Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, jdu vám popřát do nového roku, nestíhám dočítat, to napravím zítra, jsem v jednom kole, dělám teď chlebíčky a chuťovky na večer, budeme s bandou slavit Silvestra u nás, tak snad to baráček přežije :-D Do nového roku přeji všem jen to nej nej nej, ať jste všichni zdraví, šťastní, nic ať vám nechybí, nic ať vás netrápí a splní se vám vše dle představ.. Jiřince přeji, ať malej krásně roste a dělá vám jen samou radost, Markétce, ať malá je zdravá,krásná a nemáte s ní žádnou starost, Míše hlavně pevné nervy a hodňoučkou Amálku, Monče na testíku ty // za chvilku, Kačce také a hodně štěstí s bydlením, Pavlínce zdravé miminko a blízký konec se stavěním, Lence H pohodové těhu, porod a zdravé mimi Lenče ať se vydaří svatba i svatební cesta, díky které je mezi námi Míše A hodně pracovních úspěchů v nové práci a všem nám přeji ať si máme stále co říci :-) Hezky si užijte Silvestra, opatrujte se a v novém roce se tu na vás budu těšit :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, chci vam poprat pekneho silvestra, at uz je oslava bourliva nebo jen u rodinneho krbu;-) a v pristim roce at se nam vyplni vsechny nase prani a ocekavani!!!!!!!! My byli pres den venku ted jsme se hodku prospala a jedeme ke znamym k nim domu na takovou komorni oslavu ;-)
Profilova fotka
ahojky přeji krásný nový rok 2010 x-) x-) tak náš silvestr se vybarvil úplně jinak :-D :-D volala jsme kámošce našim svědkům x-) a pozvala je tak dorazili i s bráchou a jedna pecka asi se dají dohromady s mojí švagrovou :-D :-D přijeli pilo se o život byla sranda x-) malá moc nespala chtěla být s námi tak jí nika chovala a byl jí fajn 8-) pak jídlo v půl 12 my odpadli ve 3 a vzbudila se v půl šestý :-o x-) x-) zlatíčko a pak v půl devatý a to jsem vstala i já x-) dneska asi jedem do prahy na ten velký ohnostroj :-)
Profilova fotka
Ahoj Markét, tak to je fajn, že se vydařilo. U nás to byl nejhorší silvestr. Ale já silvestra moc nemusím, tak nám to nevadí. Ale byli jsme doma, že kouknem na telku, no úplna katastrofa, pořád jsme něčemu dávali šanci, až jsme to ve 23 hodin zabalili a šli spát :-D Vládík byl do té doby každou chvíli vzhůru, pak se taky budil pořád. Když konečně usnul, tak hrozný rány a to jsme mysleli, že tu nic neuslyšíme. Vládík se rozhodl vstávat v 5, ale já na to za celou noc neměla, tak jsem šla za Vašíkem, ať jde k němu. Já jsem nachcípaná a do toho mě hrozně bolela palice. Vašík se o Vládíka postaral , pak mi ho v 8:45 přinesl na spinkání a spali jsme do 9:30. Měli jsme jít i s malým ke známým, ale tím, že Vládík v noci ještě špatně spí, tak jsme to přehodnotili a ještě že tak. Ale je nám to ukradený ;-) Hlavně, že se máme rádi a je nám dobře, nějaký silvestr neřešíme.
Profilova fotka
jiřinko to mě mrzí :-( že vládík tak zlobil..... my jsme původně měli být také sami rozhodlo se to v 6 večer :-D :-D ale jsem ráda pobavili jsme se a bylo to moc fajn :-) jinak silvestra tako moc nemusím ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak vás jdu pozdravit v novém roce :-) Markét, tak to se vám nakonec Silvestr vydařil, co :-) Hezky si užijte ten ohňostroj, to bude určo paráda x-) Jiřinko, to mě mrzí, že je Vládík takový mrzutý, snad ho toto období brzo přejde.. známá mi nedávno říkala, že na takové to špatné spinkání bez důvodu a pláč atd jsou super homeopatika, jsou na všechno a prý fakt pomáhají, třeba by to bylo dobré i pro vás :-) My měli Silvestr parádní, bylo nás 8 a celou noc jsme hráli Aktivity, byla to pecka, spát jsme šli až v 6h ráno :-D Hned jsem využila kameru od ježíška, šikovně jsem ji postavila na parapet, nikdo o tom nevěděl a máme toho spoustu nepozorovaně natočené :-) No a jakpak ostatní, jak jste se měly?
