Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Řešíme autíčka a seznam do porodnice???? :-) To je krásné téma...docela se k sobě hodí :-D ;-) Co se týče těch aut......nevim,ale myslím si,že Markét můj názor zná.....z toho co jsem tady četla,je to pro mne takové chaotické....ale dobrá,je to pouze na vás ;-) Zase když si vezmu 200tis. za ojeté - škoda peněz....dobře,ale jaké nové auto pořídím za 200tis.,ano pořídím,je toho plná televize,ale bude to auto mít i volant???? ;-) Když budu chtít koupit auto ojeté za méně než 200tis...tak co to asi bude?? Když to bude kvalitní po motorové stránce,tak to určitě nebo s velkých kufrem,ale tak něco jen pro dva...a když to bude třeba i kombi,tak kdo mi za tu cenu zaručí kvalitní motor,servisní knížku,nepřetočení km,nebourané atd...??? Je to složité...,zase nové ztrácí okamžitě hodnotu už jen když vyjede z továrny...a proto bych zvažovala opravdu pořádně....Zase každý nemá tu možnost si sebou při výběru auta vzít odborníka aby poradil (to jsme třeba měli my),když jsme si pořizovali naše první auto. To také dělá hodně.... No a potom s tím kufrem,také jsem psala Markétce proč né kombi??? Že třeba jednou pojedou někam....bude tam třeba kára,tašky s věcma a i to děcko bude mít svoji tašku stejně tak jako každý člověk...popřípadě cestou nějaký nákup....kam ho dám....? Na sedačky a pojedeme jak blázni? Ale pokud má v sobě ducha a cit pro pořádek,tak má můj obdiv :-) Já musím mít rakev!!! ;-) 8-) No a co jsi to Markétko psala ohledně toho VW Polo?? To jako že se zbavíte těch dvou aut,a půjdete do Pola???? =-) Nebo se zbavíte obou aut a jedno pořídíte menší a druhé větší??? Pochopila jsem to dobře??? Pokud ano...,asi bych do tohoto nešla....za ty dvě auta,bych si koupila jedno větší kvalitní a později jak píše Evička,až prcek odroste....tak bych si pořídila nějaké prdítko z bazaru,nebo např.Toyota ta maličká taková ta dámská nová stojí kolem cca 180 000,- nebo Honda Jazz ;-) -mimochodem ten nový je opravdu luxusní,takový dámský ;-) To jsem se rozepsala :-D Tak já mizím,jedu ke kámošce...pochovat si miminko.... ;-) Pa,pa...
Profilova fotka
Kačko, vidím to naprosto stejně.. A ktomu odborníkovi, i když člověk nemá zrovna známého jako vy nebo my, tak se vždy lze s nějakým automechanikem domluvit, aby to prohlídl, v tom problém nevidím.. Jo Markét, ještě jsem zapomněla, no vidíš, teď dáš do kufru jen kočárek a MALÝ nákup, jak píšeš a to tě neprřesvědčí, že jako rodinné auto je lepší kombík, když už plánujete koupi auta? Jak to uděláš, až pojedete někam na víkend a kromě toho nákupu, který není na víkend zrovna malý,tam budeš muset narvat komplet bagáž atd? O týdnu už ani nemluvě.. Koukala jsem na to POLO, jak jsi psala a to mi přijde fakt dost mini, je teda krásné, to jo, ale spíš pro ženskou tak do města, navíc jsem ho ani nenašla v žádné akci za těch 240tis, jen za 250 bez DPH a v základní výbavě. On si pod tím eňo ňuněm každý představuje něco jiného, pro mě je eňo ňuňo velký vůz s výbavou, který se nový prodává třeba za mega (kvůli něčemu ta cena tak vysoká je,že..) a pro někoho auto nižší třídy, které je nové třeba za 200tis..
