Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
evi a ještě jeden poznatek :-D :-D včéra u štěpánka jsme měřili kufr octávky nekombíka a kufr passata KOMBÍKA a hádej co o moc větší kufr to tedy nemělo :-N samotnou mě to zarazllo ale holá pravda :-|
Profilova fotka
Markét, no tady přece nejde tak o délku kufru jako objem a to si myslím, že kombi má fakt nesrovnatelně větší než nekombi.. a když pak už nebude kočárek s korbičkou, tak bude sporťák a ten taky zabere nějaké místečko.. no a k těm okýnkům, to jo, elektrická okýnka jo, ale psala jsi o zrcátkách a to nějak nevyužívám, i když dvakrát jsem ten čudlík na sklopení už zmáčkla v nějaké úzké uličce, kde jsem měla strach, že mi to vorvou, ale jinak tam bych elektriku fakt nepotřebovala :-) Pak napiš, jak jste pochodili, když jsem koukala na tu výbavu té oktávky, co sem dávala Kačka, tak ta nemá skoro nic, takže možná taky proto ta cena. Držím palečky, ať dopadnete dobře :-) Jedu na oběd s kámoškou, pak azíme s manželem po krámech, sehnat dárek pro jeho mami, v pátek slaví 60tku, tak jí chceme koupit nějaké zlato, celkem se už na to těším, rovnou zajdem i po dětských krámech a tak :-) Přeji hezký zbytek dne, papapapa
Holky, holky...Je to podle mého vše zajímavé,ale nemá cenu o tom nějak diskutovat....Dá se sehnat,jak jsem psala ale.............................,zas jak píše Evča...co v tom za tu cenu je??? Vidím to denně,jakých předváděček se zbavujeme,to by musel mít člověk známého aby věděl,že opravdu to auto vyjelo párkrát na výstavu a toť vše. Většinu předváděček (aspoň u nás) koluje mezi zaměstnanci,jezdí s tim tak (není to moje),nejsou ty auta garážované,občas se půjčí zákazníkovi na víkend,ten to vrátí chlupaté třeba od psa :-D . Fakt to vidím,tak můžu říct,ale někdy natrefíš zrovna na dobrou. A také vím,že když k nám přijde známý majitele a chce předváděčku,tak se mu dá auto,které vyjelo z korby na salon a dál se s tim nejelo ;-) Nebo to stahujeme přímo z HČR...,ale to už musí být sakra známý! Co se výbavy týče,tak to chápu každý si potrpí na něco jiného. Markét,tady je opravdu důležitý obsah kufru a ne délka...ale možné to může být...mě třeba překvapilo to,že Audi Q7 má menší kufr než Octavka kombi....a přitom je to auto jako blázen.... :-) Evi, ty se máš...samé akcičky,kafíčka,kecáníčka.... :-) Musíš být spokojeá žena!!!! Užívej si to!! A dobře pořiďte!
Profilova fotka
evi to jsem se přepsala myslela jsme okýnka :-D :-N objem kufru se mi zdál tedy stejný :-N ale asi tomu nerozumím :-p jako oproti meganovi má ta octávka kufr jak blázen a do megana se vlezu i s korbou ;-) spostáček je tedy rozhodně menší než korbička :-) a je to otázka jen pár let :-D sofinka vyroste a na co nám bude kufr jako kráva =-) jo otázka je další dítě určo byste to napsali :-D ale já jendou doufám že se dočkám toho velkého vysněného džípa x-) :-D tu jak našel jirka je vybavená i s DPH uvidíme....i kdyby měla být za 360 tis.jdeme do ní :-) evi užij si to x-) x-) já čekám maminu na návštěvu a co ty kačko v práci hrůza vid?
