Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Evičko.....všechno nejlepší k Tvému svátku,hodně štěstí,ZDRAVÍ,lásky Ti přeje Kačk ;-) x-) x-)
Evi, opožděně přeji také vše nejlepší k svátku. Slavíš ho přeci s mým budoucím mužem! ;-) Právě jsme se vrátili ze mše, u nás je půlnoční v 11 a hledám si spoje na zítra, razím k mamce. dobrou ;-)
Profilova fotka
přeji krásný první vánoční svátek x-) x-) x-) u nás vše klaplo krásně :-) večeře v půl 7 pak dárky....od manži jsme dostala to jak promítá ty fotky x-) moc jsme si to přála a ted to máme puštěný a koukáme na fotky sofi pořád :-D :-D sofinka dostala spousty dárku od oblečení po plenky..po hračky :-) odmanži dostala velkého tygra z medvídka pů x-) od našich nej kámošů hajánka od fischer princ mořského koníka :-D no a večer proběhl poprvé sex od porodu x-) x-) a super snad lepší než před porodem :-N x-) x-) evi dodatečně vše NEJ k svátku hodně zdraví a to nejcenější už máš 8-) x-)
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Profilova fotka
Ahoj holky. Venku je náááádherně. Markét, co jste to té Sofince udělali :-D , ale sluší jí to prdelce malé.Vánoční sexík, to je dobře, že je vše v pohodě a nic tě nebolí. Eviku také přeji dodatečně vše nej k svátku, hlavně zdravíčko a moře lásky, ostatní si seženeš :-D :-D :-D Holky já Vám píšu ze svého nového notebooku, je velký jako knížka a váží 1,4 Kg. Moc mi to nejde. Ježíšek byl zase štědrý, i když jsme si řekli, že šetříme. A hlavně, nakonec vše dopadlo dobře a byla pohoda. Auto se opraví, hlavně, že se nikomu nic nestalo. Teď sedíme u TV, baštíme vánočku a koukáme na pohádky. Včera byla tchýně s babičkou na obídku u nás a dnes jdeme na obídek babičce, prostě pohoda.
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Konečně jsem se k vám dostala, stále mi uniká, kdo kde přišel na to, že Vánoce jsou svátky klidu :-D Moc děkuji za přáníčka k svátku!!! :-) Vánoce se nám moc vyvedli, bylo to krásné, véča, procházka a Ježíšek.. měli jsme pod stromečkem dohromady 40dárků, pěkná halda, pak dám fotky na rajče.. dostala jsem parfém od Armani, xenonové žárovky do autí, moc jsem si přála, aby mi svítilo bíle a ne žlutě :-), pak kojící polštář, šperkovnici, knížky o miminkách- masáže miminek, a rady pro dobré spaní miminek, manikůru, kosmetiku, luxusní krémíček proti prvním vráskám, 3 těhu trička atd.. No a včera jsme jeli na oběd k tchánojc, tam bylo další rozbalování dárečků, pak k jejich babičce, další dárečky a k večeru k našim a další dárečky :-D No a za tchánojc a naše jsme si koupili krásnou kameru, je malinká, akorát do ruky, no super x-) Dneska máme odpočinkový den, večer jdeme s bandou na bowling a zítra odpol přijedou zase tchánojc a Petrovo strejda s tetou a bratrancema se podívat na baráček. Markét, měli jste krásné Vánoce a fotečku jsou moc pěkné :-) Jo, nemyslela jsi digitální rámeček? Mončo, no tak to je manžel zlatý, ten mininotebook je super dárek x-) No a co ostatní, jaké byly Vánoce?
