Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Já čekám na rodiče. V 9:30 psali, že vyjíždí a ještě nedorazili :-| . No, musí tu být každou chvíli.
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Konečně jsem se sem dostala, tento týden tu byla ta kámoška, co žije v německu, tak jsem s ní trávila celé dny, abychom se užily, bylo to moc fajn, nákupy, kafíčka, no parádička :-) Konečně jsem si koupila těhu gatě, myslela jsem, že to už doklepu bez nich, ale v HM měli akci a mám je za 300Kč :-) Měli tam teda moc krásné těhu džíny, ale za 1500Kč a to mi bylo líto dávat, kvůli 2 měsícům. Jinak mám pocit, že mi narostla trochu prdel, nějak se mi blbě leze do mých džín :-D Ale mám nahoře jen 6kg, tak to snad bude jen zadržená voda. Jiřinko, fotečky super, malej je překrásnej, fakt bez chybičky x-) A co noce, už je to lepší? Leni, jsem na ty šatky moc zvědavá, pak na nás nezapomeň s fotečkama ze zkoušky :-) Ty, co tu nechávala Monča jsou taky moc krásné a cena super :-) Jooo a díky za tu slívku, jsi zlatíčko :-) Pak si musíme napsat na sebe telefony, abychom měly spojení až si budem domlouvat ten sraz, kde vás naberu. Mončo, to by mě mrzelo kdyby ti ten sraz nevyšel :-( a copak zdravíčko, už je to lepší? K té dani z nemovitosti neporadím, o tom nic nevím, tiše doufám, že se nás to ještě netýká, když jsme to zatím nezkolaudovali, musím se pozeptat. Markét, k té manduce, už tam tedy budeš malou nosit už teď nebo až dýl? Říká se, že by v tom děti takhle malinkaté neměli být, protože je ta hlavička ještě moc těžká. Jo a nezkusíš třeba brnknout do té restauračky, jestli čirou náhodou tam nemají i v tu neděli třeba volno? Za to nic nedáme a mohla by aspoň v klidu i Monča :-)
Profilova fotka
evi ta manduca je od narození je tam novorozenecká vložka a na hlavičku držet sama nemusí je tam látka co to drží ;-) je tam spokojená cítí mě a moje srdíčko a krásně tam spinká a je to fajn na kyčle 8-) které máme dávat plínku takže to mám místo toho... pochybuji v té rastauraci už tam skoro neměl místo na ted co jsme volala..a to jsme volala na začátku ledna :-S
Profilova fotka
musela jsem krmit dravou zvěř :-D tak jsem nedopsala.... zavolat tam můžu ale jde o ten stůl který máme u dětského koutku a ten mi maminky potřebujeme hlavně jiřinka kvůli vladíkovi pokud nebude ten volný stůl neměnila bych.....protože tam pak ty děti nevydrží :-( evi už máš těhu gatě ju :-D gratuluju x-) a nahoře máš 6kg :-o :-o kde :-D cena gatí super x-) x-) já dala 17OO :-| a super že jste si to s kámoškou užili 8-) jinak k té manduce mě šátky nepřijdou o nic lepší :-N naopak toho bych se bála víc :-x
Profilova fotka
Markét, no mohlo by se to zkusit tam brnknout, třeba tam ten stůl volnej bude, je jasný, že je potřeba ten u dětského koutku, to rozhodně, ale náhoda je náhoda, třeba to nemají obsazené nebo to mohl někdo odvolat.. myslím, že holkám bylo tenkrát jedno, zda v neděli nebo v sobotu a aspoň by mohla i ta Monča. Bylo by to i určo lepší pro Jiřinku, že by měla manžela v klidu, že nejede sama.. K té manduce, tak to je dobře, že je tam malá spokojená, já o tom vím pd, jen jsem to někde četla, že výrobci uvádějí od narození, ale na to není dětská kostřička uzpůsobená, ta hlavička je moc těžká na páteř, mohla by se zhroutit a zadělat na skoliozu, protože ještě nemá okolo dostatek svalů. Manžel se taky těší, jak bude takhle malou nosit, to budou doma asi ještě bitky :-D Na ty kyčličky to máš super :-) Jo a co vlastně máte s kyčlema? No těch 6 kg budu mít asi nejvíc v břiše, v kozách a nově asi i na prdeli a stehnách, ale dr mi pořád vyčítá, že přibírám málo, jsem 30+3. A jelikož měřím 170cm, tak se jí prostě 60Kg v 8.měsíci zdá málo, mně teda né :-D
Profilova fotka
evi ale naší jsou už 3 měsíce :-D :-D má skoro 5kg a je to od 3kg ;-) takže pohoda a dávám jí tam na chvilku tak 5-8min maximálně ;-) s kyčlemi nemáme nic jen dávat preventivně široké baléní kvůli tomu jáderku ketré ještě nemá vytvořené ;-) takže dávám látkovku ještě pod dupačky nebo tak :-) víš co odpůrci se najdou vždycky a na cokoliv já dám na svůj mateřský instinkt ten myslím ještě nezklamal x-) mětaké nadávali že přibírám málo a malá byla na svůj týden narození pěkná vykašli se na to každý je jiný 8-) někdo nabere 1OOkg někdo nic :-D nemám tam číslo..musím ho někde najít 8-( 8-(
Profilova fotka
Markét, to číslo bude určo na těch stránkách, co jsi nám tu nechávala odkaz. Pokud tam dáváš malou jen takhle na pár minut, tak si myslím, že to nemůže ničemu uškodit, i kdyby ti odpůrci co o tom píšou měli pravdu, za pár minut se nemlže absolutně nic stát. Kolik jsi měla kg nahoře v tomhle tt?