Profilova fotka
ahojky holky :-) dneska slavíme 2 měsíce x-) x-) evi aktivity tu měli ty naši kámoši také ale nedošlo na ně :-D :-D bavili jme se i bez nich :-N nějak to uteklo a byli 3 ráno :-p je fajn že se vám to také vyvedlo :-) s tou kamerou šikovný nápad 8-) :-D u nás to bylo neplánované ale o to se to povedlo x-) jiřinko jak píše evička o tich homeo jsme také slyšela ale nevím k tomu nějak nic moc :-|
ahoj holky, přeju vám všechno nejlepší v novém roce! :-) my se odpoledne vrátili z chaty v Orličkách. bylo to fajn, hodně jsme se nasmáli, hráli hry, stejně jako Evča Activity a celkově se to dost vyvedlo! tady jsou nějaké fotky z našeho nového foťáku, ale pořád se učím, takže jsou některé ještě rozmazané. bylo nás tam na Silvestra deset, nejprve dojeli dva páry a ty pak i dřív odjeli. dnes i napadl sníh, ale už jsme spěchali domů, takže z lyžování nic nebylo. http://gujonci.rajce.idnes.cz/Silvest... Jiři, jak píšeš, hlavně že se máte rádi a jste spolu. myslím, že když už jsou pak děti, Silvestr nabere jiný rozměr. já mám Silvestr ráda, je to pro mě takové zamyšlení za nad starým rokem a když je k tomu fajn parta, nechybí mi vůbec nic. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Vládíček právě usnul, tak se jdu na vás podívat a pak udělat vánočku. Už jsem jí plánovala na vánoce, ale to jsem nějak nestihla. Těsto už mám nakynuté, tak držte palečky, je moje první :-) Evčo, já se na to podívám. Ale ten Silvestr byl teď extrémní, třeba dneska a noc před silvestrem spal mnohem líp. Láhev dostal dneska ve 23 hod. a pak jsem kojila v 5:15, ale občas se v noci vzbudí, tak ho stačí utišit. Ráno vstával v 6, pak jsme v 7:15 usnuli a spali do 9. Dnes byl sníh, tak jsme byli na sáňkách, co Vládík dostal k vánocům, byl z toho hotový, strašně se mu to líbilo x-) Na silvestra jsme si dělali v 17:30 malý ohňostroj pro Vládíka a to se mu taky moc líbilo. Leni, podívám se na fotečky, ještě musím na Lenči Vídeň, to jsem taky nestihla. Ty Activity jsme hráli minulého silvestra :-)
Jiři, právě jsem mrkla na fotky. teda, vy jste měli ale dárečků. Vládík je fešák jako vždy a Tobě hrozně seknou ty bílé kalhoty, jsi fakt šmrncovní mamča! ;-) s vánočkou držím palce, já ji dělala před Vánocemi, byla dobrá, ale malinko tvrdší. a kdy máte v plánu vyrazit na ty hory, jak jsi dostala k Vánocům? Evi, my měli Activity 2, vy taky? je to fakt parádní hra, sranda! holky, už jste přemýšlely o tom srazíku? začínáme trochu plánovat víkendy - hory, plesy, víkendy doma a vás bych hrozně ráda viděla, tak jsem se chtěla zeptat, jak to vidíte.
Profilova fotka
Tady jsem ještě přidala 16 foteček za minulý měsíc: http://www.vevercata.estranky.cz/foto... S manžílkem jsem o tom sice ještě nemluvila, ale snad mi to projde. Já nemůžu 15.-17.1.2010 Leni, děkuji za pochvalu x-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem vás dočetla a prohlídla fotky. Jiřinko, malej je čím dál krásnější, to je až neuvěřitelné, hezčího chlapečka jsem snad ještě neviděla, je naprosto dokonalej!!! x-) A tobě to taky strašně moc sekne, jak píše Lenča, ty bílé kalhoty ti fakt moc sluší ;-) K těm homeo, kdyžtak ti pak pošlu odkaz, až ho od ní získám, protože říkala, že jich je spoustu, třeba i proti kolikám, průjmům, při růstu zubů atd.. Leni, fotky super, museli jste si to moc hezky užít, Silvestr na horách je vždycky nej :-) Ty Aktivity máme dvojku, přáli jsme si je k ježíšku, loni jsme měli od kámošky půjčenou tu jedničku a hráli jsme to celý týden v Alpách, strašně nás to baví, je to fakt sranda :-) Jinak k tomu srazu, zatím nic na žádnej víkend nemáme, takže je mi to fuk, přizpůsobím se :-)
Článek se načítá
:-) Evi, my byli loni na chatě vedle a tam jsme hráli Activity 1 a letos dostala kámoška k Vánocům 2, tak tyto, takže jako vy! :-D Já nemůžu určitě víkend jako Jiřinka a pak někdy v únoru mám zubaře doma, ale když bych to věděla včas, tak by to šlo změnit. Holky, mně se tak nechce v pondělí do práce, blééé! :-p Jdem si zapnout filmík, tak přeju hezký večer a dobrou noc.