Markét,určo bychom napsali to...že čím větší dítě,tím větší nároky co se zavazadel týče....Já sama na týden dovolené jen na horách mám dvě tašky a třetí s botama :-D :-D Stejně přivezu půl čistého,ale ten pocit.... :-N Kombika ocení třeba lyžaři,nebo ty co musejí dojíždět na zahradu či chalupu....to už podle potřeb majitele vozu ;-) :-D :-D Tak teď si mě dostala......píšeš na co kufr jako kráva když Sofinka vyroste....a hned píšeš Jeep :-N :-N Kupte si rovnou Hummera.....a je to! :-D Ááááááá, pozor.....cena už se zvyšuje... ;-) Nerozumím ti Markét občas :-D Nebo jsem totál gumec :-D :-D V práci super,co víc si přát....nohy na stole....nudím se.. :-D :-D :-D Právě jsem si na tebe před chvilkou vzpoměla Markét...,jenom za dnešek jsme prodali čtyři předváděčky.....jsou na nich super ceny,než na ojetinách....,nebo super ceny.... za malinko vyšší cenu určo,ale nové x-) Čekáš na mamču....,tak si užijte pěkné odpoledne! ;-)
Profilova fotka
kačko a jaké předváděčky =-) =-) hondičky nebo jiné?? džíp je můj sen x-) x-) ale kufr tedy nic moc :-p :-p alspon co má tchýně o něco větší než megan :-D :-D
nazdárek Markét....,tak mamka odešla? ;-) Jasně že Hondičky..... :-) Můj sen je ten,aby to mělo kola a volant :-D :-D :-D ,né.......je plno hezkých aut...... Tak já se loučím a jedu domu...pa,pa..... :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsme zpět, pořídili jsme skvěle, i když mě teda překvapilo, jak šlo zlato od doby, kdy jsem ho kupovala naposled, nahoru.. fakt dost.. No ale koupili jsme krásné naušnice s příveskem, vypadá to masivně, ale je to z dutého zlata a vyšlo to na 4700Kč, takže jsem spokojená, kupujeme to dohromady s Petrovo bráchama. Tchýně je taková korpulentnější, takže titěrné šperky na ní zaniknou a ty větší jsou zase šíleně drahé, tohle je prostě super, jak je to duté, tak je to velké a přitom lehounké a levnější :-) No a já jsem si udělala taky radost, konečně jsem narazila na rozepínací noční košilku do porodnice na kojení, moc hezká a jen za 99Kč :-) Jen teď přemýšlím, že jsem si koupila M, je mi tedy ještě volnější i s bříškem, bude mi po porodu? Jak je velké bříško po porodu? abych to neměla pak jako elastické minišatky, pěkně obtáhlé přes prdel a břuch :-D Markét, tak co to autí? Už jsem přišla na to, proč je to levné,co pposílala odkaz Kačka, ona je to ta nejstarší řada, ještě je to ta jedničková oktávka.. koukala jsem na ty nové pěkné, tak ty jsou všechny přes půl mega.. Ten kufr už nebudem řešit, pokud máš pocit, že vám to stačí a bude stačit pro všechny příležitosti, tak ok, proti gustu žádný dišputát ;-) Jooo, ale k těm vyhřívaným sedačkám, já je do teď taky neměla a nechyběly mi, ale teď nevím, jak jsem bez toho mohla žít, fakt vřele doporučuji!!! Dokud to člověk nepozná, tak mu to nechybí, ale je to fakt pecka největší, když je zima a mráz a ty máš prdku a záda v teplíčku ještě než vůbec s autem vyjedeš x-) Kačko, jojo, spokojená žena jsem a vůbec mi pravidelné docházení do práce nechybí :-D Vždycky jsem si říkala, že by mě to nebavilo, bejt doma, kdybych třeba vyhrála ve sportce nebo tak a teď vidím, že mi to fakt problém nedělá a vím, že takto vydržím žít celej život úplně bez problémů :-D snad mi to okolnosti dovolí :-) No a kdepak máme holky????
Profilova fotka
evi super nákupy x-) x-) x-) to jsi hezky pořídila 8-) tahle octávka je ta nová nabízí to přímo škoda auto má i výbavu dokonce i za 312 tis.jestli to najdu pošlu odkaz ;-)
Profilova fotka
http://www.skoda-auto.cz/cze/news/cam...
