Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
No já si myslím, že to najdem, vždyť si to každá může zadat do seznamu do map a ona se cesta ukáže :-) kdyžtak budem volat o pomoc :-D Ty máš obvod pod prsama 85??? to ti muselo vyskakovat, ne, vždyť působíš drobně, nemúžeš mít přece tak širokej hrudník? No určitě je vem, vyzkouším na toaletě :-D
Marky, to jo, z mimin jsem poprděná a věřím, že z toho svého budu maximálně a taky vím, že teď to ještě nemůžu plně pochopit, ale věřím, že je to to největší štěstí na světě! :-) Evi, já jsem taky 75B. ;-) GPS nemáte? nějak to najde, bude nás plné auto, tak část bude sledovat a část se po cestě ptát! :-D dobrou, hezké sny ;-)
Profilova fotka
tam nezaparkujete :-( přímo před do města se vjet nemůže....jedno parkoviště je tam ale takové debilní na zničení auta to je poblíž a pak doporučuji náměstí starosty pavla ;-) jít směrem hlavní třídou nahoru ale tam bych na vás počkala 8-) takže náměstí starosty pavla ;-) ;-) do vyhledávače 8-)
Profilova fotka
heeej, vy vsechny mizite:-D ahojik evi... amalka to am jinak pres den, vydrzi vzhuru tak max. 2,5-3h a potom musi spat a spi treba 2 hodiny. Vecer nam ted krasne usina, je to zalticko, jinak na ruce nam uz neusne. Ale ma ted zlozvyk jist jenom v leze, nevim zda se mi ji podari ukecat na jidlo v restauraci, budu si muset nekam zalezt kde je uplny klid.
Profilova fotka
ja mam ted 75 E. normalne jsem mela 75C-D. a v tehu jsem mela obvod 80.
Profilova fotka
Markét, my dojedem až tam, parkovat nemusíme, Petr nás tam s holkama jen vyhodí a pojede za klukama do Prahy ;-) Leni, máme navigaci přímo zabudovanou v autě, takže to bude ok, to najdem, a kdyžtak se zeptáme :-) Jen mi napiš, kde budeš chtít nabrat? Já nevím, kde ti co staví nebo tak.. my budem dopoledne v Ikee, tak jestli máš nějakou možnost pohodlně dojet tam, tak třeba na parkovišti nebo pro tebe někam zajedem..
Profilova fotka
fajn evi dojedte jak chcete :-D :-D chtěla jsem pomoc až budete volat o pomoc to si rozmyslím :-D :-D :-D a jak dojdete bez navigace na to místo :-N ....ono je na hlavní třídě více restaurací :-D ale fajn mlčím :-D
Profilova fotka
Teda Míšo, ty musíš mít fakt parádní prsa :-) Je super, že se malá tak srovnala x-) To kojení bude v restauraci zajímavé, ale napadá mě, že při nejhorším by jsi si mohla vlézt někomu do auta a lehnout si na zadní sedačku, to by šlo, ne? :-)
Profilova fotka
ja jsem jeste ani nezkoumala kde ta restauracka je:-D snad budeme mit to auto
Profilova fotka
Markét, vždyt jsem psala, že máme navigaci přímo zabudovanou v autě a na těch stránkách je číslo popisné, to musíme v pohodě najít :-)
Profilova fotka
evi ale tam autem nevjedete chápeš :-D :-D je to na hlavní třídě a tam se nsmí autem 8-)
Profilova fotka
evi,ono jde spis uplne o ten klid, to bych mohla auto vyuzit:-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Markét, tak pojedem kam to půjde a zbytek kdyžtak dojdem, neboj, bude nás dost, my to najdem, je zbytečné, aby jsi někde v tom mrazu s malou stepovala a čekala na nás. Kdyžtak zavoláme :-) Jo, ta rezervace soboty je teď vlastně na moje jméno, víte ho všechny? Míšo, no já si myslím, že se to nějak vymyslí a určo i v té restauraci tam budou mít nějaké místečko, kam by jsi si mohla zalézt, to pak vymyslíme :-)
Evi, na Zličíně, že? já tam pojedu metrem a Ikea je pak kousek buď busem či pěšky, tak klidně tam na parkovišti. ještě se sveze Lenča H. a kdo dál? a co vy Míšo s Amálkou? Jiřinka přijede s Kačkou? co Pavlínka? a na kdy tam mám teda být, Evi? doufám, že mi ještě trochu popovídáte o DR, fakt u nás zatím vítězí, snad to vyjde i finančně, ale zatím to vypadá dobře. kd :-) ybychom tam jeli na necelé dva týdny, tak bychom stihli ještě kamarádů svatbu. původně měli stejné datum jako my, což mi bylo líto, ale dnes jsem se dozvěděla, že to změnili.