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my jsme úplně zavalený sněhem, kolem nás jen pole, takže ten silný vítr udělal pěkné závěje. Vašek večer jede na trénink, tak mám trochu strach :-( Včera u našeho baráku zapadly 2 auta, chudáci tlačili :-| Já bych také do nového nešla, jen kdybych měla peníze navíc. Ale blbý je, že u jetého opravdu nevíš, co se stane. Malé auto už bych teď nechtěla, s tou A6 jsem maximálně spokojená, nic tam není problém, nechtěla bych se mordovat s kočárem do malého auta. Já v lednu doplácím 1500,- kč poslední splátku na auto, které už 3 roky nemám, brala jsem si před 6 lety 70.000,- Jsem šťastná, protože teď je to pro mě dost peněz. Evčo, ty kalhotky se nezdají, ale jsou opravdu super, takže jednorázovky určitě. Vložky jsem měla svoje, jen pro začátek asi 10 jejich, ale i ty poporodní jsem měla ze začátku 2 a že to jsou takové, jako byly před 20 lety :-D Ale klasické menstruační nemají cenu. Pro Vládíka jsem musela mít vlastní oblečení, ale každá porodnice to má jiné, na to se zeptej. Plínky měl Vládík asi 5 ks od nich, pak také Vlastní. Kosmetiku na koupání a na prdelku tam měli. Teď jsem si to u té tvé porodnice přečetla, kosmetiku i oblečení tam pro miminka mají. Určitě si vem 2 noční košile na převlečení, já je musela vystřídat, byla jsem od krve a vyber si takovou, aby se ti dobře kojilo, takže rozepínací ;-)
Profilova fotka
Jiřinko, tak to u vás bude vypadat stejně jako u nás, taky jsou tu z polí pěkné závěje, ale na pohled je to hezké :-) Jakpak se ti v tom jezdí s kočárkem? Musí to být celkem posilovna, co.. a jakpak noce, už je Vládík klidnější? Díky za rady k věcem do porodnice, takže jednorázovky teda koupím, kde se to dá sehnat? A proč nemají menstruační vložky smysl? to je to krvácení tak silné? Mně se právě ty jejich zdají jako strašný rašple :-D ale asi nic nenadělám, co.. Jo a díky za tip na ty noční košile, po těcch se budu muset ještě podívat, doma spím v saténových nebo v tričku a to do porodnice asi nebude to pravé ořechové :-D
Profilova fotka
Jiři - u nás je taky sněhu plno, z okna to vypadá krásně 8-) ale pro řidiče hrůza, naší vesnicí naštěstí vede E55, takže alespoň díky ní nejsme úplně odříznutí od světa jinak k autům nemám moc co říct, máme starou Feluši, ale alespoň je to kombík a zatím sloužila hlavně jako stavební auto 8-) teď by to sice chtělo něco bezpečnějšího, ale to až budou money... Evi - ty poporodní vložky a jednorázový kalhotky se seženou ve zdravotních potřebách nebo v lékárně
Profilova fotka
holky to neřešte 8-) stačí oktávka s jejím kufrem a žádné naše auto se prodávat nebude ;-) peníze máme a ted zvažujeme co s nimi :-D opravdu kombíka nepotřebujeme mám to vyzkoušený na meganovi....a že to dám na sedačky no a co? :-N mě to jako bláznovstí nepřijde míša ted řeší malou fabii dají do kufru podvozek...korbu a ostatní mají na sedačkách a také to jde a to jezdí víkendy k rodičům my takový cestovatele nejsme ;-) evi to auto anšel a už tam volal mají ho tam v akci za 240 tis. ;-) ale to je fuk je malé ale bylo by moje a časem by se koupilo ojeté větší.... jo audiny jsou super ale mají hodně nalítáno bojí se že to bude přetočený a drahý náhradní díly....
