Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Leni, musíš do Levisu pro pushupku ;-) Z čeho by jsi měla být nervózní? Mě připadalo, jakoby vás už znala a všechny několikrát viděla, ani mi nepřipadalo že Lenky a Evču vydím poprvé x-) Stejně je to divný, že minulý sraz byl už před rokem a 4 měsíci =-)
Jiři, ani nevím. možná z neznámého, i když nemám problém se bavit s kýmkoliv a mám moc ráda společnost. ale jsem i nervózní, když se těším, ale tak jinak. :-) já se dívala na ty minulé fotky a je to hezké, jaký tu máte posun, některé už děti a některé bříška. celkově všechno hrozně letí! mám pocit, že si to hezké ani nestíhám tak užít.
Profilova fotka
Já měla taky pocit, jako bych vás vídala každej den :-D Jo, dala jsem ty fotky na leteckou poštu, pipi mě k tomu dohnala, aby je měla ve vysoké kvalitě, tak vám kdyžtak písnu taky do IP odkaz, kdyby jste si chtěly nějaké vyvolat nebo tak. Tak a já propadám do depky, že jsem nikam nešla, za chvíli porodím a už se nikam jen tak nedostanu a tahle moje milovaná kapela hraje jen jednou do měsíce, příští měsíc už budu mít strašněj buben, a pak je neuvidím x měsíců :-(
Holky, bylo to moc krásné! Markétko, děkuji......ale na těch fotkách vypadám,jak prasátko..... :-D :-D Já zase musím přiznat..,že jsem chvilku byla úplně mimo,protože jsem nemohla spustit oči z vás maminek a těhulek!!! Míša,Jiřinka a Markétka opravdu vypadají mooooc dobře!!! Na Evičku jsem se nemohla vynadívat,nebim proč,ale Evi.....moc ti to sluší a hlavně jsou parádní ty krásné věci za super ceny které máš!!!! x-) Taková být v těhu a potom vypadat tak hezky jako Jiřinka,Míša a Markét...co víc si opravdu přát! Jsem ráda,že jsem udělala radost s kytičkama.....,přesně jak vypadá ta kytička,tak přesně vypadáte i vy ;-) Proč to tak rychle uteklo???? :-( Takovou dobu jsme se na to těšili....., a hned bylo po všem a už jsme se loučili... :-( Jiřinko, také jsem koukla několikrát na tvůj zadeček.... ;-) Jinak díky za typ do Levisu...,juknu na to ;-) -- potřebuji to,nemám žádné pevné svaly...jo a mimochodem...,pěkně mě bolí pravá ruka od zápěstí k loktu,je vidět,že nemám kondici...a to jsem držela prcky jenom chvilku a nic skoro nevážili... :-D Mončo, také ti přeji dodatečně všechno jen to nej,nej,nej....a ať se ti vše brzy nebo postupně plní!!!!!!!!!!! Holky, tak v létě????? Markétko, co se stalo??????? To bylo upozornění konkrétně na tebe???? Bavili jsme se o tom s holkama v autě...,je to hrozné co sem chodí za špiony a hnusný lidi..!!!! ]-(
Evi.....,nepropadej nikam.... ;-) Třeba se příští měsíc budeš cítit skvěle...a nebude ti to dělat problémy a půjdeš..,a potom uvidíš jaká bude malinká....a vyrazíš.....nesmíš to tak brát.... ;-) Jsi živel teď,tak musíš být i potom - samozřejmě s ohledama,ale musíš žít dál,jako mladá,stále rozkvetlá a živel!!!!! x-)
Evi, je lepší to příště zazipovat, takto se musí stahovat po jedné. ale díky. ;-) Kači, fotky přidávají prý až pět kilo. já si tam taky připadám děsně! ;-) a myslím, že vypadáš taky skvělě a i v těhu budeš určitě kočka. vůbec nevypadáš na svůj věk, tipla bych Tě jako svoji vrstevnici. taky díky za kytku, už jsem si ji tu vystavila. dědovi vzkaz vyřídím. ;-) holky, tak na léto bysme se měly domluvit už teď a stanovit si pevný termín kvůli dovčám! :-D
Profilova fotka
Kačko, díky za podporu, máš recht, vyrazím příště :-) a děkuji za chválu, ale fakt se poslední dobou necítím, během ledna se mi totál změnilo tělo, doufám, že po porodu na tom budu brzo zase jako dřív, obdivovala jsem dnes holky, jaké mají krásně plochá bříška a přitom miminka v náručí :-) Jak píše Lenča, ty vypadáš opravdu skvěle, máš obličej jako panenka :-) Leni, no to je škoda, že jsem to nevěděla dřív, já to tam jak trubka vkládala po jedné :-D Termín na léto bych domlouvala právě až poté, až budou jasné dovolené, kdo kdy má, zase aby se někdo nemusel ohlížet na sraz při plánování své dovči..
