Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
lennus, ja tam dala vsechny fotecky...:-( kuba nosi obleky kazdy den, ma asi 4. Odesli jsme vsechny na jiny server, kde ma na diskuzi pristup pouze ten kdo zazada toho kdo diskuzi zalozil...meli jsme problem s nejakym blaznem...mebudu to uz vysvetlovat.. 8-(
aha, to je to, co tu psala Markétka, že? to je nepříjemné, ale kašlete na ně. když budou chtít, budou v tom pokračovat. jaké obleky Kuba má? Adam nosí do práce černý a šedý. ještě by chtěl černý s proužkem a mně by se líbil na léto béžový. no a teď ten kovově šedý, ten je fakt parádní. na svatbu možná jen půjčíme, jen nevím, kam jít. ten hnědý by možná tak nevyužil. uvidíme. díky za rady
Profilova fotka
leni, kuba ma cerny s cernymi prouzky(jiny uplet), potom hladky cerny, cerny se svetlym prouzkem a sedy oblek.
Profilova fotka
Dobre rano, teda venku bylo tak nadherne a vy jste toho zas nakecaly :-D Holky sraz byl skvelej, jsem rada, ze jsem vas vsechny poznala osobne a jestli tu nekdo vyhlasuje, ze je nejvetsi koule na fotkach tak se podivejte poradne na me, si tam pripadam o 10 kilo tezsi, si priste musim vzit lepsi obleceni, ktere nebude na fotkach tak rozsirovat :-D :-D Jinak Evi ja byla taky hotova, jsme jen prolitli Ikeu, jen chvilicku, ani dolu jsme nesli a pak jsem jeli na byt a ja hned usnula :-D Taky jsem pro udelat pristi sraz driv nez zas za rok, jen ja planovat dopredu zatim nemuzu, ma se nam to narodit v pulce cervna, takze v lete budeme prtavi, tak bych to videla na konec srpna, aby jsme ten prejezd zvladli, pro nas je ta Plzen dal nez Praha, tu dame v lete pod 2 hodiny, ale Plzen je stopro 2 ne-li vice :-(
Profilova fotka
ahojky kočky :-) všechny vypadáte krásně x-) x-) těhulky moc vám to sluší..tak toho nechte 8-) leni já všechny fotky dala do toho alba jiné nemám =-) já moc nefotila :-( leni H tak se to udělá někde u vás ;-) pochopíme to budeš mít nejmenšího drobečka x-) tady zase bude sněžit 8-( se z toho picnu fakt |-| :-p
Profilova fotka
nam tu sviti krasne slunicko ;-)
Ahoj!!!!! :-) Holky, co se to prosím děje???? Proč nemá Míša fotku, proč se mažou fota??? Je pravda,že jsme si o tom povídali cestou domu,a já jsem holkám řekla,že v pasu nejsem já.....,že jsem také už měla do IP nějaké výhružky..a ne jenom já....Nevim ,který blázen má tohle zapotřebí!!!! LeniH - náhodou ti to seklo stejně jako Pavlínce a Evičce!!!! Ta červená co jsi zvolila byla krásná!!!!! x-) No a co jste děllali v neděli???? Já jsem makala na bytě a málem jsem nechala na podlaze nehty!!! ]-( pěkně jsem si mákla, a to jsem měla jet lyžovat...... :-(
Profilova fotka
Dobré ráno. Můj muž také chodí do práce v obleku. Máte pravdu, já mněla šaty šampaň a Paverl mněl oblek hnědý, šedý by byl jak pěst na oko. Už se domlouvá příští sraz :-D ? Horejsi, třeba budete mít spící hodné miminko a cesta mu nebude vadit a Plzeň zvládnete levou, zadní. Holky v baráku už všude svítíme a jdou nám zásuvky. Jen nám opravdu ukradli jeden kabel a nejde nám jedna fáze, což znamená, že sekačka a podobné věci nám nepůjdou. Doufám, že to nebude vadit kvůli nářadí, které potřebují řemeslníci, páč zahradu můžeme rozkopat až sleze sníh. Jsme s Pavlem stáli v domečku a jak paka jsem rozsvěceli a zase zhasínali.
