Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
jo a mámka mi dala dnes nabídku 8-) budou tu black eyed peas v květnu tak prý zda nechci jít kupuje lístek tatkovi on je miluje a nechce aby šel sám :-D a já nevím zda se hodí máma od rodiny jít na koncert =-) :-D
Profilova fotka
Markét a proč by se to proboha nehodilo???? :-D jen jdi, to, že jsi maminkan neznamená, že přestaneš kulturně žít, přece ;-) K té autosedačce, já kvůli tomu kupovala právě tu polohovatelnou, že se dá dát do lehu, když se někde s autosedačkou trajdá nebo se jede dálka :-) Mně prostě přijdou v těch vajíčkách ty miminečka taková zkřívaná.. Dneska je ta ordinace samá krev :-S
Profilova fotka
evi to jo ale pařit na koncertě :-D :-D ale asi půjdu x-) x-) evi to ti fakt přijde ;-) ono to tak není když tam dáš fusak je oblečená je skoro na rovno to mi věř ;-) mě ta ordinace nějak poslední dobou nebere :-| jo a zjistila jsme po porodu že mi vadí krev :-ojestli vůbec půjdu zpátky do zdravotnictví :-D
Profilova fotka
Počkej, ty jsi to myslela fakt vážně, že nevíš, jestli se to hodí, aby jsi šla na koncert??? :-D :-D Ty nemáš v plánu už žít jako dřív, jít se bavit s kámoškama, s manželem zapařit a tak? Přece nemůžeš do konce života sedět doma nebo chodit jen do divadla atd, na to máš ještě hafo času na stará kolena ;-) Jen pěkně jdi a pořádně si to užij x-) Já jdu v sobotu večer, bohužel ve vší počestnosti budu na matonce, ale hned jak dokojim nebo nastřádám dostatek odstříkaného mlíčka, tak si to vše hodlám vynahradit :-D Je fakt, že v poslední době je ta Ordinace už hodně utažená za vlasy :-|
Profilova fotka
evi mi nepařili extra ani před tím :-D ;-) my radši posedíme s kámošema doma dáme vínko atd ;-) do divadla také nechodím :-N no jo to já už piju dávám si činzáno atd :-D :-D
Profilova fotka
akorát jsme asi blázen :-x nebo nevím zda to má každá maminka =-) =-) prostě mám hroznou úzkost nechci aby mi malá vyrostla :-N :-x
Profilova fotka
Provokatérko :-D I když doma já zase třeba vůbec nepiju, to mě ani nenapadne, já mám alkohol spojený se zábavou a doma mi přijde zbytečný to do sebe lejt :-D Takové to posezení s přáteli to jo, na to se těším v létě, až zase budem dělat gril party atd :-) ale prostě čas od času pořádně zapařit na bigbítu, koncertě, v klubu, bez toho si život nedovedu představit, je to pro mě takové vyresetování :-D Jen se teď dost bojím, že už to nikdy nebude jako dřív, že už se nikdy tak nebudu bavit, když budu mít v podvědomí malou, že pro ní musim být druhej den fit atd.. jedině hlídání na noc a den :-D ale stejně mi bude určo furt blikat v hlavě signální, no jsem na to zvědavá.