Profilova fotka
POROR POZOR POZOR!!!!! TAK ZMĚNA SRAZ BUDE 31.1.NEDĚLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VE 13 HOD.MÍSTO JE STEJNÝ!!! A JESTLI NĚKDO BUDE MÍT PROBLÉM UŽ TAM NEVOLÁM :-D :-D :-D jasný!!!!! evi jestli jsme někdo do té doby nenakoukne nebo holky nebudou moc :-( :-( :-( :-(
Profilova fotka
evi to nevím zjistím za celé těhu jsme nabrala 8kg ;-)
Profilova fotka
evi 7kg :-)
Profilova fotka
tak kačka už má problém :-( ted jsme volala :-(
Profilova fotka
Markét, no snad sem holky kouknou a budou moct, ale pamatuji si, že předtím to všem bylo jedno, jestli sobota nebo neděle. Ty jsi už tu sobotu zrušila? Mohla jsi nechat bloknutý oba dny, dokud by to všechny holky neodsouhlasily, a pak by se jeden termín odvolal.. 8kg za těhu. to je krááásný, ale ty jsi malinká, viď :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Mám nápad, co když tam zavolám a na sobotu to zarezervuji na své jméno, aby jsi v tom byla ty tam u nich nevinně, víš jak a pak to v týdnu jedna z nás zruší, podle toho, na jakej den se dohodnem..
Profilova fotka
evi nebudu blokovat oba termíny to nejde :-| mě ta neděle přijde také hloupá hlavěn pro pracující :-| mě je to osobně jedno...ale prostě jsme myslela že sobota lepší a souhlasili všichni se sobotou jen monča tu nebyla tak se nemohla vyjádřit :-( ale ted mi to kvůli kačce přijd ehloupý fakt :-(
Profilova fotka
máš číslo v IP ;-)
Profilova fotka
A Kačka vůbec nemůže nebo se jí to jen moc nehodí? Protože v tu sobotu Monča vůbec nemůže, jak psala, že jede na to školení :-( A proč je něděle pro pracující hloupá? Vždyť jde o 2-3hodinky, dýl tam stejně s prckama nebudete a pracující v neděli nemakaj, úkoly už psát taky nemusíme :-D Jdu tam brnknout.. řeknu teda, že chci stůl pro 10lidí u dětského koutku?
Profilova fotka
evi řekla že se domluví.....a napíše ale spíše ne :-| mě by přišla hloupá já neděli ráda odpočívala :-D :-D a necourala :-N jo jo 10 lidí :-) u koutku
Profilova fotka
Tak jsem tam volala a zamluvila to pro jistotu i na tu sobotu, tak teď se to může v klidu v týdnu doladit, a pak jeden termín zrušíme a bude :-) aspoň můžeme mít dobrej pocit, že je uděláno maximum proto, abychom se všechny mohly sejít :-) Já bych vás ráda viděla všechny pohromadě, když jsem to minule propásla.. už se moc těším :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, ještě jsem vás nestihla dočíst,ale popravdě mě se tedy víc hodila sobota a myslím, že bude i holkám, když jsou z dálky a v pondělí se jde do práce, hlavně chlapi si domluvili nějaké schůzky s kamarádama. No uvidíte. My dorazíme i v neděli.
