Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Markét, Vládík taky dřív krásně v autě spal, nebáli jsme se kamkoliv vyjet, vždyť v červenci jsme byli v těch Domažlicích a v pohodě, ale asi po tom 3. měsíci se to začalo měnit.
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Jiřinko, tak to je super, že jste měli takový fajnový víkend a užili jste si to x-) Ta cesta s VLádíkem mě mrzí, ale určo ho to zase přejde, holt má nějaké těžší období. Z té malé té kámošky jsem byla taky celkem vyjukaná, že ještě nesedí a ani si nepokouší sedat, zatím jediné so dělá je to, že se přtočí na bříško atd, ale nic víc.. ale u dr vše ok, tak snad by jim řekli, kdyby tam bylo něco špatně. Je třeba v porovnání s tou druhou holčičkou té druhé kamarádky, jak porodila o měsíc dřív opravdu strašně drobná a taková jemná, nebo jak bych to řekla, prostě gumová panenka, ta druhé kámošky je pořízek, už sedí a stoupá si, rve mi vždy vlasy a tak, to takhle ne, když s ejí dostanou mé vlasy do ručičky, tak si s nima hraje, ale nevyškubla mi ani jeden, tím si mě celkem získala :-D Tak já nevím,co teď s tou 56, asi to půjdu znova spočítat, kolik toho v tom nejmenším mám. Copak dnes vaříte? My dostali chuť na mořské plody, že je upravím nějak s těstovinama, nemáte na to nějaká nějakej dobrej vyzkoušenej receptík?
Profilova fotka
ahojik holky:) evi, ja jsem varila kureci prsicka s francouzskou omackou a k tomu domaci hranolky a totalne jsme se prezrala:-D:-D:-D evi, deti se uci vsechno strasne individualne. Treba moje kamaradka se strasne trapila ze mala vubec nelezla. Proste se jen plazila ale nelezla..:-( myslela si ze je opozdena, ze ma nejakou vadu nebo ja nevim co a najednou prisla do loznice a mala stala v postylce:-D proste preskocila lezeni a rovnou zacala chodit a lizt se naucila casem:) ;-) radsi vubec nekoukej jak je ktere dite rychle atd. Pokud je to podle doktoru ok, tak to nema cenu resit a porovnavat:) holky, ja se na vas starsne tesim!!!! mag, hlavne at ti je brzy lepe:-( a davej na sebe pozor, teeda 40horecky a tys nikam nejela:-( chjoooo... posilam pusinku na tvaricku:) a amalka take posila:) holky, tady mam nove fotecky a jeste davam video kde mala konecne brouka:) a jaky ma hluboky hlas:) http://www.modrykonik.cz/album/album.... http://www.youtube.com/watch?v=sdXu6c...
Profilova fotka
Míšo, to máš pravdu, každé dítě je jiné a jinak rychle se učí, nakonec se to naučí, jen jsem si opravdu myslela, že v necelých 9. měsících sedí všechny děti. Fotečky moc hezké, hlavně na tom míči x-) Jinak já dnes dělala guláš a taky jsme si pochutnali :-)
Profilova fotka
Míšo, to video i fotečky jsou super, málá je nádherná a jak se krásně směje, to je andílek :-) copak noci, ještě vyvádí? a jak jsi na tom ty, už je líp? K těm dětičkám, je mi jasný, že každé to má jinak, ale prostě tahle mi pořád přijde jako miminko ani ne půlroční a přitom už jí táhne na 9 měsíců. Mám její fotečky na rajčeti. Jiřinko, já si to právě taky myslela, že v tomhle věku už prostě sedí každé dítě. Jo a nakonec jsem ty mořské plody udělala podle sebe, na plátky česnek, na tom jsem to podusila, podlila vínem, trošku kečupu, koření a smíchala s těstovinama a bylo to naptosto božské x-) Za chvilku se jdu dát do kupy a jedu za kámoškou, žije v německu a je tu na víkend, tak si ji musím užít :-) Jakpak trávíte víkend vy?