Profilova fotka
to provokatérko bylo na to činzáno :-) To je jasný, že chceš, aby malá byla pořád sladké miminečko x-)
Profilova fotka
evi no právě ;-) ten signál už u mě funguje :-| už se právě nedokážu odreagovat :-N pořád mám v hlavě malá malá malá :-D :-D moje mamka je šílená na to jí hlídat ale já jí prostě ještě nedám :-N říkám at si počká a ona že jí pak hlídat nechce :-D až bude lézt a chodit :-D :-D jejda léto x-) x-) na to se mega moc těším venkovní grilování to bude super malá bude na zahradě tahat maxe za chlupy :-D jo to chci ale asi to nezařídím že :-( 8-)
Profilova fotka
Markét, pak tě bude zase těšit, až bude malá větší, že umí třeba krásně zpívat, tancovat, bude ti dělat radost na představeních ve škole, pak třeba na ní budeš pyšná kvůli dobrým výsledkům ve škole, sportu atd.. každé období bude krásné, něčím jiným a v tu chvíli pro tebe nenahraditelným, jako teď to, že je to sladké miminečko ;-) No a když ti bude mimi chybět, tak si ho pak prostě uděláte :-) No tak přesně toho, že budu mít v hlavě jen malá malá malá se obávám :-D člověk to nevypne, co :-D Ale třeba časem, trochu.. :-D
Profilova fotka
evi to jo ;-) ale až v 10 začne puberta a bude vodit chlapi tak nevím :-N =-) druhé na to jsem nadržená už ted :-D x-) x-) ne ne to nevypneš :-D :-D ale jak říkáš třeba časem aspon trochu jo :-D tak zítra pátek a sobota se uvidíme moc se těším x-) x-) jdu do hajan včéra jsme šla pozdě dnes to musím dohnat :-D :-D
Profilova fotka
dobrou noc x-) x-) a sladké sny :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Taky se už moc těším na sraz, těch miminek tam x-) Já jdu ještě pracovat, jsem ve skluzu, jak spím do 12h, a pak většinou někde trajdám. Dobrou noc a malé taky :-)
Profilova fotka
ahojky evi miminek bude ještě málo :-D v květnu se chystáme na sraz se říjnovkami to teprve bude maso :-p :-D tak jak jsi pracovala??zvládla jsi to? u nás noc super jídlo ve 2 v 6 se vzbudila ale hlad neměla vypila málo a vypadalo to že spinkat nebude ]-( vzala jsem jí k nám a spali jsme do 8 ale ted vypila opět málo :-( a spinká :-o což není normální asi jí bolí bříško :-(
Ahoj......vy jste toho zase včera napovídali...měli jste tady sólovku???? ;-) :-D
Profilova fotka
dobré ránko :-) u nás zase přes noc napadlo mraky sněhu... doufám, že se za váma zítra dostanu :-( Markét - já bych nad tím koncertem nedumala a šla bych ;-)
Markét,mám stejný názor jako holky!!!! Že jsi matka,to není žádný hendikept!!! :-D :-D Právě tímto budeš pořád v kondici a pořád dokonale mladá!!!! ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky byla jsem u doktora, ted dohanim praci a pak uz na netu asi nebudu taklchci potvrdit, ze se zitrkem pocitam, Evi v pul 1 pred Ikeou, kdyby byla nejaka zmena tak mi prosim posli sms. Tesim se na vas!!!
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem byla nejdelší dobu bez Vládíka. Přijel známý z Belgie z rodinou a přáteli a v Praze slavil jeho syn narozeniny, takže nás pozval. Po desáté si Vládíka vzali moji rodiče a v 17 hodin ho přivezli Vašíkovo mamče, ta ho vykoupala, dala mu nabaštit a spinkat. My se vrátili ve 23:30. Cesta hrozná, dokonce jsme se museli jednou vracet, protože jedna z cest do Blažimi byla uzavřená. V Praze nás chytla pěkná chumelenice. Byl to zvláštní pocit takhle bez Vládíka. Ale bylo to hezké, zase jsme se pořád drželi za ruku a byly jak dva právě zamilovaní x-) A dala jsem si po roce a půl první vínečko, jenže mi nechutnalo :-D Naši chtěli, aby Vládík u nich spal, ale my se nechtěli vrátit a on by tu nebyl |-| Kačí, my jsme domluvené, takže u Penny ve 12:15. Markét, já si taky nemyslím, že 5 hodin v autosedačce je pro dítě to pravé. My ho po těch 2 hodinách vyndali, když zrovna nespinkal, aby se protáhnul a asi je to tak správné. Zítra se na vás moc těšíme.
Profilova fotka
Ahoj holky. Jiří, to byl první krok, další bude nechat malého spát u babičky :-D , pak přijde školka v přírodě a pak už snad přežiješ všechno :-N . Holky mně je tak líto, že tam zítra nebudu. Škoda, že ten sraz není někde blíž, třeba v Liberci :-N . Koukejte hodně fotit, jasný?
