Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Uaaaa holky pomoc je ze me rampouch :-o Teda jako -10 to uz je mazec a to jsme jeli do prace autem,ale i v nem jsem sedela zachumlana jako bych byla venku nez se to roztopilo ]-( Dekuji za pochvalu briska, bylo to vecer pekna napapany, jen nam sel strasne pomalu net tak jsem to vkladala snad pul hodiny ]-( Jirinko moc gratuluju k prvnimu zoubku, treba se to spani ted uz fakt zlepsi. A kdo ho nasel? ;-) Miso P moc pekne fotecky, Amalka je uz taky velka a pritom paseni je tak roztomila :-) Ja taky nesmim jet sama, Kamil me poveze, mame kamose v Praze tak se domluvi pres den s nima, me by taky nevadil sraz nekdy odpo, to Kladno mam skoro 3 hodky ted v zime tak rekne od 1 bych mohla v pohode kdykoliv. Jinak je mi jedno, jestli Praha, Kladno nebo Plzeň;-)
30.1.2010 může: Pavlínka Markétka Lenička Jiřinka Lenka Kačka zkopírujte a dopište kdo může dál
Ahoj všem.....tak dneska poprvé v práci....a opět plný stůl.... :-| Ale doma už to bylo také dlouhé... Míšo,máte krásné fotečky a ještě hezčí Amálku x-) Jiřinka má také moc hezké fotky....Vládík je také krásný!!!! x-) Prostě všechny děti jsou nádherný a roztomilý,když jsou malý ... ;-) LeniH - také musím pochválit fotečku...,máš hezké bříško a pořád pěkná figura! ;-)
Markétko, a kdy budete pořizovat vybrané autí??? Máš nějakou fotku??? Jiřinko,myslíš že bych se mohla na srazík svést s tebou???
Profilova fotka
ahojky takže toho 3O můžou všichni =-) =-) =-) jedu na kladno tak tam udělám rezervačku ju =-) =-) řeknu tak 1O lidí plus děti :-D :-D míšo do plzně bys řídila maximálně ty :-D :-D :-D to bych fakt nedala :-| evi asi gome restaurace 8-) kačko ahoj x-) x-) s tím autem nevím je děsně nerozhodnej můj manžel ]-( ]-( ]-( ]-(
Ahoj Markétko!!! :-) Jak to,že je manža tak nerozhodný???? Jinak zamluv dobrou restauračku,klidně i nekuřáckou....já si ráda odběhnu ven ;-) A hlavně aby tam měli nějaké spešl dobré zel.salátky..... x-) x-) x-)
Profilova fotka
kačko mě se ptej nevíme zda nový starší novější :-D :-D :-D už to řeší dlouho :-( a třeba ani jiné nebude ]-( ]-(
Profilova fotka
kači http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/o... braůi by jsem jí ale byla škráblá na plech :-( ale byla moc krásná x-) x-)
Profilova fotka
ahojik, market ale co my budeme delat v restauracce s prckama?!:-/ ta moje tam bude rvat, nevydrzi byt vzhuru u nekoho v naruci, potrebuje si hrat na dece nebo tak:-/ tak nevim zda bychom sly:-(
Profilova fotka
míšo já to nevymyslela :-D :-D na mě se neobracej :-D :-D :-D jako 8 dospělých a prcky neumístím nikde ani náhodou ;-) něco jiného je to v létě ale ne v zimě :-N
No je to asi těžké,záleží kolik do toho chcete vrazit.....Jinak tahle je pěkná. Míšo, tak eventuelně mi půjčíš Amálku - pokud budeš chtít,já jí půjdu vozit a pak se vrátím,nebo můžeme jít všichni,to by nešlo????
Profilova fotka
kačko já sama nevím manžel šetří už přes rok nevím kolik má nahrabáno :-D :-D :-D :-D
Článek se načítá
Tak se domluvte, a dej vědět....ju? ;-) Nebo my vám prodáme to naše :-D :-D
Profilova fotka
leni, tak jdu natacet do toho serialu, ozvali se mi:-D
Opravdu Míšo???? Tak to gratuluji,to byla ale rychlost......to jsi jim poslala fotku,nebo už jste tam byli????