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... naše usměvavé sluníčko x-) x-) x-)
Profilova fotka
Markét, to je krásný jak už se malá směje x-) A to je už vědomě nebo náhodou? A v tom růžovém kompletku je slaďounká, moc jí to sekne!!! :-) no a tobě s kočárkem taky ;-) K té Oktávce, teď jsem to ukazovala manželovi, tak říkal, že ten motor 1,4 MPI/59 kW v tom je špatnej, protože je to těžké auto a motor to má jako je třeba v káčku, takže strašně špatné jízdní vlastnosti, je to prý líné atd.. proto asi taky ta cena, jen tak pro nic za nic poloviční být nemůže :-S Joo, včera jsem byla u známé, co má 2měsíční holčičku a strašně si chválí ty klasické zavinovačky, co jsme měly my jako malé.. používaly jste je? Ona říká, že je ta malá v tom taková pevnější než v těch rychlozavinovačkách a musím teda říct, že to mimi v krajkách vypadá fakt úžasně.. maminka mi je chtěla nedávno nacpat, já je odmítla, ale teď to zvažuji.. co vy si o tom myslíte?
Článek se načítá
Profilova fotka
evi už se směje vědomě x-) x-) na každého ale nejvíce na mě :-D x-) x-) je to krásný fakt se mi tají dech x-) x-) děkuji za pochvalu je to kočka už ted no :-D jasně tyto zavinky jsou nej 8-) měla jsem 3 po jirkovi můžu poslat jestli budeš chtít ;-) už je asi nevyužiju a ještě máme asi 5 navíc :-D do kočárku bych to asi nedala :-N :-N ale doma v tom vypadají krásně x-) x-) a jsou v tom mnohem uplejší a spokojenější :-) naší byla ta rychlozavinka velká takž jsem ocenila tyto a doporučuji je :-) ted už má radši volnost takže je v ryhlozavince která už bude za chvilinku i malá :-D :-D
Profilova fotka
Markét, tak to musí být super pocit, když se na tebe usměje, viď x-) už se na ni těším, na mě se miminka většinou celkem šklebí, tak jsem zvědavá, zda bude vyjímka :-D Ty zavinovačky právě má mami po mě schované a po tchýně podle mě taky, takže jich bude dost, děkuji :-) do kočárku bych to taky asi nedala, to by v dnešní době vypadalo už asi hodně zvláštně, ale doma do postýlky proč ne, je to sladké :-) Jo, malá mě teď nějak blbě začala kopat, asi se zase nějak otočila a mám pocit, že mi snad vystrčí nohu zadkem ven, tam někam do těch míst mě kope, je tohle možné??? dost zvláštní pocit :-D
Profilova fotka
evi je to ten nej pocit na světě x-) x-) fakt pak to poznáš sama!!!!jako když se na mě smáli cizí děti není to jako když se na tebe usměje to TVOJE!!! x-) x-) pro mě je to ted nej období co prožívám x-) x-) jo jo to kopání je možné :-D :-D také jsem měla někdy pocit že kope do vnitřních orgánů :-p :-N ale užívej si to mě to bříško chybí :-N
Profilova fotka
Markét, jojo, užívám si to, zatím mi bříško nikterak nepřekáží, ani nevím, že ho mám, je to v pohodě. Taky se moc těším, až se na mě naše Sárinka usměje :-) joooo, představte si, že už mi teče mlezivo s prsou, ne samovolně, ale po zmáčknutí.. není to nějak brzo? :-D
ahoj holky, maminky. jen vás chci pozdravit a popřát hezký víkend! ;-) Marky, malá se krásně směje. věřím, že je to ten nejkrásnější pocit. Evi, taky mi bylo doma dobře, uměla jsem se zabavit, ale už mi pak chyběly penízky a nechtěla jsem být závislá na Adamovi. kdyby byly, zabavila bych se - končíky, kámošky, kroužky, jazyk. kurzy. rozhodně bych se nenudila. :-) tak se hezky vyspěte, já se jdu balit. jedu domů a zítra se chystáme s mamčou do sauny a do pizzerky, tak se těším na fajn odpoledne. ;-) a pozor, v sobotu jdeme u nás na krojový ples! :-D dobrou