Profilova fotka
jo jo s tím učením je to pravda každé mimi je jiné někdo chodí v 8 měsících někdo v roce a půl :-N evi třeba ti to jen připada =-) =-) snad bude vše u té holčiny v pořádku..... evi užij si tu kámošku x-) x-) já dneska nevařila :-D :-D o víkedn když je doma Jirka tak vaří on x-) x-) takže obrovská pomoc pro mě 8-) odpočiu si věnuji se sobě nebo maličké :-) my byli dnes na návštěvě u kámošky co nás fotili a točili na svatbě mají 8 měsíčního chlapečka bylo to krásné odpoledne x-) x-) jejich malý už capká s pomocí v chodítku co tam vyváděl no sranda :-D :-D pak si na naší lehal jako kdyby jí chtěl víte co :-D :-D no fakt jsme se pobavili :-) ted jel Jirka s tchýní do nemocnice 8-( má asi zlomenou nohu :-x opdolko spadla a zvrkla si jí ted skučela bolestí nepostavila se a nateklo jí to tak jí tam odvezl :-| malá už je vykoupaná napapaná a spinká x-) x-)
Profilova fotka
Markét a jak ti malá usíná? My teď máme hroznou uspávací metodu. Když dám Vládíka do postýlky, tak mu čtu pohádku, to se buď směje, nebo jí nevnímá a otáčí se na bříško, pak je čas jít spát, to začne brečet a uspáváme tak, že hladíme a držíme za ručičku. Jenže většinou se nenechá a tahá za vlasy, přímo trhá a škrábe :-| :-D Ale bylo období, kdy usínal krásně a sám a zase se to změnilo. Jak říkám, všechno se strašně rychle mění. Chodítko už Vládíka nebaví, jen občas, taky v něm krásně cupitá :-) S tchýní mě to mrzí |-| Evičko, ty plody bych si dala, co tam všechno bylo? Vašíkovi bych to udělat nemohla, divím se, že už jí jednu rybu, co vozí Family frost, je úplně bez kostí a výborná. Míšo, Amálce to sluší na tom videu a nádherně se směje, jen škoda, že mi nefunguje zvuk, ale dovedu si to představit :-) Markét, ty tam dáváš jak video? Já si myslím, že na tom naše foťáku není, viď.
Profilova fotka
jiřinko usíná někdy s problémem jakože poplakává :-N a někdy usne rychle....ale pak spinká tich 6 hod na první kmrení x-) x-) chodím jí nahazovat dudlíka pohladit vždy usne snad jí to zůstane 8-) no jo jenže Vládíček už je větší a to bude asi sranda pak uspávat =-) naše se mění zatím k lepšímu :-N ZATÍM :-D :-D :-D já to točím na foták ale na obyč digitál naše zrcadlovka kameru nemá :-| :-(
Profilova fotka
Tak to spinká krásně x-) Já doufám, že už se to také zlepší. Teď se mu prořezal první horní zoubek, druhý přijde a snad to bude na nějaký čas lepší. Dneska jsem dávala flašku ve 22:30, pak ve 4:45, to už je také lepší. Na dovče dostal první flašku až v 0:15.
Profilova fotka
jiřinko jo jo večer spinká ale přes den skoro vůbec :-( ted se naučila si strkat ruku do pusiny :-D :-D
Profilova fotka
no ty zoubky to je trápeníčko co :-( snad to brzo bude lepší ;-)
Profilova fotka
Asi má tedy přes noc naspinkáno =-) U nás to taky není slavný, ale už je zase Vládík starší, pomalu se ten čas zkracuje. To teď bude dělat Sofinka dlouho, za chvíli tam bude strkat úplně všechno :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojik..dekuji za pochvalu videa a fotecek:) no ja nevim s tim vyvojem deti..je to zvlastni, nase ma tendence se posazovat uz ted:-D dela jakoby sklapovacky:-D a ted zacala pekne usinat:) uz 3. den usnula ve 20h:) ona spinka s nama v postylce a uspavam ji v leze u prsa a krasne to funguje, je moc spokojena a ja take:), potom ji necham odkrknout, polozim ji, dam ji prso (nebo ani ne) dudne si a vymenim ji prso za dudlik a spi jak zabita:) x-) x-) x-)
Profilova fotka
A jak dlouho ti pak spinká? Já taky uspávala u prsu, i když se říká, že to mimčo nemáš učit, že pak už jinak, ale prostě pak už u prsu neusnul sám. Takže jsme uhoupávali a pak už jen pokládali do postýlky bez houpání. Vládík se zatím sám posadit neumí, ale začal se zvedat o věci, nejlíp o hrací stoleček a naše nohy :-) Co Amálka zoubečky, zatím nic? Některým dětem už rostou dost brzy.
Profilova fotka
jiri, nene kontroluji pusinku a zatim nic:) co se tyce toho prsa, tak jsme to zacala delat az ted... ale jelikoz ma pupecnikovou kylu a zvetsuje se tak opravdu nechci aby rvala 3 hodiny v kuse a trapila se:-(. takze tohle ted budu urcite delat:). My se na Vladicka moc tesime:) spinka mi ted od 20h a vstava se mnou kolem 10h dopoledne:-D kojim tak 3 krat.