Profilova fotka
okka poslala jsme fotecku, oni jich hledali vice, takze se jim hodi temer kdokoliv:) x-)
No tak super!!! :-)
Profilova fotka
okka, ono to je slozite s prckem, kdyz je mrzuta a nic ji nebavi, tak se v kocaru neuspi ani nezabavi, tak se tam stavime na chvili a potom bychom zase odfrcely:)
Profilova fotka
Miso to je super!!!!!!!!!!!! myslim to nataceni ;-) Jinak me je to s tim mistem fakt jedno, to si rozhodnete vy maminy, me staci, ze se tam nebude kourit ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem tu cukrovku dala i napodruhé ;-) Leni - hezké bříško :-) Míšo P - Amálka bude filmová hvězda, to je úžasný ;-) Evi - já jsem momentálně +4kg a bříškou už vylezlo tak, že sice normální džíny ještě zapnu, ale jakmile si v nich sednu, tak povoluju knoflík 8-) včera jsem stáhla fotky z vánoc do PC, tak se možná taky podělím o fotku bříška, ale nám u objektivu nefunguje automatika a přes manuál jsou dost rozmáznutý :-( místo srazu je mi úplně jedno, to si nějak mamči dohodněte podle dítek, mě jde jen o to, aby mi tam dali najíst :-D
Profilova fotka
http://www.starekladno.cz/pizzerie/fo... prý je tam i dětský koutek x-) x-)
Profilova fotka
holky je to zerervované tady x-) x-) x-) x-) na 3o.1.mezi 13-14 hod.vyhovuje =-) =-) =-)
Profilova fotka
mně vyhovuje ;-)
Profilova fotka
me taky uz jsem si ten odkaz dala do oblibenych aby jsem se pak nemusela ptat znova na adresu :-D Evi prosim jak jsi nabizela, ze by jsi me a Misu pokud pojede mohla nabrat na Zlicine, plati to? nemusela bych pak tahat kdyztak Kamila s sebou a dojela bych na Zlicin busem ;-)
Mě čas také vyhovuje,jen se zeptám co to je za den???? Vypadá to tam hezky,už se těším...!!!! x-) Sobota...OK!
Profilova fotka
Ahojky, restauračka i čas super :-) Kačí, v pohodě tě nabereme. Když bude ošklivý počasí, tak pojede Vašek s námi a staví se za kamarádem, jinak bych asi jela sama a uvidíme, co ta Monča. Ale i když pojede Vašek, tak se vejdeme. Jen počítej s tím, že asi déle, než 2 hodiny nevydržíme :-| Míšo, vem dečku sebou ;-) Jinak to natáčení opravdu super, jsem na vás zvědavá :-D Evčo, jestli to mají kamarádky v pohodě, tak jen dobře, já jen vím, že u nás by to teď nešlo. Ale možná je to o zvyku a kdyby to jinak nešlo, tak by taky asi vydržel. Leni, zoubek jsem našla já :-) Prý mám dostat na nové šaty, viď :-) Ale to se u nás nechytlo :-D
Profilova fotka
Míšo, krásné fotky Amálky a jak suprově pase x-)
Profilova fotka
Jirinko prave proto jsem se ptala ;-) jen je skoda, ze to neproslo :-( Ja jdu na pokec ke kolegyni a pak rychle domu, tak se tu mejte odpoledne pekne, rano si vas doctu papa
Profilova fotka
ahojik jiri, dekuji za pochvalu fotecek, vsak amalka se uz silene tesi na Vladika x-) x-) x-) pry si ho zamlouva ona a nenecha ho Sofince:-D my tam take nevydrzime dlouho, ale koukala jsme ze ten detsky koutek je ok, je tam i koberec, takze si tam s sebou vezmu tu hraci deku a rozlozim ji to tam:)
Profilova fotka
Míšo,tak to jsem moc ráda, mrzelo by mě, kdybych tě neviděla ;-) Vládík si tam bude hrát a Amálka se Sofinkou můžou být na dečce. Nejlepší by bylo, kdyby tam byl u toho náš stůl. Co myslíš Markét?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?