Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
ahoj holky, tak do Říma bych taky moc chtěla! každý, kdo tam byl, si ho chválí. možná na podzim bychom mohli vyrazit. pak se poptám. Jiři, tady taky chumelilo. ta zima je krásná, ale mám pocit, že už mi dochází energie a potřebuju jaro. chystáme se ještě na víkend na hory, ale pak už chci jaro, kolo, brusle a sluníčko! ;-) Moni, ta cena není tak zlá, ale když si najdeš nějaké levné letenky a ubytko, do pěti tisíc se dá vejít. my tak byli v Paříži. já mám dost problém s cestováním busem. v sedě prostě neusnu a pak jsem hrozně polámaná! a letecky jsme už párkrát byli a když vychytáš letenky, není to problém. a ty bys mohla i z Drážďan vychytat nějaké dobré, ne?
Profilova fotka
Míšo, my byli tady, ale zvedli ceny. http://www.alfororomano.it/eng/index.... Jo Leni, Vašek měl také oblek od Koutného, kupoval si ho na ségry svatbu. Dokonce si ho kupoval asi v 10 dopoledne a ve 13:00 byl obřad :-D Ale super bylo, že padl jako ulitý ;-) Což je ale zázrak, on je spíše sportovní typ. No a na naší svatbu se pak hodil. Taky už si přeji jaro, už kvůli malému. Je mi ho líto, jak vždycky brečí, když ho oblékám a když ho pak ještě dávám do sporťáku (opravdu jen minimálně, byl v něm asi 5x :-| ) Ale je to krásné, venku je už asi měsíc bílo, co?
Jiři, já tu firmu vůbec neznala. Ten kovové šedý oblek je krásný, ale fakt k těm krémovým šatům asi nepůjde. Zamlouval by se mi hnědý. Moni, manžel si ten oblek kupoval nebo půjčoval? Jiřinko, s tím, že Vašek kupoval oblek těsně před svatbou mám taky své zkušenosti. Na promoci jsem si s tím hlavu moc nelámala. Měla jsem jednu fajn halenku a klasickou černou sukni, tak že si ji vemu. No a pak jsem viděla moc hezké šaty a mamka ráno u snídaně, prý ať si je koupím. Tak jsem půl hodinky před promocí ještě vybírala šaty a převlékala se do nich v kabince. Rovnou se platily na mně! :-D Jo, krásné to je, taky se mi to moc líbí, ale jaro je lepší! ;-)
holky, já se z toho svého chlapa asi po! teď se dívá na Beremko, prý o čem se tu diskutuje. já tady dělám něco do práce a u toho pijeme dědovo vínko. a on mi tu cituje nějaké názory. :-D
Profilova fotka
jirinko, proc nevozis maleho ve sportaku? =-)
Profilova fotka
Ahojky holky, vy jste toho dnes napovídaly, teď jsem dočetla :-) Leni, to se musel přítel celkem asi nad diskusema z Beremka bavit, co, pro chlapa to musí být celkem nářez :-D Jiřinko, ta daň z nemovitosti se musí platit jen za zkolaudované, je to tak? Když ještě koulaudaci nemáme, tak nemusíme nic? Malej ráno už pak nezabral a vstávali jste tak brzo? Jak jsi to zvládla? Jo, musím se podělit o velikou radost :-) dnes jsem byla na tom UTZ a jsem unešená, malá byla krásně vidět, mám to zase na dvd, parádně otvírala pusinku, bylo to roztomilé :-) Jinak váha 1.5Kg, obvod hlavičky 27cm, termín porodu dle UTZ je 15.4. a prý to nebude velké mimi, dr to odhaduje tak na 3-3,20Kg, takže jsem měla velkou radost. Všechny orgány fungují, je už hlavičkou dolů a prý by se už neměla přetočit, takže jsem štěstím bez sebe :-) No a koupila jsem jí dnes za odměnu teplounký spací pytel do kočárku, slaďounký a měkounký a úžasný světříček, neodolala jsem :-D Jdu do hajan, byl to dnes dlouhý den, dobrou noc
ahoj Evi, ty jsi zase ponocovala, viď! ;-) moc gratuluju, jsem ráda, že je u Tebe a maličké všechno v pořádku. Adam tam včera četl zrovna nějaké hlody, ale brzy jsme mu to zatrhla. naštěstí to nebyla diskuze, kam chodím. :-D holky, já už chci tak jaro!