Profilova fotka
Teď jedeme na 3 dny na hory a musíme dát sáňky do auta k rodičům, protože by se nám to s prckem prostě nevešlo. Na sedačky ano, ale to bych si pak už nemohla sednou k malému, když bude brečet. Markét, máš pravdu, audiny jsou dost olítané, naše má už přes 250tis. km, ale zase víme, že to není přetočené, když jsme na stejné auto koukali u nás, tak všechny mají kolem 100tis. a stejný rok výroby. V německu se prodávají i audiny kolem 500tis. naježděno, takže věříme, že nám chvíli vydrží, ale problém se může stát i s novějším autem, nebo s takovým, který má mnohem méně naježděno. Evčo, s kočárkem jsme dnes nebyli, je tam dost silný vítr, tak jsme dnes zůstali doma. Noci jsou opravdu lepší, na jídlo se mi budí 2x a pak na pohlazení a na ručičku, ale to mi už nevadí, kolem té 1-2 si ho beru k sobě a spinkáme spolu. Sice stává kolem 6, ale pak chodíme ještě spinkat. Jinak už přestávám kojit, včera se mi Vašek smál, protože Vládík si jednou cucnul, pak se na mě smál, pak si ručičkou mačkal bradavku, prostě ho to už vůbec nebere :-D Za to po flašce, když vidí, tak šílí. Podle mě lepší přestat teď, než pak mít ve dvou letech problém. Pavlí, ještě že jste měli kde přespat, co =-)
Profilova fotka
jiřinko to vím ale té audi se bojíme jednu máme doma a je s ní problém :-( ale já bych jí chtěla jsou krásnýý x-) x-) určo vám vydrží neboj 8-) za kolik jí máte... :-. :-. u nového je dobrá třeba 5ti letá záruka....... já dnes s kočárem nevyjela moc sněhu :-p :-p s tím kojením je to rozumné 8-) mš se to ani nelíbí když jsou kojené větší děti je to divný :-N :-N bud ráda že bre lahvičku je to šikulka x-) x-) já kojit tak přestanu kolem toho 6měsíce ;-) a fotečky krásnééé x-) x-) ted jsem je prolítla x-)
Profilova fotka
Markét, přivezli jsme si jí za 3500 Euro - takže nějakých 100tis. i s přihlášením + 22 tis. výměna rozvodovýho řemene, oleje a běžná kontrola. Já myslela, že vůbec nekojíš?
Profilova fotka
né jiři nekojím psala jsem že já kojit tak přestanu tak...... to je super cena =-) =-) takovou jsme nenašli :-( :-(
Profilova fotka
jiři to je kombik a jaký rok???
Profilova fotka
Jo ták :-) Je to rok 2001, A6 combi. Ta cena byla opravdu dobrá, taky jsme se báli. Taky nám už blba, hodně jsme se lekli, vypadalo to na turbo, ale nakonce stála oprava 1500,- ale měli jsme štěstí. Prostě nám nešla přes 2000 otáček, takže to např. při 70km/hod. nechtělo jet, ale dopadlo to dobře, teď jsme zvědavý, jak dlouho to vydrží. Malá prdelka mi usla a já teď budu čekat na tu velkou x-) Jinak holky děkuji za pochvalu foteček :-) Markét, máš taky nějaké nové? Leni, tak držím palečky se šatama a jestli je to s tím ušitím tak, jak jsi psala, tak je to taky dobré řešení ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... jiřinko já ted hledám na tich německých fakt dobrý ceny....našla jsme hodně octávek v kombiku :-D :-D do 150 tis.s tím ale že máme euro za levno ted je musíme nasbírat a pak uvidíme :-)
Profilova fotka