Profilova fotka
tak já v lednu můžu kdykoliv ;-) ale musíme se domluvit kvůli tomu místu...
Profilova fotka
Evčo, já vím, že jich je hodně, jen musím zjistit, které pro nás. Nejhorší je, že vlastně nevím, co ho trápí a jestli vlastně něco, nebo jen brečí, že chce být se mnou? Ale zkus mi to prosím najít, ju. děkuji. Markétko, úplně nejlepší by bylo, kdyby tam byl nějaký dětský koutek, protože malej jen tak už sedět nevydrží, ale když ne, tak nevadí, ju :-)
Profilova fotka
jiřinko moc ráda bych dětský koutek ale v restauračce to bude probůém :-( vím o jedné cukrárně ale tam bychom se snad ani nevešli :-D :-D já fakt nevím jaké místo zvolit :-( :-( :-( všude se kouří nebo tak něco ]-(
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Jiřinko, včera jsem si četla chytré knížky o mimi, co jsem dostala k vánocům a v jedné se psalo, že v určitém období cca kolem 8.měsíce můžou děti začít trpět separační úzkostí, je to přechodné, prostě chtějí mít pocit, že maminka je na blízku atd, možná to teď přišlo na Vládíka.. dětičky se pak více budí i v noci. Ale jak to přišlo, tak by to mělo zase po nějaké době odejít. Tady je ten odkaz na popis homeopatik: http://www.vseprozdravi.cz/homeopatik... Přemýšlím, že si nějaká pořídím pro ten snažší porod a rekonvalestenci po něm :-) K tomu srazu, i když tam dětský koutek nebude, tak nás tam bude dost na to, aby se Vládík nějak zabavil, nebude chudáček vědět, ke komu dřív, uvidíš ;-) Markét, určitě přece někde na Kladně musí být nějaká restaurace s nekuřáckým salonkem nebo tak něco, ne?
Profilova fotka
evi neznám je už jsem to tu psala!! holky byli jsme u míši na návštěvě mají to tam krásné x-) x-) koupila jsem od ní nějaké věcičky no jo dědíme :-D :-D http://www.modrykonik.cz/album/album.... fotečky našich dětiček x-) x-)
Profilova fotka
Markét, tak jsem mrkla na fotečky, moc vám to holky sluší a malinkým taky x-) Sofinka vůbec nevypadá mladší než Amálka, roste jako z vody :-) K těm restauracím, právě kvůli tomu, jsem to vyhledávala na netu, jak jsem tady nechávala i odkazy, tam jsou ty restauračky popsané, tak kdyby se nám nějaká líbila, ty by jsi ji mohla jít třeba ještě omknout nejdřív na živo, jestli je vhodná po mimča ;-) Dneska tu byli odpoledne tchánojc, ukazovala jsem tchýni tu výbavičku pro malou, byla unešená, je toho fakt hafo, jen si nejsem jistá, zda toho mám dostatečně v těch mini velikostech, nejvíc toho mám 62-68.. kolik je čeho tak třeba?
