Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
já na Míšu A kontakt nemám Monče přeju taky brzké uzdravení ;-) Markét - na jídelák jsem už koukala a vypadá to moc dobře, už se těším x-) Leni - stěhování bych ráda zvládla v únoru, ale ono se to určitě ještě x-krát změní, teď nám brzdí katastr v přísunu dalších (velmi potřebných) peněz ]-( já budu šťastná pokud to stihneme před porodem ;-)
Profilova fotka
Leni asi nestihne, mam je 5.6. a termin mam 19.6., ale kdo vi ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak to je super, že nám to vyjde na sraz v takovém počtu, budem vlastně komplet x-) No a snad se sem Míša A mrkne aby to bylo úplné :-) Monče přeji brzké uzdravení, copak jí je? Jiřinko, tak i když jsou to jen slabiky tak náhodně za sebou, tak stejně je to super, slyšet v tom to máma, viď :-) Pavlí, k tomu kočárku, my máme taky už tu bezadaptérovou verzi, je to lepší na manipulaci :-) Zkoušela jsi už jak ten kočárek jezdí? je to pecka, co x-) Já jsem z něho teda naprosto unešená :-) Leni H, to by prcek klidně mohl o těch 14dní dřív vykouknout, bylo by super, kdyby jste měli narozky nastejno, co, jé, to už vidím ty zahradní párty :-D Markét, ta restaurace i jídelák vypadá skvěle, už se tam moc těším :-) Jo, představte si, co mi malá v břiše včera prováděla, už dlouho kope tak, že je to přes břicho vidět, ale včera zapojila najednou snad všechny končetiny nebo se nějak točila, bylo to jako bych tam měla obr vetřelce, kterej každou chvíli vykoukne tím břichem ven, až jsem z toho měla žaludek na vodě, no nářez :-D Zítra jsem do poradny, jsem moc zvědavá na UTZ, jestli třeba už není hlavičkou dolů.. kdy se vám mimi přetočilo? Jdu pomalu do hajan, dobrou noc
Profilova fotka
evi, me se mala pretocila kolem 28tt a uz tak zustala:) ve 26tt byla sikmo dolu ale ne jeste uplne hlavickou dolu. holky to je prda to je ten serial ve kterem budu:-D http://kultura.idnes.cz/prima-chysta-...
Míšo, takže je to ten seriál, jak jsem tady dávala odkaz? to je super a dobrý přivýdělek! :-)
Profilova fotka
ahojky :-) snad ta restauračka bude o.k moc se tam těším x-) x-) už za 3 týdny x-) x-) evi to je sranda co :-D :-D porzorovat jak se to břicho hýbe atd :-N mě se otočila v 26tt x-) šikulka :-D a už tak zůstala netočila se poznala jsem to podle kopání ;-) držím pěsti na UZ ;-) moni brzo se uzdrav a přijd brzo mezi nás x-)
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=k8AKCg... x-) x-)
Ahoj :-) Míšo,už setěšímaž vás uvidím! Potom nás informuj!! ;-) Taky jsem koukala na jídelák, a můžu říct že už mám vybráno!!! A moc se na vás těším!!!!! x-) Markét,maá je roztomilá,to má tolik tmavých vlásků???? Vypadá,že je klidná a hodná...uvidíme jak se předvede před tetama ;-)
Profilova fotka
kačko ahoj t má od porodu ;-) byla vlasatá :-D :-D ona je moc hodná x-) x-) x-) máš vybráno ju?a copak??
Ahoj, ahoj.... :-) No to jsem teda na ní moc zvědvá!!!!! x-) Vypadá spokojeně a klidně..... Mám vybraný nějaký salátek s parmazánem!!! x-) Miluji saláty! Tak já balim a jdu dnes domu...pa..pa.
ahoj holky 5 hodin a já jsem doma, no nádhera, to se mi už dlouho nestalo! ;-) ale stejně je můj sen pracovat jednou na polovičný úvazek, prostě skloubit práci s volným časem a časem dětmi. Kači, taky miluju saláty, ale děláme si je často doma a tak v pizzerkách si dávám spíš těstoviny. Leni, já měla být jako narozeninový dárek pro taťku, má je taky v červnu, ale na svět jsem vylezla trochu dřív, tak uvidíte. :-) Evi, přidáš další těhu fotky?