Markét, takže vy si necháte ty auta, co máte a koupíte ještě třetí? A to budete platit 3 pojistky atd? K tomu cestování s taškama na zadním sedadle a není to zbytečné, když se může vše dát do kufru? Přesně jak píše Jiřinka, co když nastane situace, že budeš potřebovat sedět vedle malé nebo celkově prostě není o hubu mít věci vedle autosedačky s malou? Já bych z toho asi neměla dobrej pocit. Vem si právě, jaké starosti s tím má teď Míša, musí kvůli malému kufru kupovat jinej kočárek, aby vůbec mohli nějak pohodlněji existovat.. a nemyslím si, že to Polo bude mít větší kufr než Fabia. Ta oktávka má kufr teda přecejen větší, ale jak jsem ti psala, kámoška se s ní furt vzteká, prostě kočár a něco k tomu už těžko dá.. Ale ono také zaleží na způsobu života, pokud celý rok převážně sedíte doma, nic nepodnikáte nebo neplánujete podnikat, tak velké auto opravdu asi nepotřebujete.. Ale jen si představ, že třeba budete chtít autem s malou k moři, jak jsi o tom kdysi myslím psala, nebo na víkend někam na chalupu nebo tak a jste v pytli.. sice budete mít na dvoře 3 auta, ale v podstatě všechny velikostně stejné. Není to škoda? Prohlídla jsem teď fotečky, to je neuvěřitelné, jak Sofinka pěkně roste, takovej drobeček to byl :-) Na srazu bude nejmladší mimi, viď, už se těším, až jí pomuchluju kočičku malou :-) Jiřinko, no tak to je fajn, že už je malej zase hodňoučkej, asi si těma různýma obdobíma musí projít každé miminko i to normál hodné, co. S tím kojením jsi dobrá, že jsi vydržela až do teď a je fakt, že lepší přestat teď, než vysvětlovat pak 2letému dítěti, že kozu jako fakt už ne.. tak to měla kámoška a je to peklo. Malej jí rval ještě ve 3 letech v tramvaji tričko nahoru, že se chce napít, je to děsný. Já bych chtěla kojit taky do půl roku, taky mám v říjnu třicítku, tak abych ji mohla řádně oslavit :-D
Profilova fotka
evi nevíš jak to máme s autama ;-) je to těžké vysvětlovat ale dobrá megan je můj toho si nechám zatím!!! audina je tátova jirky a ten jí dá verče švagrový ;-) ;-) a jirka má straýho golfa u táty :-D :-D je to chaos ale na co to přepisovat když je to v rodině :-N :-N takže my audinu dáme jim má tažné a golfa max hodíme ze skály nemá hodnotu ani 2 tis. :-N :-N jde o to že novým ani novějším by jirka nejezdil do práce dost se tam níčí :-( :-( megana by mi musel nechávat já tim novým jezdit nebudu :-D :-D takže bude jezdit golfem ty 3 pojistky utáhneme to nemám strach 8-) u malé sedím i ted v zadu a věci tam mám také nebo jsou ve předu nám to problém nedělá a ještě jsme obrovský problém něměli ;-) a když pokjedu na mega nákup můžu nechat malou doma tchýně je vedle ;-) pak existujou ty kufry na střechu toho auta ;-) také řešení kdo psal že sedíme doma :-N to fakt ne už má malá nacestováno dost ale k moři autem se fakt nechystám jedině letadlem ;-) takhle dlouhou trasu bych s dítetem nejela.... v létě máme plánu dovču jedou s námi naši takže budou auta dvě ;-) skoro nikdy nejezdíme sami vždy v partě atd a jestli sisi nevimla nad tebou jsem psala že jsme našla octávku v combiku :-D :-D evi to kojení souhlasím e to pak děs :-p :-p
Profilova fotka
jo a evičko mohla bys dělat pojištováka :-D :-D :-D máš talent přesvědčovat neustále lidi :-D :-D a dávat další a další příklady :-D :-D ale tys nepochopila že jedno chceme menší pro mě a jedno rodiné větší :-D :-D ale nevím co koupit dřív :-D :-D
Profilova fotka
na co mít obě auta velký jako kráva..když se to bojím řídit atd ;-) ;-) takže jedno větší stačit bude :-D
Profilova fotka
evi já to beru jako srandu ju :-D :-D je fakt že každý to vidíme jinak....my dvě auta tady potřebujeme..bez auta jsme nemožná... hlavně já to beru tak že dříve auta také nebyli a žilo se :-D :-D nebo když někdo nemá na větší tak musí mít malé atd....prostě ted nemůžeme etra zainvestovat přeci jen mateřská 7500 nic moc že :-N :-N pokud by dolšo na nové nebude to hned ale třeba za rok dva až se našetří ;-) ;-) ted nebudeme dělat hrdiny 8-) jdu hajat dobrou noc x-) x-) x-) těším se na sraz x-)