Profilova fotka
holky nevím já tu zůstávám...prostě nám přišli do IP IP co si píšeme :-o takže to někdo prostě ví :-( přímo na mě nic ale jedny holky to zabalili a odešli hromadně jinam |-| mě stačí fotky z rajčete ;-)
Profilova fotka
kdo fotil dál chchi fotky :-D :-D
Profilova fotka
Jsem z prťousů hotová, jdu spát :-D
Evi, nevadí, já už stahuju. to mi poradil Adam, protože jsem to takto po jedné neznala. že je lepší to zazipovat. Marky, asi je to nějaký závistlivý blbec! nerozumím a nechápu takové lidi. něco takového je mi absolutně vzdálené a je mi jich líto!
Profilova fotka
Markét, tohle je svinstvo, jak se někdo mohl dostat do IP a proč to dělá?! Leni, tak aspoň, že víme pro příště :-) Mončo, to jsme na tom stejně :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
leni všechny fotky v albu ;-) jiné nemám... evi netuším :-( ale zůstávám nebojte máte radost co :-D já s etaké musím pochlubit dostala jsem ruční vysavač x-) jelikož luxuji skoro obden sedačku :-p :-p a ten malý koberec v jídelně a musela jsem vytahovat velký vysavač tak mi jirka koupil ten malý :-D :-D udělalo mi to radost chápete :-o :-D
Profilova fotka
Markét, no tak to je zlatej, kdy to stihnul? :-) Já o tom ručním taky přemýšlím, je to šikovný třeba i na linku a stůl atd :-) je dobře, že zůstáváš ;-)
Profilova fotka
evi když mě vyhodil tak jel a pak s evrátil když mu kuba volal ;-) pak jsme ještě museli na nákup ten nestih :-D naše spí jak zabitá jste jí odrovnaly :-D :-D mám fotečky děkujuuuuu x-)
Profilova fotka
jo evi ty jsi na fotkách super za to já tragédka ]-( :-D
Profilova fotka
Markét, já to vidím obráceně :-D všude mám výraz, že bych si dala korunu, fakt :-D To je super, že malá tak hezky spinká, ona už usínala tam, je to kočička hodňoučká :-)
Profilova fotka
Tak já vás holky poprosím, abychom si IP vymazaly :-)
Profilova fotka
mury, posli mi tve fotecky pres leteckou postu...diky:) x-)
Profilova fotka
Dobré poledne holky, tak je u vás tak krásně? x-) Za chvilku jedem k tchánojc na obídek, nakoupit a na procházku do lesa, moc se těším. Jiřinko, prosím tě, včera jsem to zapomněla napsat,nemáme k tomu kolotoči ty šroubečky na připavnění těch paciček s medvídkama :-( nezapomněla jsi je doma nebo jsou někde šikovně schované? :-) IP teda vymažu, ale proč? Nic špatného tam nemám.. myslíš kvůli odkazům na fotky atd?