Profilova fotka
jdeme si pustit nejaky filmik s kubikem, tak pekny vecer a zitrejsi den:) x-)
Profilova fotka
ahojky krásnou neděli přeji x-) x-) jiřinko jo jo už tam strká i chrastítko :-D :-D ten chlapeček jak jsme tam včéra byli také se neposadí sám ale když ho posadí sedí krásně x-) x-) také už se začíná zvedat o nějakou věc a to ta moje kámoška řekla a je to v háji :-D :-D tak mi měli super noc krmení ve 2,6 a spali jsme do ted x-) x-) kéž by to tak zůstalo :-D :-D co máte dnes v plánu...my odpočívat :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, my jeli nakupovat do Žatce, byla to asi ta největší blbost, hromady nového sněhu a neprotažené silnice, na cestě zpátky jsme to vzali jinudy a báli jsme se, jestli dojedeme, ale naštěstí to manžílek a auto zvládli :-) Markét, tak to máš pravdu, jen ať to tak zůstane x-) Míšo, tak to ti moc závidím, co si pamatuji, tak Vládík vstal nejpozději snad kolem půl osmé, jinak kolem šesté a když usínal v létě později, tak kolem sedmé a to byl ještě vzhůru v noci. Naši říkali, že já jsem taky vůbec nespala, za to teď bych spala pořád :-D Jinak na té dovče jsem Vládíkovi na noc dala mlíčko a na jídlo se vzbudil až po půlnoci, když jsme se vrátili, tak jsem mu na noc zase dala kašičku a obě noci se mi vzbudil na mlíčko už ve 22:30, tak dnes zase zkusím na noc to mlíčko a uvidíme. Holky, ještě jsem to tu neřekla, ale taky se na vás strašně moc těšíme x-) Co ta Míša, to už je divné, co? =-)
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... nejake nove fotecky:) a jedna porovnavaci s tatinkem:-D
Profilova fotka
Tak ta srovnávaci s tatínkem je perfektní, opravdu jsou skoro stejní :-D Vládík není takhle Vašíkovi vůbec podobný, ale když byl Vašek malý, tak mu je podobný hodně.
Profilova fotka
dobré ráno :-) u nás je tak půl metru sněhu :-p 8-( 8-( už at to táhne ]-( jo jo s tou Míšou P už je to nějaké divné :-. :-. ???kdepak se toulá =-) ???? jiřinko už jen pár dní x-) x-) my se také moc moc těšíme x-) x-) kdepak jste všechny =-)
Ahoj, jen v rychloti zdravím....dnes je nějaký kolotoč v práci...... Jiřinko, přeji Vládíkovi k dnešnímu svátku hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky !!!! A už se na něj také těším,na frajera ;-) Míšo, fotečky jsem teď rychle zkoukla a jsou moc pěkné!! U nás napadl sníh také,ale taje to.. :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, nestíhám vás dočítat... Vládík má dneska svátek,jo? tak taky přeju všechno nejlepší x-) u nás přes noc napadlo mraky sněhu, padá pořád dál a nic netaje... :-| prý má padat minimálně do soboty :-| ještě že je ten sraz až za týden, do té doby snad pod tou vrstvou sněhu najdu auto :-D
Profilova fotka
Tady pár foteček z Jablonce, moc jsme nefotili: http://www.vevercata.estranky.cz/foto... Vládík má dnes svátek? =-) :-D Je Vladimír, takže až v květnu ;-)
Profilova fotka
jirinko, krasne fotecky, co jste vlastne delali v jablonci? :-D :-D :-D
Profilova fotka
Míšo, když jsme byli před 4 rokama na horách v Jizerkách, tak jsme se tam stavili na tenise, no a teď jsem k vánocům dostala novou tenisovou raketu a k tomu 2 noci ve stejném hotelu, protože jsme to tam už znali a Vašek chtěl, aby jsme si odpočinuli, zahráli tenis a šli do whirpoolky :-) Jen se tak odreagovat ;-) Pavlínko, už vůbec víš, copak čekáte? U nás také napadlo hodně sněhu, ale ze soboty na neděli a v neděli, dneska už spíš prší, jsou tu 3 stupně a sníh taje.
Profilova fotka
nj co tady vlastne cekate?:-d:-D:-D jirinko, aha, ja jsem myslela ze jste jeli do jablonce jen kvuli nejake praci nebo tak:-D:-D:-D kolem prehrady je to pekne, ze?:) nojooo tam to byly casy:-D
Profilova fotka
Jiři - hezké fotky ;-) s takovým pohodovým mimčem jako je Vládík, to se to určitě dovolenkuje jedna báseň :-) snad Vládíkovi nezapomenu popřát i v květnu :-D
Profilova fotka
jiřinko hezké fotečky x-) x-) já ted odesílala objednávku do happy fota přes 200 fotek :-p :-p
Profilova fotka
jé, tu akci u HF jsem taky chtěla využít, ještě pořád nemáme hotové album ze svatby |-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?