Dobré ráno :-) Evi tak grtuluji k úspěšnému nákupu,j dobře že jste přídili a ono je hezké duté zlato na starších dámách ;-) Má to nějaký kamínek,nebo je to nějaký dutý vzor???? A košili jsi pořídila v tom vašem super krámě??? Markét,malá je nádherná a roztomilá!!! x-) Moc jí to sluší! Jinak k té Octavce...,je to tak jak píše Evča....nejstarší řada to byla a byla takto levná,ona může být nová...,ale záleží na té řadě. To samé jako tahle cena....na obsah motoru...bych to opravdu nechtěla...do malého auta je ten obsah ideální,ale u takového ,,korábu´´.....než se to v kopci rozjede,bude konec kopce a když budu mít plné auto,potáhne to jako smrádek do kopce ....ale zase je prstorné ;-) A to vyhřívání také....když to člověk nemá,potom k tomu přijde....tak se mu to také zalíbí,jako vše dobré,to je jasné..... :-) Ahoj Leni.......nějaké novinky ohledně šatiček??? ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, už jsem zase v práci a to se k vám spíš dostanu než z domova ;-) včera jsem měla dovču, byla jsem na předpor.kurzu, dostali jsme tam plnou igelitku kosmetiky a různých mastiček, takže pro mimčo zatím nic dalšího kupovat nebudu Monče přeju brzké uzdravení a snad bude do srazu v pohodě ;-) Evi - v práci je to OK, ta kalamita nám extra problémy nepřinesla, naši řidiči zadělávají na problémy bohužel lépe než sněhová kalamita... věřím, že doma je klídek a pohodička ;-) tebe teď živí jen ten nábytek? ty už máš komplet výbavu jak pro mimčo, tak i pro sebe do porodnice, ne? ;-) nám včera říkala, že tašku do porodky bychom měly mít přichystanout od 35tt... to je u mě za měsíc a zatím mám teda jen tu tašku, ale nic do ní :-D
Profilova fotka
Ahoj děvčátka moje, hlásím, že už jsem z nemocnice doma. Dnes jdu ještě k obvoďákovi a příští týden gynda. Už je mi dobře, ale týden jsem si poležela na interně se zánětem nadledvinových pánviček a celkovou otravou organismu. Bylo mi strašně, obrovské horečky, nemohla jsem dýchat, hýbat se nic. Moje rozhánění bolavého močáku nezabralo a ve spojení s laparkou a nejspíš virózou to dopadlo takhle. Být doma ještě den, dva , tak jsem mohla umřít. Naštěstí Pavel po čtyřech dnech čtyřicítek zavolal obvoďačku, ta přijela a okamžitě volala rychlou. Mamina byla pořád na telefonu s manželem a pořád chtěla, abych šla k doktorovi, už chápu její zoufalství, když je 150km daleko, jako zdravotník ví, že se asi něco děje a já odmítám jít k lékaři, přeci nebudu otravovat, když už stejně neschoprnku mám. Jsem prostě blbá.Teď nějak ani nemám na děti chuť. Musím se z toho nějak probrat. Taková blbost, člověk si myslí, že má chřipku a málem se otráví, no, jsem z toho ještě trochu v šoku. A začínám být hypochondr. Mám strach jít ven, chodit mezi prskající lidi a tak. Nějak jsem zjistila, že nejsem schopná rozeznat, kdy je to vážné a kdy ne. Každopádně už je mi dobře, horečky, bolesti vše je pryč, můj organismus perfektně zareagoval na léky. Akorát jsem trochu unavená, všechno mi dlouho trvá a pořád odpočívám. Jinak jsem úplně v pořádku. Dočítat Vás budu o víkendu, nějak nestíhám a musím ještě k doktorovi. O srazu vím od Jiřinky a pokud se zase něco nepo…re, tak hrozně ráda přijedu. Jen myslím, že je to sobota a to budu asi v práci, víc by se mi hodila neděle, ale nevím, jak jste k tomu datumu přišly, asi to změnit nepůjde co, asi i tak je to kompromis.