Profilova fotka
Evčo, ty šroubečky byly v malém sáčku v igelitce, tak se ještě mrkni, ju. Snad to najdeš. Třeba kvůli odkazům a tak, ale asi to nebude nic vážného. Jinak tady je naprosto nádherně, krásně svítí sluníčko a tak jsou 2 stupně. V 10 bylo ještě mínus 12 =-)
Profilova fotka
jiřinko IP mazat nemusíš pokud chceš vysvětlení pošli mail napíšu ti to tam ;-) ahojky holky :-) tady je také krásně x-) volali mi kde jsme že tam mám na dnes rezervaci :-D :-D
Profilova fotka
A co jsi jim řekla?
Profilova fotka
že jsme tam byli včéra :-D
Profilova fotka
Jiřinko, tak jsem tu tašku obrátila na ruby a pytlíček tam není :-( tak nevím, jestli někde nevypadl, zítra Petr koupí malinké šroubečky v železářství, tak snad to bude ok :-) už jsme tam dali nové baterie a hraje krásně, mám z něj obr radost, děkuji x-) Markét, s tou rezervačkou teda dooost dobrý :-D copak ti na to řekli? to jsme jim to v sobotu tam taky mohly říct, že tu neděli můžou zrušit, co :-) No a jak jste holky strávily slunečnou neděli? :-)
Profilova fotka
Tak to mě moc mrzí, říkala jsem, že tam je ten pytlíček. Ale snad tam budou jiné šroubky fungovat :-| Pak budu mít radost i já ;-) Já poklízela a pak jsme s Vládíkem sáňkovali, ale sluníčko už začalo mizet. Jinak mi ten drobek včera usnul v 19:30 a v 6 už byl zase vzhůru.
ahoj holky, tady bylo dnes taky krásně. na oběd jsme zašli s mamčou a jejím přítelem kousek u nás do pizzerky, dnes jsem si dala rizoto, protože těstoviny byly včera. ;-) pak jsme jeli do centra mrknout na oblek pro Adama na svatbu. byl za super cenu - 4tis., tak neodolal. je to od firmy Koutný z Prostějova. barva je světle šedá, taková jakoby kovová - do stříbrna. mně se tato barva líbila už dřív, jemu moc ne, ale teď se v něm cítil dobře. ještě nevíme, jestli si ho vezme na svatbu, protože mám pocit, že ke krémovým šatům by se hodila spíš tmavší barva, uvažujeme o hnědé a třeba si ho nakonec jen půjčí. ale každopádně ho využije, nosí oblek denně do práce a má momentálně jen dva - černý a šedý. jeden starší už vyřadil. vaši chlapi měli půjčený či koupený na svatbu? popř. odkud a za kolik? díky no a večer jsme dali s kamarády sauničku. fajn den. Jiři, IP projedu a možná něco smáznu, ale většinou jsem tam řešila svatbu a ty rady se mi budou hodit. ale i tak jsem to chtěla projít, mám tam toho už moc, tak neuškodí to trochu pročistit. jak jste se měly vy? tak hezký večer
Profilova fotka
ahojik leni, kuba mel cerny svatebni oblek z Blazka za 8,5tis. ja jsem mela bile saty a k nim se hodi cerny oblek. Ke kremovym satum se hodi kremovy nebo hnedy oblek, cerny me rekali ze ke kremovym nee.
Profilova fotka
uz jsme si smazala vsechny fotecky na konikovi, takze budu davat na rajcatko a budu vam to sem hazet:) x-)
ahoj Miško, kde máš fotku? to já se radši schovala do paruky, taky si říkám, že podle fotky Tě může kdekdo poznat. :-) to souhlasím, kdybych měla bílé šaty, tak ten šedý oblek by byl fajn, myslím, že Jiřinčin Vašek měl šedý, jestli se dobře pamatuju, ale ke krémové moc nejde, jak píšeš. sama to vidím. tak zkusíme třeba obejít i salony. my se dívali taky do Blažka, ale teď jsme právě objevili tu firmu Koutný a obleky hezké a za fajn ceny. Míšo, nosí Kuba obleky do práce? holky, já tady mám fotku jen s Amálkou. měla jsem pocit, že jste mě některá fotila i se Sofinkou. s Vládíkem nemám taky, to mě moc mrzí. :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?