Profilova fotka
Markét, já tě nepřesvědčuji přece, je to vaše věc, vaše peníze, jen ti chci ukázat na věc jinej pohled, myslím to dobře, já bych taky byla ráda, když si něco usmyslím, co si myslím, že je dobrý a někdo by měl jinej názor, aby mě argumentama dovedl k lepší myšlence nebo k jinému pohledu na věc, víš jak to myslím.. O té černé oktávce v kombíku jsem to četla :-) A to, že chcete jedno menší a jedno rodinné velké jsem fakt nepochopila, když jsi psala o tom Polu atd. A jinak právě, jak jsi psala o tom vašem vozovém parku, tak jsem tam žádné velké rodinné auto neviděla, proto lobuji pro toho kombíka, víš. Jo a proč nebudeš jezdit tím novým? Proč teda chcete vlastně nové auto? teď jsem se v tom ztratila.. Teď bych mohla ještě začít psát o zbytečnosti placení 3 pojistek na 3 auta, když jste jen 2 řidiči, ale už toho nechám :-D O té dovče autem k moři to teda psala asi Míša.. my dnes dovču zrovna doma řešili, mám absťák po moři, prostě někam nutně potřebuji, od kolika měsíců je tak vhodné s mimi cestovat za teplem? Zrovna jsem si říkala, že bychom jeli třeba v září, až nebudou takové hice aspoň do Itálie nebo Chorvatska, i když tyto destinace nemusím, ale prostě jen kvůli tomu vidět zase moře, no a na jaře příští rok pojedem asi zase do DR, pokud vše bude vycházet, jak má :-) To malé bude rok, tak uvidíme jaká bude, když hodná, vezmu ji sebou, jinak budu asi krkavčí matka a zůstane u staroušků na hlídání.. i když se chci pak teda vidět :-D Zatím si ale neumím představit 10h v letadle s ročním mimi, to by bylo asi trápení pro všechny, co.. Jiřinko, když si představíš teď někam cestovat s Vládíkem, co myslíš, že by jste zvládli? Chceme taky v zimě jet do Alp na lyže a to malé bude tak 9měsíců, zvládne cestu nebo nechat radši takové prtě doma?
Profilova fotka
tak já než to nadatlovala, tak ty mi jdeš spát :-D Taky se těším na sraz, dobrou noc :-)
Ahoj...,zase auta?? Už nebudu celé dočítat,šla jsem jen vypnout počítač,protože nám odešla návštěva... ;-) Tak dobrou noc....a rozhodnutí necháme na Markét co se týče toho auta,jinak já bych to opravdu také viděla stejně jako Evička...Ono ani tak nejde o věci na zadních sedačkách,ale co když vezmu sebou někam tchýni,mámu,kámošku....,budu mít nákup na klíně??? Jinak jsem taky chvílema měla menší chaoz v tom vašim vozovém parku ;-) a potom jsem si také říkala na co mít tři auta velikostně stejné a na co platit tři pojistky,i když na to mám,tak je to ale zbytečné vyhazování a dotování peněz...,podle mého. Když už,tak teda jedno velké,jedno menší....a je to. Nevim...mám v tom chaos,ale vy víte přesně co chcete a co je pro vás jak finančně výhodné,tak i po praktické stránce. Markét, tak těch aut se zbavíte a chcete jedno větší a druhé menší? Nebo jedno menší si necháte a pořídíte si větší??? Chápu to dobře??? Jéé,Evi.....krásné plány.... x-) určitě bude malá hodná a vy se podíváte znova do DR..,také bych tam hned jela. My teď nevíme,zda dopadne to Thajsko...záleží to na známých...a samy bychom nejeli...musíme zařizovat ten byt,tak bychom se odbyli jen nějakou normální dovolenou. Jinak jsem vám nafotila byteček...,jak už jsme pokročili,tak zítra to hodím na net ;-) Na sraz se také moc těším!!! Na všechny se moc těším,a hlavně na pindíky!!! x-) x-) Dobrou noc!!!! Už nám zase sněží!!!!