Profilova fotka
ahojky evičko super moc moc gratuluji x-) x-) to uteče jak nic a za chvíli máš malou v náručí :-D x-) my dnes slavíme 3 měsíce x-) x-) x-) x-) hrozně to letí :-. byli jsme ve městě malá mega hodná napapat jsme jí dala v cukrárně ale nedalo se tam přebalit ]-( a jeden pán mi nabídl at přebalím u něj že tam má masáže tak jsme přebalili u něj :-D :-D na masážním stole :-D :-D byl moc hodný 8-) leni :-( :-( :-( jaro chci také a moc ;-(
Profilova fotka
Ahoj holky, ráno tedy byla cesta na plavání, všude sníh a nový navátý :-| Míšo, já malého dávám do sporťáku, když je kdy - třeba dnes byl, ale je opravdu na zimu špatný - úzký. Na baráku máme ten jiný, větší. Jinak je třeba v autosedačce, když jedeme z plavání, nebo jedu k někomu na návštěvu. Evčo, tak ať je to takhle pořád v pořádku a brzy už mám malinkou u sebe. Mě doktor říkal, že malej bude mít porodní váhu tak 2800g a měl 3100g ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno. Evi mám radost s tebou. Já už jsem vlastně přes rok těhotná, prožívám totiž všechna Vaše těhotenství :-D , pak nemám tloustnout ;-) :-N . Tak tu daň z nemovitosti jsem jela podat na poslední chvíli. Vyplnila jsem, co jsem věděla, ale ty koeficienty mi nic neříkali. Pak jsem také nepochopila, že v tom přiznání byla kolonka zastavěná plocha a podlahová plocha, což jsou u nás dvě rozdílná čísla, ale pani mi řekla, že to musí být stejné :-. . No, naštěstí mi poradila, v podstatě mi to doplnila, páč ty koeficienty fakt neznám. Teď čekám na složenku. Byt už máme také podaný, tam budu platit 720Kč. No, Pavel dostane v pondělí na rok tankovací kartu s neomezeným čerpáním od firmy, tak přemýšlíme, že se někam vypravíme autem. Mně láká ten Řím, někdy v květnu, na můj svátek a Pavla zase Řecko, nějaký jeho známý už deset let jezdí autem někam do Řecka, tak uvidíme. Jak znám Pavla, stejně nebude mít čas :-| Jiří u Vás jsou ty silnice fakt nářez.
Profilova fotka
Mončo, nebuď tak pesimistická, nějaká volná chvíle se najde ;-) Nám to paní na finančáku vyplnila celé - tedy diktovala a já psala, neměli jsme sebou ani formulář :-D Evčo, nevím, jestli musí být dům zkolaudovaný, ale myslím, že ano. Za chvíli mi přijede kamarádka s dvouměsíčním chlapečkem, viděla jsem je jen jednou na začátku ledna, tak se na ně moc těším, určitě bude prcek zase úplně jiný :-) Jinak prdelka měla v noci jen 1x mlíčko, probudil se po desáté, tak jsem si ho vzala k sobě, to hned usnul, ve 2 dostal mlíčko, vzbudil se v 5:20, po 10 minutách spinkal a pak vstával v 6:20. V 8 už byl zase unavený a v 8:30 usnul a teď spinká. Dneska jsem nemohla jít sním spát, protože musím trochu poklidit :-)
Profilova fotka
Ten úklid je hrozný, neexistuje samočisticí dům :-N ? Já se snažila to vyplnit, mněla jsem sebou LV i kupní smlouvu. Vím, jak strašně zdržuje, když tam klient nemá ani jméno a příjmení a je vidět, že si formulář ani nepřečetl. S tou kolaudací nevím, ale neměla by se zaplatit alespoň daň z pozemku 8-( ? Holky venku je tak nádherně, snad to vydrží do víkendu.