Ahoj Mončo!!!!! x-) Moc tě vítám opět zpět tady mezi náma!!!!!! Ty sis teda pěkně zahrála....ale hlavn že to nejhorší už je pryč! Muselo to být hrozné......musíš teď být víc opatrná!!! Jasný??? ;-) Jak to,že jdeš do práce v sobotu????? =-) A dokolika??? Třeba by se to dalo stihnout?
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Mončo, to jsem ráda, že už jsi v pořádku, věřím, že tě to muselo zpětně pěkně vyděsit, ale aspoň máš poučení pro příště a nemáš se čeho už bát, prostě třeba půjdeš k dr s každou ptákovinou, ale budeš mít klid a ono se to časem zase srovná, neboj. Ještěže to vše dobře dopadlo, uf. Do kdy budeš marodit? Nezapomeň si to pak uplatnit u té pojišťovny, i tu hospitalizaci ;-) Jinak mně by nevadilo, kdyby se ten sraz šoupnul na neděli. Pavlí, nemám do porodnice ještě lautr nic, jen tu košilku :-D Pro mimi asi mám vše, jen mi hloubá červíček, jestli bych neměla mít toho víc v té 50-56, protože většina věcí je od 62, ale to uvidíme, jak se malá narodí velká, kdyžtak vlítnu do krámu, ale myslím, že nebude třeba, ještě vyfasuji nějaké věcičky po kámošky malé. Jinak mě živí ten nábytek, jak píšeš, on už živil, když jsem byla ještě zaměstnaná, jen jsem se bála furt s tím praštit a být doma, teď mě štve, že jsem to neudělala dřív. Neumím si představit, že bychom byli odkázaní na manželovo plat, to by byl strašnej hukot a asi bychom už na nic nenašetřili a museli se uskrovnit.. tohle můžu dělat i s mimi, času to moc nezabere :-) Kačko, ty šperky pro tchýni jsou takové masivní naušničky, jako nepravidelný kroužek a přívěsek jako baulaté velké srdíčko, pak to na ní kdyžtak blesknu, pro sebe bych si to rozhodně nekoupila, ale pro ní to bude super :-) Tu košili jsem koupila v krámu něco jako je lidovka, viděla jsem je za výlohou a už jsem letěla, nejsou tady totiž vůbec k sehnání. Leni, hezky si uživ víkend a ples, a pak se ochlub s fotkama, ráda bych tě viděla v kroji :-) Jdu se dát do kupy a mažem na tu oslavu, papapa
Profilova fotka
kuk holky 8-) celý den nějak nestíhám už jsme uložený protože naše madam od 13 hod.nespala 8-( 8-( :-D měli jsme s manžou diskuzi prý si to semnou vymění a bude na mateřský :-D to říkal ráno odpolko mě bolela hlava tak jsme si šla lehnout a hlídal jí po necelých 2 hod.jsem se vzbudila a říkal že nemění :-D :-D že radši bude chodit do práce :-p :-p ted jel reklamovat hračku od FP a pro pizzu tak si dáme a já vás ted dočtu :-)
Profilova fotka
tak monička se ukázala jsem ráda že už jsi v pořádku :-) moc jsme na tebe mysleli a drželi palečky x-) x-) doufám že už to špatné máš za sebou a bude jen líp ;-) ;-) drž se!!!! evi užij si oslavu!! :-) jo a ke srazu rezervačka je na sobotu a už to půjde těžko změnit chtějí to dopředu právě proto jsme to objednávala tak brzy :-|
Profilova fotka
http://www.zabavne.sk/detail-video-11... to mě pobavilo :-) 8-)
Profilova fotka
kačko evi vy to semnou prožíváte :-D :-D :-D http://www.autobazar.biz/ojetaautazle... tady odkaz je to bílá octávka ambiente cena 172 tis.najeto 82 tis.kmklikněte na ní ;-) my bychom jí v eurech mohli mít za 150 tis.což je super cena nebo ne :-. co myslíte mají jich tam dost.....