Profilova fotka
hoolky, jeee uz zitra x-) x-) x-) evi, ja malou nevozim v autosedacce venku, zaprve si myslim ze na ni foukne a za druhe to enni dobre na zadicka. Mam ji v sedacce kdyz jedeme na nakup, takze max 2h(jednou snad 3h, ale to me ji bylo strasne lito) i s cestou. Jinak vsude s kocarem:) x-) dneska u me byla kamosky z Decina, jela za prahu k mamine, tak se u me stavila. Ma stejne stareho ondraska, to bylo uzasne! x-)
Profilova fotka
ahojky kdo říká že jí vozím 5 hod. =-) =-) to jsem nikdy neřekla ale problém v tom nevidím 8-) 8-) to je rozdíl ;-) jiřinko jak píše monča pak škola v přírodě a zvládneme vše :-D :-D to je super že jste si to užili x-) x-) moni fotečky vložím do alba z chomutova neboj se ;-) škoda že nemůžeš :-( :-(
Profilova fotka
jinak evi, ja take nikam nechodim ani jsem nechodila a ani to neplanuju... asi budu domaci putka :-D :-D :-D
Profilova fotka
Já jsem byla jen jednou do 23:30, když přiletěla kamarádka z Anglie a ani mě to pořádně nebavilo. Před chvíli mě pozvala kamarádka na její narozeniny, tak uvidím. Markét, já neříkám, že ty jí vozíš 5 hodin, ale ta známá a že ty si myslíš, že je to v pohodě a jen v tom ti oponuji ;-)
Profilova fotka
jiři neříkám že je to v pohodě ;-) proto bych s malou nejela takovou dálku autem :-D :-D na dovču.... ale zas takový problém v tom nevidím když jedu na nákup atd ;-) jednou za čas a 5 hod.jí tam nikdy nenechám tak daleko to nemáme :-D :-D každý at dělá dle svého vědomí a svědomí ;-) přeci nebudu nikomu říkat že je blb když tam to mimi nechá.to ej každého věc jako výchova 8-)
Profilova fotka
tak holky moje dnes ve 12,50 na náměstí starého pavla :-) už se na vás moc moc těšíme x-) x-) x-) malá mě na to nechala krásně vyspat :-D :-D vstávali jsme na jídlo ve 3 a až v 8 ráno x-) x-) míšo také si přijdu jak domácí putka :-D :-D oproti evičce ale co mě to vyhovuje x-) x-) byla u tebe danuschka vid?to musel být fajn 8-) alespon máš občas návštěvu ;-)
Ahojky :-) Jiřinko, budu tam čekat a už se na vás všechny moooooc těším!!!!!!!!!! Dneska nemusím vařit,včera mi maminka přvezla na dnešek uvařený oběd,tak mám cca do 11:30 pohodu ;-) Venku svítí sluníčko,hezky jsme si to vybrali x-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak my vyrážíme, projdem si Ikeu, máme dnes super počasíčko, co x-) Moc se na vás těším, zatím papapa :-)
ahoj holky, to je ale krásně! my si hned po ránu udělali malou procházku. spali jsme u kamarádů, kousíček od nás, je to ten byt, jak jsme předtím bydleli, mají ho krásně zrekonstruovaný. máme tu totiž na návštěvu mamču s přítelem a do toho našeho pidi bytu je problém se ve čtyřech vejít. kdyby mamka nechrápala, tak by to snad i v jedné místnosti šlo! :-D holky, chci se jen ujistit, s Evičkou je sraz ve 12:30 před Ikea, že? já jí psala sms, ale zatím mi neodpovídá. taky se na vás těším! jdu se chystat, mám to na Zličín pěkně daleko.
Ahoj :-) ,tak už jsem v pořádku doma. Holky mě se to tak líbilo,že mi to přišlo strašně moc krátké!!!! Bylo to moc hezký,moc hezké prostředí,miminka byli kouzelná! Sofinka byla zlatá,Amálka také a Vládík je také něco jiného než na fotkách!!! Bylo to prostě úžasné! Jsem ráda,že jsem mohla osobně konečně vidět Evičku a Lenky - ráda jsem vás holky poznala osobně!!!! A hlavně,že jsme se sešli všichni - MONČO!!!!! ;-) Takže kdy se sejdeme znova??? ;-) Viděla bych to,až se rozrosteme,ne? ;-) To potom nebudu vědět které mimčo si dřív pochovat :-D Bylo to úžasné setkání!!!!!!!! Jiřinko,moc děkuji za svezení! Leni,už jsem koštla - super!!! Pozdravuji dědečka! A u nás pěkně chumelí!!!! Krásný večer! A budu se těšit na fotky!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?