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, Moni - nevím, jak je u vás, ale u nás teda od rána sněhová vánice a doufám, že do víkendu se vát nebude :-D a s tou daní z nemovitosti mě trochu strašíte... :-|
Profilova fotka
Za pozemek se musí odvádět určitě, to už jsme platili i minule - 25,- Kč :-D Mončo, my jsme to chtěli udělat elektronicky, jenže to mají v nějakém souboru, který nám doma nejde zpustit a na chodbě žádné formuláře neměli. Vedle nás byla paní a taky to s ní vyplnovali. Jinak tě chápu, jako úřednici tě to štvát musí, ale oni byly milé, když jsme jí říkali, že nemáme formulář, že tu není, tak tak paní říkala, že to s námi vyplní. O tom, že musíme platit i my, přestože jsme byli loni osvobození, jsme se dozvěděli z televize, ta paní vedle nás taky. Pavlí, u nás pršelo, pak chvíli chumelilo a teď nic, jen svítí sluníčko. Ale je šílený vítr, špatně se mi jelo s kočárkem.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak Vladik nebyl jedinej kluk na srazu ;-)
Profilova fotka
Jupíííí, budeme mít dalšího kamaráda x-) A co Leni, jsi ráda? Jak se říká, nakonec je opravdu úplně jedno, co to bude, jen aby to bylo zdravé. Ani nevím, co sis vlastně přála? Do IP posílám odkaz na fotečky zimního baráčku a poníka ;-)
Profilova fotka
Jiri no jsem v soku, ja moc chtela holcicku, takze malinky zklamani to bylo,ale....to prejde a hlavne, ze vubec je ;-)
Profilova fotka
To víš, že to přejde ;-) Chlapeček je taky úžasný, uvidíš x-) A co manžílek, co on si přál a co na to říkal?
Profilova fotka
U nás je ažůro. U nás na finančáku taky nebyl nikdo, ale bylo už celkem pozdě, když jsem tam byla. Jéééééé kluk. Tak gratuluji. Mně by to nevadilo. Jiřinko krása. Což o to poník, ale co ta ovce :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ovce je super, viď. Oni se takhle pořád honí :-D U nás je též azuro a vítr je fuč. Vládík je na procházce s Dědou a já taky vylezu, když je takhle krásně ;-)
Profilova fotka
Nezamlouvej to, to se jako tchýně rozhodla, že bude mít zoo. Já to pořád nechápu, proč to koupili? Oni bydleli dřív v paneláku viď?
Profilova fotka
u nás teď taky vysvitlo sluníčko x-) Jiři - domeček je úžasnej takhle zasněženej x-) a zvěřinec taky super x-) Leni H - gratuluju k chlapečkovi :-)
Profilova fotka
leni :-D :-D :-D já to říkala gratuluji x-)
ahoj holky, až teď jsem se sem dostala. Leni, gratuluju. tak která holka by nechtěla holčičku, ale nakonec je to fakt jedno. stačí mrknout na Vládíka a musí být každá nadšená! ;-) už to tu chtělo dalšího chlapa! :-D Jiři, díky za odkaz, jdu mrknout. já se často dívala na ty vaše fotky z estranek, můžu i dál? ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Leni H, moc a moc gratuluji k zdravému chlapečkovi, přesně vím, jak se cítíš po zjištění toho kluka, já si tím prošla tenkrát taky, jak se poprvé sekli, ale věř, že si to v hlavě za chvíli tak obhájíš, že je lepší ten chlapeček, že kdyby ti příště řekli holčička, že tě to na chvíli i zamrzí ;-) No a jak jste velký a co termín porodu atd? :-) Markét, přeji Sofince vše nej nej nej k tříměsíčním narozeninkám :-) Pěkná nová fotečka v profilu :-) Jiřinko, tak jaká byla návštěva miminka? Já byla dnes u kámošky, co má 10ti měsíční holčičku, stále nesedí a ani se nepokouší, jen leží a plazí se trošku, je strašně klidňounká.. no a byla tam i další kámoška s dvouletou holčičkou a to byl teda nářez, k neuhlídání :-D Fotky jsou krásné, ten poník a ovce parádní, to je idylka :-D Mončo, no tak to jsi mě trošku vyděsila s tou daní z pozemku, ale