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsme zpět z oslavy, bylo to moc fajn, jsem přežraná k prasknutí :-) Markét, teď jsme to video zkoukli s manželem, oba jsme tu mrtví smíchy :-D a jak je teď trochu pod vlivem, tak je tak teď rozněžnělej, že už se prý nemůže toho našeho broučka dočkat, že se strašně těší i na to, až nám bude vyvádět takové věci, no je úplně hotovej :-D Jinak k té oktávce, manžel na to koukal a v té šestnátce je to prý v pohodě auto :-) A fakt nechcete toho kombíka? :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsme se vrátili z naší pidi dovči a stačila jsem vás jen přečíst. Bylo to super, byli jsme v Jablonci nad Nisou, v hotelu Břízky. Byli tam na soustředění fotbalisti s Bohemians 1905 :-) Přijela jsem zničená, protože první den jsme šli na dlouhou procházku a pak byli ve whirpoolce a v sauně, druhý den jsme byli 2x na tenise, na sáňkách a zase ve whirpoolce a v sauně, jsem úplně rozlámaná ;-) Vládík tam byl úplně suprový, nechal nás i sedět v restauraci a v klidu spinkal, pak když se probudil, tak jsme si ho vzali k sobě do postýlky. Jinak cestou tam byl dobrý asi 1 hodinu (musela jsem se mu ale dost věnovat, dělat blbosti), pak začal pobrekávat, dala jsem mu najíst a než dokázal usnout, tak brečel. Pak se probudil u mekáče a pak byl dobrý až do příjezdu, to už bylo asi 30 minut. Cestou na zpátek začal kníkat hned po výjezdu z hotelu, asi po 30 minutách jsme stavili zase u mekáče, tam byl super a pak zase brečel, než usnul, spal asi hodinu a půl, probudil se tak 15 km před barákem a byl pak v pohodě. Ale stačilo to, delší cestu bych nechtěla. Jinak dneska v noci taky dobrý, jen do prvního jídla se dost budil. Druhé dostal ve 4:45, pak asi 45minut nespal, ale pak se vzbudil až v 7:10. Teď spinká.
Profilova fotka
Co se týče toho auta, tak taky oceňuji vyhřívaná sedadla, to je super :-) Servisku taky máme a dokonce i ty elektrický zrcátka :-D Jinak si Markét myslím, že ta cena nové oktávky je bez DPH. Ta poslední, jak jsi na ní dávala odkaz vypadá dobře, ale já se v autech nevyznám. Evčo, ta holčička musí být drobounká, je skoro o měsíc mladší. My jdeme na kontrolu 20.5., ale nevím, kolik teď Vládík váží, asi kolem 8kg, ale dost přibral, je teď pěkně baculatý :-D Té holčičce je už 8,5 měsíce, to si myslím, že děti už sedí všechny =-) Vládík už se začíná zvedat a klečí. Už má dole dva zoubečky a prořezávají se mu horní. Je to kouzelný x-) To břicho po porodu je první dny velký, tedy já si připadala, že mi půlka zůstala, ale ta košila se natáhne. Klasickou zavinovačku jsem neměla, ale asi to nebude špatný, u té rychlozavinovačky se docela rychle oddělávají ty suché zipy. Já si moc prsa nemačkala, ale asi jsem neměla takhle rychle mlezivo v prsou, ale nechci to trvrdit. Jinak si myslím, že bys měla mít věcičky v 56 to, jak jsem psala, ta 62 je tak od těch 3 měsíců, možná když je mimčo větší, tak od kolem těch 2 měsíců. Markét, sofinka se krásně směje a máš pravdu, je to krásný pocit, když už je to cílené a ne jen náhodný úsměv x-)
Profilova fotka
ahojky :-) jiřinko to je fajn že jste si to užili x-) x-) saunu závidím 8-) ta cesta mě mrzí že to vládík takto snáší :-| to naše v autě usne a spí x-) celou dobu a je jedno jak dlouho jede :-D ta nová je sDPH ale jak tu psali holky slabý motor :-( proto je to tak levný věděl to i jirka :-D ale zapoměl mi to jaksi říct ]-( proto jsem byla tak nadšená :-p :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?