Marky, taky jsem omrkla fotky, holky fakt rostou jako z vody, chvíli jsem neviděla fotky Amálky a je z ní už velká slečna. Sofince jsou už dva měsíce, no neskutečné! a vy jste mamče kočky! ;-) jak se má Míša? Amálka pořád tak pláče? já se chystám holky taky navštívit, Míšu jsem neviděla od léta! Evi, ty máš termín v dubnu? to už je taky za chvíli, co? Vládík bude mít rok. Pavlínka a Lenča rodí kdy? za chvíli tady budete samé maminky. :-)
Profilova fotka
evi a ty odkazy máš :-N nebo nevíš kde jsou... =-) leni míša se má dobře amálka byla hodná ale jen co jsme odjeli plakala :-( mají problém uspávat.... :-|
Profilova fotka
Leni, jojo, termín mám v dubnu, už jen 3 měsíce a je tu malá s náma, pořád mi to hlava nebere :-D No a Pavlínka je stejně těhu se mnou, takže možná budem v porodnici na stejno a Lenča má termín myslím v červnu nebo koncem května :-) Markét, ty odkazy už nemám, neukládala jsem je, jen jsem je šupla sem, aby jsi na to mohla mrknout a holky taky.. ale kdyžtak zkusím na netu zase něco najít. S tou Amálkou to je teda něco, musí to bt na bednu, když pořád pláče :-( čím to může být? přitom je to taková krásná a sladká holčička, no snad z toho pláče brzo vyroste.. Jo a písni mi prosím, kolik je čeho z oblečení tak třeba, nějak nemám vůbec představu.. jo a ještě jsem dnes přemšlela, co se vůbec dává do korbičky jako místo prostěradla? Mami mi furt cpe nějaké plimo nebo jak tomu říká, ale to už se nepoužívá, ne? začínám mít děsy, že nic nevím, neznám..
Profilova fotka
evi ted mě napadla jedna je tam salonek tak až budu na kladně zkusí to zjistit co a jak ale chce to termín!!!!!!! já tam chodila i v tom salonku jsme byla ale koutek pro děti není :-( určitě je to na bednu a amálka řve hodně nahlas :-( míša musí mít fakt nervy a čím to je nevím =-) do korbičky nemám nic...je tam takový povlka co se dá sundat a vyprat ;-) na tom mám fusak a v něm malou.... a v létě bych tam dala tu tetra plenu ta veliká na koupání ;-) jinak nevím co se tam dává =-) někdo tam dává i prostěradlo které je snad přímo do kočárku ;-) oblečení to je individuální já třeba musela dokupovat a schánět ty 50 a ty nosíme do ted :-N určitě hodně bodýček krátký dlouhý rukáv minimálně po 4 abys to stihla prát....mě se osvědčili overálky bomba věc pak dupačky tich mám asi po 3ks vždy v té velikosti.....bryndáky tich máme spotřebu mraky :-p :-p ponožtičky se také osvědčili.... pak nějaké kalhoty tepláčky polodupačky trička mikinky světry čepičky nejvíce je potřeba toho na doma protože když budeš mít blinkací mimi převlíkáš furt 8-( 8-( plen mám asi 20 a stačí ;-) dávám pod hlavičku do postýlky do košíku,na deku kde je přes den stíhá se to v poho prát ;-) jo a super jsou přebalovací podložky s DM nebo ted mi Míša dala od HUgies a ty jsou také super na tom přebaluji a když jí rozbalím a nechám volně vždy to počůrá :-D :-D pokud nepočůrá používám do té doby než počůrá.....
Evi, nestesuj se. dřív to maminy taky zvládly a nic se pořádně nevědělo. víš co se říká, nejhorší jsou studované matky! :-D já si občas přijdu jako exot - já Mgr. a Áda Ing. prostě si na tituly nepotrpíme. a někdo to má i na zvonku, nechápu! :-) ale když tak si pořiď nějaké knížky a tady holky - Markét, Jiřinka a Míša Ti určitě poradí. :-)
Profilova fotka
Jé, Markét, díky moc, takhle jsem to přesně potřebovala popsat, kolik čeho a jak, ulevilo se mi.. různých dupaček a overálků mám hafo, několik desítek, takže jsem konečně v klidu, tchýně se dnes smála, že to nebudu muset ani prát, že každé dám jen jednou :-D no zase tolik toho asi není, ono to tak vypadá, protože jsou to po kupě velikosti od 50-68, ty teď vyperu a co bude potřeba vyžehlím a ty větší až pak, ty zatím uskladním v šatně. Takže hadříky by byly vyřešené, teď doladit ty zbvající věci.. copak třeba zavinovačka, deka a nevím co ještě je vše potřeba a kolik? Jo a jak je to se žehlením? Když to nebude zmačkané, musím to stejně vše žehlit? Vždyť čisté to bude, vyprané, tak nějaké ničení bacilů žehlením mi přijde zbytečné, nebo jak to vidíš? jooo a už dorazila ta bílá autosedačka x-) je super, jde polohovat úplně do lehu, takže se tam to mimi nemusí kroutit a slouží i jako houpačka, takže nebudu zatím kupovat žádné to lehátko, tohle mi přijde dobrý :-) Mám radost x-)