Profilova fotka
moni jak co jsme jí to udělali :-o :-D ty jo jsi musela být hodná x-) x-) ten notebook super věc ;-) u nás fučí vítr 8-( 8-( evi ty jooo ty jsi musela být mega hodná x-) x-) takových dárečků 8-) jasně digitální fotorámeček ;-) přehrává fotky filmy i hudbu x-) x-) no nečekala jsem to a mám radost x-) moje meteo měla úspěch :-) a hlavně u všech měla úspěch fotečka té vánoční sofinky x-) x-) prabáby plakaly x-) x-) my jezdíme po návštěvách a žereme :-D :-D ale malá je mega hodná x-) všude je to zlatíčko x-) x-) jo a tchánovci nás potěšili jak říkali že nic dávat nebudou tak jsme toho dostali mraky 8-) já hrnec na vaření rýže brambor a zeleniny na vodě a malá hafo věcí z cherokee x-) x-) věcičky nádherné je v tom sladká a šatičky x-) plenky atd :-) no udělali nám radost ;-)
ahoj holky, u nás byl Ježíšek taky štědrý. od Adama jsem dostala noční košilku, pyžamo na konflíky, velký atlas světa, kde je i info o zemích a vstupenky na balet. když jsme na ten předchozí došli pozdě, tak prý druhý pokus, tentokrát Causa Carmen. od mamči svetr, ponožky, krásné bílé krajkové kalhotky, prý už na svatbu :-D , knížku, od bráchy parfém a kosmetiku a od babiček a taťky jsem si naložila šaty do divadla, plavky v celku do bazénu a knížku. a od mamčiného přítele foťák, prý už jako svatební dar, měla možnost nějakého výhodného kaufu. my si ho chtěli původně naložit pod stromek sami za darované penízky. jinak se cítím trochu smutně, je to zvláštní a na taťku to nějak dolehlo, je protivný, nic ho nebaví, úplná letargie! absolutně rezignuje na vše. bojím se, aby si nic neudělal. už tím kdysi vyhrožoval. hledám mu psychologa. už jednou byl, ale ta ženská ho pět minut vyslechla, dala mu léky a ádié! ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak u vás zdravím a koukám, že jste také byly hodné jako my x-) U nás se to povedlo, štědrý večer moc pěkný, druhý den přijeli naši se ségrou a jejím novým přítelem, pak přišla Vašíkovo ségra s manželem a malým, dneska jsme byly na obědě u tchánovců, přijela k nim další í babička a zítra jdeme k mojí, kde bude i teta a celá její rodina i s partnerama a moje rodina. Dárečků jsme dostali hromady, pak hlavně poukázku na postavení plotu a já od miláčka tenisovou raketu a 2 noci na horách v hotelu, kde jsou tenisové kurty, golf, masáže, bazézn apod 8-) Jedou i rodiče, aby mohli pohlídat malého a my si trochu odpočinuli :-) Jinak holící strojek a meteostanice zaznamenali také veliký úspěch. Vládík dostal 3 balíky plen, hromady oblečení a hraček. Nejvíc ho zaujal hrací a jezdící vláček za 120,- Kč od babičky :-D Pokusím se probrat fotečkama a dát na net :-)
hm, spletla jsem si smajlíka, měl být smutný, ale aspoň vidíte, že jsem optimista! Jiři, tak šup sem s fotečkama, ať si zlepším náladu. ten víkend na horách vypadá báječně! tenis bych taky chtěla zkusit, ty hraješ dobře? dlouho tu nebyla Míša A., snad se má dobře.
Profilova fotka
Ahoooooj holky Evi sice hodne opozdene,ale taky vse nejlepsi k svatku ;-) U nas byly taky super vanoce, asi jsem byla hodne hodna, dostala jsem spoustu darecku a jednim me Kamil fakt prekvapil - koupil mi krasny kojici polstar, jsem z nej nadsena :-) jinak jsme vanoce projedli a provaleli u televize :-D jak ctu tk jste taky meli super vanoce, to jsem rada, ze se nam vsem tak pekne vydarily ;-) dneska jsem sama doma,ale od zitra ma Kamil zas dovcu tak nevim jak moc se sem dostanu, mame uz domluvene nejake navstevy se znamyma ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky :-) koukám, že Vánoce jste měly všechny moc krásné x-) Leni H, děkuji za přání :-) ten kojící polštář mi manžel nadělil taky, už ho používám, je super si ho dát za sebe při sezení nebo válení se u tv, když mě pobolívaj záda, tak je to naprosto perfektní, vyzkoušej to ;-) A co bříško, roste? Mně nějak po tom svátečním obžírství konečně vykouklo asi už definitivně :-D Jiřinko, to jsou super dárky, co jsi dostala, ten víkend si určo moc užijete x-) no a jak malej reagoval na dáečky a to vše okolo? Už se moc těším na fotečky :-) Leni, s tím tatínkem mě to moc mrzí, ony ty Vánoce hodně na lidi působí, ale už je po nich, tak snad bude zase líp.. On s návštěvou psychologa souhlasí? Markét, koukala jsem na koníka na fotečky, pěkně jsi si vyhrála, ta černobílá fotka Sofinky hlavičky je naprosto super!!! x-) Jdu se dát do kupy a jedu za kámoškou, mějte se krásně, zatím papapa
