Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
ahoj holky :-) zdravím prvně v novém roce a přeji vám všem jen to nej, ať se vám splní všechno, co si přejete x-) já už jsem opět v práci a zítra jdu podruhé na tu cukrovku :-p zkoukla jsem i všechny fotečky, moc vám to všem sluší ;-) Evi - v tvém případě bych se rozohdně nebála, že budeš mít málo oblečků :-D ;-)
Ahoj holky :-) ,také vás všechny zdravím v novém roce a přeji vám všechno jen to nej,nej,nej!!! Ještě jśem vás nestačila dočíst a na fotečky se moc těším,hned se podívám.Přijeli jsme včera večer z hor,tak jsem od rána zapla pračku a dala jsem nějaké fotky na rajče ;-)
Profilova fotka
Kači - hodíš mi, prosím, do IP odkaz na ty vaše fotky? ;-)
Profilova fotka
Jo jinak jsem zapomněla pochválit fotečky z Vídně, Leni bylo to tam moc krásný a ten sníh dodával krásnou atmosféru. Kačí a Pavlínko, zdravím vás :-) Taky prosímo odkaz na fotečky, adresu si už nepamatuji. Děkuji :-)
Profilova fotka
holky tak domluvte termín at můžu udělat rezervačku 8-) my byli v poradně vážíme 3954 g a 53cm x-) x-) vše v pořádku x-) jiřinko u nás sporták jde oběma směry :-) a máme asi vybraný auto x-) x-) octávka 3 roky stará :-)
Profilova fotka
Markét - já nemůžu 23.1., to máme firemní vánoční večírek, jinak je mi to jedno ;-)
Profilova fotka
holky mě je to fuk nějak se domluvte já na leden nemám nic ;-)
Profilova fotka
navrhuji ted 9.-10.1 nebo 30-31.1 vím že někdo psal že 16 nemůže a pavlínka nemůže 23 ;-)
Profilova fotka
spíše bych to nechala na 30.1.2010 co vy na to:???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Markét - souhlas s 30.1. ;-)
Profilova fotka
ja taky 30.1. muzu ;-)
Profilova fotka
30.1.2010 může: Pavlínka Markétka Lenička zkopírujte a dopište kdo může dál ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
30.1.2010 může: Pavlínka Markétka Lenička Jiřinka zkopírujte a dopište kdo může dál
Profilova fotka
Markétko, s tím kočárkem je to dobře, fakt je to mnohem lepší. A přehazuješ sedačku nebo rukojeť? Já musím sedačku, rukojeť by ale byla ještě lepší.
Profilova fotka
jiřinko také sedačku ;-)
ahoj holky, ten navrhovaný víkend taky můžu, tak kopíruju ;-) 30.1.2010 může: Pavlínka Markétka Lenička Jiřinka Lenka zkopírujte a dopište kdo může dál
Profilova fotka
fajn x-) x-) x-)
Marky: http://brigady.jobs.cz/pd1113638 třeba by stačily i 2 měsíce :-) přeposílala jsem to Míši, nevím ale, zda už mají net.