Profilova fotka
ahojky evi novým budu jezdit ale ne hned ;-) a proč ho chceme no protože bude větší :-D :-D a časem se zbavíme tich starých vraků :-D tchýně mají 3 auta platí také 3 pojisty někdo utrácí za cigára někdo za alkohol my budeme platit jedno auto navíc a kdž to nepůjde hodí se ze skály ten golfík :-D :-D evi tu dovču já s malou letos chtěla letět v září nebo tak bude jí 9-10měsíců ale neudělám to je to fakt maličký takže letos pojedeme ještě sem a příští rok k moři :-) vyčítala bych si kdyby se něco stalo |-| kačko poslala jsem ti maila s tou černou oktávkou tak na to jukni v pondělí....eura už měníme může tak 300euro za den......nepočítám že na nás počká..ale třeba bude jiná ;-) aut se nezbavíme zatím vyměníme jedno ted to bude to starší větší...až budu pracovat koupá se nové a megan se prodá nebo spíše hodí ze skály :-D :-D ve finále to kačko bude jedno větší jedno menší .....ale ted budou 2 menší jedno větší jedno !menší moje druhé menší pracovní a třetí ta větší octávka ;-) ;-) kačko jééé byteček už se moc těším na fotečky x-) x-) x-)
Ahojky :-) Markét...,tak jsem to asi dobře pochopila s těma autama finále bude menší a větší.... ;-) Jdu se podívat na ten mail....jinak není kam spěchat,chce to vše v klidu...aby se neudělala nějaká velká chyba. A já jdu dát fotečky na stránky. Manžel je na bytě,já jsem vytřela chodbu , odhrabala sníh před barákem...,tak teď si vypiju kávičku :-)
ahoj holky, přeju hezkou neděli. tak s autama si s vámi moc nepokecám ani neporadím. my žádné nemáme, protože ho nepotřebujeme. po Praze je to rychlejší MHD. sama jsem si to vyzkoušela, když jsem jela autem hodinu do práce. trmavají jsem tam za půl. a jezdit ve dvou po D1 domů se moc nevyplatí. ale jednou ho v plánu máme, hlavně kdybychom bydleli za Prahou nebo na Moravě. Evi, k těm miminům a cestování, je to různé. mám koleme sebe maminy s prckama a záleží na povaze dítěte. kamarádka byli v létě na Krétě s rok a půl starou holčičkou, to už jde. já myslím, že můžeš jet, ale musíš poznat, jak to to dítě snáší. taky jak už to tady psala Jiřinka, že to naruší režim, což je horší. já to vidím tak do roku po Čechách a pak až dál. ale nechci plánovat, prostě se uvidí, co nás popadne. vše se holt musí přizpůsobit tomu malému. :-) Marky, vy jste chtěli do Řecka, že? takže raději ne? malá se jeví jako klidná a do Řecka je to letadlem tak hodinku a půl. my jdeme kuchtit špízy, co vaříte vy? :-)
Profilova fotka
kačko jo jo pochopila :-) já už spěchám :-D :-D protože se to táhne už půl roku a pořád vybírá a vybírá ]-( kde jsou fotečky =-) =-) leni já nevařím mám uvařeno ze včera ;-) nic dnes nedělám :-D :-D jo malá je klidná atd....ale prostě radši pojedeme letos sem x-) x-) i tady je krásně mě moře nechybí protože to nejcenější mám v náruči x-) x-) x-) přehodnotila jsem to 8-) i to se stává :-D :-D
Profilova fotka