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky :-) Evi - já takydodatečně přeju všechno nej k svátku, jsem to ale ostuda, že přeju až tak pozdě |-| já jsem opět v práci ]-( a kupodivu jsem tu sama, u mě dovolená problém, všichni ostatní jsou doma, i ti, co už žádnou dovolenou neměli, tak ti můžou být doma a "pracovat" z domova ]-( ]-(
Ahoj holky :-) Tak koukám,že všichni prožili krásné Vánoce,všichni byli i hodné a dárky pěkné! Všichni jste asi dostali praktické a krásné dárky...Jiřinko,ta raketa a ten pobyt to bude si myslím hezké a je to moc dobrý nápad :-) Máte už nějaké fotečky???? Já dneska zabalim věci a zítra odjíždíme na hory. Tak si užijte krásného Silvestra a buďte opatrný!!!!!! ;-)
ahoj holky, tak Vánoce už za námi a teď ještě oslavit příchod nového roku. ;-) co máte v plánu? já jedu zítra do Prahy, protože musím ve středu do práce a hned po práci razíme s kamarádama na chatu. bude nás tam 5 párů. loni jen 3. je to v Orlických horách, už se moc těšíme! ale asi nebude sníh. každopádně procházky v přírodě jsou taky fajn, teď jsme byli s bráchou a naším hafanem za domem v lese. Kači, kam jedete na hory vy? užijte si to! Evi, taťka říkal, že by i šel, ale vidím tam hlavní problém v tom, že nemá zájem, nic se mu nechce a nic nedělá. navíc teď marodí se zádama, takže náplň veškerá žádná a nic nemusí. do oběda leží, pak pochodí po baráku, oběd mívá od babičky, jeho matky, která mu i žehlí (je jí 83!) pak zas leží, max. kouří, což by neměl, protože jeho otec zemřel docela brzo na infarkt a taky kouřil. spát chodí brzy, ale jak nemůže spát, protože je vyspaný za celý den, tak sedí v noci třeba dvě hodiny ve sklepě a vykuřuje a jen se tím užírá. pořád mluví o tom samém jak kolovrátek, nemůže se od toho odprostit a řeší mamku, že je tvrdá, že ho opustila a že má nového chlapa. je to můj otec, ale musím říct, že to s ním je hodně těžké. poslední, co udělám, je ten psycholog. vlastně psychiatr, už jsem jednoho sehnala a psala mu, hned se ozval. teta, jeho sestra, je ochotná tam s ním jít. nevím, jestli to k něčemu bude. on se nechce vzdát tady baráku, prý ho postavil. ale na vyplacení mamky nemá. holky, je to ze zákona tak, že pokud bude mít mamka, tak ho vyplatí, nebo když on nebude sohlasit, tak se to musí prodat cizím lidem? já to tu mám ráda, máme domek se zahradou a bazénem u lesa, jednou bych sem ráda jezdila s dětma, třeba kdybychom zůstali v Praze. nechci, aby se to prodalo. přeju vám hezký den
Profilova fotka
leni s tatínkem mě to moc mrzí :-( no jo Vánoce na lidi to padá a jsou smutný |-| |-| |-| držím palce at je brzo lépe ;-) jiřinko také jste měli krásné Vánoce a super dárky ten víkend je naprosto super x-) a co malý jak reagoval?určitě to byla sranda já se těším na příští rok 8-) kači užij si hory se máte x-) x-) evi moc děkuji za pochvalu x-) x-) tolik bych chtěla ten kurz focení ale ted to prostě nejde :-N ale navzdám se toho a udělám si ho ;-) my dneska byli u kámošů v praze a pak na zličíně malá byla moc hodná x-) x-) slev tam mají hodně ale mraky lidí ]-( :-p
Profilova fotka
Ahoj holky. Tedy koukám, že jsme byly všechny moc hodné a Ježíšek to viděl :-D . Leni, to s tátou je mi líto. A nepřistoupili by vyši na to, že barák napíší třeba na tebe a táta tam bude jako věcné břemeno na dožití? Kolik máš sourozenců? A Evi souhlasím s tím, že Vánoce jsou spíš blázinec než svátky pohody a klidu. Naštěstí už máme všechny návštěvy zasebou. Na Silvestra jedeme jen k nám na Mezihoří na takovou malou horskou chajdu, stejně jako minulý rok. Pavel měl radost, že má čtyřkolku a že letos vyjedeme, páč loni jsme s nejdražším autem nevyjeli a museli jsme čekat, až vypnou vlek, aby jsme mohli sjet po sjezdovce. Jenže jsme bourali, nebo spíš jsm byli nabouráni a Pavel zase dostal náhradní auto s náhonem na zadní kola :-N , takže pokud bude sníh, zase nyvyjedeme