Profilova fotka
leni děkuju ale naše je malinká a neodpovídá ani tim 2 měs. ;-) spíše by na o šla míša ona se jukne psala jsme jí o srazu ;-)
Profilova fotka
tak ještě evička,kačka,monička,míša A a míša P čekáme na vyjádření 8-)
Profilova fotka
ahojik, koukam ze se planuje sraz, ja se musim domluvim s manzou co na ten vikend planujeme atd a kdyz bude volny tak bych dorazila:)
Profilova fotka
holky, hlavne Evi kuk ;-) http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Profilova fotka
Prořezal se nám dnes první zoubek 8-) Tak asi opravdu ty noci jsou spojené s tím, ale trvá to dlouho a že zoubky poroustou si myslíme už od 4. měsíce :-D Já mám termín schválený od manžílka, ale snažil se mi sebou dát mojí nebo jeho ségru, ale na to jsem nepřistoupila ;-) Nechce, abysme jeli sami, tak snad se ke mně přidá Monča. Leni, tak bříško už máš opravdu krásný x-) Já v tvém týdnu byla v Římě a absolutně bez bříška ;-)
Profilova fotka
a monča to ví?? =-) =-) jiřinko jéé zoubeček x-) x-)
Leni, sluší Ti to, hezké bříško! :-) Ty bys radši první holku? A jaká máte zatím v záloze jména? Vládíkovi gratuluju k prvnímu zoubku a ať moc maminku nezlobí! ;-) dobrou, kočky ;-)
Profilova fotka
holky tak ja se predbezne take hlasim na srazik:) ale nevim jak dlouho tam budu s prckem:-D nejlepsi by to bylo u nekoho doma, abych ji mohla vyndat z kocaru na zem:-D ..takze vlezeme k markete domu:-D a pustim vladika amalku a sofinku k sobe:-D
Profilova fotka
leni, jeeee konecne nekoho z vas vidim tehu:) no super! mooc slusi:)
Profilova fotka
Ahojky holky, Jiřinko, moc děkuji za super popis výbavičky, jsem uklidněná, všeho mám několikanásobně víc, takže by to mělo být v pohodě. Punčocháčků mám snad 30 :-D je tam nejvíc bodíček, s krátkým rukávem i dlouhým, s nohavicema i bez, pak hodně mikinek, tričínek, polodupek, tepláčků, kalhot, takže už nic kupovat nebudu, do velikosti 68 mám 5 plných velkých krabic a pak ještě jednu krabici větších věcí :-) K tomu sporťáku, já to konzultovala předtím s těma kámoškama, co mají už děti a ty mi říkali, že jejich děti chtěli spíš koukat po okolí než na ně, takže sporťák měli pořád po směru jízdy.. ona ta S4 má nahoře ve stříčce okýnko, takže na prcka uvidím. No a když to nebude vyhovovat, tak se vždy dá koupit pak sporťák jinej, ten kočárek za tu cenu prodám vždycky :-) Jo a moc gratuluji k zoubku :-) a celkem jsem čučela, že už říká máma, to je pecka!!! x-) Leni H, moc pěkné bříško, moc ti to sluší :-) pak hodím nové fotky na rajče, už mi konečně bříško parádně taky vykouklo, sice ještě nosím normál džíny, ale knoflík už nezapínám :-) Pavlínko, držím palce na tu cukrovku!!! já jdu ve čtvrtek do poradny, ještě jsem si ani na ty výsledky na cukrovku nevolala, tak snad to bude ok. Jo a copak tvoje bříško a váha, jak jsi na tom? :-) Jinak k tomu srazu, 30.1. se mi to hodí, ale spíš přes den, večer mám jít na koncert. Teď jsem to říkala manželovi, tak tomu se moc nelíbí, že bych jela takovou dálku, přece jen budu mít jen 2 měsíce do porodu a má strach, tak říkal, že by jel se mnou, odvezl by mě, dal by si v Praze spicha s kámošema, a pak by mě zase vyzvedl.. Markét, už máš vymyšlené nějaké to místo? Míšo P, no a co u tebe doma, když tě to tak hezky napadlo? :-D Jinak kdyby se vám chtělo do Plzně, tak u nás to klidně udělat můžem, obývák máme opravdu obr, sem se na zem vejde dětí ;-) :-D Copak vůbec Monča? dlouho tu nebyla =-)
Profilova fotka
evi, k nam by jsme se nevesly:-D tak max 3 :-D kurna ja se do Plzne nedostanu:-/ grrrrr:-( jedine ze by to odridila market:-D a ja bych jela s ni v aute:-D:-D:-D:-D
Profilova fotka
tady jsou nove fotecky amalky:) http://www.modrykonik.cz/album/album....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?