele a časem uvidíme :-) K těm vitamínům, já to právě říkala dr, že nic neberu a ona mi na to řekla, že by se vitamíny brát měly, že prej to není pravda, že potom jsou veliké děti, velikost je prý daná geneticky a z vitamínů si vezmou jen co potřebují.. tak mě to trošku zaskočilo a zamrzelo, že je pravidelně neberu, že třeba maličká nemá vše, co potřebuje, proto se ptám, jak jste to měly vy. Ahojky Kačko, tak takovou uklízecí sílu v plné páře bych tu občas potřebovala jako sůl :-D Jo a jakoupak bundičku máš vyhlídnutou? :-) A co ten účes, jak hodně na krátko chceš jít? takhle ti ty vlásky moc sluší :-) Zítra mám v plánu žehlit další várku mimi věcí, co mám na sušáku a dát prát další várku a večer jedem k našim popřát dodatečně mami k svátku a nafasovat nějaké pleny a zavinovačky atd, co tam má mami schované ještě po mně, tak se na to už těším :-) Co máš v plánu ty?
Ahoj Evi :-) ,no není to nic příjemného,to uklízení..všude plno prachu,tak to není uklízení jako doma,když děláš úklid pravidelně. Musela jsem vymejt novou linku - konečně atd....ještě se dnes něco spárovalo,bílou přetírali nedostatky atd...Líbí se mi bílá buřtíkatá krátká bez nápletů,nebo malinko k zadku s páskem... x-) Já sice bílé mám dvě,ale dva roky staré :-D Účes ti pošlu na mail,mám dva obrázky.... Já jsem chtěla jít s mamkou zítra na lyže,tak nevím...záleží jak se ozve,ale na bytě já zatím práci už nemám,ale také seberu prádlo ze sušáku...... Jinak si myslím,že když začneš brát vitaminy teď tak tím se také nic nezkazí,ne?
Profilova fotka
ahojky evi reklamní tah!!chtějí aby jsi vitamíny kupovala a oni z toho měli prachy nic víc dříve se také vitamíny nebraly a byli jsme zdraví já toto nesnáším cpát do sebe něco co j formou tabletek jsme zastánce ovoce zeleniny a to jsem zdr.sesta a kamarádce řekli že měla dítě velké kvůli vitamínům sami střízlici a ona měla 4kg dítě aby ne když denně brala mamavit :-| jak říkám já skoo nic nebrala a maličká je zdravá to je jako kojení kojte kojte by byli děti zdravé je to kec!já kojená nebyla a nikdy jsme vážněji nestonala max jednou za rok rýmu.... kačko to znám to uklízení vymývání atd je to pořád dokola co :-S jé lyže to bych určo šla a užila si to x-) x-) práce neuteče!!chce to i i něco užít 8-) je dobře že jste si poker užili x-) x-) dneska čekáme míšu s amálkou x-) x-) tak s ena ně moc těším x-)
Profilova fotka
Včera jsem oškrábala jeden pokoj. Je to asi 12m2, ještě mně čeká 100m2. Ve dvě ráno jsem se probudila bolestí, pazoury mám jak v ohni. Polkla jsem brufen a dnes mně čeká obývák. Až dům doděláme, bude ze mně Rambo. Jen obývák si nechám vyštukovat, aby byl udělaný pořádně.
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Mončo, hlavně se nepřepínej, ať do té ruky nedostaneš z toho škrábání zánět šlach nebo tak něco, to by jsi pak už neudělala nic, šetři se trošku. Markét, no nevím, zda od dr je to reklamní tah, když z toho, že mi doporučí vitamíny, nic nemá, ona recept na vitamíny přece nepíše, ty se prodávají volně v lékárně. Já právě taky nebyla zastánce tabletek, proto jsem to nebrala, říkám jí, že mám pestrou stravu a ona mi říká, že v dnešní době je zelenina atd plná dusičňanů a vyhnaná chemicky, a že to taky není to nej do sebe extra cpát. No prostě si asi pro klid duše ten vitamín aspoň ob den vezmu, mám od kámošky Elevit. Ta ho brala celé těhu pravidelně a narodila se jí holčička 3kg, tak si fakt nemyslím, že by to na to na váhu mělo extra vliv. ta tvoje kámoška, co je malá a narodilo se jí 4Kg dítě, ptala jsi se, kolik ona a manžel, případně prarodiče vážili při porodu? Nezáleží na tom, že je teď prcek přece. K tomu kojení, kdyby nebylo lepší a zdravější než UM, tak se to určo tak nepropaguje a nějaký výrobce na UM už bude hustě lobovat za to, jak je UM nej nej nej a lepší než mateřské mléko, ale to jsem ještě v žádném propagačním letáku nečetla a nikde neslyšela.. Ty jsi měla třeba štěstí, že jsi nestonala, to nejde takhle zobecnit. Někde jsem četla, že materšké mléko je něco jako očkování, protože při sání dítěte tělo generuje, co mu chybí a co potřebuje a to do mléka přidá. Já si myslím, že UM je opravdu na vysoké úrovni, ale s mateřským mlékem se to nedá srovnávat. Ale má zase jiné obrovské výhody :-D Kačko, tak co lyže, vyrazili jste? tohle mě tak chybí, už teď se kvůli tomu těším snad na příští zimu :-D Účes pošli, jsem zvědavá :-) Hezky si užijte neděli, já jdu vymýšlet nějaký dietní recept bez tuku, abych mohla švárovi uvařit obídek. Nenapadá vás něco?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?