Profilova fotka
tak mě stejně jirka vyhodí tam kam bude moc zajet ;-) takže dojít tam budu muset také :-D :-D takže ybchom si dali sraz na náměstí starosty pavla tak jsem to myslela ;-) stepovat tam určo nebudu když to je na 1 hodinu budu tam třeba ve 12,50 8-)
Profilova fotka
Leni, no čas ještě upřesním, zítra se domluvím s manželem a dám ti vědět. Pojede ještě Lenča H a Pavlí myslím psala, že pojedou autem, ale to si nejsem jistá. to musíme ještě doladit, abychom tam někoho nenechali :-D Jo, teď jsem v oblíbených hledala tu restauraci, asi jsem si to neuložila, napište mi prosím někdo odkaz :-) S tou svatební cestou by ti to vyšlo super, je paráda, že to přehodili :-)
Profilova fotka
Markét, no to právě nikdy nevíš :-D ale tak jo, dáme si teda sraz tam, jak dlouho se tam jede od Ikey?
Profilova fotka
http://www.starekladno.cz/pizzerie/
Profilova fotka
market a ty budes mit kocar, nebo jen autosedacku, nebo manducu?:-D
Profilova fotka
jejda evi to je jasný že s malou počkám v autě ;-) ;-) myslíš že mě tam vyhodí a nechá mrznput :-D :-D z Ikeii na Kladno tak 20-25 min a po kladně tam tak 10min.....
Profilova fotka
míšo autosedačku a podvozek ;-)
Profilova fotka
mury, jasny, ja asi vezmu korbu, venku je zima, abych tam byla jen s autosedackou :-S
Profilova fotka
evi na tý mapě vidíš náměstí starosty pavla ;-) je to kousek
Profilova fotka
míšo je to tak 3 min z toho parkoviště :-D :-D a já jí tam mám tak zachumlanou že není ani vidět :-D :-D
Profilova fotka
mury, jasnyyy:) ja tam budu take na tom namesti, jakub vi kde to je 8-) ja mozna s ni pojedu potom ven se projet, bude asi zlobit, vis?:-D:-D:-D
Profilova fotka
aha 8-) já korbu nepotáhnu zbytečný....to je dobře že to ví x-)
Profilova fotka
Markét, a ta třída T.G.Masaryka je uzavřená pro auta? Na té mapě vypadá jako normál silnice :-) Jé, já už se tam tak těším na nějakou dobrůtku, manžel bude asi závidět :-D Leni, tak sraz bych viděla v 12.30, když je to tam 20-25min, to bude akorát :-)
Profilova fotka
mury, je fakt ze ja tam moc dlouho nebudu, myslim ze si dam nejaky dezertek a pojedu:-D
dobře, Evi. díky tak já už mizím. jak já nesnáším vstávání! ale s mimčem je to ještě horší, že? dobrou
Profilova fotka
evi TGM je hlavní třída :-D :-D pro auta neprůjezdná 8-) to parkoviště pod tím červeným je to na zníčení auta jestli chcete oddělat spodek tak tam jedte ;-) je to parkoviště neplacené a také to tak vypadá :-( jak je ta ulice floriánksá k té restauraci tam se také vjet nedá je tam zákaz vjezdu fakt si nech poradit Kladno znám 8-) :-D a nepřesvědčuj mě o opaku :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?