Marky, malá je fakt poklad, že? právě jsem skoukla video. já se na ty vaše dítka tak těším! aspoň si maminy chvíli odpočinete. ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, tak dnes jsem byla v té poradně, vše v naprostém pořádku, malá byla hlavičkou dolů, ale dr říkala, že se ještě může několikrát klidně přetočit, ale i tak mám radost :-) Jinak mám pořád moc nízk tlak, dnes 90/65, ale blbě mi není, vůbec to na sobě nepozoruji. No a vsledky štítné žlázy super, v pořádku a vsledky na cukrovku taky ok, jen paní dr nevěřila svým očím, když koukala na ty výsledky, pr něco takového už hooodně dlouho neviděla, představte si, že po tom testu jsem měla ještě nižší hladinu cukru v krvi než před tím! :-D Mám pr neuvěřitelně rychlé spalování cukrů. Takže dnes byl úspěšný den. Za odměnu jsem v tescu ve výprodeji kouipila krásnou chlupaťoučkou růžovou deku do kočárku, je ňuňací :-) Jo a mají tam za 100Kč takové ty spací pytle, používáte je? Jsou dobré? Já mám zatím jeden, byl v jednom tom balíku oblečení, stačí jeden nebo mám přikoupit? Markét, malá je fakt zlatínko, je moc roztomilá, jak si sama vystačí a krásně si hraje, to je beruška zlatá x-) Leni, fotky jdu teď stáhnout do compu, pak hodím na rajče a pošlu odkazy, ju ;-) Míšo, to je pecka s tím seriálem, už se těším, až tam budeš :-) teď ještě aby to malá nějak nesabatovala, jakpak je teď na tom s tím pláčem a spánkem, už je to lepší?
Profilova fotka
Markét - koukla jsme na video, to je skvělý, že už se malá takhle zabaví x-) Evi - gratuluju k super výsledkům ;-) a takové spalování cukrů bych taky brala 8-) koukám, že nakupování výbavičky v plném proudu 8-) my taky jeden spacáček máme, ale já bych to moc nepřeháněla, některé děti v tom prý nechtějí být :-| mě zatím to pravé šílenství nepostihlo, teď pořizuju místo výbavy lístky do divadla a slintám nad reportáží o Mexiku x-) :-D ale přihlásila jsem se na předporodní kurz, tak alepsoň něco, co se týče těhotenství a miminka 8-) francouzskému lektorovi se mi dneska nedařilo vysvětlit, že jsem v 7.měsíci, přesvědčoval mě, že jsem se určitě přeřekla a myslela jsem 5., že v 7. bývá "větší břicho"... :-D musela jsem mu tu číslovku napsat, jinak se tam dohadujeme ještě teď :-D
Profilova fotka
Pavlí :-D tak to mě pobavilo, lektor dobrej :-D K tomu přeporodnímu kurzu, tam jsem dneska taky volala, chtěla jsem na něj chodit přímo do porodnice, kde chci rodit a oni už mají totál plno do června :-( Jsem z toho moc smutná, je mi to dost líto, chtěla jsem se tam seznámit s tím prostředím a personálem, celkem mě to dostalo.. Manžel se na to taky těšil a smůla ;-( Ještě se dají absolvovat ty kurzy jinde, tak holt půjdem tam, jestli teda bude místo.. a do té porodnice jen na prohlídku, abychom věděli, jak to tam chodí..
Ahoj :-) Evi,jak to že takhle ponocuješ??? =-) Jinak gratuluji k výsledkům!!! :-) Leni,možná ž s dám také těstoviny,ale to by jsi mě musela poradit,také je mám ráda,ale nemusím k nim ty smetanové omáčky.... :-) Ještě se podívám na nápoják...minule jsem byla řidič,tak teď bych si sklenku mohla k tomu dát... ;-)
Profilova fotka
ahojky evi gratulace k UZ :-) super že je malinká hlavou dolů třeba tak už zůstane je to šikulka x-) x-) spací pytlík máme z tesca za 3OOkč v akci a používám ale zatím kvůli teplu dám jí do pytlíku a do zavinovačky ;-) až jsou starší a odkopávají se hodí se to prý určitě ;-) takže já bych ho pořídila ale 1tis je dost tedy 8-( 8-( a tlak jsem měla nízký jako ty :-| děkujeme za pochvalu je to šikulka naše x-) x-) a ty noci jak spinká no krása x-) x-) jási dám těstoviny :-D :-D už mám hlad :-D
Ahoj Markét... :-) Já už se také moc těším!!!! No a jak jste to doma probrali ???