Profilova fotka
leni H nebo jak píše Monička děti v tom vajíčku stejně spinkají a cesta jim nevadí ;-) holky jen jsem chtěla napsat že ten sraz bych brala ale s tím že bychom tam třeba někde přespali aby jsme to měli alespona na 2 dny co vy na to??????????????????? x-) x-) x-) udělali si výlet do zoo atd atd!!!
Profilova fotka
Ahojky holky :-) pokud se pak rozhodne udělat sraz třeba tady, tak kdo bude chtít, může i přespat u nás, jsou tu 2 volné pokoje a když je uklidím, tak budou i prostorné :-D Ale je ještě čas řešit srpnový sraz, uvidíme pak aktuálně, jak na tom jaké mimi bude s cestováním atd a podle toho bych to pak domlouvala.. Leni, já měla šampaň šaty na první svatbě a exmanžel měl myslím černý oblek a do toho šampaň košili a kravatu, v klopě šampaň kytičku a vypadalo to moc dobře. No a Petr měl na svatbě k mým bílým šatům oblek šedý kovový, koupila jsem ho přes inzerát asi za litr a vypadal fakt božsky :-) Leni H, jak na to tak koukám, máme stejné pocity, takže z toho usuzuji, že my nejsme tlusté, ale ten foťák byl na prd!!!!!!! :-D Mončo, to je super, že už svítíte, vidíš jak jedete :-) nám na podzim taky ukradli venkovní kabely, měli jsme z baráku vytažené ze zdi ven obrovská klubka, x desítek metrů kabelu, aby to pak vystačilo do pergoly, k bazénu atd a oni nám to nějací parchanti uštípali vše a těsně u baráku, že to bude teď i problém napojit a celkově je to velká škoda, jak finanční, tak i v tom, že napojovaný kabel je prostě už napojovaný, není nad kabel v kuse, že. Ještě teď je mi to strašně líto, když si na to vzpomenu, jsem zvědavá, jak si s tím elektrikář poradí :-( Jdu se dát do kupy a musím letět, jdu s kámoškou na oběd, pak na finančák, a pak na velký UTZ, na to se těším x-) Jo a jak jsem teď koukala do průkazky, tak jsem zjistitla, že jsem se měla 25-26.1. dostavit na krev, nevíte co to mělo být za vyšetření? Úplně jsem na to zapomněla a nemůžu se teď své dr dovolat, abych si domluvila náhradní termín.
Profilova fotka
ahoj holky :-) tak jsem se k vám taky konečně dostala, zkoukla jsem fotky, naštěstí se tam moc neobjevuju, ale připadám si taky jak velryba 8-) sraz byl super, ráda jsem vás všechny viděla ;-) a koukám, že nezahálíte a už plánujete další :-N Markét - co se to děje na koníkovi? neříkej mi, že se mi Gertruda dostane i do IP... ]-( Evi - já byla na utz dneska, mimčo je malinký a leží šikmo a to se prý špatně měří, takže si nás ještě příští týden přeměří ;-) a já jdu na odběry příští týden, ale o co přesně jde, to netuším Moni - taky si pamtuju, jak jsem nadšeně na domku rozsvěcela 8-) není to tak dávno a připadala jsem si jak Čáryfuk :-D
Profilova fotka
Evi jojo musime si to ospravedlnit - bylo to ve fotaku :-D :-D Ja se prave vratila od zubare, nastesti nic nenasla, tak se jdu najist, uz mam hlad jako vlk
Článek se načítá
Profilova fotka
Kacko prosim te uz jsem si nasla tu tvoji vuni co jsi nam davala cuchat a asi jen tak neodolam,ale chtela bych pricuchnout jeste k ty druhy, jenze vzpomenout si tak na ten nazev, muzes mi ho prosim pisnout? :-D Dik
Profilova fotka
Jojo, Čáryfuk, to je přesný. Volal mi táta, že asi přijedou makat na barák už tento týden. Jen doufám, že tam nezmrznou.
http://www.parfemy.cz/dkny-be-delicio...