Profilova fotka
jiři také si myslím :-| kačka ted napsala e na sobotu naplánovala něco jiného 8-( 8-( chjooooo to určo padne :-( :-(
Profilova fotka
co by padalo, máme zarezervovanou sobotu nebo neděli.. můj manžel je jeden z nich, co si domluvil schůzku s kámošema v Praze na sobotu, ale není problém to prý přehodit. Jiřinko, já právě myslela, že i pro tebe bude výhodnější, když bude moct jet i Monča.. Letím se dát do kupy, razíme s kámoškou posedět, zatím papa
Profilova fotka
jo evi to sice jo u tebe to třeba jde...ale kačka si chce udělat plány a ted neví co |-| |-| je pracující takže jí chápu.... mělo se to nechat monča psala že se pokusí to zařídit :-|
Profilova fotka
tak to necháme.. jen je dobře, že máme zarezervovanou i neděli , třeba všichni napíšou, že je neděle ok a může jet i Monča :-) V sobotu když si to zařídí, tak přijde o peníze, jak psala, je právě ta jedna z pracujících..
Profilova fotka
Evi to jo ale sama bych ráda věděla co a jak...manžel má ten víkend volno a také máme nějaké plány tak na kdý si to udělat?? :-N :-N sama nevím zda nemá něco v neděli v plánu..no zeptám se zítra ted je v práci.... o to jde o nic jiného a kačka to samé má 2 dny volno a ráda by si něco naplánovala a ted neví..... o nic jiného nejde :-N
Profilova fotka
a už to nebudu řešit dneska mám dost 8-( 8-( a jsem k.o necháme to na holkách
Profilova fotka
Přesně tak, ať se holky vyjádří, my proto udělaly maximum, jsou zamluvené oba termíny a teď děj se vůle boží :-) Všichni pracujeme a kdo ne, tak má pracující manžele,v tomhle jsou na tom všichni naprosto stejně. každej si na víkend něco plánuje, to je jasný. Jen mi přišlo líto Monči, když ta chudák musí do práce i v sobotu a nebyla tu při domlouvání termínu. Udělala jsem ze sebe člověka a hurá do města, hezký večer, papapa :-)
Ahoj :-) tak jsem se podívala jen na skok,protože čekáme návštěvu a čtu že se sraz posouvá???? =-) Zamluvený jsou oba dny...,to je pěkné...Jak dlouho to bude trvat než budeme vědět opravdu přesný a pevný den??? Já jsem počítala se sobotou,protože mě na to navazují lidi na bytě,vždycky jim to hlásím týden předem jaký den o víkend mají přijet pracovat a jsme domluvený,že jeden den o víkend mají volnou,protože mají rodiny. V týdnu jsem jim volala právě na sobotu,s tím,že když odjedu na sraz,tak se jim tam nemůžu motat s úklidem a neděle pro ně volná...Každou neděli děláme soupis prací a další termín,zítra se jich zeptám,zda bych to mohla přehodit,že by šly pracovat v neděli,ale nic neslibuji,pokud už si něco naplánovali,tak jim v tom bránit nebudu,protože nejsou místní a k nám navíc dojíždějí. Na neděli jsme měli v plánu návštěvu na dedečkův barák,tak jsem to zas probírala s mamkou zda by to nešlo na sobotu...,ale dlouho to nemůžu nechat otevřené,protože má také své plány a práci. Takže mě je to jedno jak se rozhodnete,ale zítra bych to potřebovala vědět,jinak to nechávám ohledně dělníků na sobotu co jsme byli domluvený. A holt vás uvidím jindy a koho budu chtít vidět a setkat se s ním,tak ráda přijedu ;-) x-) Evi, ty zase vyrážíš do města??? Tak si to užíj!!!!! A já vás postupně dočtu... Jiřinko, fotky jsou kouzelné....Vládík je moc pěkný... x-) Jiřinko a pokud ten sraz vyjde,můžu počítat se svezením s váma????
Profilova fotka
Tak si myslím, že se to tu pěkně pomotalo. Vašek by jel se mnou, kdyby bylo hnusně, jsou tu známí z Belgie, tak by se v sobotu stavil za nima. Chápu to s Mončou, tak uvidíme. Opravdu by bylo nejlepší, dohodnout to zítra, ať si všichni uděláme plány na víkend. Kačí, počítám s tebou :-)
Profilova fotka
holky, ja potrebuju nutne vedet ktery den to bude:-/
Profilova fotka
Ahojky holky, tak teď jsem dorazila, byl to pěknej večer :-) K tomu srazu, já bych to samozřejmě taky potřebovala vědět co nejdřív, protože manžel se musí domluvit s těma klukama nějak na pevno, jakej den. Důležité je, že máme zamluvené oba termíny, tak bych to viděla, tak, že to zítra dořešíme nebo se na to vyprdnem a necháme tu původní sobotu, když by s nedělí měl někdo problém. Jo, Míšo, jak jedeš ty? Nechceš taky vzít? Budu holky nabírat na Zličíně, tak by jsi se taky kdyžtak mohla svést s náma, hm? Jdu do hajan, dobrou noc :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?