Profilova fotka
Leni, no já právě nejsem ten typ studované matky, proto se ptám a mám trochu nerva, nevím nic, ale fakt lautr nic :-D ty chytré knihy jsou třeba fajn, ale rady z praxe jsou mnohem lepší :-) K těm titulům, to jsem si takhle zavařila u kámošky přítele u nás na svatbě, protože ona byla čerstvá ing.,tak jsem jí chtěla udělat radost a na jmenovku ji napsala před jméno ing., ale zapomněla jsem, že její přítel je taky ing. a tomu jsem to tam nenapsala a byl z toho fakt přešlej a pamatuje si to ještě dnes, že tam neměl ing a ona jo :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak uz jsem zas v praci a jedine pozitivni na tom je, ze na vas budu mit vic casu :-D Moc jsme nedocitala, ale koukala jsem na posledni prispevky a Evi me vcera chytla panika, ze vubec nevim, co budu miminu oblekat az se narodi. Co se mu dava v lete a by mu v tom nebylo horko, no a tohle jsem resila celou noc :-D pak jsem se uklidnila, ze mam cas a hlavne hodne poradkyn tak to mam kde zjistit, ze holky ;-) Tak ja se jdu ponorit do toho co tu na me ceka, prijde i nova pani na zaskok za me tak se ji asi budu muset venovat,ale necham si vas zaply a jen co budu moct budu docitat ;-) Pekny den vsem
Profilova fotka
leni to není o zkušenných matkách ale to co mimi potřebuje ;-) tím pádem jsem hrozná matka študovali mě na škole :-D :-D :-D :-D evi super že dorazila autosedajda gratuluji x-) x-) naše v autosedajdě hrozně ráda spí 8-) zavinovačky mám 3 ty ryclozavinovačky ;-) a stačí...deky mám takové ty slabé asi 4 přikrývám doma když je tu chladněji ;-) k žehlení nežehlím vše pokud to visí doma když bylo léto a bylo to venku žehlila jsem vše...... nemyslím že musí žít ve sterilním prostředí ;-) jen se ptej co tě napadne 8-) holky byl tu pán od baumaticu a uznali reklamaci vymění ten panel huráááááááá x-) x-) x-) x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Evičko, o tom 8. měsíci vím, na Vládíkovi to je znát už teď a holky, už Vládík říká máma x-) To spinkání není podle mě tím, taky se nám zhoršilo uspávání, ale mění se to všechno hrozně rychle. Dnešní noc by šla, kdyby Vládík nebyl vzhůru od 3:30 do 4:45 :-D pak v 6 vstával a zase jsme splai od 7:30 do 9. Mrknu na ty homeopatika. Evčo, co se týče té výbavičky, tak bodyček bych měla od každých min. 6 (vel. 56). Vládík blinkal pořád a pořád kadil a často to vylézalo z plenek, prala jsem furt. Měla jsem hodně triček, ale málo jsme je unosili, některé vůbec, protože bodyčka jsou praktičtější a nemáš strach, že mu táhne na zádíčka. Pak bych měla tak 3 tepláčky nebo polodupačky, tak 2-3 mikinky, vy budete dubnový tak nějaký svetřík nebo bundičku, 3 trička s dlouhým rukávem, 2 kalhoty do města, 6 pyžámek (overálky), ponožtičky, 2 čepičky, 2 rychlozavinovačky, 2 povlečení a 2 prostěradla, 20 plen, přebalovací podložky. My jsme toho měli hodně víc, takže kromě bodyček měl opravdu vše ze začátku 1x. My do kočárku dávali plenu. Jinak jsem si uvědomila, že jednu nevýhodu ta S4 má, a to že nemůžeš dát sporťáček proti sobě, ale jen ve směru jízdy. To si teď nedovedu představit, pořád malého upravuju, dávám dudlíčka, utírám pusinku, musí na nás vidět. Hlavně kolem toho 8. měsíce tě opravdu bude chtít pořád. Kryštůfkovi bude rok a pořád to trvá. Markétko, hlavně ať je to nekuřácké. Vládík se zabaví a kdyžtak mu dám dečku na zem, kdyby byl salónek. Markétko, Míšo, moc vám to a malým sluší :-)
Profilova fotka
Jo Evi, a ještě ty asi budeš potřebovat nějaké punčošky a když bylo teplo, tak jsem Vládíkovy dávala overálky s krátkým rukávem a krátkýma nohavičkama, to bylo taky fajn. Ze začátku jsem využila vel. 50, ale toho bylo malinko.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?