Profilova fotka
Ahoj holky, nestíhám vás dočíst, snad zítra. Chtěla jsem vám nahrát fotky, ale nějak se mi to na rajčeti nezobrazuje :-(
Profilova fotka
Fotečky z Vídně:-) http://kamilalenka.rajce.idnes.cz/
ahoj holky, my už dnes razíme do Prahy a zítra jdeme oba na jeden den do práce. původně jsem měla jít i dnes, možná i včera, ale kolegyňka ví, že se domů moc nedostanu a sama je z Prahy, tak jsem ráda, že to vzala za mě. ale uteklo to hrozně! teď se budu těšit na hory a lyžovačku a jaro může začít! a svatbu máme za rohem, dnes dostal Adam kapky, protože není schopný zařídit pár věcí! :-D Leni, já nejprve omrkávám letní Chorvatsko, protože je mi zima, tak snad se přitom zahřeju! :-D Moni, tak by si to taťka samozřejmě přál nejvíc, ale na to zase nepřistoupí mamka. ona se sem chce vrátit a je fakt, že to bude lepší. má i víc možností, jak ho vyplatit. ono by to tu spustlo, taťkovi by stačil dvoupokojový byt - postel, televize a je to! mám jednoho mladšího bráchu a ten říkal, že by tu s ním nezůstal. tak já jdu balit. jo a odpoledne jedeme s taťkou k psychiatrovi, tak snad si to nerozmyslí. držte palce! ;-)
Profilova fotka
ahojik zdravim:) tu jsou nejake nove videa amalky:) amalka na hraci dece(dneska) http://www.youtube.com/watch?v=ug-n06... amalka a silne trapna maminka predevcirem http://www.youtube.com/watch?v=O4awIt... heh:-D amalka je v nove cervene cestovni postylce a vypada jak zrzoun :-D a jak se jinak mate? aj nejak nestiham, pres svatky jsme jezdili po znamych, mam toho plny zuby:-D
Profilova fotka
Ahoj holky, číst stále nestíhám, ale dala jsem fotečky z Vánoc. Chtěla jsem toho dát víc na rajče, ale to se mi nějak nezobrazuje. http://www.vevercata.estranky.cz/foto...
Profilova fotka
přejeme se Sofinkou krásného silvestra :-) moc to nepřežente :-D :-D a opatrujte se 8-) maminkám přeji hodné dětičky a zdravé x-) x-) těhulkám pohodové těhu a rychlý porod jako jsme měla já :-D :-D snažilkám at se brzy ty // ukážou na testu x-) x-) mám vás moc ráda x-) at je ten rok 2010 krásný jako poslední roky x-) x-) x-)
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=bjkw6x... amalka jako plavacek:) x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak pak se máte? Stále zatím nestíháte? Leni, moc mě to s tím tatínkem mrzí, musíš z toho být smutná i ty. Tatínek se dost trápí, já ho chápu. Zkuste mu být oporou a snad mu psychiatr pomůže :-( Ahoj Miško, tak jak je? Jaké byly Vánoce v novém bytečku? Už jsem koukala na fotečky ;-) A co Amálka, už méně brečí? Na těch videích vypadá kouzelně, asi jí plavání taky dost baví a v té postýlce opravdu vypadá jak zrzečka :-) Budete pak chodit s malou na plavání do bazénu? Jak tam ty videa nahráváš? To máš s videokamery? Markétko, že ty to umíš vždycky tak krásně napsat x-) Také všem přeji krásného silvestra a šťastný nový rok :-) Jsem zvědavá, jestli my do půlnoci vydržíme :-D
Profilova fotka
jirinko, teeeda vladicek je veelikej x-) x-) x-) to u nas byl stedry den zatim o nicem:-D amalku to nezajimalo:-D:-d:-D
Profilova fotka
jirinko, mam to z fotaku, nemame kameru, musis tam byt zaregistrovana..Do bazenu chodit nebudeme, ja mam porad nejaky problemy tam dole a doktorce se to nelibilo, ze tam chci chodit a amalka trpi na opruzeninky. Ale budeme chodit na nejaky detsky cvico atd:) jinak bytecek je mnohem lepsi:) je ton tu fajn:)
Profilova fotka
holky to video jsem dala jako soukrome, kdo ho bude chtut videt tak mi pisnete do IP ;-)
Profilova fotka
jiřinko :-) ted jsem zkoukla fotečky x-) x-) nemá to chybu stromeček nádherný x-) x-) vy jako rodinka také 8-) krásné bydlení no jako z katalogu x-) fotáček fotí krásně x-) x-)
Profilova fotka
loni jsme si připíjeli na bydlení v novém a aby jsme byli 3 a omo se to splnilo x-) x-) x-) x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?