dává to smysl, budu se muset poptat, my ještě nic neplatili, ani loni.. :-S Musím do hajan, ráno jedu do poradny, dobrou noc :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsem si trochu prispala a prisla az pred chvili, mam posledni dva dny v praci, tak tu mam ted docela dost administrace s predanim vsech veci a tak, takze vas asi zas nebudu dneska moc stihat :-( Evi ja si na tebe vzpomela a vim, ze jsi se s tim smirila i ty, tak ja taky :-D ne uz si to i pripoustim, vcera jsme uz i zkoumali jmeno a zatim porad zustava Filipek ;-) Kamil chtel kluka, takze je stastnej ;-) Jak jsme celkem velci nevim, to mi nerekl, ale z toho co jsem odchytila pri utz tak jsme o tyden vetsi, coz jsem cekala, ze nebudeme mit zadneho prcka, tak uvidime ;-) A prekvapilo me, ze jsem videla i prsticky, dokonce nam i maval, a ja mam ted takovej provinilej pocit, jako on na nas mava ahoj tady jsme a ja jsem jim zaskocena a rikam, ze chalpecka ne, ze bych holcicku, tak tenhle pocit je ve me a snad jeste vic ho mam uz ted rada :-) Jinak jsme se vcera byli podivat na kocarek a mame jasno :-) taky jsme koupili vanicku, je modra a ma na sobe namalovane zelvicky, jsem neodolala :-D Jirinko koukala jsme na fotecky, jsou paradni, ten ponik s ovci me pobavil :-) A ta modra obloha, jee tu bych taky chtela, jako u nas vcera po vichrici a snehove bouri nebyla ani pamatka,ale je tu porad tak zatazeno :-( i kdyz dneska snad uz vysvitne, trochu se to tam trha
Profilova fotka
Holky stavitelky kolik jste přibližně platili řemeslníkům jako zedníkům, sádrokartony atd. za hodinu. Děkuji.
Profilova fotka
ahojky moni hodinově už se většinou neplatí berou si za metry ;-)
Ahoooj :-) Jiřinko, fotečky zimního baráčku jsou krásné....nejhezčí je ta kopa dárků pod stromečkem a zoo ;-) Evi, gratuluji že je vše v pořádku!!!! x-) Leni, tobě také gratuluji k fešákovi,a jak tady holky píšou......, i když to není princezna...,ona si to hlavička odůvodní a vše bude tak jak má... ;-) Hlavně ať jste fit,to ti mooooc přeji!!! A konečně taky kluk,aspoň bude mít Vládík kámoše ;-) Mončo, my jsme teď měli doma zedníky....a také jsme jim platili za m2...,protože když nejsi u nich a nehlídáš to,tak by ti taky mohli jednu zeď dělat třeba týden :-D Ale jestli chceš,podívám se ti kolik jsme jim dali.
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Mončo, tak my zedníkům hodinově platili, protože to bylo výhodnější, nejdřív s nima tu byl manžel, takže ohlídal, aby makali, a pak už jsme věděli, kolik za den toho zvládnou postavit, tak museli pak makat v nastoleném tempu, i když jsme tu nebyli, jinak dostali ode mě čoud :-D Měli jsme tu ukrajince, tomu hlavnímu jsme platili 100kč/h a těm ostatním 80kč/h. To bylo při zdění obvodovýxh zdí a příček. No a omítky jsme jim platili už od metru a to 120kč/m2 (lepidlo, perlinka, štuk) a materiál jsme nakupovali sami. No a sádrokarton nám dělala firma, taky od metru, jelikož je to jediný strop tady, a ze shora je zateplen vatou, tak tam je jiná cena než by jsi měla mít ty bez zateplení, ale nás práce i s materiálem vyšla myslím na něco přes 500Kč/m2. Na copak se v baráčku teď chystáte? :-) Leni H, Filípek je krásné jméno a z toho chlapečka si fakt nedělej, i Jířinka chtěla původně holčičku a koukej, jak je teď šťastná za chlapečka a jak je slaďounký ;-) Mně to prve trvalo asi tejden, než jsem to rozdejchala :-D Ale abych si to sama v sobě obhájila, tak jse vymyslelá snad milion výhod, proč je chlapeček první lepší :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?