Leni,omlouvám se....nějak jsem to odklikla.....ten odkaz je na ten parfém druhý ;-) Jinak k němu mají i stříbrné nádherné šperky.......,mám k němu prstýnek ;-) Tyto dvě vůně jsou moje favoritky!!!!! x-) x-)
Profilova fotka
Ten má kamarádka a voní krásně.
Ahoj Mončo!!!!! :-)
Profilova fotka
Ahóóój :-D
ještě můžu doporučit tento!!!!!!! ;-) http://www.parfums.cz/cacharel/cachar... Ahóóój..., jsi v práci?????
Profilova fotka
Jojo, makám jak barevná. Dnes se to hrozně táhne a chodí dost lidí.
Já to budu zachvilku balit,už toho mám dost!!! A doma mě čeká prádlo,žehlička a prkénko :-D :-D Asi je hodně lidí i v evidenci,co? :-( Kdepak dneska máme všechny maminky,těhulky a slečnu????? Určo všichni trajdají,protože venku je hezky a my Mončo....makáme..... ;-) Tak hezký zbytek dne!!!!!! Ahoj :-)
Profilova fotka
Někdo ten stát musí živit :-D Lidí bez práce je stále dost :-( . Jinak to co popisuješ mně čeká taky, akorát pro to prádlo musím ještě dojít do sušárny ]-(
Profilova fotka
holky, já taky makám... ale moc mi to nejde 8-) ještě že to žehlení mě doma nečeká :-p
holky čau, taky makám jako barevná a doma je po víkendu bordýlek, tak zřejmě taky budu! ;-) mějte hezké odpoledne
Profilova fotka
No, my máme celkem uklizeno. Manžílka nebavilo koukat na To je vražda napsala, tak šel normálně uklidit a já zatím u telky vařila.
Profilova fotka
holky co byly v Rime, mohly byste mi hodit do IP nejaky odkaz na hotylek????? sestrenka shani ubytovani na brezen. dikky:) x-)
Profilova fotka
Mně teď přišla nabídka na zájezd do Říma, ale autobusem. Jsou to dvě noci s ubytováním a snídaní za 4900,-. Mně to přijde drahý. Co vy na to. A co se mi vůbec nelíbí, že se nebydlí v Římě, takže člověk nemůže večer pocourat.
Profilova fotka
Ahoj holky, nám včera večer a dneska celý den nefungoval internet. Ale stejně bych vás moc nestíhala. Babička je v nemocnici, takže času teď budu mít méně. Ale byla jsem se s Vládíkem alespoň vyvětrat. U nás byla chvíli pěkná chumelenice. Odpoledne jsme jeli do Žatce kvůli dani z nemovitosti, od letoška je nové, že se musí platit i za novou nemovitost nebo byt v novém bytovém domě, loni to bylo na 15 let osvobozené :-| Ještě že to dávali v televizi, dneska už jsme měli zpoždění. Nestihla jsem se ani podívat na fotky od Míši. Jinak Vládík byl v noci hodný, na druhou flašku se vzbudil v 5:15 a už nechtěl spát, pak jsme si šli lehnout dopoledne.
Profilova fotka
Míšo - hodila jsem ti do IP odkazy na Řím, kde jsme byli my minulý rok v březnu ;-) Moni - na 2 noci busem to je od cestovky taková normální cena, ale škoda toho bydlení - Řím v noci je nádhernej... x-) pokud byste jeli na vlastní pěst, tak se to dá levněji ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?