Profilova fotka
kačko prý za jakou cenu by se dalo sehnat co chceme..jinak tomu moc nerozumím psala jsi at projedeme bazary to děláme a německé bazary to ne nemáme nikoho kdo by to přitáhl a vše vyřidil :-(
Profilova fotka
dobré ránko ;-) Evi - do června =-) ??? tak to se tam těhule hlásí hned jak objeví //, ne? ten můj kurz není v porodnici, vede ho porodní asistentka, co má 9 měsíčního chlapečka; porodnice tady pořádá nějaké "přeporodní kurzy", ale to je jen něco jednorázového a o tom nemám žádné reference, ale asi je to dobré, minimálně k poznání prostředí ;-)
Ahoj Pavlí... :-) Co vůbec probíhá na těchto kurzech???
Profilova fotka
kačko my stihli jeden kurz :-D :-D ten druhý už ne :-p :-D na prvním nám říkali kdy je to do porodnice co sebou atd atd takové ty informace ;-) na druhém ukazují porod na videu a prohlíží se sály ;-)
Profilova fotka
Ahoj Kači ;-) ten kurz tady má 5 částí, tohle mi poslal ta porodní asistentka do mailu: 1.Těhotenství, co zařídit před porodem, masáž hráze, výběr porodnice, 2. Porod a vše kolem něj (věci do porodnice, kdy do porodnice, porod, úlevové polohy, tlumení bolesti, partner u porodu, nácvik tlačení a dýchání při porodu), 3. Šestinedělí, co vyřídit po porodu, ošetření novorozence na porodním sále a následné vyšetření během pobytu v nemocnici, 4. Kojení, 5. Tatínek a miminko, novorozenec první týdny života, lékárnička pro miminko, výbava pro miminko, výběr kočárku, autosedačky, baby masáže ev. dle zájmu šátkování
:-D no jo....u vás to bylo rychlé....Sofinka už chtěla být s váma ;-) Jinak toho je docela dost,nevim zda bych pobrala tolik neznámých informací.... :-D =-) =-)
Profilova fotka
Ahoj holky, teď vás nestíhám dočíst, ale posílám alespoň nové fotečky: http://www.vevercata.estranky.cz/foto...
Profilova fotka
Evčo, já měla malého jen v zavinovačce a teprve teď jsem mu ve slevě v tescu koupila za 190,- kč pytel od 6. měsíce. Ta zavinovačka je ze začátku lepší, protože tam malou zafixuješ a budeš jí mít na léto, tak pak asi nic teplého. Já ho do teď nepotřebovala, ale do zavinovačky se už nevejde (ani do té větší, co jsem dokupovala). Co se týče toho kurzu, tak je to škoda, ale myslím, že nevadí mít kurz jinde a pak se jít jen podívat do porodnice. Já speciální kurz neměla, jen na tom těhobiku nám povídala cvičitelka - je porodní asistentka a do porodnice jsme se pak šli podívat. Ty výsledky máš super a z toho tlaku si nic nedělej, já měla i nižší. Hodně mamiminek to tak má. Markét, zkuste nějaký bazar, jestli by vám nepřivezl auto z německa, dělají to takhle. My to taky měli přes bazar, i když tam má táta známého, ale dělají to i pro jiné lidi. My si auto vybrali na netu, oni tam jeli (Vašek ale byl s ním), aby zjistili, jestli je to v pořádku a přivezli.
Profilova fotka
kači no jo pospíšila :-D :-D jiřinko já mu to říkám pořád at vezme z německa nechce nechce :-p :-p jeho problém
Profilova fotka
Jiři - opět super fotečky x-) Kači - kdo tvrdí, že ty informace poberu :-D ale na každou tu část mám jeden týden, tak snad to půjde ;-)
Profilova fotka
já je také nepobrala a zvládám :-) a zvládla jsem vše :-D :-D
Jiřino - opět nádherné fotky!!!! x-) Vládík je kásný!!! V té vaně je super a potom s tou kapuckou s tím kožíškem x-) Moc pěkné!!!! Jinak Markétko,také jem názoru toho co Jiřinka,nakonec jsemti to dala na mail.....a není problém aby tam jel manžel také. Zkuste tu známou adresu mobile-de. Pavlí......,tak teď jsem se lekla...jak js psala,že máš na každou část....,tak jsem to nedočetla a myslela jsem si jeden sešit,že tam napíšeš.... :-D Asi se to dá,něco je nové něco už člověk slyší od jiných.... :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?