evi vidíš tady je rozdíl mezi námi ;-) mě by nenapadlo vzít roční mimi do DR :-N :-N nbo ho nechat!!někde na hlídání......ty zase nechápeš proč budeme mít 3 auta já nechápu toto :-D :-D ale je fajn že je každý jiný vždyt by to byla nuda :-D :-D já opravdu nevím fakt letos ještě ne...bude jí jen 10m.to je brzičko bojím s eprávě změny režimu :-x ivdím to ted stačí když jsme na návštěvě a je to pak horší...... napadlo mě když budeme mít to jiné autí a velké :-D :-D slovensko ale je předčasné o tom s ebavit nikdy nevíme jak na tom ty děti budou ;-) ;-)
jasně, Marky. já také neustále něco přehodnocuju! :-) a to jsou ty nejlepší zkušenosti. a s větším prckem je pak i větší sranda! hodně hezky je i v Rakousku, mají tam krásná jezera a taky Slovinsko, to je celkem kousek a mají tam i moře. ale stejně, u nás je taky nádherně a já třeba někdy nechápu, že rodiče lítají s dětma do zahraničí a děti neznají ani pořádně svoji zemi. je tu krásná příroda, rybníka, hrady a zámky. já byla prvně u moře s našima až v 15ti, prostě jsme na to neměli penízky a nikdy mi to nechybělo. jezdili jsme na dovče tady a mám z toho krásné zážitky. :-) Evi, já myslím, že až budeš mít tu malou, tak se Ti nebude chtít ji někde nechat. do DR je to přeci jen letecky hodně daleko, i dospělým to dá zabrat. ale uvidíš. Kači, Evi, tak šup s fotkama, už se nemůžu dočkat! ;-)
Profilova fotka
leni tak my po čechách budeme jezdit na výlety atd ;-) takže bude znát i česko :-D :-D to moře je spíše ze začátku pro dospělé ty děti z toho moc nemají :-N jak říkám já moře ted když mám ten poklad v ruce nepotřebuji x-) x-) a to jako těhule jsem měla po moři absták :-D :-D jako tak malou bych jí doma nenechala ani náhodou je to moje prdelka x-) x-)
Ahoj Leni :-) Já jsem dnes udělala rolku s rýží,knedlíčková polévka byla včerejší.....a ještě mísa ovocného salátu z čerstvého ovoce,taky jsem včera jezdila po celém městě a sháněla jsem mandarinky ]-( ,nakonec jsem sehnala.. Leni a ty máš nějaké nové fotečky šatiček? Markét,to tě chápu s tím autem...ale znáš to...chlapi... ;-) Hlavně pořád vybírejte... :-) Heslo vám pošlu do IP. Jinak můj názor na moře a mimčo....po roce klidně,pokud bych měla klidné dítě..ale samozřejmě bych asi zvolila Evropu.....Je pravda,že to děcko to nevnímá,ale má to zdarma.... :-) a dokud to jde,proč neletět....ale zas v rámci možností...pokud by to třeba u nás nešlo s dítětem do tří let,tak bych to nějak nelámala přes koleno. A půjčit ho na hlídání????? Ani mojí mamce :-D ;-)
ahoj Kači, mám. ale byla jsem už tolikrát, že si myslím, že už to nikoho nemůže bavit! :-D ale jestli chceš, hodím je na Rajče, netrvá to tak dlouho. jdu omrknout Tvoje fotky. díky za odkaz tak já už se těším, až budu hlídat kamarádkám mimča a sama jim je teda někdy ráda půjčím, hlavně kvůli zachování svěžího partnerského vztahu! :-D tedy občas zajít večer do kina a tak.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?